Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Svitavská 10 - Krajský přebor v silničním běhu

6.4.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Svitavská 10 - Krajský přebor v silničním běhu
  • datum konání: 6.4.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ - Svitavy

Sociální sítě

Místo konání

Svitavský stadion
10:00 - 11:15 hodin

Přihlášky

na místě v závodní kanceláři od 9:00 hodin

Startovné

Lidový běh zdarma
ostatní 50,- Kč

Popis tratě

Start na tartanovém okruhu (600 m), přeběhnutí na asfaltový in-line okruh v areálu stadionu (8x 1140 m), cíl na tartanovém okruhu (250 m). V době konání závodů je in-line okruh uzavřen pro veřejnost (brusle, lyže, kola)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Josef Marek
Františka Halase 12
568 02 Svitavy
tel. 602 946 665

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Plakat pořadatele ve formátu PNG

Internetové stránky

http://www.atletikasvitavy.cz

E-mailová adresa

marek.josef@email.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:33:10101,73
2MA314Vetchý RadimTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7500:33:3099,73
3MA42Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:33:33100,00
4MA519Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:33:4298,54
5MA64Uchytil MilanKPA Pardubice7400:35:2788,08
6MA76Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:35:4686,18
7MA85Mocek TomášAC Pardubice7900:35:4985,89
8MA108Klička OndřejTJ Svitavy8800:36:3181,70
9MA1216Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:5279,61
10MA1328Perknovský MartinSKOB Prostějov8200:37:0478,41
11MA1413Matuška JaroslavAK Moravská Třebová8700:38:0272,63
12MA1518Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:38:0572,33
13MA1636Radiměřský KarelAtletika Polička8700:38:4468,45
14MA1731Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:38:4868,05
15MA1935Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:39:1365,56
16MA2110Havran JanSebranice9300:40:0260,68
17MA3711Marhold LubošHorní Jelení7700:45:1329,69
18MA387Havelka MiloslavTJ Svitavy8000:45:5725,31
19MA4641Horký MartinSvitavy9300:52:333,00
20MA5242Horký PatrikSvitavy9001:02:223,00
Muži B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB21Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:25111,80
2MB946Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:36:2994,52
3MB1126Musil JiříMK Hlinsko7200:36:3893,68
4MB2021Poscai SándorČerti Kunčina7000:39:2078,47
5MB2252Gregora MilanActivity Lanškroun7100:40:2672,28
6MB2347Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:2872,09
7MB2415Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:4270,78
8MB2540Horký PetrSvitavy6500:41:0168,99
9MB2632Belobrad IvanŽamberk6600:41:3465,89
10MB2749Bureš JiříBystré6600:42:1861,76
11MB2837Nakládal ČestmírBike club Svitavy6400:42:4659,14
12MB3934Kalous Tomᚎamberk6400:46:2138,95
13MB4022Bumbálek JiříČeská Třebová6900:46:4137,08
14MB4130Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:48:2727,13
15MB4239Navrátil BohumírF,Bike klub Sádek6500:48:2926,94
16MB5143Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:54:393,00
Muži C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1823Žila MilošBystré6200:38:49117,55
2MC3151Skalický JosefŽichlínek6200:44:1292,24
3MC3348Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:44:3890,21
4MC3420Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:44:3990,13
Muži D (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4750Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:52:42100,00
Ženy A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4329Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:49:20106,87
2ZA4433Kalousová AlenaŽamberk8000:50:53100,80
3ZA489Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:53:0392,32
Ženy B (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3027Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:43:37103,01
2ZB3244Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:44:3398,80
3ZB3545Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:4198,19
4ZB363Tylšová DanielaHISPORT Team7800:44:5497,21
5ZB4938Brázdová RadkaBike club Svitavy7100:53:0660,18
Ženy C (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2912Jirásková EvaLanškroun6400:42:57117,30
2ZC4524Botošová LenkaBike Club Svitavy6400:51:0582,70
3ZC5025Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:53:30100,00
Lidový běh (trať 1,14 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB116Novák JosefTJ Svitavy8500:03:37-
2LB220Mužík JanAtletika Polička9800:03:40-
3LB318Rot MichalBike club Svitavy9700:04:37-
4LB439Charvát HugoTJ Svitavy0300:04:38-
5LB57Škrabalová KristýnaTJ - Svitavy0200:04:43-
6LB62Mužík MartinAtletika Polička0300:04:54-
7LB742Karalová LenkaTJ Svitavy0000:05:07-
8LB85Dopita PavelTJ - Svitavy9600:05:16-
9LB964Šmídová ŠárkaTJ - Svitavy9700:05:23-
10LB1052Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:05:38-
11LB1129Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:06:18-
12LB1225Škrabalová VladimíraLinhartice7500:06:19-
Trať 1,14 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB116Novák JosefTJ Svitavy8500:03:37-
2LB220Mužík JanAtletika Polička9800:03:40-
3LB318Rot MichalBike club Svitavy9700:04:37-
4LB439Charvát HugoTJ Svitavy0300:04:38-
5LB57Škrabalová KristýnaTJ - Svitavy0200:04:43-
6LB62Mužík MartinAtletika Polička0300:04:54-
7LB742Karalová LenkaTJ Svitavy0000:05:07-
8LB85Dopita PavelTJ - Svitavy9600:05:16-
9LB964Šmídová ŠárkaTJ - Svitavy9700:05:23-
10LB1052Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:05:38-
11LB1129Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:06:18-
12LB1225Škrabalová VladimíraLinhartice7500:06:19-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:33:10101,73
1MB21Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:25111,80
2MA314Vetchý RadimTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7500:33:3099,73
3MA42Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:33:33100,00
4MA519Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:33:4298,54
5MA64Uchytil MilanKPA Pardubice7400:35:2788,08
6MA76Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:35:4686,18
7MA85Mocek TomášAC Pardubice7900:35:4985,89
2MB946Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:36:2994,52
8MA108Klička OndřejTJ Svitavy8800:36:3181,70
3MB1126Musil JiříMK Hlinsko7200:36:3893,68
9MA1216Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:5279,61
10MA1328Perknovský MartinSKOB Prostějov8200:37:0478,41
11MA1413Matuška JaroslavAK Moravská Třebová8700:38:0272,63
12MA1518Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:38:0572,33
13MA1636Radiměřský KarelAtletika Polička8700:38:4468,45
14MA1731Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:38:4868,05
1MC1823Žila MilošBystré6200:38:49117,55
15MA1935Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:39:1365,56
4MB2021Poscai SándorČerti Kunčina7000:39:2078,47
16MA2110Havran JanSebranice9300:40:0260,68
5MB2252Gregora MilanActivity Lanškroun7100:40:2672,28
6MB2347Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:2872,09
7MB2415Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:4270,78
8MB2540Horký PetrSvitavy6500:41:0168,99
9MB2632Belobrad IvanŽamberk6600:41:3465,89
10MB2749Bureš JiříBystré6600:42:1861,76
11MB2837Nakládal ČestmírBike club Svitavy6400:42:4659,14
1ZC2912Jirásková EvaLanškroun6400:42:57117,30
1ZB3027Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:43:37103,01
2MC3151Skalický JosefŽichlínek6200:44:1292,24
2ZB3244Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:44:3398,80
3MC3348Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:44:3890,21
4MC3420Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:44:3990,13
3ZB3545Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:4198,19
4ZB363Tylšová DanielaHISPORT Team7800:44:5497,21
17MA3711Marhold LubošHorní Jelení7700:45:1329,69
18MA387Havelka MiloslavTJ Svitavy8000:45:5725,31
12MB3934Kalous Tomᚎamberk6400:46:2138,95
13MB4022Bumbálek JiříČeská Třebová6900:46:4137,08
14MB4130Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:48:2727,13
15MB4239Navrátil BohumírF,Bike klub Sádek6500:48:2926,94
1ZA4329Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:49:20106,87
2ZA4433Kalousová AlenaŽamberk8000:50:53100,80
2ZC4524Botošová LenkaBike Club Svitavy6400:51:0582,70
19MA4641Horký MartinSvitavy9300:52:333,00
1MD4750Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:52:42100,00
3ZA489Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:53:0392,32
5ZB4938Brázdová RadkaBike club Svitavy7100:53:0660,18
3ZC5025Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:53:30100,00
16MB5143Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:54:393,00
20MA5242Horký PatrikSvitavy9001:02:223,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Hübl RadekVencl Tým Ústí nad Orlicí8800:33:10101,17
2MB21Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:2599,67
3MA314Vetchý RadimTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7500:33:3099,17
4MA42Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:33:3398,87
5MA519Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:33:4297,97
6MA64Uchytil MilanKPA Pardubice7400:35:2787,48
7MA76Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:35:4685,58
8MA85Mocek TomášAC Pardubice7900:35:4985,28
9MB946Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:36:2981,28
10MA108Klička OndřejTJ Svitavy8800:36:3181,08
11MB1126Musil JiříMK Hlinsko7200:36:3880,38
12MA1216Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:5278,98
13MA1328Perknovský MartinSKOB Prostějov8200:37:0477,79
14MA1413Matuška JaroslavAK Moravská Třebová8700:38:0271,99
15MA1518Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:38:0571,69
16MA1636Radiměřský KarelAtletika Polička8700:38:4467,79
17MA1731Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:38:4867,39
18MC1823Žila MilošBystré6200:38:4967,29
19MA1935Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:39:1364,90
20MB2021Poscai SándorČerti Kunčina7000:39:2064,20
21MA2110Havran JanSebranice9300:40:0260,00
22MB2252Gregora MilanActivity Lanškroun7100:40:2657,60
23MB2347Scheuer JanActivity Lanškroun6600:40:2857,40
24MB2415Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:4256,00
25MB2540Horký PetrSvitavy6500:41:0154,10
26MB2632Belobrad IvanŽamberk6600:41:3450,81
27MB2749Bureš JiříBystré6600:42:1846,41
28MB2837Nakládal ČestmírBike club Svitavy6400:42:4643,61
29MC3151Skalický JosefŽichlínek6200:44:1235,02
30MC3348Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:44:3832,42
31MC3420Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:44:3932,32
32MA3711Marhold LubošHorní Jelení7700:45:1328,93
33MA387Havelka MiloslavTJ Svitavy8000:45:5724,53
34MB3934Kalous Tomᚎamberk6400:46:2122,13
35MB4022Bumbálek JiříČeská Třebová6900:46:4120,13
36MB4130Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:48:279,54
37MB4239Navrátil BohumírF,Bike klub Sádek6500:48:299,34
38MA4641Horký MartinSvitavy9300:52:333,00
39MD4750Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:52:423,00
40MB5143Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:54:393,00
41MA5242Horký PatrikSvitavy9001:02:223,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2912Jirásková EvaLanškroun6400:42:57103,46
2ZB3027Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:43:37100,41
3ZB3244Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:44:3396,14
4ZB3545Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:44:4195,53
5ZB363Tylšová DanielaHISPORT Team7800:44:5494,53
6ZA4329Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:49:2074,25
7ZA4433Kalousová AlenaŽamberk8000:50:5367,15
8ZC4524Botošová LenkaBike Club Svitavy6400:51:0566,24
9ZA489Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:53:0357,24
10ZB4938Brázdová RadkaBike club Svitavy7100:53:0657,01
11ZC5025Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:53:3055,18

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód