Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jaroměřský kros

13.4.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jaroměřský kros
  • datum konání: 13.4.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol atletika Jaroměř

Sociální sítě

Místo konání

areál pevnosti Josefov, Jaroměř
10:00 - 13:45 hodin

Přihlášky

online: zde
nebo mailem, nejpozději do 10. dubna na níže uvedenou adresu
prezentace od 8:30 hodin
Ukončení registrace je vždy nejpozději 30 minut před startem!!!!

Startovné

0 - 50 Kč

Popis tratě

délka: 100 m - 8 km
lesní cesty, tráva, členitý terén, možnost použití treter

Ceny pro vítěze

Keramické poháry, medaile, diplomy, věcné ceny.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Mgr. Jiří Pour
Lužická 426
551 01 Jaroměř
tel. 606 091 030

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Časový rozpis ve formátu PDF

Mapka trasy 510 m - červená

Mapka trasy 820 m - žlutá

Mapka trasy 1150 m - modrá

Mapka trasy 2000 m - oranžová

Internetové stránky

http://www.facebook.com/JaromerskyKros?fref=ts

E-mailová adresa

jiri.pour@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 9,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1169Miřejovský JiříTJ Sokol Ústí nad Orlicí7900:34:47105,59
2MA2130Hejduk ZdeněkTJ Sokol Kolín8900:36:0498,48
3MA5147Hurdálek RobertLoko Trutnov7800:36:3195,94
4MA6212Kincl MarekBKL Machov7400:37:0592,80
5MA863Běhan TomášSokol Královské Vinohrady8500:38:1985,87
6MA9170Zajac LeszekŚwidnica8300:38:2585,32
7MA10128Němec LukášSOKOP9300:38:3484,50
8MA12155Bezděk PavelRedpoint Teplice nad Metují8600:39:3678,74
9MA13165Lášek TomášRychnovek8600:39:5077,44
10MA15129Raus AdamSOKOP9300:40:2973,77
11MA1768Šolc VítězslavBKL Machov9100:41:0170,79
12MA22164Kubina JakubTJ Sokol Jaroměř8300:43:0958,89
13MA24174Šulc RadekMoira Team Milovice7500:43:3756,29
14MA27342Ešpandr MartinSokol Královské Vinohrady7600:44:3351,05
15MA32189Marhold LubošHorní Jelení7700:45:5043,83
16MA33346Ettler KarelTJ Sokol Hradec Králové8400:46:5038,26
17MA34336Kubina AdamTJ Sokol Jaroměř8400:46:5238,07
18MA385Kilevník DominikHolohlavy9100:48:5326,78
19MA40181Marhold PetrChoceň7800:50:1019,63
20MA43338Eder JanJaroměř8300:52:524,56
21MA46340Vebr MichalČeská Třebová7800:53:383,00
22MA47178Bemš JúliusPraha8500:55:433,00
Muži B (trať 9,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3132Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:06102,85
2MB4217Ulich PetrNové Město nad Metují6800:36:31100,59
3MB71000Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:37:1596,56
4MB11151Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:38:5587,42
5MB16218Donát VáclavSokol Hylváty6500:40:4977,08
6MB19149Karlík MichalLoko Trutnov6400:41:3173,28
7MB23219Scheuer JanActivity Lanškroun6600:43:2762,67
8MB28215Belobrad IvanŽamberk6600:45:0353,89
9MB35213Kalous Tomᚎamberk6400:47:1841,61
10MB37117Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:48:3534,59
11MB41161Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:51:4917,00
12MB44227Kalousek JanHvězda Pardubice7100:53:248,32
13MB45173Moník MilanMT Smiřice6900:53:367,26
14MB48168Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:58:103,00
Muži C (trať 9,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC14211Klimeš JiříAC Náchod6100:40:00104,40
2MC1846Vanta JosefSK Hronov6200:41:0698,99
3MC2067Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:3596,61
4MC21156Horník AlešDvůr Králové nad Labem6100:42:3991,46
5MC2548Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:43:4685,94
6MC26216Zelený LuděkAC Náchod6100:44:1483,70
7MC29152Hanyš OldřichSokol Frýdštejn5900:45:1378,85
8MC30157Skalický JosefŽichlínek6200:45:1678,67
9MC36177Starý OldřichSokol Královské Vinohrady6000:48:0265,12
10MC4244Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:52:3942,50
Muži D (trať 9,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD31171Zajac LeszekWKB Walbrzych5000:45:30129,15
2MD39166Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:49:43113,33
3MD49137Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:3557,52
4MD50223Linhart MilošIDA Náchod4401:21:283,00
Muži E (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME17176Bielčik JindřichLichkov4000:26:17151,71
2ME2470Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:31:01125,05
3ME27175Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:0323,25
Ženy A (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1133Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:53117,63
2ZA226Mikešová JanaTJ Sokol Nová Paka9100:21:12105,63
3ZA11179Marholdová LucieChoceň8300:24:2076,74
4ZA16214Kalousová AlenaŽamberk8000:26:0161,43
5ZA18208Hlinková KateřinaVysoká nad Labem8800:27:4146,12
6ZA21144Vopelková DominikaJaroměř9300:28:5434,95
7ZA22337Čižinská MartinaJaroměř8900:29:4826,63
Ženy B (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB456Brumlichová RomanaSokol Hronov7600:21:36101,12
2ZB5167Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:21:4499,94
3ZB7134Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:21:5198,94
4ZB8201Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:22:0996,13
5ZB9160Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:23:3982,32
6ZB1027Petišková LenkaTJ Sokol Jaroměř7300:24:1776,52
7ZB19136Hrušková DarinaČeská Třebová7500:28:1539,96
8ZB23118Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:4417,09
Ženy C (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3162Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:28109,96
2ZC6140Hanáková MiroslavaTJ Sokol Bučovice6600:21:48107,12
3ZC13159Suchánková ZdeňkaČeská Skalice6300:24:3282,93
4ZC15133Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:0877,61
5ZC25221Hlinková JanaVysoká nad Labem6700:33:175,46
6ZC26220Sedláčková HedvikaLanškroun6600:37:493,00
Ženy D (trať 4,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD12172Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:24:26111,37
2ZD1447Vacková HanaSokol Starkoč5600:24:38109,92
3ZD20134Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:4078,71
Nejmladší žáci I (trať 0,51 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M13321Jadrný TomášRENOVA RACE Team0400:02:47106,35
2M15387Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:52100,28
3M167Hovorka MatoušTJ Sokol Altetika Jaroměř0400:02:5893,37
4M18358Mogg MatyášSokol Královské Vinohrady0400:03:0090,46
5M19397Brumlich TadeášSokol Hronov0500:03:0090,44
6M110376Kořének JanTJ Sokol Hradec Králové0400:03:0090,34
7M112360Šolc JanBKL Machov0400:03:0386,88
8M114107Grus JakubSokol Dvůr Králové n. L.0400:03:0782,72
9M117370Podolský PetrTJ Sokol Hradec Králové0500:03:1276,75
10M11892Bláha FilipSK Nové Město nad Metují0500:03:1375,20
11M11993Mazač PetrSK Nové Město nad Metují0500:03:1573,25
12M12010Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:03:1672,41
13M122108Motal ErikSokol Dvůr Králové n. L.0500:03:1968,67
14M12312Košek KryštofJaroměř0400:03:2067,12
15M12575Petiška DanielTJ Sokol Jaroměř0500:03:2166,54
16M13019Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř0600:03:3154,40
17M1319Kopecký VojtěchTJ Sokol Jaroměř0600:03:3451,58
18M134392Kukla VendelínSokol Královské Vinohrady0400:03:4044,55
19M135378Pilař MartinTJ Sokol HK0500:03:5229,95
Nejmladší žákyně I (trať 0,51 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11100Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:38108,57
2Z12379Holubcová KateřinaSokol Dvůr Králové n. L.0400:02:4699,35
3Z14357Červená EliškaDukla Polička0400:02:5292,08
4Z1714Prouzová TerezaJaroměř0400:03:0082,00
5Z111116Kubíčková KateřinaSokol Dvůr Králové n. L.0400:03:0181,10
6Z11377Prokšová KateřinaTJ Sokol Nová Paka0500:03:0575,62
7Z115104Ryšavá DenisaTJ Loko Trutnov0400:03:0970,73
8Z11681Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:03:1168,55
9Z121335Václavková EliškaAtletika Dobruška0500:03:1662,33
10Z12417Voborníková MarieTJ Sokol Jaroměř0500:03:2156,46
11Z126372Prouzová NatálieTJ Sokol Hradec Králové0400:03:2254,46
12Z12715Bašková ZuzanaTJ Sokol Atletika Jaroměř0400:03:2551,70
13Z128390Machová JolanaTJ Sokol Jaroměř0500:03:2748,54
14Z12918Kopecká AdélaTJ Sokol Jaroměř0600:03:2946,48
15Z132386Dyntarová HanaNové Město nad Metují0500:03:3539,17
16Z13316Minaříková EliškaTJ Sokol Jaroměř0400:03:3637,93
17Z136363Klecanová KláraSokol Královské Vinohrady0500:03:5316,75
18Z13728Dřevňáková AdélaJosefov0400:05:273,00
19Z13894Bělobrádková KláraSK Nové Město nad Metují0400:08:223,00
-Z1-88Kulifajová EllaSokol Královské Vinohrady05DNF-
Nejmladší žáci II (trať 0,82 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2185Abrahám LuděkSpartak OEZ Letohrad0200:03:46107,78
2M222Hanousek MatoušTJ Dobruška0200:03:5996,28
3M23319Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:03:5995,94
4M26377Lanžhotský VojtěchTJ Sokol Hradec Králové0200:04:0689,96
5M2789Matoušek MatoušTJ Seba Tanvald0200:04:0789,27
6M28369Mužík MartinAtletika Polička0300:04:0987,69
7M29110Vítek OndřejSokol Dvůr Králové n. L.0200:04:1383,96
8M210106Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov0300:04:1583,05
9M212375Kinský TomášTJ Sokol Hradec Králové0200:04:2276,80
10M21587Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:04:2970,63
11M21624Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:04:2970,50
12M217114Poličanský MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem0200:04:3466,43
13M219373Brixi MariánTJ Sokol Hradec Králové0200:04:3863,21
14M223111Hráský KristiánSokol Dvůr Králové n. L.0300:04:4458,12
15M226394Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:04:5944,97
16M23221Mervart MartinTJ Sokol Jaroměř0300:05:2523,10
17M23323Truhlář JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0300:05:3018,33
18M235380Kubát VojtěchAtletika Praha0300:05:3811,65
Nejmladší žákyně II (trať 0,82 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2413Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:04:00104,36
2Z25341Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:00103,64
3Z211383Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:04:1592,00
4Z213393Vognarová KarolínTJ Sokol Dvůr Králové0200:04:2385,49
5Z214328Kheilová AndreaSokol Královské Vinohrady0200:04:2880,68
6Z2181Prudičová PavlínaTJ Dobruška0200:04:3476,14
7Z220113Špatenková JanaSokol Dvůr Králové n. L.0200:04:4071,24
8Z221395Zdražilová ZoeSokol Opava0200:04:4170,16
9Z22273Mertlíková EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř0300:04:4368,92
10Z2240Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:4567,48
11Z22586Janoušková SarahTJ Sokol Královské Vinohrady0200:04:5459,42
12Z22725Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:05:0153,97
13Z228324Stoilová LaraTJ Sokol Královské Vinohrady0300:05:0749,00
14Z229359Slavíčková AnnaTJ Sokol Hradec Králové0300:05:1244,78
15Z23090Pivoňková KateřinaSokol Královské Vinohrady0200:05:1641,67
16Z231361Šprincová AnnaTJ Sokol Hradec Králové0300:05:2237,23
17Z234362Klecanová EliškaSokol Královské Vinohrady0200:05:3129,20
Mladší žáci (trať 1,66 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31354Halíř PavelTJ Sokol Hradec Králové0000:08:03103,80
2M34222Petiška VojtěchTJ Sokol Jaroslav0000:08:1698,83
3M3582Podnecký TomášTJ Sokol Kolín - atletika0100:08:1997,36
4M3778Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:08:2196,45
5M38385Tauchman TomášAtletika Dvůr Králové0000:08:2794,14
6M311146Matějů ŠtěpánTJ Lokomotiva Trutnov0100:08:4287,88
7M31340Janouch DavidTJ Dvůr Králové n./L.0000:09:0778,01
8M315388Mervart VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:09:1475,27
9M31622Prokš AdamTJ Sokol Nová Paka0100:09:1674,21
10M319145Holubec DavidTJ Lokomotiva Trutnov0000:09:2271,77
11M32383Knypl TomášTJ Sokol Kolín - atletika0000:10:1052,21
12M326322Stoilov JonášSokol Královské Vinohrady0000:10:4139,73
13M32931Pithakpoom ArturSokol Královské Vinohrady0000:13:493,00
Mladší žákyně (trať 1,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3174Jánská KristinaTJ Sokol Nová Paka0100:05:16103,34
2Z326Rozínková LenkaTJ Dobruška0100:05:2398,84
3Z33384Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:05:2497,82
4Z3484Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:3193,65
5Z3529Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:05:3392,53
6Z3699Vítová LucíaTJ Sokol na Mělníce0000:05:3392,30
7Z3791Peterová SandraSK Nové Město nad Metují0100:05:3392,29
8Z38382Holubcová JanaSokol Dvůr Králové n. L.0000:05:4187,79
9Z39367Kořénková TerezaTJ Sokol Hradec Králové0100:05:4386,47
10Z310364Keprtová MarkétaTJ Sokol Hradec Králové0100:05:4784,05
11Z311366Kořánová AnetaTJ Sokol Hradec Králové0100:05:4783,91
12Z312368Pešková KláraTJ Sokol Hradec Králové0100:05:5081,76
13Z3134Mervartová MonikaTJ Dobruška0000:05:5181,34
14Z314101Nádassy TamaraTJ Sokol na Mělníce0000:05:5280,87
15Z315105Vlková MarkétaTJ Sokol na Mělníce0000:05:5876,84
16Z3163Horáková TerezaTJ Dobruška0100:06:0075,93
17Z317355Fišerová MonikaSokol Dvůr Králové n. L.0100:06:0075,50
18Z318365Kinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové0000:06:2162,67
19Z319356Horníková DominikaSokol Dvůr Králové n. L.0100:06:2361,25
20Z32076Mühlová ŠtěpánkaTJ Sokol Nová Paka0000:06:4746,55
21Z32120Křížová EliškaTJ Sokol Jaroměř0100:07:1131,20
22Z32250Zelenková AdélaSokol Královské Vinohrady0100:07:3714,87
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41350Žaluda JanSK Nové Město nad Metují9800:08:22103,14
2M42272Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:08:27101,09
3M43343Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:08:4095,77
4M44150Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:08:4693,50
5M4569Mužík JanAtletika Polička9800:08:4792,97
6M46339Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:09:0087,88
7M47158Kábrt DanielSokol Studnice9800:09:2677,88
8M4864Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9800:09:2777,27
9M49347Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:09:4271,68
10M410353Ryšavý DavidTrutnov9900:10:0263,75
11M411349Říha JosefTJ Sokol Hradec Králové9900:10:0562,49
12M412200Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:10:3849,51
13M413344Pařízek LukášSokol Královské Vinohrady9900:10:4945,19
14M415348Ryba DavidTJ Sokol Hradec Králové9900:10:5941,22
15M416163Buňat ViktorSokol Královské Vinohrady9900:11:4025,19
16M41865Obst VojtěchSokol Dvůr Králové n. L.9800:11:5021,11
17M419154Soukup JiříTJ Sokol Královské Vinohrady9800:11:5320,15
Starší žákyně (trať 1,66 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z42135Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:08:06102,95
2Z4334Doudová KateřinaSokol Kolín9900:08:1499,74
3Z46396Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:08:2097,31
4Z49115Zubrová EvaTJ Sokol Hradec Králové9800:08:3491,72
5Z410112Tomášková KarolínaTJ Sokol Hradec Králové9900:08:3491,68
6Z41237Scholzerová VeronikaLoko Trutnov9800:08:4686,82
7Z41436Ernestová ViktorieLoko Trutnov9800:09:1275,97
8Z417332Králová PetraSokol Opava9900:09:1973,39
9Z41866Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:09:1973,11
10Z420326Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:09:2571,00
11Z4218Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:09:4363,72
12Z422398Václavíková DenisaSokol Opava9800:09:4861,57
13Z424109Koldinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové9800:10:1849,15
14Z42511Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:10:2546,66
15Z427331Šmalcová KateřinaSokol Opava9900:11:0032,35
16Z42838Srnská JindřiškaSokol Královské Vinohrady9800:11:1625,75
-Z4-42Horáčková VeronikaJosefov99DNF-
Dorostenci (trať 3,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52138Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:12:42104,70
2M53120Beňovič MatějTJ Sokol Opava9600:12:52101,99
3M56119Turek JanSOKOP9600:13:2693,31
4M58122Palzer VítTJ Sokol Opava9700:13:5186,90
5M59121Král DavidTJ Sokol Opava9600:14:0882,51
6M510142Dudáš OndřejSokol Kolín9700:14:2279,04
7M511351Steklík AlešSK Nové Město nad Metují9600:14:3077,03
8M513197Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:14:5171,59
9M514180Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:14:5969,59
10M515123Dubil IvoSOKOP9700:15:0568,05
Dorostenky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z514143Javůrková BarboraTJ Sokol Kolín Atletika9700:10:55106,98
2Z517352Hanušová TerezaSK Nové Město nad Metují9600:11:4293,02
Junioři 18-19 let (trať 3,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1125Hlaváček MartinTJ Sokol Opava9500:12:39103,80
2MJ4124Musila PetrTJ Sokol Opava9500:12:5599,76
3MJ5131Rychlík JakubTJ Sokol Kolín9400:13:0896,44
4MJ7126Dumbrovský TomášTJ Sokol Opava9500:13:4487,11
5MJ12148Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:14:4870,64
6MJ16139Hanák PetrTJ Sokol Bučovice9400:16:2645,27
7MJ18153Soukup VítekSokol Královské Vinohrady9500:16:5537,66
Juniorky 18-19 let (trať 3,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ17141Procházková KateřinaSokol Kolín9500:16:42113,27
2ZJ19127Klapetková KristýnaSokol Opava9500:19:0486,73
Trať 0,51 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11100Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:38108,57
2Z12379Holubcová KateřinaSokol Dvůr Králové n. L.0400:02:4699,35
1M13321Jadrný TomášRENOVA RACE Team0400:02:47106,35
3Z14357Červená EliškaDukla Polička0400:02:5292,08
2M15387Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:52100,28
3M167Hovorka MatoušTJ Sokol Altetika Jaroměř0400:02:5893,37
4Z1714Prouzová TerezaJaroměř0400:03:0082,00
4M18358Mogg MatyášSokol Královské Vinohrady0400:03:0090,46
5M19397Brumlich TadeášSokol Hronov0500:03:0090,44
6M110376Kořének JanTJ Sokol Hradec Králové0400:03:0090,34
5Z111116Kubíčková KateřinaSokol Dvůr Králové n. L.0400:03:0181,10
7M112360Šolc JanBKL Machov0400:03:0386,88
6Z11377Prokšová KateřinaTJ Sokol Nová Paka0500:03:0575,62
8M114107Grus JakubSokol Dvůr Králové n. L.0400:03:0782,72
7Z115104Ryšavá DenisaTJ Loko Trutnov0400:03:0970,73
8Z11681Jakubská BeátaTJ Sokol Jaroměř0400:03:1168,55
9M117370Podolský PetrTJ Sokol Hradec Králové0500:03:1276,75
10M11892Bláha FilipSK Nové Město nad Metují0500:03:1375,20
11M11993Mazač PetrSK Nové Město nad Metují0500:03:1573,25
12M12010Čech OndřejTJ Sokol Jaroměř0400:03:1672,41
9Z121335Václavková EliškaAtletika Dobruška0500:03:1662,33
13M122108Motal ErikSokol Dvůr Králové n. L.0500:03:1968,67
14M12312Košek KryštofJaroměř0400:03:2067,12
10Z12417Voborníková MarieTJ Sokol Jaroměř0500:03:2156,46
15M12575Petiška DanielTJ Sokol Jaroměř0500:03:2166,54
11Z126372Prouzová NatálieTJ Sokol Hradec Králové0400:03:2254,46
12Z12715Bašková ZuzanaTJ Sokol Atletika Jaroměř0400:03:2551,70
13Z128390Machová JolanaTJ Sokol Jaroměř0500:03:2748,54
14Z12918Kopecká AdélaTJ Sokol Jaroměř0600:03:2946,48
16M13019Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř0600:03:3154,40
17M1319Kopecký VojtěchTJ Sokol Jaroměř0600:03:3451,58
15Z132386Dyntarová HanaNové Město nad Metují0500:03:3539,17
16Z13316Minaříková EliškaTJ Sokol Jaroměř0400:03:3637,93
18M134392Kukla VendelínSokol Královské Vinohrady0400:03:4044,55
19M135378Pilař MartinTJ Sokol HK0500:03:5229,95
17Z136363Klecanová KláraSokol Královské Vinohrady0500:03:5316,75
18Z13728Dřevňáková AdélaJosefov0400:05:273,00
19Z13894Bělobrádková KláraSK Nové Město nad Metují0400:08:223,00
Trať 0,82 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2185Abrahám LuděkSpartak OEZ Letohrad0200:03:46107,78
2M222Hanousek MatoušTJ Dobruška0200:03:5996,28
3M23319Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:03:5995,94
1Z2413Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:04:00104,36
2Z25341Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:00103,64
4M26377Lanžhotský VojtěchTJ Sokol Hradec Králové0200:04:0689,96
5M2789Matoušek MatoušTJ Seba Tanvald0200:04:0789,27
6M28369Mužík MartinAtletika Polička0300:04:0987,69
7M29110Vítek OndřejSokol Dvůr Králové n. L.0200:04:1383,96
8M210106Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov0300:04:1583,05
3Z211383Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:04:1592,00
9M212375Kinský TomášTJ Sokol Hradec Králové0200:04:2276,80
4Z213393Vognarová KarolínTJ Sokol Dvůr Králové0200:04:2385,49
5Z214328Kheilová AndreaSokol Královské Vinohrady0200:04:2880,68
10M21587Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:04:2970,63
11M21624Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:04:2970,50
12M217114Poličanský MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labem0200:04:3466,43
6Z2181Prudičová PavlínaTJ Dobruška0200:04:3476,14
13M219373Brixi MariánTJ Sokol Hradec Králové0200:04:3863,21
7Z220113Špatenková JanaSokol Dvůr Králové n. L.0200:04:4071,24
8Z221395Zdražilová ZoeSokol Opava0200:04:4170,16
9Z22273Mertlíková EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř0300:04:4368,92
14M223111Hráský KristiánSokol Dvůr Králové n. L.0300:04:4458,12
10Z2240Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:4567,48
11Z22586Janoušková SarahTJ Sokol Královské Vinohrady0200:04:5459,42
15M226394Němec JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0200:04:5944,97
12Z22725Mojžíšová KristýnaTJ Sokol Jaroměř0200:05:0153,97
13Z228324Stoilová LaraTJ Sokol Královské Vinohrady0300:05:0749,00
14Z229359Slavíčková AnnaTJ Sokol Hradec Králové0300:05:1244,78
15Z23090Pivoňková KateřinaSokol Královské Vinohrady0200:05:1641,67
16Z231361Šprincová AnnaTJ Sokol Hradec Králové0300:05:2237,23
16M23221Mervart MartinTJ Sokol Jaroměř0300:05:2523,10
17M23323Truhlář JanTJ Sokol Atletika Jaroměř0300:05:3018,33
17Z234362Klecanová EliškaSokol Královské Vinohrady0200:05:3129,20
18M235380Kubát VojtěchAtletika Praha0300:05:3811,65
Trať 1,66 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31354Halíř PavelTJ Sokol Hradec Králové0000:08:03103,80
1Z42135Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:08:06102,95
2Z4334Doudová KateřinaSokol Kolín9900:08:1499,74
2M34222Petiška VojtěchTJ Sokol Jaroslav0000:08:1698,83
3M3582Podnecký TomášTJ Sokol Kolín - atletika0100:08:1997,36
3Z46396Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:08:2097,31
4M3778Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:08:2196,45
5M38385Tauchman TomášAtletika Dvůr Králové0000:08:2794,14
4Z49115Zubrová EvaTJ Sokol Hradec Králové9800:08:3491,72
5Z410112Tomášková KarolínaTJ Sokol Hradec Králové9900:08:3491,68
6M311146Matějů ŠtěpánTJ Lokomotiva Trutnov0100:08:4287,88
6Z41237Scholzerová VeronikaLoko Trutnov9800:08:4686,82
7M31340Janouch DavidTJ Dvůr Králové n./L.0000:09:0778,01
7Z41436Ernestová ViktorieLoko Trutnov9800:09:1275,97
8M315388Mervart VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:09:1475,27
9M31622Prokš AdamTJ Sokol Nová Paka0100:09:1674,21
8Z417332Králová PetraSokol Opava9900:09:1973,39
9Z41866Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:09:1973,11
10M319145Holubec DavidTJ Lokomotiva Trutnov0000:09:2271,77
10Z420326Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:09:2571,00
11Z4218Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:09:4363,72
12Z422398Václavíková DenisaSokol Opava9800:09:4861,57
11M32383Knypl TomášTJ Sokol Kolín - atletika0000:10:1052,21
13Z424109Koldinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové9800:10:1849,15
14Z42511Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:10:2546,66
12M326322Stoilov JonášSokol Královské Vinohrady0000:10:4139,73
15Z427331Šmalcová KateřinaSokol Opava9900:11:0032,35
16Z42838Srnská JindřiškaSokol Královské Vinohrady9800:11:1625,75
13M32931Pithakpoom ArturSokol Královské Vinohrady0000:13:493,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41350Žaluda JanSK Nové Město nad Metují9800:08:22103,14
2M42272Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:08:27101,09
3M43343Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:08:4095,77
4M44150Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:08:4693,50
5M4569Mužík JanAtletika Polička9800:08:4792,97
6M46339Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:09:0087,88
7M47158Kábrt DanielSokol Studnice9800:09:2677,88
8M4864Šturm MatějTJ Sokol Dvůr Králové nad Labe9800:09:2777,27
9M49347Hrůša VojtěchTJ Sokol Hradec Králové9900:09:4271,68
10M410353Ryšavý DavidTrutnov9900:10:0263,75
11M411349Říha JosefTJ Sokol Hradec Králové9900:10:0562,49
12M412200Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:10:3849,51
13M413344Pařízek LukášSokol Královské Vinohrady9900:10:4945,19
1Z514143Javůrková BarboraTJ Sokol Kolín Atletika9700:10:55106,98
14M415348Ryba DavidTJ Sokol Hradec Králové9900:10:5941,22
15M416163Buňat ViktorSokol Královské Vinohrady9900:11:4025,19
2Z517352Hanušová TerezaSK Nové Město nad Metují9600:11:4293,02
16M41865Obst VojtěchSokol Dvůr Králové n. L.9800:11:5021,11
17M419154Soukup JiříTJ Sokol Královské Vinohrady9800:11:5320,15
Trať 3,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1125Hlaváček MartinTJ Sokol Opava9500:12:39103,80
1M52138Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:12:42104,70
2M53120Beňovič MatějTJ Sokol Opava9600:12:52101,99
2MJ4124Musila PetrTJ Sokol Opava9500:12:5599,76
3MJ5131Rychlík JakubTJ Sokol Kolín9400:13:0896,44
3M56119Turek JanSOKOP9600:13:2693,31
4MJ7126Dumbrovský TomášTJ Sokol Opava9500:13:4487,11
4M58122Palzer VítTJ Sokol Opava9700:13:5186,90
5M59121Král DavidTJ Sokol Opava9600:14:0882,51
6M510142Dudáš OndřejSokol Kolín9700:14:2279,04
7M511351Steklík AlešSK Nové Město nad Metují9600:14:3077,03
5MJ12148Červený JakubTJ Lokomotiva Trutnov9500:14:4870,64
8M513197Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:14:5171,59
9M514180Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:14:5969,59
10M515123Dubil IvoSOKOP9700:15:0568,05
6MJ16139Hanák PetrTJ Sokol Bučovice9400:16:2645,27
1ZJ17141Procházková KateřinaSokol Kolín9500:16:42113,27
7MJ18153Soukup VítekSokol Královské Vinohrady9500:16:5537,66
2ZJ19127Klapetková KristýnaSokol Opava9500:19:0486,73
Trať 4,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1133Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:53117,63
2ZA226Mikešová JanaTJ Sokol Nová Paka9100:21:12105,63
1ZC3162Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:28109,96
1ZB456Brumlichová RomanaSokol Hronov7600:21:36101,12
2ZB5167Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:21:4499,94
2ZC6140Hanáková MiroslavaTJ Sokol Bučovice6600:21:48107,12
3ZB7134Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:21:5198,94
4ZB8201Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:22:0996,13
5ZB9160Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:23:3982,32
6ZB1027Petišková LenkaTJ Sokol Jaroměř7300:24:1776,52
3ZA11179Marholdová LucieChoceň8300:24:2076,74
1ZD12172Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:24:26111,37
3ZC13159Suchánková ZdeňkaČeská Skalice6300:24:3282,93
2ZD1447Vacková HanaSokol Starkoč5600:24:38109,92
4ZC15133Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:0877,61
4ZA16214Kalousová AlenaŽamberk8000:26:0161,43
1ME17176Bielčik JindřichLichkov4000:26:17151,71
5ZA18208Hlinková KateřinaVysoká nad Labem8800:27:4146,12
7ZB19136Hrušková DarinaČeská Třebová7500:28:1539,96
3ZD20134Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:4078,71
6ZA21144Vopelková DominikaJaroměř9300:28:5434,95
7ZA22337Čižinská MartinaJaroměř8900:29:4826,63
8ZB23118Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:4417,09
2ME2470Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:31:01125,05
5ZC25221Hlinková JanaVysoká nad Labem6700:33:175,46
6ZC26220Sedláčková HedvikaLanškroun6600:37:493,00
3ME27175Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:0323,25
Trať 9,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1169Miřejovský JiříTJ Sokol Ústí nad Orlicí7900:34:47105,59
2MA2130Hejduk ZdeněkTJ Sokol Kolín8900:36:0498,48
1MB3132Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:06102,85
2MB4217Ulich PetrNové Město nad Metují6800:36:31100,59
3MA5147Hurdálek RobertLoko Trutnov7800:36:3195,94
4MA6212Kincl MarekBKL Machov7400:37:0592,80
3MB71000Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:37:1596,56
5MA863Běhan TomášSokol Královské Vinohrady8500:38:1985,87
6MA9170Zajac LeszekŚwidnica8300:38:2585,32
7MA10128Němec LukášSOKOP9300:38:3484,50
4MB11151Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:38:5587,42
8MA12155Bezděk PavelRedpoint Teplice nad Metují8600:39:3678,74
9MA13165Lášek TomášRychnovek8600:39:5077,44
1MC14211Klimeš JiříAC Náchod6100:40:00104,40
10MA15129Raus AdamSOKOP9300:40:2973,77
5MB16218Donát VáclavSokol Hylváty6500:40:4977,08
11MA1768Šolc VítězslavBKL Machov9100:41:0170,79
2MC1846Vanta JosefSK Hronov6200:41:0698,99
6MB19149Karlík MichalLoko Trutnov6400:41:3173,28
3MC2067Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:3596,61
4MC21156Horník AlešDvůr Králové nad Labem6100:42:3991,46
12MA22164Kubina JakubTJ Sokol Jaroměř8300:43:0958,89
7MB23219Scheuer JanActivity Lanškroun6600:43:2762,67
13MA24174Šulc RadekMoira Team Milovice7500:43:3756,29
5MC2548Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:43:4685,94
6MC26216Zelený LuděkAC Náchod6100:44:1483,70
14MA27342Ešpandr MartinSokol Královské Vinohrady7600:44:3351,05
8MB28215Belobrad IvanŽamberk6600:45:0353,89
7MC29152Hanyš OldřichSokol Frýdštejn5900:45:1378,85
8MC30157Skalický JosefŽichlínek6200:45:1678,67
1MD31171Zajac LeszekWKB Walbrzych5000:45:30129,15
15MA32189Marhold LubošHorní Jelení7700:45:5043,83
16MA33346Ettler KarelTJ Sokol Hradec Králové8400:46:5038,26
17MA34336Kubina AdamTJ Sokol Jaroměř8400:46:5238,07
9MB35213Kalous Tomᚎamberk6400:47:1841,61
9MC36177Starý OldřichSokol Královské Vinohrady6000:48:0265,12
10MB37117Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:48:3534,59
18MA385Kilevník DominikHolohlavy9100:48:5326,78
2MD39166Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:49:43113,33
19MA40181Marhold PetrChoceň7800:50:1019,63
11MB41161Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:51:4917,00
10MC4244Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:52:3942,50
20MA43338Eder JanJaroměř8300:52:524,56
12MB44227Kalousek JanHvězda Pardubice7100:53:248,32
13MB45173Moník MilanMT Smiřice6900:53:367,26
21MA46340Vebr MichalČeská Třebová7800:53:383,00
22MA47178Bemš JúliusPraha8500:55:433,00
14MB48168Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:58:103,00
3MD49137Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:3557,52
4MD50223Linhart MilošIDA Náchod4401:21:283,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1169Miřejovský JiříTJ Sokol Ústí nad Orlicí7900:34:47104,82
2MA2130Hejduk ZdeněkTJ Sokol Kolín8900:36:0497,68
3MB3132Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:0697,50
4MB4217Ulich PetrNové Město nad Metují6800:36:3195,17
5MA5147Hurdálek RobertLoko Trutnov7800:36:3195,13
6MA6212Kincl MarekBKL Machov7400:37:0591,98
7MB71000Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:37:1591,04
8MA863Běhan TomášSokol Královské Vinohrady8500:38:1985,02
9MA9170Zajac LeszekŚwidnica8300:38:2584,47
10MA10128Němec LukášSOKOP9300:38:3483,64
11MB11151Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:38:5581,65
12MA12155Bezděk PavelRedpoint Teplice nad Metují8600:39:3677,86
13MA13165Lášek TomášRychnovek8600:39:5076,56
14MC14211Klimeš JiříAC Náchod6100:40:0075,60
15MA15129Raus AdamSOKOP9300:40:2972,87
16MB16218Donát VáclavSokol Hylváty6500:40:4971,03
17MA1768Šolc VítězslavBKL Machov9100:41:0169,88
18MC1846Vanta JosefSK Hronov6200:41:0669,38
19MB19149Karlík MichalLoko Trutnov6400:41:3167,13
20MC2067Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:3566,66
21MC21156Horník AlešDvůr Králové nad Labem6100:42:3960,75
22MA22164Kubina JakubTJ Sokol Jaroměř8300:43:0957,94
23MB23219Scheuer JanActivity Lanškroun6600:43:2756,23
24MA24174Šulc RadekMoira Team Milovice7500:43:3755,33
25MC2548Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:43:4654,42
26MC26216Zelený LuděkAC Náchod6100:44:1451,85
27MA27342Ešpandr MartinSokol Královské Vinohrady7600:44:3350,06
28MB28215Belobrad IvanŽamberk6600:45:0347,22
29MC29152Hanyš OldřichSokol Frýdštejn5900:45:1346,28
30MC30157Skalický JosefŽichlínek6200:45:1646,07
31MD31171Zajac LeszekWKB Walbrzych5000:45:3044,69
32MA32189Marhold LubošHorní Jelení7700:45:5042,82
33MA33346Ettler KarelTJ Sokol Hradec Králové8400:46:5037,22
34MA34336Kubina AdamTJ Sokol Jaroměř8400:46:5237,04
35MB35213Kalous Tomᚎamberk6400:47:1834,60
36MC36177Starý OldřichSokol Královské Vinohrady6000:48:0230,53
37MB37117Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:48:3527,39
38MA385Kilevník DominikHolohlavy9100:48:5325,70
39MD39166Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:49:4321,06
40MA40181Marhold PetrChoceň7800:50:1018,52
41MB41161Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:51:499,32
42MC4244Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:52:394,58
43MA43338Eder JanJaroměř8300:52:523,39
44MB44227Kalousek JanHvězda Pardubice7100:53:243,00
45MB45173Moník MilanMT Smiřice6900:53:363,00
46MA46340Vebr MichalČeská Třebová7800:53:383,00
47MA47178Bemš JúliusPraha8500:55:433,00
48MB48168Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:58:103,00
49MD49137Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:353,00
50MD50223Linhart MilošIDA Náchod4401:21:283,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1133Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:53109,26
2ZA226Mikešová JanaTJ Sokol Nová Paka9100:21:1296,71
3ZC3162Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:2894,03
4ZB456Brumlichová RomanaSokol Hronov7600:21:3692,73
5ZB5167Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:21:4491,50
6ZC6140Hanáková MiroslavaTJ Sokol Bučovice6600:21:4890,95
7ZB7134Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:21:5190,45
8ZB8201Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:22:0987,53
9ZB9160Kábrtová JitkaSokol Studnice7100:23:3973,13
10ZB1027Petišková LenkaTJ Sokol Jaroměř7300:24:1767,09
11ZA11179Marholdová LucieChoceň8300:24:2066,50
12ZD12172Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:24:2665,56
13ZC13159Suchánková ZdeňkaČeská Skalice6300:24:3264,74
14ZD1447Vacková HanaSokol Starkoč5600:24:3863,75
15ZC15133Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:0858,97
16ZA16214Kalousová AlenaŽamberk8000:26:0150,48
17ZA18208Hlinková KateřinaVysoká nad Labem8800:27:4134,47
18ZB19136Hrušková DarinaČeská Třebová7500:28:1528,98
19ZD20134Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:4024,96
20ZA21144Vopelková DominikaJaroměř9300:28:5422,78
21ZA22337Čižinská MartinaJaroměř8900:29:4814,09
22ZB23118Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:30:445,15
23ZC25221Hlinková JanaVysoká nad Labem6700:33:173,00
24ZC26220Sedláčková HedvikaLanškroun6600:37:493,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

závod pěkný Bohužel jsem se nenašel ve výsledkové listině. Možná chyba u čipu, může se stát. Při společném startu všech kategorii a probíhání čtyř okruhů se to lehce přehlédne. Při shlédnutí výsledků jsem to zjistil až druhý den. Závod jsem dokončil na 7 místě asi 10 metrů za Markem Kinclen. Jaromír Krejčí,1966, Ski klub Pastviny
jaromirkrejci1966
Reklamace je již řešena a vzniklo to registrací na poslední chvíli. Zřejmě chyběla papírová přihláška a čip obdržel na poslední chvíli. Informaci máme a již pracujeme na opravě výsledků.Pořadatel.
jiri.pour
...taktéž mohu sportovně potvrdit, že Jaromír Krejčí doběhl tak jak avizuje, neboť v závodě mne předbíhal a tudíž mu tedy i v hodnocení kategorie MUŽI B patří 3. místo. S pozdravem L. Jadrný
Lubomir.Jadrny
Pěkný závod , dobrá lokalita. Ovšem musím podotknout, že pořadatelské úsilí si zbytečně kazíte drobnostmi jako např. Při souběhu tří akci je vyhlašování v prvním bloku na 10 min. naprosta utopie. Z toho pak pramenila zbytečná nervozita závodníků i organizátorů. Pominuli spínací špendlíky a toalety, tak se vám závod vydařil. Nashledanou za rok - Král (Sokol Opava)
ladkral
Docela pěkný závod, který jsem běžel poprvé a určitě ne naposledy. Ale ty výsledky se jim nepovedly. Další, kdo chybí ve výsledkové listině je Hlaváček Zdeněk st.č. 44. Hanka Vacková byla celá dvě kola přede mnou a v cíli má horší čas než já (přidali jí asi minutu). Já jsem byl vyhlášen chybně na prvním místě, i když jsem byl druhý nad 60let. Jsem připraven předat cenu do správných rukou. Bubeníček J.
jiri.bubenicek1
Dobrý den, děkujeme za Vaše připomínky. Časy panů Hlaváčka, Krejčího a Zajace jsme dozjistili, chyběly bohužel papírové přihlášky a tak nebylo možné zjistit, kdo závodil. Paní Vacková dorazila omylem do startu a nikoliv do cíle, rozhodčí závodu rozhodl započítat jí čas, kdy protnula cílovou linii (byť jinudy). Tím zřejmě vznikla minutová ztráta. Příští rok prosíme o registraci online, ráno si vyzvednete už své vlastní přidělené startovní číslo a čip, ulehčíte organizátorům mnoho práce a starostí. tým měříčů IronTime
info
Doplneni zavodnici Krejci a Hlavacek.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód