Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Rozálku

26.4.2013, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku
  • datum konání: 26.4.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Animo Žamberk

Sociální sítě

Místo konání

start hlavního závodu u muzea v Žamberku v 17:00 hodin
start vloženého závodu nejmladších dětí od kaple sv. Rozalie v 16:30 hodin

Přihlášky

v rozhledně na Rozálce od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč - dorost a dospělí
20 Kč - žactvo
předškolní děti a handicapovaní - ZDARMA

Popis tratě

délka: 900 m
převýšení: 40 m
nezpevněné parkové cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

SVČ ANIMO Žamberk
tel. 603 876 667

Propozice pořadatele ve formátu GIF

E-mailová adresa

fiala.animo@atlas.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2017Běh na Rozálku198
29.4.2016Běh na Rozálku204
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2014Běh na Rozálku194
4.5.2012Běh na Rozálku231
6.5.2011Běh na Rozálku191
7.5.2010Běh na Rozálku186
7.5.2009Běh na Rozálku188
2.5.2008Běh na Rozálku174
4.5.2007Běh na Rozálku198
5.5.2006Běh na Rozálku182
6.5.2005Běh na Rozálku137
7.5.2004Běh na Rozálku92
2.5.2003Běh na Rozálku, 5. ročník207
3.5.2002Běh na Rozálku201
4.5.20013. ročník - BĚH NA ROZÁLKU173

Statistika závodu Běh na Rozálku

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 3154

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalous Petr7717
Matyášová Jana6516
Tobiška Václav4416
Sadílek Ota4615
Bielčik Jindřich4015
Keprtová Miloslava4815
Nechvíl Petr9114
Novotný Luděk6214
Šimůnek Jan4912
Šafář Jaroslav5112
Maříková Simona9612
Novotná Dora9712
Svatoš Otakar3412
Mannlová Jana8012
Červ Miloslav5011
Koblížek Jindřich4811
Šimůnek Jan8211
Mařík Jiří7210
Kalousek Jan4110
Smolák Petr9410
Tomeš Jaroslav4810
Šponar Josef4710
Kebrle Milan7510
Dostálek Petr679
Jirásková Eva649
Sejkorová Lenka639
Moravec Jiří969
Bubeníček Jiří519
Řemínek Matěj869
Vondra Vojtěch989
Exler Ondřej909
Volf Břetislav529
Gregora Filip029
Strnad Adam009
Vařeka Jan969
Mikyska Tomáš009
Šponarová Lucie918
Stránská Adéla918
Večeře Tomáš908
Klaclová Šárka938
Borková Agáta028
Stránský Aleš608
Živný Marek918
Ducháček Bedřich598
Sontáková Lenka918
Hübl Radek888
Gregora Jan008
Procházka Jakub968
Černá Kristýna938
Moravec Martin848

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M111699Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:37102,78
2M111766Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:04:40100,21
3M112975Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:04:4597,00
4M1133178Zoicas DanielTJ Svitavy0400:04:4795,36
5M1137179Bartoš OndřejTJ Svitavy0400:04:5093,36
6M114246Suchodol VítTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:5391,36
7M115170Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:04:5987,01
8M1153158Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:05:0384,01
9M1158171Kugler JakubTJ Svitavy0400:05:0483,08
10M1165192Petlička PatrikTJ Svitavy0400:05:0880,30
11M116620Faltus VítŽamberk0400:05:0880,23
12M1170180Rozlívka VojtěchTJ Svitavy0500:05:2468,95
13M117147Vencl JiříTJ SPARTAK OEZ Letohrad0500:05:2667,88
14M118745Zucha JonášSpartak OEZ Letohrad0600:06:0639,33
15M1192190Motyčka MatyášTJ Svitavy0600:06:526,35
-M1-8Pokorný RadimHelvíkovice06DNF-
Nejmladší žákyně I (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1103143Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:30101,35
2Z110774Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:04:3299,88
3Z111071Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:04:3498,77
4Z111150Marková NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:04:3498,55
5Z111953Moskvová AgátaSpartak OEZ Letohrad0500:04:4193,83
6Z112048Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:04:4193,69
7Z1156188Chlupová LucieTJ Svitavy0400:05:0476,55
8Z1159173Navrátilová MarikaTJ Svitavy0400:05:0576,10
9Z1168111Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:05:1568,16
10Z117286Dolečková ValerieSK Žamberk Tessuti Sport0400:05:3156,75
11Z117951Halbrštátová SáraSpartak OEZ Letohrad0500:05:3851,82
12Z118352Hynková VeronikaSpartak OEZ Letohrad0500:05:4943,20
13Z118813Bryscejnová MarietaOEZ Letohrad0700:06:1723,04
14Z11917Kalousová PatricieAtletika Žamberk0500:06:483,00
15Z1194174Svobodová AdélaTJ Svitavy0400:07:183,00
-Z1-34Kubíčková ZuzanaSpartak OEZ Letohrad05DNF-
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M261114Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:59101,72
2M267151Mužík MartinAtletika Polička0300:04:0199,89
3M273145Gregora FilipActivity Lanškroun0200:04:0398,39
4M277177Charvát HugoTJ Svitavy0300:04:0695,74
5M279150Budig MatoušAtletika Polička0300:04:0795,24
6M295186Komínek VítTJ - Svitavy0200:04:2579,95
7M29838Marek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:2778,37
8M210065Veselý JaroslavAtletika Žamberk0300:04:2878,04
9M210840Bergman JakubSpartak OEZ Letohrad0200:04:3373,89
10M211281Schreiber ŠimonAtletika Žamberk0300:04:3571,90
11M211373Číž MatějSKI Klub Česká Třebová0200:04:3671,06
12M211596Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:04:3770,65
13M212176Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:04:4166,99
14M213012Čížek JakubOEZ Letohrad0300:04:4563,42
15M213615Svoboda MarianSki klub Č. Petrovice0300:04:5059,77
16M21432Matyáš MartinHelvíkovice0200:04:5357,11
17M214472Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:04:5357,03
18M215039Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:5852,96
19M216111Bryscejn OndřejOEZ Letohrad0300:05:0646,23
20M2169193Hoch OndřejTJ Svitavy0200:05:2034,76
21M2176187Šindelka MatějTJ Svitavy0200:05:3521,89
22M218079Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:05:3918,81
23M2186185Roleček MichalTJ Spartak Letohrad0300:06:033,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z276129Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:04:05104,93
2Z284100Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:1397,90
3Z28741Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:1497,18
4Z299108Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:04:2886,63
5Z2128159Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:4573,05
6Z214749Grossmannová TerezaSpartak OEZ Letohrad0200:04:5465,30
7Z216042Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:05:0656,04
8Z216269Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:05:0755,48
9Z218567Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:06:0211,06
10Z2190189Krušinová JanaTJ Svitavy0300:06:363,00
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M34697Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:49102,79
2M34744Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:03:49102,28
3M35737Paleček OndřejSpartak OEZ Letohrad0100:03:5894,93
4M372123Petiška VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:04:0390,44
5M381184Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:04:0886,12
6M388124Koditek JonášTJ Sokol Žamberk0100:04:1679,29
7M38943Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:1877,30
8M310295Gregora JanActivity Lanškroun0000:04:2968,23
9M312533Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:04:4455,26
10M314663Toman AdamAtletika Žamberk0100:04:5446,28
11M3148116Divíšek JanZáchlumí0000:04:5644,72
12M316768Kalous PatrikAtletika Žamberk0100:05:1528,39
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z364130Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:04:01108,99
2Z38626Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:1498,33
3Z39158Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:2192,68
4Z39435Kačenová NatálieSpartak OEZ Letohrad0000:04:2490,37
5Z3124144Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:4375,18
6Z314562Hušková LucieAtletika Žamberk0100:04:5367,14
7Z317361Andrlová KateřinaAtletika Žamberk0100:05:3136,91
Starší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411101Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:15103,11
2M41330Mlynář VojtěchVencl tým Ústí n.O.9800:03:1899,36
3M41629Vebr PatrikVencl tým Ústí n.O.9800:03:2097,53
4M417149Mužík JanAtletika Polička9800:03:2097,33
5M42836Karlík MikulášSpartak OEZ Letohrad9900:03:3384,55
6M435146Gregora JakubActivity Lanškroun9800:03:3780,10
7M44893Lauterbach DavidOB Žamberk9800:03:4968,14
8M453112Novotný MatějOB Žamberk9800:03:5562,78
Starší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z45218Kopecká AnnaKunvald9900:03:54105,68
2Z468107Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:04:0299,20
3Z48057Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:0795,13
4Z490106Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:04:1984,91
5Z4101110Koldinská TerezaSokol Hradec Králové9800:04:2877,76
6Z410989Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:04:3373,61
7Z413890Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:04:5158,74
8Z4152105Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:05:0051,09
9Z419354Belobradová KarolínaŽamberk9900:07:123,00
Dorostenci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M53127Moravec JiříJM TEAM Letohrad9600:03:01112,69
2M512153Procházka JakubBiatlon Letohrad9600:03:1696,72
3M519118Lom DenisŽamberk9600:03:2290,60
4M522163Holubář BartolomějKOB Ústí n.O.9600:03:2587,38
5M523122Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:03:3181,68
6M526183Pavlas JanActivity Lanškroun9600:03:3280,33
7M527164Skalický MatyášKOB Ústí n.O.9600:03:3379,50
8M53225Derka DavidAtletika Jablonné nad Orlicí9700:03:3775,76
9M540113Vencl KristiánOB Žamberk9700:03:4270,48
10M543166Ježdík VáclavOB Žamberk9600:03:4566,95
11M55456Belobrad JanŽamberk9600:03:5556,89
12M563128Vařeka JanRAFTKLUB Gymnázium Letohrad9600:04:0051,18
Dorostenky (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z556156Maříková SimonaBiatlon Letohrad9600:03:57102,61
2Z562154Novotná DoraBiatlon Letohrad9700:04:00100,19
3Z575117Chládková SimonaOddíl OB Pardubice9600:04:0497,19
4Z59219Jansová DoubravkaOB Žamberk9700:04:2282,11
Junioři 18-19 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ33125Krejčí MartinRAFTKLUB Gymnázium Letohrad9500:03:37108,92
2MJ55126Petržílek JakubRAFTKLUB Gymnázium Letohrad9500:03:5791,08
Juniorky 18-19 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ97141Krátká HanaAtletika Lanškroun9500:04:27100,00
Muži A 20-39 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1139Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:02:46112,46
2MA2168Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:0195,81
3MA4132Kopecký JanHvězda Pardubice9000:03:0491,73
4MA514Vaško AdamŽamberk8900:03:1085,62
5MA6167Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:03:1085,16
6MA7162Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:03:1184,26
7MA888Řemínek MatějAC Choceň8600:03:1382,11
8MA10138Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:03:1480,29
9MA14137Pusz PawelULKS Bystrzyca Klodzka8100:03:1975,20
10MA2182Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:2469,88
11MA24301Kalous PetrSK Žamberk7700:03:3161,49
12MA293Řehák Janbez oddílu8800:03:3359,12
13MA411Černoch MichalDlouhoňovice7700:03:4347,79
14MA45170Živný MarekOrel Orlice9100:03:4842,24
15MA5024Marhold LubošHorní Jelení7700:03:5237,94
16MA5827Moravec Filip3D Fitness Racing Team8800:03:5830,92
17MA59200Roleček MilanPěčín7600:03:5830,80
18MA60134Kalousek TomášOB Žamberk8900:03:5830,69
19MA6960Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:04:0226,26
20MA10422Vebr MichalČeská Třebová7800:04:313,00
21MA122161Nýdl PetrŽamberk7700:04:423,00
22MA15564Kořínek MilošDlouhoňovice7500:05:033,00
23MA189191Motyčka JaroslavTJ Svitavy7800:06:323,00
Muži B 40-49 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB99Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:03:14104,64
2MB15121Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:03:2098,89
3MB18109Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:03:2296,47
4MB2091Mařík Jiří3D Fitness Racing Team7200:03:2395,76
5MB2532Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:03:3286,98
6MB3192Lauterbach PatrikMP Žamberk7200:03:3484,86
7MB36148Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:03:3880,52
8MB37115Dostálek PetrASPV Těchonín6700:03:4078,81
9MB3898Chlup JiříActivity Lanškroun7000:03:4177,40
10MB3983Levý TomášOB Žamberk6800:03:4177,30
11MB42300Suchodol Josef3D Fitness Racing Team6700:03:4474,47
12MB44119Kalous Tomᚎamberk6400:03:4770,94
13MB4955Belobrad IvanŽamberk6600:03:5167,20
14MB7087Doleček MartinSK Žamberk Tessuti Sport7300:04:0355,70
15MB74160Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:0454,69
16MB12385Heger Zbyněk3D Fitness Racing Team6600:04:4315,24
Muži C 50-59 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC30142Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:03:33106,86
2MC344Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:03:37103,60
3MC51155Novotný LuděkBiatlon Letohrad6200:03:5389,54
4MC82133Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:04:0875,22
5MC8517Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:04:1470,41
6MC12678Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:04:4443,12
7MC175165Stejskal MiroslavŽamberk5500:05:353,00
8MC17784Novotný Přemysl3D Fitness Racing Team5900:05:353,00
Muži D 60-69 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD71181Michalovič Štěpán1.FC Žamberk5200:04:03108,40
2MD786Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:04:07105,40
3MD105104Vilhelm VáclavPřívrat5100:04:3186,19
4MD118302Tobiška VáclavOB Žamberk4400:04:4178,61
5MD12777Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:04:4475,68
6MD131182Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:04:4674,34
7MD134152Červ MiloslavAtletika Polička5000:04:4972,12
8MD135147Šponar JosefSokol Žamberk4700:04:4972,05
9MD18480Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:05:5024,07
Muži E 70 let a starší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME149136Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:04:57109,62
2ME16410Bielčik JindřichLichkov4000:05:08103,08
3ME1745Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:05:3287,30
4ME18228Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:05:4579,03
5ME19521Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:08:333,00
Ženy A 20-34 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA93176Švecová KateřinaTJ - Svitavy8800:04:23103,20
2ZA9623Marholdová LucieChoceň8300:04:26100,80
3ZA10631Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:04:3296,00
4ZA114120Kalousová AlenaŽamberk8000:04:3692,84
5ZA132172Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:04:4785,19
6ZA139131Lauterbachová LucieLíšnice8100:04:5181,89
7ZA140135Šponarová LucieOB Žamberk9100:04:5281,44
Ženy B 35-44 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB66175Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:04:01118,74
2ZB83169Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:04:13109,63
3ZB15459Hrušková DarinaČeská Třebová7500:05:0371,63
4ZB16316Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:05:0768,54
5ZB181157Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:05:4342,00
Ženy C 45-54 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC65140Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:01119,12
2ZC14194Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:04:5280,88
Ženy D 55 let a starší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD157103Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:05:04109,95
2ZD178102Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:05:3690,05
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1139Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:02:46112,46
2MA2168Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:0195,81
1M53127Moravec JiříJM TEAM Letohrad9600:03:01112,69
3MA4132Kopecký JanHvězda Pardubice9000:03:0491,73
4MA514Vaško AdamŽamberk8900:03:1085,62
5MA6167Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:03:1085,16
6MA7162Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:03:1184,26
7MA888Řemínek MatějAC Choceň8600:03:1382,11
1MB99Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:03:14104,64
8MA10138Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:03:1480,29
1M411101Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:15103,11
2M512153Procházka JakubBiatlon Letohrad9600:03:1696,72
2M41330Mlynář VojtěchVencl tým Ústí n.O.9800:03:1899,36
9MA14137Pusz PawelULKS Bystrzyca Klodzka8100:03:1975,20
2MB15121Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:03:2098,89
3M41629Vebr PatrikVencl tým Ústí n.O.9800:03:2097,53
4M417149Mužík JanAtletika Polička9800:03:2097,33
3MB18109Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:03:2296,47
3M519118Lom DenisŽamberk9600:03:2290,60
4MB2091Mařík Jiří3D Fitness Racing Team7200:03:2395,76
10MA2182Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:2469,88
4M522163Holubář BartolomějKOB Ústí n.O.9600:03:2587,38
5M523122Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:03:3181,68
11MA24301Kalous PetrSK Žamberk7700:03:3161,49
5MB2532Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:03:3286,98
6M526183Pavlas JanActivity Lanškroun9600:03:3280,33
7M527164Skalický MatyášKOB Ústí n.O.9600:03:3379,50
5M42836Karlík MikulášSpartak OEZ Letohrad9900:03:3384,55
12MA293Řehák Janbez oddílu8800:03:3359,12
1MC30142Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:03:33106,86
6MB3192Lauterbach PatrikMP Žamberk7200:03:3484,86
8M53225Derka DavidAtletika Jablonné nad Orlicí9700:03:3775,76
1MJ33125Krejčí MartinRAFTKLUB Gymnázium Letohrad9500:03:37108,92
2MC344Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:03:37103,60
6M435146Gregora JakubActivity Lanškroun9800:03:3780,10
7MB36148Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:03:3880,52
8MB37115Dostálek PetrASPV Těchonín6700:03:4078,81
9MB3898Chlup JiříActivity Lanškroun7000:03:4177,40
10MB3983Levý TomášOB Žamberk6800:03:4177,30
9M540113Vencl KristiánOB Žamberk9700:03:4270,48
13MA411Černoch MichalDlouhoňovice7700:03:4347,79
11MB42300Suchodol Josef3D Fitness Racing Team6700:03:4474,47
10M543166Ježdík VáclavOB Žamberk9600:03:4566,95
12MB44119Kalous Tomᚎamberk6400:03:4770,94
14MA45170Živný MarekOrel Orlice9100:03:4842,24
1M34697Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:49102,79
2M34744Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:03:49102,28
7M44893Lauterbach DavidOB Žamberk9800:03:4968,14
13MB4955Belobrad IvanŽamberk6600:03:5167,20
15MA5024Marhold LubošHorní Jelení7700:03:5237,94
3MC51155Novotný LuděkBiatlon Letohrad6200:03:5389,54
1Z45218Kopecká AnnaKunvald9900:03:54105,68
8M453112Novotný MatějOB Žamberk9800:03:5562,78
11M55456Belobrad JanŽamberk9600:03:5556,89
2MJ55126Petržílek JakubRAFTKLUB Gymnázium Letohrad9500:03:5791,08
1Z556156Maříková SimonaBiatlon Letohrad9600:03:57102,61
3M35737Paleček OndřejSpartak OEZ Letohrad0100:03:5894,93
16MA5827Moravec Filip3D Fitness Racing Team8800:03:5830,92
17MA59200Roleček MilanPěčín7600:03:5830,80
18MA60134Kalousek TomášOB Žamberk8900:03:5830,69
1M261114Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:59101,72
2Z562154Novotná DoraBiatlon Letohrad9700:04:00100,19
12M563128Vařeka JanRAFTKLUB Gymnázium Letohrad9600:04:0051,18
1Z364130Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:04:01108,99
1ZC65140Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:01119,12
1ZB66175Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:04:01118,74
2M267151Mužík MartinAtletika Polička0300:04:0199,89
2Z468107Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:04:0299,20
19MA6960Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:04:0226,26
14MB7087Doleček MartinSK Žamberk Tessuti Sport7300:04:0355,70
1MD71181Michalovič Štěpán1.FC Žamberk5200:04:03108,40
4M372123Petiška VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:04:0390,44
3M273145Gregora FilipActivity Lanškroun0200:04:0398,39
15MB74160Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:0454,69
3Z575117Chládková SimonaOddíl OB Pardubice9600:04:0497,19
1Z276129Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:04:05104,93
4M277177Charvát HugoTJ Svitavy0300:04:0695,74
2MD786Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:04:07105,40
5M279150Budig MatoušAtletika Polička0300:04:0795,24
3Z48057Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:0795,13
5M381184Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:04:0886,12
4MC82133Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:04:0875,22
2ZB83169Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:04:13109,63
2Z284100Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:1397,90
5MC8517Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:04:1470,41
2Z38626Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:1498,33
3Z28741Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:1497,18
6M388124Koditek JonášTJ Sokol Žamberk0100:04:1679,29
7M38943Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:1877,30
4Z490106Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:04:1984,91
3Z39158Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:2192,68
4Z59219Jansová DoubravkaOB Žamberk9700:04:2282,11
1ZA93176Švecová KateřinaTJ - Svitavy8800:04:23103,20
4Z39435Kačenová NatálieSpartak OEZ Letohrad0000:04:2490,37
6M295186Komínek VítTJ - Svitavy0200:04:2579,95
2ZA9623Marholdová LucieChoceň8300:04:26100,80
1ZJ97141Krátká HanaAtletika Lanškroun9500:04:27100,00
7M29838Marek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:2778,37
4Z299108Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:04:2886,63
8M210065Veselý JaroslavAtletika Žamberk0300:04:2878,04
5Z4101110Koldinská TerezaSokol Hradec Králové9800:04:2877,76
8M310295Gregora JanActivity Lanškroun0000:04:2968,23
1Z1103143Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:30101,35
20MA10422Vebr MichalČeská Třebová7800:04:313,00
3MD105104Vilhelm VáclavPřívrat5100:04:3186,19
3ZA10631Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:04:3296,00
2Z110774Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:04:3299,88
9M210840Bergman JakubSpartak OEZ Letohrad0200:04:3373,89
6Z410989Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:04:3373,61
3Z111071Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:04:3498,77
4Z111150Marková NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:04:3498,55
10M211281Schreiber ŠimonAtletika Žamberk0300:04:3571,90
11M211373Číž MatějSKI Klub Česká Třebová0200:04:3671,06
4ZA114120Kalousová AlenaŽamberk8000:04:3692,84
12M211596Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:04:3770,65
1M111699Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:37102,78
2M111766Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:04:40100,21
4MD118302Tobiška VáclavOB Žamberk4400:04:4178,61
5Z111953Moskvová AgátaSpartak OEZ Letohrad0500:04:4193,83
6Z112048Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:04:4193,69
13M212176Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:04:4166,99
21MA122161Nýdl PetrŽamberk7700:04:423,00
16MB12385Heger Zbyněk3D Fitness Racing Team6600:04:4315,24
5Z3124144Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:4375,18
9M312533Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:04:4455,26
6MC12678Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:04:4443,12
5MD12777Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:04:4475,68
5Z2128159Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:4573,05
3M112975Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:04:4597,00
14M213012Čížek JakubOEZ Letohrad0300:04:4563,42
6MD131182Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:04:4674,34
5ZA132172Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:04:4785,19
4M1133178Zoicas DanielTJ Svitavy0400:04:4795,36
7MD134152Červ MiloslavAtletika Polička5000:04:4972,12
8MD135147Šponar JosefSokol Žamberk4700:04:4972,05
15M213615Svoboda MarianSki klub Č. Petrovice0300:04:5059,77
5M1137179Bartoš OndřejTJ Svitavy0400:04:5093,36
7Z413890Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:04:5158,74
6ZA139131Lauterbachová LucieLíšnice8100:04:5181,89
7ZA140135Šponarová LucieOB Žamberk9100:04:5281,44
2ZC14194Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:04:5280,88
6M114246Suchodol VítTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:5391,36
16M21432Matyáš MartinHelvíkovice0200:04:5357,11
17M214472Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:04:5357,03
6Z314562Hušková LucieAtletika Žamberk0100:04:5367,14
10M314663Toman AdamAtletika Žamberk0100:04:5446,28
6Z214749Grossmannová TerezaSpartak OEZ Letohrad0200:04:5465,30
11M3148116Divíšek JanZáchlumí0000:04:5644,72
1ME149136Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:04:57109,62
18M215039Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:5852,96
7M115170Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:04:5987,01
8Z4152105Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:05:0051,09
8M1153158Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:05:0384,01
3ZB15459Hrušková DarinaČeská Třebová7500:05:0371,63
22MA15564Kořínek MilošDlouhoňovice7500:05:033,00
7Z1156188Chlupová LucieTJ Svitavy0400:05:0476,55
1ZD157103Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:05:04109,95
9M1158171Kugler JakubTJ Svitavy0400:05:0483,08
8Z1159173Navrátilová MarikaTJ Svitavy0400:05:0576,10
7Z216042Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:05:0656,04
19M216111Bryscejn OndřejOEZ Letohrad0300:05:0646,23
8Z216269Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:05:0755,48
4ZB16316Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:05:0768,54
2ME16410Bielčik JindřichLichkov4000:05:08103,08
10M1165192Petlička PatrikTJ Svitavy0400:05:0880,30
11M116620Faltus VítŽamberk0400:05:0880,23
12M316768Kalous PatrikAtletika Žamberk0100:05:1528,39
9Z1168111Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:05:1568,16
20M2169193Hoch OndřejTJ Svitavy0200:05:2034,76
12M1170180Rozlívka VojtěchTJ Svitavy0500:05:2468,95
13M117147Vencl JiříTJ SPARTAK OEZ Letohrad0500:05:2667,88
10Z117286Dolečková ValerieSK Žamberk Tessuti Sport0400:05:3156,75
7Z317361Andrlová KateřinaAtletika Žamberk0100:05:3136,91
3ME1745Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:05:3287,30
7MC175165Stejskal MiroslavŽamberk5500:05:353,00
21M2176187Šindelka MatějTJ Svitavy0200:05:3521,89
8MC17784Novotný Přemysl3D Fitness Racing Team5900:05:353,00
2ZD178102Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:05:3690,05
11Z117951Halbrštátová SáraSpartak OEZ Letohrad0500:05:3851,82
22M218079Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:05:3918,81
5ZB181157Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:05:4342,00
4ME18228Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:05:4579,03
12Z118352Hynková VeronikaSpartak OEZ Letohrad0500:05:4943,20
9MD18480Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:05:5024,07
9Z218567Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:06:0211,06
23M2186185Roleček MichalTJ Spartak Letohrad0300:06:033,00
14M118745Zucha JonášSpartak OEZ Letohrad0600:06:0639,33
13Z118813Bryscejnová MarietaOEZ Letohrad0700:06:1723,04
23MA189191Motyčka JaroslavTJ Svitavy7800:06:323,00
10Z2190189Krušinová JanaTJ Svitavy0300:06:363,00
14Z11917Kalousová PatricieAtletika Žamberk0500:06:483,00
15M1192190Motyčka MatyášTJ Svitavy0600:06:526,35
9Z419354Belobradová KarolínaŽamberk9900:07:123,00
15Z1194174Svobodová AdélaTJ Svitavy0400:07:183,00
5ME19521Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:08:333,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1139Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:02:46111,28
2MA2168Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:0194,53
3M53127Moravec JiříJM TEAM Letohrad9600:03:0194,19
4MA4132Kopecký JanHvězda Pardubice9000:03:0490,43
5MA514Vaško AdamŽamberk8900:03:1084,27
6MA6167Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:03:1083,82
7MA7162Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:03:1182,91
8MA888Řemínek MatějAC Choceň8600:03:1380,74
9MB99Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:03:1479,37
10MA10138Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:03:1478,92
11M411101Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:1578,58
12M512153Procházka JakubBiatlon Letohrad9600:03:1676,64
13M41330Mlynář VojtěchVencl tým Ústí n.O.9800:03:1874,36
14MA14137Pusz PawelULKS Bystrzyca Klodzka8100:03:1973,79
15MB15121Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:03:2072,88
16M41629Vebr PatrikVencl tým Ústí n.O.9800:03:2072,31
17M417149Mužík JanAtletika Polička9800:03:2072,08
18MB18109Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:03:2270,14
19M519118Lom DenisŽamberk9600:03:2269,91
20MB2091Mařík Jiří3D Fitness Racing Team7200:03:2369,34
21MA2182Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:2468,43
22M522163Holubář BartolomějKOB Ústí n.O.9600:03:2566,38
23M523122Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:03:3160,11
24MA24301Kalous PetrSK Žamberk7700:03:3160,00
25MB2532Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:03:3259,43
26M526183Pavlas JanActivity Lanškroun9600:03:3258,63
27M527164Skalický MatyášKOB Ústí n.O.9600:03:3357,72
28M42836Karlík MikulášSpartak OEZ Letohrad9900:03:3357,71
29MA293Řehák Janbez oddílu8800:03:3357,61
30MC30142Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:03:3357,26
31MB3192Lauterbach PatrikMP Žamberk7200:03:3457,04
32M53225Derka DavidAtletika Jablonné nad Orlicí9700:03:3753,62
33MJ33125Krejčí MartinRAFTKLUB Gymnázium Letohrad9500:03:3753,39
34MC344Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:03:3753,16
35M435146Gregora JakubActivity Lanškroun9800:03:3752,71
36MB36148Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:03:3852,14
37MB37115Dostálek PetrASPV Těchonín6700:03:4050,20
38MB3898Chlup JiříActivity Lanškroun7000:03:4148,60
39MB3983Levý TomášOB Žamberk6800:03:4148,49
40M540113Vencl KristiánOB Žamberk9700:03:4247,81
41MA411Černoch MichalDlouhoňovice7700:03:4346,21
42MB42300Suchodol Josef3D Fitness Racing Team6700:03:4445,30
43M543166Ježdík VáclavOB Žamberk9600:03:4543,93
44MB44119Kalous Tomᚎamberk6400:03:4741,31
45MA45170Živný MarekOrel Orlice9100:03:4840,63
46M34697Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:4939,94
47M34744Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:03:4939,26
48M44893Lauterbach DavidOB Žamberk9800:03:4939,25
49MB4955Belobrad IvanŽamberk6600:03:5137,09
50MA5024Marhold LubošHorní Jelení7700:03:5236,30
51MC51155Novotný LuděkBiatlon Letohrad6200:03:5335,50
52M453112Novotný MatějOB Žamberk9800:03:5533,22
53M55456Belobrad JanŽamberk9600:03:5532,88
54MJ55126Petržílek JakubRAFTKLUB Gymnázium Letohrad9500:03:5730,37
55M35737Paleček OndřejSpartak OEZ Letohrad0100:03:5829,57
56MA5827Moravec Filip3D Fitness Racing Team8800:03:5829,23
57MA59200Roleček MilanPěčín7600:03:5829,12
58MA60134Kalousek TomášOB Žamberk8900:03:5829,00
59M261114Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:5927,98
60M563128Vařeka JanRAFTKLUB Gymnázium Letohrad9600:04:0026,61
61M267151Mužík MartinAtletika Polička0300:04:0125,47
62MA6960Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:04:0224,55
63MB7087Doleček MartinSK Žamberk Tessuti Sport7300:04:0324,10
64MD71181Michalovič Štěpán1.FC Žamberk5200:04:0323,76
65M372123Petiška VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:04:0323,65
66M273145Gregora FilipActivity Lanškroun0200:04:0323,42
67MB74160Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:0422,96
68M277177Charvát HugoTJ Svitavy0300:04:0619,77
69MD786Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:04:0719,43
70M279150Budig MatoušAtletika Polička0300:04:0719,09
71M381184Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:04:0817,95
72MC82133Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:04:0817,49
73MC8517Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:04:1411,45
74M388124Koditek JonášTJ Sokol Žamberk0100:04:168,95
75M38943Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:04:186,32
76M295186Komínek VítTJ - Svitavy0200:04:253,00
77M29838Marek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:273,00
78M210065Veselý JaroslavAtletika Žamberk0300:04:283,00
79M310295Gregora JanActivity Lanškroun0000:04:293,00
80MA10422Vebr MichalČeská Třebová7800:04:313,00
81MD105104Vilhelm VáclavPřívrat5100:04:313,00
82M210840Bergman JakubSpartak OEZ Letohrad0200:04:333,00
83M211281Schreiber ŠimonAtletika Žamberk0300:04:353,00
84M211373Číž MatějSKI Klub Česká Třebová0200:04:363,00
85M211596Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:04:373,00
86M111699Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:373,00
87M111766Jedlička LukášAtletika Žamberk0400:04:403,00
88MD118302Tobiška VáclavOB Žamberk4400:04:413,00
89M212176Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:04:413,00
90MA122161Nýdl PetrŽamberk7700:04:423,00
91MB12385Heger Zbyněk3D Fitness Racing Team6600:04:433,00
92M312533Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:04:443,00
93MC12678Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:04:443,00
94MD12777Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:04:443,00
95M112975Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:04:453,00
96M213012Čížek JakubOEZ Letohrad0300:04:453,00
97MD131182Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:04:463,00
98M1133178Zoicas DanielTJ Svitavy0400:04:473,00
99MD134152Červ MiloslavAtletika Polička5000:04:493,00
100MD135147Šponar JosefSokol Žamberk4700:04:493,00
101M213615Svoboda MarianSki klub Č. Petrovice0300:04:503,00
102M1137179Bartoš OndřejTJ Svitavy0400:04:503,00
103M114246Suchodol VítTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:533,00
104M21432Matyáš MartinHelvíkovice0200:04:533,00
105M214472Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:04:533,00
106M314663Toman AdamAtletika Žamberk0100:04:543,00
107M3148116Divíšek JanZáchlumí0000:04:563,00
108ME149136Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:04:573,00
109M215039Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:583,00
110M115170Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:04:593,00
111M1153158Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:05:033,00
112MA15564Kořínek MilošDlouhoňovice7500:05:033,00
113M1158171Kugler JakubTJ Svitavy0400:05:043,00
114M216111Bryscejn OndřejOEZ Letohrad0300:05:063,00
115ME16410Bielčik JindřichLichkov4000:05:083,00
116M1165192Petlička PatrikTJ Svitavy0400:05:083,00
117M116620Faltus VítŽamberk0400:05:083,00
118M316768Kalous PatrikAtletika Žamberk0100:05:153,00
119M2169193Hoch OndřejTJ Svitavy0200:05:203,00
120M1170180Rozlívka VojtěchTJ Svitavy0500:05:243,00
121M117147Vencl JiříTJ SPARTAK OEZ Letohrad0500:05:263,00
122ME1745Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:05:323,00
123MC175165Stejskal MiroslavŽamberk5500:05:353,00
124M2176187Šindelka MatějTJ Svitavy0200:05:353,00
125MC17784Novotný Přemysl3D Fitness Racing Team5900:05:353,00
126M218079Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:05:393,00
127ME18228Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:05:453,00
128MD18480Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:05:503,00
129M2186185Roleček MichalTJ Spartak Letohrad0300:06:033,00
130M118745Zucha JonášSpartak OEZ Letohrad0600:06:063,00
131MA189191Motyčka JaroslavTJ Svitavy7800:06:323,00
132M1192190Motyčka MatyášTJ Svitavy0600:06:523,00
133ME19521Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:08:333,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z45218Kopecká AnnaKunvald9900:03:54102,45
2Z556156Maříková SimonaBiatlon Letohrad9600:03:57100,00
3Z562154Novotná DoraBiatlon Letohrad9700:04:0097,55
4Z364130Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:04:0197,21
5ZC65140Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:0196,96
6ZB66175Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:04:0196,95
7Z468107Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:04:0295,86
8Z575117Chládková SimonaOddíl OB Pardubice9600:04:0494,51
9Z276129Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:04:0593,75
10Z48057Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:0791,72
11ZB83169Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:04:1386,74
12Z284100Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:1386,32
13Z38626Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:1485,90
14Z28741Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:1485,56
15Z490106Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:04:1981,33
16Z39158Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:2179,90
17Z59219Jansová DoubravkaOB Žamberk9700:04:2279,22
18ZA93176Švecová KateřinaTJ - Svitavy8800:04:2378,55
19Z39435Kačenová NatálieSpartak OEZ Letohrad0000:04:2477,45
20ZA9623Marholdová LucieChoceň8300:04:2675,84
21ZJ97141Krátká HanaAtletika Lanškroun9500:04:2775,25
22Z299108Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:04:2874,41
23Z4101110Koldinská TerezaSokol Hradec Králové9800:04:2874,07
24Z1103143Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:3072,04
25ZA10631Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:04:3270,44
26Z110774Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:04:3270,35
27Z410989Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:04:3369,85
28Z111071Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:04:3469,09
29Z111150Marková NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:04:3468,83
30ZA114120Kalousová AlenaŽamberk8000:04:3666,89
31Z111953Moskvová AgátaSpartak OEZ Letohrad0500:04:4163,42
32Z112048Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad0400:04:4163,26
33Z3124144Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:4361,32
34Z2128159Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:4560,05
35ZA132172Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:04:4758,28
36Z413890Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:04:5154,73
37ZA139131Lauterbachová LucieLíšnice8100:04:5154,56
38ZA140135Šponarová LucieOB Žamberk9100:04:5254,05
39ZC14194Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:04:5254,05
40Z314562Hušková LucieAtletika Žamberk0100:04:5352,79
41Z214749Grossmannová TerezaSpartak OEZ Letohrad0200:04:5451,86
42Z4152105Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:05:0046,96
43ZB15459Hrušková DarinaČeská Třebová7500:05:0344,17
44Z1156188Chlupová LucieTJ Svitavy0400:05:0443,58
45ZD157103Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:05:0443,41
46Z1159173Navrátilová MarikaTJ Svitavy0400:05:0543,07
47Z216042Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:05:0642,06
48Z216269Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:05:0741,47
49ZB16316Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:05:0740,71
50Z1168111Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:05:1533,95
51Z117286Dolečková ValerieSK Žamberk Tessuti Sport0400:05:3120,86
52Z317361Andrlová KateřinaAtletika Žamberk0100:05:3120,69
53ZD178102Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:05:3616,55
54Z117951Halbrštátová SáraSpartak OEZ Letohrad0500:05:3815,20
55ZB181157Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:05:4310,98
56Z118352Hynková VeronikaSpartak OEZ Letohrad0500:05:495,32
57Z218567Kořínková ŠárkaAtletika Žamberk0300:06:023,00
58Z118813Bryscejnová MarietaOEZ Letohrad0700:06:173,00
59Z2190189Krušinová JanaTJ Svitavy0300:06:363,00
60Z11917Kalousová PatricieAtletika Žamberk0500:06:483,00
61Z419354Belobradová KarolínaŽamberk9900:07:123,00
62Z1194174Svobodová AdélaTJ Svitavy0400:07:183,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód