Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál_Q._Štěpánka

28.4.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál_Q._Štěpánka
  • datum konání: 28.4.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Atletika Jablonné nad Orlicí a Isolit-Bravo

Sociální sítě

Místo konání

Jablonné nad Orlicí, lyžařské středisko Malák
10:00 hodin

Přihlášky

v místě závodu od 8:45 hodin, nejpozději 30 minut před startem dané kategorie

Startovné

dospělí 50 Kč

Popis tratě

délka: 7,5 km a méně
povrch: terén

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Hermann
Lubník 713
Jablonné nad Orlicí
561 64

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

memorial@jablonneno.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka223
30.4.2017Memoriál Quido Štěpánka301
24.4.2016Memoriál Q. Štěpánka198
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
27.4.2014Memoriál Q. Štěpánka192
29.4.2012Memoriál Q. Štěpánka185
24.4.2011Memoriál Q. Štěpánka191
25.4.2010Memoriál Q. Štěpánka264
26.4.2009Memoriál Quido Štěpánka202
27.4.2008Memoriál Quido Štěpánka175
22.4.2007Memoriál Quido Štěpánka229
23.4.2006Memoriál Quido Štěpánka176
24.4.2005Memoriál Quido Štěpánka173
25.4.2004Memoriál Q. Štěpánka178
27.4.2003Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník166
28.4.2002Memoriál Quido Štěpánka217
29.4.200154. Memoriál Q. Štěpánka234

Statistika závodu Memoriál_Q._Štěpánka

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 3487

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6918
Bielčik Jindřich4016
Dostálek Petr6716
Krátký František4316
Hübl Radek8816
Novotný Luděk6215
Mannlová Jana8014
Matyášová Jana6513
Hrdina Pavel8813
Sadílek Ota4613
Vítek Miroslav7212
Nechvíl Petr9112
Krupička Miroslav5312
Ženčák Jaroslav6112
Stránský Aleš6012
Kalous Petr7712
Stránská Adéla9112
Jirásková Eva6412
Krejčí Stanislav6311
Hanuš Petr6411
Šimůnek Jan8211
Fajfr František7211
Keprtová Miloslava4810
Razým Jan5710
Červ Miloslav5010
Sontáková Lenka9110
Dostál Ladislav5610
Borková Agáta0210
Pešava Jan009
Borek Petr709
Vévodová Martina909
Řemínek Matěj869
Smolák Petr949
Sejkorová Lenka639
Živný Marek919
Bogdał Roman799
Razým Lukáš799
Moravec Jiří969
Martincová Kristýna939
Pešavová Eliška038
Kopecký Libor568
Fáber Viliam628
Šimůnková Pavla778
Koblížek Jindřich488
Stránská Michaela978
Marek Jiří438
Svatoš Otakar348
Gregora Zdenek738
Fáberová Zuzana968
Abrahám Luděk758

Fotogalerie a videa

Žádné záznamy nejsou k dispozici.

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1344Jedlička LukášAtletika TJ Sokol Žamberk0400:00:45107,42
2M1573Brandejs JosefJablonné n.O.0600:00:47100,14
3M1721Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:00:4992,44
4M1863Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:00:4991,16
5M11029Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:00:5088,59
6M11281Málek JanAtletika Jablonné n.O.0400:00:5086,45
7M11327Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:00:5182,17
8M1149Vondráček AdamTJ Jiskra Králíky0500:00:5279,60
9M1153Boháč PankrácAC Choceň0600:00:5376,60
10M11666Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:00:5472,75
11M11962Hemelík FrantišekTJ Sokol Jaroměř0600:00:5662,48
12M12078Kačena MatějLíšnice0600:00:5756,92
13M12272Doucha MartinStart Náchod0500:00:5851,78
14M12387Vejrych AlbertTrutnov0500:00:5950,50
15M13086Rous TomášJablonné n.O.0400:01:0426,96
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1155Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:00:43106,79
2Z126Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:00:45100,00
3Z1479Červená EliškaDukla Polička0400:00:4693,21
4Z1614Navrátilová SáraOlympia Bruntál0400:00:4885,07
5Z1928Marková NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:00:5077,83
6Z11156Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:00:5076,02
7Z11769Klementová LuisaLanškroun0600:00:5555,20
8Z11880Červená VeronikaDukla Polička0600:00:5551,13
9Z12130Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:00:5742,53
10Z12451Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:00:5933,94
11Z12554Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:01:0029,41
12Z12642Vodráčková KristýnaAtletika Jablonné n.O.0500:01:0028,51
13Z12768Konývková KristýnaSki klub Ústí nad Orlicí0600:01:0221,72
14Z12885Hegerová HanaBystřec0600:01:0319,00
15Z12947Chmelíčková MonikaAtletika TJ Sokol Žamberk0500:01:0414,48
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2120Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:21105,18
2M2257Gregora FilipActivity Lanškroun0200:01:22101,29
3M2350Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:01:2693,53
4M2411Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:01:2985,52
5M2537Petrjánoš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:3180,19
6M2636Petrjánoš ŠimonAtletika Jablonné n.O.0300:01:3766,36
7M2739Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:3765,63
8M287Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:01:3864,42
9M2941Kyllar AdamAtletika Jablonné n.O.0300:01:3863,45
10M21040Vondráček JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:3961,99
11M21164Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:01:4254,23
12M21224Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:01:4252,77
13M21353Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:4839,43
14M21474Hadač DominikStudené - Bořitov0200:01:5423,90
-M2-49Schreiber ŠimonAtletika TJ Sokol Žamberk03DNF-
Nejmladší žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z215Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:01:23104,02
2Z2267Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:01:2698,58
3Z2371Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:01:2697,40
4Z2423Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:2796,21
5Z2515Czeslhová EliškaOlympia Bruntál0300:01:3186,75
6Z2648Vanická KateřinaAtletika TJ Sokol Žamberk0200:01:3185,33
7Z2765Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:3576,09
8Z2816Fryštácká DenisaOlympia Bruntál0200:01:4162,60
9Z2938Pešavová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:4260,24
10Z21043Foglová EvaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:4259,53
11Z21152Hamanová ZuzanaPraskačka0300:01:4746,98
12Z21210Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:02:039,82
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3134Pešava JanAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:11103,15
2M322Boháč BonifácAC Choceň0100:05:16100,04
3M3325Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:2196,81
4M3461Petiška VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:05:2694,02
5M3533Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:3290,22
6M3883Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:05:4880,08
7M31118Hruška TomášOlympia Bruntál0000:06:2059,75
8M31217Zátopek DavidOlympia Bruntál0000:06:3053,03
9M31445Kalous PatrikAtletika TJ Sokol Žamberk0100:07:0928,45
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31570Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:03:07106,11
2Z31682Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:03:1399,76
3Z31735Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:1894,13
4Z31876Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:2289,76
5Z31975Kačenová NatálieLíšnice0000:03:2883,82
6Z32046Hušková LucieAtletika TJ Sokol Žamberk0100:03:3477,98
7Z32158Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:3972,36
8Z32212Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:04:0248,71
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4177Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:06:11104,22
2M4222Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:06:2198,94
3M4326Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:06:2596,83
4M448Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:06:3591,56
5M4513Němec JanTJ Olympia Bruntál9800:06:5282,59
6M4859Gregora JakubActivity Lanškroun9800:07:1868,87
7M42032Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:08:3727,18
8M42888Kalous PatrikŽamberk9800:10:043,00
Starší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4619Šestáková BarboraTJ Olympia Bruntál9900:05:32106,67
2Z4731Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:4798,15
3Z4984Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:05:5295,18
4Z41060Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:06:0885,74
5Z4134Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:06:5259,91
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51217Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:09:41105,03
2M52154Zátopek FilipTJ Olympia Bruntál9700:10:0198,32
3M53197Moravec JiříJM Team Letohrad9600:10:0696,64
4M54216Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:10:2590,27
5M55152Petrjánoš MarekJablonné nad Orlicí9700:10:5281,21
6M56185Pavlas JanActivity Lanškroun9600:10:5480,54
Dorostenky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z510163Fáberová ZuzanaJablonné nad Orlicí9600:07:37115,17
2Z523229Pártlová DanielaAC Choceň9700:08:5284,83
Junioři 18-19 let (trať 7,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ19228Krátká HanaAtletika Lanškroun9500:08:34100,00
Muži A 20-39 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1246Krupička RobertSalomon team7800:24:05104,73
2MA2213Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:24:33100,95
3MA3174Trávníček MatějTJ Nové Město na Moravě9200:25:2294,32
4MA4230Hrdina PavelAK Perná8800:25:4591,22
5MA5233Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:26:0788,24
6MA6235Kopecký JanHvězda Pardubice9000:27:0081,08
7MA7243Buryška TomášVSK Univerzita Brno8800:27:2178,24
8MA10218Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:28:1670,81
9MA14212Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:28:5465,68
10MA17238Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:29:1363,11
11MA19224Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:29:3060,81
12MA21247Minář MartinŽichlínek8400:30:2054,05
13MA22251Kosek ŠtěpánStudené CREW8900:30:4450,81
14MA25201Štumpf EduardSokol Kunvald8000:31:2245,68
15MA32215Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:32:1039,19
16MA42184Beránek JanTJ Turecko7500:33:4726,08
17MA44187Moravec Filip3D Fitness Race Team Žamberk8800:34:0723,38
18MA45248Roleček MilanPěčín7600:34:1821,89
19MA46240Marhold LubošHorní Jelení7700:34:2421,08
20MA49252Purkert MartinStudené CREW9000:35:0515,54
21MA50186Pavlas JakubLanškroun8700:35:1913,65
22MA56166Jirčík Miroslav3D Fitness Race Team Žamberk7600:37:013,00
23MA58242Krunčík MichalJablonné nad Orlicí8500:38:373,00
24MA59183Stejskal StanislavAtletika Jablonné7600:39:083,00
25MA62153Vebr MichalČeská Třebová7800:40:093,00
Muži B 40-49 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8203Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:27:24102,48
2MB9176Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:31101,64
3MB11219Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:28:1995,88
4MB12234Fajfr František3D Fitness Race Team Žamberk7200:28:2195,63
5MB15170Doucha JiříHvězda Pardubice7100:29:1189,63
6MB16202Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:29:1289,51
7MB18250Pešava JanJablonné nad Orlicí7200:29:1489,27
8MB20168Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:29:5084,94
9MB23177Dostálek PetrASPV Těchonín6700:30:4778,09
10MB24178Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:30:5976,65
11MB27158Chlup JiříActivity Lanškroun7000:31:5669,80
12MB29249Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:32:0069,32
13MB31232Scheuer JanActivity Lanškroun6600:32:0368,96
14MB34180Sedláček RomanLanškroun6400:32:2366,56
15MB35245Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:32:3465,24
16MB36214Žemlička MiloslavJablonné nad Orlicí7100:32:4164,40
17MB38220Strnad Tomáš3D Fitness Race Team Žamberk6900:33:0561,51
18MB39151Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:33:2059,71
19MB40226Kalous Tomᚎamberk6400:33:3857,55
20MB48207Belobrad IvanŽamberk6600:35:0447,22
21MB52189Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:35:4742,05
22MB55173Vanický PetrAtletika TJ Sokol Žamberk7300:36:5034,48
23MB57165Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:0233,04
24MB61172Mlynář VlastimilDolní Dobrouč6400:40:0810,69
25MB65169Kopecký BohumilTěchonín7200:44:103,00
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC13222Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:28:26115,97
2MC30227Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:32:0192,77
3MC33171Tarant JiříPraha 105800:32:1591,26
4MC37241Skalický JosefŽichlínek6200:32:5786,73
5MC41237Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:33:4281,88
6MC43221Novotný Luděk3D Fitness Race Team Žamberk6200:33:5180,91
7MC47210Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:34:5673,89
8MC51253Sedlák JiříPřelouč5800:35:4169,04
9MC53156Vondráček LadislavAC Záblatí6100:35:5667,42
10MC54236Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:36:2863,97
11MC64209Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí5700:44:0714,46
Muži D 60-69 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD26244Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:31:30116,18
2MD28194Krsek MiroslavM. K. Luková4900:31:58113,45
3MD60206Volf BřetislavLanškroun5200:39:2170,37
4MD63204Dušek JanSokol Verměřovice5100:41:2957,92
Muži E 70 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7192Krátký FrantišekKrálíky4300:11:33139,89
2ME8196Bielčik JindřichLichkov4000:15:3683,75
3ME9157Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:16:0876,36
4ME10175Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:18:3043,55
5ME11191Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:28:303,00
Ženy A 20-34 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6231Vévodová MartinaAK Perná9000:07:06105,03
2ZA7239Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:07:17100,00
3ZA9223Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:2894,97
4ZA16254Marholdová LucieChoceň8300:08:2270,25
5ZA17225Kalousová AlenaŽamberk8000:08:2568,88
6ZA18198Lauterbachová LucieLíšnice8100:08:2668,42
7ZA29211Leszczynska DominikaWroclaw8400:10:1219,91
Ženy B 35-44 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB12195Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:07:48103,91
2ZB13205Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:0098,88
3ZB14190Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:08:0497,21
4ZB21161Vanická BlankaAtletika TJ Sokol Žamberk7200:08:4181,70
5ZB22160Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:08:4779,19
6ZB24188Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:0870,39
7ZB27159Hrušková DarinaČeská Třebová7500:09:5650,28
8ZB30164Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:2936,45
9ZB31155Vondřáčková IvaJablonné nad Orlicí7500:10:5226,82
10ZB34193Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6900:13:533,00
11ZB35167Douchová JaroslavaStart Náchod7100:14:463,00
Ženy C 45-54 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC11208Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:41115,72
2ZC15199Jirásková EvaLanškroun6400:08:07105,33
3ZC25162Fáberová ValerieJablonné nad Orlicí6300:09:1378,95
4ZC26181Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:2574,15
5ZC33179Sedláčková HedvikaLanškroun6600:12:513,00
Ženy D 55 let a starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD32182Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:56100,00
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1155Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:00:43106,79
2Z126Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:00:45100,00
1M1344Jedlička LukášAtletika TJ Sokol Žamberk0400:00:45107,42
3Z1479Červená EliškaDukla Polička0400:00:4693,21
2M1573Brandejs JosefJablonné n.O.0600:00:47100,14
4Z1614Navrátilová SáraOlympia Bruntál0400:00:4885,07
3M1721Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:00:4992,44
4M1863Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:00:4991,16
5Z1928Marková NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:00:5077,83
5M11029Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:00:5088,59
6Z11156Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:00:5076,02
6M11281Málek JanAtletika Jablonné n.O.0400:00:5086,45
7M11327Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:00:5182,17
8M1149Vondráček AdamTJ Jiskra Králíky0500:00:5279,60
9M1153Boháč PankrácAC Choceň0600:00:5376,60
10M11666Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:00:5472,75
7Z11769Klementová LuisaLanškroun0600:00:5555,20
8Z11880Červená VeronikaDukla Polička0600:00:5551,13
11M11962Hemelík FrantišekTJ Sokol Jaroměř0600:00:5662,48
12M12078Kačena MatějLíšnice0600:00:5756,92
9Z12130Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:00:5742,53
13M12272Doucha MartinStart Náchod0500:00:5851,78
14M12387Vejrych AlbertTrutnov0500:00:5950,50
10Z12451Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:00:5933,94
11Z12554Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:01:0029,41
12Z12642Vodráčková KristýnaAtletika Jablonné n.O.0500:01:0028,51
13Z12768Konývková KristýnaSki klub Ústí nad Orlicí0600:01:0221,72
14Z12885Hegerová HanaBystřec0600:01:0319,00
15Z12947Chmelíčková MonikaAtletika TJ Sokol Žamberk0500:01:0414,48
15M13086Rous TomášJablonné n.O.0400:01:0426,96
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z215Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:01:23104,02
2Z2267Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:01:2698,58
3Z2371Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:01:2697,40
4Z2423Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:2796,21
5Z2515Czeslhová EliškaOlympia Bruntál0300:01:3186,75
6Z2648Vanická KateřinaAtletika TJ Sokol Žamberk0200:01:3185,33
7Z2765Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:3576,09
8Z2816Fryštácká DenisaOlympia Bruntál0200:01:4162,60
9Z2938Pešavová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:4260,24
10Z21043Foglová EvaAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:4259,53
11Z21152Hamanová ZuzanaPraskačka0300:01:4746,98
12Z21210Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:02:039,82
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3134Pešava JanAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:11103,15
2M322Boháč BonifácAC Choceň0100:05:16100,04
3M3325Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:2196,81
4M3461Petiška VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:05:2694,02
5M3533Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:3290,22
1Z4619Šestáková BarboraTJ Olympia Bruntál9900:05:32106,67
2Z4731Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:4798,15
6M3883Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:05:4880,08
3Z4984Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:05:5295,18
4Z41060Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:06:0885,74
7M31118Hruška TomášOlympia Bruntál0000:06:2059,75
8M31217Zátopek DavidOlympia Bruntál0000:06:3053,03
5Z4134Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:06:5259,91
9M31445Kalous PatrikAtletika TJ Sokol Žamberk0100:07:0928,45
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4177Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:06:11104,22
2M4222Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:06:2198,94
3M4326Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:06:2596,83
4M448Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:06:3591,56
5M4513Němec JanTJ Olympia Bruntál9800:06:5282,59
1ZA6231Vévodová MartinaAK Perná9000:07:06105,03
2ZA7239Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:07:17100,00
6M4859Gregora JakubActivity Lanškroun9800:07:1868,87
3ZA9223Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:2894,97
1Z510163Fáberová ZuzanaJablonné nad Orlicí9600:07:37115,17
1ZC11208Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:41115,72
1ZB12195Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:07:48103,91
2ZB13205Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:0098,88
3ZB14190Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:08:0497,21
2ZC15199Jirásková EvaLanškroun6400:08:07105,33
4ZA16254Marholdová LucieChoceň8300:08:2270,25
5ZA17225Kalousová AlenaŽamberk8000:08:2568,88
6ZA18198Lauterbachová LucieLíšnice8100:08:2668,42
1ZJ19228Krátká HanaAtletika Lanškroun9500:08:34100,00
7M42032Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:08:3727,18
4ZB21161Vanická BlankaAtletika TJ Sokol Žamberk7200:08:4181,70
5ZB22160Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:08:4779,19
2Z523229Pártlová DanielaAC Choceň9700:08:5284,83
6ZB24188Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:0870,39
3ZC25162Fáberová ValerieJablonné nad Orlicí6300:09:1378,95
4ZC26181Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:2574,15
7ZB27159Hrušková DarinaČeská Třebová7500:09:5650,28
8M42888Kalous PatrikŽamberk9800:10:043,00
7ZA29211Leszczynska DominikaWroclaw8400:10:1219,91
8ZB30164Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:2936,45
9ZB31155Vondřáčková IvaJablonné nad Orlicí7500:10:5226,82
1ZD32182Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:56100,00
5ZC33179Sedláčková HedvikaLanškroun6600:12:513,00
10ZB34193Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6900:13:533,00
11ZB35167Douchová JaroslavaStart Náchod7100:14:463,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51217Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:09:41105,03
2M52154Zátopek FilipTJ Olympia Bruntál9700:10:0198,32
3M53197Moravec JiříJM Team Letohrad9600:10:0696,64
4M54216Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:10:2590,27
5M55152Petrjánoš MarekJablonné nad Orlicí9700:10:5281,21
6M56185Pavlas JanActivity Lanškroun9600:10:5480,54
1ME7192Krátký FrantišekKrálíky4300:11:33139,89
2ME8196Bielčik JindřichLichkov4000:15:3683,75
3ME9157Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:16:0876,36
4ME10175Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:18:3043,55
5ME11191Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:28:303,00
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1246Krupička RobertSalomon team7800:24:05104,73
2MA2213Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:24:33100,95
3MA3174Trávníček MatějTJ Nové Město na Moravě9200:25:2294,32
4MA4230Hrdina PavelAK Perná8800:25:4591,22
5MA5233Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:26:0788,24
6MA6235Kopecký JanHvězda Pardubice9000:27:0081,08
7MA7243Buryška TomášVSK Univerzita Brno8800:27:2178,24
1MB8203Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:27:24102,48
2MB9176Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:31101,64
8MA10218Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:28:1670,81
3MB11219Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:28:1995,88
4MB12234Fajfr František3D Fitness Race Team Žamberk7200:28:2195,63
1MC13222Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:28:26115,97
9MA14212Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:28:5465,68
5MB15170Doucha JiříHvězda Pardubice7100:29:1189,63
6MB16202Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:29:1289,51
10MA17238Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:29:1363,11
7MB18250Pešava JanJablonné nad Orlicí7200:29:1489,27
11MA19224Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:29:3060,81
8MB20168Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:29:5084,94
12MA21247Minář MartinŽichlínek8400:30:2054,05
13MA22251Kosek ŠtěpánStudené CREW8900:30:4450,81
9MB23177Dostálek PetrASPV Těchonín6700:30:4778,09
10MB24178Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:30:5976,65
14MA25201Štumpf EduardSokol Kunvald8000:31:2245,68
1MD26244Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:31:30116,18
11MB27158Chlup JiříActivity Lanškroun7000:31:5669,80
2MD28194Krsek MiroslavM. K. Luková4900:31:58113,45
12MB29249Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:32:0069,32
2MC30227Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:32:0192,77
13MB31232Scheuer JanActivity Lanškroun6600:32:0368,96
15MA32215Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:32:1039,19
3MC33171Tarant JiříPraha 105800:32:1591,26
14MB34180Sedláček RomanLanškroun6400:32:2366,56
15MB35245Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:32:3465,24
16MB36214Žemlička MiloslavJablonné nad Orlicí7100:32:4164,40
4MC37241Skalický JosefŽichlínek6200:32:5786,73
17MB38220Strnad Tomáš3D Fitness Race Team Žamberk6900:33:0561,51
18MB39151Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:33:2059,71
19MB40226Kalous Tomᚎamberk6400:33:3857,55
5MC41237Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:33:4281,88
16MA42184Beránek JanTJ Turecko7500:33:4726,08
6MC43221Novotný Luděk3D Fitness Race Team Žamberk6200:33:5180,91
17MA44187Moravec Filip3D Fitness Race Team Žamberk8800:34:0723,38
18MA45248Roleček MilanPěčín7600:34:1821,89
19MA46240Marhold LubošHorní Jelení7700:34:2421,08
7MC47210Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:34:5673,89
20MB48207Belobrad IvanŽamberk6600:35:0447,22
20MA49252Purkert MartinStudené CREW9000:35:0515,54
21MA50186Pavlas JakubLanškroun8700:35:1913,65
8MC51253Sedlák JiříPřelouč5800:35:4169,04
21MB52189Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:35:4742,05
9MC53156Vondráček LadislavAC Záblatí6100:35:5667,42
10MC54236Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:36:2863,97
22MB55173Vanický PetrAtletika TJ Sokol Žamberk7300:36:5034,48
22MA56166Jirčík Miroslav3D Fitness Race Team Žamberk7600:37:013,00
23MB57165Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:0233,04
23MA58242Krunčík MichalJablonné nad Orlicí8500:38:373,00
24MA59183Stejskal StanislavAtletika Jablonné7600:39:083,00
3MD60206Volf BřetislavLanškroun5200:39:2170,37
24MB61172Mlynář VlastimilDolní Dobrouč6400:40:0810,69
25MA62153Vebr MichalČeská Třebová7800:40:093,00
4MD63204Dušek JanSokol Verměřovice5100:41:2957,92
11MC64209Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí5700:44:0714,46
25MB65169Kopecký BohumilTěchonín7200:44:103,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1246Krupička RobertSalomon team7800:24:05104,73
2MA2213Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:24:33100,95
3MA3174Trávníček MatějTJ Nové Město na Moravě9200:25:2294,32
4MA4230Hrdina PavelAK Perná8800:25:4591,22
5MA5233Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:26:0788,24
6MA6235Kopecký JanHvězda Pardubice9000:27:0081,08
7MA7243Buryška TomášVSK Univerzita Brno8800:27:2178,24
8MB8203Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:27:2477,84
9MB9176Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:3176,89
10MA10218Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:28:1670,81
11MB11219Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:28:1970,41
12MB12234Fajfr František3D Fitness Race Team Žamberk7200:28:2170,14
13MC13222Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:28:2669,46
14MA14212Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:28:5465,68
15MB15170Doucha JiříHvězda Pardubice7100:29:1163,38
16MB16202Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:29:1263,24
17MA17238Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:29:1363,11
18MB18250Pešava JanJablonné nad Orlicí7200:29:1462,97
19MA19224Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:29:3060,81
20MB20168Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:29:5058,11
21MA21247Minář MartinŽichlínek8400:30:2054,05
22MA22251Kosek ŠtěpánStudené CREW8900:30:4450,81
23MB23177Dostálek PetrASPV Těchonín6700:30:4750,41
24MB24178Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:30:5948,78
25MA25201Štumpf EduardSokol Kunvald8000:31:2245,68
26MD26244Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:31:3044,59
27MB27158Chlup JiříActivity Lanškroun7000:31:5641,08
28MD28194Krsek MiroslavM. K. Luková4900:31:5840,81
29MB29249Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:32:0040,54
30MC30227Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:32:0140,41
31MB31232Scheuer JanActivity Lanškroun6600:32:0340,14
32MA32215Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:32:1039,19
33MC33171Tarant JiříPraha 105800:32:1538,51
34MB34180Sedláček RomanLanškroun6400:32:2337,43
35MB35245Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:32:3435,95
36MB36214Žemlička MiloslavJablonné nad Orlicí7100:32:4135,00
37MC37241Skalický JosefŽichlínek6200:32:5732,84
38MB38220Strnad Tomáš3D Fitness Race Team Žamberk6900:33:0531,76
39MB39151Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:33:2029,73
40MB40226Kalous Tomᚎamberk6400:33:3827,30
41MC41237Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:33:4226,76
42MA42184Beránek JanTJ Turecko7500:33:4726,08
43MC43221Novotný Luděk3D Fitness Race Team Žamberk6200:33:5125,54
44MA44187Moravec Filip3D Fitness Race Team Žamberk8800:34:0723,38
45MA45248Roleček MilanPěčín7600:34:1821,89
46MA46240Marhold LubošHorní Jelení7700:34:2421,08
47MC47210Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:34:5616,76
48MB48207Belobrad IvanŽamberk6600:35:0415,68
49MA49252Purkert MartinStudené CREW9000:35:0515,54
50MA50186Pavlas JakubLanškroun8700:35:1913,65
51MC51253Sedlák JiříPřelouč5800:35:4110,68
52MB52189Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:35:479,86
53MC53156Vondráček LadislavAC Záblatí6100:35:568,65
54MC54236Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:36:284,32
55MB55173Vanický PetrAtletika TJ Sokol Žamberk7300:36:503,00
56MA56166Jirčík Miroslav3D Fitness Race Team Žamberk7600:37:013,00
57MB57165Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:37:023,00
58MA58242Krunčík MichalJablonné nad Orlicí8500:38:373,00
59MA59183Stejskal StanislavAtletika Jablonné7600:39:083,00
60MD60206Volf BřetislavLanškroun5200:39:213,00
61MB61172Mlynář VlastimilDolní Dobrouč6400:40:083,00
62MA62153Vebr MichalČeská Třebová7800:40:093,00
63MD63204Dušek JanSokol Verměřovice5100:41:293,00
64MC64209Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí5700:44:073,00
65MB65169Kopecký BohumilTěchonín7200:44:103,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6231Vévodová MartinaAK Perná9000:07:06105,03
2ZA7239Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:07:17100,00
3ZA9223Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:2894,97
4Z510163Fáberová ZuzanaJablonné nad Orlicí9600:07:3790,85
5ZC11208Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:4189,02
6ZB12195Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:07:4885,81
7ZB13205Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:0080,32
8ZB14190Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:08:0478,49
9ZC15199Jirásková EvaLanškroun6400:08:0777,12
10ZA16254Marholdová LucieChoceň8300:08:2270,25
11ZA17225Kalousová AlenaŽamberk8000:08:2568,88
12ZA18198Lauterbachová LucieLíšnice8100:08:2668,42
13ZJ19228Krátká HanaAtletika Lanškroun9500:08:3464,76
14ZB21161Vanická BlankaAtletika TJ Sokol Žamberk7200:08:4161,56
15ZB22160Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:08:4758,81
16Z523229Pártlová DanielaAC Choceň9700:08:5256,52
17ZB24188Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:09:0849,20
18ZC25162Fáberová ValerieJablonné nad Orlicí6300:09:1346,91
19ZC26181Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:2541,42
20ZB27159Hrušková DarinaČeská Třebová7500:09:5627,23
21ZA29211Leszczynska DominikaWroclaw8400:10:1219,91
22ZB30164Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:10:2912,13
23ZB31155Vondřáčková IvaJablonné nad Orlicí7500:10:523,00
24ZD32182Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:563,00
25ZC33179Sedláčková HedvikaLanškroun6600:12:513,00
26ZB34193Čtvrtečková PetraJablonné nad Orlicí6900:13:533,00
27ZB35167Douchová JaroslavaStart Náchod7100:14:463,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobrý den, mužu se zeptat, já (Daniela Pártlová) jsem na závodě běžela za dorostenky a vy jste me stejně přiřadili k starším žákyním, mohu se zeptat proč? Díky Pártlová.
partlovadaniela
Omlouvame se, nas vysledkovy system automaticky prirazuje zavodniky do kategorii podle rocniku narozeni. Opraveno.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód