Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Letohradská pětka

4.5.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Letohradská pětka
  • datum konání: 4.5.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Marek Živný

Sociální sítě

Místo konání

Orlovna na Orlici, Letohrad
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin v místě startu (možnost online registrace)

Startovné

50 / 30 Kč (30 / 0 Kč v případě registrace online)

Popis tratě

délka: 100 m - 5 km
povrch: trocha asfaltu, lesní a polní cesty

Ceny pro vítěze

věcné

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Marek Živný
Podměstí 96
561 51 Letohrad
tel. 775 977 900

Plakát pořadatele ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.letohradskapetka.masteride.cz

E-mailová adresa

zivnymarek@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C23100Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:08-
2C2473Suchodol OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad0700:00:08-
3C26117Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:00:08-
4C2875Stejskal JanTJ Spartak OEZ Letohrad0600:00:09-
5C210111Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:09-
6C21119Fojt VojtěchOrel - Obřany0700:00:10-
7C212103Zvoník ŠimonPredátorci0800:00:11-
8C215113Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:00:12-
9C21618Fojt LukášOrel - Obřany0900:00:13-
10C219101Pirkl VítČeská Třebová1000:00:19-
11C22192Lána LukášČeská Třebová1000:00:20-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21119Klementová LuisaLanškroun0600:00:08-
2D2277Konývková KristýnaSki klub Ústí nad Orlicí0600:00:08-
3D2539Bergmanová KateřinaŽamberk0600:00:08-
4D2723Miková JulieOrel Obřany0600:00:08-
5D2993Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:09-
6D21396Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:11-
7D21420Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:00:12-
8D21732Pausová TerezaOrel Hranice1000:00:16-
9D2181Hubená MagdalénaOrel Orlice1100:00:16-
10D2203Bartošová Zuzananeregistrována1000:00:19-
11D222108Pártlová AmálieChoceň1100:00:21-
12D22385Halasová AnežkaOrel Drnovice u Vyškova1100:00:26-
13D224120Klement LuisaLanškroun0600:00:45-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1672Suchodol VítTJ Spartak OEZ Letohrad0400:00:39102,53
2M18116Hovorka MatoušTJ Sokol Altetika Jaroměř0400:00:40100,96
3M19104Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:00:4196,50
4M11064Koudelka PetrOrel Žatčany0500:00:4290,98
5M11287Halas VojtěchOrel Drnovice u Vyškova0500:01:083,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1170Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:00:36103,93
2Z1295Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:00:37101,96
3Z1337Svobodová BarboraVSK Brno0400:00:3894,12
4Z1474Kánská LucieTJ Spartak OEZ Letohrad0400:00:3991,21
5Z1578Marková NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:00:3986,83
6Z1783Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:00:4084,85
7Z11194Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:4838,04
Nejmladší žáci II (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2147Abrahám LuděkTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:22104,52
2M2284Gregora FilipActivity Lanškroun0200:01:23102,14
3M25112Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:01:2693,34
4M2799Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:01:2888,03
5M2989Jakubec FilipOrel dolní dobrouč0200:01:3181,96
6M21028Procházka DavidOrel Obřany0300:01:3279,16
7M211109Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:01:3278,34
8M21334Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:3768,14
9M21461Pfeifer MichalRybníky Lanškroun0200:01:4059,22
10M21638Bergman JakubBiatlon Letohrad0200:01:4157,73
11M21767Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:01:4255,97
12M218118Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:01:4451,15
13M21962Moravec JanOrel Orlice0200:01:4939,38
14M22024Halas TomášOrel Obřany0200:01:5036,39
15M22117Tichý VojtěchOrel Obřany0300:01:5914,09
16M22271Roleček MichalTJ Spartak OEZ Letohrad0300:02:063,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2376Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:01:25101,75
2Z2491Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:2699,64
3Z2682Kubíčková NikitaKB OEZ Letohrad0200:01:2798,61
4Z2866Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:2993,84
5Z212105Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:3479,95
6Z21586Halasová AnnaOrel Drnovice u Vyškova0300:01:4164,97
Mladší žáci (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3133Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:36112,97
2M3268Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:36112,57
3M31115Limburský JanOrel - Obřany0100:03:0874,46
4M31214Fojt OndřejOrel - Obřany0100:03:2455,19
5M31316Tichý MiroslavOrel - Obřany0100:03:3146,13
Mladší žákyně (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3390Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:02:39105,45
2Z3480Mikulová KarolínaKB OEZ Letohrad0100:02:43100,27
3Z3579Smrčková NatálieKB OEZ Letohrad0100:02:4894,27
4Z3621Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:02:5091,43
5Z3765Kačenová NatálieBiatlon Letohrad0000:02:5388,42
6Z3881Šilarová MichaelaKB OEZ Letohrad0100:03:0276,70
7Z39114Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:03:0770,45
8Z310142Vindušková BarbaraActivity Lanškroun0100:03:0770,09
Starší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4198Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí - Orel Dolní Dobrouč9800:05:18102,72
2M4288Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:05:2499,14
3M4369Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:2698,14
4M4497Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:3492,91
5M4731Kinc MartinOrel Obřany9900:06:3654,79
6M49110Moravec JakubOrel Orlice9900:07:1430,94
7M41140Štěpánek RadekOrel Obřany9700:08:173,00
8M41329Procházka TomášOrel Obřany9900:08:583,00
Starší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4535Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:06:32102,94
2Z46115Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:06:33102,78
3Z4836Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:06:5094,28
4Z41025Limburská EliškaOrel Obřany9900:07:5462,03
5Z41227Tichá KateřinaOrel Obřany9900:08:3043,74
6Z41426Bojanovská KláraOrel Obřany9900:09:2416,79
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51144Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Kłodzka9700:11:16103,31
2M5263Moravec JiříOrel Orlice9600:11:24101,22
3M53145Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Kłodzka9700:11:4395,47
4M54143Belobrad JanŽamberk9600:14:1950,31
5M55141Špaček MichalOrel Orlice9600:15:3228,97
6M5713Halas JiříOrel Obřany9700:19:323,00
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z56107Pártlová DanielaAC Choceň9700:16:13127,67
2Z5830Köhlerová KamilaOrel Obřany9600:21:2572,33
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ10172Rubeš AdamJablonné nad Orlicí9400:19:35124,62
2MJ59146Najman ZdeněkOrel Orlice9500:25:0575,38
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ70140Krátká HanaAtletika Lanškroun9500:26:19137,12
2ZJ91124Pártlová DanielaAC Choceň9700:31:09107,21
3ZJ1035Minaříková MarcelaOrel Obřany9500:39:2955,67
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1152Miřejovský JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7900:17:28105,56
2MA2176Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:18:1297,38
3MA3151Lorenc TomášAtletika Polička8600:18:1497,06
4MA4181Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:18:4391,68
5MA5163Kincl MarekSPORT Hotarek Náchod7400:18:4391,64
6MA7185Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:19:1386,03
7MA8200Vaško AdamŽamberk8900:19:2783,40
8MA9134Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:19:3382,31
9MA11153Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:19:4580,08
10MA16199Štumpf EduardSokol Kunvald8000:20:2073,72
11MA18164Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:20:2872,12
12MA19132Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:20:3870,29
13MA21154Bogdał RomanULKS Bystrzyca Kłodzka7900:20:4169,70
14MA25150Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:21:0665,03
15MA26198Řehák JanDolní Dobrouč8800:21:0964,61
16MA27186Holubel MiroslavOstrov7600:21:0964,49
17MA312Moravec Filip3D Fitness race team8800:21:2960,86
18MA4041Paus AlešOrel Hranice7800:22:5345,30
19MA4546Roleček MilanPěčín7600:23:1441,38
20MA5159Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:24:1230,54
21MA57173Kořínek JiříBečvan Vsetín8500:24:4424,61
22MA58155Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Kłodzka8200:24:4624,33
23MA606Hronek JaroslavOrel Obřany9100:25:0720,31
24MA61148Faltus JiříKB OEZ Letohrad8100:25:3415,37
25MA6745Vebr MichalČeská Třebová7800:26:187,26
26MA80167Bielčík Jiřítlustý gumy Králíky8500:27:553,00
27MA9751Kaválek OndřejOrel Orlice8300:34:373,00
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6193Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:19:08105,57
2MB12179Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:19:5597,61
3MB14160Jadrný LubomírRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí7300:19:5996,82
4MB15183Havelka FrantišekTJ Nové Město na Moravě7300:20:1594,13
5MB17126Dostálek PetrASPV Těchonín6700:20:2093,37
6MB20166Bielčik PetrMT Novák7100:20:4189,79
7MB22165Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:20:5387,75
8MB23157Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:21:0585,72
9MB24169Scheuer JanActivity Lanškroun6600:21:0685,55
10MB28191Zachař JiříOrel Vysoké Mýto - Sruby7200:21:1284,45
11MB3050Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:21:1783,73
12MB34139Belobrad IvanŽamberk6600:22:1374,27
13MB35196Kalous Tomᚎamberk6400:22:2372,56
14MB437Mika IvoOrel Obřany Brno6600:23:0765,04
15MB48129Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:23:4957,98
16MB53123Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:1653,39
17MB62147Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:25:4338,63
18MB6354Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:25:4338,57
19MB66122Zvoník Petrone hundred +7200:26:1633,06
20MB74135Křivohlávek MiroslavOrlice6700:26:5726,04
21MB78125Král ZdeněkNáchod6800:27:3819,18
22MB82197Hermann TomášAtletika Jabloné n. O.6800:28:1412,99
23MB8755Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:29:593,00
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC13161Žila MilošBystré6200:19:58111,41
2MC32149Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:21:3196,82
3MC33184Skalický JosefŽichlínek6200:22:0391,77
4MC36170Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:22:2488,44
5MC4443Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:23:1380,76
6MC50175Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:24:0971,91
7MC554Jandejsek ZdeněkStudené6100:24:2768,99
8MC64138Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:25:4357,01
9MC72136Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:2849,95
10MC92127Novotný Přemysl3D Fitness race team5900:31:184,30
11MC958Fojt LeošOrel - Obřany5700:33:553,00
Muži D 60 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4712Brtník JiříOrel - Obřany5200:23:26104,26
2MD49137Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:24:0598,82
3MD5448Vodička JanM.K Radslavice4500:24:1996,92
4MD56177Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:3494,86
5MD65159Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:26:0182,63
6MD68174Leszkow JosefMK Hlinsko5100:26:1880,33
7MD69178Vilhelm VáclavPřívrat5100:26:1980,26
8MD71121Dušek JanSokol Verměřovice5100:26:2479,48
9MD76168Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4000:27:30111,97
10MD84192Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:28:35104,55
11MD93194Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:31:2337,82
12MD9449Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:31:4083,48
13MD96182Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:34:2065,16
14MD104162Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:023,00
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA29131Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:14111,44
2ZA41133Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:0195,60
3ZA46171Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:23:1992,96
4ZA7560Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:27:2157,13
5ZA8144Vebrová MonikaČeská Třebová7900:27:5851,73
6ZA83195Kalousová AlenaŽamberk8000:28:2747,43
7ZA85156Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:28:3845,84
8ZA89180Buriánková Zuzananeregistrována9100:30:0632,71
9ZA9942Krečmerová VeronikaOrel Hranice9000:37:023,00
10ZA1019Fojtová LenkaOrel - Obřany7900:37:313,00
11ZA10210Halasová ZuzanaOrel Obřany9300:38:073,00
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3856Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:22:42101,42
2ZB39190Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:22:47100,71
3ZB4252Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:23:0797,87
4ZB52188Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:24:1488,03
5ZB79130Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:27:4956,76
6ZB86187Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:29:0745,29
7ZB9811Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:34:543,00
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC37189Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:31130,69
2ZC7357Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:4499,03
3ZC90128Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:3370,28
4ZC100158Sedláčková HedvikaLanškroun6600:37:0720,95
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7753Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:27:36108,47
2ZD8858Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:0391,53
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21119Klementová LuisaLanškroun0600:00:08-
2D2277Konývková KristýnaSki klub Ústí nad Orlicí0600:00:08-
1C23100Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:08-
2C2473Suchodol OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad0700:00:08-
3D2539Bergmanová KateřinaŽamberk0600:00:08-
3C26117Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:00:08-
4D2723Miková JulieOrel Obřany0600:00:08-
4C2875Stejskal JanTJ Spartak OEZ Letohrad0600:00:09-
5D2993Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:09-
5C210111Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:09-
6C21119Fojt VojtěchOrel - Obřany0700:00:10-
7C212103Zvoník ŠimonPredátorci0800:00:11-
6D21396Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:11-
7D21420Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:00:12-
8C215113Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:00:12-
9C21618Fojt LukášOrel - Obřany0900:00:13-
8D21732Pausová TerezaOrel Hranice1000:00:16-
9D2181Hubená MagdalénaOrel Orlice1100:00:16-
10C219101Pirkl VítČeská Třebová1000:00:19-
10D2203Bartošová Zuzananeregistrována1000:00:19-
11C22192Lána LukášČeská Třebová1000:00:20-
11D222108Pártlová AmálieChoceň1100:00:21-
12D22385Halasová AnežkaOrel Drnovice u Vyškova1100:00:26-
13D224120Klement LuisaLanškroun0600:00:45-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1170Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:00:36103,93
2Z1295Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:00:37101,96
3Z1337Svobodová BarboraVSK Brno0400:00:3894,12
4Z1474Kánská LucieTJ Spartak OEZ Letohrad0400:00:3991,21
5Z1578Marková NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad0500:00:3986,83
1M1672Suchodol VítTJ Spartak OEZ Letohrad0400:00:39102,53
6Z1783Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:00:4084,85
2M18116Hovorka MatoušTJ Sokol Altetika Jaroměř0400:00:40100,96
3M19104Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:00:4196,50
4M11064Koudelka PetrOrel Žatčany0500:00:4290,98
7Z11194Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:4838,04
5M11287Halas VojtěchOrel Drnovice u Vyškova0500:01:083,00
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2147Abrahám LuděkTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:22104,52
2M2284Gregora FilipActivity Lanškroun0200:01:23102,14
1Z2376Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:01:25101,75
2Z2491Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:2699,64
3M25112Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:01:2693,34
3Z2682Kubíčková NikitaKB OEZ Letohrad0200:01:2798,61
4M2799Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:01:2888,03
4Z2866Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:2993,84
5M2989Jakubec FilipOrel dolní dobrouč0200:01:3181,96
6M21028Procházka DavidOrel Obřany0300:01:3279,16
7M211109Költö MatějTJ Jiskra Králíky0300:01:3278,34
5Z212105Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:3479,95
8M21334Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:01:3768,14
9M21461Pfeifer MichalRybníky Lanškroun0200:01:4059,22
6Z21586Halasová AnnaOrel Drnovice u Vyškova0300:01:4164,97
10M21638Bergman JakubBiatlon Letohrad0200:01:4157,73
11M21767Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:01:4255,97
12M218118Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:01:4451,15
13M21962Moravec JanOrel Orlice0200:01:4939,38
14M22024Halas TomášOrel Obřany0200:01:5036,39
15M22117Tichý VojtěchOrel Obřany0300:01:5914,09
16M22271Roleček MichalTJ Spartak OEZ Letohrad0300:02:063,00
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3133Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:36112,97
2M3268Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:36112,57
1Z3390Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:02:39105,45
2Z3480Mikulová KarolínaKB OEZ Letohrad0100:02:43100,27
3Z3579Smrčková NatálieKB OEZ Letohrad0100:02:4894,27
4Z3621Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:02:5091,43
5Z3765Kačenová NatálieBiatlon Letohrad0000:02:5388,42
6Z3881Šilarová MichaelaKB OEZ Letohrad0100:03:0276,70
7Z39114Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:03:0770,45
8Z310142Vindušková BarbaraActivity Lanškroun0100:03:0770,09
3M31115Limburský JanOrel - Obřany0100:03:0874,46
4M31214Fojt OndřejOrel - Obřany0100:03:2455,19
5M31316Tichý MiroslavOrel - Obřany0100:03:3146,13
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4198Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí - Orel Dolní Dobrouč9800:05:18102,72
2M4288Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:05:2499,14
3M4369Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:2698,14
4M4497Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:05:3492,91
1Z4535Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:06:32102,94
2Z46115Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:06:33102,78
5M4731Kinc MartinOrel Obřany9900:06:3654,79
3Z4836Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:06:5094,28
6M49110Moravec JakubOrel Orlice9900:07:1430,94
4Z41025Limburská EliškaOrel Obřany9900:07:5462,03
7M41140Štěpánek RadekOrel Obřany9700:08:173,00
5Z41227Tichá KateřinaOrel Obřany9900:08:3043,74
8M41329Procházka TomášOrel Obřany9900:08:583,00
6Z41426Bojanovská KláraOrel Obřany9900:09:2416,79
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51144Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Kłodzka9700:11:16103,31
2M5263Moravec JiříOrel Orlice9600:11:24101,22
3M53145Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Kłodzka9700:11:4395,47
4M54143Belobrad JanŽamberk9600:14:1950,31
5M55141Špaček MichalOrel Orlice9600:15:3228,97
1Z56107Pártlová DanielaAC Choceň9700:16:13127,67
6M5713Halas JiříOrel Obřany9700:19:323,00
2Z5830Köhlerová KamilaOrel Obřany9600:21:2572,33
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1152Miřejovský JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7900:17:28105,56
2MA2176Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:18:1297,38
3MA3151Lorenc TomášAtletika Polička8600:18:1497,06
4MA4181Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:18:4391,68
5MA5163Kincl MarekSPORT Hotarek Náchod7400:18:4391,64
1MB6193Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:19:08105,57
6MA7185Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:19:1386,03
7MA8200Vaško AdamŽamberk8900:19:2783,40
8MA9134Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:19:3382,31
1MJ10172Rubeš AdamJablonné nad Orlicí9400:19:35124,62
9MA11153Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:19:4580,08
2MB12179Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:19:5597,61
1MC13161Žila MilošBystré6200:19:58111,41
3MB14160Jadrný LubomírRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí7300:19:5996,82
4MB15183Havelka FrantišekTJ Nové Město na Moravě7300:20:1594,13
10MA16199Štumpf EduardSokol Kunvald8000:20:2073,72
5MB17126Dostálek PetrASPV Těchonín6700:20:2093,37
11MA18164Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:20:2872,12
12MA19132Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:20:3870,29
6MB20166Bielčik PetrMT Novák7100:20:4189,79
13MA21154Bogdał RomanULKS Bystrzyca Kłodzka7900:20:4169,70
7MB22165Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:20:5387,75
8MB23157Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:21:0585,72
9MB24169Scheuer JanActivity Lanškroun6600:21:0685,55
14MA25150Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:21:0665,03
15MA26198Řehák JanDolní Dobrouč8800:21:0964,61
16MA27186Holubel MiroslavOstrov7600:21:0964,49
10MB28191Zachař JiříOrel Vysoké Mýto - Sruby7200:21:1284,45
1ZA29131Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:14111,44
11MB3050Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:21:1783,73
17MA312Moravec Filip3D Fitness race team8800:21:2960,86
2MC32149Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:21:3196,82
3MC33184Skalický JosefŽichlínek6200:22:0391,77
12MB34139Belobrad IvanŽamberk6600:22:1374,27
13MB35196Kalous Tomᚎamberk6400:22:2372,56
4MC36170Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:22:2488,44
1ZC37189Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:31130,69
1ZB3856Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:22:42101,42
2ZB39190Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:22:47100,71
18MA4041Paus AlešOrel Hranice7800:22:5345,30
2ZA41133Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:0195,60
3ZB4252Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:23:0797,87
14MB437Mika IvoOrel Obřany Brno6600:23:0765,04
5MC4443Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:23:1380,76
19MA4546Roleček MilanPěčín7600:23:1441,38
3ZA46171Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:23:1992,96
1MD4712Brtník JiříOrel - Obřany5200:23:26104,26
15MB48129Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:23:4957,98
2MD49137Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:24:0598,82
6MC50175Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:24:0971,91
20MA5159Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:24:1230,54
4ZB52188Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:24:1488,03
16MB53123Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:1653,39
3MD5448Vodička JanM.K Radslavice4500:24:1996,92
7MC554Jandejsek ZdeněkStudené6100:24:2768,99
4MD56177Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:3494,86
21MA57173Kořínek JiříBečvan Vsetín8500:24:4424,61
22MA58155Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Kłodzka8200:24:4624,33
2MJ59146Najman ZdeněkOrel Orlice9500:25:0575,38
23MA606Hronek JaroslavOrel Obřany9100:25:0720,31
24MA61148Faltus JiříKB OEZ Letohrad8100:25:3415,37
17MB62147Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:25:4338,63
18MB6354Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:25:4338,57
8MC64138Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:25:4357,01
5MD65159Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:26:0182,63
19MB66122Zvoník Petrone hundred +7200:26:1633,06
25MA6745Vebr MichalČeská Třebová7800:26:187,26
6MD68174Leszkow JosefMK Hlinsko5100:26:1880,33
7MD69178Vilhelm VáclavPřívrat5100:26:1980,26
1ZJ70140Krátká HanaAtletika Lanškroun9500:26:19137,12
8MD71121Dušek JanSokol Verměřovice5100:26:2479,48
9MC72136Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:2849,95
2ZC7357Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:4499,03
20MB74135Křivohlávek MiroslavOrlice6700:26:5726,04
4ZA7560Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:27:2157,13
9MD76168Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4000:27:30111,97
1ZD7753Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:27:36108,47
21MB78125Král ZdeněkNáchod6800:27:3819,18
5ZB79130Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:27:4956,76
26MA80167Bielčík Jiřítlustý gumy Králíky8500:27:553,00
5ZA8144Vebrová MonikaČeská Třebová7900:27:5851,73
22MB82197Hermann TomášAtletika Jabloné n. O.6800:28:1412,99
6ZA83195Kalousová AlenaŽamberk8000:28:2747,43
10MD84192Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:28:35104,55
7ZA85156Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:28:3845,84
6ZB86187Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:29:0745,29
23MB8755Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:29:593,00
2ZD8858Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:0391,53
8ZA89180Buriánková Zuzananeregistrována9100:30:0632,71
3ZC90128Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:3370,28
2ZJ91124Pártlová DanielaAC Choceň9700:31:09107,21
10MC92127Novotný Přemysl3D Fitness race team5900:31:184,30
11MD93194Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:31:2337,82
12MD9449Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:31:4083,48
11MC958Fojt LeošOrel - Obřany5700:33:553,00
13MD96182Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:34:2065,16
27MA9751Kaválek OndřejOrel Orlice8300:34:373,00
7ZB9811Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:34:543,00
9ZA9942Krečmerová VeronikaOrel Hranice9000:37:023,00
4ZC100158Sedláčková HedvikaLanškroun6600:37:0720,95
10ZA1019Fojtová LenkaOrel - Obřany7900:37:313,00
11ZA10210Halasová ZuzanaOrel Obřany9300:38:073,00
3ZJ1035Minaříková MarcelaOrel Obřany9500:39:2955,67
14MD104162Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:023,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1152Miřejovský JiříVencl Tým Ústí nad Orlicí7900:17:28105,56
2MA2176Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:18:1297,38
3MA3151Lorenc TomášAtletika Polička8600:18:1497,06
4MA4181Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:18:4391,68
5MA5163Kincl MarekSPORT Hotarek Náchod7400:18:4391,64
6MB6193Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:19:0887,04
7MA7185Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:19:1386,03
8MA8200Vaško AdamŽamberk8900:19:2783,40
9MA9134Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:19:3382,31
10MJ10172Rubeš AdamJablonné nad Orlicí9400:19:3581,93
11MA11153Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka7600:19:4580,08
12MB12179Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:19:5578,33
13MC13161Žila MilošBystré6200:19:5877,72
14MB14160Jadrný LubomírRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí7300:19:5977,46
15MB15183Havelka FrantišekTJ Nové Město na Moravě7300:20:1574,51
16MA16199Štumpf EduardSokol Kunvald8000:20:2073,72
17MB17126Dostálek PetrASPV Těchonín6700:20:2073,68
18MA18164Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:20:2872,12
19MA19132Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:20:3870,29
20MB20166Bielčik PetrMT Novák7100:20:4169,76
21MA21154Bogdał RomanULKS Bystrzyca Kłodzka7900:20:4169,70
22MB22165Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:20:5367,52
23MB23157Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:21:0565,30
24MB24169Scheuer JanActivity Lanškroun6600:21:0665,12
25MA25150Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:21:0665,03
26MA26198Řehák JanDolní Dobrouč8800:21:0964,61
27MA27186Holubel MiroslavOstrov7600:21:0964,49
28MB28191Zachař JiříOrel Vysoké Mýto - Sruby7200:21:1263,91
29MB3050Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:21:1763,12
30MA312Moravec Filip3D Fitness race team8800:21:2960,86
31MC32149Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:21:3160,53
32MC33184Skalický JosefŽichlínek6200:22:0354,58
33MB34139Belobrad IvanŽamberk6600:22:1352,75
34MB35196Kalous Tomᚎamberk6400:22:2350,88
35MC36170Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:22:2450,65
36MA4041Paus AlešOrel Hranice7800:22:5345,30
37MB437Mika IvoOrel Obřany Brno6600:23:0742,65
38MC4443Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:23:1341,60
39MA4546Roleček MilanPěčín7600:23:1441,38
40MD4712Brtník JiříOrel - Obřany5200:23:2639,10
41MB48129Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:23:4934,91
42MD49137Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:24:0531,84
43MC50175Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:24:0931,16
44MA5159Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:24:1230,54
45MB53123Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:1629,89
46MD5448Vodička JanM.K Radslavice4500:24:1929,30
47MC554Jandejsek ZdeněkStudené6100:24:2727,73
48MD56177Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:3426,57
49MA57173Kořínek JiříBečvan Vsetín8500:24:4424,61
50MA58155Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Kłodzka8200:24:4624,33
51MJ59146Najman ZdeněkOrel Orlice9500:25:0520,71
52MA606Hronek JaroslavOrel Obřany9100:25:0720,31
53MA61148Faltus JiříKB OEZ Letohrad8100:25:3415,37
54MB62147Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:25:4313,72
55MB6354Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:25:4313,66
56MC64138Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:25:4313,61
57MD65159Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:26:0110,27
58MB66122Zvoník Petrone hundred +7200:26:167,63
59MA6745Vebr MichalČeská Třebová7800:26:187,26
60MD68174Leszkow JosefMK Hlinsko5100:26:187,19
61MD69178Vilhelm VáclavPřívrat5100:26:197,10
62MD71121Dušek JanSokol Verměřovice5100:26:246,06
63MC72136Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:26:285,28
64MB74135Křivohlávek MiroslavOrlice6700:26:573,00
65MD76168Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4000:27:303,00
66MB78125Král ZdeněkNáchod6800:27:383,00
67MA80167Bielčík Jiřítlustý gumy Králíky8500:27:553,00
68MB82197Hermann TomášAtletika Jabloné n. O.6800:28:143,00
69MD84192Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:28:353,00
70MB8755Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:29:593,00
71MC92127Novotný Přemysl3D Fitness race team5900:31:183,00
72MD93194Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:31:233,00
73MD9449Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:31:403,00
74MC958Fojt LeošOrel - Obřany5700:33:553,00
75MD96182Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:34:203,00
76MA9751Kaválek OndřejOrel Orlice8300:34:373,00
77MD104162Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:023,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA29131Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:14108,27
2ZC37189Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:22:3196,70
3ZB3856Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:22:4295,03
4ZB39190Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:22:4794,29
5ZA41133Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:0192,16
6ZB4252Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:23:0791,36
7ZA46171Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:23:1989,47
8ZB52188Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:24:1481,20
9ZJ70140Krátká HanaAtletika Lanškroun9500:26:1962,41
10ZC7357Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:4458,70
11ZA7560Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:27:2153,04
12ZD7753Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:27:3650,80
13ZB79130Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:27:4948,93
14ZA8144Vebrová MonikaČeská Třebová7900:27:5847,55
15ZA83195Kalousová AlenaŽamberk8000:28:2743,18
16ZA85156Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka8400:28:3841,56
17ZB86187Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:29:0737,09
18ZD8858Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:0328,75
19ZA89180Buriánková Zuzananeregistrována9100:30:0628,20
20ZC90128Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:30:3324,17
21ZJ91124Pártlová DanielaAC Choceň9700:31:0918,78
22ZB9811Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:34:543,00
23ZA9942Krečmerová VeronikaOrel Hranice9000:37:023,00
24ZC100158Sedláčková HedvikaLanškroun6600:37:073,00
25ZA1019Fojtová LenkaOrel - Obřany7900:37:313,00
26ZA10210Halasová ZuzanaOrel Obřany9300:38:073,00
27ZJ1035Minaříková MarcelaOrel Obřany9500:39:293,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 96%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 96%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 92%

Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Zdravím vás,Chtěl jsem upozornit,že v přípravce,závodnice Šimůnková Jana,není ze sokolu Deštné,ale z Jiskry Havlíčkův Brod.....už na vyhlášení jsem upozornil pořadatele.Prosím o opravu a ML.žáci a žákyně se běhu zůčastnili.Děkujem za opravu.......Šimůnkovi
f.simunek
V kat ml.žáci i žákyně chybí výsledky. Ota.
ota.la
Dobrý den, Daniela Pártlová bežela opět za dorostenky, a zase je zařazená ke starším žákyním. Prosím o opravu. A bude tak běhat nadále.
partlovadaniela
Opraveni Simunkova a Partlova, doplneno mladsi zactvo.
team
V orlovně po závodě zbyla černá bunda Nike a modrá mikina H&M, takže kdyby někdo postrádal ať se ozve na zivnymarek@seznam.cz
zivnymarek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód