Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do Zámeckého vrchu

18.5.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do Zámeckého vrchu
  • datum konání: 18.5.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Zámeček u Lanškrouna
start 1. kategorie v 9:30 hodin
start hlavního závodu v 11:30 hodin

Přihlášky

v místě startu od 8:30 do 11:00 hodin (děti do 9:25 hodin)

Startovné

50 Kč (děti zdarma)

Popis tratě

Délka: 6,3 km a méně
téměř celá trať v terénu, prudké seběhy a výběhy, závěrečný výběh 600 m

Ceny pro vítěze

poháry, věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

info@lenzo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.5.2019Běh do Zámeckého vrchu275
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu292
20.5.2017Běh do Zámeckého vrchu281
21.5.2016Běh do Zámeckého vrchu319
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2014Běh do Zámeckého vrchu259
19.5.2012Běh do Zámeckého vrchu288
21.5.2011Běh do Zámeckého vrchu321
22.5.2010Běh do Zámeckého vrchu266
23.5.2009Běh do Zámeckého vrchu234
24.5.2008Běh do Zámeckého vrchu304
19.5.2007Běh do Zámeckého vrchu256
20.5.2006Běh do Zámeckého vrchu242
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu - nebodován-
22.5.2004Běh do Zámeckého vrchu218
17.5.2003Běh do Zámeckého vrchu281
18.5.2002Běh do Zámeckého vrchu238
19.5.2001Běh do Zámeckého vrchu239

Statistika závodu Běh do Zámeckého vrchu

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 4596

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4615
Matyášová Jana6515
Fajfr František7215
Vacek Martin6915
Dušková Lenka8014
Bielčik Jindřich4013
Mannlová Jana8013
Král Jindřich7313
Šafář Jaroslav5113
Gregora Jan0013
Borek Viktor0412
Dostál Ladislav5612
Vinduška Petr9312
Krátká Hana9512
Borková Agáta0212
Krátký František4311
Ožana Václav6411
Volf Břetislav5211
Dobšíček Pavel8010
Dostálová Viktorie0310
Wendlig Miroslav5310
Vondra Jan0710
Horáček Michal7510
Krátký Luboš6210
Ženčák Jaroslav6110
Stránský Aleš6010
Sadílek Jakub0510
Koblížek Jindřich4810
Pavlas Jan9610
Dostálek Petr6710
Stránská Michaela9710
Gregorová Monika009
Kačerovský Michal989
Gregora Filip029
Sontáková Lenka919
Gregora Jakub989
Ondrišek Josef649
Jirásková Eva649
Brychta Jakub089
Borek Petr709
Krumer Miroslav499
Mertová Michaela769
Červ Miloslav509
Svatoš Otakar349
Resler Filip099
Buriánek Tomáš898
Marhold Petr788
Kubešová Eliška038
Svatošová Julie038
Lánová Aneta078

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C121106Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:05-
2C125118Waclaw MichalLanškroun0800:00:05-
3C128107Krátký JaroslavSázava0800:00:06-
4C13089Jirásek BohuslavLanškroun0800:00:06-
5C13288Vávra ŠimonHorní Třešňovec0800:00:06-
6C136130Blaško FilipSKI Klub Česká Třebová0800:00:07-
7C137120Kollert KryštofLanškroun0800:00:07-
8C1403Migal OndřejJeseník0800:00:08-
9C143121Richtr MichalLanškroun0800:00:08-
10C145170Mareš RomanLanškroun0800:00:08-
11C148159Vítek JanMistrovice0900:00:09-
12C15263Urban JakubLanškroun0900:00:09-
13C1561Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:10-
14C15732Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:10-
15C16087Stejskal HynekLanškroun0800:00:11-
16C16121Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:11-
17C162115Krušina MartinTJ Svitavy0800:00:12-
18C16439Špaček JáchymŽichlínek1000:00:12-
19C166114Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:13-
20C167158Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:00:13-
21C169160Krystl FrantišekRudoltice1000:00:14-
22C17166Martínek VáclavOlešnice0900:00:14-
23C172129Netušil TobiášLanškroun1000:00:15-
24C173157Vlček MatyášLanškroun1100:00:15-
25C174173Troják MatyášLanškroun1100:00:16-
26C17561Hanus KarelLanškroun1100:00:17-
27C1763Migal OndřejJeseník0800:00:26-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1217Babušková NatálieTJ Sokol Přísnotice0800:00:01-
2D15101Hájková ZuzanaLanškroun0800:00:02-
3D1819Sedláčková SoňaTJ sokol Přísnotice0800:00:03-
4D111139Musilová VerunkaLanškroun0800:00:03-
5D11481Toncrová KateřinaLanškroun0800:00:04-
6D11778Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:00:04-
7D120135Korejtková AnetaLanškroun0900:00:04-
8D12420Hanyšová EliškaRC dětský svět0900:00:05-
9D13179Krátká KateřinaŽichlínek0900:00:06-
10D13472Minářová TerezaRudoltice1000:00:06-
11D138146Bilerová AntonieAlbrechtice1000:00:07-
12D141133Stejskalová NinaLanškroun1100:00:08-
13D14682Toncrová MarkétaLa1000:00:09-
14D1494Migalová MiaJeseník1000:00:09-
15D15352Gregorová JanaActivity La1100:00:10-
Chlapci 6-7 let (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2164Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
2C2486Hemelík FrantišekTJ Sokol Jaroměř0600:00:02-
3C2736Dostál TadeášBUDO Klub0600:00:02-
4C2105Boháč PankrácAC Choceň0600:00:03-
5C213112Jurča FilipLanškroun0600:00:03-
6C216161Mareš DanielLanškroun0600:00:04-
7C219113Vondra JanLanškroun0700:00:04-
8C22393Wölfel MatyášMoravská Třebová0600:00:05-
9C227125Němec MatyášLanškroun0600:00:05-
10C251117Prokop MartinLanškroun0700:00:09-
11C25560Sejkora SebastiánLanškroun0600:00:10-
12C258116Prokop TomášLanškroun0700:00:10-
13C26370Makyňa MatějLanškroun0700:00:12-
14C26524Daniel AdamLanškroun0700:00:12-
15C26716Hanyš MarekRC Dětský svět0600:00:13-
16C270156Teichmoann ViktorHK Lanškroun o.s.0700:00:14-
Děvčata 6-7 let (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2344Reslerová VeronikaLanškroun0600:00:02-
2D2680Martínková AnnaOlešnice0600:00:02-
3D29100Hájková BarboraLanškroun0600:00:03-
4D21253Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:00:03-
5D21577Vacková AnetaDlouhá Třebová0600:00:04-
6D21814Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:04-
7D221105Křenková EliškaLa0600:00:05-
8D225131Kubešová KláraLanškroun0600:00:05-
9D229147Skalická AnežkaLanškroun0700:00:06-
10D232148Janoušková AndreaLanškroun0700:00:06-
11D235144Vlčilová ŠtěpánkaLanškroun0700:00:07-
12D238145Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:00:07-
13D24276Kubínová TerezaLa0600:00:08-
14D244172Vyhnálková LucieLa0700:00:08-
15D247149Křenková AdélaLanškroun0600:00:09-
16D250171Vyhnálková AnnaLa0700:00:09-
17D254104Marešová TerezaLa0700:00:10-
18D259167Vítková AdélaČeská Rybná0700:00:10-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1143Janda VáclavRudoltice0400:00:45103,68
2M1218Jadrný TomášRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí0400:00:4698,86
3M1313Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:00:4797,46
4M1485Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:00:4891,98
5M16152Jáneš MartinLanškroun0500:00:4985,22
6M1827Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:00:5179,04
7M110119Waclav DanielLanškroun0500:00:5274,30
8M11171Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:00:5561,32
9M113122Stehlík AntonínBadminton Lanškroun0500:00:5751,55
10M11592Wölfel OndřejMoravská Třebová0400:01:0230,59
11M11641Minář JakubRudoltice0500:01:0325,72
12M117153Fiebiger MatyášLanškroun0500:01:0422,43
13M12162Hacura LukášLanškroun0500:01:113,00
14M1282Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:223,00
15M1297Dočkal MatějLA0500:01:283,00
16M13026Hruška LadislavSki klub Česká Třebová0400:01:333,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1546Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:00:49105,96
2Z1747Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:00:5198,46
3Z1983Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:00:5295,58
4Z11249Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:00:5677,58
5Z114143Vlčková AnnaLanškroun0400:01:0156,18
6Z11823Slánská DanielaLa0500:01:0444,16
7Z11999Kubínová AdrianaLanškroun0500:01:1022,48
8Z120166Lachmanová MichaelaLanškroun0500:01:1117,51
9Z12257Mrázková BarboraRudoltice0400:01:1115,91
10Z123185Frišová LenkaRudoltice0400:01:1214,11
11Z124102Chlupová LucieTJ Svitavy0400:01:146,89
12Z12558Onufrijová AdélaRudoltice0400:01:183,00
13Z126168Dostálová HanaÚstí nad Orlicí0400:01:193,00
14Z127134Kuťáková KláraLanškroun0500:01:203,00
15Z131150Pospíšilová SvětlanaLanškroun0500:01:493,00
16Z13225Bergerová VendulaLubník0400:02:323,00
Nejmladší žáci II (trať 0,41 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2269Abrahám LuděkKB Letohrad0200:01:45103,83
2M24110Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:01:4899,10
3M2533Gregora FilipActivity Lanškroun0200:01:4997,07
4M2637Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:01:5095,15
5M286Boháč ServácAC Choceň0200:01:5390,36
6M29108Mužík MartinAtletika Polička0300:01:5388,69
7M212155Költö MatějSpartak OEZ Letohrad0300:02:0370,54
8M213127Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:02:0468,52
9M21540Pfeifer MichalRybníky Lanškroun0200:02:0860,67
10M21784Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:02:1450,98
11M21891Wölfel VojtěchMoravská Třebová0200:02:1645,78
12M21912Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:02:1743,89
13M22067Němec JanTJ Sokol Jaroměř0200:02:2136,81
14M22128Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:02:2235,28
15M222124Šindelka MatějTJ Svitavy0200:02:2431,35
16M223111Jurča TomášLanškroun0300:02:2528,73
17M22659Janda JanRudoltice0200:02:3118,38
Nejmladší žákyně II (trať 0,41 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21151Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:44105,49
2Z2374Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:46101,54
3Z2754Dostálová ViktorieBudo klub La0300:01:5192,97
4Z210137Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:5584,79
5Z211142Kulhánková NikolaAtletika DDM La0200:01:5684,28
6Z21415Furchová NatálieTJ Sokol Přísnotice0300:02:0665,38
7Z21698Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:02:1351,87
8Z22456Svatošová JulieRudoltice0300:02:2627,51
9Z22555Skalická GabrielaLanškroun0300:02:2921,65
10Z22748Nováková JulieSki klub ČT0300:02:359,62
11Z22810Dvořáková TerezaLanškroun0300:02:423,00
12Z229132Kubešová EliškaLanškroun0300:02:473,00
13Z230103Krušinová JanaTJ Svitavy0300:02:533,00
Mladší žáci (trať 0,57 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31128Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:13104,71
2M3335Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:02:16100,49
3M3522Gregor TomášKB Nové Město0000:02:2094,80
4M3611Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:2192,82
5M378Boháč BonifácAC Choceň0100:02:2685,69
6M310154Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:02:3375,15
7M3139Gregora JanActivity Lanškroun0000:02:4458,97
8M31530Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:02:5050,92
9M31690Mikula MichalLanškroun0000:02:5345,75
10M31729Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:03:0035,74
Mladší žákyně (trať 0,57 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z32162Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:02:15107,45
2Z34136Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:02:19101,77
3Z3851Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:2790,78
4Z3950Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:02:3184,77
5Z311140Stehlíková KateřinaBadminton La0000:02:3579,60
6Z312164Kropáčková DanielaJAC BRNO0100:02:4171,58
7Z314169Vindušková BarbaraActivity La0100:02:4762,10
8Z31894Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:03:0240,50
9Z31975Všetulová MarieRudoltice0100:03:1324,75
10Z320165Kollertová NelaLa0100:03:2015,82
11Z321141Jandová EvaLuková0000:03:257,69
Starší žáci (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4165Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:29110,35
2M42109Mužík JanAtletika Polička9800:02:4096,56
3M43123Vebr PatrikVencl Team Ústí nad Orlicí9800:02:4293,08
4M4431Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:02:4688,22
5M4534Gregora JakubActivity Lanškroun9800:02:4984,29
6M4668Němec JaroslavTJ Sokol Jaroměř9900:03:1748,01
Starší žákyně (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4797Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:21102,40
2Z4896Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:03:23100,29
3Z4995Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:03:2697,31
4Z410163Pavlasová MarieLanškroun9900:03:4776,72
Dorostenci (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5301088Pavlas JanActivity Lanškroun9600:28:40106,13
2M5441092Zavřel Jiří-9600:30:2893,87
Dorostenky (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51031079Viskupičová VendulaŽichlínek9600:40:29111,12
2Z51081078Marková EliškaŽichlínek9700:44:0094,73
3Z51091099Martiňáková MichaelaŽichlínek9600:44:0794,15
Junioři 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ451100Kuběnka JanŽichlínek9400:30:41100,00
Juniorky 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ831039Krátká HanaLanškroun9500:35:10114,13
2ZJ1041077Minářová KristýnaŽichlínek9400:40:3185,87
Muži A 20-39 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11037Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:23:08104,69
2MA31002Vetchý RadimActivity Lanškroun7500:23:32101,25
3MA51072Lorenc TomášAtletika Polička8600:24:2394,06
4MA81068Havran JanSebranice9300:25:0588,17
5MA91075Vacek LiborACTIVITY Lanškroun8600:25:0787,89
6MA101117Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:25:0887,75
7MA111005Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:25:2585,43
8MA121102Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:25:3184,59
9MA131060Chlubna JanTJ Nové Město n. Metují8400:25:5680,97
10MA181062Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:26:5872,28
11MA231054Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:27:5564,28
12MA241091Mizerák RadekACTIVITY Lanškroun8800:28:0462,98
13MA271042Matějka DanielOstrava8500:28:1461,51
14MA361096Malčík Michal-7500:29:1852,52
15MA381076Marek OndřejŽichlínek9300:29:5647,19
16MA391103Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:29:5846,99
17MA401122Jirásek Jan-9300:30:1344,86
18MA411089Pavlas JakubLanškroun8700:30:1644,38
19MA421094Štumpf EduardSokol Kunvald8000:30:2343,44
20MA461104Roleček MilanPěčín7600:30:4340,63
21MA491026Koutník Zdeněk-7900:30:5838,55
22MA501021Korejtko Petr-7600:30:5938,41
23MA511031Vondra JanLanškroun7500:31:0138,09
24MA531058Pinkas Tomáš-7900:31:1336,31
25MA541119Marhold PetrChoceň7800:31:1935,56
26MA571120Marhold LubošHorní Jelení7700:31:2734,39
27MA581018Polanský LadislavLanškroun8600:31:3433,43
28MA641123Výtisk Ondřej-8900:31:5929,93
29MA661087Netušil MichalLanškroun7600:32:1627,53
30MA701105Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:32:3524,76
31MA741121Jukl LukášActivity Lanškroun8700:33:0320,86
32MA881012Vebr MichalČeská Třebová7800:36:173,00
33MA911114Adrysík KarelA-čalounictví.cz7400:36:443,00
34MA921115Sita Ladislav-8700:37:003,00
Muži B 40-49 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB21049Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:23:22105,47
2MB41028Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:24:1398,50
3MB61011Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:3196,02
4MB141066Mrklovský MiroslavSpartak Rychnov7200:26:1381,84
5MB151116Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:26:3578,75
6MB161057Ožana VáclavTJ Nové Město n. Metují6400:26:3978,18
7MB171013Jadrný LubomírRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí7300:26:5476,06
8MB191004Chlup JiříActivity Lanškroun7000:27:2272,31
9MB201082Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:27:2671,69
10MB211006Dostálek PetrASPV Těchonín6700:27:3770,09
11MB251111Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:28:0965,74
12MB281032Sedláček RomanActivity La6400:28:2863,09
13MB311113Scheuer JanActivity Lanškroun6600:28:4860,24
14MB321047Doležal MartinSPS Sázava7000:28:4960,13
15MB331022Kropáček Jaroslav-7000:28:5459,50
16MB371048Skalický Petr-7300:29:4851,92
17MB471001Kačerovský MichalActivity La6900:30:4943,50
18MB521110Ondrišek JosefLanškroun6400:31:0641,13
19MB551106Král PetrCK Grupeto6600:31:2239,01
20MB611003Hepnar JiříLanškroun7100:31:4435,93
21MB621109Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:31:5234,81
22MB631112Kunčár ZdeněkLanškroun7300:31:5534,32
23MB681023Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:32:2330,48
24MB751038Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:34:0416,44
25MB791118Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:34:4510,82
26MB821098Leier Alan-7000:35:048,16
Muži C 50-59 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC71044Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:24:56118,35
2MC291065Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:28:2992,47
3MC341084Skalický JosefŽichlínek6200:28:5689,18
4MC351040Krátký LubošLanškroun6200:29:1586,88
5MC601051Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:31:3669,76
6MC671097Malčík BronislavBK Kovotek5600:32:2064,41
7MC761027Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:34:1550,43
8MC851036Šnýdr ZábojKUBOJ Šternberk6100:35:4439,63
Muži D 60-69 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD481052Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:30:53107,50
2MD711073Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:32:3896,61
3MD721067Červ MiloslavAtletika Polička5000:32:4595,89
4MD731019Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:32:5495,01
5MD801086Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:34:4983,01
6MD871030Dušek JanSokol Verměřovice5100:36:0675,01
7MD901083Vilhelm VáclavPřívrat5100:36:4171,44
8MD1071015Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:2829,12
Muži E 70 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME221025Krátký FrantišekKrálíky4300:27:50142,02
2ME961064Bielčik JindřichBRAVO4000:38:0483,93
3ME1011101Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:39:4974,06
4ME1051107Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:41:5562,10
5ME1101059Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:47:2530,89
6ME1131090Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:03:273,00
Ženy A 20-34 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA261063Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:10116,69
2ZA591041Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:31:3594,44
3ZA691095Lauterbachová LucieLíšnice8100:32:2788,87
4ZA771024Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:34:2975,59
5ZA841009Honsová HanaActivity La7900:35:2769,31
6ZA861080Paďourová RenataŽichlínek8700:35:5266,55
7ZA891014Vebrová MonikaČeská Třebová7900:36:2762,81
8ZA951029Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:37:5952,82
9ZA1001055Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:39:4541,32
10ZA1021053Kofroňová MarkétaPetrůvka9100:39:5839,91
Ženy B 35-44 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB431056Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:30:26112,40
2ZB651085Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:32:11101,56
3ZB781017Dostálová PetraLanškroun7800:34:4286,03
4ZB931108Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:37:4267,59
5ZB941050Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:37:5066,78
6ZB991081Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:38:2962,72
7ZB1061093Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:42:5235,66
Ženy C 45-54 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC561071Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:31:22120,25
2ZC811008Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:5999,52
3ZC981035Šperlichová MiroslavaKUBOJ Šternberk6400:38:2180,23
4ZC1111033Sedláčková HedvikaActivity La6600:48:4320,80
Ženy D 55 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD971007Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:38:09128,89
2ZD1121016Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:51:0171,11
Trať 0,09 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2164Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:01-
1D1217Babušková NatálieTJ Sokol Přísnotice0800:00:01-
1D2344Reslerová VeronikaLanškroun0600:00:02-
2C2486Hemelík FrantišekTJ Sokol Jaroměř0600:00:02-
2D15101Hájková ZuzanaLanškroun0800:00:02-
2D2680Martínková AnnaOlešnice0600:00:02-
3C2736Dostál TadeášBUDO Klub0600:00:02-
3D1819Sedláčková SoňaTJ sokol Přísnotice0800:00:03-
3D29100Hájková BarboraLanškroun0600:00:03-
4C2105Boháč PankrácAC Choceň0600:00:03-
4D111139Musilová VerunkaLanškroun0800:00:03-
4D21253Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:00:03-
5C213112Jurča FilipLanškroun0600:00:03-
5D11481Toncrová KateřinaLanškroun0800:00:04-
5D21577Vacková AnetaDlouhá Třebová0600:00:04-
6C216161Mareš DanielLanškroun0600:00:04-
6D11778Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:00:04-
6D21814Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:04-
7C219113Vondra JanLanškroun0700:00:04-
7D120135Korejtková AnetaLanškroun0900:00:04-
7D221105Křenková EliškaLa0600:00:05-
1C121106Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:05-
8C22393Wölfel MatyášMoravská Třebová0600:00:05-
8D12420Hanyšová EliškaRC dětský svět0900:00:05-
2C125118Waclaw MichalLanškroun0800:00:05-
8D225131Kubešová KláraLanškroun0600:00:05-
9C227125Němec MatyášLanškroun0600:00:05-
3C128107Krátký JaroslavSázava0800:00:06-
9D229147Skalická AnežkaLanškroun0700:00:06-
4C13089Jirásek BohuslavLanškroun0800:00:06-
9D13179Krátká KateřinaŽichlínek0900:00:06-
5C13288Vávra ŠimonHorní Třešňovec0800:00:06-
10D232148Janoušková AndreaLanškroun0700:00:06-
10D13472Minářová TerezaRudoltice1000:00:06-
11D235144Vlčilová ŠtěpánkaLanškroun0700:00:07-
6C136130Blaško FilipSKI Klub Česká Třebová0800:00:07-
7C137120Kollert KryštofLanškroun0800:00:07-
11D138146Bilerová AntonieAlbrechtice1000:00:07-
12D238145Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:00:07-
8C1403Migal OndřejJeseník0800:00:08-
12D141133Stejskalová NinaLanškroun1100:00:08-
13D24276Kubínová TerezaLa0600:00:08-
9C143121Richtr MichalLanškroun0800:00:08-
14D244172Vyhnálková LucieLa0700:00:08-
10C145170Mareš RomanLanškroun0800:00:08-
13D14682Toncrová MarkétaLa1000:00:09-
15D247149Křenková AdélaLanškroun0600:00:09-
11C148159Vítek JanMistrovice0900:00:09-
14D1494Migalová MiaJeseník1000:00:09-
16D250171Vyhnálková AnnaLa0700:00:09-
10C251117Prokop MartinLanškroun0700:00:09-
12C15263Urban JakubLanškroun0900:00:09-
15D15352Gregorová JanaActivity La1100:00:10-
17D254104Marešová TerezaLa0700:00:10-
11C25560Sejkora SebastiánLanškroun0600:00:10-
13C1561Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:10-
14C15732Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:10-
12C258116Prokop TomášLanškroun0700:00:10-
18D259167Vítková AdélaČeská Rybná0700:00:10-
15C16087Stejskal HynekLanškroun0800:00:11-
16C16121Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:11-
17C162115Krušina MartinTJ Svitavy0800:00:12-
13C26370Makyňa MatějLanškroun0700:00:12-
18C16439Špaček JáchymŽichlínek1000:00:12-
14C26524Daniel AdamLanškroun0700:00:12-
19C166114Vondra VojtěchActivity Lanškroun1000:00:13-
20C167158Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:00:13-
15C26716Hanyš MarekRC Dětský svět0600:00:13-
21C169160Krystl FrantišekRudoltice1000:00:14-
16C270156Teichmoann ViktorHK Lanškroun o.s.0700:00:14-
22C17166Martínek VáclavOlešnice0900:00:14-
23C172129Netušil TobiášLanškroun1000:00:15-
24C173157Vlček MatyášLanškroun1100:00:15-
25C174173Troják MatyášLanškroun1100:00:16-
26C17561Hanus KarelLanškroun1100:00:17-
27C1763Migal OndřejJeseník0800:00:26-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1143Janda VáclavRudoltice0400:00:45103,68
2M1218Jadrný TomášRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí0400:00:4698,86
3M1313Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:00:4797,46
4M1485Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:00:4891,98
1Z1546Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:00:49105,96
5M16152Jáneš MartinLanškroun0500:00:4985,22
2Z1747Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:00:5198,46
6M1827Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:00:5179,04
3Z1983Skalová KateřinaTJ Jiskra Králíky0400:00:5295,58
7M110119Waclav DanielLanškroun0500:00:5274,30
8M11171Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:00:5561,32
4Z11249Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:00:5677,58
9M113122Stehlík AntonínBadminton Lanškroun0500:00:5751,55
5Z114143Vlčková AnnaLanškroun0400:01:0156,18
10M11592Wölfel OndřejMoravská Třebová0400:01:0230,59
11M11641Minář JakubRudoltice0500:01:0325,72
12M117153Fiebiger MatyášLanškroun0500:01:0422,43
6Z11823Slánská DanielaLa0500:01:0444,16
7Z11999Kubínová AdrianaLanškroun0500:01:1022,48
8Z120166Lachmanová MichaelaLanškroun0500:01:1117,51
13M12162Hacura LukášLanškroun0500:01:113,00
9Z12257Mrázková BarboraRudoltice0400:01:1115,91
10Z123185Frišová LenkaRudoltice0400:01:1214,11
11Z124102Chlupová LucieTJ Svitavy0400:01:146,89
12Z12558Onufrijová AdélaRudoltice0400:01:183,00
13Z126168Dostálová HanaÚstí nad Orlicí0400:01:193,00
14Z127134Kuťáková KláraLanškroun0500:01:203,00
14M1282Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:223,00
15M1297Dočkal MatějLA0500:01:283,00
16M13026Hruška LadislavSki klub Česká Třebová0400:01:333,00
15Z131150Pospíšilová SvětlanaLanškroun0500:01:493,00
16Z13225Bergerová VendulaLubník0400:02:323,00
Trať 0,41 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21151Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:01:44105,49
1M2269Abrahám LuděkKB Letohrad0200:01:45103,83
2Z2374Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:46101,54
2M24110Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:01:4899,10
3M2533Gregora FilipActivity Lanškroun0200:01:4997,07
4M2637Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:01:5095,15
3Z2754Dostálová ViktorieBudo klub La0300:01:5192,97
5M286Boháč ServácAC Choceň0200:01:5390,36
6M29108Mužík MartinAtletika Polička0300:01:5388,69
4Z210137Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:5584,79
5Z211142Kulhánková NikolaAtletika DDM La0200:01:5684,28
7M212155Költö MatějSpartak OEZ Letohrad0300:02:0370,54
8M213127Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:02:0468,52
6Z21415Furchová NatálieTJ Sokol Přísnotice0300:02:0665,38
9M21540Pfeifer MichalRybníky Lanškroun0200:02:0860,67
7Z21698Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:02:1351,87
10M21784Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:02:1450,98
11M21891Wölfel VojtěchMoravská Třebová0200:02:1645,78
12M21912Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:02:1743,89
13M22067Němec JanTJ Sokol Jaroměř0200:02:2136,81
14M22128Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:02:2235,28
15M222124Šindelka MatějTJ Svitavy0200:02:2431,35
16M223111Jurča TomášLanškroun0300:02:2528,73
8Z22456Svatošová JulieRudoltice0300:02:2627,51
9Z22555Skalická GabrielaLanškroun0300:02:2921,65
17M22659Janda JanRudoltice0200:02:3118,38
10Z22748Nováková JulieSki klub ČT0300:02:359,62
11Z22810Dvořáková TerezaLanškroun0300:02:423,00
12Z229132Kubešová EliškaLanškroun0300:02:473,00
13Z230103Krušinová JanaTJ Svitavy0300:02:533,00
Trať 0,57 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31128Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:13104,71
1Z32162Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:02:15107,45
2M3335Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:02:16100,49
2Z34136Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:02:19101,77
3M3522Gregor TomášKB Nové Město0000:02:2094,80
4M3611Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:2192,82
5M378Boháč BonifácAC Choceň0100:02:2685,69
3Z3851Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:2790,78
4Z3950Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:02:3184,77
6M310154Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:02:3375,15
5Z311140Stehlíková KateřinaBadminton La0000:02:3579,60
6Z312164Kropáčková DanielaJAC BRNO0100:02:4171,58
7M3139Gregora JanActivity Lanškroun0000:02:4458,97
7Z314169Vindušková BarbaraActivity La0100:02:4762,10
8M31530Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:02:5050,92
9M31690Mikula MichalLanškroun0000:02:5345,75
10M31729Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:03:0035,74
8Z31894Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:03:0240,50
9Z31975Všetulová MarieRudoltice0100:03:1324,75
10Z320165Kollertová NelaLa0100:03:2015,82
11Z321141Jandová EvaLuková0000:03:257,69
Trať 0,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4165Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:29110,35
2M42109Mužík JanAtletika Polička9800:02:4096,56
3M43123Vebr PatrikVencl Team Ústí nad Orlicí9800:02:4293,08
4M4431Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:02:4688,22
5M4534Gregora JakubActivity Lanškroun9800:02:4984,29
6M4668Němec JaroslavTJ Sokol Jaroměř9900:03:1748,01
1Z4797Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:21102,40
2Z4896Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:03:23100,29
3Z4995Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:03:2697,31
4Z410163Pavlasová MarieLanškroun9900:03:4776,72
Trať 6,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11037Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:23:08104,69
1MB21049Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:23:22105,47
2MA31002Vetchý RadimActivity Lanškroun7500:23:32101,25
2MB41028Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:24:1398,50
3MA51072Lorenc TomášAtletika Polička8600:24:2394,06
3MB61011Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:3196,02
1MC71044Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:24:56118,35
4MA81068Havran JanSebranice9300:25:0588,17
5MA91075Vacek LiborACTIVITY Lanškroun8600:25:0787,89
6MA101117Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:25:0887,75
7MA111005Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:25:2585,43
8MA121102Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:25:3184,59
9MA131060Chlubna JanTJ Nové Město n. Metují8400:25:5680,97
4MB141066Mrklovský MiroslavSpartak Rychnov7200:26:1381,84
5MB151116Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:26:3578,75
6MB161057Ožana VáclavTJ Nové Město n. Metují6400:26:3978,18
7MB171013Jadrný LubomírRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí7300:26:5476,06
10MA181062Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:26:5872,28
8MB191004Chlup JiříActivity Lanškroun7000:27:2272,31
9MB201082Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:27:2671,69
10MB211006Dostálek PetrASPV Těchonín6700:27:3770,09
1ME221025Krátký FrantišekKrálíky4300:27:50142,02
11MA231054Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:27:5564,28
12MA241091Mizerák RadekACTIVITY Lanškroun8800:28:0462,98
11MB251111Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:28:0965,74
1ZA261063Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:10116,69
13MA271042Matějka DanielOstrava8500:28:1461,51
12MB281032Sedláček RomanActivity La6400:28:2863,09
2MC291065Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:28:2992,47
1M5301088Pavlas JanActivity Lanškroun9600:28:40106,13
13MB311113Scheuer JanActivity Lanškroun6600:28:4860,24
14MB321047Doležal MartinSPS Sázava7000:28:4960,13
15MB331022Kropáček Jaroslav-7000:28:5459,50
3MC341084Skalický JosefŽichlínek6200:28:5689,18
4MC351040Krátký LubošLanškroun6200:29:1586,88
14MA361096Malčík Michal-7500:29:1852,52
16MB371048Skalický Petr-7300:29:4851,92
15MA381076Marek OndřejŽichlínek9300:29:5647,19
16MA391103Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:29:5846,99
17MA401122Jirásek Jan-9300:30:1344,86
18MA411089Pavlas JakubLanškroun8700:30:1644,38
19MA421094Štumpf EduardSokol Kunvald8000:30:2343,44
1ZB431056Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:30:26112,40
2M5441092Zavřel Jiří-9600:30:2893,87
1MJ451100Kuběnka JanŽichlínek9400:30:41100,00
20MA461104Roleček MilanPěčín7600:30:4340,63
17MB471001Kačerovský MichalActivity La6900:30:4943,50
1MD481052Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:30:53107,50
21MA491026Koutník Zdeněk-7900:30:5838,55
22MA501021Korejtko Petr-7600:30:5938,41
23MA511031Vondra JanLanškroun7500:31:0138,09
18MB521110Ondrišek JosefLanškroun6400:31:0641,13
24MA531058Pinkas Tomáš-7900:31:1336,31
25MA541119Marhold PetrChoceň7800:31:1935,56
19MB551106Král PetrCK Grupeto6600:31:2239,01
1ZC561071Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:31:22120,25
26MA571120Marhold LubošHorní Jelení7700:31:2734,39
27MA581018Polanský LadislavLanškroun8600:31:3433,43
2ZA591041Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:31:3594,44
5MC601051Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:31:3669,76
20MB611003Hepnar JiříLanškroun7100:31:4435,93
21MB621109Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:31:5234,81
22MB631112Kunčár ZdeněkLanškroun7300:31:5534,32
28MA641123Výtisk Ondřej-8900:31:5929,93
2ZB651085Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:32:11101,56
29MA661087Netušil MichalLanškroun7600:32:1627,53
6MC671097Malčík BronislavBK Kovotek5600:32:2064,41
23MB681023Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:32:2330,48
3ZA691095Lauterbachová LucieLíšnice8100:32:2788,87
30MA701105Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:32:3524,76
2MD711073Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:32:3896,61
3MD721067Červ MiloslavAtletika Polička5000:32:4595,89
4MD731019Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:32:5495,01
31MA741121Jukl LukášActivity Lanškroun8700:33:0320,86
24MB751038Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:34:0416,44
7MC761027Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:34:1550,43
4ZA771024Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:34:2975,59
3ZB781017Dostálová PetraLanškroun7800:34:4286,03
25MB791118Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:34:4510,82
5MD801086Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:34:4983,01
2ZC811008Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:5999,52
26MB821098Leier Alan-7000:35:048,16
1ZJ831039Krátká HanaLanškroun9500:35:10114,13
5ZA841009Honsová HanaActivity La7900:35:2769,31
8MC851036Šnýdr ZábojKUBOJ Šternberk6100:35:4439,63
6ZA861080Paďourová RenataŽichlínek8700:35:5266,55
6MD871030Dušek JanSokol Verměřovice5100:36:0675,01
32MA881012Vebr MichalČeská Třebová7800:36:173,00
7ZA891014Vebrová MonikaČeská Třebová7900:36:2762,81
7MD901083Vilhelm VáclavPřívrat5100:36:4171,44
33MA911114Adrysík KarelA-čalounictví.cz7400:36:443,00
34MA921115Sita Ladislav-8700:37:003,00
4ZB931108Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:37:4267,59
5ZB941050Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:37:5066,78
8ZA951029Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:37:5952,82
2ME961064Bielčik JindřichBRAVO4000:38:0483,93
1ZD971007Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:38:09128,89
3ZC981035Šperlichová MiroslavaKUBOJ Šternberk6400:38:2180,23
6ZB991081Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:38:2962,72
9ZA1001055Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:39:4541,32
3ME1011101Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:39:4974,06
10ZA1021053Kofroňová MarkétaPetrůvka9100:39:5839,91
1Z51031079Viskupičová VendulaŽichlínek9600:40:29111,12
2ZJ1041077Minářová KristýnaŽichlínek9400:40:3185,87
4ME1051107Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:41:5562,10
7ZB1061093Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:42:5235,66
8MD1071015Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:2829,12
2Z51081078Marková EliškaŽichlínek9700:44:0094,73
3Z51091099Martiňáková MichaelaŽichlínek9600:44:0794,15
5ME1101059Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:47:2530,89
4ZC1111033Sedláčková HedvikaActivity La6600:48:4320,80
2ZD1121016Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:51:0171,11
6ME1131090Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:03:273,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11037Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:23:08101,87
2MB21049Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:23:2299,76
3MA31002Vetchý RadimActivity Lanškroun7500:23:3298,37
4MB41028Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:24:1392,59
5MA51072Lorenc TomášAtletika Polička8600:24:2391,08
6MB61011Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:3190,04
7MC71044Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:24:5686,42
8MA81068Havran JanSebranice9300:25:0585,10
9MA91075Vacek LiborACTIVITY Lanškroun8600:25:0784,82
10MA101117Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:25:0884,67
11MA111005Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:25:2582,32
12MA121102Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:25:3181,47
13MA131060Chlubna JanTJ Nové Město n. Metují8400:25:5677,80
14MB141066Mrklovský MiroslavSpartak Rychnov7200:26:1375,44
15MB151116Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:26:3572,26
16MB161057Ožana VáclavTJ Nové Město n. Metují6400:26:3971,67
17MB171013Jadrný LubomírRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí7300:26:5469,49
18MA181062Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:26:5868,99
19MB191004Chlup JiříActivity Lanškroun7000:27:2265,63
20MB201082Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:27:2664,99
21MB211006Dostálek PetrASPV Těchonín6700:27:3763,34
22ME221025Krátký FrantišekKrálíky4300:27:5061,51
23MA231054Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:27:5560,87
24MA241091Mizerák RadekACTIVITY Lanškroun8800:28:0459,55
25MB251111Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:28:0958,87
26MA271042Matějka DanielOstrava8500:28:1458,06
27MB281032Sedláček RomanActivity La6400:28:2856,14
28MC291065Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:28:2956,00
29M5301088Pavlas JanActivity Lanškroun9600:28:4054,48
30MB311113Scheuer JanActivity Lanškroun6600:28:4853,20
31MB321047Doležal MartinSPS Sázava7000:28:4953,09
32MB331022Kropáček Jaroslav-7000:28:5452,45
33MC341084Skalický JosefŽichlínek6200:28:5652,13
34MC351040Krátký LubošLanškroun6200:29:1549,43
35MA361096Malčík Michal-7500:29:1848,94
36MB371048Skalický Petr-7300:29:4844,64
37MA381076Marek OndřejŽichlínek9300:29:5643,53
38MA391103Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:29:5843,33
39MA401122Jirásek Jan-9300:30:1341,16
40MA411089Pavlas JakubLanškroun8700:30:1640,68
41MA421094Štumpf EduardSokol Kunvald8000:30:2339,73
42M5441092Zavřel Jiří-9600:30:2838,95
43MJ451100Kuběnka JanŽichlínek9400:30:4137,14
44MA461104Roleček MilanPěčín7600:30:4336,88
45MB471001Kačerovský MichalActivity La6900:30:4935,98
46MD481052Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:30:5335,35
47MA491026Koutník Zdeněk-7900:30:5834,77
48MA501021Korejtko Petr-7600:30:5934,62
49MA511031Vondra JanLanškroun7500:31:0134,30
50MB521110Ondrišek JosefLanškroun6400:31:0633,54
51MA531058Pinkas Tomáš-7900:31:1332,50
52MA541119Marhold PetrChoceň7800:31:1931,74
53MB551106Král PetrCK Grupeto6600:31:2231,35
54MA571120Marhold LubošHorní Jelení7700:31:2730,54
55MA581018Polanský LadislavLanškroun8600:31:3429,57
56MC601051Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:31:3629,29
57MB611003Hepnar JiříLanškroun7100:31:4428,18
58MB621109Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:31:5227,03
59MB631112Kunčár ZdeněkLanškroun7300:31:5526,52
60MA641123Výtisk Ondřej-8900:31:5926,02
61MA661087Netušil MichalLanškroun7600:32:1623,59
62MC671097Malčík BronislavBK Kovotek5600:32:2023,01
63MB681023Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:32:2322,57
64MA701105Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:32:3520,78
65MD711073Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:32:3820,39
66MD721067Červ MiloslavAtletika Polička5000:32:4519,39
67MD731019Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:32:5418,19
68MA741121Jukl LukášActivity Lanškroun8700:33:0316,83
69MB751038Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:34:048,12
70MC761027Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:34:156,57
71MB791118Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:34:453,00
72MD801086Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:34:493,00
73MB821098Leier Alan-7000:35:043,00
74MC851036Šnýdr ZábojKUBOJ Šternberk6100:35:443,00
75MD871030Dušek JanSokol Verměřovice5100:36:063,00
76MA881012Vebr MichalČeská Třebová7800:36:173,00
77MD901083Vilhelm VáclavPřívrat5100:36:413,00
78MA911114Adrysík KarelA-čalounictví.cz7400:36:443,00
79MA921115Sita Ladislav-8700:37:003,00
80ME961064Bielčik JindřichBRAVO4000:38:043,00
81ME1011101Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:39:493,00
82ME1051107Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:41:553,00
83MD1071015Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:283,00
84ME1101059Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:47:253,00
85ME1131090Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:03:273,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA261063Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:10112,14
2ZB431056Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:30:2697,07
3ZC561071Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:31:2290,79
4ZA591041Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:31:3589,33
5ZB651085Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:32:1185,35
6ZA691095Lauterbachová LucieLíšnice8100:32:2783,62
7ZA771024Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:34:2970,02
8ZB781017Dostálová PetraLanškroun7800:34:4268,54
9ZC811008Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:5966,66
10ZJ831039Krátká HanaLanškroun9500:35:1065,41
11ZA841009Honsová HanaActivity La7900:35:2763,57
12ZA861080Paďourová RenataŽichlínek8700:35:5260,75
13ZA891014Vebrová MonikaČeská Třebová7900:36:2756,91
14ZB931108Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:37:4248,59
15ZB941050Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:37:5047,72
16ZA951029Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:37:5946,67
17ZD971007Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:38:0945,58
18ZC981035Šperlichová MiroslavaKUBOJ Šternberk6400:38:2144,20
19ZB991081Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:38:2943,33
20ZA1001055Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:39:4534,89
21ZA1021053Kofroňová MarkétaPetrůvka9100:39:5833,45
22Z51031079Viskupičová VendulaŽichlínek9600:40:2929,99
23ZJ1041077Minářová KristýnaŽichlínek9400:40:3129,76
24ZB1061093Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:42:5214,06
25Z51081078Marková EliškaŽichlínek9700:44:006,56
26Z51091099Martiňáková MichaelaŽichlínek9600:44:075,74
27ZC1111033Sedláčková HedvikaActivity La6600:48:433,00
28ZD1121016Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:51:013,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 96%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 94%
Vyhlášení výsledků: 96%
Zpracování výsledků: 89%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 96%

Závod hodnotilo celkem 17 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

Bylo to super.
heda.sedlackova
Myslím, že bude trochu chyba u nejmladších žáků I. na 200 m. Čas vítěze 14s je světovým rekordem na této trati na dráze ! :-D Myslím, že tam bude chybět minuta navíc ;-) Tím jsou samozřejmě špatně i body do poháru. Nezdá se mi ani úplně pořadí, ale protože to nevím jistě a hlavně jde o umístění na dalších místech, tak to není už tak důležité. Petr B.
jampb
Souhlasím s názorem, že nejml. žáci na trati 200m mají chybně uveden čas, v porovnání s děvčaty na stejné trati jim pravděpodobně schází k uvedenému času 30sec. nikoli 1minuta - to by je skoro všechna děvčata podrtila! L. Jadrný
Lubomir.Jadrny
upraveny casy v kategorii chlapcu r. 04-05
team
Ano, u výsledků byla chyba, způsobena tím, že jsme neslyšeli výstřel startéra (problém s vysílačkou). Čas jsme začali měřit až v momentě, kdy jsme uviděli závodníky. Omlouváme se za komplikace. Jan Rybařík
rybarik
Jeden z nejlepších závodů!!!!
beluhax

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč