Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Knířovský běh

15.6.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Knířovský běh
  • datum konání: 15.6.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: BKVM Vysoké Mýto

Sociální sítě

Místo konání

fara Knířov u Vysokého Mýta
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 do 11:00 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 6,5 km a méně
asfaltové a lesní cesty ve zvlněném terénu

Ceny pro vítěze

věcné v hodnotě cca 10.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Smolák
tel. 777 051 225

Plakát pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

smolak. petr@email.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.6.2018Knířovský běh269
10.6.2017Knířovský běh193
11.6.2016Knířovský běh216
20.6.2015Knířovský běh229
28.6.2014Knířovský běh213
16.6.2012Knířovský běh182
18.6.2011Knířovský běh161
19.6.2010Knířovský běh141
27.6.2009Knířovský běh151
31.5.2008Knířovský běh121
16.6.2007Knířovský běh104
10.6.2006Knířovský běh134
4.6.2005Knířovský běh112
12.6.2004Knířovský běh51

Statistika závodu Knířovský běh

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 2277

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek Jiří4313
Gregora Filip0210
Smoláková Alexandra9810
Smoláková Dominika0010
Kopecký Libor5610
Šafář Jaroslav5110
Smolák Bedřich039
Boháč Bonifác019
Smolák Petr949
Sadílek Ota469
Jirásková Eva649
Šimůnková Pavla779
Nechvílová Miroslava609
Boháč Pankrác069
Šimůnek Jan829
Smoláková Valérie939
Šimůnek Jan039
Nechvíl Petr919
Smolák Šimon089
Kopecký Jan909
Marhold Luboš778
Tomíšek Jindřich398
Bielčik Jindřich408
Stránský Aleš608
Stránská Michaela978
Gregorová Michaela048
Borek Petr708
Brychta Jakub088
Borek Viktor048
Šimůnek Jan498
Vacek Martin698
Svatoš Otakar347
Sejkorová Lenka637
Limburský Jan017
Razým Jan577
Zachař Jiří727
Vondra Vojtěch987
Pilnáček Petr657
Kouřil Karel727
Gregora Jakub987
Borková Agáta027
Keprtová Miloslava487
Siegel Josef587
Kubišta Oto537
Buriánek Roman657
Jiskrová Anežka967
Gregorová Monika007
Vaňková Eva677
Štanclová Eliška947
Mlynář Vojtěch987

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2169Dostál TadeášLanškroun0600:00:31-
2C2280Hemelík FrantišekTJ Sokol Jaroměř0600:00:31-
3C2425Tichý AdamOrel Obřany0600:00:33-
4C2520Hejkrlík OndřejAC Vysoké Mýto0700:00:34-
5C2838Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:34-
6C21043Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:36-
7C214109Kopecký MatějVysoké Mýto0600:00:38-
8C2161Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:00:41-
9C21855Marhold JanChoceň0800:00:44-
10C21951Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:45-
11C22290Kroulík JakubDžbánov0800:00:53-
12C22372Horváth TadeášOrel Nové M. na M.0900:01:16-
13C2247Čihák Janneregistrována1000:01:18-
14C225100Halas HynekOrel Šitbořice1000:01:19-
15C227112Kopecký VojtěchVysoké Mýto1000:01:44-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2349Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:00:33-
2D2554Dostálová Terezaneregistrována0700:00:34-
2D2515Miková JulieOrel Obřany0600:00:34-
4D2968Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:36-
5D21167Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:37-
6D21237Veselá Adélaneregistrována0700:00:37-
7D21341Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:00:37-
8D21597Kroulíková MichaelaDžbánov0600:00:39-
9D21713Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:00:44-
10D22048Dudychová MichaelaVysoké Mýto0800:00:46-
11D22181Zachařová Marieneregistrována0700:00:50-
12D22653Marholdová NikolaChoceň1000:01:23-
13D22862Halasová AnežkaOrel Drnovice1100:01:56-
Nejmladší žáci I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1511Jadrný TomášRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí0400:03:15107,57
2M19122Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:03:2597,70
3M11156Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:2894,74
4M113116Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:03:3389,80
5M11433Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:03:3488,82
6M11650Dudycha JakubAC Vysoké Mýto0500:03:4082,89
7M11878Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:03:4379,93
8M1245Čihák MatějAC VM0400:04:0261,18
9M12683Flídr AdamSruby0500:04:0756,25
10M12864Halas VojtěchOrel Drnovice u Vyškova0500:06:013,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1139Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:41126,04
2Z1216Hejkrlíková AdélaAC Vysoké Mýto0400:02:0387,33
3Z1340Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:02:0386,63
4Z1418Smoláková RitaRybniky Lanškroun0500:02:1075,00
5Z1552Dostálová Barboraneregistrována0500:02:2058,16
Nejmladší žáci II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22123Költö MatějSpartak Letohrad0300:03:07104,53
2M2491Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:03:11100,35
3M2677Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:03:1695,12
4M27129Novák MatyášKnířov0200:03:1794,08
5M212113Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:03:3080,49
6M21679Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:03:4070,03
7M22089Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč0200:03:5158,54
8M22114Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:5257,49
9M223120Zamastil Alexneregistrován0200:03:5851,22
10M22726Tichý VojtěchOrel Obřany0300:05:003,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2144Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:04106,65
2Z2361Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:09101,40
3Z2871Dostálová ViktorieLanškroun0300:03:1891,94
4Z21075Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:2683,54
5Z21517Miková DominikaOrel Obřany0200:03:3673,03
6Z219103Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:03:4662,52
7Z22270Halasová AnnaOrel Drnovice u Vyškova0300:03:5750,96
8Z22565Horváthová JulieOREL Nové Město na Moravě0300:04:0641,51
Mladší žáci (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3158Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:30106,45
2M3224Boháč BonifácAC Choceň0100:05:40100,59
3M3395Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:05:5392,96
4M34124Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:05:5492,38
5M3596Malý MartinTJ Jiskra Králíky0100:06:1082,99
6M3660Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:2375,37
7M3729Limburský JanOrel Obřany0100:06:3866,57
8M3963Horváth MatoušOREL Nové Město na Moravě0100:06:4960,12
9M31028Tichý MiroslavOrel Obřany0100:07:2539,00
Mladší žákyně (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z386Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:06:46114,33
2Z311105Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:07:2895,12
3Z312146Vindušková BarbaraActivity Lanškroun0100:07:3890,55
4Z3133Čiháková Marieneregistrována0100:07:5483,23
5Z31419Miková EliškaOrel Obřany0000:08:5754,42
Starší žáci (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41137Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:08:41104,99
2M42111Vebr PatrikVencl Team Ústí nad Orlicí9800:08:54100,12
3M4388Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:09:0894,88
4M44107Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:2688,15
5M4510Beneš VojtaAC Vysoké Mýto9900:09:4879,91
6M4945Němec JaroslavSokol Jaroměř9900:10:4359,33
7M412106Halas PavelOrel Šitbořice9900:11:3340,61
8M41559Laštovička MartinOrel N. M. na Moravě9900:12:4314,41
Starší žákyně (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z478Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:10:00121,61
2Z41046Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:11:01103,47
3Z41421Limburská EliškaOrel Obřany9900:12:3774,93
4Z41822Tichá KateřinaOrel Obřany9900:14:0648,46
Dorostenci (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M512168Nováček OndřejOrel Kuřim9700:24:13116,42
2M523125Pavlas JanActivity Lanškroun9600:26:23100,00
3M543156Tučka OndřejOrel Židenice9600:28:3383,58
4M59230Halas JiříOrel Obřany9700:42:253,00
Dorostenky (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z564Chytková BarboraAC Vysoké Mýto9600:09:55110,71
2Z58133Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:10:17103,71
3Z51192Mlejnková MartinaAC Vysoké Mýto9600:11:1485,58
4Z51327Jiskrová AnežkaOrel Vysoké Mýto9600:11:4276,67
5Z516139Pártlová DanielaAC Choceň9700:12:5055,04
6Z51747Stratílková LudmilaSruby9700:13:4039,13
Junioři 18-19 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ5104Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:23:20110,68
2MJ19163Nehybka JosefOrel Židenice9500:25:5889,32
Juniorky 18-19 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ60194Krátká HanaLanškroun9500:32:28100,00
Muži A 20-39 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1174Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:21:39103,03
2MA2165Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:22:0199,70
3MA3131Lorenc TomášAtletika Polička8600:22:1797,27
4MA7149Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:23:3385,75
5MA8183Borovec AlexandrChoceň7600:23:3884,99
6MA9154Juránek StanislavOrel Židenice8700:23:4184,53
7MA10148Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:23:4883,47
8MA15113Radiměřský KarelAtletika Polička8700:24:4874,37
9MA17164Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:25:3866,79
10MA25179Kosačík FrantišekVysoké Mýto7800:26:3058,91
11MA31181Šilar JakubDžbánov8700:27:3648,90
12MA32127Živný MarekOrel Orlice9100:27:3948,45
13MA33185Korbel Lukášneregistrován8500:27:4347,84
14MA3457Marhold PetrChoceň7800:27:4447,69
14MA3474Kroulík Radekneregistrován7700:27:4447,69
16MA38136Šindelář Martinneregistrován8300:28:0844,05
17MA41141Marhold LubošHorní Jelení7700:28:2042,23
18MA45128Moravec Filip3D Fitness Racing Team8800:28:5137,53
19MA4782Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:28:5736,62
20MA5135Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:30:3222,21
21MA57108Vebr MichalČeská Třebová7800:31:4011,90
22MA69123Bielčík JiříTlustý gumy Králíky8500:34:073,00
23MA71114Nasky PetrVysoké Mýto7500:34:123,00
24MA7231Hronek JaroslavOrel Obřany9100:34:233,00
25MA87140Chaloupka Janneregistrován8000:39:163,00
Muži B 40-49 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4157Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:56104,73
2MB6152Fajfr František3DFitness Žamberk7200:23:28100,19
3MB11153Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:24:0495,08
4MB14184Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:24:3890,26
5MB16135Chlup JiříActivity Lanškroun7000:25:2483,73
6MB20172Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:26:0278,33
7MB21188Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:26:1077,20
8MB22144Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:26:2275,50
9MB26138Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:26:3673,51
10MB2785Zachař JiříSruby Orel Mýto7200:26:3873,23
11MB36190Kalous Tomᚎamberk6400:28:0161,45
12MB3973Pilnáček PetrOrel Vysoké Mýto6500:28:0960,31
13MB40182Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:28:1359,74
14MB49177Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:0851,94
15MB50192Spilko ZdeněkVysoké Mýto6400:29:2150,09
16MB52170Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:30:4338,46
17MB5694Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:31:3531,08
18MB70171Bielčik PetrMT Novák7100:34:099,22
Muži C 50-59 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC13189Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:24:20112,02
2MC18158Skyba MartinOrel Židenice6200:25:46100,94
3MC3098Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:27:3487,04
4MC42167Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:2979,96
5MC44160Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:28:4078,54
6MC62169Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:32:5845,32
7MC63155Juránek StanislavOrel Židenice5600:33:1443,26
8MC74150Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:34:5929,74
Muži D 60-69 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD37134Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:28:06108,12
2MD48151Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:29:03101,63
3MD52110Václavík JaroslavSK OMT Pardubice4800:30:4390,25
4MD58126Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:32:0680,80
5MD59173Vilhelm VáclavPřívrat5100:32:2778,41
6MD79196Kouřím BohuslavVysoké Mýto4700:36:2950,87
7MD81162Sedláček PavelOrel Starý Liskovec5300:37:0846,43
8MD86120Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:38:5334,48
Muži E 70 let a starší (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME65129Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4000:33:37110,61
2ME77180Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:36:1196,15
3ME80102Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:36:4293,24
4ME90142Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:39:3577,00
5ME9187Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:41:5064,32
6ME99175Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:59:033,00
Ženy A 20-34 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2884Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:40111,47
2ZA29147Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:02108,88
3ZA54121Švecová KateřinaTJ Svitavy8800:31:1079,65
4ZA5576Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:31:2877,53
5ZA64191Kalousová AlenaŽamberk8000:33:2363,98
6ZA68117Kubelková BarboraChrudim8400:33:4561,39
7ZA75119Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:35:1450,90
8ZA769Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:35:3648,31
9ZA83166Koutná KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:37:3234,64
10ZA87118Rabasová AlenaPardubice8200:39:1622,39
11ZA94186Laryšová Markétaneregistrována8900:42:493,00
Ženy B 35-44 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB24115Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:26:24121,82
2ZB46187Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:28:52105,17
3ZB66195Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:33:3873,00
4ZB67161Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:33:4072,78
5ZB7336Hrušková DarinaČeská Třebová7500:34:2467,83
6ZB78193Spilková GabrielaVysoké Mýto7200:36:2254,56
7ZB89176Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:39:1834,76
8ZB9532Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:43:098,77
9ZB9842Čtvrtečková PetraAVC Praha6900:47:223,00
Ženy C 45-54 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6193Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:39119,70
2ZC82159Slabáková LenkaOrel Židanice6600:37:1894,02
3ZC85143Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:38:4286,29
4ZC93178Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:42:2665,67
5ZC9634Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:44:2454,81
6ZC97145Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:46:1444,68
Ženy D 55 let a starší (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD8486Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:38:35100,00
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2169Dostál TadeášLanškroun0600:00:31-
2C2280Hemelík FrantišekTJ Sokol Jaroměř0600:00:31-
1D2349Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:00:33-
3C2425Tichý AdamOrel Obřany0600:00:33-
4C2520Hejkrlík OndřejAC Vysoké Mýto0700:00:34-
2D2554Dostálová Terezaneregistrována0700:00:34-
2D2515Miková JulieOrel Obřany0600:00:34-
5C2838Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:34-
4D2968Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:36-
6C21043Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:36-
5D21167Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:37-
6D21237Veselá Adélaneregistrována0700:00:37-
7D21341Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:00:37-
7C214109Kopecký MatějVysoké Mýto0600:00:38-
8D21597Kroulíková MichaelaDžbánov0600:00:39-
8C2161Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:00:41-
9D21713Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:00:44-
9C21855Marhold JanChoceň0800:00:44-
10C21951Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:45-
10D22048Dudychová MichaelaVysoké Mýto0800:00:46-
11D22181Zachařová Marieneregistrována0700:00:50-
11C22290Kroulík JakubDžbánov0800:00:53-
12C22372Horváth TadeášOrel Nové M. na M.0900:01:16-
13C2247Čihák Janneregistrována1000:01:18-
14C225100Halas HynekOrel Šitbořice1000:01:19-
12D22653Marholdová NikolaChoceň1000:01:23-
15C227112Kopecký VojtěchVysoké Mýto1000:01:44-
13D22862Halasová AnežkaOrel Drnovice1100:01:56-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1139Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:41126,04
2Z1216Hejkrlíková AdélaAC Vysoké Mýto0400:02:0387,33
3Z1340Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:02:0386,63
4Z1418Smoláková RitaRybniky Lanškroun0500:02:1075,00
5Z1552Dostálová Barboraneregistrována0500:02:2058,16
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2144Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:04106,65
1M22123Költö MatějSpartak Letohrad0300:03:07104,53
2Z2361Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:09101,40
2M2491Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:03:11100,35
1M1511Jadrný TomášRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí0400:03:15107,57
3M2677Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:03:1695,12
4M27129Novák MatyášKnířov0200:03:1794,08
3Z2871Dostálová ViktorieLanškroun0300:03:1891,94
2M19122Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:03:2597,70
4Z21075Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:2683,54
3M11156Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:2894,74
5M212113Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:03:3080,49
4M113116Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:03:3389,80
5M11433Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:03:3488,82
5Z21517Miková DominikaOrel Obřany0200:03:3673,03
6M21679Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:03:4070,03
6M11650Dudycha JakubAC Vysoké Mýto0500:03:4082,89
7M11878Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:03:4379,93
6Z219103Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:03:4662,52
7M22089Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč0200:03:5158,54
8M22114Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:5257,49
7Z22270Halasová AnnaOrel Drnovice u Vyškova0300:03:5750,96
9M223120Zamastil Alexneregistrován0200:03:5851,22
8M1245Čihák MatějAC VM0400:04:0261,18
8Z22565Horváthová JulieOREL Nové Město na Moravě0300:04:0641,51
9M12683Flídr AdamSruby0500:04:0756,25
10M22726Tichý VojtěchOrel Obřany0300:05:003,00
10M12864Halas VojtěchOrel Drnovice u Vyškova0500:06:013,00
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3158Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:30106,45
2M3224Boháč BonifácAC Choceň0100:05:40100,59
3M3395Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:05:5392,96
4M34124Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:05:5492,38
5M3596Malý MartinTJ Jiskra Králíky0100:06:1082,99
6M3660Gregora JanActivity Lanškroun0000:06:2375,37
7M3729Limburský JanOrel Obřany0100:06:3866,57
1Z386Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:06:46114,33
8M3963Horváth MatoušOREL Nové Město na Moravě0100:06:4960,12
9M31028Tichý MiroslavOrel Obřany0100:07:2539,00
2Z311105Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:07:2895,12
3Z312146Vindušková BarbaraActivity Lanškroun0100:07:3890,55
4Z3133Čiháková Marieneregistrována0100:07:5483,23
5Z31419Miková EliškaOrel Obřany0000:08:5754,42
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41137Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:08:41104,99
2M42111Vebr PatrikVencl Team Ústí nad Orlicí9800:08:54100,12
3M4388Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:09:0894,88
4M44107Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:09:2688,15
5M4510Beneš VojtaAC Vysoké Mýto9900:09:4879,91
1Z564Chytková BarboraAC Vysoké Mýto9600:09:55110,71
1Z478Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:10:00121,61
2Z58133Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:10:17103,71
6M4945Němec JaroslavSokol Jaroměř9900:10:4359,33
2Z41046Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:11:01103,47
3Z51192Mlejnková MartinaAC Vysoké Mýto9600:11:1485,58
7M412106Halas PavelOrel Šitbořice9900:11:3340,61
4Z51327Jiskrová AnežkaOrel Vysoké Mýto9600:11:4276,67
3Z41421Limburská EliškaOrel Obřany9900:12:3774,93
8M41559Laštovička MartinOrel N. M. na Moravě9900:12:4314,41
5Z516139Pártlová DanielaAC Choceň9700:12:5055,04
6Z51747Stratílková LudmilaSruby9700:13:4039,13
4Z41822Tichá KateřinaOrel Obřany9900:14:0648,46
Trať 6,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1174Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:21:39103,03
2MA2165Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:22:0199,70
3MA3131Lorenc TomášAtletika Polička8600:22:1797,27
1MB4157Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:56104,73
1MJ5104Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:23:20110,68
2MB6152Fajfr František3DFitness Žamberk7200:23:28100,19
4MA7149Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:23:3385,75
5MA8183Borovec AlexandrChoceň7600:23:3884,99
6MA9154Juránek StanislavOrel Židenice8700:23:4184,53
7MA10148Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:23:4883,47
3MB11153Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:24:0495,08
1M512168Nováček OndřejOrel Kuřim9700:24:13116,42
1MC13189Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:24:20112,02
4MB14184Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:24:3890,26
8MA15113Radiměřský KarelAtletika Polička8700:24:4874,37
5MB16135Chlup JiříActivity Lanškroun7000:25:2483,73
9MA17164Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:25:3866,79
2MC18158Skyba MartinOrel Židenice6200:25:46100,94
2MJ19163Nehybka JosefOrel Židenice9500:25:5889,32
6MB20172Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:26:0278,33
7MB21188Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:26:1077,20
8MB22144Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:26:2275,50
2M523125Pavlas JanActivity Lanškroun9600:26:23100,00
1ZB24115Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:26:24121,82
10MA25179Kosačík FrantišekVysoké Mýto7800:26:3058,91
9MB26138Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:26:3673,51
10MB2785Zachař JiříSruby Orel Mýto7200:26:3873,23
1ZA2884Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:40111,47
2ZA29147Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:02108,88
3MC3098Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:27:3487,04
11MA31181Šilar JakubDžbánov8700:27:3648,90
12MA32127Živný MarekOrel Orlice9100:27:3948,45
13MA33185Korbel Lukášneregistrován8500:27:4347,84
14MA3474Kroulík Radekneregistrován7700:27:4447,69
14MA3457Marhold PetrChoceň7800:27:4447,69
11MB36190Kalous Tomᚎamberk6400:28:0161,45
1MD37134Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:28:06108,12
16MA38136Šindelář Martinneregistrován8300:28:0844,05
12MB3973Pilnáček PetrOrel Vysoké Mýto6500:28:0960,31
13MB40182Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:28:1359,74
17MA41141Marhold LubošHorní Jelení7700:28:2042,23
4MC42167Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:2979,96
3M543156Tučka OndřejOrel Židenice9600:28:3383,58
5MC44160Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:28:4078,54
18MA45128Moravec Filip3D Fitness Racing Team8800:28:5137,53
2ZB46187Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:28:52105,17
19MA4782Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:28:5736,62
2MD48151Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:29:03101,63
14MB49177Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:0851,94
15MB50192Spilko ZdeněkVysoké Mýto6400:29:2150,09
20MA5135Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:30:3222,21
3MD52110Václavík JaroslavSK OMT Pardubice4800:30:4390,25
16MB52170Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:30:4338,46
3ZA54121Švecová KateřinaTJ Svitavy8800:31:1079,65
4ZA5576Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:31:2877,53
17MB5694Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:31:3531,08
21MA57108Vebr MichalČeská Třebová7800:31:4011,90
4MD58126Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:32:0680,80
5MD59173Vilhelm VáclavPřívrat5100:32:2778,41
1ZJ60194Krátká HanaLanškroun9500:32:28100,00
1ZC6193Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:39119,70
6MC62169Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:32:5845,32
7MC63155Juránek StanislavOrel Židenice5600:33:1443,26
5ZA64191Kalousová AlenaŽamberk8000:33:2363,98
1ME65129Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4000:33:37110,61
3ZB66195Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:33:3873,00
4ZB67161Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:33:4072,78
6ZA68117Kubelková BarboraChrudim8400:33:4561,39
22MA69123Bielčík JiříTlustý gumy Králíky8500:34:073,00
18MB70171Bielčik PetrMT Novák7100:34:099,22
23MA71114Nasky PetrVysoké Mýto7500:34:123,00
24MA7231Hronek JaroslavOrel Obřany9100:34:233,00
5ZB7336Hrušková DarinaČeská Třebová7500:34:2467,83
8MC74150Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:34:5929,74
7ZA75119Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:35:1450,90
8ZA769Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:35:3648,31
2ME77180Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:36:1196,15
6ZB78193Spilková GabrielaVysoké Mýto7200:36:2254,56
6MD79196Kouřím BohuslavVysoké Mýto4700:36:2950,87
3ME80102Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:36:4293,24
7MD81162Sedláček PavelOrel Starý Liskovec5300:37:0846,43
2ZC82159Slabáková LenkaOrel Židanice6600:37:1894,02
9ZA83166Koutná KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:37:3234,64
1ZD8486Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:38:35100,00
3ZC85143Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:38:4286,29
8MD86120Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:38:5334,48
10ZA87118Rabasová AlenaPardubice8200:39:1622,39
25MA87140Chaloupka Janneregistrován8000:39:163,00
7ZB89176Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:39:1834,76
4ME90142Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:39:3577,00
5ME9187Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:41:5064,32
4M59230Halas JiříOrel Obřany9700:42:253,00
4ZC93178Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:42:2665,67
11ZA94186Laryšová Markétaneregistrována8900:42:493,00
8ZB9532Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:43:098,77
5ZC9634Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:44:2454,81
6ZC97145Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:46:1444,68
9ZB9842Čtvrtečková PetraAVC Praha6900:47:223,00
6ME99175Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:59:033,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1174Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:21:39103,03
2MA2165Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:22:0199,70
3MA3131Lorenc TomášAtletika Polička8600:22:1797,27
4MB4157Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:22:5691,36
5MJ5104Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:23:2087,72
6MB6152Fajfr František3DFitness Žamberk7200:23:2886,50
7MA7149Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:23:3385,75
8MA8183Borovec AlexandrChoceň7600:23:3884,99
9MA9154Juránek StanislavOrel Židenice8700:23:4184,53
10MA10148Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:23:4883,47
11MB11153Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:24:0481,05
12M512168Nováček OndřejOrel Kuřim9700:24:1379,68
13MC13189Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:24:2078,62
14MB14184Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:24:3875,89
15MA15113Radiměřský KarelAtletika Polička8700:24:4874,37
16MB16135Chlup JiříActivity Lanškroun7000:25:2468,92
17MA17164Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč8700:25:3866,79
18MC18158Skyba MartinOrel Židenice6200:25:4665,58
19MJ19163Nehybka JosefOrel Židenice9500:25:5863,76
20MB20172Halas PetrOrel Drnovice u Vyškova7300:26:0263,15
21MB21188Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:26:1061,94
22MB22144Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:26:2260,12
23M523125Pavlas JanActivity Lanškroun9600:26:2359,97
24MA25179Kosačík FrantišekVysoké Mýto7800:26:3058,91
25MB26138Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:26:3658,00
26MB2785Zachař JiříSruby Orel Mýto7200:26:3857,70
27MC3098Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:27:3449,20
28MA31181Šilar JakubDžbánov8700:27:3648,90
29MA32127Živný MarekOrel Orlice9100:27:3948,45
30MA33185Korbel Lukášneregistrován8500:27:4347,84
31MA3457Marhold PetrChoceň7800:27:4447,69
31MA3474Kroulík Radekneregistrován7700:27:4447,69
33MB36190Kalous Tomᚎamberk6400:28:0145,11
34MD37134Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:28:0644,35
35MA38136Šindelář Martinneregistrován8300:28:0844,05
36MB3973Pilnáček PetrOrel Vysoké Mýto6500:28:0943,90
37MB40182Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:28:1343,29
38MA41141Marhold LubošHorní Jelení7700:28:2042,23
39MC42167Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:28:2940,86
40M543156Tučka OndřejOrel Židenice9600:28:3340,26
41MC44160Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:28:4039,20
42MA45128Moravec Filip3D Fitness Racing Team8800:28:5137,53
43MA4782Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:28:5736,62
44MD48151Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:29:0335,71
45MB49177Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:0834,95
46MB50192Spilko ZdeněkVysoké Mýto6400:29:2132,98
47MA5135Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:30:3222,21
48MB52170Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:30:4320,55
48MD52110Václavík JaroslavSK OMT Pardubice4800:30:4320,55
50MB5694Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:31:3512,66
51MA57108Vebr MichalČeská Třebová7800:31:4011,90
52MD58126Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:32:067,96
53MD59173Vilhelm VáclavPřívrat5100:32:274,78
54MC62169Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:32:583,00
55MC63155Juránek StanislavOrel Židenice5600:33:143,00
56ME65129Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4000:33:373,00
57MA69123Bielčík JiříTlustý gumy Králíky8500:34:073,00
58MB70171Bielčik PetrMT Novák7100:34:093,00
59MA71114Nasky PetrVysoké Mýto7500:34:123,00
60MA7231Hronek JaroslavOrel Obřany9100:34:233,00
61MC74150Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:34:593,00
62ME77180Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:36:113,00
63MD79196Kouřím BohuslavVysoké Mýto4700:36:293,00
64ME80102Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:36:423,00
65MD81162Sedláček PavelOrel Starý Liskovec5300:37:083,00
66MD86120Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:38:533,00
67MA87140Chaloupka Janneregistrován8000:39:163,00
68ME90142Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:39:353,00
69ME9187Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:41:503,00
70M59230Halas JiříOrel Obřany9700:42:253,00
71ME99175Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:59:033,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB24115Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:26:24102,25
2ZA2884Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:26:40100,25
3ZA29147Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:0297,50
4ZB46187Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:28:5283,77
5ZA54121Švecová KateřinaTJ Svitavy8800:31:1066,54
6ZA5576Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:31:2864,29
7ZJ60194Krátká HanaLanškroun9500:32:2856,80
8ZC6193Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:32:3955,43
9ZA64191Kalousová AlenaŽamberk8000:33:2349,94
10ZB66195Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:33:3848,06
11ZB67161Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:33:4047,82
12ZA68117Kubelková BarboraChrudim8400:33:4547,19
13ZB7336Hrušková DarinaČeská Třebová7500:34:2442,32
14ZA75119Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:35:1436,08
15ZA769Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:35:3633,33
16ZB78193Spilková GabrielaVysoké Mýto7200:36:2227,59
17ZC82159Slabáková LenkaOrel Židanice6600:37:1820,60
18ZA83166Koutná KristýnaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:37:3218,85
19ZD8486Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:38:3510,99
20ZC85143Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:38:4210,11
21ZA87118Rabasová AlenaPardubice8200:39:165,87
22ZB89176Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:39:185,62
23ZC93178Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:42:263,00
24ZA94186Laryšová Markétaneregistrována8900:42:493,00
25ZB9532Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:43:093,00
26ZC9634Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:44:243,00
27ZC97145Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:46:143,00
28ZB9842Čtvrtečková PetraAVC Praha6900:47:223,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

neumistila jsem se do tretiho mista. takze blby.adelka kolarova(byla jsem opet ctvrta) :(
adela.kol13
Dobrý den,prosím o opravu,Daniela Pártlová startovala za dorostenky.Díky za opravu D.P.
pproma
Diky za upozorneni, Daniela Partlova opravena.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód