Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Nekořský kros

26.5.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Nekořský kros
  • datum konání: 26.5.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Nekoř

Sociální sítě

Místo konání

zimní stadion Nekoř
9:30 - 11:40 hodin

Přihlášky

na místě od 8:45 hodin

Startovné

dospělí 30 Kč

Popis tratě

Délka: 120 m - 3,4 km
Tratě vedou velmi členitým terénem po lesních cestách, loukách a částečně po asfaltu.

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorii obdrží věcné ceny a diplomy.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Sokol Nekoř
Růžena Dušková
tel. 603 180 211

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

sokol.nekor@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.5.2019Nekořský kros-
20.5.2018Nekořský kros161
21.5.2017Nekořský kros146
22.5.2016Nekořský kros113
24.5.2015Nekořský kros195
25.5.2014Nekořský kros171
27.5.2012Nekořský kros149
29.5.2011Nekořský kros156
30.5.2010Nekořský kros142
24.5.2009Nekořský kros92
25.5.2008Nekořský běh103
27.5.2007Nekořský kros86
28.5.2006Nekořský kros47
29.5.2005Nekořský kros81
23.5.2004Nekořský kros71
24.5.2003Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník89

Statistika závodu Nekořský kros

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 1802

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4013
Matyášová Jana6512
Borek Viktor0411
Nechvíl Petr9111
Smoláková Valérie9310
Smolák Petr9410
Krejčí Stanislav639
Sadílek Ota469
Smoláková Alexandra989
Smoláková Jiřina699
Gregora Filip029
Borková Agáta029
Dostálek Petr679
Gregorová Monika008
Jadrný Lubomír738
Sejkorová Lenka638
Gregorová Michaela048
Nechvílová Miroslava608
Gregora Jan008
Vondra Vojtěch988
Borek Petr708
Abrahám Luděk028
Koblížek Jindřich487
Krejsa Josef597
Dostálek Vojtěch027
Sontáková Lenka917
Smoláková Dominika007
Marhold Petr787
Jandejsek Zdeněk617
Krejčí Stanislav917
Buriánek Roman657
Mikyska Tomáš006
Kumpoštová Andrea056
Hanáková Klára026
Moskvová Agáta056
Kubelka Tomáš936
Burešová Markéta046
Marholdová Lucie836
Hrdina Pavel886
Krátký Luboš626
Mikulová Karolína016
Kačerovský Michal986
Bielčik Petr716
Večeř Petr996
Borková Adéla756
Kubelka Petr956
Šafář Jaroslav516
Bezstarosti Jan946
Šilarová Michaela016
Derková Martina016

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní dívky (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1190Konývková KristýnaSki klub Ústí nad Orlicí0600:01:01-
2D1287Reslerová VeronikaLanškroun0600:01:02-
3D1357Kubíčková NinaSpartak OEZ Letohrad0700:01:03-
4D14119Smejkalová LenkaPardubice0600:01:04-
5D15120Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:05-
6D1668Vetchá RozálieACTIVITY Lanškroun0700:01:06-
7D17115Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:07-
8D1859Bryscejnová MarietaOEZ Letohrad0700:01:08-
9D1982Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:01:09-
10D110111Fišerová Jananeregistrována0800:01:10-
11D11125Kubíčková AnetaNekoř0800:01:11-
12D11261Málková LucieSpartak OEZ Letohrad1000:01:12-
13D113130Marholdová NikolaChoceň1000:01:13-
-D1-104Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun11DNF-
Předškolní chlapci (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2143Boháč PankrácHC Choceň0600:02:01-
2C21510Hemrlík FrantišekTJ Sokol Jaroměř0600:02:02-
3C2161Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:02:03-
4C21755Kačena MatějSpartak OEZ Letohrad0700:02:04-
5C218101Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:02:05-
6C21962Suchodol OndřejSpartak OEZ Letohrad0700:02:06-
7C220117Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:07-
8C22153Málek MichaelSpartak OEZ Letohradf0700:02:08-
9C22288Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:02:09-
10C22370Kunt MartinSpartak OEZ Letohrad0700:02:10-
11C224129Marhold JanChoceň0800:02:11-
12C22512Buryška JosefJamné nad orlicí0800:02:12-
13C226110Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:02:13-
14C227106Hanák StanislavRychnov na Moravě0900:02:14-
15C228128Marhold DanielHorní Jelení0900:02:15-
16C229116Lána LukášČeská Třebová1000:02:16-
Nejmladší žáci I (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11621Jadrný TomášRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí0400:04:13109,30
2M12065Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:2798,74
3M12235Rybka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:3691,96
4M12647Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:04:4386,68
5M13419Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:04:5379,15
6M13746Kunt StanislavSpartak OEZ Letohrad0400:04:5974,62
7M13866Rybka FilipSpartak OEZ Letohrad0500:05:0272,36
8M144109Fišer Karelneregistrován0400:06:1914,32
9M14597Vencl JiříSpartak OEZ Letohrad0500:07:393,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1127Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:04112,12
2Z1292Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:02:1398,48
3Z1311Moskvová AgátaSpartak OEZ Letohrad0500:02:1989,39
4Z1458Grossmannová KláraSpartak OEZ Letohrad0400:02:2186,36
5Z1533Kánská LucieSpartak OEZ Letohrad0400:02:2284,85
6Z16102Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:02:2481,82
7Z1767Marková NikolaSpartak OEZ Letohrad0500:02:2777,27
8Z1813Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:02:3466,67
9Z1916Švorčíková HanaZábřeh0500:02:3860,61
10Z1102Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:02:4254,55
11Z11199Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:02:5830,30
12Z112105Hynková VeronikaSpartak OEZ Letohrad0500:03:0027,27
13Z113108Dostálová HanaÚstí nad Orlicí0400:03:0618,18
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2154Abrahám LuděkTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:41104,14
2M22113Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:4798,82
3M2484Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:4997,05
4M21041Költö MatějSpartak OEZ Letohrad0300:04:0285,52
5M2134Boháč ServácHC Choceň0200:04:0979,32
5M21336Semirád JanTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:0979,32
7M21850Lána JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:2565,14
8M21994Hynek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:04:2664,25
9M22438Kosek LukášSpartak OEZ Letohrad0300:04:3853,62
10M22564Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:04:4250,07
11M22744Bryscejn OndřejSpartak OEZ Letohrad0300:04:4448,30
12M2299Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:04:4745,64
13M23152Marek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:4844,76
14M23376Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:04:5142,10
15M23451Ahmádu Suka NikolasTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:5340,32
16M23975Němec JanTJ Sokol Jaroměř0200:05:0628,80
17M24043Valenta KarelSpartak OEZ Letohrad0300:05:1818,17
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2389Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:03:48104,85
2Z267Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:52101,43
3Z28100Škrabalová KristýnaTJ - Svitavy0200:04:0193,72
4Z21169Hanáková KláraACTIVITY Lanškroun0200:04:0887,73
5Z21581Kubíčková NikitaSpartak OEZ Letohrad0200:04:1185,16
6Z22828Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:04:4556,06
7Z22937Mikysková SvatavaSpartak OEZ Letohrad0300:04:4754,35
8Z236114Grossmannová TerezaSpartak OEZ Letohrad0200:04:5844,94
9Z24134Krejsová AnežkaSpartak OEZ Letohrad0300:05:2323,54
10Z24232Lerchová KateřinaSpartak OEZ Letohrad0300:05:2918,40
11Z24329Nováková JulieSKI KLUB Česká Třebová0300:06:073,00
Mladší žáci (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M315Boháč BonifácHC Choceň0100:05:21102,06
2M3215Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:05:2599,59
3M3345Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:05:2798,36
4M3463Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:2997,12
5M3579Urban MatyášSpartak OEZ Letohrad0000:05:4984,79
6M38127Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:05:5481,71
7M31048Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:06:1966,29
8M31449Levý DavidTJ Spartak OEZ Letohrad 0100:07:1631,14
9M31642Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:07:547,71
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3477Mikulová KarolínaSpartak OEZ Letohrad0100:03:49105,66
2Z3778Smrčková NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:03:5798,87
3Z3823Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:0195,47
4Z31124Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:0889,53
5Z31780Šilarová MichaelaSpartak OEZ Letohrad0100:04:1980,20
6Z321103Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:3070,86
7Z32274Kačenová NatálieSpartak OEZ Letohrad0000:04:3665,77
8Z33214Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:04:4954,74
9Z346131Vindušková BarbaraACTIVITY Lanškroun0100:09:593,00
Starší žáci (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4130Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:06:30112,20
2M4340Papáček OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad9900:07:0396,31
3M4439Karlík MikulášTJ Spartak OEZ Letohrad9900:07:1391,49
4M4731Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:07:4277,53
5M4986Gregora JakubActivity Lanškroun9800:07:5372,23
Starší žákyně (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z46125Obstová KateřinaLanškroun9900:05:51104,28
2Z4796Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:05:52103,72
3Z4993Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:06:1392,01
4Z4118Pourová MarkétaJaroměř9900:06:3679,18
5Z41298Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:06:4971,93
6Z41373Snítilová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9900:07:0761,90
7Z41595Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:07:2850,19
8Z417140Belobradová KarolínaŽamberk9900:09:533,00
Dorostenci (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M55126Pavlas JanActivity Lanškroun9600:07:19109,75
2M510141Belobrad JanŽamberk9600:08:0490,25
Dorostenky (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51126Fáberová ZuzanaJablonné9600:08:11106,12
2Z513159Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:4293,88
Junioři 18-19 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ271Rubeš AdamHvězda Pardubice9400:06:51100,00
Juniorky 18-19 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ16160Krátká HanaLanškroun9500:09:26100,00
Muži A 20-39 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1172Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:12:49101,80
2MA2118Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:53100,77
3MA3147Vetchý RadimActivity Lanškroun7500:13:0697,42
4MA4156Lorenc TomášAtletika Polička8600:13:0996,65
5MA6112Bezděk PavelRed Point Teplice8600:14:0482,47
6MA7132Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:14:1380,15
7MA1017Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:14:3075,77
8MA11174Štumpf EduardSokol Kunvald8000:14:5669,07
9MA14148Bureš MartinČeská Třebová - Brázdov7400:15:1464,43
10MA16143Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:15:2461,86
11MA22173Roleček MilanPěčín7600:16:1349,23
12MA23170Moravec Filip3d Race Team8800:16:1748,20
13MA25121Marhold LubošHorní Jelení7700:16:2845,36
14MA29150Marhold PetrChoceň7800:17:1832,47
15MA3320Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:18:2714,69
16MA41162Kaválek OndřejOrel Orlice8300:25:113,00
Muži B 40-49 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5123Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:13:25109,54
2MB8158Doucha JiříHvězda Pardubice7100:14:2495,58
3MB922Jadrný LubomírRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí7300:14:2794,87
4MB12155Chlup JiříActivity Lanškroun7000:15:0286,59
5MB13157Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:15:0585,88
6MB156Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:15:1683,28
7MB17168Scheuer JanActivity Lanškroun6600:15:2780,68
8MB21145Kalous Tomᚎamberk6400:16:0970,74
9MB24136Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:16:1968,38
10MB2672Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:16:3764,12
11MB28139Belobrad IvanŽamberk6600:17:1754,65
12MB3260Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:17:5645,43
13MB36175Kaška ZdeňekLíšnice6400:18:5232,18
Muži C 50-59 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC18161Krátký LubošLanškroun6200:15:33104,20
2MC19166Skalický JosefŽichlínek6200:16:0298,11
3MC20169Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:16:0497,69
4MC27167Jandejsek ZdeněkStudené6100:16:4090,14
5MC30153Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:17:3778,17
6MC35154Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:18:3865,37
7MC40135Novotný Přemysl3D Fitness Žamberk5900:23:029,97
Muži D 60-69 let (trať 3,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD31107Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:17:48107,63
2MD34144Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:18:3698,98
3MD37138Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:19:0793,40
4MD38124Dušek JanSokol Verměřovice5100:19:3488,53
5MD39134Vilhelm VáclavPřívrat5100:20:0383,31
Muži E 70 let a starší (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME21163Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:10:07114,94
2ME22151Bielčik JindřichBravo4000:10:14112,80
3ME2756Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:12:2772,26
Ženy A 20-34 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6133Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:33113,96
2ZA885Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:51106,57
3ZA15149Marholdová LucieChoceň8300:08:5779,47
4ZA17142Kalousová AlenaŽamberk8000:09:5157,29
Ženy B 35-44 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB14165Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:47117,65
2ZB19171Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:10:0192,04
3ZB20152Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:10:0690,31
4ZB2318Hrušková DarinaČeská Třebová7500:10:2085,47
5ZB2583Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:1367,13
Ženy C 45-54 let (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC12164Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:13131,55
2ZC1891Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:5696,36
3ZC24222Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:11:0772,10
4ZC28137Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6600:13:5215,72
Ženy D 55 let a starší (trať 1,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD26146Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:11:53100,00
Trať 0,12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1190Konývková KristýnaSki klub Ústí nad Orlicí0600:01:01-
2D1287Reslerová VeronikaLanškroun0600:01:02-
3D1357Kubíčková NinaSpartak OEZ Letohrad0700:01:03-
4D14119Smejkalová LenkaPardubice0600:01:04-
5D15120Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:05-
6D1668Vetchá RozálieACTIVITY Lanškroun0700:01:06-
7D17115Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:01:07-
8D1859Bryscejnová MarietaOEZ Letohrad0700:01:08-
9D1982Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:01:09-
10D110111Fišerová Jananeregistrována0800:01:10-
11D11125Kubíčková AnetaNekoř0800:01:11-
12D11261Málková LucieSpartak OEZ Letohrad1000:01:12-
13D113130Marholdová NikolaChoceň1000:01:13-
1C2143Boháč PankrácHC Choceň0600:02:01-
2C21510Hemrlík FrantišekTJ Sokol Jaroměř0600:02:02-
3C2161Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:02:03-
4C21755Kačena MatějSpartak OEZ Letohrad0700:02:04-
5C218101Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:02:05-
6C21962Suchodol OndřejSpartak OEZ Letohrad0700:02:06-
7C220117Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:07-
8C22153Málek MichaelSpartak OEZ Letohradf0700:02:08-
9C22288Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:02:09-
10C22370Kunt MartinSpartak OEZ Letohrad0700:02:10-
11C224129Marhold JanChoceň0800:02:11-
12C22512Buryška JosefJamné nad orlicí0800:02:12-
13C226110Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:02:13-
14C227106Hanák StanislavRychnov na Moravě0900:02:14-
15C228128Marhold DanielHorní Jelení0900:02:15-
16C229116Lána LukášČeská Třebová1000:02:16-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1127Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:04112,12
2Z1292Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:02:1398,48
3Z1311Moskvová AgátaSpartak OEZ Letohrad0500:02:1989,39
4Z1458Grossmannová KláraSpartak OEZ Letohrad0400:02:2186,36
5Z1533Kánská LucieSpartak OEZ Letohrad0400:02:2284,85
6Z16102Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:02:2481,82
7Z1767Marková NikolaSpartak OEZ Letohrad0500:02:2777,27
8Z1813Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:02:3466,67
9Z1916Švorčíková HanaZábřeh0500:02:3860,61
10Z1102Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:02:4254,55
11Z11199Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:02:5830,30
12Z112105Hynková VeronikaSpartak OEZ Letohrad0500:03:0027,27
13Z113108Dostálová HanaÚstí nad Orlicí0400:03:0618,18
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2154Abrahám LuděkTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:41104,14
2M22113Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:4798,82
1Z2389Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:03:48104,85
3M2484Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:4997,05
1Z3477Mikulová KarolínaSpartak OEZ Letohrad0100:03:49105,66
2Z267Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:52101,43
2Z3778Smrčková NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:03:5798,87
3Z28100Škrabalová KristýnaTJ - Svitavy0200:04:0193,72
3Z3823Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:0195,47
4M21041Költö MatějSpartak OEZ Letohrad0300:04:0285,52
4Z31124Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:0889,53
4Z21169Hanáková KláraACTIVITY Lanškroun0200:04:0887,73
5M21336Semirád JanTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:0979,32
5M2134Boháč ServácHC Choceň0200:04:0979,32
5Z21581Kubíčková NikitaSpartak OEZ Letohrad0200:04:1185,16
1M11621Jadrný TomášRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí0400:04:13109,30
5Z31780Šilarová MichaelaSpartak OEZ Letohrad0100:04:1980,20
7M21850Lána JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:2565,14
8M21994Hynek LukášSpartak OEZ Letohrad0200:04:2664,25
2M12065Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:2798,74
6Z321103Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:3070,86
7Z32274Kačenová NatálieSpartak OEZ Letohrad0000:04:3665,77
3M12235Rybka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:3691,96
9M22438Kosek LukášSpartak OEZ Letohrad0300:04:3853,62
10M22564Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:04:4250,07
4M12647Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:04:4386,68
11M22744Bryscejn OndřejSpartak OEZ Letohrad0300:04:4448,30
6Z22828Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:04:4556,06
7Z22937Mikysková SvatavaSpartak OEZ Letohrad0300:04:4754,35
12M2299Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:04:4745,64
13M23152Marek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:4844,76
8Z33214Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:04:4954,74
14M23376Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:04:5142,10
15M23451Ahmádu Suka NikolasTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:5340,32
5M13419Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:04:5379,15
8Z236114Grossmannová TerezaSpartak OEZ Letohrad0200:04:5844,94
6M13746Kunt StanislavSpartak OEZ Letohrad0400:04:5974,62
7M13866Rybka FilipSpartak OEZ Letohrad0500:05:0272,36
16M23975Němec JanTJ Sokol Jaroměř0200:05:0628,80
17M24043Valenta KarelSpartak OEZ Letohrad0300:05:1818,17
9Z24134Krejsová AnežkaSpartak OEZ Letohrad0300:05:2323,54
10Z24232Lerchová KateřinaSpartak OEZ Letohrad0300:05:2918,40
11Z24329Nováková JulieSKI KLUB Česká Třebová0300:06:073,00
8M144109Fišer Karelneregistrován0400:06:1914,32
9M14597Vencl JiříSpartak OEZ Letohrad0500:07:393,00
9Z346131Vindušková BarbaraACTIVITY Lanškroun0100:09:593,00
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M315Boháč BonifácHC Choceň0100:05:21102,06
2M3215Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:05:2599,59
3M3345Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:05:2798,36
4M3463Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:2997,12
5M3579Urban MatyášSpartak OEZ Letohrad0000:05:4984,79
1Z46125Obstová KateřinaLanškroun9900:05:51104,28
2Z4796Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:05:52103,72
6M38127Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:05:5481,71
3Z4993Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:06:1392,01
7M31048Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:06:1966,29
4Z4118Pourová MarkétaJaroměř9900:06:3679,18
5Z41298Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:06:4971,93
6Z41373Snítilová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9900:07:0761,90
8M31449Levý DavidTJ Spartak OEZ Letohrad 0100:07:1631,14
7Z41595Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:07:2850,19
9M31642Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:07:547,71
8Z417140Belobradová KarolínaŽamberk9900:09:533,00
Trať 1,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4130Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:06:30112,20
1MJ271Rubeš AdamHvězda Pardubice9400:06:51100,00
2M4340Papáček OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad9900:07:0396,31
3M4439Karlík MikulášTJ Spartak OEZ Letohrad9900:07:1391,49
1M55126Pavlas JanActivity Lanškroun9600:07:19109,75
1ZA6133Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:33113,96
4M4731Večeř PetrTJ Spartak OEZ Letohrad9900:07:4277,53
2ZA885Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:51106,57
5M4986Gregora JakubActivity Lanškroun9800:07:5372,23
2M510141Belobrad JanŽamberk9600:08:0490,25
1Z51126Fáberová ZuzanaJablonné9600:08:11106,12
1ZC12164Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:13131,55
2Z513159Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:4293,88
1ZB14165Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:47117,65
3ZA15149Marholdová LucieChoceň8300:08:5779,47
1ZJ16160Krátká HanaLanškroun9500:09:26100,00
4ZA17142Kalousová AlenaŽamberk8000:09:5157,29
2ZC1891Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:5696,36
2ZB19171Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:10:0192,04
3ZB20152Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:10:0690,31
1ME21163Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:10:07114,94
2ME22151Bielčik JindřichBravo4000:10:14112,80
4ZB2318Hrušková DarinaČeská Třebová7500:10:2085,47
3ZC24222Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:11:0772,10
5ZB2583Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:1367,13
1ZD26146Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:11:53100,00
3ME2756Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:12:2772,26
4ZC28137Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6600:13:5215,72
Trať 3,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1172Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:12:49101,80
2MA2118Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:53100,77
3MA3147Vetchý RadimActivity Lanškroun7500:13:0697,42
4MA4156Lorenc TomášAtletika Polička8600:13:0996,65
1MB5123Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:13:25109,54
5MA6112Bezděk PavelRed Point Teplice8600:14:0482,47
6MA7132Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:14:1380,15
2MB8158Doucha JiříHvězda Pardubice7100:14:2495,58
3MB922Jadrný LubomírRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí7300:14:2794,87
7MA1017Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:14:3075,77
8MA11174Štumpf EduardSokol Kunvald8000:14:5669,07
4MB12155Chlup JiříActivity Lanškroun7000:15:0286,59
5MB13157Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:15:0585,88
9MA14148Bureš MartinČeská Třebová - Brázdov7400:15:1464,43
6MB156Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:15:1683,28
10MA16143Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:15:2461,86
7MB17168Scheuer JanActivity Lanškroun6600:15:2780,68
1MC18161Krátký LubošLanškroun6200:15:33104,20
2MC19166Skalický JosefŽichlínek6200:16:0298,11
3MC20169Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:16:0497,69
8MB21145Kalous Tomᚎamberk6400:16:0970,74
11MA22173Roleček MilanPěčín7600:16:1349,23
12MA23170Moravec Filip3d Race Team8800:16:1748,20
9MB24136Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:16:1968,38
13MA25121Marhold LubošHorní Jelení7700:16:2845,36
10MB2672Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:16:3764,12
4MC27167Jandejsek ZdeněkStudené6100:16:4090,14
11MB28139Belobrad IvanŽamberk6600:17:1754,65
14MA29150Marhold PetrChoceň7800:17:1832,47
5MC30153Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:17:3778,17
1MD31107Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:17:48107,63
12MB3260Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:17:5645,43
15MA3320Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:18:2714,69
2MD34144Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:18:3698,98
6MC35154Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:18:3865,37
13MB36175Kaška ZdeňekLíšnice6400:18:5232,18
3MD37138Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:19:0793,40
4MD38124Dušek JanSokol Verměřovice5100:19:3488,53
5MD39134Vilhelm VáclavPřívrat5100:20:0383,31
7MC40135Novotný Přemysl3D Fitness Žamberk5900:23:029,97
16MA41162Kaválek OndřejOrel Orlice8300:25:113,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1172Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:12:49101,80
2MA2118Nechvíl PetrAC Choceň9100:12:53100,77
3MA3147Vetchý RadimActivity Lanškroun7500:13:0697,42
4MA4156Lorenc TomášAtletika Polička8600:13:0996,65
5MB5123Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:13:2592,53
6MA6112Bezděk PavelRed Point Teplice8600:14:0482,47
7MA7132Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:14:1380,15
8MB8158Doucha JiříHvězda Pardubice7100:14:2477,32
9MB922Jadrný LubomírRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí7300:14:2776,55
10MA1017Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:14:3075,77
11MA11174Štumpf EduardSokol Kunvald8000:14:5669,07
12MB12155Chlup JiříActivity Lanškroun7000:15:0267,53
13MB13157Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:15:0566,75
14MA14148Bureš MartinČeská Třebová - Brázdov7400:15:1464,43
15MB156Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:15:1663,92
16MA16143Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:15:2461,86
17MB17168Scheuer JanActivity Lanškroun6600:15:2761,08
18MC18161Krátký LubošLanškroun6200:15:3359,54
19MC19166Skalický JosefŽichlínek6200:16:0252,06
20MC20169Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:16:0451,55
21MB21145Kalous Tomᚎamberk6400:16:0950,26
22MA22173Roleček MilanPěčín7600:16:1349,23
23MA23170Moravec Filip3d Race Team8800:16:1748,20
24MB24136Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:16:1947,68
25MA25121Marhold LubošHorní Jelení7700:16:2845,36
26MB2672Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:16:3743,04
27MC27167Jandejsek ZdeněkStudené6100:16:4042,27
28MB28139Belobrad IvanŽamberk6600:17:1732,73
29MA29150Marhold PetrChoceň7800:17:1832,47
30MC30153Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:17:3727,58
31MD31107Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:17:4824,74
32MB3260Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:17:5622,68
33MA3320Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:18:2714,69
34MD34144Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:18:3612,37
35MC35154Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:18:3811,86
36MB36175Kaška ZdeňekLíšnice6400:18:528,25
37MD37138Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:19:074,38
38MD38124Dušek JanSokol Verměřovice5100:19:343,00
39MD39134Vilhelm VáclavPřívrat5100:20:033,00
40MC40135Novotný Přemysl3D Fitness Žamberk5900:23:023,00
41MA41162Kaválek OndřejOrel Orlice8300:25:113,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6133Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:33107,92
2ZA885Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:51100,28
3Z51126Fáberová ZuzanaJablonné9600:08:1191,80
4ZC12164Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:1390,95
5Z513159Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:4278,66
6ZB14165Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:4776,54
7ZA15149Marholdová LucieChoceň8300:08:5772,30
8ZJ16160Krátká HanaLanškroun9500:09:2660,00
9ZA17142Kalousová AlenaŽamberk8000:09:5149,40
10ZC1891Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:5647,28
11ZB19171Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:10:0145,16
12ZB20152Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:10:0643,04
13ZB2318Hrušková DarinaČeská Třebová7500:10:2037,10
14ZC24222Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:11:0717,17
15ZB2583Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:11:1314,63
16ZD26146Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:11:533,00
17ZC28137Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6600:13:523,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 83%
Značení závodu: 70%
Vyhlášení výsledků: 83%
Zpracování výsledků: 75%
Ceny vítězům: 45%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
74%

Názory na závod

Ty výsledky malých předškoláků - chlapců, jsou pro nezasvědcené diváky smutné, škoda že jste je nedali zvlášť tak, jak běželi - tedy bez dívek. Možná bych i ty malé zplnohodnotila. Motivace.
dedr
Prosím o opravu jména v kategorii předškolní děti Reslerová Veronika na Reslerová Veronik. Děkuji
sestakovag
Ještě jednou a správně: Reserová Veronika na Reslerová Veronika. Díky
pavel.resler
Moc děkuji za "rozdělení" předškolní kategorie na chlapce a dívky. Opravdu, v takovém počtu dětí by to bylo na asfaltovém povrchu náročné. Eva Vetchá
e.vetcha
kategorie predskolnich rozdelena, Reslerova opravena
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód