Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka

6.7.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka
  • datum konání: 6.7.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sport Mladkov

Sociální sítě

Místo konání

Mladkov, náměstí, penzion U Bohouše
10:30 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 10:15 hodin v KD Mladkov

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 9,5 km
Převýšení: 522 m
Trať vede po místní komunikaci a dále navazuje na lesní a turistické cesty s travnatým a kamenitým povrchem. V závěru váa čeká stoupání po lesní pěšině s cílem u chaty na Suchém vrchu.

Ceny pro vítěze

finanční v kategoriích: 300,- 200,- 100,-
poháry
věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Teodor Šmok
561 67 Mladkov 14
tel. 739 780 951

Internetové stránky

http://www.skimladkov.cz

E-mailová adresa

teodorsmok@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka

  • ročníků: 34
  • závodníků na všech ročnících: 3170

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4825
Pechek František5321
Bielčik Jindřich4021
Dostálek Petr6721
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Kolínek František5614
Tempír František4914
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Šrůtek Stanislav5813
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Vodička Jan4513
Šmída Oldřich4813
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Sadílek Václav5012
Tichý Pavel6312
Merta Jaroslav3512
Dušková Lenka8012
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Zajíc Jan5312
Dobšíček Pavel8012
Zdeněk Bílý5911
Krunčík Pavel8511
Horáček Michal7511
Jandejsek Zdeněk6111
Vacarda Vladimír5911
Krupička Miroslav5311
Gombita Josef5811
Keprtová Miloslava4811
Mertová Michaela7610
Krejčí Stanislav6310
Vítek Miroslav7210
Krejsa Václav5210
Ožana Václav6410
Hanuš Petr6410
Hejl Jan5310
Kalousek Jan4110
Křenek Miroslav509

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1246Švarc MartinOlfin Car-Vella Trutnov9400:43:24105,67
2MJ1452Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:44:40100,00
3MJ18104Křivohlávek TomášTJ Šumperk9500:45:5694,33
4MJ2026Raus EvženSK Nové Město na Moravě9700:46:2692,09
5MJ2449Götz AdamOlfin Car-Vella Trutnov9700:46:5290,15
6MJ2751Šlofar VladimírOlfin Car-Vella Trutnov9700:47:0789,03
7MJ3150Opočenský MatějOlfin Car-Vella Trutnov9600:47:5285,67
8MJ42113Bednarský VojtěchCK Morava9700:50:1874,78
9MJ5060Kalous MartinNové Město na Moravě9500:51:2869,55
10MJ5248Mrkous DavidOlfin Car-Vella Trutnov9700:51:3169,33
11MJ5527Pekař JanSK Nové Město na Moravě9700:52:0466,87
12MJ8468Harant ViktorOtročiněves0301:00:4627,91
Muži A (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Horák OndřejŠtemberk7500:40:18102,13
2MA244Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:40:29101,23
3MA312Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:41:2596,64
4MA698Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:42:3291,16
5MA8109Nožka RadekSK Orličky9000:43:0088,87
6MA975Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:43:0888,22
7MA10102Kostecký JanTJ Šumperk9100:43:1687,56
8MA1554Řehák PavelOB Vamberk8400:45:1377,99
9MA1943Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:0174,06
10MA25117Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8000:46:5369,80
11MA28103Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:47:1867,76
12MA3356Radiměřský KarelAtletika Polička8700:48:0863,67
13MA3520Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:48:2662,19
14MA36120Fišnar JiříKouty7600:49:0958,67
15MA3982Dolejška LubošRychnov nad Kněžnou8700:49:3656,46
16MA4122Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:50:1453,36
17MA43118Macháček LukášHOVRCH7900:50:3751,47
18MA5919Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:53:0439,44
19MA6897Kubánek MartinTJ Sokol Šternberk8600:56:3821,93
20MA70111Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:56:4321,52
21MA7240Marhold LubošHorní Jelení7700:57:1618,82
22MA81107Šparlinek MarcelÚstí nad Orlicí7701:00:134,34
23MA83106Kubíček LukášLitomyšl7701:00:323,00
24MA8928Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:02:043,00
25MA10264Chaloupka JanMladkov9001:07:403,00
26MA104123Macák DanielLichkov7801:08:113,00
27MA113110Kalášek JosefSokol Mladkov8401:12:463,00
-MA-45Derka DavidTJ Sport Mladkov75DNF-
-MA-89Vinduška PetrActivity Lanškroun93DNF-
Muži B (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB436Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:42:00101,60
2MB541Jančík BořekSvartes Hořice6400:42:18100,18
3MB737Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:4398,22
4MB1177Wallenfels JiříKrálovské Vinohrady7200:43:2395,07
5MB1310Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:4393,49
6MB1694Škrabálek JanX Alps Team7000:45:3284,91
7MB2317Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:46:3480,03
8MB2632Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:0277,82
9MB295Žemlička MiloslavMK Hlinsko7100:47:4574,44
10MB3073Pocsai SándorČerti Kunčina7000:47:4874,20
11MB4529Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:50:4560,27
12MB48112Kristek JiříRetia Pardubice6700:51:1058,30
13MB5176Frank PavelGRANITOL Moravský Beroun6800:51:3056,72
14MB6015Šváb JiříSporton Šumperk6900:53:3147,20
15MB61116Hanuš PetrCHT Pardubice6400:53:4546,10
16MB6291Kalous Tomᚎamberk6400:53:5545,31
17MB662Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:55:3437,51
18MB8567Harant PavelOtročiněves7201:00:4912,71
19MB91121Křivohlávek PavelNový Malín7001:02:503,19
20MB9316Valenta PavelSporton Šumperk6901:04:143,00
21MB9595Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:04:423,00
22MB9770Frýdl MiroslavHradec Králové6401:04:583,00
23MB10786Neškrabal MilanHradec Králové7001:08:463,00
24MB10885Jiroušek PavelPředměřice nad Labem7201:09:193,00
Muži C (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC178Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:38102,52
2MC2181Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:46:2898,92
3MC22101Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:46:3398,56
4MC381Gombita JosefMost5800:49:1986,58
5MC4659Skalický JosefŽichlínek6200:51:0778,80
6MC494Valenta MichalHZS Praha6200:51:2077,86
7MC549Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:52:0074,97
8MC57119Sporek MiroslavLoučka5400:52:1473,96
9MC65122Skyba MartinFIT-Online6200:55:2160,48
10MC67115Bednarský JiříŠumperk6200:55:5158,31
11MC69105Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:56:3954,85
12MC8023Dobiš Jan-5700:59:5041,07
13MC926Skupieň JosefHranice5701:03:3924,56
14MC94100Lisa OttoOrrero Tři Dvory5901:04:2021,60
15MC10169Uhrner PetrSport Mladkov5801:07:397,25
16MC1057Mašek RomanSNB Praha6101:08:124,87
17MC11978Kalášek JosefMladkov6001:21:173,00
Muži D (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3221Mach FrantišekLIAZ Jablonec5000:48:00108,68
2MD4435Krsek MiroslavMK Luková4900:50:3898,18
3MD5314Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:51:5493,14
4MD5674Němec JiříLockar Vlašim4800:52:0692,34
5MD6353Hájek FrantišekFGT Stolany4900:54:1184,03
6MD7318Vodička JanMK Radslavice4500:58:0468,56
7MD7762Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:59:1064,17
8MD8755Červ MiloslavAtletika Polička5001:01:2855,00
9MD9893Volf BřetislavActivity Lanškroun5201:05:4138,20
10MD11187Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:11:3514,68
11MD11692Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:16:443,00
12MD12179Janeček JaromírPraha4701:28:583,00
Muži E (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10333Sedláček FrantišekRychnov nad Kněžnou4001:07:56114,50
2ME11857Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:18:3385,50
Juniorky (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7524Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:58:47102,50
2ZJ79114Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:59:3499,87
3ZJ8247Švarcová BarboraOlfin Car-Vella Trutnov9701:00:1497,63
Ženy A (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3425Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:48:13103,46
2ZA3799Planičková LenkaOrrero Tři Dvory9100:49:1099,59
3ZA4088Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:4996,94
4ZA74108Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:58:2062,23
5ZA7831Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:59:2258,02
6ZA9942Fialová MartinaSK Kolářka Praha8701:05:4631,93
7ZA10061Příkopová EvaTěchonín8601:06:3828,40
8ZA10690Kalousová AlenaŽamberk8001:08:3020,79
9ZA11096Ondrušková LenkaToveř8601:09:3316,51
10ZA11266Machová AlenaPolička8701:12:264,76
11ZA12065Dubská BarboraPolička8701:23:543,00
Ženy B (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5884Delingerová MarieŠternberk7600:52:17113,46
2ZB7138Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:56:5496,99
3ZB7672Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:58:5989,55
4ZB8630Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:5082,95
5ZB11771Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:16:4526,16
Ženy C (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6463Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:54:42119,75
2ZC9080Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5901:02:4093,50
3ZC9634Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:04:4386,75
Ženy D (trať 9,5 km, 502 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD473Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:09131,74
2ZD8811Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:01:5096,60
3ZD10913Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:09:2571,66
4ZD11439Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:14:0756,20
5ZD11558Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:15:4550,82
Lidový běh (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB116Žalčík KimFenix SKI team Jeseník9900:20:50-
2LB217Jonáš MatějFenix SKI team Jeseník9700:22:03-
3LB310Kožnar MarekKerteam8800:22:50-
4LB419Vodák OndřejFenix SKI team Jeseník9900:24:33-
5LB520Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:26:32-
6LB615Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:26:46-
7LB711Ostrejšová VendulaSK Nové Město na Moravě9800:27:46-
8LB818Kadrmanová IvanaFenix SKI team Jeseník9100:27:50-
9LB914Remešová DenisaSK Nové Město na Moravě9700:29:11-
Trať 9,5 km, 502 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Horák OndřejŠtemberk7500:40:18102,13
2MA244Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:40:29101,23
3MA312Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:41:2596,64
1MB436Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:42:00101,60
2MB541Jančík BořekSvartes Hořice6400:42:18100,18
4MA698Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:42:3291,16
3MB737Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:4398,22
5MA8109Nožka RadekSK Orličky9000:43:0088,87
6MA975Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:43:0888,22
7MA10102Kostecký JanTJ Šumperk9100:43:1687,56
4MB1177Wallenfels JiříKrálovské Vinohrady7200:43:2395,07
1MJ1246Švarc MartinOlfin Car-Vella Trutnov9400:43:24105,67
5MB1310Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:4393,49
2MJ1452Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:44:40100,00
8MA1554Řehák PavelOB Vamberk8400:45:1377,99
6MB1694Škrabálek JanX Alps Team7000:45:3284,91
1MC178Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:38102,52
3MJ18104Křivohlávek TomášTJ Šumperk9500:45:5694,33
9MA1943Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:0174,06
4MJ2026Raus EvženSK Nové Město na Moravě9700:46:2692,09
2MC2181Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:46:2898,92
3MC22101Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:46:3398,56
7MB2317Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:46:3480,03
5MJ2449Götz AdamOlfin Car-Vella Trutnov9700:46:5290,15
10MA25117Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8000:46:5369,80
8MB2632Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:0277,82
6MJ2751Šlofar VladimírOlfin Car-Vella Trutnov9700:47:0789,03
11MA28103Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:47:1867,76
9MB295Žemlička MiloslavMK Hlinsko7100:47:4574,44
10MB3073Pocsai SándorČerti Kunčina7000:47:4874,20
7MJ3150Opočenský MatějOlfin Car-Vella Trutnov9600:47:5285,67
1MD3221Mach FrantišekLIAZ Jablonec5000:48:00108,68
12MA3356Radiměřský KarelAtletika Polička8700:48:0863,67
1ZA3425Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:48:13103,46
13MA3520Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:48:2662,19
14MA36120Fišnar JiříKouty7600:49:0958,67
2ZA3799Planičková LenkaOrrero Tři Dvory9100:49:1099,59
4MC381Gombita JosefMost5800:49:1986,58
15MA3982Dolejška LubošRychnov nad Kněžnou8700:49:3656,46
3ZA4088Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:4996,94
16MA4122Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:50:1453,36
8MJ42113Bednarský VojtěchCK Morava9700:50:1874,78
17MA43118Macháček LukášHOVRCH7900:50:3751,47
2MD4435Krsek MiroslavMK Luková4900:50:3898,18
11MB4529Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:50:4560,27
5MC4659Skalický JosefŽichlínek6200:51:0778,80
1ZD473Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:09131,74
12MB48112Kristek JiříRetia Pardubice6700:51:1058,30
6MC494Valenta MichalHZS Praha6200:51:2077,86
9MJ5060Kalous MartinNové Město na Moravě9500:51:2869,55
13MB5176Frank PavelGRANITOL Moravský Beroun6800:51:3056,72
10MJ5248Mrkous DavidOlfin Car-Vella Trutnov9700:51:3169,33
3MD5314Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:51:5493,14
7MC549Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:52:0074,97
11MJ5527Pekař JanSK Nové Město na Moravě9700:52:0466,87
4MD5674Němec JiříLockar Vlašim4800:52:0692,34
8MC57119Sporek MiroslavLoučka5400:52:1473,96
1ZB5884Delingerová MarieŠternberk7600:52:17113,46
18MA5919Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:53:0439,44
14MB6015Šváb JiříSporton Šumperk6900:53:3147,20
15MB61116Hanuš PetrCHT Pardubice6400:53:4546,10
16MB6291Kalous Tomᚎamberk6400:53:5545,31
5MD6353Hájek FrantišekFGT Stolany4900:54:1184,03
1ZC6463Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:54:42119,75
9MC65122Skyba MartinFIT-Online6200:55:2160,48
17MB662Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:55:3437,51
10MC67115Bednarský JiříŠumperk6200:55:5158,31
19MA6897Kubánek MartinTJ Sokol Šternberk8600:56:3821,93
11MC69105Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:56:3954,85
20MA70111Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:56:4321,52
2ZB7138Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:56:5496,99
21MA7240Marhold LubošHorní Jelení7700:57:1618,82
6MD7318Vodička JanMK Radslavice4500:58:0468,56
4ZA74108Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:58:2062,23
1ZJ7524Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:58:47102,50
3ZB7672Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:58:5989,55
7MD7762Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:59:1064,17
5ZA7831Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:59:2258,02
2ZJ79114Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:59:3499,87
12MC8023Dobiš Jan-5700:59:5041,07
22MA81107Šparlinek MarcelÚstí nad Orlicí7701:00:134,34
3ZJ8247Švarcová BarboraOlfin Car-Vella Trutnov9701:00:1497,63
23MA83106Kubíček LukášLitomyšl7701:00:323,00
12MJ8468Harant ViktorOtročiněves0301:00:4627,91
18MB8567Harant PavelOtročiněves7201:00:4912,71
4ZB8630Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:5082,95
8MD8755Červ MiloslavAtletika Polička5001:01:2855,00
2ZD8811Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:01:5096,60
24MA8928Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:02:043,00
2ZC9080Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5901:02:4093,50
19MB91121Křivohlávek PavelNový Malín7001:02:503,19
13MC926Skupieň JosefHranice5701:03:3924,56
20MB9316Valenta PavelSporton Šumperk6901:04:143,00
14MC94100Lisa OttoOrrero Tři Dvory5901:04:2021,60
21MB9595Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:04:423,00
3ZC9634Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:04:4386,75
22MB9770Frýdl MiroslavHradec Králové6401:04:583,00
9MD9893Volf BřetislavActivity Lanškroun5201:05:4138,20
6ZA9942Fialová MartinaSK Kolářka Praha8701:05:4631,93
7ZA10061Příkopová EvaTěchonín8601:06:3828,40
15MC10169Uhrner PetrSport Mladkov5801:07:397,25
25MA10264Chaloupka JanMladkov9001:07:403,00
1ME10333Sedláček FrantišekRychnov nad Kněžnou4001:07:56114,50
26MA104123Macák DanielLichkov7801:08:113,00
16MC1057Mašek RomanSNB Praha6101:08:124,87
8ZA10690Kalousová AlenaŽamberk8001:08:3020,79
23MB10786Neškrabal MilanHradec Králové7001:08:463,00
24MB10885Jiroušek PavelPředměřice nad Labem7201:09:193,00
3ZD10913Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:09:2571,66
9ZA11096Ondrušková LenkaToveř8601:09:3316,51
10MD11187Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:11:3514,68
10ZA11266Machová AlenaPolička8701:12:264,76
27MA113110Kalášek JosefSokol Mladkov8401:12:463,00
4ZD11439Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:14:0756,20
5ZD11558Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:15:4550,82
11MD11692Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:16:443,00
5ZB11771Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:16:4526,16
2ME11857Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:18:3385,50
17MC11978Kalášek JosefMladkov6001:21:173,00
11ZA12065Dubská BarboraPolička8701:23:543,00
12MD12179Janeček JaromírPraha4701:28:583,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Horák OndřejŠtemberk7500:40:18102,13
2MA244Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:40:29101,23
3MA312Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:41:2596,64
4MB436Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:42:0093,78
5MB541Jančík BořekSvartes Hořice6400:42:1892,31
6MA698Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:42:3291,16
7MB737Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:4390,26
8MA8109Nožka RadekSK Orličky9000:43:0088,87
9MA975Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:43:0888,22
10MA10102Kostecký JanTJ Šumperk9100:43:1687,56
11MB1177Wallenfels JiříKrálovské Vinohrady7200:43:2386,99
12MJ1246Švarc MartinOlfin Car-Vella Trutnov9400:43:2486,91
13MB1310Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:4385,35
14MJ1452Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:44:4080,69
15MA1554Řehák PavelOB Vamberk8400:45:1377,99
16MB1694Škrabálek JanX Alps Team7000:45:3276,43
17MC178Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:3875,94
18MJ18104Křivohlávek TomášTJ Šumperk9500:45:5674,47
19MA1943Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:0174,06
20MJ2026Raus EvženSK Nové Město na Moravě9700:46:2672,01
21MC2181Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:46:2871,85
22MC22101Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:46:3371,44
23MB2317Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:46:3471,36
24MJ2449Götz AdamOlfin Car-Vella Trutnov9700:46:5269,89
25MA25117Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8000:46:5369,80
26MB2632Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:0269,07
27MJ2751Šlofar VladimírOlfin Car-Vella Trutnov9700:47:0768,66
28MA28103Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:47:1867,76
29MB295Žemlička MiloslavMK Hlinsko7100:47:4565,55
30MB3073Pocsai SándorČerti Kunčina7000:47:4865,30
31MJ3150Opočenský MatějOlfin Car-Vella Trutnov9600:47:5264,98
32MD3221Mach FrantišekLIAZ Jablonec5000:48:0064,32
33MA3356Radiměřský KarelAtletika Polička8700:48:0863,67
34MA3520Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:48:2662,19
35MA36120Fišnar JiříKouty7600:49:0958,67
36MC381Gombita JosefMost5800:49:1957,86
37MA3982Dolejška LubošRychnov nad Kněžnou8700:49:3656,46
38MA4122Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:50:1453,36
39MJ42113Bednarský VojtěchCK Morava9700:50:1853,03
40MA43118Macháček LukášHOVRCH7900:50:3751,47
41MD4435Krsek MiroslavMK Luková4900:50:3851,39
42MB4529Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:50:4550,82
43MC4659Skalický JosefŽichlínek6200:51:0749,02
44MB48112Kristek JiříRetia Pardubice6700:51:1048,77
45MC494Valenta MichalHZS Praha6200:51:2047,95
46MJ5060Kalous MartinNové Město na Moravě9500:51:2847,30
47MB5176Frank PavelGRANITOL Moravský Beroun6800:51:3047,14
48MJ5248Mrkous DavidOlfin Car-Vella Trutnov9700:51:3147,05
49MD5314Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:51:5445,17
50MC549Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:52:0044,68
51MJ5527Pekař JanSK Nové Město na Moravě9700:52:0444,35
52MD5674Němec JiříLockar Vlašim4800:52:0644,19
53MC57119Sporek MiroslavLoučka5400:52:1443,54
54MA5919Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:53:0439,44
55MB6015Šváb JiříSporton Šumperk6900:53:3137,23
56MB61116Hanuš PetrCHT Pardubice6400:53:4536,09
57MB6291Kalous Tomᚎamberk6400:53:5535,27
58MD6353Hájek FrantišekFGT Stolany4900:54:1133,96
59MC65122Skyba MartinFIT-Online6200:55:2128,23
60MB662Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:55:3427,17
61MC67115Bednarský JiříŠumperk6200:55:5125,78
62MA6897Kubánek MartinTJ Sokol Šternberk8600:56:3821,93
63MC69105Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:56:3921,85
64MA70111Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:56:4321,52
65MA7240Marhold LubošHorní Jelení7700:57:1618,82
66MD7318Vodička JanMK Radslavice4500:58:0414,89
67MD7762Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:59:109,49
68MC8023Dobiš Jan-5700:59:506,22
69MA81107Šparlinek MarcelÚstí nad Orlicí7701:00:134,34
70MA83106Kubíček LukášLitomyšl7701:00:323,00
71MJ8468Harant ViktorOtročiněves0301:00:463,00
72MB8567Harant PavelOtročiněves7201:00:493,00
73MD8755Červ MiloslavAtletika Polička5001:01:283,00
74MA8928Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:02:043,00
75MB91121Křivohlávek PavelNový Malín7001:02:503,00
76MC926Skupieň JosefHranice5701:03:393,00
77MB9316Valenta PavelSporton Šumperk6901:04:143,00
78MC94100Lisa OttoOrrero Tři Dvory5901:04:203,00
79MB9595Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:04:423,00
80MB9770Frýdl MiroslavHradec Králové6401:04:583,00
81MD9893Volf BřetislavActivity Lanškroun5201:05:413,00
82MC10169Uhrner PetrSport Mladkov5801:07:393,00
83MA10264Chaloupka JanMladkov9001:07:403,00
84ME10333Sedláček FrantišekRychnov nad Kněžnou4001:07:563,00
85MA104123Macák DanielLichkov7801:08:113,00
86MC1057Mašek RomanSNB Praha6101:08:123,00
87MB10786Neškrabal MilanHradec Králové7001:08:463,00
88MB10885Jiroušek PavelPředměřice nad Labem7201:09:193,00
89MD11187Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:11:353,00
90MA113110Kalášek JosefSokol Mladkov8401:12:463,00
91MD11692Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:16:443,00
92ME11857Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:18:333,00
93MC11978Kalášek JosefMladkov6001:21:173,00
94MD12179Janeček JaromírPraha4701:28:583,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3425Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:48:13103,46
2ZA3799Planičková LenkaOrrero Tři Dvory9100:49:1099,59
3ZA4088Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:4996,94
4ZD473Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:0991,51
5ZB5884Delingerová MarieŠternberk7600:52:1786,89
6ZC6463Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:54:4277,04
7ZB7138Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:56:5468,07
8ZA74108Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:58:2062,23
9ZJ7524Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:58:4760,39
10ZB7672Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:58:5959,58
11ZA7831Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:59:2258,02
12ZJ79114Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:59:3457,20
13ZJ8247Švarcová BarboraOlfin Car-Vella Trutnov9701:00:1454,48
14ZB8630Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:5052,04
15ZD8811Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:01:5047,96
16ZC9080Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5901:02:4044,57
17ZC9634Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:04:4336,21
18ZA9942Fialová MartinaSK Kolářka Praha8701:05:4631,93
19ZA10061Příkopová EvaTěchonín8601:06:3828,40
20ZA10690Kalousová AlenaŽamberk8001:08:3020,79
21ZD10913Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:09:2517,05
22ZA11096Ondrušková LenkaToveř8601:09:3316,51
23ZA11266Machová AlenaPolička8701:12:264,76
24ZD11439Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:14:073,00
25ZD11558Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:15:453,00
26ZB11771Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:16:453,00
27ZA12065Dubská BarboraPolička8701:23:543,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Loni jsem měl poznámku ke značení, letos vše SUPER, melouny v cíli byly v dostatečném množství, takže maximální spokojenost. K hodnocení cen vítězům budu muset ještě trochu potrénovat...
01roman01
...to sem měl vědět, že budou melouni..
turistickybezec
šak na Mladkove sou melouni dycky.. a sušenky taky.. ;-P
turekm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód