Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Svinnský kros

6.9.2013, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Svinnský kros
  • datum konání: 6.9.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Nový Věk TT

Sociální sítě

Místo konání

Svinná č. p. 59 a přilehlé okolí
od 17:00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 16:00 hodin

Startovné

děti a dorost 20 Kč
ostatní 50 Kč

Popis tratě

Délka: 60 m - 5,4 km
Povrch: klasický kros po cestách i necestách

Ceny pro vítěze

dle propozic - viz níže

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Milan Dudek
tel. 723 532 673

Pavel Baběrád
tel. 603 761 530
email pavel@babos-sports.cz

Plakát závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

milandudek@holice.net

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2022Svinnský ISCAREX kros-
6.8.2021Svinnský ISCAREX kros165
7.8.2020Svinnský ISCAREX kros148
9.8.2019Svinnský ISCAREX kros159
27.7.2018Svinnský ISCAREX kros126
28.7.2017Svinnský ISCAREX kros169
15.7.2016Svinnský ISCAREX kros159
24.7.2015Svinnský Iscarex kros126
25.7.2014Svinnský kros134
27.7.2012Svinnský kros136
29.7.2011Svinnský kros140
22.8.2010Svin(n)ský kros151

Statistika závodu Svinnský kros

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1613

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0411
Jirásková Eva6411
Brychta Jakub0811
Borek Petr7011
Sejkorová Lenka6310
Vacek Martin6910
Borková Agáta0210
Šimůnek Jan829
Kubišta Oto539
Serbousková Sára049
Brychtová Veronika109
Keprtová Miloslava489
Nechvílová Miroslava608
Krátká Anna698
Sedláček Roman648
Vondra Vojtěch988
Radiměřský Karel878
Dušková Lenka808
Kostřicová Blanka617
Grätz Luděk587
Peterková Veronika847
Buriánek Roman657
Bielčik Jindřich407
Belobrad Ivan667
Živný Marek917
Kačerovský Michal987
Scheuer Jan667
Šafář Jaroslav517
Stránský Aleš607
Krunčík Pavel857
Bubeníček Jiří517
Šimůnková Pavla777
Vebr Dominik036
Červ Miloslav506
Hlaváček Zdeněk546
Hruban Jan666
Němcová Natálie116
Tlapák Jaroslav876
Vacek Michal046
Merta Jaroslav356
Matyášová Jana656
Preislerová Agáta Nela096
Sedláčková Hedvika666
Fajfr František726
Hofmanová Veronika786
Kalousek Jan716
Šilarová Michaela026
Kouba Radim116
Švorčík Petr766
Jelínek Matěj426

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11193Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:00:01-
2M13160Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:00:01-
3M15212Mlynář MarekVENCL tým ÚO0700:00:01-
4M17162Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:00:01-
5M19214Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:00:01-
6M111176Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:01-
7M113164Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:00:01-
8M115191Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:01-
9M117209Marhold JanChoceň0800:00:01-
10M119163Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:01-
11M121210Marhold DanielHorní Jelení0900:00:01-
12M123167Hanák StanislavRychnov na Moravě0900:00:01-
13M125206Jirásek JiříLanškroun0800:00:01-
Nejmladší žákyně I (trať 0,06 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11184Červená EliškaDukla Polička0400:00:01-
2Z13204Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:00:01-
3Z15200Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:00:01-
4Z17189Konývková KristýnaSki klub Ústí nad Orlicí0600:00:01-
5Z19175Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:00:01-
6Z111196Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:01-
7Z113180Klementová LuisaLanškroun0600:00:01-
8Z115192Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:00:01-
9Z117208Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:01-
10Z119171Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:00:01-
11Z121152Kovářová AnnaBudislav0800:00:01-
12Z123190Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:01-
13Z125155Dianová Sofieneregistrována0900:00:01-
14Z127181Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:01-
15Z128156Dianová Sáraneregistrována0900:00:01-
16Z129211Marholdová NikolaChoceň1000:00:01-
17Z130207Jirásková Apolenaneregistrována1100:00:01-
18Z131198Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:00:01-
Nejmladší žáci II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M23199Gregora FilipActivity Lanškroun0200:01:42106,16
2M24173Dajčar JanLanškroun0200:01:44103,68
3M25182Mužík MartinAtletika Polička0300:01:5190,16
4M28158Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:02:1053,60
5M210197Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:1347,89
6M211161Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:02:1838,56
7M212177Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:1838,37
-M2-166Chlup OndřejActivity Lanškroun03DNF-
Nejmladší žákyně II (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21187Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:01:40111,65
2Z22188Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:01:42109,01
3Z26168Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:5779,35
4Z27154Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:02:0564,80
5Z29213Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:02:1251,01
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31165Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:26109,26
2M33194Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:4690,74
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z32157Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:38106,79
2Z34174Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:4897,93
3Z35203Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:5195,27
4Z36201Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:5591,73
5Z37215Vindušková BarbaraActivity Lanškroun0100:04:0880,21
Starší žáci (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41216Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:03102,72
2M42170Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:04102,17
3M43195Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:06:1795,11
4M44159Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:06:2988,59
5M45183Mužík JanAtletika Polička9800:06:3883,70
6M46151Svatoš JanVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:4977,72
7M47202Gregora JakubActivity Lanškroun9800:07:2558,15
Starší žákyně (trať 1,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z48185Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:08:23123,92
2Z49186Pourová MarkétaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:09:02110,27
3Z410205Belobradová KarolínaTJ Žamberk9900:11:0965,81
Dorostenci (trať 2,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51153Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:09:27115,91
2M52217Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:11:0584,09
Dorostenky (trať 2,7 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 5,4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 5,4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:18:39107,84
2MA292Čivrný JiříSK Nové Město na Moravě8000:19:22100,46
3MA485Moravec MartinVencl tým8400:20:1391,70
4MA520Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:3787,58
5MA677Kořínek TomášVysoké Mýto8200:20:3887,41
6MA779Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:20:5584,49
7MA860Kabrhel TomášEKOL TEAM9200:21:0283,29
8MA1155Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:21:2679,16
9MA125Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:4376,24
10MA1524Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:21:5873,67
11MA1645Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:22:1371,09
12MA2169Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:22:5464,05
13MA3391Marhold PetrChoceň7800:24:4045,85
14MA3689Marhold LubošHorní Jelení7700:25:2038,98
15MA5138Smolák VojtěchRybníky Lanškroun7400:27:3415,97
16MA523Vebr MichalČeská Třebová7800:28:139,27
Muži B 40-49 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB363Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:19:38113,41
2MB1073Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:21:1697,89
3MB1794Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:22:1488,70
4MB1926Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:22:2986,33
5MB226Chlup JiříActivity Lanškroun7000:23:0480,78
6MB2531Belobrad IvanŽamberk6600:23:1878,56
7MB268Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:2377,77
8MB2775Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:23:2677,30
9MB2828Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:3076,66
10MB2918Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:24:1569,54
11MB3139Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:24:3167,00
12MB3427Gregora MilanActivity Lanškroun7100:24:4764,47
13MB3944Kunčár ZdeněkLanškroun7300:26:1051,32
14MB5546Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:3918,22
Muži C 50-59 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC942Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:08106,17
2MC1478Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:21:5199,59
3MC1880Žila MilošBystré6200:22:2694,24
4MC2319Krátký LubošLanškroun6200:23:0588,28
5MC2486Skalický JosefŽichlínek6200:23:0887,82
6MC3881Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:5861,83
7MC4437Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:4554,65
8MC5423Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:29:0433,40
Muži D 60-69 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3715Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:25:31106,08
2MD4225Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:26:2798,99
3MD4716Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:5994,93
4MD5062Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:3190,88
5MD5312Vilhelm VáclavPřívrat5100:28:5380,49
6MD6258Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:31:4958,20
Muži E 70 let a starší (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6088Bielčik JindřichLichkov4000:30:48112,04
2ME6136Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:30:55111,32
3ME6764Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:36:3676,64
4ME6857Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:36:3876,44
5ME7187Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:56:403,00
Ženy A 20-34 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1314Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:21:49110,52
2ZA2054Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:38103,43
3ZA3271Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:3886,06
4ZA4390Marholdová LucieChoceň8300:26:4268,11
5ZA452Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:26:4767,38
6ZA469Honsová HanaActivity Lanškroun7900:26:5466,37
7ZA4830Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:27:1463,47
8ZA564Vebrová MonikaČeská Třebová7900:29:5140,75
9ZA5782Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:30:0838,29
Ženy B 35-44 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3083Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:21113,21
2ZB4135Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:2497,49
3ZB4910Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:2889,30
4ZB6647Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:35:3527,04
Ženy C 45-54 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3572Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:59115,96
2ZC4040Jirásková EvaLanškroun6400:26:14106,75
3ZC5834Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:1477,29
4ZC597Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:30:33109,06
5ZC6359Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:3696,25
6ZC6470Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:32:5194,69
7ZC6521Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:0142,05
8ZC6995Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:38:4714,30
9ZC7076Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:41:173,00
Trať 0,06 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11184Červená EliškaDukla Polička0400:00:01-
1M11193Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:00:01-
2M13160Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:00:01-
2Z13204Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:00:01-
3M15212Mlynář MarekVENCL tým ÚO0700:00:01-
3Z15200Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:00:01-
4M17162Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:00:01-
4Z17189Konývková KristýnaSki klub Ústí nad Orlicí0600:00:01-
5Z19175Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:00:01-
5M19214Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:00:01-
6M111176Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:01-
6Z111196Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:01-
7M113164Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:00:01-
7Z113180Klementová LuisaLanškroun0600:00:01-
8M115191Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:01-
8Z115192Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:00:01-
9M117209Marhold JanChoceň0800:00:01-
9Z117208Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:01-
10M119163Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:01-
10Z119171Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:00:01-
11Z121152Kovářová AnnaBudislav0800:00:01-
11M121210Marhold DanielHorní Jelení0900:00:01-
12Z123190Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:01-
12M123167Hanák StanislavRychnov na Moravě0900:00:01-
13M125206Jirásek JiříLanškroun0800:00:01-
13Z125155Dianová Sofieneregistrována0900:00:01-
14Z127181Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:00:01-
15Z128156Dianová Sáraneregistrována0900:00:01-
16Z129211Marholdová NikolaChoceň1000:00:01-
17Z130207Jirásková Apolenaneregistrována1100:00:01-
18Z131198Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:00:01-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21187Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:01:40111,65
2Z22188Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:01:42109,01
1M23199Gregora FilipActivity Lanškroun0200:01:42106,16
2M24173Dajčar JanLanškroun0200:01:44103,68
3M25182Mužík MartinAtletika Polička0300:01:5190,16
3Z26168Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:5779,35
4Z27154Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:02:0564,80
4M28158Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:02:1053,60
5Z29213Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:02:1251,01
5M210197Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:1347,89
6M211161Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:02:1838,56
7M212177Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:1838,37
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31165Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:26109,26
1Z32157Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:38106,79
2M33194Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:4690,74
2Z34174Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:4897,93
3Z35203Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:03:5195,27
4Z36201Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:5591,73
5Z37215Vindušková BarbaraActivity Lanškroun0100:04:0880,21
Trať 1,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41216Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:03102,72
2M42170Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:04102,17
3M43195Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:06:1795,11
4M44159Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:06:2988,59
5M45183Mužík JanAtletika Polička9800:06:3883,70
6M46151Svatoš JanVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:4977,72
7M47202Gregora JakubActivity Lanškroun9800:07:2558,15
1Z48185Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:08:23123,92
2Z49186Pourová MarkétaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:09:02110,27
3Z410205Belobradová KarolínaTJ Žamberk9900:11:0965,81
Trať 2,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51153Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:09:27115,91
2M52217Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:11:0584,09
Trať 5,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:18:39107,84
2MA292Čivrný JiříSK Nové Město na Moravě8000:19:22100,46
1MB363Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:19:38113,41
3MA485Moravec MartinVencl tým8400:20:1391,70
4MA520Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:3787,58
5MA677Kořínek TomášVysoké Mýto8200:20:3887,41
6MA779Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:20:5584,49
7MA860Kabrhel TomášEKOL TEAM9200:21:0283,29
1MC942Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:08106,17
2MB1073Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:21:1697,89
8MA1155Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:21:2679,16
9MA125Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:4376,24
1ZA1314Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:21:49110,52
2MC1478Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:21:5199,59
10MA1524Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:21:5873,67
11MA1645Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:22:1371,09
3MB1794Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:22:1488,70
3MC1880Žila MilošBystré6200:22:2694,24
4MB1926Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:22:2986,33
2ZA2054Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:38103,43
12MA2169Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:22:5464,05
5MB226Chlup JiříActivity Lanškroun7000:23:0480,78
4MC2319Krátký LubošLanškroun6200:23:0588,28
5MC2486Skalický JosefŽichlínek6200:23:0887,82
6MB2531Belobrad IvanŽamberk6600:23:1878,56
7MB268Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:2377,77
8MB2775Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:23:2677,30
9MB2828Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:3076,66
10MB2918Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:24:1569,54
1ZB3083Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:21113,21
11MB3139Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:24:3167,00
3ZA3271Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:3886,06
13MA3391Marhold PetrChoceň7800:24:4045,85
12MB3427Gregora MilanActivity Lanškroun7100:24:4764,47
1ZC3572Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:59115,96
14MA3689Marhold LubošHorní Jelení7700:25:2038,98
1MD3715Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:25:31106,08
6MC3881Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:5861,83
13MB3944Kunčár ZdeněkLanškroun7300:26:1051,32
2ZC4040Jirásková EvaLanškroun6400:26:14106,75
2ZB4135Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:2497,49
2MD4225Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:26:2798,99
4ZA4390Marholdová LucieChoceň8300:26:4268,11
7MC4437Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:4554,65
5ZA452Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:26:4767,38
6ZA469Honsová HanaActivity Lanškroun7900:26:5466,37
3MD4716Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:5994,93
7ZA4830Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:27:1463,47
3ZB4910Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:2889,30
4MD5062Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:3190,88
15MA5138Smolák VojtěchRybníky Lanškroun7400:27:3415,97
16MA523Vebr MichalČeská Třebová7800:28:139,27
5MD5312Vilhelm VáclavPřívrat5100:28:5380,49
8MC5423Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:29:0433,40
14MB5546Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:3918,22
8ZA564Vebrová MonikaČeská Třebová7900:29:5140,75
9ZA5782Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:30:0838,29
3ZC5834Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:1477,29
4ZC597Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:30:33109,06
1ME6088Bielčik JindřichLichkov4000:30:48112,04
2ME6136Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:30:55111,32
6MD6258Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:31:4958,20
5ZC6359Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:3696,25
6ZC6470Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:32:5194,69
7ZC6521Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:0142,05
4ZB6647Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:35:3527,04
3ME6764Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:36:3676,64
4ME6857Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:36:3876,44
8ZC6995Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:38:4714,30
9ZC7076Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:41:173,00
5ME7187Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:56:403,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:18:39105,90
2MA292Čivrný JiříSK Nové Město na Moravě8000:19:2298,44
3MB363Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:19:3895,66
4MA485Moravec MartinVencl tým8400:20:1389,59
5MA520Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:3785,43
6MA677Kořínek TomášVysoké Mýto8200:20:3885,26
7MA779Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:20:5582,31
8MA860Kabrhel TomášEKOL TEAM9200:21:0281,09
9MC942Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:0880,05
10MB1073Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:21:1678,66
11MA1155Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:21:2676,93
12MA125Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:21:4373,98
13MC1478Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:21:5172,59
14MA1524Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:21:5871,38
15MA1645Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:22:1368,78
16MB1794Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:22:1468,60
17MC1880Žila MilošBystré6200:22:2666,52
18MB1926Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:22:2966,00
19MA2169Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:22:5461,67
20MB226Chlup JiříActivity Lanškroun7000:23:0459,93
21MC2319Krátký LubošLanškroun6200:23:0559,76
22MC2486Skalický JosefŽichlínek6200:23:0859,24
23MB2531Belobrad IvanŽamberk6600:23:1857,50
24MB268Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:2356,63
25MB2775Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:23:2656,11
26MB2828Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:23:3055,42
27MB2918Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:24:1547,61
28MB3139Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:24:3144,84
29MA3391Marhold PetrChoceň7800:24:4043,28
30MB3427Gregora MilanActivity Lanškroun7100:24:4742,06
31MA3689Marhold LubošHorní Jelení7700:25:2036,34
32MD3715Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:25:3134,43
33MC3881Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:25:5829,75
34MB3944Kunčár ZdeněkLanškroun7300:26:1027,67
35MD4225Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:26:2724,72
36MC4437Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:4521,60
37MD4716Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:5919,17
38MD5062Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:3113,62
39MA5138Smolák VojtěchRybníky Lanškroun7400:27:3413,10
40MA523Vebr MichalČeská Třebová7800:28:136,33
41MD5312Vilhelm VáclavPřívrat5100:28:533,00
42MC5423Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:29:043,00
43MB5546Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:29:393,00
44ME6088Bielčik JindřichLichkov4000:30:483,00
45ME6136Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:30:553,00
46MD6258Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:31:493,00
47ME6764Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:36:363,00
48ME6857Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:36:383,00
49ME7187Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:56:403,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1314Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:21:49109,74
2ZA2054Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:38102,62
3ZB3083Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:2187,65
4ZA3271Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:3885,17
5ZC3572Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:24:5982,12
6ZC4040Jirásková EvaLanškroun6400:26:1471,22
7ZB4135Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:2469,77
8ZA4390Marholdová LucieChoceň8300:26:4267,15
9ZA452Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:26:4766,42
10ZA469Honsová HanaActivity Lanškroun7900:26:5465,41
11ZA4830Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:27:1462,50
12ZB4910Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:2860,47
13ZA564Vebrová MonikaČeská Třebová7900:29:5139,68
14ZA5782Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:30:0837,21
15ZC5834Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:1436,34
16ZC597Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:30:3333,58
17ZC6359Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:3615,70
18ZC6470Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:32:5113,52
19ZC6521Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:013,00
20ZB6647Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:35:353,00
21ZC6995Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:38:473,00
22ZC7076Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:41:173,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 75%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

Nasly se cerne 3/4 damske/divci elastaky...
team
velmi dobrý nápad hodnotit i od konce, ještě že to pořadatel nevyhlásil dopředu, kdo ví kdyby to skončilo...
roman.sedlacek
Krásné prostředí, skvělé tratě, příjemná rodinná atmosféra...bohužel nechápu, a bylo nás více, proč jste z iscaraxového bodování vyřadili bodovanou kategorii ročníku 05/04....myslím, že zařadit je k mrňousům bylo velice nevhodné a trať 60 m absolutně mimo...lepší nic než toto.
dedr
Dobrou zprávou ale stejně je, že s námi běžci a různými tůristy začali běhat i fotbalisti, dokonce i fotbalistky. Stejně ale, alespoň by si mohli zakoupit normální ponožky a neběhat ve štulpnách, co ?
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód