3.8.2013, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
2.8.2015 | Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná | 120 |
30.8.2014 | Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná | 73 |
5.8.2012 | Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná | 91 |
3.9.2011 | Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná | 78 |
15.8.2010 | Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná | 97 |
12.9.2009 | Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná | 70 |
13.9.2008 | Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná | 73 |
15.9.2007 | Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná | 120 |
20.8.2006 | Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná | 101 |
27.8.2005 | Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná | 75 |
28.8.2004 | Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná | 77 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vacek Martin | 69 | 9 |
Javůrek Jiří | 48 | 9 |
Stuchlík Zdeněk | 50 | 9 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 9 |
Metelková Táňa | 72 | 8 |
Ulich Petr | 68 | 8 |
Sedláček František | 40 | 8 |
Flegl Bohumil | 60 | 8 |
Jirka Jan | 83 | 7 |
Vacarda Vladimír | 59 | 7 |
Ožana Václav | 64 | 7 |
Paulů Blanka | 54 | 7 |
Flegl Vlastimil | 53 | 7 |
Kollertová Eva | 83 | 7 |
Sadílek Ota | 46 | 7 |
Šimůnek Jan | 82 | 7 |
Dušková Lenka | 80 | 7 |
Jirásková Eva | 64 | 7 |
Marek František | 41 | 7 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 7 |
Matyášová Jana | 65 | 7 |
Nečas Josef | 58 | 6 |
Štefek Richard | 74 | 6 |
Zelený Luděk | 61 | 6 |
Kapl Libor | 65 | 6 |
Pechek František | 53 | 6 |
Tučný Jan | 47 | 6 |
Herda Jan | 83 | 6 |
Benák Jan | 82 | 6 |
Hájek František | 49 | 6 |
Kučera Zdeněk | 55 | 6 |
Stránský Aleš | 60 | 6 |
Horáček Michal | 75 | 6 |
Balcar Pavel | 56 | 6 |
Kubrová Dagmar | 63 | 6 |
Hrdina Vilém | 56 | 6 |
Knápek Ladislav | 61 | 6 |
Metelka Josef | 44 | 6 |
Krejsa Tomáš | 77 | 6 |
Mannlová Jana | 80 | 5 |
Turek Martin | 80 | 5 |
Kubr Václav | 55 | 5 |
Šesták Karel | 71 | 5 |
Chlubna Jan | 84 | 5 |
Šimůnek Jan | 49 | 5 |
Valenta Michal | 62 | 5 |
Merta Jaroslav | 35 | 5 |
Hájková Renata | 75 | 5 |
Mertová Michaela | 76 | 5 |
Svatoš Otakar | 34 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 9 | 65 | Remeš Petr | SKI Skuhrov nad Bělou | 94 | 01:03:30 | 131,18 |
2 | MJ | 27 | 45 | Raus Evžen | SK Nové Město na Moravě | 97 | 01:10:33 | 111,18 |
3 | MJ | 44 | 27 | Moravec Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 96 | 01:15:32 | 97,84 |
4 | MJ | 53 | 48 | Pekař Jan | SK Nové Město na Moravě | 97 | 01:18:06 | 90,98 |
5 | MJ | 57 | 51 | Pucholt Tomáš | TJ Sokol Unhošť | 94 | 01:18:41 | 90,80 |
6 | MJ | 66 | 31 | Štefek Martin | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 01:20:47 | 83,78 |
7 | MJ | 69 | 46 | Starý Michal | SK Nové Město na Moravě | 98 | 01:21:44 | 100,00 |
8 | MJ | 75 | 52 | Kalous Martin | Nové Město na Moravě | 95 | 01:23:29 | 78,02 |
9 | MJ | 77 | 88 | Dvořáček Radek | Magnus Orienteering | 94 | 01:25:05 | 73,78 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 37 | Malý Jan | Sokol Nová Paka | 73 | 01:00:45 | 103,04 |
2 | MB | 4 | 78 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 01:01:49 | 99,57 |
3 | MB | 5 | 38 | Jančík Bořek | Svartes Hořice | 64 | 01:02:29 | 97,39 |
4 | MB | 10 | 108 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 01:04:14 | 91,74 |
5 | MB | 12 | 26 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 01:05:09 | 88,79 |
6 | MB | 18 | 61 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 01:06:31 | 84,34 |
7 | MB | 21 | 16 | Lipenský Martin | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 69 | 01:08:08 | 79,11 |
8 | MB | 23 | 100 | Swoboda Marek | Byledobiec Anin | 64 | 01:08:50 | 76,83 |
9 | MB | 24 | 35 | Petráš Rostislav | Novojický Kotuč | 65 | 01:10:00 | 73,06 |
10 | MB | 30 | 5 | Jadrný Lubomír | RENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí | 73 | 01:11:45 | 67,38 |
11 | MB | 35 | 105 | Wallenfels Jiří | Sokol Vinohrady | 72 | 01:13:12 | 62,64 |
12 | MB | 43 | 89 | Lorenčík Aleš | Chrudim | 73 | 01:15:25 | 55,48 |
13 | MB | 48 | 92 | Kristek Jiří | Retia Pardubice | 67 | 01:16:07 | 53,21 |
14 | MB | 49 | 67 | Sedláček Roman | Lanškroun | 64 | 01:17:03 | 50,20 |
15 | MB | 55 | 34 | Belobrad Ivan | Žamberk | 66 | 01:18:25 | 45,76 |
16 | MB | 67 | 72 | Osoba Martin | Lokomotiva Meziměstí | 65 | 01:20:57 | 37,56 |
17 | MB | 80 | 71 | Polej Jiří | Hronov | 71 | 01:29:47 | 8,87 |
18 | MB | 88 | 21 | Rapčák Michal | Lipovka | 73 | 01:35:55 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 8 | 81 | Vaněk Petr | AC Praha | 61 | 01:03:24 | 109,26 |
2 | MC | 16 | 22 | Orlich Petr | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 61 | 01:06:00 | 101,45 |
3 | MC | 25 | 90 | Šrámek Jaromír | KVS Šumperk OB | 58 | 01:10:02 | 89,30 |
4 | MC | 26 | 94 | Tichý Pavel | AC Náchod | 63 | 01:10:25 | 88,16 |
5 | MC | 32 | 40 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 01:12:20 | 82,40 |
6 | MC | 36 | 91 | Vanta Josef | SK Hronov | 62 | 01:13:23 | 79,22 |
7 | MC | 40 | 39 | Skalický Josef | Žichlínek | 62 | 01:15:00 | 74,35 |
8 | MC | 50 | 11 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 01:17:23 | 67,18 |
9 | MC | 59 | 74 | Zelený Luděk | AC Náchod | 61 | 01:19:03 | 62,18 |
10 | MC | 60 | 99 | Němec Jiří | Patria Direct Team | 61 | 01:19:26 | 61,03 |
11 | MC | 64 | 7 | Valenta Michal | HZS Praha | 62 | 01:20:27 | 57,96 |
12 | MC | 65 | 2 | Nečas Josef | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 01:20:32 | 57,68 |
13 | MC | 83 | 112 | Flegl Bohumil | SKIBOB KLUB Dobruška | 60 | 01:30:52 | 26,60 |
14 | MC | 89 | 57 | Grätz Luděk | Sokol Ústí nad Orlicí | 58 | 01:36:26 | 9,89 |
15 | MC | 95 | 111 | Brunclík Ivo | TJ Slovan Špindlerův Mlýn | 58 | 01:39:01 | 3,00 |
16 | MC | 98 | 93 | Balcar Pavel | SKI Skuhrov nad Bělou | 56 | 01:41:14 | 3,00 |
17 | MC | 104 | 50 | Pucholt Jiří | TJ Sokol Unhošť | 59 | 01:51:25 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 39 | 14 | Javůrek Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 01:14:49 | 103,25 |
2 | MD | 41 | 15 | Šmída Oldřich | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 01:15:01 | 102,73 |
3 | MD | 54 | 42 | Tempír František | Sokol Štíty | 49 | 01:18:20 | 94,01 |
4 | MD | 62 | 32 | Bříza Vladimír | KRB Chrudim | 51 | 01:20:09 | 89,21 |
5 | MD | 81 | 62 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 01:29:48 | 63,84 |
6 | MD | 84 | 95 | Twarog Zbigniew | Strzegomska 12-ka | 52 | 01:31:18 | 59,89 |
7 | MD | 91 | 114 | Ehler Edvard | Lokomotiva Pardubice | 48 | 01:36:58 | 44,99 |
8 | MD | 92 | 79 | Stuchlík Zdeněk | SKI Skuhrov nad Bělou | 50 | 01:37:19 | 44,09 |
9 | MD | 93 | 3 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 01:37:26 | 43,75 |
10 | MD | 97 | 63 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 01:39:17 | 38,89 |
11 | MD | 103 | 9 | Šklíba Karel | TJ Maratonstav Úpice | 50 | 01:45:50 | 21,67 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 79 | 13 | Marek František | SK Hronov | 41 | 01:27:53 | 121,59 |
2 | ME | 100 | 43 | Bielčik Jindřich | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 40 | 01:43:10 | 90,58 |
3 | ME | 102 | 82 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 01:44:31 | 87,83 |
4 | ME | 107 | 47 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 02:12:50 | 30,32 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 1 | 150 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:26:54 | 127,99 |
2 | ZJ | 3 | 144 | Holíková Zuzana | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:33:17 | 87,18 |
3 | ZJ | 4 | 148 | Remešová Denisa | SK Nové Město na Moravě | 97 | 00:33:39 | 84,83 |
4 | ZJ | 5 | 142 | Smažíková Petra | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:33:44 | 84,30 |
5 | ZJ | 6 | 149 | Štefková Jitka | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:35:02 | 75,99 |
6 | ZJ | 7 | 143 | Zemanová Nika | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:37:20 | 61,28 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 33 | 86 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 01:12:31 | 108,47 |
2 | ZA | 45 | 60 | Kalicinska Monika | 0 | 89 | 01:15:38 | 100,23 |
3 | ZA | 58 | 58 | Pechková Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 01:19:01 | 91,30 |
4 | ZA | 74 | 44 | Kovačičová Kateřina | SK Nové Město na Moravě | 96 | 01:23:29 | 79,54 |
5 | ZA | 86 | 29 | Ulrichová Pavla | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 01:32:33 | 55,55 |
6 | ZA | 96 | 49 | Příkopová Eva | Těchonín | 86 | 01:39:12 | 38,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 14 | 59 | Metelková Táňa | TJ Sokol Hradec Králové | 72 | 01:05:44 | 141,41 |
2 | ZB | 28 | 10 | Hájková Renata | TJ Maratonstav Úpice | 75 | 01:10:58 | 128,81 |
3 | ZB | 105 | 102 | Toczykowska Magdalena | Walbrzych | 73 | 01:52:00 | 29,78 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 71 | 77 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 01:22:23 | 116,68 |
2 | ZC | 82 | 85 | Jirásková Eva | Lanškroun | 64 | 01:30:35 | 98,44 |
3 | ZC | 90 | 84 | Klampflová Eva | Vrchaři Vrchlabí | 64 | 01:36:41 | 84,88 |
4 | ZC | 106 | 115 | Wallenfels Lenka | Sokol Královské Vinohrady | 66 | 02:11:59 | 6,30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 47 | 8 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 01:16:06 | 131,72 |
2 | ZD | 87 | 4 | Šlechtová Marie | TJ Sokol Jaroměř | 52 | 01:33:24 | 93,46 |
3 | ZD | 99 | 25 | Klaclová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 01:41:49 | 74,82 |
4 | ZD | 101 | 12 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:43:54 | 70,24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LBZ | 8 | 146 | Matyášová Hana | Dolní Dobrouč | 86 | 00:37:59 | - |
2 | LBZ | 9 | 145 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:43:06 | - |
3 | LBZ | 10 | 147 | Sedláčková Hedvika | Activity Lanškroun | 66 | 00:49:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LBM | 2 | 141 | Martinec Ondřej | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:28:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 1 | 150 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:26:54 | 127,99 |
1 | LBM | 2 | 141 | Martinec Ondřej | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:28:49 | - |
2 | ZJ | 3 | 144 | Holíková Zuzana | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:33:17 | 87,18 |
3 | ZJ | 4 | 148 | Remešová Denisa | SK Nové Město na Moravě | 97 | 00:33:39 | 84,83 |
4 | ZJ | 5 | 142 | Smažíková Petra | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:33:44 | 84,30 |
5 | ZJ | 6 | 149 | Štefková Jitka | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:35:02 | 75,99 |
6 | ZJ | 7 | 143 | Zemanová Nika | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:37:20 | 61,28 |
1 | LBZ | 8 | 146 | Matyášová Hana | Dolní Dobrouč | 86 | 00:37:59 | - |
2 | LBZ | 9 | 145 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:43:06 | - |
3 | LBZ | 10 | 147 | Sedláčková Hedvika | Activity Lanškroun | 66 | 00:49:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 14 | 59 | Metelková Táňa | TJ Sokol Hradec Králové | 72 | 01:05:44 | 111,48 |
2 | ZB | 28 | 10 | Hájková Renata | TJ Maratonstav Úpice | 75 | 01:10:58 | 96,50 |
3 | ZA | 33 | 86 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 01:12:31 | 92,02 |
4 | ZA | 45 | 60 | Kalicinska Monika | 0 | 89 | 01:15:38 | 83,08 |
5 | ZD | 47 | 8 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 01:16:06 | 81,78 |
6 | ZA | 58 | 58 | Pechková Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 01:19:01 | 73,38 |
7 | ZC | 71 | 77 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 01:22:23 | 63,72 |
8 | ZA | 74 | 44 | Kovačičová Kateřina | SK Nové Město na Moravě | 96 | 01:23:29 | 60,61 |
9 | ZC | 82 | 85 | Jirásková Eva | Lanškroun | 64 | 01:30:35 | 40,22 |
10 | ZA | 86 | 29 | Ulrichová Pavla | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 01:32:33 | 34,57 |
11 | ZD | 87 | 4 | Šlechtová Marie | TJ Sokol Jaroměř | 52 | 01:33:24 | 32,17 |
12 | ZC | 90 | 84 | Klampflová Eva | Vrchaři Vrchlabí | 64 | 01:36:41 | 22,74 |
13 | ZA | 96 | 49 | Příkopová Eva | Těchonín | 86 | 01:39:12 | 15,50 |
14 | ZD | 99 | 25 | Klaclová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 01:41:49 | 7,99 |
15 | ZD | 101 | 12 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:43:54 | 3,00 |
16 | ZB | 105 | 102 | Toczykowska Magdalena | Walbrzych | 73 | 01:52:00 | 3,00 |
17 | ZC | 106 | 115 | Wallenfels Lenka | Sokol Královské Vinohrady | 66 | 02:11:59 | 3,00 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 93% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků. | Celkové hodnocení 99% |
28.3.2024 (Čtvrtek), svátek má Soňa
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.