Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím řeky Bělé

4.8.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím řeky Bělé
  • datum konání: 4.8.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Skuhrov nad Bělou

Sociální sítě

Místo konání

Skuhrov nad Bělou
10:00 hodin

Přihlášky

písemně na adr. - Bubeníček Jiří, Skuhrov n. B. 150, 517 03, tel. 734 264 520 nebo v den konání závodu do 9:30 hodin

Startovné

Dospělí 50 Kč - splatných při prezentaci, děti bez startovného

Popis tratě

Délka: 10 km a méně
Po startu závodníci oběhnou okruh 400 m a pak se vydají po silnici 2. tř. směrem na Deštné v O. h. na obrátku pod hradem Klečkov. Trať má po celé délce asfaltový povrch. V průběhu závodu bude provoz usměrňován policií ČR. Značení bude provedeno na každém kilometru.

Ceny pro vítěze

Celkový vítěz získá na 1 rok putovní pohár. První tři závodníci v kategorii obdrží diplom a peněžitou odměnu. Děti obdrží diplom a věcnou cenu. Bude odměněn nejstarší a nejmladší účastník.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Bubeníček Jiří
Skuhrov n.B. 150, 517 03
tel. 734 264 520

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

jiri.bubenicek1@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1116Janů JanSKP Hvězda Pardubice9300:31:47101,76
2M1215Dymák PavelSKP Hvězda Pardubice8700:32:0999,51
3M1331Čivrný JiříSK Nové Město na Moravě8000:32:1698,73
4M1475Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:33:0993,29
5M1747Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:34:3983,93
6M11038Mocek TomášAC Pardubice7900:35:2579,07
7M11159Jakubec MartinKostelec nad Orlicí7900:36:0275,30
8M1125Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:0574,94
9M11476Honzíček MichalChrudim8800:36:2173,26
10M12299Bezděk PavelRedpoint HQBC8600:38:0262,83
11M1246Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:38:1461,48
12M12696Singr MartinSKP Nymburk8700:39:0156,62
13M12794Dvořáček RadekDoudleby n.O.9400:39:08115,73
14M12883Martinec LubošSolnice8200:39:1555,22
15M14860Šimák JanHradec Králové8300:42:1436,56
16M16579Švorc JanHradec Králové9400:45:4884,27
17M16869Tarant PetrKvasiny8500:46:1811,18
Muži 35-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2563Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:33:1692,55
2M2939Kincl MarekSport Hotárek Náchod7400:35:2379,26
3M21990Valenta TomášPardubice7600:37:1467,73
4M23567Svatý TomášKruh7700:40:1349,20
5M24965Marhold PetrChoceň7800:42:2035,91
Muži 40-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3621Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:21108,16
2M3864Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:34:4899,79
3M31336Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:36:0992,05
4M315105Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:36:3589,51
5M336104Horvát DavidHradec Králové7300:40:1468,58
6M33751Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:40:2067,97
7M35973Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:45:1040,14
8M37446Jirásko DušanSK Srch Polabiny PA7300:47:0329,36
9M37592Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:47:1128,61
10M38162Moník MilanMT Smiřice6900:50:0811,61
11M39142Fejfar AlešVrchlabí6900:55:223,00
Muži 45-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M418100Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:37:0586,64
2M4214Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:4782,68
3M43058Sedláček RomanLanškroun6400:39:1973,78
4M44223Belobrad IvanŽamberk6600:40:4865,28
5M45785Mazač JaroslavBONBON Police nad Metují6800:44:4642,50
6M46928Smith GrahameVrchlabí6600:46:3432,10
7M48510Krátký JosefSKP Hvězda Pardubice6500:52:513,00
Muži 50-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51627Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:49103,51
2M52032Klimeš JiříAC Náchod6100:37:3399,56
3M52343Žila MilošBystré6200:38:0396,93
4M52925Skalický JosefŽichlínek6200:39:1690,42
5M53266Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:40:0486,18
6M533102Tichý PavelAC Náchod6300:40:0985,71
7M54541Valenta MichalHZS Praha6200:41:3677,99
8M55193Dvořáček VlastimilDoudleby n.O.5900:43:1069,60
9M55588Flegl BohumilSKIBOB Klub Dobruška6000:44:0864,46
10M55898Tarant LadislavTragéd Team Masty6000:45:0359,54
11M56170Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:45:1858,21
12M58980Švorc JanHradec Králové6300:55:095,62
Muži 55-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M63481Menšík JanJablonec nad Nisou5600:40:1085,59
2M63844Tarant JiříPraha5800:40:2284,55
3M63933Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:3883,13
4M64145Doležal LubošCyklotony5400:40:4782,30
5M6468Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:41:3977,71
6M65277Sedlák JiříPřelouč5800:43:2468,39
7M65350Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:43:3167,73
8M6541Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:43:3267,68
9M66256Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:45:2857,29
10M676103Krajč ZdeněkTrutnov5400:47:2846,63
11M68055Bajer MilanCafe Bajer5500:49:4534,44
Muži 60-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M72534Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:38:38121,02
2M76318Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:3688,67
3M79654Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:1925,12
4M79814Wendlig MiroslavLuková 365301:01:1516,13
Muži 65-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M86052Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:1590,31
2M87830Groh StanislavAC Vrchlabí4600:48:0677,09
3M88853Tučný JanMK Pardubice4700:54:3447,13
Muži 70-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M98226Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:51:1097,14
2M98378Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:51:4295,03
3M99017Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:55:2080,60
4M9957Vorel MilanSlatiňany4000:58:5266,61
5M910012Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:02:1253,39
Muži 75-79 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1079101Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:48:28107,83
2M1010113Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:0541,97
3M1010524Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:33:263,00
Muži 80 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1110486Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:28:483,00
Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z13172Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:30111,84
2Z1403Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:40:44105,94
3Z16461Šimáková KláraHradec Králové8300:45:4382,21
4Z16782Šramarová ŠárkaJaroměř8500:46:1779,51
5Z17097Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:46:3578,07
6Z17322Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:47:0176,03
7Z18749Maršíkován KateřinaDobruška8900:53:2445,62
Ženy 35-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z24435Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:41:3491,58
2Z25620Tylšová DanielaHisport Team7800:44:3476,53
3Z26629Vejběrová EvaCyklo Pokr7600:45:4970,28
4Z27268Svatá ZdeňkaKruh7700:46:4165,90
5Z29791Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7501:00:553,00
Ženy 40-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31771Metelková TáňaSK Týniště n.O.7200:36:58114,70
2Z3439Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:0993,72
Ženy 45-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z45084Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:43112,83
2Z47148Jirásková EvaLanškroun6400:46:4095,54
3Z47789Forejtková ŠtěpánkaKvasiny6800:47:3491,63
4Z48687Hauschková DagmarSpartak Police n.M.6500:53:0967,15
5Z49495Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:56:5450,73
6Z410357Sedláčková HedvikaLanškroun6601:10:073,00
Ženy 50 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54740Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:41:49153,14
2Z5842Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:52:2270,56
3Z59237Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:55:2956,93
4Z59319Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:55:3456,55
5Z59911Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:02:1281,58
6Z510274Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:06:5065,29
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1116Janů JanSKP Hvězda Pardubice9300:31:47101,76
2M1215Dymák PavelSKP Hvězda Pardubice8700:32:0999,51
3M1331Čivrný JiříSK Nové Město na Moravě8000:32:1698,73
4M1475Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:33:0993,29
1M2563Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:33:1692,55
1M3621Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:21108,16
5M1747Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:34:3983,93
2M3864Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:34:4899,79
2M2939Kincl MarekSport Hotárek Náchod7400:35:2379,26
6M11038Mocek TomášAC Pardubice7900:35:2579,07
7M11159Jakubec MartinKostelec nad Orlicí7900:36:0275,30
8M1125Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:0574,94
3M31336Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:36:0992,05
9M11476Honzíček MichalChrudim8800:36:2173,26
4M315105Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:36:3589,51
1M51627Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:49103,51
1Z31771Metelková TáňaSK Týniště n.O.7200:36:58114,70
1M418100Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:37:0586,64
3M21990Valenta TomášPardubice7600:37:1467,73
2M52032Klimeš JiříAC Náchod6100:37:3399,56
2M4214Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:4782,68
10M12299Bezděk PavelRedpoint HQBC8600:38:0262,83
3M52343Žila MilošBystré6200:38:0396,93
11M1246Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:38:1461,48
1M72534Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:38:38121,02
12M12696Singr MartinSKP Nymburk8700:39:0156,62
13M12794Dvořáček RadekDoudleby n.O.9400:39:08115,73
14M12883Martinec LubošSolnice8200:39:1555,22
4M52925Skalický JosefŽichlínek6200:39:1690,42
3M43058Sedláček RomanLanškroun6400:39:1973,78
1Z13172Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:30111,84
5M53266Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:40:0486,18
6M533102Tichý PavelAC Náchod6300:40:0985,71
1M63481Menšík JanJablonec nad Nisou5600:40:1085,59
4M23567Svatý TomášKruh7700:40:1349,20
5M336104Horvát DavidHradec Králové7300:40:1468,58
6M33751Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:40:2067,97
2M63844Tarant JiříPraha5800:40:2284,55
3M63933Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:3883,13
2Z1403Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:40:44105,94
4M64145Doležal LubošCyklotony5400:40:4782,30
4M44223Belobrad IvanŽamberk6600:40:4865,28
2Z3439Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:0993,72
1Z24435Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:41:3491,58
7M54541Valenta MichalHZS Praha6200:41:3677,99
5M6468Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:41:3977,71
1Z54740Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:41:49153,14
15M14860Šimák JanHradec Králové8300:42:1436,56
5M24965Marhold PetrChoceň7800:42:2035,91
1Z45084Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:43112,83
8M55193Dvořáček VlastimilDoudleby n.O.5900:43:1069,60
6M65277Sedlák JiříPřelouč5800:43:2468,39
7M65350Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:43:3167,73
8M6541Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:43:3267,68
9M55588Flegl BohumilSKIBOB Klub Dobruška6000:44:0864,46
2Z25620Tylšová DanielaHisport Team7800:44:3476,53
5M45785Mazač JaroslavBONBON Police nad Metují6800:44:4642,50
10M55898Tarant LadislavTragéd Team Masty6000:45:0359,54
7M35973Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:45:1040,14
1M86052Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:1590,31
11M56170Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:45:1858,21
9M66256Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:45:2857,29
2M76318Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:3688,67
3Z16461Šimáková KláraHradec Králové8300:45:4382,21
16M16579Švorc JanHradec Králové9400:45:4884,27
3Z26629Vejběrová EvaCyklo Pokr7600:45:4970,28
4Z16782Šramarová ŠárkaJaroměř8500:46:1779,51
17M16869Tarant PetrKvasiny8500:46:1811,18
6M46928Smith GrahameVrchlabí6600:46:3432,10
5Z17097Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:46:3578,07
2Z47148Jirásková EvaLanškroun6400:46:4095,54
4Z27268Svatá ZdeňkaKruh7700:46:4165,90
6Z17322Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:47:0176,03
8M37446Jirásko DušanSK Srch Polabiny PA7300:47:0329,36
9M37592Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:47:1128,61
10M676103Krajč ZdeněkTrutnov5400:47:2846,63
3Z47789Forejtková ŠtěpánkaKvasiny6800:47:3491,63
2M87830Groh StanislavAC Vrchlabí4600:48:0677,09
1M1079101Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:48:28107,83
11M68055Bajer MilanCafe Bajer5500:49:4534,44
10M38162Moník MilanMT Smiřice6900:50:0811,61
1M98226Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:51:1097,14
2M98378Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:51:4295,03
2Z5842Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:52:2270,56
7M48510Krátký JosefSKP Hvězda Pardubice6500:52:513,00
4Z48687Hauschková DagmarSpartak Police n.M.6500:53:0967,15
7Z18749Maršíkován KateřinaDobruška8900:53:2445,62
3M88853Tučný JanMK Pardubice4700:54:3447,13
12M58980Švorc JanHradec Králové6300:55:095,62
3M99017Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:55:2080,60
11M39142Fejfar AlešVrchlabí6900:55:223,00
3Z59237Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:55:2956,93
4Z59319Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:55:3456,55
5Z49495Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:56:5450,73
4M9957Vorel MilanSlatiňany4000:58:5266,61
3M79654Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:1925,12
5Z29791Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7501:00:553,00
4M79814Wendlig MiroslavLuková 365301:01:1516,13
5Z59911Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:02:1281,58
5M910012Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:02:1253,39
2M1010113Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:0541,97
6Z510274Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:06:5065,29
6Z410357Sedláčková HedvikaLanškroun6601:10:073,00
1M1110486Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:28:483,00
3M1010524Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:33:263,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1116Janů JanSKP Hvězda Pardubice9300:31:47101,76
2M1215Dymák PavelSKP Hvězda Pardubice8700:32:0999,51
3M1331Čivrný JiříSK Nové Město na Moravě8000:32:1698,73
4M1475Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:33:0993,29
5M2563Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:33:1692,55
6M3621Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:2192,00
7M1747Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:34:3983,93
8M3864Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:34:4882,92
9M2939Kincl MarekSport Hotárek Náchod7400:35:2379,26
10M11038Mocek TomášAC Pardubice7900:35:2579,07
11M11159Jakubec MartinKostelec nad Orlicí7900:36:0275,30
12M1125Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:0574,94
13M31336Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:36:0974,53
14M11476Honzíček MichalChrudim8800:36:2173,26
15M315105Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:36:3571,78
16M51627Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:4970,38
17M418100Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:37:0568,67
18M21990Valenta TomášPardubice7600:37:1467,73
19M52032Klimeš JiříAC Náchod6100:37:3365,76
20M4214Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:4764,38
21M12299Bezděk PavelRedpoint HQBC8600:38:0262,83
22M52343Žila MilošBystré6200:38:0362,69
23M1246Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:38:1461,48
24M72534Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:38:3859,08
25M12696Singr MartinSKP Nymburk8700:39:0156,62
26M12794Dvořáček RadekDoudleby n.O.9400:39:0855,95
27M12883Martinec LubošSolnice8200:39:1555,22
28M52925Skalický JosefŽichlínek6200:39:1655,08
29M43058Sedláček RomanLanškroun6400:39:1954,73
30M53266Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:40:0450,13
31M533102Tichý PavelAC Náchod6300:40:0949,58
32M63481Menšík JanJablonec nad Nisou5600:40:1049,43
33M23567Svatý TomášKruh7700:40:1349,20
34M336104Horvát DavidHradec Králové7300:40:1449,09
35M33751Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:40:2048,43
36M63844Tarant JiříPraha5800:40:2248,23
37M63933Šolc VítězslavBKL Machov5700:40:3846,56
38M64145Doležal LubošCyklotony5400:40:4745,60
39M44223Belobrad IvanŽamberk6600:40:4845,50
40M54541Valenta MichalHZS Praha6200:41:3640,55
41M6468Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:41:3940,23
42M14860Šimák JanHradec Králové8300:42:1436,56
43M24965Marhold PetrChoceň7800:42:2035,91
44M55193Dvořáček VlastimilDoudleby n.O.5900:43:1030,75
45M65277Sedlák JiříPřelouč5800:43:2429,34
46M65350Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:43:3128,57
47M6541Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:43:3228,50
48M55588Flegl BohumilSKIBOB Klub Dobruška6000:44:0824,74
49M45785Mazač JaroslavBONBON Police nad Metují6800:44:4620,81
50M55898Tarant LadislavTragéd Team Masty6000:45:0319,00
51M35973Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:45:1018,25
52M86052Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:1517,74
53M56170Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:45:1817,44
54M66256Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:45:2816,37
55M76318Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:3615,54
56M16579Švorc JanHradec Králové9400:45:4814,28
57M16869Tarant PetrKvasiny8500:46:1811,18
58M46928Smith GrahameVrchlabí6600:46:349,53
59M37446Jirásko DušanSK Srch Polabiny PA7300:47:036,57
60M37592Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:47:115,74
61M676103Krajč ZdeněkTrutnov5400:47:283,90
62M87830Groh StanislavAC Vrchlabí4600:48:063,00
63M1079101Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:48:283,00
64M68055Bajer MilanCafe Bajer5500:49:453,00
65M38162Moník MilanMT Smiřice6900:50:083,00
66M98226Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:51:103,00
67M98378Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:51:423,00
68M48510Krátký JosefSKP Hvězda Pardubice6500:52:513,00
69M88853Tučný JanMK Pardubice4700:54:343,00
70M58980Švorc JanHradec Králové6300:55:093,00
71M99017Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:55:203,00
72M39142Fejfar AlešVrchlabí6900:55:223,00
73M9957Vorel MilanSlatiňany4000:58:523,00
74M79654Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:193,00
75M79814Wendlig MiroslavLuková 365301:01:153,00
76M910012Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:02:123,00
77M1010113Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:053,00
78M1110486Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:28:483,00
79M1010524Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:33:263,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31771Metelková TáňaSK Týniště n.O.7200:36:58110,80
2Z13172Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:39:3097,77
3Z1403Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:40:4491,43
4Z3439Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:0989,37
5Z24435Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:41:3487,18
6Z54740Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:41:4985,90
7Z45084Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:42:4381,29
8Z25620Tylšová DanielaHisport Team7800:44:3471,82
9Z16461Šimáková KláraHradec Králové8300:45:4365,92
10Z26629Vejběrová EvaCyklo Pokr7600:45:4965,44
11Z16782Šramarová ŠárkaJaroměř8500:46:1763,02
12Z17097Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:46:3561,48
13Z47148Jirásková EvaLanškroun6400:46:4061,08
14Z27268Svatá ZdeňkaKruh7700:46:4160,97
15Z17322Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:47:0159,28
16Z47789Forejtková ŠtěpánkaKvasiny6800:47:3456,51
17Z5842Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:52:2231,89
18Z48687Hauschková DagmarSpartak Police n.M.6500:53:0927,91
19Z18749Maršíkován KateřinaDobruška8900:53:2426,60
20Z59237Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:55:2915,97
21Z59319Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:55:3415,52
22Z49495Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6600:56:548,71
23Z29791Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7501:00:553,00
24Z59911Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:02:123,00
25Z510274Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:06:503,00
26Z410357Sedláčková HedvikaLanškroun6601:10:073,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Nádherný závod, výborné zázemí,vše OK,ani ten deštík nám nevadil, věkové kategorie po 5 letech, což je pro veterány skvělé,není mi ale jasné proč to je pouze u mužů a neplatí to pro všechny ženy. Dík organizátorům za jejich práci. S pozdravem Matěj Jelínek
taranta
Liják zchladil silnici a okolí a neprášilo se. Deštivo možná i zmenšilo provoz na silnici do hor. Občerstvení padalo z nebe. Pořadatelé předvedli dobrou akci, na kterou běžci určitě zase rádi přijedou. Za rok se snad silnice znovu potahovat nebude. Výsledky byly brzo. Myslím, že ty kategorie odpovídají VCVČ (pořád je těch Žen málo?) Přiďte pobejt!

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód