hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Černovírský kros

18.8.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Černovírský kros
  • datum konání: 18.8.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Černovír

Sociální sítě

Místo konání

černovírská náves
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 hodin

Startovné

40,- Kč dospělí
10,- Kč děti

Popis tratě

délka: 4,77 km a méně
kopcovitý terén, asfalt a polní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Nemšák
Černovír 68
Ústí nad Orlicí
tel. 607 558 436

Propozice pořadatele ve formátu JPG

E-mailová adresa

nemsak.miroslav@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2018Černovírský kros-
6.8.2017Černovírský kros151
7.8.2016Černovírský kros132
16.8.2015Černovírský kros146
17.8.2014Černovírský kros173
19.8.2012Černovírský kros185
21.8.2011Černovírský kros182
8.8.2010Černovírský kros164
9.8.2009Černovírský kros190
10.8.2008Černovírský kros149
12.8.2007Černovírský kros148
13.8.2006Černovírský kros141
14.8.2005Černovírský kros137
15.8.2004Černovírský kros49
17.8.2003Černovírský kros, 2. ročník101
24.8.20021. Černovírský kros54

Statistika závodu Černovírský kros

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2102

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hübl Radek8815
Nemšáková Anna0212
Svatoš Otakar3412
Jelínek Matěj4212
Bielčik Jindřich4012
Šafář Jaroslav5111
Jelínková Magdalena4511
Mannlová Jana8011
Krupička Miroslav5310
Keprtová Miloslava4810
Borková Agáta0210
Jirásková Eva6410
Matyášová Jana6510
Borek Viktor0410
Nemšák Miroslav6910
Vacek Martin6910
Vondra Vojtěch989
Bubeníček Jiří519
Stránský Aleš609
Elčkner Lukáš019
Nechvíl Petr919
Borek Petr709
Frydrychová Eliška019
Sejkorová Lenka639
Sadílek Ota468
Marhold Luboš778
Frydrych Bedřich038
Brychta Jakub088
Bogdał Paweł768
Šimůnek Jan038
Hrdinová Kateřina008
Moravec Martin848
Červ Miloslav508
Šimůnek Jan498
Horáček Michal757
Smolák Petr947
Volf Břetislav527
Nechvílová Miroslava607
Razým Jan577
Boháč Bonifác017
Vítek Miroslav727
Vacarda Vladimír597
Cejnarová Eliška997
Kubelka Tomáš937
Hruša Zdeněk467
Šimůnek Jan827
Jadrný Tomáš047
Kubišta Oto537
Stránská Michaela977
Sontáková Lenka917

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti 3 roky a mladší (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P11152Fenclová HanaPardubice1000:00:09-
2P12103Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:09-
3P13128Marholdová NikolaChoceň1000:00:11-
4P14139Gregorová JanaATLETIKA Albrechtice1100:00:33-

Chlapci 4-5 let (trať 0,12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1692Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:21-
2C110102Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:23-
3C114127Marhold JanChoceň0800:00:26-
4C118163Vítek JanČeská Rybná0900:00:28-
5C119147Marhold DanielHorní Jelení0900:00:31-
6C120116Hanák StanislavRychnov na Moravě0900:00:35-
7C12159Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:00:35-

Děvčata 4-5 let (trať 0,12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D115114Kovářová AnnaBudislav0800:00:27-
2D122117Pavlíková HelenaČernovír0900:00:36-
3D123171Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:00:41-

Chlapci 6-7 let (trať 0,12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21136Mlynář MarekVENCL tým ÚO0700:00:19-
2C2273Boháč PankrácAC Choceň0600:00:20-
3C2785Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:22-
4C28145Kolář FilipTJ SOKOL Černovír0700:00:22-
5C213169Králík AdamBrno0700:00:25-

Děvčata 6-7 let (trať 0,12 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D23140Klementová LuisaVK Lanškroun0600:00:20-
2D2471Konývková KristýnaSKI klub ÚO0600:00:21-
3D2595Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:00:21-
4D29148Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:23-
5D211109Vetchá RozálieACTIVITY Lanškroun0700:00:23-
6D21264Valterová Kláraneregistrována0600:00:24-
7D216157Machů AmélieBrno0700:00:27-
8D21793Mlynářová EliškaOREL Dolní Dobrouč0700:00:28-

Nejmladší žáci I (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11583Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:01:25108,16
2M118141Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:3096,60
3M119108Vetchý KryštofACTIVITY Lanškroun0400:01:3195,24
4M12354Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:3781,86
5M127110Šilhán LadislavOpatovice nad Labem0500:01:5345,35

Nejmladší žákyně I (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1896Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:17111,94
2Z11276Červená EliškaDukla Polička0400:01:21100,58
3Z116122Gregorová MichaelaACTIVITY Lanškroun0400:01:2687,48
4Z12255Carbová AdélaTJ Sokol Černovír0500:01:3370,92
5Z12491Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:3760,79
6Z126146Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:01:4345,47
7Z12858Dostálová Hananeregistrována0400:01:596,92
8Z129149Kalousová PatricieŽamberk0500:02:053,00

Nejmladší žáci II (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2274Boháč ServácAC Choceň0200:01:12104,47
2M23123Gregora FilipACTIVITY Lanškroun0200:01:12103,38
3M2794Mlynář TomášOREL Dolní Dobrouč0200:01:1692,15
4M2999Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:01:2081,74
5M21077Mužík MartinAtletika Polička0300:01:2179,83
6M21379Hrdina TomášJiskra Ústí nad Orlicí0200:01:2373,53
7M214104Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:01:2470,24
8M22156Zamastil AlexZŠ Javornického0200:01:3250,52

Nejmladší žákyně II (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2184Škrabalová KristýnaTJ - Svitavy0200:01:12104,94
2Z2467Pourová AlžbětaTJ SOKOL Jaroměř0200:01:1499,18
3Z2572Jansová DenisaTJ SOKOL Deštné0200:01:1595,88
4Z26115Hanáková KláraACTIVITY Lanškroun0200:01:1693,96
5Z211173Durdová MichaelaBK KAPSLOVNA Praha0300:01:2179,15
6Z217142Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:3054,18
7Z22070Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:01:3151,17
8Z22561Sedláčková Kateřinaneregistrována0200:01:3831,41

Mladší žáci (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3175Boháč BonifácAC Choceň0100:02:09105,88
2M32107Macek MartinRadiměř0000:02:1498,34
3M33184Pavlas LadislavACTIVITY Lanškroun0000:02:1695,78
4M34155Chlup TomášACTIVITY Lanškroun0000:02:1695,48
5M3569Porubek OndřejTJ SOKOL Jaroměř0000:02:1892,61

Mladší žákyně (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z36112Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:34101,81
2Z3798Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:3699,22
3Z38170Filipovová NatálieLetohrad0100:02:3698,97
4Z3980Hrdinová KateřinaTJ Jiskra ÚO0000:02:4291,20
5Z310124Gregorová MonikaACTIVITY Lanškroun0000:02:4587,71
6Z311138Vindušková BarbaraACTIVITY Lanškroun0100:02:4785,12

Starší žáci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41120Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:10103,55
2M42121Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:1698,28
3M43118Kačerovský MichalACTIVITY Lanškroun9800:03:1698,17
4M44105Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:1896,00
5M4578Mužík JanAtletika Polička9800:03:3083,49
6M46125Gregora JakubACTIVITY Lanškroun9800:03:4766,12

Starší žákyně (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z47156Obstová KateřinaLanškroun9900:04:16106,87
2Z4881Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:04:22102,49
3Z4968Pourová MarkétaTJ SOKOL Jaroměř9900:04:3890,63
4Z41063Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:05:1165,48
5Z411133Belobradová KarolínaŽamberk9900:05:4738,29

Muži A 16-39 let (trať 4,47 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1191Hübl RadekVencl tým ÚO8800:16:16105,71
2MA264Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:5198,74
3MA4113Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:16:55112,90
4MA5117Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:17:0795,55
5MA673Moravec MartinVencl tým ÚO8400:17:1893,36
6MA8114Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:18:1182,81
7MA11190Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:18:2995,58
8MA1480Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:18:4875,45
9MA15105Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:18:5191,52
10MA18133Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:19:32100,00
11MA19118Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:19:3483,59
12MA21165Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:19:3965,30
13MA24136Lán FilipOOBTJ Slavia HK8000:19:5861,51
14MA26166Lorenc MarekPolička9300:20:1558,13
15MA2776Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:20:1857,53
16MA28160Živný MarekOREL Orlice9100:20:2057,13
17MA29153Hylský JosefDolní Čermná8600:20:2156,93
18MA3779Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:21:0448,37
19MA4168Roleček MilanPěčín7600:21:0947,38
20MA42130Marhold PetrChoceň7800:21:1047,18
21MA47197Marhold LubošHorní Jelení7700:21:3941,41
22MA50188Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:21:5638,02
23MA5693Kalous PetrSK Žamberk7700:23:0224,88
24MA6065Valter JanČernovír7600:23:1921,50
25MA73106Vebr MichalČeská Třebová7800:24:483,78
26MA79158Machů ZdeněkBrno7700:25:393,00
-MA-161Moravec Filip3D Fitness Race Team88DNF-

Muži B 40-49 let (trať 4,47 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB361Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:16:52108,03
2MB7182Vítek MiroslavVENCL TEAM7200:17:3799,49
3MB9180Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:1492,48
4MB12116Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:18:3388,87
5MB13100Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:3887,92
6MB17181Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:18:5684,51
7MB2082Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:19:3577,11
8MB22163Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:4375,59
9MB25101Dostálek PetrASPV Těchonín6700:19:5972,56
10MB29162Mlynář PetrOREL Dolní Dobrouč7100:20:2168,38
11MB32183Pávek JiříPeklák Team6900:20:2966,87
12MB3385Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:20:3166,49
13MB34176Sedláček RomanLanškroun6400:20:3964,97
14MB3566Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:20:4863,26
15MB38154Scheuer JanActivity Lanškroun6600:21:0560,04
16MB39151Kalous Tomᚎamberk6400:21:0759,66
17MB45119Kačerovský MichalACTIVITY Lanškroun6900:21:2256,81
18MB51126Gregora ZdenekACTIVITY Lanškroun7300:22:1047,71
19MB52174Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:22:1446,95
20MB54132Belobrad IvanŽamberk6600:22:2245,43
21MB63137Mlynář VlastimilOREL Dolní Dobrouč6400:23:3831,01
22MB64148Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:23:4230,26
23MB7063Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:24:0625,70
24MB72144Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:1623,81

Muži C 50-59 let (trať 4,47 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC16111Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:53110,75
2MC23127Žila MilošBystré6200:19:51101,06
3MC40169Krátký LubošLanškroun6200:21:0888,20
4MC43121Skalický JosefŽichlínek6200:21:1487,19
5MC5769Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:0368,99
6MC6683Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:23:4861,47
7MC74140Grätz LuděkSOKOL Ústí nad Orlicí5800:25:0249,11
8MC8271Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:26:1836,41

Muži D 60-69 let (trať 4,47 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3195Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:20:22118,83
2MD59179Švec MiroslavSOKOL Potštejn5200:23:1892,74
3MD6554Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:4788,44
4MD67167Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:23:4988,14
5MD6877Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:0086,51
6MD75186Hruša ZdeněkJirčany4600:25:1375,69
7MD7697Dušek JanSOKOL Verměřovice5100:25:1675,24
8MD78152Vilhelm VáclavPřívrat5100:25:3372,72
9MD80185Volf BřetislavACTIVITY Lanškroun5200:25:5369,76
10MD97131Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4600:31:4118,16
-MD-192Wendlig MiroslavLuková53DNF-

Muži E 70 let a starší (trať 4,47 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME83193Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4000:26:24105,64
2ME85135Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:27:08100,25
3ME88199Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:27:5894,11
4ME89120Marek JiříOREL Vysoké Mýto4300:28:1492,15
5ME92168Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:29:0785,64
6ME95198Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:31:1969,45
7ME103200Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:353,00

Ženy A 16-34 let (trať 4,47 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA36141Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:20:52107,14
2ZA46189Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:24102,21
3ZA48178Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:21:52155,43
4ZA55145Lánová MichaelaHradec Králové8600:22:3990,65
5ZA58125Lauterbachová LucieLíšnice8100:23:1784,80
6ZA6287Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:2683,41
7ZA71129Marholdová LucieChoceň8300:24:0976,79
8ZA77172Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:2165,70
9ZA86150Kalousová AlenaŽamberk8000:27:3944,44
10ZA8784Sontáková LenkaACTIVITY Lanškroun9100:27:5442,13
11ZA91109Krátká HanaLanškroun9500:29:00100,00
12ZA10257Navrátilová TerezaGympl ÚO9600:38:3844,57

Ženy B 35-44 let (trať 4,47 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB10110Fenclová MartaAC Pardubice7600:18:20122,34
2ZB44164Krátká AnnaSKP Hvězda Pradubice6900:21:1693,92
3ZB5389Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:22:1983,74
4ZB69103Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:24:0566,62
5ZB9381Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:29:4511,71
6ZB96143Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:303,00
7ZB101196Čtvrtečková PetraISCAREX Česká Třebová6900:37:383,00

Ženy C 45 let a starší (trať 4,47 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC49156Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:55116,00
2ZC61173Jirásková EvaLanškroun6400:23:25103,40
3ZC8188Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:0880,60
4ZC8486Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:27:07110,11
5ZC90175Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:22101,36
6ZC94194Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:30:1288,52
7ZC9899Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:34:566,72
8ZC99177Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6600:35:154,06
9ZC100134Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:36:1346,39

Trať 0,08 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P11152Fenclová HanaPardubice1000:00:09-
2P12103Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:09-
3P13128Marholdová NikolaChoceň1000:00:11-
4P14139Gregorová JanaATLETIKA Albrechtice1100:00:33-

Trať 0,12 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21136Mlynář MarekVENCL tým ÚO0700:00:19-
2C2273Boháč PankrácAC Choceň0600:00:20-
1D23140Klementová LuisaVK Lanškroun0600:00:20-
2D2471Konývková KristýnaSKI klub ÚO0600:00:21-
3D2595Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:00:21-
1C1692Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:21-
3C2785Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:00:22-
4C28145Kolář FilipTJ SOKOL Černovír0700:00:22-
4D29148Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:23-
2C110102Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:23-
5D211109Vetchá RozálieACTIVITY Lanškroun0700:00:23-
6D21264Valterová Kláraneregistrována0600:00:24-
5C213169Králík AdamBrno0700:00:25-
3C114127Marhold JanChoceň0800:00:26-
1D115114Kovářová AnnaBudislav0800:00:27-
7D216157Machů AmélieBrno0700:00:27-
8D21793Mlynářová EliškaOREL Dolní Dobrouč0700:00:28-
4C118163Vítek JanČeská Rybná0900:00:28-
5C119147Marhold DanielHorní Jelení0900:00:31-
6C120116Hanák StanislavRychnov na Moravě0900:00:35-
7C12159Dostál TomášÚstí nad Orlicí0900:00:35-
2D122117Pavlíková HelenaČernovír0900:00:36-
3D123171Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:00:41-

Trať 0,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2184Škrabalová KristýnaTJ - Svitavy0200:01:12104,94
1M2274Boháč ServácAC Choceň0200:01:12104,47
2M23123Gregora FilipACTIVITY Lanškroun0200:01:12103,38
2Z2467Pourová AlžbětaTJ SOKOL Jaroměř0200:01:1499,18
3Z2572Jansová DenisaTJ SOKOL Deštné0200:01:1595,88
4Z26115Hanáková KláraACTIVITY Lanškroun0200:01:1693,96
3M2794Mlynář TomášOREL Dolní Dobrouč0200:01:1692,15
1Z1896Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:17111,94
4M2999Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:01:2081,74
5M21077Mužík MartinAtletika Polička0300:01:2179,83
5Z211173Durdová MichaelaBK KAPSLOVNA Praha0300:01:2179,15
2Z11276Červená EliškaDukla Polička0400:01:21100,58
6M21379Hrdina TomášJiskra Ústí nad Orlicí0200:01:2373,53
7M214104Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:01:2470,24
1M11583Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:01:25108,16
3Z116122Gregorová MichaelaACTIVITY Lanškroun0400:01:2687,48
6Z217142Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:01:3054,18
2M118141Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:3096,60
3M119108Vetchý KryštofACTIVITY Lanškroun0400:01:3195,24
7Z22070Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:01:3151,17
8M22156Zamastil AlexZŠ Javornického0200:01:3250,52
4Z12255Carbová AdélaTJ Sokol Černovír0500:01:3370,92
4M12354Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:01:3781,86
5Z12491Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:3760,79
8Z22561Sedláčková Kateřinaneregistrována0200:01:3831,41
6Z126146Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:01:4345,47
5M127110Šilhán LadislavOpatovice nad Labem0500:01:5345,35
7Z12858Dostálová Hananeregistrována0400:01:596,92
8Z129149Kalousová PatricieŽamberk0500:02:053,00

Trať 0,6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3175Boháč BonifácAC Choceň0100:02:09105,88
2M32107Macek MartinRadiměř0000:02:1498,34
3M33184Pavlas LadislavACTIVITY Lanškroun0000:02:1695,78
4M34155Chlup TomášACTIVITY Lanškroun0000:02:1695,48
5M3569Porubek OndřejTJ SOKOL Jaroměř0000:02:1892,61
1Z36112Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:34101,81
2Z3798Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:02:3699,22
3Z38170Filipovová NatálieLetohrad0100:02:3698,97
4Z3980Hrdinová KateřinaTJ Jiskra ÚO0000:02:4291,20
5Z310124Gregorová MonikaACTIVITY Lanškroun0000:02:4587,71
6Z311138Vindušková BarbaraACTIVITY Lanškroun0100:02:4785,12

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41120Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:10103,55
2M42121Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:1698,28
3M43118Kačerovský MichalACTIVITY Lanškroun9800:03:1698,17
4M44105Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:1896,00
5M4578Mužík JanAtletika Polička9800:03:3083,49
6M46125Gregora JakubACTIVITY Lanškroun9800:03:4766,12
1Z47156Obstová KateřinaLanškroun9900:04:16106,87
2Z4881Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:04:22102,49
3Z4968Pourová MarkétaTJ SOKOL Jaroměř9900:04:3890,63
4Z41063Cejnarová EliškaAtletika Jaroměř9900:05:1165,48
5Z411133Belobradová KarolínaŽamberk9900:05:4738,29

Trať 4,47 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1191Hübl RadekVencl tým ÚO8800:16:16105,71
2MA264Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:5198,74
1MB361Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:16:52108,03
3MA4113Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:16:55112,90
4MA5117Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:17:0795,55
5MA673Moravec MartinVencl tým ÚO8400:17:1893,36
2MB7182Vítek MiroslavVENCL TEAM7200:17:3799,49
6MA8114Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:18:1182,81
3MB9180Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:1492,48
1ZB10110Fenclová MartaAC Pardubice7600:18:20122,34
7MA11190Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:18:2995,58
4MB12116Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:18:3388,87
5MB13100Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:3887,92
8MA1480Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:18:4875,45
9MA15105Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:18:5191,52
1MC16111Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:53110,75
6MB17181Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:18:5684,51
10MA18133Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:19:32100,00
11MA19118Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:19:3483,59
7MB2082Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:19:3577,11
12MA21165Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:19:3965,30
8MB22163Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:4375,59
2MC23127Žila MilošBystré6200:19:51101,06
13MA24136Lán FilipOOBTJ Slavia HK8000:19:5861,51
9MB25101Dostálek PetrASPV Těchonín6700:19:5972,56
14MA26166Lorenc MarekPolička9300:20:1558,13
15MA2776Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:20:1857,53
16MA28160Živný MarekOREL Orlice9100:20:2057,13
10MB29162Mlynář PetrOREL Dolní Dobrouč7100:20:2168,38
17MA29153Hylský JosefDolní Čermná8600:20:2156,93
1MD3195Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:20:22118,83
11MB32183Pávek JiříPeklák Team6900:20:2966,87
12MB3385Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:20:3166,49
13MB34176Sedláček RomanLanškroun6400:20:3964,97
14MB3566Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:20:4863,26
1ZA36141Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:20:52107,14
18MA3779Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:21:0448,37
15MB38154Scheuer JanActivity Lanškroun6600:21:0560,04
16MB39151Kalous Tomᚎamberk6400:21:0759,66
3MC40169Krátký LubošLanškroun6200:21:0888,20
19MA4168Roleček MilanPěčín7600:21:0947,38
20MA42130Marhold PetrChoceň7800:21:1047,18
4MC43121Skalický JosefŽichlínek6200:21:1487,19
2ZB44164Krátká AnnaSKP Hvězda Pradubice6900:21:1693,92
17MB45119Kačerovský MichalACTIVITY Lanškroun6900:21:2256,81
2ZA46189Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:24102,21
21MA47197Marhold LubošHorní Jelení7700:21:3941,41
3ZA48178Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:21:52155,43
1ZC49156Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:55116,00
22MA50188Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:21:5638,02
18MB51126Gregora ZdenekACTIVITY Lanškroun7300:22:1047,71
19MB52174Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:22:1446,95
3ZB5389Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:22:1983,74
20MB54132Belobrad IvanŽamberk6600:22:2245,43
4ZA55145Lánová MichaelaHradec Králové8600:22:3990,65
23MA5693Kalous PetrSK Žamberk7700:23:0224,88
5MC5769Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:0368,99
5ZA58125Lauterbachová LucieLíšnice8100:23:1784,80
2MD59179Švec MiroslavSOKOL Potštejn5200:23:1892,74
24MA6065Valter JanČernovír7600:23:1921,50
2ZC61173Jirásková EvaLanškroun6400:23:25103,40
6ZA6287Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:2683,41
21MB63137Mlynář VlastimilOREL Dolní Dobrouč6400:23:3831,01
22MB64148Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:23:4230,26
3MD6554Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:4788,44
6MC6683Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:23:4861,47
4MD67167Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:23:4988,14
5MD6877Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:0086,51
4ZB69103Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:24:0566,62
23MB7063Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:24:0625,70
7ZA71129Marholdová LucieChoceň8300:24:0976,79
24MB72144Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:1623,81
25MA73106Vebr MichalČeská Třebová7800:24:483,78
7MC74140Grätz LuděkSOKOL Ústí nad Orlicí5800:25:0249,11
6MD75186Hruša ZdeněkJirčany4600:25:1375,69
7MD7697Dušek JanSOKOL Verměřovice5100:25:1675,24
8ZA77172Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:2165,70
8MD78152Vilhelm VáclavPřívrat5100:25:3372,72
26MA79158Machů ZdeněkBrno7700:25:393,00
9MD80185Volf BřetislavACTIVITY Lanškroun5200:25:5369,76
3ZC8188Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:0880,60
8MC8271Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:26:1836,41
1ME83193Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4000:26:24105,64
4ZC8486Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:27:07110,11
2ME85135Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:27:08100,25
9ZA86150Kalousová AlenaŽamberk8000:27:3944,44
10ZA8784Sontáková LenkaACTIVITY Lanškroun9100:27:5442,13
3ME88199Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:27:5894,11
4ME89120Marek JiříOREL Vysoké Mýto4300:28:1492,15
5ZC90175Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:22101,36
11ZA91109Krátká HanaLanškroun9500:29:00100,00
5ME92168Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:29:0785,64
5ZB9381Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:29:4511,71
6ZC94194Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:30:1288,52
6ME95198Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:31:1969,45
6ZB96143Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:303,00
10MD97131Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4600:31:4118,16
7ZC9899Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:34:566,72
8ZC99177Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6600:35:154,06
9ZC100134Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:36:1346,39
7ZB101196Čtvrtečková PetraISCAREX Česká Třebová6900:37:383,00
12ZA10257Navrátilová TerezaGympl ÚO9600:38:3844,57
7ME103200Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:353,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1191Hübl RadekVencl tým ÚO8800:16:16104,73
2MA264Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:5197,73
3MB361Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:16:5297,53
4MA4113Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:16:5596,93
5MA5117Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:17:0794,53
6MA673Moravec MartinVencl tým ÚO8400:17:1892,33
7MB7182Vítek MiroslavVENCL TEAM7200:17:3788,53
8MA8114Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:18:1181,73
9MB9180Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:18:1481,13
10MA11190Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:18:2978,13
11MB12116Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:18:3377,33
12MB13100Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:3876,33
13MA1480Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:18:4874,32
14MA15105Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:18:5173,72
15MC16111Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:5373,32
16MB17181Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:18:5672,72
17MA18133Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:19:3265,52
18MA19118Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:19:3465,12
19MB2082Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:19:3564,92
20MA21165Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:19:3964,12
21MB22163Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:4363,32
22MC23127Žila MilošBystré6200:19:5161,72
23MA24136Lán FilipOOBTJ Slavia HK8000:19:5860,32
24MB25101Dostálek PetrASPV Těchonín6700:19:5960,12
25MA26166Lorenc MarekPolička9300:20:1556,92
26MA2776Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:20:1856,32
27MA28160Živný MarekOREL Orlice9100:20:2055,92
28MA29153Hylský JosefDolní Čermná8600:20:2155,72
28MB29162Mlynář PetrOREL Dolní Dobrouč7100:20:2155,72
30MD3195Krupička MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí5300:20:2255,52
31MB32183Pávek JiříPeklák Team6900:20:2954,12
32MB3385Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:20:3153,72
33MB34176Sedláček RomanLanškroun6400:20:3952,12
34MB3566Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:20:4850,32
35MA3779Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:21:0447,12
36MB38154Scheuer JanActivity Lanškroun6600:21:0546,92
37MB39151Kalous Tomᚎamberk6400:21:0746,52
38MC40169Krátký LubošLanškroun6200:21:0846,32
39MA4168Roleček MilanPěčín7600:21:0946,12
40MA42130Marhold PetrChoceň7800:21:1045,92
41MC43121Skalický JosefŽichlínek6200:21:1445,12
42MB45119Kačerovský MichalACTIVITY Lanškroun6900:21:2243,51
43MA47197Marhold LubošHorní Jelení7700:21:3940,11
44MA50188Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:21:5636,71
45MB51126Gregora ZdenekACTIVITY Lanškroun7300:22:1033,91
46MB52174Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:22:1433,11
47MB54132Belobrad IvanŽamberk6600:22:2231,51
48MA5693Kalous PetrSK Žamberk7700:23:0223,51
49MC5769Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:23:0323,31
50MD59179Švec MiroslavSOKOL Potštejn5200:23:1820,31
51MA6065Valter JanČernovír7600:23:1920,11
52MB63137Mlynář VlastimilOREL Dolní Dobrouč6400:23:3816,31
53MB64148Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:23:4215,51
54MD6554Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:4714,50
55MC6683Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:23:4814,30
56MD67167Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:23:4914,10
57MD6877Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:0011,90
58MB7063Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:24:0610,70
59MB72144Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:24:168,70
60MA73106Vebr MichalČeská Třebová7800:24:483,00
61MC74140Grätz LuděkSOKOL Ústí nad Orlicí5800:25:023,00
62MD75186Hruša ZdeněkJirčany4600:25:133,00
63MD7697Dušek JanSOKOL Verměřovice5100:25:163,00
64MD78152Vilhelm VáclavPřívrat5100:25:333,00
65MA79158Machů ZdeněkBrno7700:25:393,00
66MD80185Volf BřetislavACTIVITY Lanškroun5200:25:533,00
67MC8271Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:26:183,00
68ME83193Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4000:26:243,00
69ME85135Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:27:083,00
70ME88199Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:27:583,00
71ME89120Marek JiříOREL Vysoké Mýto4300:28:143,00
72ME92168Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:29:073,00
73ME95198Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:31:193,00
74MD97131Sadílek OtaACTIVITY Lanškroun4600:31:413,00
75ME103200Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:353,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB10110Fenclová MartaAC Pardubice7600:18:20118,08
2ZA36141Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:20:5292,94
3ZB44164Krátká AnnaSKP Hvězda Pradubice6900:21:1688,97
4ZA46189Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:21:2487,65
5ZA48178Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:21:5283,02
6ZC49156Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:5582,52
7ZB5389Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:22:1978,56
8ZA55145Lánová MichaelaHradec Králové8600:22:3975,25
9ZA58125Lauterbachová LucieLíšnice8100:23:1768,96
10ZC61173Jirásková EvaLanškroun6400:23:2567,64
11ZA6287Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:2667,48
12ZB69103Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:24:0561,03
13ZA71129Marholdová LucieChoceň8300:24:0960,36
14ZA77172Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:2148,46
15ZC8188Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:26:0840,68
16ZC8486Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:27:0730,93
17ZA86150Kalousová AlenaŽamberk8000:27:3925,63
18ZA8784Sontáková LenkaACTIVITY Lanškroun9100:27:5423,15
19ZC90175Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:2218,52
20ZA91109Krátká HanaLanškroun9500:29:0012,24
21ZB9381Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:29:454,80
22ZC94194Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:30:123,00
23ZB96143Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:31:303,00
24ZC9899Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:34:563,00
25ZC99177Sedláčková HedvikaACTIVITY Lanškroun6600:35:153,00
26ZC100134Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:36:133,00
27ZB101196Čtvrtečková PetraISCAREX Česká Třebová6900:37:383,00
28ZA10257Navrátilová TerezaGympl ÚO9600:38:383,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 60%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 70%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

Trochu zmatená organizace, semtam špatné jméno nebo rok narození dítěte. Komentátorka nehecovala poslední dobíhající, už ji nezajímali, to je chyba. Žádné medaile, ale zase krásné věcné ceny v dětských kategoriích
naike-mia

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód