hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Královský běh Kujebinou

15.9.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Královský běh Kujebinou
  • datum konání: 15.9.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Vysoké Mýto

Sociální sítě

Místo konání

Jungmannovy sady, Vysoké Mýto
10:20 - 13:00 hodin

Přihlášky

od 9:20 hodin v ZŠ Javornického ve Vysokém Mýtě

Popis tratě

délka: 5 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lukáš Dejdar
tel. 606 609 501

Internetové stránky

http://ac-vysoke-myto.webnode.cz/kralovsky-beh-kujebinou/

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.9.2016Královský běh Kujebinou218
20.9.2015Královský běh Kujebinou255
21.9.2014Královský běh Kujebinou226
16.9.2012Královský běh Kujebinou274
18.9.2011Královský běh Kujebinou190
19.9.2010Královský běh Kujebinou166
20.9.2009Královský běh Kujebinou192
21.9.2008Královský běh Kujebinou141
23.9.2007Královský běh Kujebinou122
17.9.2006Královský běh Kujebinou178
18.9.2005Královský běh Kujebinou136
19.9.2004Královský běh Kujebinou108
22.9.20021. ročník, Královský běh Kujebinou10

Statistika závodu Královský běh Kujebinou

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 2216

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kouřil Karel7212
Marek Jiří4311
Frydrychová Eliška0111
Doskočil Jan9710
Vondra Vojtěch9810
Kopecký Libor5610
Šimůnková Pavla7710
Kouřil Tomáš9310
Kopecký Jan9010
Smolák Petr949
Matyášová Jana659
Smoláková Alexandra989
Gregora Filip029
Kozáková Denisa799
Nechvíl Petr919
Šafář Jaroslav519
Keprtová Miloslava488
Boháč Bonifác018
Smoláková Valérie938
Razým Jan578
Bielčik Jindřich408
Brychta Jakub088
Borková Agáta028
Mlynář Vojtěch988
Zenkl Adam958
Zachař Jiří728
Nechvílová Miroslava607
Gregorová Monika007
Doskočilová Eliška007
Brádle Václav377
Ducháček Bedřich597
Jirásková Eva647
Pokorný Milan647
Řemínek Matěj867
Borek Petr707
Dudycha Jakub057
Stránská Adéla917
Krátká Anna697
Marholdová Aneta077
Smoláková Jiřina697
Razým Lukáš797
Šimůnek Jan037
Šimůnek Jan827
Borek Viktor047
Smoláková Dominika007
Stránská Michaela977
Boháč Pankrác067
Martincová Kristýna937
Spilko Zdeněk647
Hejkrlík Ondřej076

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C111Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:19-
2C122Marhold JanChoceň0800:00:22-
3C143Husák OndřejChoceň0900:00:23-
4C154Glencner OndřejVysoké Mýto0800:00:24-
4C155Holub DavodKnířov0900:00:24-
6C196Smolák ŠimonBěžecký klub Vysoké Mýto0800:00:25-
6C197Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:25-
8C1138Balcar DominikVysoké Mýto0900:00:26-
9C1149Dvořák AdamVysoké Mýto0800:00:27-
10C11510Marhold DanielHorní Jelení0900:00:28-
11C11911Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:00:38-
12C12112Drábek OldřichVysoké Mýto1000:00:39-
13C12213Vávra ČendaCzechrun1000:00:40-
14C12314Kořínek JáchymSokol Vysoké Mýto1100:00:44-
15C12615Vacek AntonínVysoké Mýto1100:00:46-
16C12816Blaha AntonínVysoké Mýto1100:00:47-
17C13017Dostál OndřejMŠ Lidická VM1100:00:51-

Děvčata 5 let a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D121Nimshausová HelenaAC Vysoké Mýto0800:00:22-
2D152Kovářová AnnaBudislav0800:00:24-
2D153Csernyanszká VeronikaVysoké Mýto0800:00:24-
4D194Kořínková EmaSokol Vysoké Mýto0800:00:25-
4D195Dudychová MichaelaZŠ Jiráskova0800:00:25-
6D1156Majerová EmmaVysoké Mýto0800:00:28-
7D1177Sobotková MarkétaVysoké Mýto0800:00:34-
8D1188Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:36-
9D1199Kouřímová EmmaVysoké Mýto0900:00:38-
10D12310Marholdová NikolaChoceň1000:00:44-
11D12511Kurková AnnaTisová1000:00:45-
12D12612Češková LucieMŠ Slunečná Vysoké Mýto1000:00:46-
13D12813Dejdarová AnnaAC Vysoké Mýto1000:00:47-
14D13114Pártlová AmálieChoceň1100:00:57-
15D13215Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:01:08-

Chlapci 6-7 let (trať 0,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Boháč PankrácAC Choceň0600:00:40-
2C222Hemelík FrantišekTJ Sokol Jaroměř0600:00:41-
3C233Hrdina JakubRK Pohoda0600:00:43-
4C244Jozek AdamAC Vysoké Mýto0600:00:44-
5C256Kouřím MatoušVysoké Mýto0600:00:46-
5C255Kurka OndřejTisová0700:00:46-
7C277Hejkrlík OndřejAC Vysoké Mýto0700:00:47-
8C288Čáp JakubAC Vysoké Mýto0600:00:49-
9C299Horský JakubMŠ Kamarádi Vysoké Mýto0700:00:50-
10C21010Lipavský JindřichVysoké Mýto0700:00:51-
11C21111Blaha VojtěchAC Vysoké Mýto0700:00:57-

Děvčata 6-7 let (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D211Červená VeronikaDukla Polička0600:00:44-
2D222Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:00:45-
2D223Dostálová TerezaZŠ Jiráskova0700:00:45-
4D244Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:48-
4D245Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:48-
6D266Štorková KristýnaZŠ Jiráskova0600:00:52-
7D277Holubová NelaKnířov0700:00:55-
8D288Foglová JustýnaAC Vysoké Mýto0700:01:12-

Nejmladší žáci I (trať 0,72 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M131Jadrný TomášVencl tým Ústí nad Orlicí0400:02:40106,06
2M142Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:02:45100,00
3M163Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:02:5093,94
4M174Dudycha JakubZŠ Jiráskova0500:02:5686,67
5M195Čihák MatějZŠ Vraclav0400:03:0970,91
6M1106Flidr AdamAC Vysoké Mýto0500:03:1267,27
7M1137Nespěšný FilipAC Vysoké Mýto0500:03:1958,79
8M1158Lerch MichalKoburk0500:03:3243,03
9M1169Nimshaus ViktorAC Vysoké Mýto0500:03:3440,61

Nejmladší žákyně I (trať 0,72 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z111Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:37105,37
2Z122Červená EliškaDukla Polička0400:02:38104,13
3Z153Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:02:4990,50
4Z174Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:02:5681,82
5Z1115Hejkrlíková AdélaAC Vysoké Mýto0400:03:1360,74
6Z1126Ruszová ErikaBučina0400:03:1657,02
7Z1147Límová DominikaZŠ Jiráskova0500:03:3138,43
8Z1178Dostálová BarboraZŠ Jiráskova0500:03:3533,47
9Z1189Ješinová PavlínaZŠ Jiráskova0500:05:183,00

Nejmladší žáci II (trať 0,98 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:19104,26
2M222Boháč ServácAC Choceň0200:03:2598,36
3M233Költö MatějOEZ Letohrad0300:03:2697,38
4M254Dvořáček DavidAC Vysoké Mýto0300:03:3291,48
5M275Brzlínek LukášAC Vysoké Mýto0200:03:3984,59
6M296Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:03:4182,62
7M2107Csernyanszky DenisAC Vysoké Mýto0300:03:4380,66
8M2118Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:03:4578,69
9M2129Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:4875,74
10M21310Hájek OndřejBrandýs nad Orlicí0200:03:5469,84
11M21411Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:04:0360,98
12M21512Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:04:0559,02
13M21913Zamastil AlexGymnázium Vysoké Mýto0200:04:1747,21

Nejmladší žákyně II (trať 0,98 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z241Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:30104,35
2Z262Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:34100,62
3Z283Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:4095,03
4Z2164Mlejnková PetraAC Vysoké Mýto0200:04:1166,15
4Z2165Pechancová TerezaAC Vysoké Mýto0200:04:1166,15
6Z2186Hořeňovská KarolínaAC Vysoké Mýto0200:04:1661,49
7Z2207Lerchová KateřinaSpartak Letohrad0300:04:3147,52

Mladší žáci (trať 1,28 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M321Boháč BonifácAC Choceň0100:05:04106,98
2M332Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:13101,27
3M363Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:2891,75
4M3104Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:05:4879,05

Mladší žákyně (trať 1,28 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z381Frydrychová EliškaAC Choceň0100:05:29106,09
2Z392Junková MargitAC Vysoké Mýto0000:05:35102,55
3Z3123Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:05:5491,36
4Z3144Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:06:0087,82
5Z3175Filipovová NatálieAtletika Jablonné nad Orlicí0100:06:1578,98
6Z3186Šiklová NelaAC Vysoké Mýto0100:06:2672,50
7Z3197Vindušková BarbaraActivity Lanškroun0100:06:2871,32
8Z3218Čiháková MarieZŠ Jiráskova0100:07:0251,28
-Z3-9Bačová EliškaAC Vysoké Mýto00DNF-
-Z3-10Pánková NikolAC Vysoké Mýto00DNF-

Starší žáci (trať 2,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:46101,42
2M422Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:49100,14
3M433Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:07:5398,44
4M444Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:08:0394,18
5M455Gregora JakubActivity Lanškroun9800:08:4177,98
6M486Beneš VojtěchAC Vysoké Mýto9900:09:2857,95
7M4107Grundman VáclavAC Choceň9900:11:353,84

Starší žákyně (trať 1,28 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z411Pulgretová KateřinaTJ Nové Město na Moravě9900:04:56109,44
2Z432Smoláková AlexandraAC Vysoké Mýto9800:05:1398,50
3Z453Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:05:2392,06
4Z464Novotná ŠárkaAC Vysoké Mýto9800:05:2888,84
5Z4115Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:05:5273,39
6Z4136Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:05:5968,88
7Z4157Hájková KateřinaAC Vysoké Mýto9900:06:0664,38
8Z4168Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:06:0962,45
9Z4209Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:06:3843,78
10Z42210Jasanská AnetaAC Vysoké Mýto9900:07:2314,81
10Z42211Voleská KláraAC Vysoké Mýto9800:07:2314,81
12Z42412Muselová JitkaAC Vysoké Mýto9900:07:2414,16

Dorostenci (trať 2,7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:09:07116,29
2M522Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:10:4483,71

Dorostenky (trať 2,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z561Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:43117,98
2Z572Chytková BarboraAC Vysoké Mýto9600:09:22104,41
3Z593Mlejnková MartinaAC Vysoké Mýto9600:10:3977,61

Junioři 18-19 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ22Friš JanAK SSK Vítkovice9500:16:28109,21
2MJ41Zenkl AdamSSK Vítkovice9500:17:00103,03
3MJ92Smolák PetrAC Vysoké Mýto9400:18:1987,77
4MJ283Machotka DominikLanškroun9400:21:0855,13

Juniorky 18-19 let (trať 5 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:15:54108,11
2MA33Dymák PavelHvězda Pardubice8700:16:3699,66
3MA54Kopecký JanHvězda Pardubice9000:17:1392,22
4MA65Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí8400:17:2689,61
5MA76Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:17:4885,18
6MA87Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:1679,55
7MA128Münster PavelVysoké Mýto7800:19:2166,48
8MA239Živný MarekOrel Orlice9100:20:3152,40
9MA2510Znojemský JiříVysoké Mýto7500:20:5148,37
10MA3311Dostál JiříMostek8600:21:2541,54
11MA3512Marhold PetrChoceň7800:21:4138,32
12MA3713Roleček MilanPěčín7600:21:5236,10
13MA3914Bezdíček RadekMostek8700:22:0134,29
14MA4515Němeček MichalKujebáci9000:22:5523,43
15MA5116Kopecký LukášFTC Vysoké Mýto8400:23:3615,19
16MA5917Nasku PetrVysoké Mýto7500:25:353,00
17MA6018Matoušek MarekTisová9200:25:373,00
18MA6219Hála LadislavAidriane8300:26:133,00

Muži B 40-49 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB101Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:19:07101,39
2MB112Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:1699,83
3MB133Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:19:2298,79
4MB144Rautenkranc MiroslavTriatlon Vysoké Mýto6400:19:2498,44
5MB165Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:19:3796,19
6MB176Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:19:4794,46
7MB197Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:20:1988,92
8MB208Zachař JiříSruby7200:20:2587,88
9MB219Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:2787,53
10MB2410Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:20:4384,76
11MB2611Scheuer JanActivity Lanškroun6600:20:5882,16
12MB2812Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:21:0880,43
13MB3013Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:21:1279,74
14MB3414Czagan JanSDH Dědek7100:21:3276,28
15MB3815Gregora MilanActivity Lanškroun7100:21:5871,77
16MB4016Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:22:3066,23
17MB4317Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:22:4064,50
18MB4818Tomáš JosefChoceň6700:23:2956,02
19MB5619Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:24:0949,09

Muži C 50-59 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC151Žila MilošBystré6200:19:31115,40
2MC322Skalický JosefŽichlínek6200:21:1998,37
3MC423Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:3686,23
4MC484Grundman MartinKOB Choceň5800:23:2977,88
5MC575Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:0063,53
6MC586Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:25:2260,06

Muži D 60-69 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD271Krsek MiroslavMK Luková4900:21:04105,19
2MD312Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:21:15103,49
3MD413Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:22:3491,32
4MD524Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:4580,38
5MD545Dušek JanSokol Verměřovice5100:23:5478,99
6MD676Wendlig MiroslavLuková5300:29:1130,13

Muži E 70 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME611Bielčik JindřichLichkov4000:26:07105,46
2ME642Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:26:37101,74
3ME663Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:27:4992,80
4ME684Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:29:3879,27
5ME695Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:29:4977,90

Ženy A 20-34 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA181Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:49112,26
2ZA222Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:20:29105,95
3ZA463Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:0281,79
4ZA474Marholdová LucieChoceň8300:23:0681,16
5ZA535Němečková ZuzanaVysoké Mýto8000:23:4974,37
6ZA556Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:24:0871,37

Ženy B 35-44 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB441Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:51111,37
2ZB502Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:32105,73
3ZB633Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:26:1882,89

Ženy C 45-54 let (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC361Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:50157,27
2ZC714Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:33:2681,44
3ZC725Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:36:3161,29

Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD652Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:21110,18
2ZD703Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:30:1789,82

Muži Hobby (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MH11Šilar JakubVysoké Mýto8700:12:46-
2MH22Viktorin MartinFalcon Kickbox Vysoké Mýto9700:13:02-
3MH33Hermann Tomáš1. FC Družba9300:13:10-
4MH44Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:13:48-
5MH55Boháč BonifácAC Choceň0100:13:52-
6MH66Kajsrlík JanFTC Vysoké Mýto9000:14:06-
7MH77Pešina JanFTC Vysoké Mýto8900:14:12-
8MH88Kerhart FilipFTC Vysoké Mýto9200:14:21-
9MH99Kurka ČendaFTC Vysoké Mýto8000:14:26-
10MH1010Pokorný MilanSK Vraclav6400:14:51-
11MH1111Boháč PankrácAC Choceň0600:14:57-
12MH1312Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:16:24-
13MH1813Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:18:14-
14MH1914Novák KamilFTC Vysoké Mýto9500:18:32-
15MH2015Dudycha JakubZŠ Jiráskova0500:18:52-
16MH2116Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:18:56-
17MH2317Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:19:15-
18MH2518Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:19:16-
19MH2719Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:19:16-
20MH3120Strejček VáclavVysoké Mýto7100:19:56-

Ženy Hobby (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZH121Rolečková EvaVysoké Mýto7100:15:15-
2ZH142Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:16:26-
3ZH153Tomášová DanaChoceň6900:16:43-
4ZH164Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:16:59-
5ZH175Kurková MonikaTisová8000:18:09-
6ZH226Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6700:19:00-
7ZH237Dudychová LenkaZŠ Jiráskova7400:19:15-
8ZH258Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:19:16-
9ZH279Cejnarová EliškaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:19:16-
10ZH2910Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:19:16-
11ZH3011Stejčková NelliAC Vysoké Mýto0200:19:55-
12ZH3212Strejčková MartinaVysoké Mýto7300:20:11-

Pivní běh - Muži (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM81Jakoubek JiříAC Vysoké Mýto9000:01:12-
2PM102Pagáč TiborAC Vysoké Mýto9100:01:13-
3PM113Bártek MilanVysoké Mýto9200:01:14-
4PM124Šilar JakubVysoké Mýto8700:01:18-
5PM135Stříteský PavelVysoké Mýto8500:01:19-
6PM146Hanuš PetrCHT Pardubice6400:01:20-
7PM157Nespěšný JaroslavAC Vysoké Mýto9000:01:25-
8PM168Řehák DavidHorzdyk9100:01:30-
9PM189Dostál JiříMostek8600:01:35-
10PM1910Král JakubVysoké Mýto9300:01:37-
10PM1911Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:01:37-
12PM2112Divoký RomanAC Vysoké Mýto9000:01:45-
13PM2213Junek JiříSpolek českých kolařů7300:01:49-
14PM2314Kerhart FilipFTC Vysoké Mýto9200:01:52-
15PM2415Scheuer JanActivity Lanškroun6600:01:53-
16PM2516Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:01:54-
17PM2617Janouch MarekHorzdyk9000:02:00-

Pivní běh - Ženy (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PZ171Němečková ZuzanaVysoké Mýto8000:01:31-
2PZ272Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:02:46-

Trať 0,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C111Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:19-
1D121Nimshausová HelenaAC Vysoké Mýto0800:00:22-
2C122Marhold JanChoceň0800:00:22-
3C143Husák OndřejChoceň0900:00:23-
4C155Holub DavodKnířov0900:00:24-
4C154Glencner OndřejVysoké Mýto0800:00:24-
2D152Kovářová AnnaBudislav0800:00:24-
2D153Csernyanszká VeronikaVysoké Mýto0800:00:24-
6C197Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:25-
6C196Smolák ŠimonBěžecký klub Vysoké Mýto0800:00:25-
4D194Kořínková EmaSokol Vysoké Mýto0800:00:25-
4D195Dudychová MichaelaZŠ Jiráskova0800:00:25-
8C1138Balcar DominikVysoké Mýto0900:00:26-
9C1149Dvořák AdamVysoké Mýto0800:00:27-
10C11510Marhold DanielHorní Jelení0900:00:28-
6D1156Majerová EmmaVysoké Mýto0800:00:28-
7D1177Sobotková MarkétaVysoké Mýto0800:00:34-
8D1188Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:36-
9D1199Kouřímová EmmaVysoké Mýto0900:00:38-
11C11911Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:00:38-
12C12112Drábek OldřichVysoké Mýto1000:00:39-
13C12213Vávra ČendaCzechrun1000:00:40-
10D12310Marholdová NikolaChoceň1000:00:44-
14C12314Kořínek JáchymSokol Vysoké Mýto1100:00:44-
11D12511Kurková AnnaTisová1000:00:45-
15C12615Vacek AntonínVysoké Mýto1100:00:46-
12D12612Češková LucieMŠ Slunečná Vysoké Mýto1000:00:46-
13D12813Dejdarová AnnaAC Vysoké Mýto1000:00:47-
16C12816Blaha AntonínVysoké Mýto1100:00:47-
17C13017Dostál OndřejMŠ Lidická VM1100:00:51-
14D13114Pártlová AmálieChoceň1100:00:57-
15D13215Gregorová JanaACTIVITY Lanškroun1100:01:08-

Trať 0,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D211Červená VeronikaDukla Polička0600:00:44-
2D222Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:00:45-
2D223Dostálová TerezaZŠ Jiráskova0700:00:45-
4D244Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:48-
4D245Marholdová AnetaHorní Jelení0700:00:48-
6D266Štorková KristýnaZŠ Jiráskova0600:00:52-
7D277Holubová NelaKnířov0700:00:55-
8D288Foglová JustýnaAC Vysoké Mýto0700:01:12-
1PM81Jakoubek JiříAC Vysoké Mýto9000:01:12-
2PM102Pagáč TiborAC Vysoké Mýto9100:01:13-
3PM113Bártek MilanVysoké Mýto9200:01:14-
4PM124Šilar JakubVysoké Mýto8700:01:18-
5PM135Stříteský PavelVysoké Mýto8500:01:19-
6PM146Hanuš PetrCHT Pardubice6400:01:20-
7PM157Nespěšný JaroslavAC Vysoké Mýto9000:01:25-
8PM168Řehák DavidHorzdyk9100:01:30-
1PZ171Němečková ZuzanaVysoké Mýto8000:01:31-
9PM189Dostál JiříMostek8600:01:35-
10PM1910Král JakubVysoké Mýto9300:01:37-
10PM1911Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:01:37-
12PM2112Divoký RomanAC Vysoké Mýto9000:01:45-
13PM2213Junek JiříSpolek českých kolařů7300:01:49-
14PM2314Kerhart FilipFTC Vysoké Mýto9200:01:52-
15PM2415Scheuer JanActivity Lanškroun6600:01:53-
16PM2516Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:01:54-
17PM2617Janouch MarekHorzdyk9000:02:00-
2PZ272Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:02:46-

Trať 0,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C211Boháč PankrácAC Choceň0600:00:40-
2C222Hemelík FrantišekTJ Sokol Jaroměř0600:00:41-
3C233Hrdina JakubRK Pohoda0600:00:43-
4C244Jozek AdamAC Vysoké Mýto0600:00:44-
5C256Kouřím MatoušVysoké Mýto0600:00:46-
5C255Kurka OndřejTisová0700:00:46-
7C277Hejkrlík OndřejAC Vysoké Mýto0700:00:47-
8C288Čáp JakubAC Vysoké Mýto0600:00:49-
9C299Horský JakubMŠ Kamarádi Vysoké Mýto0700:00:50-
10C21010Lipavský JindřichVysoké Mýto0700:00:51-
11C21111Blaha VojtěchAC Vysoké Mýto0700:00:57-

Trať 0,72 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z111Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:37105,37
2Z122Červená EliškaDukla Polička0400:02:38104,13
1M131Jadrný TomášVencl tým Ústí nad Orlicí0400:02:40106,06
2M142Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:02:45100,00
3Z153Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:02:4990,50
3M163Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:02:5093,94
4M174Dudycha JakubZŠ Jiráskova0500:02:5686,67
4Z174Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:02:5681,82
5M195Čihák MatějZŠ Vraclav0400:03:0970,91
6M1106Flidr AdamAC Vysoké Mýto0500:03:1267,27
5Z1115Hejkrlíková AdélaAC Vysoké Mýto0400:03:1360,74
6Z1126Ruszová ErikaBučina0400:03:1657,02
7M1137Nespěšný FilipAC Vysoké Mýto0500:03:1958,79
7Z1147Límová DominikaZŠ Jiráskova0500:03:3138,43
8M1158Lerch MichalKoburk0500:03:3243,03
9M1169Nimshaus ViktorAC Vysoké Mýto0500:03:3440,61
8Z1178Dostálová BarboraZŠ Jiráskova0500:03:3533,47
9Z1189Ješinová PavlínaZŠ Jiráskova0500:05:183,00

Trať 0,98 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M211Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:19104,26
2M222Boháč ServácAC Choceň0200:03:2598,36
3M233Költö MatějOEZ Letohrad0300:03:2697,38
1Z241Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:30104,35
4M254Dvořáček DavidAC Vysoké Mýto0300:03:3291,48
2Z262Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:34100,62
5M275Brzlínek LukášAC Vysoké Mýto0200:03:3984,59
3Z283Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:4095,03
6M296Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:03:4182,62
7M2107Csernyanszky DenisAC Vysoké Mýto0300:03:4380,66
8M2118Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:03:4578,69
9M2129Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:4875,74
10M21310Hájek OndřejBrandýs nad Orlicí0200:03:5469,84
11M21411Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:04:0360,98
12M21512Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:04:0559,02
4Z2164Mlejnková PetraAC Vysoké Mýto0200:04:1166,15
4Z2165Pechancová TerezaAC Vysoké Mýto0200:04:1166,15
6Z2186Hořeňovská KarolínaAC Vysoké Mýto0200:04:1661,49
13M21913Zamastil AlexGymnázium Vysoké Mýto0200:04:1747,21
7Z2207Lerchová KateřinaSpartak Letohrad0300:04:3147,52

Trať 1,28 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z411Pulgretová KateřinaTJ Nové Město na Moravě9900:04:56109,44
1M321Boháč BonifácAC Choceň0100:05:04106,98
2Z432Smoláková AlexandraAC Vysoké Mýto9800:05:1398,50
2M332Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:13101,27
3Z453Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:05:2392,06
4Z464Novotná ŠárkaAC Vysoké Mýto9800:05:2888,84
3M363Gregora JanActivity Lanškroun0000:05:2891,75
1Z381Frydrychová EliškaAC Choceň0100:05:29106,09
2Z392Junková MargitAC Vysoké Mýto0000:05:35102,55
4M3104Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:05:4879,05
5Z4115Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:05:5273,39
3Z3123Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:05:5491,36
6Z4136Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:05:5968,88
4Z3144Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:06:0087,82
7Z4157Hájková KateřinaAC Vysoké Mýto9900:06:0664,38
8Z4168Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:06:0962,45
5Z3175Filipovová NatálieAtletika Jablonné nad Orlicí0100:06:1578,98
6Z3186Šiklová NelaAC Vysoké Mýto0100:06:2672,50
7Z3197Vindušková BarbaraActivity Lanškroun0100:06:2871,32
9Z4209Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:06:3843,78
8Z3218Čiháková MarieZŠ Jiráskova0100:07:0251,28
10Z42210Jasanská AnetaAC Vysoké Mýto9900:07:2314,81
10Z42211Voleská KláraAC Vysoké Mýto9800:07:2314,81
12Z42412Muselová JitkaAC Vysoké Mýto9900:07:2414,16

Trať 2,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:46101,42
2M422Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:49100,14
3M433Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:07:5398,44
4M444Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:08:0394,18
5M455Gregora JakubActivity Lanškroun9800:08:4177,98
1Z561Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:08:43117,98
2Z572Chytková BarboraAC Vysoké Mýto9600:09:22104,41
6M486Beneš VojtěchAC Vysoké Mýto9900:09:2857,95
3Z593Mlejnková MartinaAC Vysoké Mýto9600:10:3977,61
7M4107Grundman VáclavAC Choceň9900:11:353,84

Trať 2,7 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M511Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:09:07116,29
2M522Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:10:4483,71

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MH11Šilar JakubVysoké Mýto8700:12:46-
2MH22Viktorin MartinFalcon Kickbox Vysoké Mýto9700:13:02-
3MH33Hermann Tomáš1. FC Družba9300:13:10-
4MH44Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:13:48-
5MH55Boháč BonifácAC Choceň0100:13:52-
6MH66Kajsrlík JanFTC Vysoké Mýto9000:14:06-
7MH77Pešina JanFTC Vysoké Mýto8900:14:12-
8MH88Kerhart FilipFTC Vysoké Mýto9200:14:21-
9MH99Kurka ČendaFTC Vysoké Mýto8000:14:26-
10MH1010Pokorný MilanSK Vraclav6400:14:51-
11MH1111Boháč PankrácAC Choceň0600:14:57-
1ZH121Rolečková EvaVysoké Mýto7100:15:15-
12MH1312Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:16:24-
2ZH142Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:16:26-
3ZH153Tomášová DanaChoceň6900:16:43-
4ZH164Spilková GabrielaBJB Vysoké Mýto7200:16:59-
5ZH175Kurková MonikaTisová8000:18:09-
13MH1813Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:18:14-
14MH1914Novák KamilFTC Vysoké Mýto9500:18:32-
15MH2015Dudycha JakubZŠ Jiráskova0500:18:52-
16MH2116Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:18:56-
6ZH226Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6700:19:00-
7ZH237Dudychová LenkaZŠ Jiráskova7400:19:15-
17MH2317Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:19:15-
8ZH258Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:19:16-
18MH2518Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:19:16-
19MH2719Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:19:16-
9ZH279Cejnarová EliškaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:19:16-
10ZH2910Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:19:16-
11ZH3011Stejčková NelliAC Vysoké Mýto0200:19:55-
20MH3120Strejček VáclavVysoké Mýto7100:19:56-
12ZH3212Strejčková MartinaVysoké Mýto7300:20:11-

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:15:54108,11
1MJ22Friš JanAK SSK Vítkovice9500:16:28109,21
2MA33Dymák PavelHvězda Pardubice8700:16:3699,66
2MJ41Zenkl AdamSSK Vítkovice9500:17:00103,03
3MA54Kopecký JanHvězda Pardubice9000:17:1392,22
4MA65Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí8400:17:2689,61
5MA76Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:17:4885,18
6MA87Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:1679,55
3MJ92Smolák PetrAC Vysoké Mýto9400:18:1987,77
1MB101Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:19:07101,39
2MB112Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:1699,83
7MA128Münster PavelVysoké Mýto7800:19:2166,48
3MB133Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:19:2298,79
4MB144Rautenkranc MiroslavTriatlon Vysoké Mýto6400:19:2498,44
1MC151Žila MilošBystré6200:19:31115,40
5MB165Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:19:3796,19
6MB176Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:19:4794,46
1ZA181Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:49112,26
7MB197Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:20:1988,92
8MB208Zachař JiříSruby7200:20:2587,88
9MB219Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:2787,53
2ZA222Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:20:29105,95
8MA239Živný MarekOrel Orlice9100:20:3152,40
10MB2410Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:20:4384,76
9MA2510Znojemský JiříVysoké Mýto7500:20:5148,37
11MB2611Scheuer JanActivity Lanškroun6600:20:5882,16
1MD271Krsek MiroslavMK Luková4900:21:04105,19
4MJ283Machotka DominikLanškroun9400:21:0855,13
12MB2812Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:21:0880,43
13MB3013Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:21:1279,74
2MD312Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:21:15103,49
2MC322Skalický JosefŽichlínek6200:21:1998,37
10MA3311Dostál JiříMostek8600:21:2541,54
14MB3414Czagan JanSDH Dědek7100:21:3276,28
11MA3512Marhold PetrChoceň7800:21:4138,32
1ZC361Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:50157,27
12MA3713Roleček MilanPěčín7600:21:5236,10
15MB3815Gregora MilanActivity Lanškroun7100:21:5871,77
13MA3914Bezdíček RadekMostek8700:22:0134,29
16MB4016Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:22:3066,23
3MD413Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:22:3491,32
3MC423Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:3686,23
17MB4317Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:22:4064,50
1ZB441Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:51111,37
14MA4515Němeček MichalKujebáci9000:22:5523,43
3ZA463Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:0281,79
4ZA474Marholdová LucieChoceň8300:23:0681,16
18MB4818Tomáš JosefChoceň6700:23:2956,02
4MC484Grundman MartinKOB Choceň5800:23:2977,88
2ZB502Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:32105,73
15MA5116Kopecký LukášFTC Vysoké Mýto8400:23:3615,19
4MD524Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:4580,38
5ZA535Němečková ZuzanaVysoké Mýto8000:23:4974,37
5MD545Dušek JanSokol Verměřovice5100:23:5478,99
6ZA556Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:24:0871,37
19MB5619Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:24:0949,09
5MC575Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:0063,53
6MC586Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:25:2260,06
16MA5917Nasku PetrVysoké Mýto7500:25:353,00
17MA6018Matoušek MarekTisová9200:25:373,00
1ME611Bielčik JindřichLichkov4000:26:07105,46
18MA6219Hála LadislavAidriane8300:26:133,00
3ZB633Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:26:1882,89
2ME642Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:26:37101,74
1ZD652Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:21110,18
3ME663Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:27:4992,80
6MD676Wendlig MiroslavLuková5300:29:1130,13
4ME684Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:29:3879,27
5ME695Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:29:4977,90
2ZD703Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:30:1789,82
2ZC714Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:33:2681,44
3ZC725Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:36:3161,29

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:15:54105,17
2MJ22Friš JanAK SSK Vítkovice9500:16:2898,23
3MA33Dymák PavelHvězda Pardubice8700:16:3696,60
4MJ41Zenkl AdamSSK Vítkovice9500:17:0091,70
5MA54Kopecký JanHvězda Pardubice9000:17:1389,04
6MA65Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí8400:17:2686,39
7MA76Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:17:4881,89
8MA87Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:1676,17
9MJ92Smolák PetrAC Vysoké Mýto9400:18:1975,56
10MB101Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:19:0765,76
11MB112Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:19:1663,92
12MA128Münster PavelVysoké Mýto7800:19:2162,90
13MB133Jadrný LubomírVencl tým Ústí nad Orlicí7300:19:2262,70
14MB144Rautenkranc MiroslavTriatlon Vysoké Mýto6400:19:2462,29
15MC151Žila MilošBystré6200:19:3160,86
16MB165Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:19:3759,63
17MB176Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:19:4757,59
18MB197Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:20:1951,06
19MB208Zachař JiříSruby7200:20:2549,83
20MB219Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:20:2749,42
21MA239Živný MarekOrel Orlice9100:20:3148,60
22MB2410Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:20:4346,15
23MA2510Znojemský JiříVysoké Mýto7500:20:5144,52
24MB2611Scheuer JanActivity Lanškroun6600:20:5843,09
25MD271Krsek MiroslavMK Luková4900:21:0441,87
26MJ283Machotka DominikLanškroun9400:21:0841,05
26MB2812Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:21:0841,05
28MB3013Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:21:1240,23
29MD312Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:21:1539,62
30MC322Skalický JosefŽichlínek6200:21:1938,80
31MA3311Dostál JiříMostek8600:21:2537,58
32MB3414Czagan JanSDH Dědek7100:21:3236,15
33MA3512Marhold PetrChoceň7800:21:4134,31
34MA3713Roleček MilanPěčín7600:21:5232,06
35MB3815Gregora MilanActivity Lanškroun7100:21:5830,84
36MA3914Bezdíček RadekMostek8700:22:0130,22
37MB4016Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:22:3024,30
38MD413Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:22:3423,49
39MC423Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:22:3623,08
40MB4317Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:22:4022,26
41MA4515Němeček MichalKujebáci9000:22:5519,20
42MB4818Tomáš JosefChoceň6700:23:2912,25
42MC484Grundman MartinKOB Choceň5800:23:2912,25
44MA5116Kopecký LukášFTC Vysoké Mýto8400:23:3610,82
45MD524Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:458,99
46MD545Dušek JanSokol Verměřovice5100:23:547,15
47MB5619Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:24:094,08
48MC575Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:25:003,00
49MC586Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:25:223,00
50MA5917Nasku PetrVysoké Mýto7500:25:353,00
51MA6018Matoušek MarekTisová9200:25:373,00
52ME611Bielčik JindřichLichkov4000:26:073,00
53MA6219Hála LadislavAidriane8300:26:133,00
54ME642Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:26:373,00
55ME663Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:27:493,00
56MD676Wendlig MiroslavLuková5300:29:113,00
57ME684Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:29:383,00
58ME695Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:29:493,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA181Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:19:49108,64
2ZA222Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:20:29102,20
3ZC361Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:5089,16
4ZB441Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:22:5179,35
5ZA463Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:0277,58
6ZA474Marholdová LucieChoceň8300:23:0676,93
7ZB502Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:3272,75
8ZA535Němečková ZuzanaVysoké Mýto8000:23:4970,01
9ZA556Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:24:0866,95
10ZB633Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:26:1846,03
11ZD652Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:2135,89
12ZD703Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:30:177,56
13ZC714Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:33:263,00
14ZC725Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:36:313,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 92%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Výborný profesionální komentátor, skvělá organizace bez chybičky, věcné ceny v dětských kategoriích ovšem mohly být lepší- to se sponzoři moc nepředvedli, krásné medaile.
naike-mia
Měl by jsem připomínku ke skupince asi 6 závodníků běžících trať 3 km roztažených po celé šíři ve žlutých a červených trikách, tolerujte i ostatní závodníky, kteří chtějí běžet rychleji než vy, a nevytvářejte zábranu, díky pro příště.
roman.sedlacek
Já bych si dovolil pochválit závod po všech stránkách, výborně zvládnuté organizačně, výborný zasvěcený komentář a jelikož jsem měl tu čest mít syna (ročník 2008) na bedně, tak si troufnu tvrdit, že i ceny v dětských kategoriích byly výborné, krásný diplom, medaile, za mě naprosto bezchyby, velké díky Lukáši. Petr Marhold.
marhold
Organizačně vydařený závod. Bylo by možné přidat výsledky běhu hobby? Díky.
z.spilko
Pridany kategorie Hobby a Pivni beh
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód