Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cross po lyžařských tratích

28.9.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cross po lyžařských tratích
  • datum konání: 28.9.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Klub Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

areál SKI Hory Česká Třebová, GPS: 49°53’42.644 “N, 16°25’14.553”E
10:00 - start první kategorie
11:00 - start hlavního závodu

Přihlášky

8:30 – 9:30 - prezence, přihlášky, žactvo, dorost
10:30 - ukončení prezentace kategorie juniorské a dospělí

Startovné

dospělí 50, - Kč
děti, dorost a rodinný běh 30,- Kč

Popis tratě

běží se po lyžařských tratích, trať 4 km tvoří dva okruhy o délce 3 a 1 km, trať 6 km tvoří 2 okruhy o délce 3 km, trať 9 km tvoří 3 okruhy o délce 3 km, rodinné štafety se běží na okruhu 150 m.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

SKI KLUB Česká Třebová, o.s.
Na Skále 573, Česká Třebová
tel.: 602 141 946
a Orel Česká Třebová

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

jiri.zapletal@czloko.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Cross po lyžařských tratích192
23.9.2017Cross po lyžařských tratích229
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
25.9.2010Cross po lyžařských tratích286
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
25.9.2004Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry237
27.9.2003Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník205
6.10.20023. ročník, Kros po lyžařských tratích267
29.9.2001Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory277
24.9.2000Cross po lyžařských tratích276

Statistika závodu Cross po lyžařských tratích

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 4149

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šafář Jaroslav5116
Vacek Martin6916
Sadílek Ota4615
Šimůnek Jan8213
Jirásková Eva6413
Smoláková Alexandra9813
Keprtová Miloslava4812
Stránský Aleš6012
Smolák Petr9412
Marek Jiří4312
Smoláková Valérie9312
Bielčik Jindřich4012
Gregora Filip0212
Černá Kristýna9311
Dušková Lenka8011
Smoláková Dominika0011
Stránská Michaela9711
Stránská Adéla9110
Šimůnková Pavla7710
Hofmanová Veronika7810
Šimůnek Jan4910
Smoláková Jiřina6910
Klaclová Šárka9310
Hronek Jaroslav9110
Čáp Bohuslav5110
Červ Miloslav509
Borková Agáta029
Pavel Jan959
Mlynář Vojtěch989
Šebek Michal849
Preislerová Agáta Nela099
Gregorová Michaela049
Brusenbauchová Nela089
Limburská Eliška999
Buriánek Tomáš899
Čerenkova Petra999
Šimůnek Jan039
Borek Viktor049
Limburský Jan018
Sontáková Lenka918
Buriánek Roman658
Nechvíl Petr918
Horáček Michal758
Krunčík Pavel858
Kessnerová Martina768
Sejkorová Lenka638
Matyášová Jana658
Vytlačilová Lenka848
Kebrle Milan758
Smolák Bedřich038

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní chlapci r. 2008 a mladší (trať 0,15 km - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1183Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:44-
2C14139Smolák ŠimonOrel Vysoké Mýto0800:00:50-
3C1590Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:51-
4C17127Gajarský Erikneregistrován1000:00:55-
5C11068Herman DavidSKI Jizerka0900:01:04-
6C111157Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:01:06-
7C113147Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:01:13-
8C11417Fojt LukášOrel - Obřany0900:01:15-
9C11570Horváth TadeášOrel Nové M. na M.0900:01:16-
10C118151Halas HynekOrel Šitbořice1000:02:15-
11C1192Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:02:27-
Předškolní dívky r. 2008 a mladší (trať 0,15 km - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D121Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:48-
2D13135Šafářová Karolínaneregistrována0800:00:50-
3D16167Kynclová SofieČeská Třebová0800:00:55-
4D1813Tichá ZdislavaOrel Obřany0900:01:01-
5D1965Kuglerová DenisaTJ Svitavy0900:01:02-
6D11262Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:01:08-
7D116174Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:01:33-
8D117134Roidlová Viktorieneregistrována1200:02:12-
9D120164Jirásková ApolenaBBB Lanškroun1100:02:42-
10D12194Olbrichová ŠarlotaSKI Klub Česká Třebová1100:02:46-
Minižáci r. 06-07 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2575Boháč PankrácAC Choceň0600:02:45-
2C2697Steiger AlexanderFenix SKI Team Jeseník0600:02:45-
3C210114Mlynář MarekVENCL tým ÚO0700:02:56-
4C21634Nový TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0600:03:28-
5C21814Tichý AdamOrel Obřany0600:03:32-
6C22433Kulhavý TadeášTJ Spartak OEZ Letohrad0600:03:42-
7C22632Doleček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad0600:03:51-
8C227112Jonáš PetrFenix SKI Team Jeseník0700:03:57-
9C22937Kunt MartinSpartak OEZ Letohrad0700:04:32-
10C23118Fojt VojtěchOrel - Obřany0700:05:00-
Minižákyně r. 06-07 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21191Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:03:11-
2D212168Červená VeronikaDukla Polička0600:03:11-
3D213183Klementová LuisaAtletika Lanškroun0600:03:12-
4D21463Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:03:18-
5D21727Kubíčková NinaSpartak OEZ Letohrad0700:03:32-
6D21910Miková JulieOrel Obřany0600:03:33-
7D22026Lánová TerezieSpartak Letohrad0600:03:36-
8D221165Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:03:36-
9D22296Vinklerová AnnaFenix SKI Team Jeseník0600:03:37-
10D22525Šilarová VeronikaTJ Spartak OEZ Letohrad0600:03:48-
11D22873Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:04:22-
12D23028Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:04:57-
13D232133Zachařová MarieOrel Vysoké Mýto0700:05:19-
Nejmladší žáci r. 04-05 (trať 0,8 km - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M13113Jadrný TomášVencl tým Ústí nad Orlicí0400:03:18105,82
2M16119Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:2598,85
3M1798Bakeš DanielFenix SKI team Jeseník0500:03:2995,32
4M19166Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:3093,76
5M110146Andrle DavidOrel Česká Třebová0500:03:3985,67
6M113117Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:03:4282,65
7M11561Koudelka PetrOrel Žatčany0500:03:4381,52
8M11642Rybka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:4480,23
9M123142Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:03:5470,84
10M12564Kugler JakubTJ Svitavy0400:04:0163,90
11M12631Rybka FilipSpartak OEZ Letohrad0500:04:0263,24
12M12745Brix AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:0362,26
13M12843Kunt StanislavTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:1252,69
14M13030Vencl JiříTJ SPARTAK OEZ Letohrad0500:04:4223,92
Nejmladší žákyně r. 04-05 (trať 0,5 km - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11116Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:27102,98
2Z12118Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:02:29100,20
3Z13169Červená EliškaDukla Polička0400:02:3196,82
4Z14126Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:02:4479,35
5Z1739Kánská LucieTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:4578,05
6Z1840Grossmannová KláraSpartak OEZ Letohrad0400:02:5170,14
7Z1982Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:02:5269,07
8Z11585Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:03:2523,85
9Z12329Sysrová SandraTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:386,96
Mladší žáci r. 02-03 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2135Abrahám LuděkTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:59104,58
2M24125Gregora FilipActivity Lanškroun0200:04:04100,79
3M27161Mužík MartinAtletika Polička0300:04:1194,63
4M2844Költö MatějSpartak OEZ Letohrad0300:04:1690,69
5M2107Procházka DavidOREL Obřany0300:04:2682,45
6M211103Medek JakubFenix ski team Jeseník0200:04:2782,00
7M21246Lána JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:2781,59
8M215122Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:04:3773,94
9M21847Bergman JakubSpartak OEZ Letohrad0200:04:3972,28
10M21948Hynek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:4071,05
11M22041Semirád JanTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:4269,54
12M221121Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:04:4368,98
13M22266Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč0200:04:4765,30
14M22449Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:05:0153,94
15M22586Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:05:1245,44
16M22715Tichý VojtěchOrel Obřany0300:06:133,00
Mladší žákyně r. 02-03 (trať 0,8 km - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2189Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:07107,65
2Z2299Jonášová MartinaFenix SKI Team Jeseník0300:03:1797,51
3Z24148Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:2094,84
4Z2553Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:2589,39
5Z2895Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:2985,05
6Z21111Miková DominikaOrel Obřany0200:03:4172,88
7Z212143Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:03:4172,49
8Z214100Nováčková LucieFenix SKI team Jeseník0300:03:4370,89
9Z217102Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:03:4667,73
10Z218120Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:03:4866,15
11Z21936Grossmannová TerezaSpartak OEZ Letohrad0200:03:4865,58
12Z22038Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:5063,61
13Z221101Nováčková MonikaFenix SKI team Jeseník0300:03:5162,67
14Z22260Ondrušová KateřinaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:5360,81
15Z224152Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:03:5756,49
16Z22971Horváthová JulieOREL Nové Město na Moravě0300:04:1636,95
Starší žáci r. 00-01 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3157Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:08:07103,61
2M32149Chlup TomášActivity Lanškroun0000:08:1998,56
3M3356Urban MatyášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:08:2197,83
4M34105Strouhal JakubFenix SKI team Jeseník0100:08:2994,73
5M35108Dvořák VítekFenix Ski team Jeseník0000:08:4787,43
6M3676Boháč BonifácAC Choceň0100:09:1177,69
7M39130Gregora JanActivity Lanškroun0000:09:2472,27
8M31052Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:09:3169,47
9M31158Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:10:0954,12
10M31293Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:10:1053,68
11M314163Grodl DominikAtletika Polička0000:10:3145,48
12M3154Limburský JanOrel Obřany0100:10:3344,37
13M31772Horváth MatoušOREL nové Město na Moravě0100:11:1328,54
14M31816Tichý MiroslavOrel Obřany0100:11:3220,71
Starší žákyně r. 00-01 (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3259Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:02101,25
2Z33107Poulíková KarolínaFenix SKI team Jeseník0000:04:03100,48
3Z35104Strouhalová AnnaFenix SKI team Jeseník0100:04:0698,27
4Z3654Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:0995,54
5Z3984Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:1987,30
6Z31380Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:3078,51
7Z31481Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:3573,91
8Z31650Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:3772,39
9Z31767Jakubcová BarboraOREL Dolní Dobrouč0000:04:3872,01
10Z323106Nováčková HelenaFenix SKI team Jeseník0000:04:4863,40
11Z326153Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:05:1839,32
12Z32812Miková EliškaOrel Obřany0000:06:373,00
Mladší dorostenci r. 98-99 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41109Žalčík KimFenix SKI team Jeseník9900:11:23106,49
2M42155Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:11:5397,96
3M43170Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:12:0195,55
4M44160Pavliš MartinAtletika Polička9800:12:1192,73
5M45162Mužík JanAtletika Polička9800:12:1392,19
6M46110Bráblík MichalFenix SKI team Jeseník9800:13:1175,71
7M4755Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:13:2372,34
8M48154Halas PavelOrel Šitbořice9900:15:2637,51
9M498Procházka TomášOrel Brno-Obřany9900:18:413,00
10M410207Žila DanielBystré9900:20:213,00
Mladší dorostenky r. 98-99 (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4777Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:09:21107,34
2Z48138Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:09:22107,12
3Z41388Pourová MarkétaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:10:2585,55
4Z41679Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:10:4977,10
5Z4195Limburská EliškaOrel Obřany9900:11:5255,45
6Z42078Cejnarová EliškaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:12:0351,90
7Z42151Šulcová MagdaTJ Spartak OEZ Letohrad9900:12:2942,63
Starší dorostenci r. 96-97 (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51111Jonáš MatějFenix SKI team Jeseník9700:16:24142,38
2M52189Pavlas JanActivity Lanškroun9600:17:50128,58
3M546Halas JiříOrel Obřany9700:28:1029,04
-M5-69Nováček OndřejOrel Kuřim97DNF-
Starší dorostenky r. 96-97 (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5119Paulíková KamilaOrel - Obřany9700:20:21100,00
Junioři 18-19 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1137Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:24:23122,26
2MJ4225Machotka DominikLanškroun9400:27:22100,58
3MJ12208Záveský JanOrel Česká Třebová9500:30:3477,15
Juniorky 18-19 let (trať 4 km - fialová + hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3215Krátká HanaLanškroun9500:22:42100,00
Muži A 20-39 let (trať 9 km - 3x fialova)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1171Hořčička JiříTeam Dukla Liberec9000:35:02104,58
2MA2201Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:35:29102,07
3MA3224Kučera LadislavČeská Třebová7600:37:0293,35
4MA7211Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:39:1181,40
5MA8193Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:40:0976,02
6MA9123Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:40:4872,31
7MA11205Živný MarekOrel Orlice9100:41:3268,26
8MA15203Kašše Tomášneregistrován8500:42:4561,43
9MA20212Marhold LubošHorní Jelení7700:45:1347,75
10MA21206Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:46:3040,58
11MA2592Smolák VojtěchRybníky Lanškroun7400:47:5932,29
12MA2619Hronek JaroslavOrel Obřany9100:48:5527,07
13MA30173Vebr MichalČeská Třebová7800:51:4011,68
Muži B 40-49 let (trať 9 km - 3x fialova)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4199Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:10103,07
2MB5182Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:37:5898,81
3MB6210Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:38:0698,12
4MB10150Chlup JiříActivity Lanškroun7000:41:2180,92
5MB12132Zachař JiříOrel Vysoké Mýto - Sruby7200:41:4079,23
6MB13156Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:4079,21
7MB14226Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:42:2475,36
8MB16220Belobrad IvanŽamberk6600:43:1970,48
9MB17218Kalous Tomᚎamberk6400:43:5567,35
10MB18131Gregora MilanActivity Lanškroun7100:44:4263,13
11MB19128Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:45:0561,12
12MB22223Kunčár ZdeněkLanškroun7300:47:0250,81
13MB2322Mika IvoOrel Obřany Brno6600:47:2748,62
14MB24136Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:47:3547,89
15MB27115Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:49:3936,91
16MB28227Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:50:1533,75
17MB29145Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:2333,04
18MB31200Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:52:5219,86
-MB-3Ondruš MartinRK69DNF-
Muži C 50-59 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2197Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:25:51109,83
2MC3204Žila MilošBystré6200:27:02101,10
3MC7216Krátký LubošLanškroun6200:28:4089,08
4MC8124Doležal LubošCyklotony5400:28:5287,67
5MC20187Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:34:2147,29
6MC22198Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:34:5642,99
7MC33191Juránek StanislavOrel Židenice5600:37:4821,87
8MC3823Fojt LeošOrel - Obřany5700:42:173,00
Muži D 60 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD9179Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:29:01109,87
2MD10188Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:29:47104,88
3MD16202Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:32:4685,25
4MD17159Červ MiloslavAtletika Polička5000:32:5184,78
5MD19194Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:33:5577,78
6MD25158Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:35:2567,85
7MD28221Bielčik JindřichLichkov4000:36:38105,13
8MD29196Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:36:4459,24
9MD30217Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:36:54103,76
10MD37190Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:39:1691,12
11MD40176Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:42:3073,98
12MD46180Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:12:183,00
Ženy A 20-34 let (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5195Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:15108,61
2ZA6172Černá KristýnaKB OEZ Letohrad9300:28:25107,43
3ZA13213Honsová HanaActivity Lanškroun7900:31:5383,95
4ZA14129Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:31:5383,93
5ZA15186Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:32:4078,66
6ZA18222Kriklová AlenaMK Prostějov7900:33:2673,39
7ZA39219Kalousová AlenaŽamberk8000:42:1813,32
8ZA4324Fojtová LenkaOrel - Obřany7900:46:133,00
9ZA4521Halasová ZuzanaOrel Obřany9300:48:133,00
Ženy B 35 let a starší (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11214Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:30:31118,63
2ZB21185Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:38127,09
3ZB2387Šumberová LucieČeská Třebová7200:35:0491,65
4ZB24141Kvasničková RadkaČeská Třebová6900:35:2389,72
5ZB26178Roidlová Martina-7800:36:2983,17
6ZB2774Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:36:38105,06
7ZB31140Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:37:0279,98
8ZB32184Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:37:3799,78
9ZB34181Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:37:5774,51
10ZB35175Strouhalová JanaSKI Fortex Moravský Beroun7400:38:0673,63
11ZB36177Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:38:2995,16
12ZB41144Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:42:3646,85
13ZB42192Slabáková LenkaOrel Židanice6600:45:2872,91
14ZB4420Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:48:1213,55
Trať 0,5 km - modrá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11116Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:27102,98
2Z12118Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:02:29100,20
3Z13169Červená EliškaDukla Polička0400:02:3196,82
4Z14126Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:02:4479,35
1C2575Boháč PankrácAC Choceň0600:02:45-
2C2697Steiger AlexanderFenix SKI Team Jeseník0600:02:45-
5Z1739Kánská LucieTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:4578,05
6Z1840Grossmannová KláraSpartak OEZ Letohrad0400:02:5170,14
7Z1982Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:02:5269,07
3C210114Mlynář MarekVENCL tým ÚO0700:02:56-
1D21191Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:03:11-
2D212168Červená VeronikaDukla Polička0600:03:11-
3D213183Klementová LuisaAtletika Lanškroun0600:03:12-
4D21463Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:03:18-
8Z11585Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:03:2523,85
4C21634Nový TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0600:03:28-
5D21727Kubíčková NinaSpartak OEZ Letohrad0700:03:32-
5C21814Tichý AdamOrel Obřany0600:03:32-
6D21910Miková JulieOrel Obřany0600:03:33-
7D22026Lánová TerezieSpartak Letohrad0600:03:36-
8D221165Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:03:36-
9D22296Vinklerová AnnaFenix SKI Team Jeseník0600:03:37-
9Z12329Sysrová SandraTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:386,96
6C22433Kulhavý TadeášTJ Spartak OEZ Letohrad0600:03:42-
10D22525Šilarová VeronikaTJ Spartak OEZ Letohrad0600:03:48-
7C22632Doleček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad0600:03:51-
8C227112Jonáš PetrFenix SKI Team Jeseník0700:03:57-
11D22873Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:04:22-
9C22937Kunt MartinSpartak OEZ Letohrad0700:04:32-
12D23028Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:04:57-
10C23118Fojt VojtěchOrel - Obřany0700:05:00-
13D232133Zachařová MarieOrel Vysoké Mýto0700:05:19-
Trať 0,8 km - červená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2189Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:07107,65
2Z2299Jonášová MartinaFenix SKI Team Jeseník0300:03:1797,51
1M13113Jadrný TomášVencl tým Ústí nad Orlicí0400:03:18105,82
3Z24148Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:2094,84
4Z2553Kubíčková NikitaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:2589,39
2M16119Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:03:2598,85
3M1798Bakeš DanielFenix SKI team Jeseník0500:03:2995,32
5Z2895Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:2985,05
4M19166Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:3093,76
5M110146Andrle DavidOrel Česká Třebová0500:03:3985,67
6Z21111Miková DominikaOrel Obřany0200:03:4172,88
7Z212143Borková AgátaSpartak OEZ Letohrad0200:03:4172,49
6M113117Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:03:4282,65
8Z214100Nováčková LucieFenix SKI team Jeseník0300:03:4370,89
7M11561Koudelka PetrOrel Žatčany0500:03:4381,52
8M11642Rybka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0400:03:4480,23
9Z217102Bakešová DenisaFenix Ski Team Jeseník0200:03:4667,73
10Z218120Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:03:4866,15
11Z21936Grossmannová TerezaSpartak OEZ Letohrad0200:03:4865,58
12Z22038Mikysková SvatavaTJ Spartak OEZ Letohrad0300:03:5063,61
13Z221101Nováčková MonikaFenix SKI team Jeseník0300:03:5162,67
14Z22260Ondrušová KateřinaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:5360,81
9M123142Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:03:5470,84
15Z224152Halasová LudmilaOrel Šitbořice0300:03:5756,49
10M12564Kugler JakubTJ Svitavy0400:04:0163,90
11M12631Rybka FilipSpartak OEZ Letohrad0500:04:0263,24
12M12745Brix AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:0362,26
13M12843Kunt StanislavTJ Spartak OEZ Letohrad0400:04:1252,69
16Z22971Horváthová JulieOREL Nové Město na Moravě0300:04:1636,95
14M13030Vencl JiříTJ SPARTAK OEZ Letohrad0500:04:4223,92
Trať 1 km - hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2135Abrahám LuděkTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:59104,58
1Z3259Mikulová KarolínaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:02101,25
2Z33107Poulíková KarolínaFenix SKI team Jeseník0000:04:03100,48
2M24125Gregora FilipActivity Lanškroun0200:04:04100,79
3Z35104Strouhalová AnnaFenix SKI team Jeseník0100:04:0698,27
4Z3654Smrčková NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:0995,54
3M27161Mužík MartinAtletika Polička0300:04:1194,63
4M2844Költö MatějSpartak OEZ Letohrad0300:04:1690,69
5Z3984Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:1987,30
5M2107Procházka DavidOREL Obřany0300:04:2682,45
6M211103Medek JakubFenix ski team Jeseník0200:04:2782,00
7M21246Lána JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:2781,59
6Z31380Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:3078,51
7Z31481Filipovová NatálieTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:3573,91
8M215122Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:04:3773,94
8Z31650Šilarová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad0100:04:3772,39
9Z31767Jakubcová BarboraOREL Dolní Dobrouč0000:04:3872,01
9M21847Bergman JakubSpartak OEZ Letohrad0200:04:3972,28
10M21948Hynek LukášTJ Spartak OEZ Letohrad0200:04:4071,05
11M22041Semirád JanTJ Spartak OEZ Letohrad0300:04:4269,54
12M221121Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:04:4368,98
13M22266Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč0200:04:4765,30
10Z323106Nováčková HelenaFenix SKI team Jeseník0000:04:4863,40
14M22449Moravec JanTJ Spartak OEZ Letohrad0200:05:0153,94
15M22586Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:05:1245,44
11Z326153Halasová VeronikaOrel Šitbořice0100:05:1839,32
16M22715Tichý VojtěchOrel Obřany0300:06:133,00
12Z32812Miková EliškaOrel Obřany0000:06:373,00
Trať 2 km - zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3157Mikyska TomášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:08:07103,61
2M32149Chlup TomášActivity Lanškroun0000:08:1998,56
3M3356Urban MatyášTJ Spartak OEZ Letohrad0000:08:2197,83
4M34105Strouhal JakubFenix SKI team Jeseník0100:08:2994,73
5M35108Dvořák VítekFenix Ski team Jeseník0000:08:4787,43
6M3676Boháč BonifácAC Choceň0100:09:1177,69
1Z4777Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:09:21107,34
2Z48138Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:09:22107,12
7M39130Gregora JanActivity Lanškroun0000:09:2472,27
8M31052Kánský PetrTJ Spartak OEZ Letohrad0000:09:3169,47
9M31158Strnad AdamTJ Spartak OEZ Letohrad0000:10:0954,12
10M31293Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:10:1053,68
3Z41388Pourová MarkétaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:10:2585,55
11M314163Grodl DominikAtletika Polička0000:10:3145,48
12M3154Limburský JanOrel Obřany0100:10:3344,37
4Z41679Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:10:4977,10
13M31772Horváth MatoušOREL nové Město na Moravě0100:11:1328,54
14M31816Tichý MiroslavOrel Obřany0100:11:3220,71
5Z4195Limburská EliškaOrel Obřany9900:11:5255,45
6Z42078Cejnarová EliškaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:12:0351,90
7Z42151Šulcová MagdaTJ Spartak OEZ Letohrad9900:12:2942,63
Trať 3 km - fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41109Žalčík KimFenix SKI team Jeseník9900:11:23106,49
2M42155Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:11:5397,96
3M43170Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:12:0195,55
4M44160Pavliš MartinAtletika Polička9800:12:1192,73
5M45162Mužík JanAtletika Polička9800:12:1392,19
6M46110Bráblík MichalFenix SKI team Jeseník9800:13:1175,71
7M4755Macháček VojtěchTJ Spartak OEZ Letohrad9900:13:2372,34
8M48154Halas PavelOrel Šitbořice9900:15:2637,51
9M498Procházka TomášOrel Brno-Obřany9900:18:413,00
10M410207Žila DanielBystré9900:20:213,00
1Z5119Paulíková KamilaOrel - Obřany9700:20:21100,00
Trať 4 km - fialová + hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51111Jonáš MatějFenix SKI team Jeseník9700:16:24142,38
2M52189Pavlas JanActivity Lanškroun9600:17:50128,58
1ZJ3215Krátká HanaLanškroun9500:22:42100,00
3M546Halas JiříOrel Obřany9700:28:1029,04
Trať 6 km - 2x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1137Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:24:23122,26
1MC2197Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:25:51109,83
2MC3204Žila MilošBystré6200:27:02101,10
2MJ4225Machotka DominikLanškroun9400:27:22100,58
1ZA5195Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:15108,61
2ZA6172Černá KristýnaKB OEZ Letohrad9300:28:25107,43
3MC7216Krátký LubošLanškroun6200:28:4089,08
4MC8124Doležal LubošCyklotony5400:28:5287,67
1MD9179Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:29:01109,87
2MD10188Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:29:47104,88
1ZB11214Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:30:31118,63
3MJ12208Záveský JanOrel Česká Třebová9500:30:3477,15
3ZA13213Honsová HanaActivity Lanškroun7900:31:5383,95
4ZA14129Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:31:5383,93
5ZA15186Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:32:4078,66
3MD16202Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:32:4685,25
4MD17159Červ MiloslavAtletika Polička5000:32:5184,78
6ZA18222Kriklová AlenaMK Prostějov7900:33:2673,39
5MD19194Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:33:5577,78
5MC20187Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:34:2147,29
2ZB21185Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:38127,09
6MC22198Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:34:5642,99
3ZB2387Šumberová LucieČeská Třebová7200:35:0491,65
4ZB24141Kvasničková RadkaČeská Třebová6900:35:2389,72
6MD25158Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:35:2567,85
5ZB26178Roidlová Martina-7800:36:2983,17
6ZB2774Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:36:38105,06
7MD28221Bielčik JindřichLichkov4000:36:38105,13
8MD29196Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:36:4459,24
9MD30217Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:36:54103,76
7ZB31140Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:37:0279,98
8ZB32184Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:37:3799,78
7MC33191Juránek StanislavOrel Židenice5600:37:4821,87
9ZB34181Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:37:5774,51
10ZB35175Strouhalová JanaSKI Fortex Moravský Beroun7400:38:0673,63
11ZB36177Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:38:2995,16
10MD37190Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:39:1691,12
8MC3823Fojt LeošOrel - Obřany5700:42:173,00
7ZA39219Kalousová AlenaŽamberk8000:42:1813,32
11MD40176Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:42:3073,98
12ZB41144Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:42:3646,85
13ZB42192Slabáková LenkaOrel Židanice6600:45:2872,91
8ZA4324Fojtová LenkaOrel - Obřany7900:46:133,00
14ZB4420Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:48:1213,55
9ZA4521Halasová ZuzanaOrel Obřany9300:48:133,00
12MD46180Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:12:183,00
Trať 9 km - 3x fialova
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1171Hořčička JiříTeam Dukla Liberec9000:35:02104,58
2MA2201Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:35:29102,07
3MA3224Kučera LadislavČeská Třebová7600:37:0293,35
1MB4199Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:10103,07
2MB5182Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:37:5898,81
3MB6210Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:38:0698,12
4MA7211Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:39:1181,40
5MA8193Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:40:0976,02
6MA9123Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:40:4872,31
4MB10150Chlup JiříActivity Lanškroun7000:41:2180,92
7MA11205Živný MarekOrel Orlice9100:41:3268,26
5MB12132Zachař JiříOrel Vysoké Mýto - Sruby7200:41:4079,23
6MB13156Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:4079,21
7MB14226Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:42:2475,36
8MA15203Kašše Tomášneregistrován8500:42:4561,43
8MB16220Belobrad IvanŽamberk6600:43:1970,48
9MB17218Kalous Tomᚎamberk6400:43:5567,35
10MB18131Gregora MilanActivity Lanškroun7100:44:4263,13
11MB19128Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:45:0561,12
9MA20212Marhold LubošHorní Jelení7700:45:1347,75
10MA21206Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:46:3040,58
12MB22223Kunčár ZdeněkLanškroun7300:47:0250,81
13MB2322Mika IvoOrel Obřany Brno6600:47:2748,62
14MB24136Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:47:3547,89
11MA2592Smolák VojtěchRybníky Lanškroun7400:47:5932,29
12MA2619Hronek JaroslavOrel Obřany9100:48:5527,07
15MB27115Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:49:3936,91
16MB28227Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:50:1533,75
17MB29145Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:2333,04
13MA30173Vebr MichalČeská Třebová7800:51:4011,68
18MB31200Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:52:5219,86
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1171Hořčička JiříTeam Dukla Liberec9000:35:02104,58
2MA2201Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:35:29102,07
3MA3224Kučera LadislavČeská Třebová7600:37:0293,35
4MB4199Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:37:1092,62
5MB5182Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:37:5888,14
6MB6210Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:38:0687,41
7MA7211Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:39:1181,40
8MA8193Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:40:0976,02
9MA9123Plíva VojtěchOREL Dolní Dobrouč8700:40:4872,31
10MB10150Chlup JiříActivity Lanškroun7000:41:2169,30
11MA11205Živný MarekOrel Orlice9100:41:3268,26
12MB12132Zachař JiříOrel Vysoké Mýto - Sruby7200:41:4067,51
13MB13156Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:41:4067,49
14MB14226Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:42:2463,44
15MA15203Kašše Tomášneregistrován8500:42:4561,43
16MB16220Belobrad IvanŽamberk6600:43:1958,30
17MB17218Kalous Tomᚎamberk6400:43:5555,00
18MB18131Gregora MilanActivity Lanškroun7100:44:4250,56
19MB19128Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:45:0548,44
20MA20212Marhold LubošHorní Jelení7700:45:1347,75
21MA21206Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:46:3040,58
22MB22223Kunčár ZdeněkLanškroun7300:47:0237,58
23MB2322Mika IvoOrel Obřany Brno6600:47:2735,28
24MB24136Smolák PetrOrel Vysoké Mýto6400:47:3534,52
25MA2592Smolák VojtěchRybníky Lanškroun7400:47:5932,29
26MA2619Hronek JaroslavOrel Obřany9100:48:5527,07
27MB27115Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:49:3922,95
28MB28227Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:50:1519,62
29MB29145Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:2318,88
30MA30173Vebr MichalČeská Třebová7800:51:4011,68
31MB31200Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:52:525,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5195Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:15105,63
2ZA6172Černá KristýnaKB OEZ Letohrad9300:28:25104,44
3ZB11214Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:30:3189,93
4ZA13213Honsová HanaActivity Lanškroun7900:31:5380,59
5ZA14129Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:31:5380,56
6ZA15186Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:32:4075,22
7ZA18222Kriklová AlenaMK Prostějov7900:33:2669,87
8ZB21185Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:34:3861,69
9ZB2387Šumberová LucieČeská Třebová7200:35:0458,67
10ZB24141Kvasničková RadkaČeská Třebová6900:35:2356,44
11ZB26178Roidlová Martina-7800:36:2948,86
12ZB2774Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:36:3847,90
13ZB31140Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:37:0245,16
14ZB32184Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:37:3741,07
15ZB34181Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:37:5738,83
16ZB35175Strouhalová JanaSKI Fortex Moravský Beroun7400:38:0637,81
17ZB36177Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:38:2935,09
18ZA39219Kalousová AlenaŽamberk8000:42:188,86
19ZB41144Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:42:366,79
20ZB42192Slabáková LenkaOrel Židanice6600:45:283,00
21ZA4324Fojtová LenkaOrel - Obřany7900:46:133,00
22ZB4420Kessnerová MartinaOrel Obřany7600:48:123,00
23ZA4521Halasová ZuzanaOrel Obřany9300:48:133,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 85%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód