hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh údolím Orlice

6.10.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím Orlice
  • datum konání: 6.10.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Klášterec nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Klášterec nad Orlicí - fotbalové hřiště u školy
10:00 - 11:15 hodin

Přihlášky

8:30 - 9:30 žactvo
8:30 - 10:30 dorost a dospělí

Startovné

30,- Kč mladší, starší žactvo a dorost
50,- Kč dospělí
nejmladší a předžactvo 0,- Kč

Popis tratě

Krátké tratě 0,4 - 2 km vedou po loukách v rovinatém terénu, 3 km trať vede zpočátku po rovině, po 0,6 km stoupání po trávě a asfaltu, poté střídavě travnaté a polní cesty v kopcovitém terénu, před cílem seběh po travnaté a polní cestě. Trať 4 km se běží na okruhu 1 + 3 km, trať 6 km se běží 2x, trať 9 km 3x 3 km. Okruh 3 km má převýšení (rozdíl mezi nejvyšším a nejnižším bodem) 60 m.

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorii získají diplomy a drobné věcné ceny, v žákovských kategoriích také medaile. Prvých pět závodníků s nejrychlejšími časy na trati 9 km a prvých pět závodnic na trati 6 km obdrží finanční prémií. Hodnota věcných cen celkem cca 6.500, finančních cen 2.000 Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Jindřich Kalous
561 82 Klášterec nad Orlicí 188
mobil 721 955 026

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.sokolklasterec.cz

E-mailová adresa

sokolklasterec@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Běh údolím Orlice-
1.10.2017Běh údolím Orlice219
2.10.2016Běh údolím Orlice273
4.10.2015Běh údolím Orlice288
5.10.2014Běh údolím Orlice293
7.10.2012Běh údolím Orlice148
2.10.2011Běh údolím Orlice194
3.10.2010Běh údolím Orlice218
4.10.2009Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí188
5.10.2008Běh údolím Orlice167
7.10.2007Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí172
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
10.10.2004Běh Údolím Orlice181
12.10.2003Běh Údolím Orlice, 15. ročník161
19.10.200214. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci145

Statistika závodu Běh údolím Orlice

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2970

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Novotný Luděk6212
Sadílek Ota4611
Šafář Jaroslav5111
Šroler Zdeněk8011
Šroler Zdeněk5211
Gregora Filip0211
Fajfr František7210
Martincová Kristýna9310
Leicht Jiří499
Sontáková Lenka919
Krátká Anna699
Mikyska Tomáš009
Nechvílová Miroslava609
Borková Agáta029
Divíšek Jan009
Gregorová Monika009
Hanuš Petr649
Bielčik Jindřich409
Strnad Adam009
Borek Petr709
Novotný Přemysl599
Koblížek Jindřich489
Borek Viktor049
Sejkorová Lenka639
Krejčí Stanislav918
Kánský Petr008
Kubelka Tomáš938
Kopecký Libor568
Kalous Zdeněk048
Faltusová Kateřina998
Keprtová Miloslava488
Gregorová Michaela048
Matyášová Jana658
Nechvíl Petr918
Strnad Tomáš698
Novotná Dora978
Stránská Michaela978
Krunčík Pavel858
Stránská Adéla918
Šimůnek Jan498
Vacek Martin698
Kristejn Jiří097
Fáberová Zuzana967
Gregora Jakub987
Maříková Simona967
Jirásková Eva647
Suchodol Vít047
Večeř Petr997
Serbousková Sára047
Mertová Michaela767

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děvčata 6-7 let (trať 0,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2422Bergmanová KateřinaAtletika Žamberk0600:01:28-
2D2624Reslerová VeronikaVK Lanškroun0600:01:30-
3D2725Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:01:32-
4D2823Feniková DominikaAtletika Žamberk0600:01:34-
5D21121Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:37-
6D21328Lánová TerezieSpartak Letohrad0600:01:41-
7D21426Bryscejnová MarietaTJ Spartak Letohrad0700:01:44-
8D21727Šilarová VeronikaTJ Spartak Letohrad0600:01:46-
9D22330Klementová LuisaActivity Lanškroun0601:28:50-
10D22429Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0701:46:50-

Nejmladší žáci (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1163Kalous ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí0400:02:46108,46
2M1565Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:02:5598,08
3M1661Jadrný TomášVencl tým Ústí nad Orlicí0400:02:5993,46
4M1762Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:0290,00
5M11070Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:03:0784,23
6M11273Borek ViktorTJ Spartak Letohrad0400:03:1278,46
7M11372Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:03:1476,15
8M11668Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:03:2168,08
9M11771Kunt StanislavTJ Spartak Letohrad0400:03:3551,92
10M11974Michalička PatrikTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0400:03:4243,85
11M12069Vencl JiříTJ Spartak Letohrad0500:03:4738,08
12M12164Hejčl PatrikTýniště nad Orlicí0500:04:0023,08

Nejmladší žákyně (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1244Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:47101,58
2Z1343Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:02:48100,40
3Z1452Červená EliškaDukla Polička0400:02:5098,02
4Z1753Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:0283,76
5Z1966Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:03:0580,20
6Z11150Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:03:1173,07
7Z11342Kumpoštová Andrea4. Česká Třebová0500:03:1469,50
8Z11549Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:03:1667,13
9Z11841Halbrštátová SáraKB OEZ Letohrad0500:03:3643,37
10Z12248Hynková VeronikaTJ Spartak Letohrad0500:04:303,00
11Z12351Štěpánková TerezieTJ Spartak Letohrad0500:04:553,00

Mladší žáci (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21014Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:07:35107,48
2M21121Gregora FilipActivity Lanškroun0200:07:5599,01
3M21210Mužík MartinAtletika Polička0300:08:0893,51
4M2138Semirát JanTJ Spartak Letohrad0300:08:2387,17
5M21415Lána JanTJ Spartak Letohrad0200:08:3382,93
5M21413Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:08:3382,93
7M2167Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:08:3582,09
8M21712Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:08:4876,59
9M2189Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:08:5474,05
10M2191Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:09:0171,09
11M2202Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:09:0370,24
12M2213Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:09:0469,82
12M2216Kosek LukášTJ Spartak Letohrad0300:09:0469,82
14M22311Marek LukášTJ Spartak Letohrad0200:09:0668,97
15M22417Ahmadu-Suka NicolasTJ Spartak Letohrad0200:09:0768,55
16M22516Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:09:1465,59
17M2265Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:11:0817,35
18M2274Roleček MichalTJ Spartak Letohrad0300:11:1912,69
19M22822Kopecký AntonínT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí0300:13:233,00

Mladší žákyně (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2184Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:03:35102,15
2Z2282Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:36101,23
3Z2383Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:4196,63
4Z2487Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:03:5484,66
5Z2581Ševčíková NelaT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí0300:04:1268,10
6Z2686Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:04:1367,18
7Z2788Borková AgátaTJ Spartak Letohrad0200:04:2556,13
8Z2885Krejsová AnežkaTJ Spartak Letohrad0300:04:4240,49
9Z2967Lerchová KateřinaVýprachtice0300:04:4934,05

Starší žáci (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3146Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad0000:11:15104,54
2M3243Chlup TomášActivity Lanškroun0000:11:3798,17
3M3349Urban MatyášTJ Spartak Letohrad0000:11:4097,30
4M3441Boháč BonifácAC Choceň0100:11:4795,27
5M3551Gregora JanActivity Lanškroun0000:12:4777,90
6M3847Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:13:3564,00
7M3942Divíšek JanZáchlumí0000:13:3763,42
8M31148Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:14:0156,47
9M31244Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:14:1253,28
10M31552Kopecký OndřejT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí0000:15:0238,80
11M31650Bílek DominikT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí0100:15:4526,35
12M31745Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:15:4725,77

Starší žákyně (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3130Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad0100:08:18104,32
2Z3229Kačenová NatálieTJ Spartak Letohrad0000:08:28100,39
3Z3328Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:08:4195,28
4Z3426Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:08:4992,14
5Z3531Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:08:5390,57
6Z3627Filipovová NatálieAtletika Jablonné nad Orlicí0100:10:0462,67

Mladší dorostenci (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4115Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:14:28101,98
2M428Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:14:3899,70
3M4312Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:14:4498,33
4M4411Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:14:5795,36
5M4513Mužík JanAtletika Polička9800:15:0194,45
6M469Karlík MikulášTJ Spartak Letohrad9900:15:0693,31
7M4714Gregora JakubActivity Lanškroun9800:15:2189,89
8M4910Macháček VojtěchTJ Spartak Letohrad9900:16:2076,43

Mladší dorostenky (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z465Faltusová KateřinaTJ Spartak Letohrad9900:12:57103,37
1Z462Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:12:57103,37
3Z496Obstová KateřinaLanškroun9900:13:3793,25
4Z413128Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:14:2281,86
5Z4143Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:14:4077,31
6Z4187Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:16:1254,03
7Z419130Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:16:5642,89
8Z4204Šulcová MagdaTJ Spartak Letohrad9900:17:2735,05
9Z4211Belobradová KarolínaŽamberk9900:18:0824,67

Starší dorostenci (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5126Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:20:30131,16
2M5925Bílek MartinT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí9600:28:0468,84

Starší dorostenky (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5820Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:15:39100,00

Junioři 18-19 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1661Machotka DominikLanškroun9400:37:21100,00

Juniorky 18-19 let (trať 6 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA191Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:30:54108,50
2MA2110Kopecký JanHvězda Pardubice9000:32:3098,59
3MA498Nechvíl PetrAC Choceň9100:33:2592,91
4MA562Moskva RomanTJ Zlaté Hory7500:33:4391,05
5MA974Kocián PavelKrkonoše-Vrchlaví9000:35:1381,75
6MA1088Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:35:5077,93
7MA1181Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:36:0676,28
8MA12103Krause DavidVSK Přírodověda9000:36:4172,66
9MA14106Bílek JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8800:37:0070,70
10MA1777Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:37:2767,91
11MA1886Živný MarekOrel Orlice9100:37:3067,60
12MA2084Lux MartinT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí9300:37:3666,98
13MA2492Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:38:5858,51
14MA2965Roleček MilanPěčín7600:39:4353,86
15MA30107Štumpf EduardSokol Kunvald8000:39:5852,32
16MA3382Jirčík Miroslav3D FITNESS Race Team7600:41:5040,75
16MA3390Moravec Filip3D FITNESS Race Team8800:41:5040,75
18MA3796Sáňka MiloslavSKP Kometa Brno7400:42:5434,14
19MA3967Kačena Martin3D FITNESS Race Team7400:44:5122,05
20MA4163Vebr MichalČeská Třebová7800:46:0414,51
-MA-111Vetchý RadimActivity Lanškroun75DNF-

Muži B 40-49 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB371Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:14104,96
2MB794Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:34:0699,87
3MB873Krejčí JaromírT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí6600:34:5495,17
4MB1387Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:36:5483,44
5MB1599Scheuer JanActivity Lanškroun6600:37:0482,46
6MB1872Chlup JiříActivity Lanškroun7000:37:3079,92
7MB21112Hanuš PetrCHT Pardubice6400:37:5977,08
8MB22104Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:38:1875,22
9MB2364Belobrad IvanŽamberk6600:38:4272,87
10MB2479Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:38:5871,31
11MB2689Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:39:1070,13
12MB2778Gregora MilanActivity Lanškroun7100:39:1669,55
13MB2868Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6900:39:2768,47
14MB3895Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:44:1640,20
15MB4083Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:1834,14
16MB4193Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:46:0429,64
-MB-102Fajfr František3D FITNESS Race Team72DNF-

Muži C 50-59 let (trať 9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC675Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:33:54121,68
2MC3170Kafka JiříKB OEZ Letohrad5900:40:0189,51
3MC3269Novotný Luděk3D FITNESS Race Team6200:40:0988,81
4MC35108Hodek RomanSokol Kunvald6000:42:2377,06
5MC36109Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:42:2876,62
6MC4385Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:46:4054,53
7MC4497Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:5353,39
8MC4580Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:48:1646,11

Muži D 60 let a starší (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD12105Leicht JiříASPV Těchonín4900:30:01102,70
2MD1466Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:30:25100,07
3MD15100Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:30:5197,22
4MD16101Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:31:1095,14
5MD2176Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:36:40100,00

Ženy A 20-34 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA235Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:31112,53
2ZA437Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:43103,36
3ZA1040Lauterbachová LucieLíšnice8100:28:1484,11
4ZA1143Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:29:4372,77

Ženy B 35-44 let (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB333Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:25:23103,65
2ZB541Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:25:50100,17
3ZB742Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:26:2196,18
4ZB838Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:26:3095,02
5ZB1839Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:32:5445,51
6ZB2036Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:2318,56

Ženy C 45 let a starší (trať 6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC645Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:02143,09
2ZC1334Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:24116,78
3ZC1731Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:31:46106,89
4ZC1932Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:34:0293,11
5ZC2246Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:43:0740,13
6ZC2344Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:44:1233,60

Trať 0,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1163Kalous ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí0400:02:46108,46
1Z1244Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:47101,58
2Z1343Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:02:48100,40
3Z1452Červená EliškaDukla Polička0400:02:5098,02
2M1565Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:02:5598,08
3M1661Jadrný TomášVencl tým Ústí nad Orlicí0400:02:5993,46
4M1762Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:0290,00
4Z1753Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:0283,76
5Z1966Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:03:0580,20
5M11070Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:03:0784,23
6Z11150Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:03:1173,07
6M11273Borek ViktorTJ Spartak Letohrad0400:03:1278,46
7M11372Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:03:1476,15
7Z11342Kumpoštová Andrea4. Česká Třebová0500:03:1469,50
8Z11549Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:03:1667,13
8M11668Rybka FilipTJ Spartak Letohrad0500:03:2168,08
9M11771Kunt StanislavTJ Spartak Letohrad0400:03:3551,92
9Z11841Halbrštátová SáraKB OEZ Letohrad0500:03:3643,37
10M11974Michalička PatrikTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0400:03:4243,85
11M12069Vencl JiříTJ Spartak Letohrad0500:03:4738,08
12M12164Hejčl PatrikTýniště nad Orlicí0500:04:0023,08
10Z12248Hynková VeronikaTJ Spartak Letohrad0500:04:303,00
11Z12351Štěpánková TerezieTJ Spartak Letohrad0500:04:553,00

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2184Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:03:35102,15
2Z2282Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:36101,23
3Z2383Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:4196,63
4Z2487Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:03:5484,66
5Z2581Ševčíková NelaT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí0300:04:1268,10
6Z2686Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad0300:04:1367,18
7Z2788Borková AgátaTJ Spartak Letohrad0200:04:2556,13
8Z2885Krejsová AnežkaTJ Spartak Letohrad0300:04:4240,49
9Z2967Lerchová KateřinaVýprachtice0300:04:4934,05
1M21014Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad0200:07:35107,48
2M21121Gregora FilipActivity Lanškroun0200:07:5599,01
3M21210Mužík MartinAtletika Polička0300:08:0893,51
4M2138Semirát JanTJ Spartak Letohrad0300:08:2387,17
5M21413Hynek LukášTJ Spartak Letohrad0200:08:3382,93
5M21415Lána JanTJ Spartak Letohrad0200:08:3382,93
7M2167Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:08:3582,09
8M21712Bergman JakubTJ Spartak Letohrad0200:08:4876,59
9M2189Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:08:5474,05
10M2191Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:09:0171,09
11M2202Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:09:0370,24
12M2216Kosek LukášTJ Spartak Letohrad0300:09:0469,82
12M2213Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0300:09:0469,82
14M22311Marek LukášTJ Spartak Letohrad0200:09:0668,97
15M22417Ahmadu-Suka NicolasTJ Spartak Letohrad0200:09:0768,55
16M22516Moravec JanTJ Spartak Letohrad0200:09:1465,59
17M2265Bryscejn OndřejTJ Spartak Letohrad0300:11:0817,35
18M2274Roleček MichalTJ Spartak Letohrad0300:11:1912,69
19M22822Kopecký AntonínT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí0300:13:233,00

Trať 2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3130Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad0100:08:18104,32
2Z3229Kačenová NatálieTJ Spartak Letohrad0000:08:28100,39
3Z3328Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:08:4195,28
4Z3426Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:08:4992,14
5Z3531Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:08:5390,57
6Z3627Filipovová NatálieAtletika Jablonné nad Orlicí0100:10:0462,67

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3146Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad0000:11:15104,54
2M3243Chlup TomášActivity Lanškroun0000:11:3798,17
3M3349Urban MatyášTJ Spartak Letohrad0000:11:4097,30
4M3441Boháč BonifácAC Choceň0100:11:4795,27
5M3551Gregora JanActivity Lanškroun0000:12:4777,90
1Z462Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:12:57103,37
1Z465Faltusová KateřinaTJ Spartak Letohrad9900:12:57103,37
6M3847Kánský PetrTJ Spartak Letohrad0000:13:3564,00
3Z496Obstová KateřinaLanškroun9900:13:3793,25
7M3942Divíšek JanZáchlumí0000:13:3763,42
8M31148Strnad AdamTJ Spartak Letohrad0000:14:0156,47
9M31244Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:14:1253,28
4Z413128Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:14:2281,86
5Z4143Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:14:4077,31
10M31552Kopecký OndřejT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí0000:15:0238,80
11M31650Bílek DominikT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí0100:15:4526,35
12M31745Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:15:4725,77
6Z4187Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:16:1254,03
7Z419130Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:16:5642,89
8Z4204Šulcová MagdaTJ Spartak Letohrad9900:17:2735,05
9Z4211Belobradová KarolínaŽamberk9900:18:0824,67

Trať 4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4115Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:14:28101,98
2M428Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:14:3899,70
3M4312Vondra VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:14:4498,33
4M4411Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:14:5795,36
5M4513Mužík JanAtletika Polička9800:15:0194,45
6M469Karlík MikulášTJ Spartak Letohrad9900:15:0693,31
7M4714Gregora JakubActivity Lanškroun9800:15:2189,89
1Z5820Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:15:39100,00
8M4910Macháček VojtěchTJ Spartak Letohrad9900:16:2076,43

Trať 6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5126Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:20:30131,16
1ZA235Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:31112,53
1ZB333Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:25:23103,65
2ZA437Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:43103,36
2ZB541Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:25:50100,17
1ZC645Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:02143,09
3ZB742Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:26:2196,18
4ZB838Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:26:3095,02
2M5925Bílek MartinT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí9600:28:0468,84
3ZA1040Lauterbachová LucieLíšnice8100:28:1484,11
4ZA1143Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:29:4372,77
1MD12105Leicht JiříASPV Těchonín4900:30:01102,70
2ZC1334Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:24116,78
2MD1466Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:30:25100,07
3MD15100Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:30:5197,22
4MD16101Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:31:1095,14
3ZC1731Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:31:46106,89
5ZB1839Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:32:5445,51
4ZC1932Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:34:0293,11
6ZB2036Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:2318,56
5MD2176Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:36:40100,00
5ZC2246Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:43:0740,13
6ZC2344Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:44:1233,60

Trať 9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA191Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:30:54108,50
2MA2110Kopecký JanHvězda Pardubice9000:32:3098,59
1MB371Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:14104,96
3MA498Nechvíl PetrAC Choceň9100:33:2592,91
4MA562Moskva RomanTJ Zlaté Hory7500:33:4391,05
1MC675Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:33:54121,68
2MB794Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:34:0699,87
3MB873Krejčí JaromírT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí6600:34:5495,17
5MA974Kocián PavelKrkonoše-Vrchlaví9000:35:1381,75
6MA1088Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:35:5077,93
7MA1181Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:36:0676,28
8MA12103Krause DavidVSK Přírodověda9000:36:4172,66
4MB1387Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:36:5483,44
9MA14106Bílek JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8800:37:0070,70
5MB1599Scheuer JanActivity Lanškroun6600:37:0482,46
1MJ1661Machotka DominikLanškroun9400:37:21100,00
10MA1777Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:37:2767,91
6MB1872Chlup JiříActivity Lanškroun7000:37:3079,92
11MA1886Živný MarekOrel Orlice9100:37:3067,60
12MA2084Lux MartinT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí9300:37:3666,98
7MB21112Hanuš PetrCHT Pardubice6400:37:5977,08
8MB22104Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:38:1875,22
9MB2364Belobrad IvanŽamberk6600:38:4272,87
10MB2479Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:38:5871,31
13MA2492Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:38:5858,51
11MB2689Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:39:1070,13
12MB2778Gregora MilanActivity Lanškroun7100:39:1669,55
13MB2868Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6900:39:2768,47
14MA2965Roleček MilanPěčín7600:39:4353,86
15MA30107Štumpf EduardSokol Kunvald8000:39:5852,32
2MC3170Kafka JiříKB OEZ Letohrad5900:40:0189,51
3MC3269Novotný Luděk3D FITNESS Race Team6200:40:0988,81
16MA3390Moravec Filip3D FITNESS Race Team8800:41:5040,75
16MA3382Jirčík Miroslav3D FITNESS Race Team7600:41:5040,75
4MC35108Hodek RomanSokol Kunvald6000:42:2377,06
5MC36109Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:42:2876,62
18MA3796Sáňka MiloslavSKP Kometa Brno7400:42:5434,14
14MB3895Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:44:1640,20
19MA3967Kačena Martin3D FITNESS Race Team7400:44:5122,05
15MB4083Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:1834,14
16MB4193Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:46:0429,64
20MA4163Vebr MichalČeská Třebová7800:46:0414,51
6MC4385Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:46:4054,53
7MC4497Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:5353,39
8MC4580Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:48:1646,11

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA191Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:30:54108,14
2MA2110Kopecký JanHvězda Pardubice9000:32:3098,21
3MB371Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:1493,65
4MA498Nechvíl PetrAC Choceň9100:33:2592,51
5MA562Moskva RomanTJ Zlaté Hory7500:33:4390,65
6MC675Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:33:5489,51
7MB794Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:34:0688,27
8MB873Krejčí JaromírT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí6600:34:5483,30
9MA974Kocián PavelKrkonoše-Vrchlaví9000:35:1381,34
10MA1088Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:35:5077,51
11MA1181Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:36:0675,85
12MA12103Krause DavidVSK Přírodověda9000:36:4172,23
13MB1387Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:36:5470,89
14MA14106Bílek JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8800:37:0070,27
15MB1599Scheuer JanActivity Lanškroun6600:37:0469,85
16MJ1661Machotka DominikLanškroun9400:37:2168,09
17MA1777Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:37:2767,47
18MA1886Živný MarekOrel Orlice9100:37:3067,16
18MB1872Chlup JiříActivity Lanškroun7000:37:3067,16
20MA2084Lux MartinT.J. Sokol Klášterec n. Orlicí9300:37:3666,54
21MB21112Hanuš PetrCHT Pardubice6400:37:5964,16
22MB22104Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:38:1862,19
23MB2364Belobrad IvanŽamberk6600:38:4259,71
24MA2492Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:38:5858,05
24MB2479Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:38:5858,05
26MB2689Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:39:1056,81
27MB2778Gregora MilanActivity Lanškroun7100:39:1656,19
28MB2868Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6900:39:2755,05
29MA2965Roleček MilanPěčín7600:39:4353,40
30MA30107Štumpf EduardSokol Kunvald8000:39:5851,85
31MC3170Kafka JiříKB OEZ Letohrad5900:40:0151,54
32MC3269Novotný Luděk3D FITNESS Race Team6200:40:0950,71
33MA3382Jirčík Miroslav3D FITNESS Race Team7600:41:5040,26
33MA3390Moravec Filip3D FITNESS Race Team8800:41:5040,26
35MC35108Hodek RomanSokol Kunvald6000:42:2336,84
36MC36109Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:42:2836,32
37MA3796Sáňka MiloslavSKP Kometa Brno7400:42:5433,63
38MB3895Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:44:1625,15
39MA3967Kačena Martin3D FITNESS Race Team7400:44:5121,52
40MB4083Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:45:1818,73
41MA4163Vebr MichalČeská Třebová7800:46:0413,97
41MB4193Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:46:0413,97
43MC4385Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:46:4010,24
44MC4497Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:538,90
45MC4580Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:48:163,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA235Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:31105,47
2ZB333Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:25:2398,59
3ZA437Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:4395,94
4ZB541Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:25:5095,02
5ZC645Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:0293,43
6ZB742Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:26:2190,92
7ZB838Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:26:3089,73
8ZA1040Lauterbachová LucieLíšnice8100:28:1475,98
9ZA1143Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:29:4364,21
10ZC1334Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:2458,78
11ZC1731Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:31:4647,94
12ZB1839Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:32:5438,95
13ZC1932Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:34:0229,95
14ZB2036Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:2311,31
15ZC2246Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:43:073,00
16ZC2344Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:44:123,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Mladší dorostenci nemají v tomto závodě spočítané body a nemají je ani připočteny do celkového bodování.Děkuji Vondrová
vondrova.gabi
Diky za upozorneni, opraveno.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód