hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Velká Pardubická cross-country

12.10.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Velká Pardubická cross-country
  • datum konání: 12.10.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Stadion Sokola Pardubice I na Olšinkách, Jiráskova 29, Padubice
9:30 - 12:15 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 11:00 v kanceláři AC Pardubice - 1. patro

Startovné

Muži a ženy - 70 Kč (na místě - 100 Kč)
Žákovské a dorostenecké kategorie - 20 Kč.
Běh rodičů a dětí - 0 Kč
Lidový běh – dospělí - 10 Kč

Popis tratě

délka: 10 km a méně
Start ze stadionu na Olšinkách, podél L břehu Chrudimky na Vinici.
Zpět po P břehu Chrudimky kolem restaurace Rybárna.

Ceny pro vítěze

Muži – prvních 5 peněžité premie (2 000 Kč - 500 Kč)
Ženy – prvních 5 peněžité premie (1 500 Kč – 300 Kč)
Mládežnické a veteránské kategorie – věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

AC Pardubice
Pavel Strnad
tel. 777 57 11 06

E-mailová adresa

ac-pardubice@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.10.2018Velká Pardubická cross-country-
14.10.2017Velká Pardubická cross-country194
15.10.2016Barth Velká Pardubická cross-country113
17.10.2015Velká Pardubická cross-country154
18.10.2014Velká Pardubická cross-country62
14.10.2012Velká Pardubická Cross-Country115
16.10.2011Velká Pardubická cross-country108
19.10.2008Velká pardubická cross-country125
15.10.2006Velká Pardubická Cross Country125
16.10.2005Velká pardubická cross-country EAA165
17.10.2004Cross country - Pardubice22
19.10.2003Velká pardubická cross-country23
20.10.200233. ročník, Velká pardubická cross country 200259
21.10.200132. ročník, Cross - country Pardubice307

Statistika závodu Velká Pardubická cross-country

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1572

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Fenclová Marta768
Metelková Táňa728
Krátká Anna697
Jirásko Dušan737
Doležal Stanislav387
Keprtová Miloslava487
Jirásková Eva647
Bajer Milan556
Šternerová Hana636
Matyášová Jana656
Kozáková Denisa796
Červ Miloslav506
Jirásko Lubomír716
Jelínková Magdalena455
Nejedlý Michal695
Pechek František535
Meduna Josef835
Jelínek Matěj425
Vorel Milan405
Kraus Václav645
Šťastný Jaromír305
Mannlová Jana805
Kovář Jáchym965
Mocek Tomáš795
Stránský Aleš605
Krunka Kamil865
Vacková Hana565
Smrčka Miloš545
Novák Pavel815
Fiala Jaroslav385
Kubrová Dagmar634
Leheček Antonín314
Kratochvíl Miloš754
Frydrychová Eliška014
Šimurda Zdeněk564
Hypešová Natálie994
Málek Jaroslav464
Petržílek Zdeněk554
Vašíček Martin714
Nečas Josef584
Kalousek Jan714
Slabihoud Aleš754
Hellerová Hana614
Šůcha Václav464
Kamínková Petra734
Včelák Jan734
Zajíc Jan534
Krátký František434
Bednář Josef504
Olšan Martin874

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Mladší žáci (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M315Novák FilipChrudim0000:05:12101,69
2M327Zemánek MartinChrudim0000:05:1699,15
2M3224Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:1699,15
4M3423Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:28105,92
5M3914Charvát HugoTJ Svitavy0300:05:4297,63
6M31017Stupka ŠimonTJ Svitavy0300:05:4496,45
7M31138Špaček RadimSAK Pardubice0100:05:4680,08
8M31330Macek OndřejPardubice0200:05:5888,17
9M31436Gotz RichardSAK Pardubice0100:06:1164,19
10M31522Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:06:1279,88
11M31746Frydrych BedřichAC Choceň0300:06:1975,74
12M31834Deml JakubZŠ Padubičky0500:06:23122,00
13M32054Locker VáclavAC Pardubice0300:06:4759,17
14M32159Prokeš MartinAC Pardubice0500:07:04102,94
15M32247Jelínek JaromírKRB Chrudim0600:08:0475,06

Mladší žákyně (trať 1,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z352Pourová AlžbětaJaroměř0200:05:32139,35
2Z3644Frydrychová EliškaAC Choceň0100:05:33104,69
3Z3713Svobodová TerezaChrudim0000:05:37102,35
4Z3818Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:39135,97
5Z31210Lorenčíková AdélaChrudim0000:05:5392,96
6Z31520Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:06:1281,82
7Z31921Ručová SimonaSAK Pardubice0400:06:36128,20
8Z32319Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:08:4671,80
9Z32431Demlová KristýnaZŠ Pardubičky0300:09:2924,68

Starší žáci (trať 2,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4426Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:10:15102,67
2M4542Mlynář VojtěchÚstí nad Orlicí9800:10:20101,07
3M4735Mužík JanAtletika Polička9800:10:3596,26
4M4863Svatý DavidSAK Pardubice9900:10:4294,01
5M4925Gregora JakubActivity Lanškroun9800:11:2380,86
6M41057Miřejovský MarekSAK Pardubice9900:11:5371,23
7M41261Kubík LukášSAK Pardubice9900:12:1663,85
8M4134Plecháček JanAC Pardubice9900:13:2442,03

Starší žákyně (trať 2,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4127Hypešová NatálieJaroměř9900:09:23104,85
2Z4243Šenecová VeronikaŠAK Pardubice9900:09:4298,27
3Z4328Suchánková NikolJaroměř9900:09:4696,88
4Z463Truhlářová LucieJaroměř9900:10:3380,59
5Z41129Cejnarová EliškaJaroměř9900:12:0150,09
6Z41439Perná EliškaŠAK Pardubice9900:13:5610,23

Dorostenci (trať 2,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5166Kubec DominikHvězda SKP Pardubice9600:09:09104,86
2M5260Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:09:14103,08
3M5373Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:09:4592,06
4M5579Červenka MichalAC Pardubice9700:11:5246,92

Dorostenky (trať 2,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5478Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:11:14100,00

Junioři 18-19 let (trať 10 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Juniorky 18-19 let (trať 10 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA862Piečnikov RoslanBardějov8800:30:33103,82
2MA954Dymák PavelHvězda Pardubice8700:31:1099,86
3MA1053Janů JanHvězda Pardubice9300:31:4396,33
4MA1156Arbet RomanBardějov7600:32:4589,69
5MA1479Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:34:0281,45
6MA15171Šutera JosefAtletika Polička7900:35:1673,53
7MA17157Rohlík VáclavTřemošnice8000:36:1467,32
8MA23196Novák PavelKRB Chrudim8100:38:5050,62
9MA24164Jordanov MarcelCyklo Kraus Přelouč7400:39:0748,80
10MA26107Táborský PetrVrdy8100:41:0436,28
11MA30194Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:42:3626,44
12MA3370Jelínek JaromírHvězda Pardubice7700:44:2514,77
13MA34130Polák MarekČáslav8700:44:3214,02
14MA36129Poskočil LukášČáslav8700:45:139,63
15MA39208Šibrava VítČáslav8300:46:054,07
16MA41152Slabihoud AlešBapa Letohrad7500:48:433,00
17MA42173Meduna JosefKRB Chrudim8300:50:243,00

Muži B 40-49 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1263Babiak OrestBardějov6800:32:46113,38
2MB1675Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:36:0094,97
3MB1869Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:36:3591,65
4MB2273Doubek TomášPardubice7300:38:2880,92
5MB32169Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:43:5250,17
6MB3568Hromátko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:44:3446,18
7MB3864Jirásko DušanSK Srch7300:45:4939,06
8MB45159Krátký JosefHvězda Pardubice6500:57:183,00

Muži C 50-59 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC28134Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:41:20117,91
2MC31200Wastl MiroslavHvězda Pardubice6000:43:12109,69
3MC43174Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:51:4072,39

Muži D 60-69 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD19175Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:37:28118,93
2MD27192Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:41:09101,13
3MD37162Navrátil JosefSK Strančice4900:45:3279,94
4MD4451Pšenička JiříGeoobchod Pardubice4600:57:0923,80

Muži E 70 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2078Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:37:30105,36
2ME2171Doležal StanislavBK Pardubice3800:37:53103,37
3ME25163Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:40:1391,26
4ME2955Vorel MilanSlatiňany4000:41:5682,35
5ME4076Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:46:2659,00

Ženy A 20-34 let (trať 5,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA12Stolarčuk DarjaBardějov8900:19:26103,81
2ZA25Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:19:48100,11
3ZA31Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:20:1296,07
4ZA412Ďurovcová SoňaAC Pardubice9200:26:1634,83
5ZA54Peterková VeronikaSvitavy8400:26:3831,13

Ženy B 35-44 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB17Fenclová MartaAC Pardubice7600:18:17118,68
2ZB23Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:20:4294,71
3ZB313Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:21:3186,61

Ženy C 45-54 let (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC46Jirásková EvaLanškroun6400:23:15125,19
2ZC511Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:26:31100,63
3ZC614Šternerová HanaHradec Králové6300:30:0274,19

Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD710Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:30:23110,94
2ZD138Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:33:5489,06

Trať 1,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M315Novák FilipChrudim0000:05:12101,69
2M327Zemánek MartinChrudim0000:05:1699,15
2M3224Chlup TomášActivity Lanškroun0000:05:1699,15
4M3423Gregora FilipActivity Lanškroun0200:05:28105,92
1Z352Pourová AlžbětaJaroměř0200:05:32139,35
2Z3644Frydrychová EliškaAC Choceň0100:05:33104,69
3Z3713Svobodová TerezaChrudim0000:05:37102,35
4Z3818Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:05:39135,97
5M3914Charvát HugoTJ Svitavy0300:05:4297,63
6M31017Stupka ŠimonTJ Svitavy0300:05:4496,45
7M31138Špaček RadimSAK Pardubice0100:05:4680,08
5Z31210Lorenčíková AdélaChrudim0000:05:5392,96
8M31330Macek OndřejPardubice0200:05:5888,17
9M31436Gotz RichardSAK Pardubice0100:06:1164,19
6Z31520Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:06:1281,82
10M31522Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:06:1279,88
11M31746Frydrych BedřichAC Choceň0300:06:1975,74
12M31834Deml JakubZŠ Padubičky0500:06:23122,00
7Z31921Ručová SimonaSAK Pardubice0400:06:36128,20
13M32054Locker VáclavAC Pardubice0300:06:4759,17
14M32159Prokeš MartinAC Pardubice0500:07:04102,94
15M32247Jelínek JaromírKRB Chrudim0600:08:0475,06
8Z32319Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:08:4671,80
9Z32431Demlová KristýnaZŠ Pardubičky0300:09:2924,68

Trať 2,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4127Hypešová NatálieJaroměř9900:09:23104,85
2Z4243Šenecová VeronikaŠAK Pardubice9900:09:4298,27
3Z4328Suchánková NikolJaroměř9900:09:4696,88
1M4426Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:10:15102,67
2M4542Mlynář VojtěchÚstí nad Orlicí9800:10:20101,07
4Z463Truhlářová LucieJaroměř9900:10:3380,59
3M4735Mužík JanAtletika Polička9800:10:3596,26
4M4863Svatý DavidSAK Pardubice9900:10:4294,01
5M4925Gregora JakubActivity Lanškroun9800:11:2380,86
6M41057Miřejovský MarekSAK Pardubice9900:11:5371,23
5Z41129Cejnarová EliškaJaroměř9900:12:0150,09
7M41261Kubík LukášSAK Pardubice9900:12:1663,85
8M4134Plecháček JanAC Pardubice9900:13:2442,03
6Z41439Perná EliškaŠAK Pardubice9900:13:5610,23

Trať 2,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5166Kubec DominikHvězda SKP Pardubice9600:09:09104,86
2M5260Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:09:14103,08
3M5373Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:09:4592,06
1Z5478Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:11:14100,00
4M5579Červenka MichalAC Pardubice9700:11:5246,92

Trať 5,6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA12Stolarčuk DarjaBardějov8900:19:26103,81
2ZA25Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:19:48100,11
3ZA31Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:20:1296,07
4ZA412Ďurovcová SoňaAC Pardubice9200:26:1634,83
5ZA54Peterková VeronikaSvitavy8400:26:3831,13

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB17Fenclová MartaAC Pardubice7600:18:17118,68
2ZB23Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:20:4294,71
3ZB313Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:21:3186,61
1ZC46Jirásková EvaLanškroun6400:23:15125,19
2ZC511Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:26:31100,63
3ZC614Šternerová HanaHradec Králové6300:30:0274,19
1ZD710Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:30:23110,94
1MA862Piečnikov RoslanBardějov8800:30:33103,82
2MA954Dymák PavelHvězda Pardubice8700:31:1099,86
3MA1053Janů JanHvězda Pardubice9300:31:4396,33
4MA1156Arbet RomanBardějov7600:32:4589,69
1MB1263Babiak OrestBardějov6800:32:46113,38
2ZD138Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:33:5489,06
5MA1479Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:34:0281,45
6MA15171Šutera JosefAtletika Polička7900:35:1673,53
2MB1675Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:36:0094,97
7MA17157Rohlík VáclavTřemošnice8000:36:1467,32
3MB1869Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:36:3591,65
1MD19175Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:37:28118,93
1ME2078Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:37:30105,36
2ME2171Doležal StanislavBK Pardubice3800:37:53103,37
4MB2273Doubek TomášPardubice7300:38:2880,92
8MA23196Novák PavelKRB Chrudim8100:38:5050,62
9MA24164Jordanov MarcelCyklo Kraus Přelouč7400:39:0748,80
3ME25163Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:40:1391,26
10MA26107Táborský PetrVrdy8100:41:0436,28
2MD27192Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:41:09101,13
1MC28134Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:41:20117,91
4ME2955Vorel MilanSlatiňany4000:41:5682,35
11MA30194Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:42:3626,44
2MC31200Wastl MiroslavHvězda Pardubice6000:43:12109,69
5MB32169Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:43:5250,17
12MA3370Jelínek JaromírHvězda Pardubice7700:44:2514,77
13MA34130Polák MarekČáslav8700:44:3214,02
6MB3568Hromátko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:44:3446,18
14MA36129Poskočil LukášČáslav8700:45:139,63
3MD37162Navrátil JosefSK Strančice4900:45:3279,94
7MB3864Jirásko DušanSK Srch7300:45:4939,06
15MA39208Šibrava VítČáslav8300:46:054,07
5ME4076Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:46:2659,00
16MA41152Slabihoud AlešBapa Letohrad7500:48:433,00
17MA42173Meduna JosefKRB Chrudim8300:50:243,00
3MC43174Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:51:4072,39
4MD4451Pšenička JiříGeoobchod Pardubice4600:57:0923,80
8MB45159Krátký JosefHvězda Pardubice6500:57:183,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA862Piečnikov RoslanBardějov8800:30:33103,82
2MA954Dymák PavelHvězda Pardubice8700:31:1099,86
3MA1053Janů JanHvězda Pardubice9300:31:4396,33
4MA1156Arbet RomanBardějov7600:32:4589,69
5MB1263Babiak OrestBardějov6800:32:4689,58
6MA1479Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:34:0281,45
7MA15171Šutera JosefAtletika Polička7900:35:1673,53
8MB1675Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:36:0068,82
9MA17157Rohlík VáclavTřemošnice8000:36:1467,32
10MB1869Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:36:3565,07
11MD19175Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:37:2859,40
12ME2078Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:37:3059,19
13ME2171Doležal StanislavBK Pardubice3800:37:5356,72
14MB2273Doubek TomášPardubice7300:38:2852,98
15MA23196Novák PavelKRB Chrudim8100:38:5050,62
16MA24164Jordanov MarcelCyklo Kraus Přelouč7400:39:0748,80
17ME25163Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:40:1341,74
18MA26107Táborský PetrVrdy8100:41:0436,28
19MD27192Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:41:0935,75
20MC28134Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:41:2034,57
21ME2955Vorel MilanSlatiňany4000:41:5630,72
22MA30194Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:42:3626,44
23MC31200Wastl MiroslavHvězda Pardubice6000:43:1222,58
24MB32169Kraus VáclavCyklo Kraus Přelouč6400:43:5218,30
25MA3370Jelínek JaromírHvězda Pardubice7700:44:2514,77
26MA34130Polák MarekČáslav8700:44:3214,02
27MB3568Hromátko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:44:3413,81
28MA36129Poskočil LukášČáslav8700:45:139,63
29MD37162Navrátil JosefSK Strančice4900:45:327,60
30MB3864Jirásko DušanSK Srch7300:45:495,78
31MA39208Šibrava VítČáslav8300:46:054,07
32ME4076Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:46:263,00
33MA41152Slabihoud AlešBapa Letohrad7500:48:433,00
34MA42173Meduna JosefKRB Chrudim8300:50:243,00
35MC43174Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:51:403,00
36MD4451Pšenička JiříGeoobchod Pardubice4600:57:093,00
37MB45159Krátký JosefHvězda Pardubice6500:57:183,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA12Stolarčuk DarjaBardějov8900:19:26103,81
2ZA25Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:19:48100,11
3ZA31Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:20:1296,07
4ZA412Ďurovcová SoňaAC Pardubice9200:26:1634,83
5ZA54Peterková VeronikaSvitavy8400:26:3831,13

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód