hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Malá Pardubická cross-country

2.11.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá Pardubická cross-country
  • datum konání: 2.11.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

loděnice kanoistů TJ Dynamo za koupalištěm Na Cihelně,směr Kunětická hora, od zdymadla bude příjezd označen šipkou ( Malá pardubická)
9:15 - 10:55 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin na loděnici TJ Dynamo a dále průběžně

Startovné

50 Kč v hlavní kategorii

Popis tratě

délka: 3,8 km a méně
Tratě jsou vedeny po pravém břehu Labe po pískových i kamenitých, asfaltových cestách, jsou značeny fáborky.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Miloslav Ratman
tel. 775 710 742

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti r. 2008 a mladší (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C184267Dřevecký MatějAC Pardubice0800:04:46-
2C197268Kohout KarelAC Pardubice0800:05:06-
3C1100269Strnad VítekAC Pardubice0900:05:10-
4C1102270Hejhal PetrAC Pardubice0800:05:13-
5C1111271Stříteský JiříAC Pardubice0800:05:37-
6C1114272Novotná HanaAC Pardubice0800:05:46-
7C1115273Kopáčová VeronikaSvítkov0900:05:49-
8C1117274Šimonek PatrikBenešovka0800:06:10-
9C1118275Ševečková ValerieBenešovka0800:06:17-
10C1120276Hudcová SašaAC Pardubice0800:08:00-
11C1121277Cejnek FilipBenešovka1000:08:58-

Nejmladší žáci I r. 04-07 (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M112190Mec MatoušBenešovka0400:03:38100,61
2M113191Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:39100,60
3M114192Chudomel RadekBenešovka0500:03:4098,78
4M116193Lorenčik KryštofAtletika Chrudim0400:03:4296,95
5M117194Patlevič FilipBenešovka0400:03:4594,21
6M119195Ševeček SebastiánBenešovka0500:03:4693,30
7M124196Šulc KryštofBenešovka0400:03:5188,72
8M126197Němeček VáclavAC Pardubice0600:03:5287,81
9M131198Jožák DominikBenešovka0500:03:5585,06
10M136199Klec JakubROB Pardubice0400:03:5783,24
11M138201Mandys DanielBenešovka0500:03:5882,32
11M138200Kubín VojtěchBenešovka0600:03:5882,32
13M141202Hudec MatějAC Pardubice0500:04:0080,49
14M150203Zdražil DominikBenešovka0500:04:0972,26
14M150204Koreček AdamBenešovka0600:04:0972,26
16M152205Malátek MaxBenešovka0500:04:1071,34
17M155206Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:04:1368,60
17M155207Štěrba DanBenešovka0600:04:1368,60
19M157208Lazarák ŠimonBenešovka0600:04:1566,77
20M160209Sádovský JáchymBenešovka0500:04:1864,03
21M162210Deml JakubZŠ Padubičky0500:04:2062,20
22M163211Martínek FilipBenešovka0600:04:2161,28
23M164212Pech AlešBenešovka0400:04:2260,37
24M167213Matějíček OndřejBenešovka0500:04:2458,54
25M168214Tichý TomášBenešovka0700:04:2557,63
26M171215Němec MichalBenešovka0600:04:2854,88
27M172216Pečenka AdamBenešovka0400:04:3053,05
28M175217Jiřík MatějBenešovka0500:04:3350,31
29M176218Malina VojtěchBenešovka0500:04:3449,39
30M179219Nekut MartinBenešovka0600:04:3647,56
31M180220Burda DenisPolabiny III.0700:04:4242,08
32M181221Syruček FilipBenešovka0600:04:4341,16
33M183222Medveď MariánBenešovka0500:04:4440,25
34M185223Špaček AdrienBenešovka0700:04:4836,59
35M186224Svoboda JanBenešovka0600:04:4935,67
36M190225Sirůček JanBenešovka0400:04:5332,02
37M1106226Michálek MarekBenešovka0400:05:207,32
37M1106227Lýr MatějBenešovka0700:05:207,32
39M1111228Berka MarekBenešovka0600:05:373,00
40M1113229Podkova TomášBr. Veverků0400:05:423,00

Nejmladší žákyně I r. 04-07 (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z15230Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:28106,21
2Z110231Ručová SimonaZŠ Studánka0400:03:3599,69
3Z115232Bláhová VeronikaBenešovka0400:03:4194,10
4Z127233Kohoutová KamilaBenešovka0500:03:5382,92
5Z128234Kopáčová MarieSvítkov0500:03:5481,99
5Z128235Čížková ZitaBenešovka0400:03:5481,99
7Z131236Franklová NelaBenešovka0400:03:5581,06
8Z133237Pojezdalová LucieBSK Týniště nad Orl.0400:03:5680,12
8Z133238Puchernová TerezaBenešovka0400:03:5680,12
10Z136239Fialová EmaBenešovka0500:03:5779,19
11Z140240Sádovská AnežkaBenešovka0400:03:5977,33
12Z158241Strnadová ElenaAC Pardubice0500:04:1760,56
13Z160242Davidová VeronikaSmiřice0400:04:1859,63
14Z166243Martínková NelaBenešovka0400:04:2354,97
15Z170244Vošahlíková EmaAC Pardubice0600:04:2751,24
16Z174245Hanzlíková VeronikaBenešovka0600:04:3246,58
17Z176246Vrbová AnnaBenešovka0500:04:3444,72
17Z176247Tichá MonikaBenešovka0400:04:3444,72
19Z187249Raušová NellaBenešovka0700:04:5128,88
19Z187248Kudláčková TerezaBenešovka0600:04:5128,88
21Z189250Davidová NatálieBenešovka0500:04:5227,95
22Z190251Šimonková DanielBenešovka0500:04:5327,02
23Z192252Rucká AnnaBenešovka0500:04:5426,09
24Z193253Semonská AndreaBenešovka0500:04:5822,36
25Z194254Horáková AnežkaBenešovka0600:05:0020,50
26Z195255Hrdinová TerezaBenešovka0600:05:0416,77
27Z196256Jiříková TerezaBenešovka0700:05:0515,84
28Z197257Bejstová AnitaBenešovka0400:05:0614,91
29Z199258Fenclová MagdalénaAC Pardubice0500:05:0713,98
30Z1101259Křivánková ElenaBenešovka0700:05:1110,25
31Z1102260Grbavčicová SáraBenešovka0600:05:138,39
32Z1104261Rozinková NelaBenešovka0700:05:147,45
33Z1105262Sejpková Anna MarieBenešovka0500:05:165,59
34Z1108263Mojžíšková EmaPardubice0700:05:233,00
34Z1108264Konopková LauraBenešovka0700:05:233,00
36Z1110265Sedláčková KateřinaBenešovka0700:05:243,00
37Z1119266Cejnková KarolínaBenešovka0700:06:453,00

Nejmladší žáci II r. 02-03 (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22171Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:20106,45
2M26172Šolc PetrFotbal Machov0200:03:2997,74
3M27173Sádovský MatějBenešovka0200:03:3195,81
4M28174Velinský ŠimonBenešovka0200:03:3294,84
5M29175Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov0300:03:3393,87
6M210176Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:03:3591,94
7M220177Cejnar TomášBenešovka0300:03:4879,35
7M220178Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:4879,35
9M228179Dostál JiříBenešovka0300:03:5473,55
10M233180Fiala MatyášBenešovka0300:03:5671,61
11M241181Nekut VáclavAFK Ostřešany0300:04:0067,74
12M243182Dočkal JakubBenešovka0200:04:0166,77
13M244183Křemenák FilipBenešovka0300:04:0661,94
14M247184Svoboda JakubBenešovka0200:04:0860,00
14M247185Novotný MarekBenešovka0300:04:0860,00
16M254186Gwozdiak LukášBenešovka0300:04:1157,10
17M264187Klec MichalROB Pardubice0200:04:2246,45
18M268188Semonský AdamBenešovka0200:04:2543,55
19M2116189Benda VojtěchBenešovka0200:06:033,00

Nejmladší žákyně II r. 02-03 (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21157Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:11107,07
2Z22158Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:03:2097,98
3Z24159Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:2394,95
4Z217160Hezká EliškaBenešovka0200:03:4572,73
5Z220161Perná MagdalénaBenešovka0200:03:4869,70
6Z223162Švábová AnnaBenešovka0200:03:5067,68
7Z224163Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:5166,67
8Z244164Proroková AdélaAC Pardubice0300:04:0651,52
9Z246165Kotýjková SimonaBenešovka0300:04:0750,51
10Z247166Šandová AnežkaBenešovka0300:04:0849,49
11Z252167Horáková NelaBenešovka0300:04:1047,47
12Z258168Voženílková MichaelaBenešovka0300:04:1740,40
13Z272169Derner NicoleBenešovka0300:04:3027,27
14Z281170Demlová KristýnaZŠ Pardubičky0300:04:4314,14

Mladší žáci r. 00-01 (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M36142Pojezdala PetrSK Týniště nad Orlicí0000:08:00106,97
2M39143Chlup TomášActivity Lanškroun0000:08:08103,75
3M313144Říha JakubBenešovka0000:08:4489,28
4M316145Špaček RadimBenešovka0100:08:5485,25
5M318146Chudomel VáclavBenešovka0100:09:0082,84
6M324147Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:09:1178,42
7M329149Kouba JaroslavBenešovka0000:09:2771,98
7M329148Kubíček OndřejBenešovka0000:09:2771,98
9M331150Křen JakubROB Pardubice0100:09:2871,58
10M340151Beran MatoušAC Pardubice0100:09:5062,73
11M344152Derner LuděkBenešovka0000:10:1453,08
11M344153Prudič FrantišekBenešovka0000:10:1453,08
13M352154Tichý LukášBenešovka0100:10:4341,42
14M359155Bejsta MatyášBenešovka0100:10:5237,80
15M360156Jančík TomášBenešovka0100:10:5636,19

Mladší žákyně r. 00-01 (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z311115Ševcová KateřinaSpartak Police nad Metují0000:08:23106,41
2Z314116Dušková LindaHVEPA0100:08:4697,56
3Z315117Navrátilová MarkétaBenešovka0000:08:5096,02
4Z319118Navrátilová MichaelaBenešovka0000:09:0490,64
4Z319119Frydrychová EliškaAC Choceň0100:09:0490,64
6Z321120Lorenčíková AdélaAtletika Chrudim0000:09:0590,25
7Z326121Krupová KarolínaBenešovka0100:09:2084,48
8Z335122Pátková NatálieBenešovka0000:09:4475,24
8Z335123Buderová MarkétaBenešovka0100:09:4475,24
10Z337124Sádecká SáraBenešovka0100:09:4574,86
11Z339125Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:09:4973,32
12Z341126Urbanová AlexandraBenešovka0100:10:0567,16
13Z342127Tamchynová KateřinaBenešovka0100:10:0866,00
14Z348128Nádvorníková K.A.Benešovka0000:10:2061,39
15Z349129Kopecká KláraBenešovka0000:10:2459,85
16Z350130Vetišková EliškaBenešovka0000:10:3356,38
17Z351131Kudláčková KristýnaBenešovka0100:10:3854,46
18Z352132Indráčková ZuzanaBenešovka0100:10:4352,53
19Z354133Mandysová NikolaBenešovka0100:10:4452,15
19Z354134Bártakovičová KateřinaBenešovka0000:10:4452,15
21Z361135Miřejovská LucieBenešovka0100:11:0743,30
22Z362136Dufková NikolaBenešovka0100:11:2337,14
23Z363137Škorpíková BarboraBenešovka0000:11:3731,75
24Z365138Jedličková AnetaBenešovka0100:11:4130,21
25Z366139Lakotová TerezaAC Choceň0000:11:4429,06
26Z369140Macounová AdélaBenešovka0000:12:503,66
27Z370141Velinská GabrielaBenešovka0000:12:523,00

Starší žáci r. 98-99 (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4185Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:06:57100,16
2M4286Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:58100,16
3M4387Mlynář VojtěchVencl tým UO9800:06:5899,68
4M4488Pavliš MartinAtletika Polička9800:07:0795,37
5M4589Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:07:2089,14
6M4790Faikl TomášAC Pardubice9800:08:0468,05
7M4891Kuthan LukášBenešovka9900:08:0766,62
8M41092Miřejovský MarekBenešovka9900:08:0965,66
9M41293Švec MartinBenešovka9900:08:4150,32
10M41794Havel MichalBenešovka9900:08:5742,65
11M42195Fajmon DominikBenešovka9800:09:0538,82
11M42196Adamec VojtěchBenešovka9900:09:0538,82
13M42597Drašnar VojtěchBenešovka9800:09:1334,99
14M42898Švec PetrBenešovka9900:09:2529,24
15M43399Ilič MichalBenešovka9900:09:3225,88
16M464100Matějíček JanBenešovka9800:11:403,00

Starší žákyně r. 98-99 (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z426101Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:09:20103,62
2Z432102Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:09:3199,77
3Z434103Kovaříková MarieBenešovka9900:09:4096,61
4Z438104Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:09:4893,80
5Z443105Perná EliškaBenešovka9900:10:1086,09
6Z446106Hronová KláraBenešovka9900:10:1683,99
7Z447107Reinbergová MichaelaBenešovka9900:10:1783,64
8Z456108Hlaváčová BarboraBenešovka9900:10:4573,82
9Z457109Chvojková AdélaBenešovka9900:10:4673,47
10Z458110Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:10:4972,41
11Z467111Pindorová AnetaBenešovka9900:11:5051,02
12Z468112Zárubová KarlaBenešovka9900:12:2339,45
13Z471113Francová JanaBenešovka9900:13:0524,72
14Z472114Rudá VeronikaBenešovka9900:13:0624,37

Dorostenci r. 96-97 (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5155Svoboda KarelAC Pardubice9600:08:41113,26
2M5356Pavlas JanActivity Lanškroun9600:09:11102,51
3M5657Červenka MichalAC Pardubice9700:10:0284,23
4M51158Kučera JanČeská Třebová9700:11:1757,35
5M51759Štochl DanielAC Pardubice9600:12:1337,28

Dorostenky r. 96-97 (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51973Pártlová DanielaAC Pardubice9700:12:19100,00

Junioři 18-19 let (trať 3,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ44Havlíček JosefAC Pardubice9500:13:37100,00

Juniorky 18-19 let (trať 2,5 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Muži A 20-39 let (trať 3,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Miřejovský JiříTJ Jiskra UO7900:12:46105,67
2MA22Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:13:06100,59
3MA33Mocek TomášAC Pardubice7900:13:3393,74
4MA55Kučera LadislavČeská Třebová7600:13:3892,47
5MA66Hurdálek RobertLokomitiva Trutnov7800:13:4391,21
6MA88Valenta TomášPardubice7600:14:1583,09
7MA99Zálabský JanAC Pardubice8900:14:2480,80
8MA1212Kuthan TomášSKI Jablonec9200:14:3877,25
9MA1717Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:15:0470,66
10MA2020Šolc VítězslavBKL Machov9100:15:1168,88
11MA2626Hovorka PavelFanaticus, ZS Pardubice7900:15:5358,22
12MA2828Marhold LubošHorní Jelení7700:15:5557,72
13MA3131David VáclavSmiřice7400:16:2350,61
14MA3233Kramář RadimAC Pardubice8800:16:4445,29
15MA3838Vebr MichalČeská Třebová7800:18:0823,97
16MA3939Novák PetrHSK Hr.Králové7700:18:2020,93
17MA4444Kubias OndřejPardubice7400:19:156,98
18MA4545Strejček JiříPraha 108300:19:166,72

Muži B 40-49 let (trať 3,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB77Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:13:54106,57
2MB1010Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:14:2798,92
3MB1414Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:14:4694,51
4MB1515Doubek TomášSPV group Pardubice7300:14:5592,42
5MB1616Svoboda MojmírHVepa6600:14:5791,96
6MB1818Vejběra JanCyklopokr Hr.Králové6600:15:0889,41
7MB1919Chlup JiříActivity Lanškroun7000:15:0989,18
8MB2122Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:15:2884,77
8MB2121Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:15:2884,77
10MB2727Šimonek PavelHVE PA6600:15:5478,74
11MB2829Horvat DavidHradec Králové7300:15:5578,51
12MB3030Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:16:0675,96
13MB3232Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:16:4467,14
14MB3434Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:16:5664,36
15MB3535Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:16:5963,66
16MB4141Moník MilanMT Smiřice6900:19:0035,60
17MB4646Němec VáclavPardubice7300:19:2829,11

Muži C 50 let a starší (trať 3,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1111Žila MilošBystré6200:14:34104,84
2MC1313Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:14:43102,83
3MC2323Klimeš JiříSC Náchod6100:15:3092,33
4MC2424Schaffer PetrMlýn Janderov6000:15:3192,11
5MC2525Šolc VítězslavBKL Machov5700:15:4688,76
6MC3636Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:17:0571,12
7MC3737Červ MiloslavAtletika Polička5000:17:32134,20
8MC4040Strnad PavelAC Pardubice5700:18:3850,35
9MC4142Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:19:0045,44
10MC4343Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:19:1442,31
11MC4747Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:20:33108,54
12MC4848Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:20:49106,06
13MC4949Pšenička JiříPardubice4600:22:3386,76
14MC5050Rossi OttoIscarex Č.Třebová4300:23:0285,40
15MC5151Rubeš MiroslavPardubice4500:23:2279,04
16MC5252Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:0971,63
17MC5353Vorel MilanSlatiňany4000:25:0366,61
18MC5454Doležal StanislavBK Pardubice3800:32:043,00

Ženy 20 let a starší (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA260Metelková TáňaTH Sokol HK7200:08:49119,35
2ZA461Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:09:14114,61
3ZA562Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:09:36103,30
4ZA763Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:10:1893,20
5ZA864Lánová MichaelaHradec Králové8600:10:2192,19
6ZA965Vějběrová Evacyklopokr HK7600:10:5277,35
7ZA1066Šefcová EvaTJ Spartak Police nad Metují6400:11:01109,97
8ZA1267Šramarová ŠárkaJaroměř8500:11:2969,44
9ZA1368Proroková EvaPardubice7200:11:3164,03
10ZA1469Kvasničková RadkaSki club Česká Třebová6900:11:3562,66
11ZA1570Kafková BlankaZŠ Studánka6200:11:4497,60
12ZA1671Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:12:0292,43
13ZA1872Chudomelová RadkaPardubice7100:12:1748,32
14ZA2074Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:12:22106,60
15ZA2175Křenová JanaPardubice7500:12:2844,56
16ZA2276Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:12:37102,69
17ZA2377Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:12:5336,03
18ZA2478Šternerová HanaHradec Králové6300:13:1372,02
19ZA2579Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:13:2390,70
20ZA2680Trnovská KateřinaMiletín9200:14:0417,57
21ZA2781Frydrychová RadkaAC Choceň7400:14:158,03
22ZA2882Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:15:4553,69
23ZA2983Lisá PetraFRC Hradec Králové6700:15:4727,74
24ZA3084Šolcová EmaBKL Machov6000:17:213,00

Trať 0,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21157Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:11107,07
2Z22158Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:03:2097,98
1M22171Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:20106,45
3Z24159Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:2394,95
1Z15230Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:28106,21
2M26172Šolc PetrFotbal Machov0200:03:2997,74
3M27173Sádovský MatějBenešovka0200:03:3195,81
4M28174Velinský ŠimonBenešovka0200:03:3294,84
5M29175Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov0300:03:3393,87
2Z110231Ručová SimonaZŠ Studánka0400:03:3599,69
6M210176Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:03:3591,94
1M112190Mec MatoušBenešovka0400:03:38100,61
2M113191Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:39100,60
3M114192Chudomel RadekBenešovka0500:03:4098,78
3Z115232Bláhová VeronikaBenešovka0400:03:4194,10
4M116193Lorenčik KryštofAtletika Chrudim0400:03:4296,95
5M117194Patlevič FilipBenešovka0400:03:4594,21
4Z217160Hezká EliškaBenešovka0200:03:4572,73
6M119195Ševeček SebastiánBenešovka0500:03:4693,30
5Z220161Perná MagdalénaBenešovka0200:03:4869,70
7M220177Cejnar TomášBenešovka0300:03:4879,35
7M220178Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:4879,35
6Z223162Švábová AnnaBenešovka0200:03:5067,68
7Z224163Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:5166,67
7M124196Šulc KryštofBenešovka0400:03:5188,72
8M126197Němeček VáclavAC Pardubice0600:03:5287,81
4Z127233Kohoutová KamilaBenešovka0500:03:5382,92
5Z128234Kopáčová MarieSvítkov0500:03:5481,99
9M228179Dostál JiříBenešovka0300:03:5473,55
5Z128235Čížková ZitaBenešovka0400:03:5481,99
7Z131236Franklová NelaBenešovka0400:03:5581,06
9M131198Jožák DominikBenešovka0500:03:5585,06
10M233180Fiala MatyášBenešovka0300:03:5671,61
8Z133237Pojezdalová LucieBSK Týniště nad Orl.0400:03:5680,12
8Z133238Puchernová TerezaBenešovka0400:03:5680,12
10Z136239Fialová EmaBenešovka0500:03:5779,19
10M136199Klec JakubROB Pardubice0400:03:5783,24
11M138201Mandys DanielBenešovka0500:03:5882,32
11M138200Kubín VojtěchBenešovka0600:03:5882,32
11Z140240Sádovská AnežkaBenešovka0400:03:5977,33
13M141202Hudec MatějAC Pardubice0500:04:0080,49
11M241181Nekut VáclavAFK Ostřešany0300:04:0067,74
12M243182Dočkal JakubBenešovka0200:04:0166,77
13M244183Křemenák FilipBenešovka0300:04:0661,94
8Z244164Proroková AdélaAC Pardubice0300:04:0651,52
9Z246165Kotýjková SimonaBenešovka0300:04:0750,51
10Z247166Šandová AnežkaBenešovka0300:04:0849,49
14M247185Novotný MarekBenešovka0300:04:0860,00
14M247184Svoboda JakubBenešovka0200:04:0860,00
14M150203Zdražil DominikBenešovka0500:04:0972,26
14M150204Koreček AdamBenešovka0600:04:0972,26
11Z252167Horáková NelaBenešovka0300:04:1047,47
16M152205Malátek MaxBenešovka0500:04:1071,34
16M254186Gwozdiak LukášBenešovka0300:04:1157,10
17M155207Štěrba DanBenešovka0600:04:1368,60
17M155206Hovorka MatoušTJ Sokol Jaroměř0400:04:1368,60
19M157208Lazarák ŠimonBenešovka0600:04:1566,77
12Z258168Voženílková MichaelaBenešovka0300:04:1740,40
12Z158241Strnadová ElenaAC Pardubice0500:04:1760,56
13Z160242Davidová VeronikaSmiřice0400:04:1859,63
20M160209Sádovský JáchymBenešovka0500:04:1864,03
21M162210Deml JakubZŠ Padubičky0500:04:2062,20
22M163211Martínek FilipBenešovka0600:04:2161,28
17M264187Klec MichalROB Pardubice0200:04:2246,45
23M164212Pech AlešBenešovka0400:04:2260,37
14Z166243Martínková NelaBenešovka0400:04:2354,97
24M167213Matějíček OndřejBenešovka0500:04:2458,54
18M268188Semonský AdamBenešovka0200:04:2543,55
25M168214Tichý TomášBenešovka0700:04:2557,63
15Z170244Vošahlíková EmaAC Pardubice0600:04:2751,24
26M171215Němec MichalBenešovka0600:04:2854,88
13Z272169Derner NicoleBenešovka0300:04:3027,27
27M172216Pečenka AdamBenešovka0400:04:3053,05
16Z174245Hanzlíková VeronikaBenešovka0600:04:3246,58
28M175217Jiřík MatějBenešovka0500:04:3350,31
17Z176247Tichá MonikaBenešovka0400:04:3444,72
17Z176246Vrbová AnnaBenešovka0500:04:3444,72
29M176218Malina VojtěchBenešovka0500:04:3449,39
30M179219Nekut MartinBenešovka0600:04:3647,56
31M180220Burda DenisPolabiny III.0700:04:4242,08
14Z281170Demlová KristýnaZŠ Pardubičky0300:04:4314,14
32M181221Syruček FilipBenešovka0600:04:4341,16
33M183222Medveď MariánBenešovka0500:04:4440,25
1C184267Dřevecký MatějAC Pardubice0800:04:46-
34M185223Špaček AdrienBenešovka0700:04:4836,59
35M186224Svoboda JanBenešovka0600:04:4935,67
19Z187249Raušová NellaBenešovka0700:04:5128,88
19Z187248Kudláčková TerezaBenešovka0600:04:5128,88
21Z189250Davidová NatálieBenešovka0500:04:5227,95
22Z190251Šimonková DanielBenešovka0500:04:5327,02
36M190225Sirůček JanBenešovka0400:04:5332,02
23Z192252Rucká AnnaBenešovka0500:04:5426,09
24Z193253Semonská AndreaBenešovka0500:04:5822,36
25Z194254Horáková AnežkaBenešovka0600:05:0020,50
26Z195255Hrdinová TerezaBenešovka0600:05:0416,77
27Z196256Jiříková TerezaBenešovka0700:05:0515,84
28Z197257Bejstová AnitaBenešovka0400:05:0614,91
2C197268Kohout KarelAC Pardubice0800:05:06-
29Z199258Fenclová MagdalénaAC Pardubice0500:05:0713,98
3C1100269Strnad VítekAC Pardubice0900:05:10-
30Z1101259Křivánková ElenaBenešovka0700:05:1110,25
4C1102270Hejhal PetrAC Pardubice0800:05:13-
31Z1102260Grbavčicová SáraBenešovka0600:05:138,39
32Z1104261Rozinková NelaBenešovka0700:05:147,45
33Z1105262Sejpková Anna MarieBenešovka0500:05:165,59
37M1106227Lýr MatějBenešovka0700:05:207,32
37M1106226Michálek MarekBenešovka0400:05:207,32
34Z1108263Mojžíšková EmaPardubice0700:05:233,00
34Z1108264Konopková LauraBenešovka0700:05:233,00
36Z1110265Sedláčková KateřinaBenešovka0700:05:243,00
39M1111228Berka MarekBenešovka0600:05:373,00
5C1111271Stříteský JiříAC Pardubice0800:05:37-
40M1113229Podkova TomášBr. Veverků0400:05:423,00
6C1114272Novotná HanaAC Pardubice0800:05:46-
7C1115273Kopáčová VeronikaSvítkov0900:05:49-
19M2116189Benda VojtěchBenešovka0200:06:033,00
8C1117274Šimonek PatrikBenešovka0800:06:10-
9C1118275Ševečková ValerieBenešovka0800:06:17-
37Z1119266Cejnková KarolínaBenešovka0700:06:453,00
10C1120276Hudcová SašaAC Pardubice0800:08:00-
11C1121277Cejnek FilipBenešovka1000:08:58-

Trať 2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4185Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí9800:06:57100,16
2M4286Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:06:58100,16
3M4387Mlynář VojtěchVencl tým UO9800:06:5899,68
4M4488Pavliš MartinAtletika Polička9800:07:0795,37
5M4589Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:07:2089,14
1M36142Pojezdala PetrSK Týniště nad Orlicí0000:08:00106,97
6M4790Faikl TomášAC Pardubice9800:08:0468,05
7M4891Kuthan LukášBenešovka9900:08:0766,62
2M39143Chlup TomášActivity Lanškroun0000:08:08103,75
8M41092Miřejovský MarekBenešovka9900:08:0965,66
1Z311115Ševcová KateřinaSpartak Police nad Metují0000:08:23106,41
9M41293Švec MartinBenešovka9900:08:4150,32
3M313144Říha JakubBenešovka0000:08:4489,28
2Z314116Dušková LindaHVEPA0100:08:4697,56
3Z315117Navrátilová MarkétaBenešovka0000:08:5096,02
4M316145Špaček RadimBenešovka0100:08:5485,25
10M41794Havel MichalBenešovka9900:08:5742,65
5M318146Chudomel VáclavBenešovka0100:09:0082,84
4Z319119Frydrychová EliškaAC Choceň0100:09:0490,64
4Z319118Navrátilová MichaelaBenešovka0000:09:0490,64
6Z321120Lorenčíková AdélaAtletika Chrudim0000:09:0590,25
11M42196Adamec VojtěchBenešovka9900:09:0538,82
11M42195Fajmon DominikBenešovka9800:09:0538,82
6M324147Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:09:1178,42
13M42597Drašnar VojtěchBenešovka9800:09:1334,99
7Z326121Krupová KarolínaBenešovka0100:09:2084,48
1Z426101Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:09:20103,62
14M42898Švec PetrBenešovka9900:09:2529,24
7M329149Kouba JaroslavBenešovka0000:09:2771,98
7M329148Kubíček OndřejBenešovka0000:09:2771,98
9M331150Křen JakubROB Pardubice0100:09:2871,58
2Z432102Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:09:3199,77
15M43399Ilič MichalBenešovka9900:09:3225,88
3Z434103Kovaříková MarieBenešovka9900:09:4096,61
8Z335122Pátková NatálieBenešovka0000:09:4475,24
8Z335123Buderová MarkétaBenešovka0100:09:4475,24
10Z337124Sádecká SáraBenešovka0100:09:4574,86
4Z438104Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:09:4893,80
11Z339125Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:09:4973,32
10M340151Beran MatoušAC Pardubice0100:09:5062,73
12Z341126Urbanová AlexandraBenešovka0100:10:0567,16
13Z342127Tamchynová KateřinaBenešovka0100:10:0866,00
5Z443105Perná EliškaBenešovka9900:10:1086,09
11M344153Prudič FrantišekBenešovka0000:10:1453,08
11M344152Derner LuděkBenešovka0000:10:1453,08
6Z446106Hronová KláraBenešovka9900:10:1683,99
7Z447107Reinbergová MichaelaBenešovka9900:10:1783,64
14Z348128Nádvorníková K.A.Benešovka0000:10:2061,39
15Z349129Kopecká KláraBenešovka0000:10:2459,85
16Z350130Vetišková EliškaBenešovka0000:10:3356,38
17Z351131Kudláčková KristýnaBenešovka0100:10:3854,46
13M352154Tichý LukášBenešovka0100:10:4341,42
18Z352132Indráčková ZuzanaBenešovka0100:10:4352,53
19Z354134Bártakovičová KateřinaBenešovka0000:10:4452,15
19Z354133Mandysová NikolaBenešovka0100:10:4452,15
8Z456108Hlaváčová BarboraBenešovka9900:10:4573,82
9Z457109Chvojková AdélaBenešovka9900:10:4673,47
10Z458110Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:10:4972,41
14M359155Bejsta MatyášBenešovka0100:10:5237,80
15M360156Jančík TomášBenešovka0100:10:5636,19
21Z361135Miřejovská LucieBenešovka0100:11:0743,30
22Z362136Dufková NikolaBenešovka0100:11:2337,14
23Z363137Škorpíková BarboraBenešovka0000:11:3731,75
16M464100Matějíček JanBenešovka9800:11:403,00
24Z365138Jedličková AnetaBenešovka0100:11:4130,21
25Z366139Lakotová TerezaAC Choceň0000:11:4429,06
11Z467111Pindorová AnetaBenešovka9900:11:5051,02
12Z468112Zárubová KarlaBenešovka9900:12:2339,45
26Z369140Macounová AdélaBenešovka0000:12:503,66
27Z370141Velinská GabrielaBenešovka0000:12:523,00
13Z471113Francová JanaBenešovka9900:13:0524,72
14Z472114Rudá VeronikaBenešovka9900:13:0624,37

Trať 2,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5155Svoboda KarelAC Pardubice9600:08:41113,26
1ZA260Metelková TáňaTH Sokol HK7200:08:49119,35
2M5356Pavlas JanActivity Lanškroun9600:09:11102,51
2ZA461Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:09:14114,61
3ZA562Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:09:36103,30
3M5657Červenka MichalAC Pardubice9700:10:0284,23
4ZA763Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:10:1893,20
5ZA864Lánová MichaelaHradec Králové8600:10:2192,19
6ZA965Vějběrová Evacyklopokr HK7600:10:5277,35
7ZA1066Šefcová EvaTJ Spartak Police nad Metují6400:11:01109,97
4M51158Kučera JanČeská Třebová9700:11:1757,35
8ZA1267Šramarová ŠárkaJaroměř8500:11:2969,44
9ZA1368Proroková EvaPardubice7200:11:3164,03
10ZA1469Kvasničková RadkaSki club Česká Třebová6900:11:3562,66
11ZA1570Kafková BlankaZŠ Studánka6200:11:4497,60
12ZA1671Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:12:0292,43
5M51759Štochl DanielAC Pardubice9600:12:1337,28
13ZA1872Chudomelová RadkaPardubice7100:12:1748,32
1Z51973Pártlová DanielaAC Pardubice9700:12:19100,00
14ZA2074Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:12:22106,60
15ZA2175Křenová JanaPardubice7500:12:2844,56
16ZA2276Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:12:37102,69
17ZA2377Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:12:5336,03
18ZA2478Šternerová HanaHradec Králové6300:13:1372,02
19ZA2579Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:13:2390,70
20ZA2680Trnovská KateřinaMiletín9200:14:0417,57
21ZA2781Frydrychová RadkaAC Choceň7400:14:158,03
22ZA2882Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:15:4553,69
23ZA2983Lisá PetraFRC Hradec Králové6700:15:4727,74
24ZA3084Šolcová EmaBKL Machov6000:17:213,00

Trať 3,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Miřejovský JiříTJ Jiskra UO7900:12:46105,67
2MA22Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:13:06100,59
3MA33Mocek TomášAC Pardubice7900:13:3393,74
1MJ44Havlíček JosefAC Pardubice9500:13:37100,00
4MA55Kučera LadislavČeská Třebová7600:13:3892,47
5MA66Hurdálek RobertLokomitiva Trutnov7800:13:4391,21
1MB77Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:13:54106,57
6MA88Valenta TomášPardubice7600:14:1583,09
7MA99Zálabský JanAC Pardubice8900:14:2480,80
2MB1010Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:14:2798,92
1MC1111Žila MilošBystré6200:14:34104,84
8MA1212Kuthan TomášSKI Jablonec9200:14:3877,25
2MC1313Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:14:43102,83
3MB1414Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:14:4694,51
4MB1515Doubek TomášSPV group Pardubice7300:14:5592,42
5MB1616Svoboda MojmírHVepa6600:14:5791,96
9MA1717Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:15:0470,66
6MB1818Vejběra JanCyklopokr Hr.Králové6600:15:0889,41
7MB1919Chlup JiříActivity Lanškroun7000:15:0989,18
10MA2020Šolc VítězslavBKL Machov9100:15:1168,88
8MB2122Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:15:2884,77
8MB2121Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:15:2884,77
3MC2323Klimeš JiříSC Náchod6100:15:3092,33
4MC2424Schaffer PetrMlýn Janderov6000:15:3192,11
5MC2525Šolc VítězslavBKL Machov5700:15:4688,76
11MA2626Hovorka PavelFanaticus, ZS Pardubice7900:15:5358,22
10MB2727Šimonek PavelHVE PA6600:15:5478,74
11MB2829Horvat DavidHradec Králové7300:15:5578,51
12MA2828Marhold LubošHorní Jelení7700:15:5557,72
12MB3030Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:16:0675,96
13MA3131David VáclavSmiřice7400:16:2350,61
13MB3232Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:16:4467,14
14MA3233Kramář RadimAC Pardubice8800:16:4445,29
14MB3434Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:16:5664,36
15MB3535Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:16:5963,66
6MC3636Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:17:0571,12
7MC3737Červ MiloslavAtletika Polička5000:17:32134,20
15MA3838Vebr MichalČeská Třebová7800:18:0823,97
16MA3939Novák PetrHSK Hr.Králové7700:18:2020,93
8MC4040Strnad PavelAC Pardubice5700:18:3850,35
9MC4142Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:19:0045,44
16MB4141Moník MilanMT Smiřice6900:19:0035,60
10MC4343Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:19:1442,31
17MA4444Kubias OndřejPardubice7400:19:156,98
18MA4545Strejček JiříPraha 108300:19:166,72
17MB4646Němec VáclavPardubice7300:19:2829,11
11MC4747Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:20:33108,54
12MC4848Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:20:49106,06
13MC4949Pšenička JiříPardubice4600:22:3386,76
14MC5050Rossi OttoIscarex Č.Třebová4300:23:0285,40
15MC5151Rubeš MiroslavPardubice4500:23:2279,04
16MC5252Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:0971,63
17MC5353Vorel MilanSlatiňany4000:25:0366,61
18MC5454Doležal StanislavBK Pardubice3800:32:043,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Miřejovský JiříTJ Jiskra UO7900:12:46105,67
2MA22Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:13:06100,59
3MA33Mocek TomášAC Pardubice7900:13:3393,74
4MJ44Havlíček JosefAC Pardubice9500:13:3792,73
5MA55Kučera LadislavČeská Třebová7600:13:3892,47
6MA66Hurdálek RobertLokomitiva Trutnov7800:13:4391,21
7MB77Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:13:5488,41
8MA88Valenta TomášPardubice7600:14:1583,09
9MA99Zálabský JanAC Pardubice8900:14:2480,80
10MB1010Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:14:2780,04
11MC1111Žila MilošBystré6200:14:3478,27
12MA1212Kuthan TomášSKI Jablonec9200:14:3877,25
13MC1313Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:14:4375,98
14MB1414Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:14:4675,22
15MB1515Doubek TomášSPV group Pardubice7300:14:5572,94
16MB1616Svoboda MojmírHVepa6600:14:5772,43
17MA1717Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:15:0470,66
18MB1818Vejběra JanCyklopokr Hr.Králové6600:15:0869,64
19MB1919Chlup JiříActivity Lanškroun7000:15:0969,39
20MA2020Šolc VítězslavBKL Machov9100:15:1168,88
21MB2121Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:15:2864,57
21MB2122Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:15:2864,57
23MC2323Klimeš JiříSC Náchod6100:15:3064,06
24MC2424Schaffer PetrMlýn Janderov6000:15:3163,81
25MC2525Šolc VítězslavBKL Machov5700:15:4660,00
26MA2626Hovorka PavelFanaticus, ZS Pardubice7900:15:5358,22
27MB2727Šimonek PavelHVE PA6600:15:5457,97
28MA2828Marhold LubošHorní Jelení7700:15:5557,72
28MB2829Horvat DavidHradec Králové7300:15:5557,72
30MB3030Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:16:0654,93
31MA3131David VáclavSmiřice7400:16:2350,61
32MB3232Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:16:4445,29
32MA3233Kramář RadimAC Pardubice8800:16:4445,29
34MB3434Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:16:5642,24
35MB3535Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:16:5941,48
36MC3636Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:17:0539,96
37MC3737Červ MiloslavAtletika Polička5000:17:3233,11
38MA3838Vebr MichalČeská Třebová7800:18:0823,97
39MA3939Novák PetrHSK Hr.Králové7700:18:2020,93
40MC4040Strnad PavelAC Pardubice5700:18:3816,36
41MB4141Moník MilanMT Smiřice6900:19:0010,78
41MC4142Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:19:0010,78
43MC4343Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:19:147,23
44MA4444Kubias OndřejPardubice7400:19:156,98
45MA4545Strejček JiříPraha 108300:19:166,72
46MB4646Němec VáclavPardubice7300:19:283,68
47MC4747Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:20:333,00
48MC4848Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:20:493,00
49MC4949Pšenička JiříPardubice4600:22:333,00
50MC5050Rossi OttoIscarex Č.Třebová4300:23:023,00
51MC5151Rubeš MiroslavPardubice4500:23:223,00
52MC5252Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:093,00
53MC5353Vorel MilanSlatiňany4000:25:033,00
54MC5454Doležal StanislavBK Pardubice3800:32:043,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA260Metelková TáňaTH Sokol HK7200:08:49108,68
2ZA461Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:09:1499,64
3ZA562Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:09:3691,68
4ZA763Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:10:1876,49
5ZA864Lánová MichaelaHradec Králové8600:10:2175,41
6ZA965Vějběrová Evacyklopokr HK7600:10:5264,20
7ZA1066Šefcová EvaTJ Spartak Police nad Metují6400:11:0160,94
8ZA1267Šramarová ŠárkaJaroměř8500:11:2950,81
9ZA1368Proroková EvaPardubice7200:11:3150,09
10ZA1469Kvasničková RadkaSki club Česká Třebová6900:11:3548,64
11ZA1570Kafková BlankaZŠ Studánka6200:11:4445,39
12ZA1671Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:12:0238,88
13ZA1872Chudomelová RadkaPardubice7100:12:1733,45
14Z51973Pártlová DanielaAC Pardubice9700:12:1932,73
15ZA2074Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:12:2231,65
16ZA2175Křenová JanaPardubice7500:12:2829,48
17ZA2276Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:12:3726,22
18ZA2377Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:12:5320,43
19ZA2478Šternerová HanaHradec Králové6300:13:1313,20
20ZA2579Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:13:239,58
21ZA2680Trnovská KateřinaMiletín9200:14:043,00
22ZA2781Frydrychová RadkaAC Choceň7400:14:153,00
23ZA2882Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice4500:15:453,00
24ZA2983Lisá PetraFRC Hradec Králové6700:15:473,00
25ZA3084Šolcová EmaBKL Machov6000:17:213,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 37%
Zvolená trasa závodu: 60%
Značení závodu: 70%
Vyhlášení výsledků: 17%
Zpracování výsledků: 43%
Ceny vítězům: 23%
Celkový dojem ze závodu: 43%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
42%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód