Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Perníková 9

9.11.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Perníková 9
  • datum konání: 9.11.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

v areálu Perníkové chaloupky pod Kunětickou horou
10:20 - 11:00 hodin

Přihlášky

od 9:15 v Perníkové chaloupce

Startovné

hlavní závod 9 km …....... 80 Kč
lidový běh 3 km …........ 10 Kč
dětské kategorie ….......... zdarma

Popis tratě

délka: 9 km
je vedena kolem Kunětícké hory po silnici a lesem..(3 okruhy)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
Tel. 777 571 106

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA145Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:30:31106,55
2MA32100Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:31:3799,58
3MA42Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:32:3193,87
4MA514Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:5990,91
5MA67Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov7800:33:0390,49
6MA1039Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:34:4479,82
7MA112200Doleček JosefFort SMC7900:34:5278,98
8MA1411Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:35:4273,69
9MA1534Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:35:4773,16
10MA2326Lux MartinKlášterec nad Orlicí9300:36:5066,51
11MA244700Kalný PetrAtletika Chrudim8100:36:5366,19
12MA2924Živný MarekOrel Orlice9100:37:3062,28
13MA311100Šimák JanHradec Králové8300:37:3361,97
14MA3532Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:38:0558,58
15MA3621Machotka DominikActivity Lanškroun9400:38:07100,00
16MA395000Novák PavelKRB Chrudim8100:38:2956,05
17MA423400Roleček MilanPěčín7600:38:5852,98
18MA449Marhold LubošHorní Jelení7700:39:0452,35
19MA472500Šebek MichalÚstí nad Orlicí8400:39:4448,12
20MA5025Moravec Filip3D Fitness RaceTeam8800:40:3642,63
21MA5240Bradáč JiříMPSV8200:40:5640,52
22MA651700Holý AlešHradec Králové7500:43:5521,61
23MA674300Synek JakubSvoboda nad Úpou8400:44:4915,90
24MA684500Hrubeš MichalUSK Pardubice8200:45:0913,79
25MA932400Khom LukášHradec Králové8000:54:043,00
Muži B 40-49 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB23Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:17113,36
2MB848Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:33:24100,73
3MB161300Vejběra JanCyklopoker Hradec Králové6600:35:5385,91
4MB1718Herel LubošHerfam SBO Kolín7100:35:5485,81
5MB2135Scheuer JanActivity Lanškroun6600:36:4380,94
6MB221800Patočka RomanOMT Pardubice6900:36:4580,74
7MB252800Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:37:0378,95
8MB2737Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:1278,06
9MB3049Belobrad IvanŽamberk6600:37:3176,17
10MB3227Svoboda MojmírSKP Hvězda Pardubice6600:37:3775,57
11MB3329Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:4275,07
12MB373500Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:38:0972,39
13MB3833Souček JanŠumperk6500:38:1172,19
14MB405200Havlíček IvoLánov6600:38:5068,31
15MB5728Jirásko DušanSK Srch7300:41:3851,61
16MB59700Číhař TomášChvojenec7000:42:1248,23
17MB601500Kalousek JanSKP Hvězda Pardubice7100:42:1947,53
18MB7019Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:46:1524,06
19MB763300Novotný JiříUNO Srch7100:48:0313,32
20MB7823Moník MilanMT Smiřice6900:48:3310,34
21MB791000Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:48:597,76
22MB8646Froš ŠtěpánPardubice7300:51:363,00
Muži C 50-59 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC12600Žila MilošBystré6200:34:54104,12
2MC132000Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:35:26101,12
3MC191900Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:36:3494,76
4MC3420Schaffer PetrMlýn Janderov6000:37:4388,31
5MC43500Holeček PetrLabetriclub Hradec králové5900:39:0380,82
6MC461600Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:39:4177,27
7MC513900Kubr VáclavSKP Hvězda Pardubice5500:40:4271,56
8MC564600Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:41:3766,42
9MC6236Skalický JosefPepaska Žichlínek6200:42:5858,84
10MC694900Krajč ZdeněkTrutnov5400:45:4343,41
11MC735100Bajer MiloslavCafe Bajer5500:46:5436,76
12MC74800Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:5636,58
13MC841Horyna MiroslavPraha - zahradní město5400:50:4315,34
Muži D 60-69 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD202600Čivrný JiříSlovan Liberec5300:36:42122,80
2MD54100Vodička JiříTJ Sokol Maleč5300:41:15100,83
3MD7141Pitter VladimírCyklomipi Pardubice5000:46:1976,37
4MD7247Krajtl SvatoplukPardubice4900:46:2176,21
5MD8222Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:50:0658,10
Muži E 70 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8312Strnad BohumilAC Čáslav4300:50:17114,96
2ME9410Vorel MilanSlatiňany4000:54:3799,02
3ME9517Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:58:0986,02
4ME9638Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:00:3077,37
Ženy A 34 let a mladší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1844Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:36:07104,10
2ZA261400Kozáková DenisaSKP Hvězda Pardubice7900:37:0498,95
3ZA284000Knapová JanaLokomotiva Pardubice9000:37:2696,96
4ZA484200Knapová LenkaLokomotiva Pardubice9300:39:5383,67
5ZA553000Lánová MichaelaHradec Králové8600:41:3174,81
6ZA5830Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:41:55137,56
7ZA61900Šimáková KláraHradec Králové8300:42:2070,38
8ZA662900Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:43:5861,52
9ZA9042Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:53:369,27
10ZA9750Belobradová KarolínaŽamberk9901:01:1862,44
-ZA-31Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB73600Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:13111,21
2ZB9200Fenclová MartaAC Pardubice7600:33:26109,98
3ZB4143Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:38:5578,81
4ZB45300Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:39:4074,55
5ZB534800Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:41:0166,88
6ZB623200Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:5855,79
7ZB641200Vejběrová EvaCyklopoker Hradec Králové7600:43:2952,86
8ZB815300Vašková IlonaNěmčice7100:49:5116,67
9ZB8713Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:51:376,63
10ZB883700Mrskočová DanaLokomotiva Pardubice7300:51:396,44
11ZB892300Mervartová RenataSOKOL Nový Hradec Králové6900:52:523,00
Ženy C 45-54 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC494400Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:40:09122,54
2ZC755Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:47:1691,09
3ZC773800Kubrová DagmarSKP Hvězda Pardubice6300:48:2086,37
4ZC9215Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:0361,10
5ZC982700Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:05:1111,90
Ženy D 55 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD804Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:49:11109,22
2ZD856Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:51:33100,04
3ZD9116Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:53:5790,73
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA145Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:30:31106,55
1MB23Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:17113,36
2MA32100Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:31:3799,58
3MA42Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:32:3193,87
4MA514Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:5990,91
5MA67Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov7800:33:0390,49
1ZB73600Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:13111,21
2MB848Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:33:24100,73
2ZB9200Fenclová MartaAC Pardubice7600:33:26109,98
6MA1039Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:34:4479,82
7MA112200Doleček JosefFort SMC7900:34:5278,98
1MC12600Žila MilošBystré6200:34:54104,12
2MC132000Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:35:26101,12
8MA1411Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:35:4273,69
9MA1534Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:35:4773,16
3MB161300Vejběra JanCyklopoker Hradec Králové6600:35:5385,91
4MB1718Herel LubošHerfam SBO Kolín7100:35:5485,81
1ZA1844Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:36:07104,10
3MC191900Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:36:3494,76
1MD202600Čivrný JiříSlovan Liberec5300:36:42122,80
5MB2135Scheuer JanActivity Lanškroun6600:36:4380,94
6MB221800Patočka RomanOMT Pardubice6900:36:4580,74
10MA2326Lux MartinKlášterec nad Orlicí9300:36:5066,51
11MA244700Kalný PetrAtletika Chrudim8100:36:5366,19
7MB252800Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:37:0378,95
2ZA261400Kozáková DenisaSKP Hvězda Pardubice7900:37:0498,95
8MB2737Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:1278,06
3ZA284000Knapová JanaLokomotiva Pardubice9000:37:2696,96
12MA2924Živný MarekOrel Orlice9100:37:3062,28
9MB3049Belobrad IvanŽamberk6600:37:3176,17
13MA311100Šimák JanHradec Králové8300:37:3361,97
10MB3227Svoboda MojmírSKP Hvězda Pardubice6600:37:3775,57
11MB3329Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:4275,07
4MC3420Schaffer PetrMlýn Janderov6000:37:4388,31
14MA3532Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:38:0558,58
15MA3621Machotka DominikActivity Lanškroun9400:38:07100,00
12MB373500Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:38:0972,39
13MB3833Souček JanŠumperk6500:38:1172,19
16MA395000Novák PavelKRB Chrudim8100:38:2956,05
14MB405200Havlíček IvoLánov6600:38:5068,31
3ZB4143Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:38:5578,81
17MA423400Roleček MilanPěčín7600:38:5852,98
5MC43500Holeček PetrLabetriclub Hradec králové5900:39:0380,82
18MA449Marhold LubošHorní Jelení7700:39:0452,35
4ZB45300Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:39:4074,55
6MC461600Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:39:4177,27
19MA472500Šebek MichalÚstí nad Orlicí8400:39:4448,12
4ZA484200Knapová LenkaLokomotiva Pardubice9300:39:5383,67
1ZC494400Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:40:09122,54
20MA5025Moravec Filip3D Fitness RaceTeam8800:40:3642,63
7MC513900Kubr VáclavSKP Hvězda Pardubice5500:40:4271,56
21MA5240Bradáč JiříMPSV8200:40:5640,52
5ZB534800Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:41:0166,88
2MD54100Vodička JiříTJ Sokol Maleč5300:41:15100,83
5ZA553000Lánová MichaelaHradec Králové8600:41:3174,81
8MC564600Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:41:3766,42
15MB5728Jirásko DušanSK Srch7300:41:3851,61
6ZA5830Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:41:55137,56
16MB59700Číhař TomášChvojenec7000:42:1248,23
17MB601500Kalousek JanSKP Hvězda Pardubice7100:42:1947,53
7ZA61900Šimáková KláraHradec Králové8300:42:2070,38
9MC6236Skalický JosefPepaska Žichlínek6200:42:5858,84
6ZB623200Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:5855,79
7ZB641200Vejběrová EvaCyklopoker Hradec Králové7600:43:2952,86
22MA651700Holý AlešHradec Králové7500:43:5521,61
8ZA662900Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:43:5861,52
23MA674300Synek JakubSvoboda nad Úpou8400:44:4915,90
24MA684500Hrubeš MichalUSK Pardubice8200:45:0913,79
10MC694900Krajč ZdeněkTrutnov5400:45:4343,41
18MB7019Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:46:1524,06
3MD7141Pitter VladimírCyklomipi Pardubice5000:46:1976,37
4MD7247Krajtl SvatoplukPardubice4900:46:2176,21
11MC735100Bajer MiloslavCafe Bajer5500:46:5436,76
12MC74800Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:5636,58
2ZC755Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:47:1691,09
19MB763300Novotný JiříUNO Srch7100:48:0313,32
3ZC773800Kubrová DagmarSKP Hvězda Pardubice6300:48:2086,37
20MB7823Moník MilanMT Smiřice6900:48:3310,34
21MB791000Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:48:597,76
1ZD804Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:49:11109,22
8ZB815300Vašková IlonaNěmčice7100:49:5116,67
5MD8222Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:50:0658,10
1ME8312Strnad BohumilAC Čáslav4300:50:17114,96
13MC841Horyna MiroslavPraha - zahradní město5400:50:4315,34
2ZD856Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:51:33100,04
22MB8646Froš ŠtěpánPardubice7300:51:363,00
9ZB8713Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:51:376,63
10ZB883700Mrskočová DanaLokomotiva Pardubice7300:51:396,44
11ZB892300Mervartová RenataSOKOL Nový Hradec Králové6900:52:523,00
9ZA9042Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:53:369,27
3ZD9116Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:53:5790,73
4ZC9215Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:0361,10
25MA932400Khom LukášHradec Králové8000:54:043,00
2ME9410Vorel MilanSlatiňany4000:54:3799,02
3ME9517Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:58:0986,02
4ME9638Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:00:3077,37
10ZA9750Belobradová KarolínaŽamberk9901:01:1862,44
5ZC982700Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:05:1111,90
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA145Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:30:31104,00
2MB23Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:1799,07
3MA32100Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:31:3796,93
4MA42Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:32:3191,15
5MA514Nechvíl PetrAC Choceň9100:32:5988,15
6MA67Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov7800:33:0387,73
7MB848Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:33:2485,48
8MA1039Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:34:4476,91
9MA112200Doleček JosefFort SMC7900:34:5276,06
10MC12600Žila MilošBystré6200:34:5475,84
11MC132000Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:35:2672,42
12MA1411Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:35:4270,70
13MA1534Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:35:4770,17
14MB161300Vejběra JanCyklopoker Hradec Králové6600:35:5369,53
15MB1718Herel LubošHerfam SBO Kolín7100:35:5469,42
16MC191900Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:36:3465,14
17MD202600Čivrný JiříSlovan Liberec5300:36:4264,28
18MB2135Scheuer JanActivity Lanškroun6600:36:4364,17
19MB221800Patočka RomanOMT Pardubice6900:36:4563,96
20MA2326Lux MartinKlášterec nad Orlicí9300:36:5063,43
21MA244700Kalný PetrAtletika Chrudim8100:36:5363,10
22MB252800Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:37:0362,03
23MB2737Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:37:1261,07
24MA2924Živný MarekOrel Orlice9100:37:3059,14
25MB3049Belobrad IvanŽamberk6600:37:3159,04
26MA311100Šimák JanHradec Králové8300:37:3358,82
27MB3227Svoboda MojmírSKP Hvězda Pardubice6600:37:3758,39
28MB3329Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:4257,86
29MC3420Schaffer PetrMlýn Janderov6000:37:4357,75
30MA3532Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:38:0555,40
31MA3621Machotka DominikActivity Lanškroun9400:38:0755,18
32MB373500Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:38:0954,97
33MB3833Souček JanŠumperk6500:38:1154,75
34MA395000Novák PavelKRB Chrudim8100:38:2952,83
35MB405200Havlíček IvoLánov6600:38:5050,58
36MA423400Roleček MilanPěčín7600:38:5849,72
37MC43500Holeček PetrLabetriclub Hradec králové5900:39:0349,19
38MA449Marhold LubošHorní Jelení7700:39:0449,08
39MC461600Křováček JaromírLiga 100 Hradec Králové6000:39:4145,12
40MA472500Šebek MichalÚstí nad Orlicí8400:39:4444,80
41MA5025Moravec Filip3D Fitness RaceTeam8800:40:3639,23
42MC513900Kubr VáclavSKP Hvězda Pardubice5500:40:4238,59
43MA5240Bradáč JiříMPSV8200:40:5637,09
44MD54100Vodička JiříTJ Sokol Maleč5300:41:1535,06
45MC564600Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:41:3732,70
46MB5728Jirásko DušanSK Srch7300:41:3832,60
47MB59700Číhař TomášChvojenec7000:42:1228,96
48MB601500Kalousek JanSKP Hvězda Pardubice7100:42:1928,21
49MC6236Skalický JosefPepaska Žichlínek6200:42:5824,03
50MA651700Holý AlešHradec Králové7500:43:5517,93
51MA674300Synek JakubSvoboda nad Úpou8400:44:4912,15
52MA684500Hrubeš MichalUSK Pardubice8200:45:0910,01
53MC694900Krajč ZdeněkTrutnov5400:45:436,37
54MB7019Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:46:153,00
55MD7141Pitter VladimírCyklomipi Pardubice5000:46:193,00
56MD7247Krajtl SvatoplukPardubice4900:46:213,00
57MC735100Bajer MiloslavCafe Bajer5500:46:543,00
58MC74800Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:563,00
59MB763300Novotný JiříUNO Srch7100:48:033,00
60MB7823Moník MilanMT Smiřice6900:48:333,00
61MB791000Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:48:593,00
62MD8222Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:50:063,00
63ME8312Strnad BohumilAC Čáslav4300:50:173,00
64MC841Horyna MiroslavPraha - zahradní město5400:50:433,00
65MB8646Froš ŠtěpánPardubice7300:51:363,00
66MA932400Khom LukášHradec Králové8000:54:043,00
67ME9410Vorel MilanSlatiňany4000:54:373,00
68ME9517Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:58:093,00
69ME9638Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4001:00:303,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB73600Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:33:13106,07
2ZB9200Fenclová MartaAC Pardubice7600:33:26104,80
3ZA1844Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:36:0789,13
4ZA261400Kozáková DenisaSKP Hvězda Pardubice7900:37:0483,59
5ZA284000Knapová JanaLokomotiva Pardubice9000:37:2681,45
6ZB4143Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:38:5572,79
7ZB45300Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:39:4068,41
8ZA484200Knapová LenkaLokomotiva Pardubice9300:39:5367,14
9ZC494400Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:40:0965,59
10ZB534800Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:41:0160,53
11ZA553000Lánová MichaelaHradec Králové8600:41:3157,61
12ZA5830Čerenkova PetraTJ Sokol Hradec Králové9900:41:5555,27
13ZA61900Šimáková KláraHradec Králové8300:42:2052,84
14ZB623200Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:5849,14
15ZB641200Vejběrová EvaCyklopoker Hradec Králové7600:43:2946,12
16ZA662900Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:43:5843,30
17ZC755Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:47:1624,04
18ZC773800Kubrová DagmarSKP Hvězda Pardubice6300:48:2017,81
19ZD804Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:49:1112,84
20ZB815300Vašková IlonaNěmčice7100:49:518,95
21ZD856Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:51:333,00
22ZB8713Lorencová AndreaLípa nad Orlicí7800:51:373,00
23ZB883700Mrskočová DanaLokomotiva Pardubice7300:51:393,00
24ZB892300Mervartová RenataSOKOL Nový Hradec Králové6900:52:523,00
25ZA9042Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:53:363,00
26ZD9116Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:53:573,00
27ZC9215Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:033,00
28ZA9750Belobradová KarolínaŽamberk9901:01:183,00
29ZC982700Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:05:113,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 65%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 65%
Celkový dojem ze závodu: 70%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
76%

Názory na závod

Nádherná krosová trať i pro MR, ME či MS.
jiri.civrny

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód