Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čertovský běh

7.12.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh
  • datum konání: 7.12.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Damníkov

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Damníkov
10:30 hodin

Přihlášky

od 9:00 do 10:15 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 4,2 km
převýšení: cca 200 m
povrch: asfaltová silnice (sníh)

Ceny pro vítěze

putovní pohár starostů
čertovské balíčky pro první tři v kategorii
finanční prémie (podmínkou tři startující v kategorii)
finanční prémie za traťové rekordy
účastnické diplomy
další ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Machytka
Damníkov čp. 23
561 23
tel. 723 398 817

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

machytkova.jana@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.12.2018Čertovský běh-
2.12.2017Čertovský běh76
3.12.2016Čertovský běh90
5.12.2015Čertovský běh94
6.12.2014Čertovský běh83
8.12.2012Čertovský běh v Damníkově85
3.12.2011Čertovský běh103
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
5.12.2009Čertovský běh109
6.12.2008Čertovský běh88
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2004Čertovský běh, 21. ročník64
6.12.2003Čertovský běh, 20. ročník62
7.12.200219. ročník, Čertovský běh, Damníkov67
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
2.12.2000Čertovský běh, 17. ročník63
4.12.1999Čertovský běh, 16. ročník47

Statistika závodu Čertovský běh

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1407

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4618
Keprtová Miloslava4816
Ptáček Ondřej8916
Stránský Aleš6015
Šebek Michal8415
Vacek Martin6915
Svatoš Otakar3414
Krupička Miroslav5314
Šafář Jaroslav5113
Doleček Josef7913
Švec Miroslav5213
Červ Miloslav5013
Krsek Miroslav4912
Král Jindřich7312
Šimůnek Jan8212
Šimůnek Jan4912
Nechvíl Petr9111
Štyndl Miroslav5711
Šimůnková Pavla7710
Bielčik Jindřich4010
Dušková Lenka8010
Jirásková Eva6410
Sejkorová Lenka639
Bielčik Petr719
Mertová Michaela769
Ptáček František919
Dobšíček Pavel808
Kubišta Oto538
Wendlig Miroslav538
Živný Marek918
Ptáček Jakub968
Řemínek Matěj868
Krňávek Vojtěch548
Horáček Michal758
Kopecký Jan908
Pilgr Luděk767
Ráb Pavel527
Stránská Michaela977
Razým Jan577
Kačerovský Michal697
Ptáček Josef877
Vítek Miroslav727
Jirásková Bára917
Šimůnková Zdena587
Ehrig Rudolf487
Šembera Petr517
Matyášová Jana657
Kopecký Libor567
Borek Petr706
Sedláček Roman646

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ312Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:15:39114,43
2MJ1049Pavliš MartinAtletika Polička9800:17:2493,68
3MJ1129Kačerovský MichalKPA Pardubice9800:17:3391,90
4MJ1530Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:18:3380,04
5MJ179Machotka DominikActivity Lanškroun9400:18:43100,00
6MJ3065Chlup TomášActivity Lanškroun0000:19:5464,03
7MJ3355Pavlas JanActivity Lanškroun9600:19:5763,44
8MJ4354Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:21:1348,42
9MJ5644Kučera JanVDA Česká Třebová9700:23:2322,73
Juniorky 19 let a mladší (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2040Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:18:57136,25
2ZJ588Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:24:1590,45
3ZJ6567Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:26:1473,31
4ZJ6958Belobradová KarolínaŽamberk9900:31:3327,36
Muži A 20-39 let (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:15:29101,50
2MA271Švarc PřemyslSlávie Plzeň8500:15:30101,28
3MA427Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:15:4997,22
4MA633Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:1990,81
5MA743Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:16:2190,38
6MA916Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:17:0980,13
7MA1231Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:17:3674,36
8MA1452Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:0767,74
9MA1670Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:18:3661,54
10MA2364Broulík DanielTřebovice8900:19:1652,99
11MA3122Volos SerhiyDamníkov8000:19:5544,66
12MA322Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:19:5644,44
13MA3573Ptáček OndřejN.C.A.S.8900:19:5943,80
14MA3723Štochl PavelTJ Damníkov8500:20:4434,19
15MA4062Liška DavidTřebovice7600:20:5531,84
16MA4251Ptáček JosefAnenská Studánka8700:21:1128,42
17MA5348Novák MartinPraha 48100:22:585,56
Muži B 40-49 let (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB53Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:16:18110,77
2MB85Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:29108,64
3MB1928Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:18:5480,59
4MB2137Scheuer JanActivity Lanškroun6600:19:1277,10
5MB2657Belobrad IvanŽamberk6600:19:2973,81
6MB2768Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:19:4969,95
7MB2859Kalous Tomᚎamberk6400:19:5269,36
8MB3466Chlup JiříActivity Lanškroun7000:19:5868,20
9MB4553Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:21:4048,47
10MB4619Oszwald GünterSokol Damníkov6800:21:4148,27
11MB527Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:22:5434,15
12MB5463Gremlica LiborTřebovice7300:23:0232,60
Muži C 50-59 let (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1342Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:04113,64
2MC2413Knápek LubomírLK Šumperk5900:19:19100,74
3MC3861Skalický JosefPEPA SKA Žichlínek6200:20:4785,62
4MC4426Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:21:2778,74
5MC5724Wendlig JosefSokol Damníkov6100:24:0851,06
Muži D 60 let a starší (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2234Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:19:13107,51
2MD2832Krsek MiroslavMK Luková4900:19:52101,00
3MD396Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:20:4991,49
4MD4711Ráb PavelSokol Parník5200:21:4382,47
5MD5047Švec MiroslavSokol Potštejn5200:22:0079,63
6MD6210Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:24:4252,59
7MD6356Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:24:5151,09
8MD6450Červ MiloslavAtletika Polička5000:25:3144,41
9MD6617Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:26:44100,00
10MD6745Wendlig MiroslavLuková5300:28:0718,36
11MD7146Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:003,00
Ženy A 20-34 let (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1841Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:18:50108,04
2ZA2514Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:19:21102,77
3ZA361Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:4189,18
4ZA5536Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:0365,06
5ZA6172Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:24:3349,77
-ZA-73Kalousová AlenaŽamberk80DNF-
Ženy B 35 let a starší (trať 4,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4135Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:21:10103,76
2ZB4869Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:4698,20
3ZB494Tylšová DanielaHISPORT Team7800:21:4798,04
4ZB5125Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:0695,11
5ZB5939Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:24:20128,13
6ZB6018Oszwaldová PavlínaSokol Damníkov7400:24:3172,70
7ZB6838Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:21100,00
8ZB7021Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:32:1871,87
Trať 4,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:15:29101,50
2MA271Švarc PřemyslSlávie Plzeň8500:15:30101,28
1MJ312Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:15:39114,43
3MA427Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:15:4997,22
1MB53Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:16:18110,77
4MA633Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:1990,81
5MA743Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:16:2190,38
2MB85Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:29108,64
6MA916Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:17:0980,13
2MJ1049Pavliš MartinAtletika Polička9800:17:2493,68
3MJ1129Kačerovský MichalKPA Pardubice9800:17:3391,90
7MA1231Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:17:3674,36
1MC1342Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:04113,64
8MA1452Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:0767,74
4MJ1530Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:18:3380,04
9MA1670Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:18:3661,54
5MJ179Machotka DominikActivity Lanškroun9400:18:43100,00
1ZA1841Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:18:50108,04
3MB1928Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:18:5480,59
1ZJ2040Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:18:57136,25
4MB2137Scheuer JanActivity Lanškroun6600:19:1277,10
1MD2234Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:19:13107,51
10MA2364Broulík DanielTřebovice8900:19:1652,99
2MC2413Knápek LubomírLK Šumperk5900:19:19100,74
2ZA2514Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:19:21102,77
5MB2657Belobrad IvanŽamberk6600:19:2973,81
6MB2768Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:19:4969,95
2MD2832Krsek MiroslavMK Luková4900:19:52101,00
7MB2859Kalous Tomᚎamberk6400:19:5269,36
6MJ3065Chlup TomášActivity Lanškroun0000:19:5464,03
11MA3122Volos SerhiyDamníkov8000:19:5544,66
12MA322Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:19:5644,44
7MJ3355Pavlas JanActivity Lanškroun9600:19:5763,44
8MB3466Chlup JiříActivity Lanškroun7000:19:5868,20
13MA3573Ptáček OndřejN.C.A.S.8900:19:5943,80
3ZA361Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:4189,18
14MA3723Štochl PavelTJ Damníkov8500:20:4434,19
3MC3861Skalický JosefPEPA SKA Žichlínek6200:20:4785,62
3MD396Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:20:4991,49
15MA4062Liška DavidTřebovice7600:20:5531,84
1ZB4135Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:21:10103,76
16MA4251Ptáček JosefAnenská Studánka8700:21:1128,42
8MJ4354Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:21:1348,42
4MC4426Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:21:2778,74
9MB4553Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:21:4048,47
10MB4619Oszwald GünterSokol Damníkov6800:21:4148,27
4MD4711Ráb PavelSokol Parník5200:21:4382,47
2ZB4869Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:4698,20
3ZB494Tylšová DanielaHISPORT Team7800:21:4798,04
5MD5047Švec MiroslavSokol Potštejn5200:22:0079,63
4ZB5125Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:0695,11
11MB527Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:22:5434,15
17MA5348Novák MartinPraha 48100:22:585,56
12MB5463Gremlica LiborTřebovice7300:23:0232,60
4ZA5536Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:0365,06
9MJ5644Kučera JanVDA Česká Třebová9700:23:2322,73
5MC5724Wendlig JosefSokol Damníkov6100:24:0851,06
2ZJ588Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:24:1590,45
5ZB5939Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:24:20128,13
6ZB6018Oszwaldová PavlínaSokol Damníkov7400:24:3172,70
5ZA6172Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:24:3349,77
6MD6210Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:24:4252,59
7MD6356Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:24:5151,09
8MD6450Červ MiloslavAtletika Polička5000:25:3144,41
3ZJ6567Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:26:1473,31
9MD6617Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:26:44100,00
10MD6745Wendlig MiroslavLuková5300:28:0718,36
7ZB6838Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:21100,00
4ZJ6958Belobradová KarolínaŽamberk9900:31:3327,36
8ZB7021Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:32:1871,87
11MD7146Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:003,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:15:29100,79
2MA271Švarc PřemyslSlávie Plzeň8500:15:30100,57
3MJ312Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:15:3998,64
4MA427Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:15:4996,50
5MB53Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:16:1890,28
6MA633Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:1990,06
7MA743Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:16:2189,64
8MB85Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:2987,92
9MA916Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:17:0979,34
10MJ1049Pavliš MartinAtletika Polička9800:17:2476,13
11MJ1129Kačerovský MichalKPA Pardubice9800:17:3374,20
12MA1231Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:17:3673,55
13MC1342Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:18:0467,55
14MA1452Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:18:0766,90
15MJ1530Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:18:3361,33
16MA1670Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:18:3660,69
17MJ179Machotka DominikActivity Lanškroun9400:18:4359,19
18MB1928Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:18:5456,83
19MB2137Scheuer JanActivity Lanškroun6600:19:1252,97
20MD2234Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:19:1352,75
21MA2364Broulík DanielTřebovice8900:19:1652,11
22MC2413Knápek LubomírLK Šumperk5900:19:1951,47
23MB2657Belobrad IvanŽamberk6600:19:2949,32
24MB2768Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:19:4945,03
25MB2859Kalous Tomᚎamberk6400:19:5244,39
25MD2832Krsek MiroslavMK Luková4900:19:5244,39
27MJ3065Chlup TomášActivity Lanškroun0000:19:5443,96
28MA3122Volos SerhiyDamníkov8000:19:5543,75
29MA322Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:19:5643,53
30MJ3355Pavlas JanActivity Lanškroun9600:19:5743,32
31MB3466Chlup JiříActivity Lanškroun7000:19:5843,10
32MA3573Ptáček OndřejN.C.A.S.8900:19:5942,89
33MA3723Štochl PavelTJ Damníkov8500:20:4433,24
34MC3861Skalický JosefPEPA SKA Žichlínek6200:20:4732,59
35MD396Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:20:4932,17
36MA4062Liška DavidTřebovice7600:20:5530,88
37MA4251Ptáček JosefAnenská Studánka8700:21:1127,45
38MJ4354Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:21:1327,02
39MC4426Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:21:2724,02
40MB4553Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:21:4021,23
41MB4619Oszwald GünterSokol Damníkov6800:21:4121,02
42MD4711Ráb PavelSokol Parník5200:21:4320,59
43MD5047Švec MiroslavSokol Potštejn5200:22:0016,94
44MB527Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:22:545,36
45MA5348Novák MartinPraha 48100:22:584,50
46MB5463Gremlica LiborTřebovice7300:23:023,65
47MJ5644Kučera JanVDA Česká Třebová9700:23:233,00
48MC5724Wendlig JosefSokol Damníkov6100:24:083,00
49MD6210Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:24:423,00
50MD6356Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:24:513,00
51MD6450Červ MiloslavAtletika Polička5000:25:313,00
52MD6617Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:26:443,00
53MD6745Wendlig MiroslavLuková5300:28:073,00
54MD7146Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:003,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1841Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:18:50102,22
2ZJ2040Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:18:57100,99
3ZA2514Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:19:2196,79
4ZA361Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:4182,79
5ZB4135Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:21:1077,71
6ZB4869Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:4671,41
7ZB494Tylšová DanielaHISPORT Team7800:21:4771,24
8ZB5125Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:0667,91
9ZA5536Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:23:0357,93
10ZJ588Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:24:1545,33
11ZB5939Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:24:2044,46
12ZB6018Oszwaldová PavlínaSokol Damníkov7400:24:3142,53
13ZA6172Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:24:3342,18
14ZJ6567Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:26:1424,50
15ZB6838Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:28:213,00
16ZJ6958Belobradová KarolínaŽamberk9900:31:333,00
17ZB7021Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:32:183,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód