Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cena města Chřibská, Chřibská - Studenec

14.4.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Cena města Chřibská, Chřibská - Studenec
  • datum konání: 14.4.2013
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Chřibská, náměstí
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin na Městském úřadě v Chřibské

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 6,1 km
Převýšení: 397 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Šulc
407 44 Chřibská 307
tel. 728 249 791

E-mailová adresa

jiri0207@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1111Srbecký FilipTJ Rumburk9900:35:1435
2MJ1412Hercík JakubUSK Ústí nad Labem0000:36:3631
3MJ2113Gajdoš MatyášTJ Rumburk0000:39:5827
Muži A (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Nechvíl PetrAC Choceň9100:29:4235
2MA215Flegl VlastimilVrchlabí8600:30:1431
3MA316Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:31:1327
4MA417Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:31:2024
5MA818Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:33:2122
6MA1019Pavlis AntonínASK Děčín8600:34:2520
7MA1220Stezka MartinChřibská8400:35:1719
8MA2021Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:38:5718
9MA2222Hendrych JakubTHE.CZ Praha8300:40:0117
10MA2923Kessler FilipBěžecká škola.cz8200:44:0216
Muži B (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB524Škrabálek JanXalps team7000:32:1435
2MB925Ptáček MilošPetrovičky7000:33:5531
3MB1526Janík TomášSpona Teplice6800:36:4327
4MB1727Mekota MartinDC panelák starák6900:37:5224
Muži C (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC628Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:33:0435
2MC1629Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:37:1131
3MC1830Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:38:1627
4MC3131Mašek RomanSNB Praha6100:46:2424
Muži D (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1332Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:2935
2MD1933Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:38:3931
3MD2534Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:41:2927
Muži E (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2735Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:42:0235
2ME2836Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:42:5031
3ME3537Miles JiříPraha4200:52:1427
Juniorky (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ241Lhotáková AnežkaTJ Rumburk9700:41:0435
Ženy A (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy B (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB72Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:33:1335
2ZB333Popovová MartinaSNB Praha7400:49:5431
3ZB364Žaliová IvaAVC Praha7700:53:3027
Ženy C (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC235Vlachynská LibušeAC Slavia Uherské Hradiště6200:40:4435
2ZC306Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5900:44:0831
3ZC377Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:0627
Ženy D (trať 6,1 km, 397 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD268Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:41:5135
2ZD329Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:47:0931
3ZD3410Procházková IrenaTJ Háje5700:51:1627
Trať 6,1 km, 397 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Nechvíl PetrAC Choceň9100:29:4235
2MA215Flegl VlastimilVrchlabí8600:30:1431
3MA316Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:31:1327
4MA417Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:31:2024
1MB524Škrabálek JanXalps team7000:32:1435
1MC628Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:33:0435
1ZB72Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:33:1335
5MA818Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:33:2122
2MB925Ptáček MilošPetrovičky7000:33:5531
6MA1019Pavlis AntonínASK Děčín8600:34:2520
1MJ1111Srbecký FilipTJ Rumburk9900:35:1435
7MA1220Stezka MartinChřibská8400:35:1719
1MD1332Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:2935
2MJ1412Hercík JakubUSK Ústí nad Labem0000:36:3631
3MB1526Janík TomášSpona Teplice6800:36:4327
2MC1629Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:37:1131
4MB1727Mekota MartinDC panelák starák6900:37:5224
3MC1830Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:38:1627
2MD1933Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:38:3931
8MA2021Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:38:5718
3MJ2113Gajdoš MatyášTJ Rumburk0000:39:5827
9MA2222Hendrych JakubTHE.CZ Praha8300:40:0117
1ZC235Vlachynská LibušeAC Slavia Uherské Hradiště6200:40:4435
1ZJ241Lhotáková AnežkaTJ Rumburk9700:41:0435
3MD2534Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:41:2927
1ZD268Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:41:5135
1ME2735Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:42:0235
2ME2836Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:42:5031
10MA2923Kessler FilipBěžecká škola.cz8200:44:0216
2ZC306Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5900:44:0831
4MC3131Mašek RomanSNB Praha6100:46:2424
2ZD329Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:47:0931
2ZB333Popovová MartinaSNB Praha7400:49:5431
3ZD3410Procházková IrenaTJ Háje5700:51:1627
3ME3537Miles JiříPraha4200:52:1427
3ZB364Žaliová IvaAVC Praha7700:53:3027
3ZC377Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:0627
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Nechvíl PetrAC Choceň9100:29:4235
2MA215Flegl VlastimilVrchlabí8600:30:1431
3MA316Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:31:1327
4MA417Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:31:2024
5MB524Škrabálek JanXalps team7000:32:1422
6MC628Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:33:0420
7MA818Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:33:2119
8MB925Ptáček MilošPetrovičky7000:33:5518
9MA1019Pavlis AntonínASK Děčín8600:34:2517
10MJ1111Srbecký FilipTJ Rumburk9900:35:1416
11MA1220Stezka MartinChřibská8400:35:1715
12MD1332Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:2914
13MJ1412Hercík JakubUSK Ústí nad Labem0000:36:3613
14MB1526Janík TomášSpona Teplice6800:36:4312
15MC1629Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:37:1111
16MB1727Mekota MartinDC panelák starák6900:37:5210
17MC1830Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:38:169
18MD1933Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:38:398
19MA2021Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:38:577
20MJ2113Gajdoš MatyášTJ Rumburk0000:39:586
21MA2222Hendrych JakubTHE.CZ Praha8300:40:015
22MD2534Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:41:294
23ME2735Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:42:023
24ME2836Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:42:502
25MA2923Kessler FilipBěžecká škola.cz8200:44:021
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB72Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:33:1335
2ZC235Vlachynská LibušeAC Slavia Uherské Hradiště6200:40:4431
3ZJ241Lhotáková AnežkaTJ Rumburk9700:41:0427
4ZD268Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:41:5124
5ZC306Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5900:44:0822
6ZD329Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:47:0920
7ZB333Popovová MartinaSNB Praha7400:49:5419
8ZD3410Procházková IrenaTJ Háje5700:51:1618
9ZB364Žaliová IvaAVC Praha7700:53:3017
10ZC377Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:54:0616

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 94%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Super závod.
a
pár fotek http://zavody2013.rajce.idnes.cz/Cena_mesta_Chribska/
aaa
Zásluhou tajícího sněhu to bylo náročné "B". Pořadatelé velmi dobří, jen ta voda v botách studila. Podařený začátek běhů do vrchu. Ti, co nepřišli, prostě zaváhali, ceny pořadatelům zbyly. Chválím občerstvení a koláč je opravdu vynikající, nejlepší odměna za dřinu. A vlastivěda a panoramata - :)

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód