Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lochovice - Plešivec, MČR veteránů, vzpomínka na Ivo Domanského

5.5.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Lochovice - Plešivec, MČR veteránů, vzpomínka na Ivo Domanského
  • datum konání: 5.5.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AVC PRAHA a OÚ Lochovice

Sociální sítě

Místo konání

OÚ Lochovice
11:00 hodin

Popis tratě

Délka: 5,6 km
Převýšení: 370 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Biško
Amforová 1931
155 00 Praha 13
tel. 736 128 099

E-mailová adresa

miroslav.bisko@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.7.2018Lochovice - Plešivec191
6.7.2017Lochovice - Plešivec171
10.7.2016Lochovice - Plešivec166
5.7.2015Lochovice - Plešivec116
6.7.2014Lochovice - Plešivec149
6.7.2011Lochovice - Plešivec151
5.7.2009Lochovice - Plešivec140
6.7.2008Lochovice - Plešivec126
5.7.2007Lochovice - Plešivec, MČR veteránů207
8.5.2005Lochovice - Plešivec85
9.5.2004Lochovice - Plešivec98
11.5.2003Lochovice - Plešivec67

Statistika závodu Lochovice - Plešivec, MČR veteránů, vzpomínka na Ivo Domanského

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1667

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Chochola Vladimír5013
Chochola Petr7713
Mašek Roman6113
Mališová Karla6012
Jirásková Eva6412
Vraštilová Miloslava5610
Soukup Petr6510
Rychecký Tomáš6610
Svobodová Dana5210
Mucha Petr479
Mikoláš Milan429
Kuncl František509
Svoboda Jan438
Průša Josef528
Pour Svatopluk528
Raboch Ivan668
Čapek Antonín418
Kyselý Petr648
Turek Jiří627
Pergner Petr617
Hofman Vít927
Hlusička Josef387
Pštrossová Marie597
Krejsa Václav527
Pechek Petr837
Šůcha Václav466
Dolejš Radomír586
Popovová Jaroslava486
Gregor Jaroslav516
Rendl Josef766
Janeček Jaroslav406
Milesová Iva776
Schovánek Petr656
Štěpánek Petr656
Les Josef476
Smrčka Miloš546
Rosol Jiří746
Havlín Antonín556
Čech Karel456
Kříž Vladimír586
Kučera Vilém516
Chocholová Ivana796
Pechek František536
Chytrý Štěpán886
Zelinka Miloslav246
Vacarda Vladimír596
Požgayová Jana556
Klampflová Eva645
Skalička Jiří425
Vaněk Mikuláš905

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1320Moravec JiříJM team Letohrad9600:26:3770
2MJ1969Hunčovský TomášTJ Neratovice9400:27:0062
3MJ2080Semerád MartinSPK Liberec9900:27:0254
4MJ36139Dvořák PetrSPORTING Příbram9500:28:1248
5MJ44184Borský VratislavBeroun9600:29:2044
6MJ6562Machuta MatějTTC Příbram9700:30:5640
7MJ104101Jobek OndřejHC Příbram9600:34:3438
8MJ167178Veselý JanSDH Nové Strašecí9400:40:3936
Muži 20-34 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2124Hochmut MilanSpartak Rožmitál8700:24:4262
2MA3188Boček JanTJ Lokomotiva Beroun9000:24:5654
3MA530Flegl VlastimilVrchlabí8600:25:1748
4MA692Davídek DušanVrchlabí8100:25:2944
5MA771Herda JanSKP Nymburk8300:25:3240
6MA8136Václavík JiříDobříš8600:26:1738
7MA9144Pokorný MatyášSPARTAK VLAŠIM8800:26:1936
8MA1217Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:26:3132
9MA16185Matras TomášSK Chrast8000:26:4930
10MA1794Fryček MartinPlzeň7900:26:5128
11MA23186Hostička JanDejvice7900:27:2826
12MA27109Turek MartinŽakis Team8000:27:4218
13MA30125Sobotka JiříSpartak Rožmitál7900:27:5714
14MA37206Kukačka JanSK Rover Praha9100:28:1312
15MA3967Šitka JosefMK SEITL Ostrava8600:28:1810
16MA4886Kořínek MilošMore Than Bikers9200:29:326
17MA52122Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:29:444
18MA5789Heger MikulášAlpine Team9000:30:172
19MA59196Ďuk JanPříbram8100:30:202
20MA60181Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8200:30:222
21MA86199Bureš MilanPříbram8600:33:102
22MA89189Holešovský JanHO Koudel7700:33:242
23MA92141Větrovský AlešInternet Příbram8200:33:322
24MA103201Hrdlička DavidBřeznice8500:34:292
25MA116103Jobek TomášHC Příbram8500:35:282
26MA130171Dokládal MiroslavMšec9000:36:532
27MA134191Šlapák DušanSokol Komárov8100:37:212
28MA141116Jánský ZdeněkFlorbal Nové Strašecí8700:37:512
29MA142204Hájek MiroslavVŠAK Praha8300:37:532
30MA148174Vaněk MikulášSDH Nové Strašecí9000:38:262
31MA15582Strejček JiříPraha 108300:39:042
32MA168205Albrecht PetrČesyk Čerčany8100:40:532
33MA173160Stýblo KarelNové Strašecí9100:41:532
34MA197164Chytrý ŠtěpánSokol Nové Strašecí8800:51:012
Muži 35-39 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1190Gerych DavidAK Kroměříž7700:24:1170
2M111154Rendl JosefTJ Packa Praha7600:26:2834
3M124159Svoboda MilanRaam Team7400:27:3824
4M125194Soukup PetrPříbram7600:27:3922
5M126163Rosol JiříLoko Beroun7400:27:4020
6M129157Houska JindřichHO Koudel7600:27:4916
7M14061Hokeš MartinZvole7700:28:458
8M153137Barášek AlešTeam.internetpb.cz7500:29:482
9M196183Neuman JiříKLM Praha7400:33:512
10M197203Šlachta PetrBraník7400:33:542
11M1107120Chochola PetrFlorbal Nové Strašecí7700:34:462
Muži 40-44 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2427Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:25:0170
2M21553Malý JanSokol Nová Paka7300:26:4654
3M21898Škrabálek JanKrčský les7000:26:5648
4M23431Veselý PetrSquashklub Plzeň7300:28:0938
5M235138Schew HaraldPraha 36900:28:1036
6M24381Jirásek MarekTNS AISA7300:29:1634
7M27096Cibulka RomanPraha7100:31:4330
8M27545Kašpar JanFEL Praha7100:32:1028
9M276192Číp RomanHluboš7000:32:2126
10M28040Hrubý RadekLochovice7100:32:5024
10M28033Kareš MartinVižina7300:32:5024
12M282149Plecitý PetrBezdědice6900:32:5120
13M287102Kendík TomášLochkov7200:33:1914
14M2111111Novák RadomírUhlířské Janovice7000:35:058
15M2112146Julínek SimonPalas Athena7000:35:086
16M2123132Szabo DavidSK Nové Zámky7000:35:502
17M2127140Harant PavelOtročiněves7200:36:362
18M214784Šťahlavský PavelSlovan Lochovice7300:38:192
Muži 45-49 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31058Jansa JiříAtletika Písek6600:26:2262
2M322177Taras TomášTK Příbram6700:27:2344
3M33173Soukup PetrKovohutě Příbram6500:27:5840
4M34777Schovánek PetrKrčský les6500:29:2832
5M38357Kuptík PetrKnížkovice6400:32:5618
6M384114Fencl RadekObořiště6500:33:0016
7M394200Štěpánek PetrSpartak Praha 46500:33:4012
8M3108193Kolbaba PavelLucky Family 16800:34:4910
9M3117179Olbert TomášMK Herducka6400:35:294
10M3126182Válek JanPraha 56400:36:292
11M3138153Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:37:342
12M3164172Kučera RadekSlavoj Pacov6700:40:042
Muži 50-54 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M414113Vaněk PetrAC Praha6100:26:4170
2M43222Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:28:0562
3M44548Šprachta VladimírCvikov6000:29:2348
4M45046Pospíšil AntonínTJ Tlučná6000:29:3738
5M456105Kocian VítSilvini SKITRAB Team6100:30:1536
6M462135Dvořák PetrInternet Příbram6100:30:4032
7M46314Vanta JosefSK Hronov6200:30:5130
8M46978Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6000:31:4226
9M478134Turek JiříChaloupky6200:32:2622
10M413635Mašek RomanSNB Praha6100:37:2910
11M4156147Pokorný MiroslavSpartak Vlašim6000:39:056
Muži 55-59 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M53350Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:28:0754
2M54693Šatra AloisTatran Velké Hudčice5800:29:2544
3M549202Minčev Ivanneregistrován5700:29:3540
4M561131Gombita JosefMost5800:30:3134
5M5666Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:31:2928
6M577121Kříž VladimírŽižkovští tygři5800:32:2324
7M590166Mayer JanSKD Benešov5400:33:2620
8M510099Doležal JaromírSABZO Praha5700:34:1618
9M5109100Urban JosefSABZO Praha5600:34:5016
10M5120106Havlín AntonínAC OH Praha5500:35:3714
11M5124187Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:36:1112
12M5154165Šesták JindřichKKK Praha5600:38:598
13M5171195Chlumský LubošVokovice Praha5600:41:324
14M5176155Adámek PetrSABZO5400:42:072
15M5179156Dolejš RadomírAVC Praha / SABZO5800:42:192
Muži 60-64 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M64254Mach FrantišekLIAZ Jablonec5000:28:5870
2M65163Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:29:3862
3M65447Malý JiříAC Česká Lípa5300:29:5354
4M65526Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:29:5648
5M67137Rouča KarelTJ Slavia Hradec Králové5100:31:4940
6M679142Gregor JaroslavAC OH Praha5100:32:3738
7M685118Pour SvatoplukSlavoj Obecnice5200:33:0936
8M6102129Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:34:2628
9M6105169Kuncl FrantišekSKI Příbram5000:34:3626
10M611855Smetana KarelVHS Benešov5100:35:3122
11M61227Dolejš JanTJ Sokol Unhošť4900:35:4420
12M61258Cipl FrantišekBON BON Praha5100:36:1518
13M6129128Červ MiloslavAtletika Polička5000:36:4316
14M6135148Zoderer JosefPraha 35200:37:2512
15M6145190Folber VladimírOleško5100:38:108
16M614988Berdich JiříVENANGO5100:38:306
17M6157130Werner PetrLiga 100 Praha5100:39:102
18M6172197Scheinherr JiříBezdědovice5100:41:502
19M619244Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:47:212
20M619442Hájíček FrantišekAVC Praha5100:48:142
21M6196117Chochola VladimírMK Kladno5000:51:002
22M6203127Kučera VilémSlovan Hradišťko5100:56:572
23M620413Krejsa VáclavBON BON Praha5200:58:012
Muži 65-69 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M76711Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:31:3344
2M78843Janový PetrAC-Trial Plzeň4500:33:2234
3M79938Krassa ManfredŠAK Chodov4400:34:1232
4M710125Vodička JanMK Radslavice4500:34:2430
5M7114161Mucha PetrSokol Kobylisy4700:35:2424
6M713172Říha MiroslavSokol Sadská4500:37:0314
7M713766Šůcha VáclavSV Stříbro4600:37:3210
8M7151123Pasler JiříKAK Praha4600:38:524
9M715224Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:38:562
10M717849Plecháček JiříSokol Mělník4400:42:172
11M7182143Čech KarelKAK Praha4500:42:522
12M718965Březina PetrSABZO Praha4600:46:172
13M7195108Fuchs BedřichTJ Dobříš4400:49:282
Muži 70-74 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M811085Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:34:5470
2M811316Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:35:2162
3M81509Daubner AntonLiga 100 Praha4200:38:4254
4M815951Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:39:2248
5M816264Kříž VladimírTJ Baník Příbram4300:39:4544
6M8163110Milfait JiříSokol Dobříš4100:39:5840
7M817474Miles JiříPraha4200:42:0236
8M818170Málek ZdeněkAVC Praha4300:42:4434
9M818868März FrantišekSokol Kout4300:45:3232
10M819087Mikoláš MilanBeroun4200:46:3930
11M819319Kadeřábek RudolfAVC Praha3900:47:4826
Muži 75-79 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M916532Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:40:1538
2M91914Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:46:5528
3M919928Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:52:2422
4M9200133Dočkálek AntonínAVC Praha3800:53:3020
Muži 80 let a starší (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MX19875Matzner KarelM Team Zvole2900:51:3024
Juniorky (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ119168Karasová DanielaZŠ Bohutín0300:35:3570
2ZJ143167Karasová BarboraZŠ Bohutín0200:37:5762
Ženy 20-34 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2095Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:27:0270
2ZA38180Matrasová KateřinaSK Chrast8300:28:1662
3ZA4191Gerychová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8200:28:4954
4ZA7297Frantová AndreaLoko Beroun8500:31:5948
5ZA98207Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:34:0444
6ZA13956Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:37:4040
7ZA152176Hnízdilová LenkaSokol Nové Strašecí8600:38:5638
8ZA169158Průšová KateřinaKC Příbram8400:41:1236
9ZA187175Hnízdilová RadkaSokol Nové Strašecí9000:44:4134
Ženy 35-39 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z128104Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:27:4570
2Z163170Havlová Petraneregistrována7600:30:5154
3Z16839Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:31:4048
4Z1158198Procházková IvonaBlatná7500:39:1636
5Z118536Žaliová IvaAVC Praha7700:44:1032
Ženy 40-44 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z258115Piklová AliceSVŠ7300:30:1862
2Z27323Borovičková LenkaSK Nové Město nad Metují7300:32:0244
3Z29315Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:33:3740
4Z2121162Karasová VěraTK Příbram7200:35:3938
5Z2175126Gololobová BlankaAVC Praha7300:42:0634
Ženy 45-49 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z37352Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:32:0270
2Z39560Naxerová JanaUSK Plzeň6600:33:4754
3Z312859Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:36:4144
4Z316018Slabáková LenkaAK Olymp Brno6600:39:2736
5Z3161112Dudášová MonikaSK Vlaška6600:39:3134
Ženy 50-54 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z49179Mališová KarlaUSK Praha6000:33:2862
2Z410683Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:34:4148
3Z413234Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5900:37:0540
4Z4140145Zodererová VáclavaSokol Žižkov6100:37:5038
5Z4180151Hedvičáková MartinaPraha 26100:42:2832
6Z4186107Hořejšová HanaPříbram6000:44:1730
-Z4-999Dolejšová JitkaSABZO60DNF-
Ženy 55-59 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51141Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:35:2470
2Z51333Vacková HanaSokol Starkoč5600:37:1062
3Z514612Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:38:1848
4Z516621Procházková IrenaTJ Háje5700:40:2044
5Z51702Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:41:2240
6Z520531Pláničková EvaAtletika Tábor5401:04:3228
Ženy 60-64 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z61445Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:37:5954
2Z6177119Svobodová DanaPříbram5200:42:1238
3Z6201173Bartošová MiladaPříbram5300:53:3732
4Z620229Ziedlerová JarmilaAVC / SNB5100:54:1230
Ženy 65-69 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z718310Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:43:0636
2Z718476Ročňáková MiloslavaM-team Zvole4500:43:1334
Trať 6 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1190Gerych DavidAK Kroměříž7700:24:1170
1MA2124Hochmut MilanSpartak Rožmitál8700:24:4262
2MA3188Boček JanTJ Lokomotiva Beroun9000:24:5654
1M2427Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:25:0170
3MA530Flegl VlastimilVrchlabí8600:25:1748
4MA692Davídek DušanVrchlabí8100:25:2944
5MA771Herda JanSKP Nymburk8300:25:3240
6MA8136Václavík JiříDobříš8600:26:1738
7MA9144Pokorný MatyášSPARTAK VLAŠIM8800:26:1936
1M31058Jansa JiříAtletika Písek6600:26:2262
2M111154Rendl JosefTJ Packa Praha7600:26:2834
8MA1217Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:26:3132
1MJ1320Moravec JiříJM team Letohrad9600:26:3770
1M414113Vaněk PetrAC Praha6100:26:4170
2M21553Malý JanSokol Nová Paka7300:26:4654
9MA16185Matras TomášSK Chrast8000:26:4930
10MA1794Fryček MartinPlzeň7900:26:5128
3M21898Škrabálek JanKrčský les7000:26:5648
2MJ1969Hunčovský TomášTJ Neratovice9400:27:0062
1ZA2095Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:27:0270
3MJ2080Semerád MartinSPK Liberec9900:27:0254
2M322177Taras TomášTK Příbram6700:27:2344
11MA23186Hostička JanDejvice7900:27:2826
3M124159Svoboda MilanRaam Team7400:27:3824
4M125194Soukup PetrPříbram7600:27:3922
5M126163Rosol JiříLoko Beroun7400:27:4020
12MA27109Turek MartinŽakis Team8000:27:4218
1Z128104Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:27:4570
6M129157Houska JindřichHO Koudel7600:27:4916
13MA30125Sobotka JiříSpartak Rožmitál7900:27:5714
3M33173Soukup PetrKovohutě Příbram6500:27:5840
2M43222Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:28:0562
1M53350Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:28:0754
4M23431Veselý PetrSquashklub Plzeň7300:28:0938
5M235138Schew HaraldPraha 36900:28:1036
4MJ36139Dvořák PetrSPORTING Příbram9500:28:1248
14MA37206Kukačka JanSK Rover Praha9100:28:1312
2ZA38180Matrasová KateřinaSK Chrast8300:28:1662
15MA3967Šitka JosefMK SEITL Ostrava8600:28:1810
7M14061Hokeš MartinZvole7700:28:458
3ZA4191Gerychová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8200:28:4954
1M64254Mach FrantišekLIAZ Jablonec5000:28:5870
6M24381Jirásek MarekTNS AISA7300:29:1634
5MJ44184Borský VratislavBeroun9600:29:2044
3M44548Šprachta VladimírCvikov6000:29:2348
2M54693Šatra AloisTatran Velké Hudčice5800:29:2544
4M34777Schovánek PetrKrčský les6500:29:2832
16MA4886Kořínek MilošMore Than Bikers9200:29:326
3M549202Minčev Ivanneregistrován5700:29:3540
4M45046Pospíšil AntonínTJ Tlučná6000:29:3738
2M65163Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:29:3862
17MA52122Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:29:444
8M153137Barášek AlešTeam.internetpb.cz7500:29:482
3M65447Malý JiříAC Česká Lípa5300:29:5354
4M65526Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:29:5648
5M456105Kocian VítSilvini SKITRAB Team6100:30:1536
18MA5789Heger MikulášAlpine Team9000:30:172
1Z258115Piklová AliceSVŠ7300:30:1862
19MA59196Ďuk JanPříbram8100:30:202
20MA60181Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8200:30:222
4M561131Gombita JosefMost5800:30:3134
6M462135Dvořák PetrInternet Příbram6100:30:4032
7M46314Vanta JosefSK Hronov6200:30:5130
2Z163170Havlová Petraneregistrována7600:30:5154
6MJ6562Machuta MatějTTC Příbram9700:30:5640
5M5666Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:31:2928
1M76711Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:31:3344
3Z16839Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:31:4048
8M46978Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6000:31:4226
7M27096Cibulka RomanPraha7100:31:4330
5M67137Rouča KarelTJ Slavia Hradec Králové5100:31:4940
4ZA7297Frantová AndreaLoko Beroun8500:31:5948
1Z37352Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:32:0270
2Z27323Borovičková LenkaSK Nové Město nad Metují7300:32:0244
8M27545Kašpar JanFEL Praha7100:32:1028
9M276192Číp RomanHluboš7000:32:2126
6M577121Kříž VladimírŽižkovští tygři5800:32:2324
9M478134Turek JiříChaloupky6200:32:2622
6M679142Gregor JaroslavAC OH Praha5100:32:3738
10M28033Kareš MartinVižina7300:32:5024
10M28040Hrubý RadekLochovice7100:32:5024
12M282149Plecitý PetrBezdědice6900:32:5120
5M38357Kuptík PetrKnížkovice6400:32:5618
6M384114Fencl RadekObořiště6500:33:0016
7M685118Pour SvatoplukSlavoj Obecnice5200:33:0936
21MA86199Bureš MilanPříbram8600:33:102
13M287102Kendík TomášLochkov7200:33:1914
2M78843Janový PetrAC-Trial Plzeň4500:33:2234
22MA89189Holešovský JanHO Koudel7700:33:242
7M590166Mayer JanSKD Benešov5400:33:2620
1Z49179Mališová KarlaUSK Praha6000:33:2862
23MA92141Větrovský AlešInternet Příbram8200:33:322
3Z29315Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:33:3740
7M394200Štěpánek PetrSpartak Praha 46500:33:4012
2Z39560Naxerová JanaUSK Plzeň6600:33:4754
9M196183Neuman JiříKLM Praha7400:33:512
10M197203Šlachta PetrBraník7400:33:542
5ZA98207Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:34:0444
3M79938Krassa ManfredŠAK Chodov4400:34:1232
8M510099Doležal JaromírSABZO Praha5700:34:1618
4M710125Vodička JanMK Radslavice4500:34:2430
8M6102129Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:34:2628
24MA103201Hrdlička DavidBřeznice8500:34:292
7MJ104101Jobek OndřejHC Příbram9600:34:3438
9M6105169Kuncl FrantišekSKI Příbram5000:34:3626
2Z410683Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:34:4148
11M1107120Chochola PetrFlorbal Nové Strašecí7700:34:462
8M3108193Kolbaba PavelLucky Family 16800:34:4910
9M5109100Urban JosefSABZO Praha5600:34:5016
1M811085Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:34:5470
14M2111111Novák RadomírUhlířské Janovice7000:35:058
15M2112146Julínek SimonPalas Athena7000:35:086
2M811316Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:35:2162
1Z51141Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:35:2470
5M7114161Mucha PetrSokol Kobylisy4700:35:2424
25MA116103Jobek TomášHC Příbram8500:35:282
9M3117179Olbert TomášMK Herducka6400:35:294
10M611855Smetana KarelVHS Benešov5100:35:3122
1ZJ119168Karasová DanielaZŠ Bohutín0300:35:3570
10M5120106Havlín AntonínAC OH Praha5500:35:3714
4Z2121162Karasová VěraTK Příbram7200:35:3938
11M61227Dolejš JanTJ Sokol Unhošť4900:35:4420
16M2123132Szabo DavidSK Nové Zámky7000:35:502
11M5124187Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:36:1112
12M61258Cipl FrantišekBON BON Praha5100:36:1518
10M3126182Válek JanPraha 56400:36:292
17M2127140Harant PavelOtročiněves7200:36:362
3Z312859Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:36:4144
13M6129128Červ MiloslavAtletika Polička5000:36:4316
26MA130171Dokládal MiroslavMšec9000:36:532
6M713172Říha MiroslavSokol Sadská4500:37:0314
3Z413234Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5900:37:0540
2Z51333Vacková HanaSokol Starkoč5600:37:1062
27MA134191Šlapák DušanSokol Komárov8100:37:212
14M6135148Zoderer JosefPraha 35200:37:2512
10M413635Mašek RomanSNB Praha6100:37:2910
7M713766Šůcha VáclavSV Stříbro4600:37:3210
11M3138153Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:37:342
6ZA13956Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:37:4040
4Z4140145Zodererová VáclavaSokol Žižkov6100:37:5038
28MA141116Jánský ZdeněkFlorbal Nové Strašecí8700:37:512
29MA142204Hájek MiroslavVŠAK Praha8300:37:532
2ZJ143167Karasová BarboraZŠ Bohutín0200:37:5762
1Z61445Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:37:5954
15M6145190Folber VladimírOleško5100:38:108
3Z514612Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:38:1848
18M214784Šťahlavský PavelSlovan Lochovice7300:38:192
30MA148174Vaněk MikulášSDH Nové Strašecí9000:38:262
16M614988Berdich JiříVENANGO5100:38:306
3M81509Daubner AntonLiga 100 Praha4200:38:4254
8M7151123Pasler JiříKAK Praha4600:38:524
9M715224Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:38:562
7ZA152176Hnízdilová LenkaSokol Nové Strašecí8600:38:5638
12M5154165Šesták JindřichKKK Praha5600:38:598
31MA15582Strejček JiříPraha 108300:39:042
11M4156147Pokorný MiroslavSpartak Vlašim6000:39:056
17M6157130Werner PetrLiga 100 Praha5100:39:102
4Z1158198Procházková IvonaBlatná7500:39:1636
4M815951Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:39:2248
4Z316018Slabáková LenkaAK Olymp Brno6600:39:2736
5Z3161112Dudášová MonikaSK Vlaška6600:39:3134
5M816264Kříž VladimírTJ Baník Příbram4300:39:4544
6M8163110Milfait JiříSokol Dobříš4100:39:5840
12M3164172Kučera RadekSlavoj Pacov6700:40:042
1M916532Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:40:1538
4Z516621Procházková IrenaTJ Háje5700:40:2044
8MJ167178Veselý JanSDH Nové Strašecí9400:40:3936
32MA168205Albrecht PetrČesyk Čerčany8100:40:532
8ZA169158Průšová KateřinaKC Příbram8400:41:1236
5Z51702Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:41:2240
13M5171195Chlumský LubošVokovice Praha5600:41:324
18M6172197Scheinherr JiříBezdědovice5100:41:502
33MA173160Stýblo KarelNové Strašecí9100:41:532
7M817474Miles JiříPraha4200:42:0236
5Z2175126Gololobová BlankaAVC Praha7300:42:0634
14M5176155Adámek PetrSABZO5400:42:072
2Z6177119Svobodová DanaPříbram5200:42:1238
10M717849Plecháček JiříSokol Mělník4400:42:172
15M5179156Dolejš RadomírAVC Praha / SABZO5800:42:192
5Z4180151Hedvičáková MartinaPraha 26100:42:2832
8M818170Málek ZdeněkAVC Praha4300:42:4434
11M7182143Čech KarelKAK Praha4500:42:522
1Z718310Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:43:0636
2Z718476Ročňáková MiloslavaM-team Zvole4500:43:1334
5Z118536Žaliová IvaAVC Praha7700:44:1032
6Z4186107Hořejšová HanaPříbram6000:44:1730
9ZA187175Hnízdilová RadkaSokol Nové Strašecí9000:44:4134
9M818868März FrantišekSokol Kout4300:45:3232
12M718965Březina PetrSABZO Praha4600:46:172
10M819087Mikoláš MilanBeroun4200:46:3930
2M91914Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:46:5528
19M619244Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:47:212
11M819319Kadeřábek RudolfAVC Praha3900:47:4826
20M619442Hájíček FrantišekAVC Praha5100:48:142
13M7195108Fuchs BedřichTJ Dobříš4400:49:282
21M6196117Chochola VladimírMK Kladno5000:51:002
34MA197164Chytrý ŠtěpánSokol Nové Strašecí8800:51:012
1MX19875Matzner KarelM Team Zvole2900:51:3024
3M919928Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:52:2422
4M9200133Dočkálek AntonínAVC Praha3800:53:3020
3Z6201173Bartošová MiladaPříbram5300:53:3732
4Z620229Ziedlerová JarmilaAVC / SNB5100:54:1230
22M6203127Kučera VilémSlovan Hradišťko5100:56:572
23M620413Krejsa VáclavBON BON Praha5200:58:012
6Z520531Pláničková EvaAtletika Tábor5401:04:3228
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1190Gerych DavidAK Kroměříž7700:24:1170
2MA2124Hochmut MilanSpartak Rožmitál8700:24:4262
3MA3188Boček JanTJ Lokomotiva Beroun9000:24:5654
4M2427Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:25:0148
5MA530Flegl VlastimilVrchlabí8600:25:1744
6MA692Davídek DušanVrchlabí8100:25:2940
7MA771Herda JanSKP Nymburk8300:25:3238
8MA8136Václavík JiříDobříš8600:26:1736
9MA9144Pokorný MatyášSPARTAK VLAŠIM8800:26:1934
10M31058Jansa JiříAtletika Písek6600:26:2232
11M111154Rendl JosefTJ Packa Praha7600:26:2830
12MA1217Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:26:3128
13MJ1320Moravec JiříJM team Letohrad9600:26:3726
14M414113Vaněk PetrAC Praha6100:26:4124
15M21553Malý JanSokol Nová Paka7300:26:4622
16MA16185Matras TomášSK Chrast8000:26:4920
17MA1794Fryček MartinPlzeň7900:26:5118
18M21898Škrabálek JanKrčský les7000:26:5616
19MJ1969Hunčovský TomášTJ Neratovice9400:27:0014
20MJ2080Semerád MartinSPK Liberec9900:27:0212
21M322177Taras TomášTK Příbram6700:27:2310
22MA23186Hostička JanDejvice7900:27:288
23M124159Svoboda MilanRaam Team7400:27:386
24M125194Soukup PetrPříbram7600:27:394
25M126163Rosol JiříLoko Beroun7400:27:402
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2095Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:27:0270
2Z128104Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:27:4562
3ZA38180Matrasová KateřinaSK Chrast8300:28:1654
4ZA4191Gerychová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8200:28:4948
5Z258115Piklová AliceSVŠ7300:30:1844
6Z163170Havlová Petraneregistrována7600:30:5140
7Z16839Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:31:4038
8ZA7297Frantová AndreaLoko Beroun8500:31:5936
9Z37352Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:32:0234
9Z27323Borovičková LenkaSK Nové Město nad Metují7300:32:0234
11Z49179Mališová KarlaUSK Praha6000:33:2830
12Z29315Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:33:3728
13Z39560Naxerová JanaUSK Plzeň6600:33:4726
14ZA98207Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:34:0424
15Z410683Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:34:4122
16Z51141Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:35:2420
17ZJ119168Karasová DanielaZŠ Bohutín0300:35:3518
18Z2121162Karasová VěraTK Příbram7200:35:3916
19Z312859Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:36:4114
20Z413234Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5900:37:0512
21Z51333Vacková HanaSokol Starkoč5600:37:1010
22ZA13956Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:37:408
23Z4140145Zodererová VáclavaSokol Žižkov6100:37:506
24ZJ143167Karasová BarboraZŠ Bohutín0200:37:574
25Z61445Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5200:37:592

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 92%
Zvolená trasa závodu: 94%
Značení závodu: 96%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 55%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 92%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
88%

Názory na závod

Záod byl super, hodně mě potěšilo značení po kilometru. Jediné co trošku vázlo bylo zpracování výsledků a ráno zápis. Nicméně super zážitek, těšíme se na příští rok :o)
lenka.hnizdilova
Děkuji za skvělý zážitek. Martin Kareš, Vižina
mkares

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód