Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Radhošť

2.6.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Radhošť
  • datum konání: 2.6.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KHB Radegast

Sociální sítě

Místo konání

autocamping Rožnov pod Radhoštěm
10:00 hodin

Přihlášky

na místě, v sobotu 1. 6. od 18 do 20 hod. a v neděli 2. 6. od 7 do 9 hod.

Startovné

100 Kč/4 € zahrnuje: zázemí v kempu, dopravu věcí do cíle, občerstvení, výsledkovou listinu a bohaté sportovní zážitky!!

Popis tratě

Délka: 6,5 km
Převýšení: 734 m
úvodní kilometr po asfaltu, poté kamenitý terén střídající se s lesními pěšinami, cíl se nachází u hotelu Radegast cca 300m za vrcholem Radhoště!!!Z vrcholu následuje menší seběh k hotelu!!změna oproti předchozím ročníkům!!!

Ceny pro vítěze

dle propozic

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Lukáš Suchánek
Poličná 323
757 01 Valašské Meziříčí
tel. 604 585 329

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.khbradegast.ic.cz/

E-mailová adresa

khbradegast@post.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.5.2012Běh na Radhošť172
14.5.2011Běh na Radhošť176
16.5.2010Běh na Radhošť105
17.5.2009Běh na Radhošť196
18.5.2008Běh na Radhošť179
13.5.2007Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť169
13.5.2006Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
19.6.2005Rožnov p. Radhoštěm - Radhošť (kvalifikace ME)208
15.5.2004Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť166
18.5.2003Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť - kvalifikace ME157
18.5.2002Unipar běh na Radhošť167
13.5.2001Unipar běh na Radhošť246
10.6.2000Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť213
29.5.1999Běh na Radhošť242
30.5.1998Běh na Radhošť194
1.6.1997Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť Kvalifikace na ME173
2.6.1996Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť131
4.6.1995Rožnov pod Radhoštěm - Radhošť74

Statistika závodu Běh na Radhošť

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 3134

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Groš Štefan6119
Tučný Jan4717
Šnevajs Radomír6317
Přívětivý Miroslav5317
Kolínek František5616
Tomečka Libor6216
Volný Petr7915
Šír Václav4814
Vojkůvka Zdeněk6114
Špacír Ladislav5514
Šimůnek Jan4913
Malatín Štefan5513
Maceček Vlado7513
Horák Ondřej7513
Šimůnek Jan8213
Ambros Jakub8713
Vlček Tomáš8012
Zátopek Jiří6012
Zeman Zdeněk6812
Škapa Marek7112
Marek Dalimil6011
Sadílek Ota4611
Stránský Aleš6011
Šádková Irena6911
Jirásková Eva6411
Vodička Jan4511
Vévoda Ivan6011
Zetek Jiří4610
Oswald Pavel7310
Dobeš Vlastimil7010
Merta Jaroslav3510
Vítek Miroslav7210
Černý Vladimír5210
Pechková Jana8510
Tončík Petr7110
Pop Tomáš7110
Sehnal Tomáš7310
Zoubek Zdeněk6910
Karban Jiří539
Tvrdá Zdeňka569
Baláž Roman659
Velička Zdeněk629
Horáček Michal759
Strakoš Jiří509
Novotná Eva489
Bednarz Libor809
Rys Jaromír649
Vacek Martin699
Vrága Filip889
Tománek Pavel559

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,9 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ425Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:37:3570
2MJ1637Smetana JonášVinotéka u Karla - Frenštát9700:41:0362
3MJ1938Bechný MichalVinotéka u Karla Frenštát9400:41:3254
4MJ4548Pražák VojtěchAtletika Kopřivnice0000:47:5548
5MJ4818Strouhal JakubFenix SKI team Jeseník0100:48:3044
6MJ5561Hercík JakubUSK VŠEM Ústí nad Labem0000:49:4540
7MJ7288Sládeček LukášFrenštát p. R.9500:52:2838
8MJ7435Mezík ErikKyjov9400:53:0036
9MJ8163Štverák JonášCooling Birds9700:54:3534
10MJ103117Szczotka MateuszZSP Gorki Wielkie9801:00:18-
11MJ11687Sládeček DanielTJ Frenštát0201:06:1332
Muži A (trať 6,9 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA175Bajza JakubAK ASICS Kroměříž9000:35:4870
2MA291Pelíšek DavidAK Olomouc9000:36:2162
3MA392Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:36:3154
4MA824Herda JanSKP Nymburk8300:38:5848
5MA931Flegl VlastimilVrchlabí8600:39:1244
6MA1036Ryška VítTrojanovice7500:39:2540
7MA11118Holiš MartinZubří7400:39:2938
8MA1278Ambros JakubAK E.Zátopka Kopřivnice8700:39:4936
9MA1327Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:40:1134
10MA1469Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:40:2432
11MA179Schwarz OndřejPJR Frenštát p. R.7700:41:1930
12MA2060Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:42:0328
13MA21107Pytlík JiříHlučín9100:42:2326
14MA2213Turek MartinŽakis Team8000:42:3524
15MA264Minář MartinŽichlínek8400:42:5222
16MA2964Polách MartinSki Klub Jablonec8900:44:1520
17MA3179Hopp MarekKaluža7500:45:1118
18MA3367Zubří TomášGumárny Zubří8000:45:3216
19MA34103Martikán JiříHorolezci FM7500:45:3414
20MA3982Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:46:5212
21MA40109Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:47:0610
22MA4690Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:48:138
23MA4795Choleva PetrLítací Jelen7400:48:186
24MA5268Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:49:084
25MA53108Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8000:49:212
26MA54120Letko MiroslavMANÍN Považská Bystrica8100:49:29-
27MA5985Pok PavelDRACY7400:50:002
28MA6249Vrána JiříValachiarun CZ7700:50:322
29MA6344Pšenica Miroslav-------------------------8000:50:392
30MA6684Haluzík MarekDRACY7400:50:492
31MA7046Prouza RobertFrenštát p. R.7700:51:212
32MA76119Vyhnička PeterBeluša8100:53:33-
33MA79126Dorčák JosefHasiči Poličná8500:54:062
34MA8416Strouhal TomášFORTEX Moravský Beroun7400:55:252
35MA9059Sojka PatrikSK Valašského království8800:56:192
36MA95116Szczotka ArkaoliuszLKS Spójnia Górki Wielkie7400:58:08-
37MA10241Dlouhý VáclavSK Valašské Království8901:00:002
38MA10573Hrdina LukášGabon Bilbao7601:01:102
39MA10632Dorňák MichalNolex8601:01:142
40MA10796Pechal PavelRožnov pod Radhoštěm7601:01:202
41MA10954Plesník Antonín-------------------------7701:01:392
42MA123111Bombera JiříMěstečko Trnávka8501:13:082
43MA12558Matúš RadekSK Valašské Království8101:28:282
Muži B (trať 6,9 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5124Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:38:1370
2MB623Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:38:4262
3MB7114Petráš RostislavFC Novojický Kotuč6500:38:5654
4MB1555Sehnal TomášKHB Radegast7300:40:5948
5MB23125Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:42:4544
6MB2450Šmíd PetrBaník Osek6900:42:4640
7MB2793Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:43:5538
8MB3653Hrabiš ZbyněkTITAN Zlín6500:46:0436
9MB37101Vojkůvka JanChuchelná6800:46:0934
10MB4189Oswald PavelMetrix Team7300:47:2332
11MB4256Sichálek TomášHO Holešov7300:47:2730
12MB4472Frank PavelTJ-Granitol Mor.Beroun6800:47:4928
13MB5086Grycman Kazimír-------------------------7200:48:55-
14MB56115Dočkal RadekRila Team Brno6600:49:5026
15MB5866Dragolov DanielBrno6700:49:5724
16MB6465Šimunek MartinModřice6600:50:4022
17MB6822Vaigl VladimírVivat Sport7100:51:0820
18MB8840Mazoch LubomírTJ Frenštát7100:55:5518
19MB8933Menzel PavelHaken7200:56:0016
20MB9899Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7300:59:2614
21MB10071Silnoušek JiříSKI-OB Šternberk7200:59:4612
22MB114104Žebrák ZbyněkLEPUS.CZ7101:04:5610
23MB11976Holub Miroslav-------------------------7201:07:468
24MB12121Špalek FrantišekVivat Sport6401:12:406
Muži C (trať 6,9 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1829Filingr ČeněkBěžecký klub F-C Kadaň6100:41:2770
2MC2810Vacarda VladimírAC SLOVAN Liberec5900:44:0862
3MC3081Chládek FrantišekValašské Meziříčí5800:44:5054
4MC3297Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:45:2048
5MC4912Vanta JosefSK Hronov6200:48:3144
6MC5151Kacíř ZdeněkLoučná 9565600:49:0540
7MC603Skalický JosefŽichlínek6200:50:0238
8MC616Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:1236
9MC7315Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:52:5034
10MC7880Skomorowski StanisławKB Rybnicka5700:54:02-
11MC80102Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:54:1332
12MC8377Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:55:0530
13MC87121Gromus PetrVsacan Tour Vsetín5600:55:5128
14MC9357Groš ŠtefanSK Valašského království6100:57:2426
15MC11028Skupieň JosefHranice5701:02:3924
16MC11352Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:04:1522
17MC118113Šnýdr ZábojKuboj Šternberk6101:06:5020
Muži D (trať 6,9 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD438Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:47:3070
2MD6562Přívětivý MiroslavAK E.Zátopka Kopřivnice5300:50:4462
3MD7783Vodička JanM.K. Radslavice4500:53:4354
4MD86100Káňa JosefTJ Frenštát4800:55:4248
5MD92123Hejl JanProsport Šumperk5300:57:1344
6MD11111Tučný JanMK Pardubice4701:03:5040
7MD12443Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:26:5538
Muži E (trať 6,9 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME9726Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:58:3670
Juniorky (trať 6,9 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5747Pražáková AnežkaTJ Frenštát0100:49:5470
2ZJ7517Strouhalová AnnaFENIX Jeseník0100:53:1562
3ZJ9914Kozlovská AnežkaŠkolní sport. klub Rožnov9700:59:3254
4ZJ10139Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9400:59:5048
Ženy A (trať 6,9 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA351Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:46:0070
2ZA38106Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:46:4662
3ZA6794Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:51:0554
4ZA9670Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:58:3448
5ZA10474Kubrická Irena-------------------------7901:01:0944
6ZA122110Kofroňová MarkétaPetrůvka9101:13:0740
Ženy B (trať 6,9 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB252Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:42:4870
2ZB7142Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:51:5562
3ZB8530Kabilová MartinaAces Team Karlovy Vary6900:55:4154
Ženy C (trať 6,9 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6945Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:51:0970
2ZC82105Jirásková EvaLanškroun6400:54:3862
3ZC9434Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:57:4054
4ZC10820Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:01:2248
5ZC115122Gromusová AlexandraVsacan Tour Vsetín6201:06:0544
6ZC117112Šperlichová MiroslavaKUBOJ Šternberk6401:06:4940
Ženy D (trať 6,9 km, 734 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD917Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:57:0370
2ZD1125Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:03:5962
3ZD12019Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:09:5954
Trať 6,9 km, 734 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA175Bajza JakubAK ASICS Kroměříž9000:35:4870
2MA291Pelíšek DavidAK Olomouc9000:36:2162
3MA392Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:36:3154
1MJ425Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:37:3570
1MB5124Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:38:1370
2MB623Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:38:4262
3MB7114Petráš RostislavFC Novojický Kotuč6500:38:5654
4MA824Herda JanSKP Nymburk8300:38:5848
5MA931Flegl VlastimilVrchlabí8600:39:1244
6MA1036Ryška VítTrojanovice7500:39:2540
7MA11118Holiš MartinZubří7400:39:2938
8MA1278Ambros JakubAK E.Zátopka Kopřivnice8700:39:4936
9MA1327Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:40:1134
10MA1469Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:40:2432
4MB1555Sehnal TomášKHB Radegast7300:40:5948
2MJ1637Smetana JonášVinotéka u Karla - Frenštát9700:41:0362
11MA179Schwarz OndřejPJR Frenštát p. R.7700:41:1930
1MC1829Filingr ČeněkBěžecký klub F-C Kadaň6100:41:2770
3MJ1938Bechný MichalVinotéka u Karla Frenštát9400:41:3254
12MA2060Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:42:0328
13MA21107Pytlík JiříHlučín9100:42:2326
14MA2213Turek MartinŽakis Team8000:42:3524
5MB23125Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:42:4544
6MB2450Šmíd PetrBaník Osek6900:42:4640
1ZB252Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:42:4870
15MA264Minář MartinŽichlínek8400:42:5222
7MB2793Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava6500:43:5538
2MC2810Vacarda VladimírAC SLOVAN Liberec5900:44:0862
16MA2964Polách MartinSki Klub Jablonec8900:44:1520
3MC3081Chládek FrantišekValašské Meziříčí5800:44:5054
17MA3179Hopp MarekKaluža7500:45:1118
4MC3297Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:45:2048
18MA3367Zubří TomášGumárny Zubří8000:45:3216
19MA34103Martikán JiříHorolezci FM7500:45:3414
1ZA351Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:46:0070
8MB3653Hrabiš ZbyněkTITAN Zlín6500:46:0436
9MB37101Vojkůvka JanChuchelná6800:46:0934
2ZA38106Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:46:4662
20MA3982Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8200:46:5212
21MA40109Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:47:0610
10MB4189Oswald PavelMetrix Team7300:47:2332
11MB4256Sichálek TomášHO Holešov7300:47:2730
1MD438Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:47:3070
12MB4472Frank PavelTJ-Granitol Mor.Beroun6800:47:4928
4MJ4548Pražák VojtěchAtletika Kopřivnice0000:47:5548
22MA4690Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:48:138
23MA4795Choleva PetrLítací Jelen7400:48:186
5MJ4818Strouhal JakubFenix SKI team Jeseník0100:48:3044
5MC4912Vanta JosefSK Hronov6200:48:3144
13MB5086Grycman Kazimír-------------------------7200:48:55-
6MC5151Kacíř ZdeněkLoučná 9565600:49:0540
24MA5268Volný PetrTJ Gumárny Zubří7900:49:084
25MA53108Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek8000:49:212
26MA54120Letko MiroslavMANÍN Považská Bystrica8100:49:29-
6MJ5561Hercík JakubUSK VŠEM Ústí nad Labem0000:49:4540
14MB56115Dočkal RadekRila Team Brno6600:49:5026
1ZJ5747Pražáková AnežkaTJ Frenštát0100:49:5470
15MB5866Dragolov DanielBrno6700:49:5724
27MA5985Pok PavelDRACY7400:50:002
7MC603Skalický JosefŽichlínek6200:50:0238
8MC616Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:1236
28MA6249Vrána JiříValachiarun CZ7700:50:322
29MA6344Pšenica Miroslav-------------------------8000:50:392
16MB6465Šimunek MartinModřice6600:50:4022
2MD6562Přívětivý MiroslavAK E.Zátopka Kopřivnice5300:50:4462
30MA6684Haluzík MarekDRACY7400:50:492
3ZA6794Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava8800:51:0554
17MB6822Vaigl VladimírVivat Sport7100:51:0820
1ZC6945Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:51:0970
31MA7046Prouza RobertFrenštát p. R.7700:51:212
2ZB7142Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:51:5562
7MJ7288Sládeček LukášFrenštát p. R.9500:52:2838
9MC7315Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:52:5034
8MJ7435Mezík ErikKyjov9400:53:0036
2ZJ7517Strouhalová AnnaFENIX Jeseník0100:53:1562
32MA76119Vyhnička PeterBeluša8100:53:33-
3MD7783Vodička JanM.K. Radslavice4500:53:4354
10MC7880Skomorowski StanisławKB Rybnicka5700:54:02-
33MA79126Dorčák JosefHasiči Poličná8500:54:062
11MC80102Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:54:1332
9MJ8163Štverák JonášCooling Birds9700:54:3534
2ZC82105Jirásková EvaLanškroun6400:54:3862
12MC8377Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:55:0530
34MA8416Strouhal TomášFORTEX Moravský Beroun7400:55:252
3ZB8530Kabilová MartinaAces Team Karlovy Vary6900:55:4154
4MD86100Káňa JosefTJ Frenštát4800:55:4248
13MC87121Gromus PetrVsacan Tour Vsetín5600:55:5128
18MB8840Mazoch LubomírTJ Frenštát7100:55:5518
19MB8933Menzel PavelHaken7200:56:0016
35MA9059Sojka PatrikSK Valašského království8800:56:192
1ZD917Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:57:0370
5MD92123Hejl JanProsport Šumperk5300:57:1344
14MC9357Groš ŠtefanSK Valašského království6100:57:2426
3ZC9434Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:57:4054
36MA95116Szczotka ArkaoliuszLKS Spójnia Górki Wielkie7400:58:08-
4ZA9670Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8700:58:3448
1ME9726Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4300:58:3670
20MB9899Dvořák MiroslavSŠK Horka nad Moravou7300:59:2614
3ZJ9914Kozlovská AnežkaŠkolní sport. klub Rožnov9700:59:3254
21MB10071Silnoušek JiříSKI-OB Šternberk7200:59:4612
4ZJ10139Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.9400:59:5048
37MA10241Dlouhý VáclavSK Valašské Království8901:00:002
10MJ103117Szczotka MateuszZSP Gorki Wielkie9801:00:18-
5ZA10474Kubrická Irena-------------------------7901:01:0944
38MA10573Hrdina LukášGabon Bilbao7601:01:102
39MA10632Dorňák MichalNolex8601:01:142
40MA10796Pechal PavelRožnov pod Radhoštěm7601:01:202
4ZC10820Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:01:2248
41MA10954Plesník Antonín-------------------------7701:01:392
15MC11028Skupieň JosefHranice5701:02:3924
6MD11111Tučný JanMK Pardubice4701:03:5040
2ZD1125Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:03:5962
16MC11352Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:04:1522
22MB114104Žebrák ZbyněkLEPUS.CZ7101:04:5610
5ZC115122Gromusová AlexandraVsacan Tour Vsetín6201:06:0544
11MJ11687Sládeček DanielTJ Frenštát0201:06:1332
6ZC117112Šperlichová MiroslavaKUBOJ Šternberk6401:06:4940
17MC118113Šnýdr ZábojKuboj Šternberk6101:06:5020
23MB11976Holub Miroslav-------------------------7201:07:468
3ZD12019Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:09:5954
24MB12121Špalek FrantišekVivat Sport6401:12:406
6ZA122110Kofroňová MarkétaPetrůvka9101:13:0740
42MA123111Bombera JiříMěstečko Trnávka8501:13:082
7MD12443Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:26:5538
43MA12558Matúš RadekSK Valašské Království8101:28:282
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA175Bajza JakubAK ASICS Kroměříž9000:35:4870
2MA291Pelíšek DavidAK Olomouc9000:36:2162
3MA392Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun7500:36:3154
4MJ425Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:37:3548
5MB5124Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:38:1344
6MB623Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:38:4240
7MB7114Petráš RostislavFC Novojický Kotuč6500:38:5638
8MA824Herda JanSKP Nymburk8300:38:5836
9MA931Flegl VlastimilVrchlabí8600:39:1234
10MA1036Ryška VítTrojanovice7500:39:2532
11MA11118Holiš MartinZubří7400:39:2930
12MA1278Ambros JakubAK E.Zátopka Kopřivnice8700:39:4928
13MA1327Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:40:1126
14MA1469Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:40:2424
15MB1555Sehnal TomášKHB Radegast7300:40:5922
16MJ1637Smetana JonášVinotéka u Karla - Frenštát9700:41:0320
17MA179Schwarz OndřejPJR Frenštát p. R.7700:41:1918
18MC1829Filingr ČeněkBěžecký klub F-C Kadaň6100:41:2716
19MJ1938Bechný MichalVinotéka u Karla Frenštát9400:41:3214
20MA2060Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:42:0312
21MA21107Pytlík JiříHlučín9100:42:2310
22MA2213Turek MartinŽakis Team8000:42:358
23MB23125Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:42:456
24MB2450Šmíd PetrBaník Osek6900:42:464
25MA264Minář MartinŽichlínek8400:42:522

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód