Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Děvín

8.6.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Děvín
  • datum konání: 8.6.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AK Perná

Sociální sítě

Místo konání

Perná u Mikulova - u kostela
11:00 hodin

Přihlášky

KD Perná od 9:00 hodin

Startovné

hlavní závod 80 Kč

Popis tratě

Délka: 9,1 km (juniorky a muži nad 70 let: 4,4 km)
Převýšení: 691 m (juniorky a muži nad 70 let: 410 m)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

František Kolínek
691 86 Perná 244
tel. 606 527 724

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

elekol@centrum.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ824Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:50:1970
Muži A (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:43:2670
2MA244Hrdina PavelAK Perná8800:44:4162
3MA418Herda JanSKP Nymburk8300:46:0354
4MA55Flegl VlastimilVrchlabí8600:46:2748
5MA1362Možný RadekBystrc8500:55:2244
6MA1752Urbánek JiříHO Slávie Liberec8700:57:0440
7MA1949Sedlák RadimPosilovna Průvan7400:57:5738
8MA2263Šplíchal JanTJ Starkoč8300:59:3436
9MA2760Stejskal Roman-8301:02:2534
10MA3067Knotek David-8201:03:2132
11MA3358Kubíček JanRelax Depo8401:04:5930
12MA4368Pluháček ZdeněkMikulov8501:17:0328
13MA4454Jeřábek RostislavAK Perná8901:18:1126
Muži B (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB371Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:45:5870
2MB1550Šimunek MartinModřice6600:56:1262
3MB2155Baják MarekTJ Sokol V. Bílovec7200:59:0954
4MB2456Ling MilanBřeclav6801:00:5848
5MB2812Jančařík PetrAAC Brno6801:02:3444
Muži C (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC621Filingr ČeněkFC Kadaň6100:47:5770
2MC7607Kolínek FrantišekAK Perná5600:49:0462
3MC914Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:53:1654
4MC1061Valenta MichalHZS Praha6200:53:3048
5MC1440Vévoda IvanAK Perná6000:55:4244
6MC1635Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:56:3040
7MC324Marek LudvíkPopocatepetl5801:04:0738
8MC3616Měřínský JaroslavAK Perná6101:08:0836
9MC3753Macháček Martin-5501:09:4334
10MC3966Lach ThomasWien5701:10:3232
11MC4072Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:11:3530
12MC4239Orth MilanIRISH Pub Břeclav6101:13:3128
Muži D (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2332Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:00:4570
2MD2551Mareš BohumilLEAR Brno5101:01:5362
3MD2648Vodička JanMK Radslavice4501:02:1454
4MD3557Kubíček FrantišekRelax Depo4601:06:2248
5MD4730Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:31:3344
Muži E (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ12Kopecká SáraAK Perná9700:37:5370
Ženy A (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1141Vévodová MartinaAK Perná9000:53:5670
2ZA3829Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:09:5762
Ženy B (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1813Jančaříková LenkaAAC Brno7000:57:1870
2ZB2015Doubková KateřinaAK Perná7200:58:4662
3ZB2937Horáková ŠárkaSK Prštice7701:03:0854
4ZB3422Kabilová MartinaAces team Karlovy vary6901:05:3348
Ženy C (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy D (trať 9,1 km, 691 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1259Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:54:2570
2ZD3133Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:03:4262
3ZD4134Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:12:0354
4ZD4528Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:18:2448
5ZD4665Cupalová EvaBučovice4701:18:5044
Trať 4,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ12Kopecká SáraAK Perná9700:37:5370
Trať 9,1 km, 691 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:43:2670
2MA244Hrdina PavelAK Perná8800:44:4162
1MB371Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:45:5870
3MA418Herda JanSKP Nymburk8300:46:0354
4MA55Flegl VlastimilVrchlabí8600:46:2748
1MC621Filingr ČeněkFC Kadaň6100:47:5770
2MC7607Kolínek FrantišekAK Perná5600:49:0462
1MJ824Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:50:1970
3MC914Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:53:1654
4MC1061Valenta MichalHZS Praha6200:53:3048
1ZA1141Vévodová MartinaAK Perná9000:53:5670
1ZD1259Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:54:2570
5MA1362Možný RadekBystrc8500:55:2244
5MC1440Vévoda IvanAK Perná6000:55:4244
2MB1550Šimunek MartinModřice6600:56:1262
6MC1635Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:56:3040
6MA1752Urbánek JiříHO Slávie Liberec8700:57:0440
1ZB1813Jančaříková LenkaAAC Brno7000:57:1870
7MA1949Sedlák RadimPosilovna Průvan7400:57:5738
2ZB2015Doubková KateřinaAK Perná7200:58:4662
3MB2155Baják MarekTJ Sokol V. Bílovec7200:59:0954
8MA2263Šplíchal JanTJ Starkoč8300:59:3436
1MD2332Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:00:4570
4MB2456Ling MilanBřeclav6801:00:5848
2MD2551Mareš BohumilLEAR Brno5101:01:5362
3MD2648Vodička JanMK Radslavice4501:02:1454
9MA2760Stejskal Roman-8301:02:2534
5MB2812Jančařík PetrAAC Brno6801:02:3444
3ZB2937Horáková ŠárkaSK Prštice7701:03:0854
10MA3067Knotek David-8201:03:2132
2ZD3133Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:03:4262
7MC324Marek LudvíkPopocatepetl5801:04:0738
11MA3358Kubíček JanRelax Depo8401:04:5930
4ZB3422Kabilová MartinaAces team Karlovy vary6901:05:3348
4MD3557Kubíček FrantišekRelax Depo4601:06:2248
8MC3616Měřínský JaroslavAK Perná6101:08:0836
9MC3753Macháček Martin-5501:09:4334
2ZA3829Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:09:5762
10MC3966Lach ThomasWien5701:10:3232
11MC4072Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:11:3530
3ZD4134Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:12:0354
12MC4239Orth MilanIRISH Pub Břeclav6101:13:3128
12MA4368Pluháček ZdeněkMikulov8501:17:0328
13MA4454Jeřábek RostislavAK Perná8901:18:1126
4ZD4528Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:18:2448
5ZD4665Cupalová EvaBučovice4701:18:5044
5MD4730Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:31:3344
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:43:2670
2MA244Hrdina PavelAK Perná8800:44:4162
3MB371Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:45:5854
4MA418Herda JanSKP Nymburk8300:46:0348
5MA55Flegl VlastimilVrchlabí8600:46:2744
6MC621Filingr ČeněkFC Kadaň6100:47:5740
7MC7607Kolínek FrantišekAK Perná5600:49:0438
8MJ824Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:50:1936
9MC914Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:53:1634
10MC1061Valenta MichalHZS Praha6200:53:3032
11MA1362Možný RadekBystrc8500:55:2230
12MC1440Vévoda IvanAK Perná6000:55:4228
13MB1550Šimunek MartinModřice6600:56:1226
14MC1635Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:56:3024
15MA1752Urbánek JiříHO Slávie Liberec8700:57:0422
16MA1949Sedlák RadimPosilovna Průvan7400:57:5720
17MB2155Baják MarekTJ Sokol V. Bílovec7200:59:0918
18MA2263Šplíchal JanTJ Starkoč8300:59:3416
19MD2332Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:00:4514
20MB2456Ling MilanBřeclav6801:00:5812
21MD2551Mareš BohumilLEAR Brno5101:01:5310
22MD2648Vodička JanMK Radslavice4501:02:148
23MA2760Stejskal Roman-8301:02:256
24MB2812Jančařík PetrAAC Brno6801:02:344
25MA3067Knotek David-8201:03:212
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1141Vévodová MartinaAK Perná9000:53:5670
2ZD1259Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:54:2562
3ZB1813Jančaříková LenkaAAC Brno7000:57:1854
4ZB2015Doubková KateřinaAK Perná7200:58:4648
5ZB2937Horáková ŠárkaSK Prštice7701:03:0844
6ZD3133Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:03:4240
7ZB3422Kabilová MartinaAces team Karlovy vary6901:05:3338
8ZA3829Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:09:5736
9ZD4134Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:12:0334
10ZD4528Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:18:2432
11ZD4665Cupalová EvaBučovice4701:18:5030

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

U celkového pořadí je špatné bodování a bodování u žen chybí.
xxhawk
Diky za upozorneni, bodovani opraveno.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód