hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka

6.7.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka
  • datum konání: 6.7.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sport Mladkov

Sociální sítě

Místo konání

Mladkov, náměstí, penzion U Bohouše
10:30 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 10:15 hodin v KD Mladkov

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 9,5 km
Převýšení: 522 m
Trať vede po místní komunikaci a dále navazuje na lesní a turistické cesty s travnatým a kamenitým povrchem. V závěru váa čeká stoupání po lesní pěšině s cílem u chaty na Suchém vrchu.

Ceny pro vítěze

finanční v kategoriích: 300,- 200,- 100,-
poháry
věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Teodor Šmok
561 67 Mladkov 14
tel. 739 780 951

Internetové stránky

http://www.skimladkov.cz

E-mailová adresa

teodorsmok@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch-
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 3008

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4823
Dostálek Petr6721
Bielčik Jindřich4021
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Pechek František5319
Svatoš Otakar3416
Tučný Jan4716
Marek František4116
Jirásková Eva6415
Šimůnek Jan8214
Tempír František4914
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Pleticha František4213
Vodička Jan4513
Sadílek Václav5012
Merta Jaroslav3512
Dobšíček Pavel8012
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Vraštilová Miloslava5612
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Šrůtek Stanislav5812
Šmída Oldřich4811
Keprtová Miloslava4811
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Krunčík Pavel8510
Dušková Lenka8010
Hanuš Petr6410
Gombita Josef5810
Mertová Michaela7610
Hejl Jan5310
Tichý Pavel6310
Kalousek Jan4110
Vacarda Vladimír5910
Krejčí Stanislav6310
Krejsa Václav5210
Vítek Miroslav729
Navrátilová Lucie809
Špacír Ladislav559
Mannlová Jana809
Krupička Miroslav539

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 16)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 06.07.2013, 12:28
  • zobrazeno již 834x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1246Švarc MartinOlfin Car-Vella Trutnov9400:43:2470
2MJ1452Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:44:4062
3MJ18104Křivohlávek TomášTJ Šumperk9500:45:5654
4MJ2026Raus EvženSK Nové Město na Moravě9700:46:2648
5MJ2449Götz AdamOlfin Car-Vella Trutnov9700:46:5244
6MJ2751Šlofar VladimírOlfin Car-Vella Trutnov9700:47:0740
7MJ3150Opočenský MatějOlfin Car-Vella Trutnov9600:47:5238
8MJ42113Bednarský VojtěchCK Morava9700:50:1836
9MJ5060Kalous MartinNové Město na Moravě9500:51:2834
10MJ5248Mrkous DavidOlfin Car-Vella Trutnov9700:51:3132
11MJ5527Pekař JanSK Nové Město na Moravě9700:52:0430
12MJ8468Harant ViktorOtročiněves0301:00:4628

Muži A (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Horák OndřejŠtemberk7500:40:1870
2MA244Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:40:2962
3MA312Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:41:2554
4MA698Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:42:3248
5MA8109Nožka RadekSK Orličky9000:43:0044
6MA975Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:43:0840
7MA10102Kostecký JanTJ Šumperk9100:43:1638
8MA1554Řehák PavelOB Vamberk8400:45:1336
9MA1943Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:0134
10MA25117Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8000:46:5332
11MA28103Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:47:1830
12MA3356Radiměřský KarelAtletika Polička8700:48:0828
13MA3520Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:48:2626
14MA36120Fišnar JiříKouty7600:49:0924
15MA3982Dolejška LubošRychnov nad Kněžnou8700:49:3622
16MA4122Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:50:1420
17MA43118Macháček LukášHOVRCH7900:50:3718
18MA5919Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:53:0416
19MA6897Kubánek MartinTJ Sokol Šternberk8600:56:3814
20MA70111Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:56:4312
21MA7240Marhold LubošHorní Jelení7700:57:1610
22MA81107Šparlinek MarcelÚstí nad Orlicí7701:00:138
23MA83106Kubíček LukášLitomyšl7701:00:326
24MA8928Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:02:044
25MA10264Chaloupka JanMladkov9001:07:402
26MA104123Macák DanielLichkov7801:08:112
27MA113110Kalášek JosefSokol Mladkov8401:12:462
-MA-45Derka DavidTJ Sport Mladkov75DNF-
-MA-89Vinduška PetrActivity Lanškroun93DNF-

Muži B (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB436Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:42:0070
2MB541Jančík BořekSvartes Hořice6400:42:1862
3MB737Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:4354
4MB1177Wallenfels JiříKrálovské Vinohrady7200:43:2348
5MB1310Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:4344
6MB1694Škrabálek JanX Alps Team7000:45:3240
7MB2317Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:46:3438
8MB2632Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:0236
9MB295Žemlička MiloslavMK Hlinsko7100:47:4534
10MB3073Pocsai SándorČerti Kunčina7000:47:4832
11MB4529Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:50:4530
12MB48112Kristek JiříRetia Pardubice6700:51:1028
13MB5176Frank PavelGRANITOL Moravský Beroun6800:51:3026
14MB6015Šváb JiříSporton Šumperk6900:53:3124
15MB61116Hanuš PetrCHT Pardubice6400:53:4522
16MB6291Kalous Tomᚎamberk6400:53:5520
17MB662Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:55:3418
18MB8567Harant PavelOtročiněves7201:00:4916
19MB91121Křivohlávek PavelNový Malín7001:02:5014
20MB9316Valenta PavelSporton Šumperk6901:04:1412
21MB9595Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:04:4210
22MB9770Frýdl MiroslavHradec Králové6401:04:588
23MB10786Neškrabal MilanHradec Králové7001:08:466
24MB10885Jiroušek PavelPředměřice nad Labem7201:09:194

Muži C (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC178Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:3870
2MC2181Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:46:2862
3MC22101Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:46:3354
4MC381Gombita JosefMost5800:49:1948
5MC4659Skalický JosefŽichlínek6200:51:0744
6MC494Valenta MichalHZS Praha6200:51:2040
7MC549Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:52:0038
8MC57119Sporek MiroslavLoučka5400:52:1436
9MC65122Skyba MartinFIT-Online6200:55:2134
10MC67115Bednarský JiříŠumperk6200:55:5132
11MC69105Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:56:3930
12MC8023Dobiš Jan-5700:59:5028
13MC926Skupieň JosefHranice5701:03:3926
14MC94100Lisa OttoOrrero Tři Dvory5901:04:2024
15MC10169Uhrner PetrSport Mladkov5801:07:3922
16MC1057Mašek RomanSNB Praha6101:08:1220
17MC11978Kalášek JosefMladkov6001:21:1718

Muži D (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3221Mach FrantišekLIAZ Jablonec5000:48:0070
2MD4435Krsek MiroslavMK Luková4900:50:3862
3MD5314Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:51:5454
4MD5674Němec JiříLockar Vlašim4800:52:0648
5MD6353Hájek FrantišekFGT Stolany4900:54:1144
6MD7318Vodička JanMK Radslavice4500:58:0440
7MD7762Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:59:1038
8MD8755Červ MiloslavAtletika Polička5001:01:2836
9MD9893Volf BřetislavActivity Lanškroun5201:05:4134
10MD11187Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:11:3532
11MD11692Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:16:4430
12MD12179Janeček JaromírPraha4701:28:5828

Muži E (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10333Sedláček FrantišekRychnov nad Kněžnou4001:07:5670
2ME11857Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:18:3362

Juniorky (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7524Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:58:4770
2ZJ79114Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:59:3462
3ZJ8247Švarcová BarboraOlfin Car-Vella Trutnov9701:00:1454

Ženy A (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3425Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:48:1370
2ZA3799Planičková LenkaOrrero Tři Dvory9100:49:1062
3ZA4088Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:4954
4ZA74108Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:58:2048
5ZA7831Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:59:2244
6ZA9942Fialová MartinaSK Kolářka Praha8701:05:4640
7ZA10061Příkopová EvaTěchonín8601:06:3838
8ZA10690Kalousová AlenaŽamberk8001:08:3036
9ZA11096Ondrušková LenkaToveř8601:09:3334
10ZA11266Machová AlenaPolička8701:12:2632
11ZA12065Dubská BarboraPolička8701:23:5430

Ženy B (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5884Delingerová MarieŠternberk7600:52:1770
2ZB7138Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:56:5462
3ZB7672Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:58:5954
4ZB8630Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:5048
5ZB11771Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:16:4544

Ženy C (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6463Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:54:4270
2ZC9080Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5901:02:4062
3ZC9634Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:04:4354

Ženy D (trať 9,5 km, 502 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD473Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:0970
2ZD8811Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:01:5062
3ZD10913Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:09:2554
4ZD11439Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:14:0748
5ZD11558Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:15:4544

Lidový běh (trať 4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB116Žalčík KimFenix SKI team Jeseník9900:20:50-
2LB217Jonáš MatějFenix SKI team Jeseník9700:22:03-
3LB310Kožnar MarekKerteam8800:22:50-
4LB419Vodák OndřejFenix SKI team Jeseník9900:24:33-
5LB520Schreier JakubFenix SKI Team Jeseník9600:26:32-
6LB615Poulíková TerezaFenix SKI Team Jeseník9700:26:46-
7LB711Ostrejšová VendulaSK Nové Město na Moravě9800:27:46-
8LB818Kadrmanová IvanaFenix SKI team Jeseník9100:27:50-
9LB914Remešová DenisaSK Nové Město na Moravě9700:29:11-

Trať 9,5 km, 502 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Horák OndřejŠtemberk7500:40:1870
2MA244Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:40:2962
3MA312Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:41:2554
1MB436Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:42:0070
2MB541Jančík BořekSvartes Hořice6400:42:1862
4MA698Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:42:3248
3MB737Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:4354
5MA8109Nožka RadekSK Orličky9000:43:0044
6MA975Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:43:0840
7MA10102Kostecký JanTJ Šumperk9100:43:1638
4MB1177Wallenfels JiříKrálovské Vinohrady7200:43:2348
1MJ1246Švarc MartinOlfin Car-Vella Trutnov9400:43:2470
5MB1310Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:4344
2MJ1452Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:44:4062
8MA1554Řehák PavelOB Vamberk8400:45:1336
6MB1694Škrabálek JanX Alps Team7000:45:3240
1MC178Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:3870
3MJ18104Křivohlávek TomášTJ Šumperk9500:45:5654
9MA1943Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:0134
4MJ2026Raus EvženSK Nové Město na Moravě9700:46:2648
2MC2181Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:46:2862
3MC22101Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:46:3354
7MB2317Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:46:3438
5MJ2449Götz AdamOlfin Car-Vella Trutnov9700:46:5244
10MA25117Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8000:46:5332
8MB2632Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:0236
6MJ2751Šlofar VladimírOlfin Car-Vella Trutnov9700:47:0740
11MA28103Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:47:1830
9MB295Žemlička MiloslavMK Hlinsko7100:47:4534
10MB3073Pocsai SándorČerti Kunčina7000:47:4832
7MJ3150Opočenský MatějOlfin Car-Vella Trutnov9600:47:5238
1MD3221Mach FrantišekLIAZ Jablonec5000:48:0070
12MA3356Radiměřský KarelAtletika Polička8700:48:0828
1ZA3425Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě9300:48:1370
13MA3520Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:48:2626
14MA36120Fišnar JiříKouty7600:49:0924
2ZA3799Planičková LenkaOrrero Tři Dvory9100:49:1062
4MC381Gombita JosefMost5800:49:1948
15MA3982Dolejška LubošRychnov nad Kněžnou8700:49:3622
3ZA4088Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:4954
16MA4122Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:50:1420
8MJ42113Bednarský VojtěchCK Morava9700:50:1836
17MA43118Macháček LukášHOVRCH7900:50:3718
2MD4435Krsek MiroslavMK Luková4900:50:3862
11MB4529Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:50:4530
5MC4659Skalický JosefŽichlínek6200:51:0744
1ZD473Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:51:0970
12MB48112Kristek JiříRetia Pardubice6700:51:1028
6MC494Valenta MichalHZS Praha6200:51:2040
9MJ5060Kalous MartinNové Město na Moravě9500:51:2834
13MB5176Frank PavelGRANITOL Moravský Beroun6800:51:3026
10MJ5248Mrkous DavidOlfin Car-Vella Trutnov9700:51:3132
3MD5314Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:51:5454
7MC549Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:52:0038
11MJ5527Pekař JanSK Nové Město na Moravě9700:52:0430
4MD5674Němec JiříLockar Vlašim4800:52:0648
8MC57119Sporek MiroslavLoučka5400:52:1436
1ZB5884Delingerová MarieŠternberk7600:52:1770
18MA5919Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:53:0416
14MB6015Šváb JiříSporton Šumperk6900:53:3124
15MB61116Hanuš PetrCHT Pardubice6400:53:4522
16MB6291Kalous Tomᚎamberk6400:53:5520
5MD6353Hájek FrantišekFGT Stolany4900:54:1144
1ZC6463Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:54:4270
9MC65122Skyba MartinFIT-Online6200:55:2134
17MB662Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:55:3418
10MC67115Bednarský JiříŠumperk6200:55:5132
19MA6897Kubánek MartinTJ Sokol Šternberk8600:56:3814
11MC69105Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:56:3930
20MA70111Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:56:4312
2ZB7138Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:56:5462
21MA7240Marhold LubošHorní Jelení7700:57:1610
6MD7318Vodička JanMK Radslavice4500:58:0440
4ZA74108Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:58:2048
1ZJ7524Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:58:4770
3ZB7672Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:58:5954
7MD7762Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:59:1038
5ZA7831Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:59:2244
2ZJ79114Bednarská VeronikaAtletika Šumperk9700:59:3462
12MC8023Dobiš Jan-5700:59:5028
22MA81107Šparlinek MarcelÚstí nad Orlicí7701:00:138
3ZJ8247Švarcová BarboraOlfin Car-Vella Trutnov9701:00:1454
23MA83106Kubíček LukášLitomyšl7701:00:326
12MJ8468Harant ViktorOtročiněves0301:00:4628
18MB8567Harant PavelOtročiněves7201:00:4916
4ZB8630Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:00:5048
8MD8755Červ MiloslavAtletika Polička5001:01:2836
2ZD8811Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:01:5062
24MA8928Herbs JanVrchaři Vrchlabí7501:02:044
2ZC9080Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5901:02:4062
19MB91121Křivohlávek PavelNový Malín7001:02:5014
13MC926Skupieň JosefHranice5701:03:3926
20MB9316Valenta PavelSporton Šumperk6901:04:1412
14MC94100Lisa OttoOrrero Tři Dvory5901:04:2024
21MB9595Sadílek JindřichActivity Lanškroun7301:04:4210
3ZC9634Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:04:4354
22MB9770Frýdl MiroslavHradec Králové6401:04:588
9MD9893Volf BřetislavActivity Lanškroun5201:05:4134
6ZA9942Fialová MartinaSK Kolářka Praha8701:05:4640
7ZA10061Příkopová EvaTěchonín8601:06:3838
15MC10169Uhrner PetrSport Mladkov5801:07:3922
25MA10264Chaloupka JanMladkov9001:07:402
1ME10333Sedláček FrantišekRychnov nad Kněžnou4001:07:5670
26MA104123Macák DanielLichkov7801:08:112
16MC1057Mašek RomanSNB Praha6101:08:1220
8ZA10690Kalousová AlenaŽamberk8001:08:3036
23MB10786Neškrabal MilanHradec Králové7001:08:466
24MB10885Jiroušek PavelPředměřice nad Labem7201:09:194
3ZD10913Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:09:2554
9ZA11096Ondrušková LenkaToveř8601:09:3334
10MD11187Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:11:3532
10ZA11266Machová AlenaPolička8701:12:2632
27MA113110Kalášek JosefSokol Mladkov8401:12:462
4ZD11439Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:14:0748
5ZD11558Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:15:4544
11MD11692Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:16:4430
5ZB11771Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7701:16:4544
2ME11857Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:18:3362
17MC11978Kalášek JosefMladkov6001:21:1718
11ZA12065Dubská BarboraPolička8701:23:5430
12MD12179Janeček JaromírPraha4701:28:5828

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA183Horák OndřejŠtemberk7500:40:1870
2MA244Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:40:2962
3MA312Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:41:2554
4MB436Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:42:0048
5MB541Jančík BořekSvartes Hořice6400:42:1844
6MA698Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník8800:42:3240
7MB737Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:4338
8MA8109Nožka RadekSK Orličky9000:43:0036
9MA975Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:43:0834
10MA10102Kostecký JanTJ Šumperk9100:43:1632
11MB1177Wallenfels JiříKrálovské Vinohrady7200:43:2330
12MJ1246Švarc MartinOlfin Car-Vella Trutnov9400:43:2428
13MB1310Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:43:4326
14MJ1452Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:44:4024
15MA1554Řehák PavelOB Vamberk8400:45:1322
16MB1694Škrabálek JanX Alps Team7000:45:3220
17MC178Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:3818
18MJ18104Křivohlávek TomášTJ Šumperk9500:45:5616
19MA1943Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:46:0114
20MJ2026Raus EvženSK Nové Město na Moravě9700:46:2612
21MC2181Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:46:2810
22MC22101Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:46:338
23MB2317Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:46:346
24MJ2449Götz AdamOlfin Car-Vella Trutnov9700:46:524
25MA25117Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8000:46:532

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Loni jsem měl poznámku ke značení, letos vše SUPER, melouny v cíli byly v dostatečném množství, takže maximální spokojenost. K hodnocení cen vítězům budu muset ještě trochu potrénovat...
01roman01
...to sem měl vědět, že budou melouni..
turistickybezec
šak na Mladkove sou melouni dycky.. a sušenky taky.. ;-P
turekm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód