hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Běh na Kozlovský kopec

7.7.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 7.7.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, Habrmanova ul., budova VDA
10:00 hodin

Přihlášky

v místě startu od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

délka: 5,2 km
převýšení: 234 m
povrch: asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Aleš Stránský
tel. 724 213 134



Nad závodem převzali záštitu hejtman Pardubického kraje JUDr. Martin Netolický, Ph.D. a radní Pardubického kraje René Živný.

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec-
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 2482

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6925
Stránský Aleš6023
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Šimůnek Jan8218
Zajíc Jan5318
Ducháček Bedřich5918
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Kalous Petr7716
Keprtová Miloslava4816
Jirásková Eva6415
Kebrle Milan7515
Horáček Michal7515
Kalousek Jan4114
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Mannlová Jana8014
Dušková Lenka8014
Tučný Jan4713
Razým Jan5713
Bielčik Jindřich4012
Javůrek Jiří4812
Zajíc Jakub8912
Sedlák Jiří5812
Krupička Miroslav5312
Vodička Jan4512
Červ Miloslav5012
Merta Jaroslav3511
Wendlig Miroslav5311
Šimůnková Pavla7711
Vraštilová Miloslava5611
Doleček Josef7911
Jelínek Matěj4210
Matyášová Jana6510
Velechovský Jiří5510
Pečenka Libor6110
Vítek Miroslav7210
Krsek Jaroslav5110
Brádle Václav3710
Král Josef4010
Kostřicová Blanka6110
Novotný Jiří4510
Leszkow Petr4410
Kubíček Jan8710
Borek Petr7010
Hanuš Petr649
Kolínek František569
Marhold Luboš779
Heger Vojtěch749

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 07.07.2013, 11:26
  • zobrazeno již 1021x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ14123Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:20:1835
2MJ1980Smetana JakubEurofoam sport team9600:20:3931
3MJ2979Vondra VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí9800:21:4427
4MJ31580Horvát PetrZábřeh9400:21:5624
5MJ43553Vebr PatrikJiskra Ústí nad Orlicí9800:23:3022
6MJ55597Mužík JanAtletika Polička9800:24:3920
7MJ835Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:26:2619
8MJ84133Mlynář VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí9800:26:2618
9MJ126574Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:31:4817
10MJ1353Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:34:5016

Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1132Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:18:2235
2MA284Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:18:2831
3MA3587Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:18:4427
4MA425Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:5024
5MA526Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:5722
6MA653Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:19:0120
7MA7128Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:19:2819
8MA9118Horák OndřejŠtemberk7500:19:5418
9MA1195Klička OndřejTJ Svitavy8800:20:0717
10MA1286Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:20:1016
11MA13113Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:20:1515
12MA15129Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:20:2014
13MA16145Herda JanSKP Nymburk8300:20:3013
14MA17147Lorenc TomášAtletika Polička8600:20:3212
15MA21110Kučera Ladislav-7600:21:0311
16MA2261Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:21:0510
17MA24547Šutera JosefAtletika Polička7900:21:209
18MA32595Radiměřský KarelAtletika Polička8700:22:008
19MA3436Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:22:067
20MA37568Schwarzbach Martin-8200:22:226
21MA38121Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:22:235
22MA406Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:22:364
23MA41103Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:22:393
24MA46125Živný MarekOrel Orlice9100:23:412
25MA58126Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:24:461
26MA5960Bradáč JiříMPSV8200:24:461
27MA61581Aliger LukášTJ SOKOL Hnátnice8600:24:501
28MA62130Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:24:511
29MA6743Marhold PetrChoceň7800:25:151
30MA70591Maťátko DanielLK Lodní klub Dolní Čermná8600:25:331
31MA7139Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:25:331
32MA72570Kolář Michal-8600:25:371
33MA7652Marhold LubošHorní Jelení7700:25:521
34MA80555Srnský KarelCyklo Ski klub Polička7500:26:041
35MA82146Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:26:071
36MA9314Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:27:271
37MA9874Žák TomášAC Pardubice8500:27:381
38MA105545Štěpán PavelSK OMT Pardubice7700:27:501
39MA112552Vebr MichalČeská Třebová7800:29:001

Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8148Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:19:4735
2MB1031Jančík BořekSvartes Hořice6400:20:0231
3MB18114Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:20:3427
4MB2067Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:5124
5MB2364Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:21:1122
6MB26566Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:21:3120
7MB30109Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:21:4519
8MB3382Smetana JosefEurofeam sport team6900:22:0318
9MB3955Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:22:3317
10MB4848Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:23:5116
11MB64139Belobrad IvanŽamberk6600:25:0515
12MB65586Hanuš PetrCHT Pardubice6400:25:1014
13MB75138Kalous Tomᚎamberk6400:25:4913
14MB91593Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:27:1612
15MB92590Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:27:2511
16MB94578Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:2910

Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2583Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:2635
2MC2741Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:21:3431
3MC35592Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:1027
4MC3635Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:22:1324
5MC47116Tarant JiříPraha 105800:23:4922
6MC5094Skalický JosefŽichlínek6200:24:1220
7MC51548Gombita JosefMost5800:24:1819
8MC5270Vanta JosefSK Hronov6200:24:2218
9MC6017Sedlák JiříPřelouč5800:24:4817
10MC6321Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:24:5916
11MC6813Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:2315
12MC81112Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:26:0414
13MC8511Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:3413
14MC89572Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:26:5712
15MC110588Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:28:4011
16MC11798Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:30:1510

Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD42106Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:23:0435
2MD5492Krsek MiroslavMK Luková4900:24:2631
3MD5740Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:24:4427
4MD7319Bříza VladimírKRB Chrudim5100:25:3724
5MD7899Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:26:0122
6MD7930Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:0220
7MD87149Vodička JanMK Radslavice4500:26:4219
8MD9571Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:3018
9MD96594Červ MiloslavAtletika Polička5000:27:3317
10MD9749Hruša ZdeněkJirčany4600:27:3416
11MD10097Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:4015
12MD106101Václavík JaroslavSK OMT Pardubice4800:27:5114
13MD1074Dušek JanSokol Verměřovice5100:27:5913
14MD109119Leszkow JosefMK Hlinsko5100:28:2012
15MD115127Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:29:4211
16MD116111Fenyk FrantišekTJ Sokol Pardubice5300:30:0810
17MD12120Tučný JanMK Pardubice4700:31:139
18MD139579Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:36:028
19MD14212Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:257
20MD148104Wendlig MiroslavLuková5300:40:206

Muži E (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10476Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:27:4835
2ME12396Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4000:31:2631
3ME130140Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:32:3227
4ME13318Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:33:4424
5ME13633Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:34:5322
6ME138582Kousal OldřichSK Přerov3800:35:4120
7ME14457Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:37:1519
8ME145142Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:37:2118
9ME1461Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:37:4317
10ME151136Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:2916

Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4554Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:23:3935
2ZJ137576Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:35:2531

Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA28573Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:21:3835
2ZA4488Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:3431
3ZA69134Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:2927
4ZA74563Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:25:4824
5ZA9944Marholdová LucieChoceň8300:27:3922
6ZA10256Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:27:4220
7ZA108115Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:0619
8ZA11391Švecová KateřinaTJ Svitavy8800:29:0018
9ZA119550Vebrová MonikaČeská Třebová7900:31:0017
10ZA120137Kalousová AlenaŽamberk8000:31:0916
11ZA131100Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:32:4015
12ZA132569Benešová Marcela-8400:33:15-
13ZA134108Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:34:1614

Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB49117Delingerová MarieŠternberk7600:23:5335
2ZB53124Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:24:2431
3ZB5687Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:4127
4ZB77122Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:25:5524
5ZB86150Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:3622
6ZB8837Tylšová DanielaHISPORT Team7800:26:4720
7ZB1032Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:4619
8ZB114556Dostálová PetraBudo klub Lanškroun7800:29:1418
9ZB118135Ouřecká RenátaLetohrad7000:30:5617
10ZB122561Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:31:1516
11ZB125589Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:31:3815
12ZB12815Hrušková DarinaČeská Třebová7500:32:2514
13ZB140577Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:1713
14ZB14732Jančíková DanaHořice7700:37:5412

Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC66131Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:1535
2ZC90107Jirásková EvaLanškroun6400:27:0531
3ZC101120Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:27:4027
4ZC141144Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:36:2424
5ZC15047Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:41:3822

Ženy D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD11190Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:28:4635
2ZD12423Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:31:3431
3ZD1277Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:32:1827
4ZD1298Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:3024
5ZD143141Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:36:4822
6ZD149143Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:40:4320

Trať 5,2 km, 234 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1132Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:18:2235
2MA284Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:18:2831
3MA3587Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:18:4427
4MA425Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:5024
5MA526Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:5722
6MA653Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:19:0120
7MA7128Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:19:2819
1MB8148Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:19:4735
8MA9118Horák OndřejŠtemberk7500:19:5418
2MB1031Jančík BořekSvartes Hořice6400:20:0231
9MA1195Klička OndřejTJ Svitavy8800:20:0717
10MA1286Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:20:1016
11MA13113Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:20:1515
1MJ14123Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:20:1835
12MA15129Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:20:2014
13MA16145Herda JanSKP Nymburk8300:20:3013
14MA17147Lorenc TomášAtletika Polička8600:20:3212
3MB18114Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:20:3427
2MJ1980Smetana JakubEurofoam sport team9600:20:3931
4MB2067Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:5124
15MA21110Kučera Ladislav-7600:21:0311
16MA2261Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:21:0510
5MB2364Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:21:1122
17MA24547Šutera JosefAtletika Polička7900:21:209
1MC2583Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:2635
6MB26566Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:21:3120
2MC2741Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava6000:21:3431
1ZA28573Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:21:3835
3MJ2979Vondra VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí9800:21:4427
7MB30109Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:21:4519
4MJ31580Horvát PetrZábřeh9400:21:5624
18MA32595Radiměřský KarelAtletika Polička8700:22:008
8MB3382Smetana JosefEurofeam sport team6900:22:0318
19MA3436Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8700:22:067
3MC35592Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:1027
4MC3635Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:22:1324
20MA37568Schwarzbach Martin-8200:22:226
21MA38121Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:22:235
9MB3955Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:22:3317
22MA406Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:22:364
23MA41103Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:22:393
1MD42106Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:23:0435
5MJ43553Vebr PatrikJiskra Ústí nad Orlicí9800:23:3022
2ZA4488Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:3431
1ZJ4554Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:23:3935
24MA46125Živný MarekOrel Orlice9100:23:412
5MC47116Tarant JiříPraha 105800:23:4922
10MB4848Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:23:5116
1ZB49117Delingerová MarieŠternberk7600:23:5335
6MC5094Skalický JosefŽichlínek6200:24:1220
7MC51548Gombita JosefMost5800:24:1819
8MC5270Vanta JosefSK Hronov6200:24:2218
2ZB53124Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:24:2431
2MD5492Krsek MiroslavMK Luková4900:24:2631
6MJ55597Mužík JanAtletika Polička9800:24:3920
3ZB5687Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:4127
3MD5740Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:24:4427
25MA58126Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:24:461
26MA5960Bradáč JiříMPSV8200:24:461
9MC6017Sedlák JiříPřelouč5800:24:4817
27MA61581Aliger LukášTJ SOKOL Hnátnice8600:24:501
28MA62130Pirkl MartinHORO Česká Třebová8800:24:511
10MC6321Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:24:5916
11MB64139Belobrad IvanŽamberk6600:25:0515
12MB65586Hanuš PetrCHT Pardubice6400:25:1014
1ZC66131Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:1535
29MA6743Marhold PetrChoceň7800:25:151
11MC6813Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:2315
3ZA69134Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:2927
30MA70591Maťátko DanielLK Lodní klub Dolní Čermná8600:25:331
31MA7139Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:25:331
32MA72570Kolář Michal-8600:25:371
4MD7319Bříza VladimírKRB Chrudim5100:25:3724
4ZA74563Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:25:4824
13MB75138Kalous Tomᚎamberk6400:25:4913
33MA7652Marhold LubošHorní Jelení7700:25:521
4ZB77122Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:25:5524
5MD7899Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:26:0122
6MD7930Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:26:0220
34MA80555Srnský KarelCyklo Ski klub Polička7500:26:041
12MC81112Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:26:0414
35MA82146Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:26:071
7MJ835Heger FilipISCAREX Česká Třebová9900:26:2619
8MJ84133Mlynář VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí9800:26:2618
13MC8511Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:26:3413
5ZB86150Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:3622
7MD87149Vodička JanMK Radslavice4500:26:4219
6ZB8837Tylšová DanielaHISPORT Team7800:26:4720
14MC89572Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:26:5712
2ZC90107Jirásková EvaLanškroun6400:27:0531
14MB91593Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:27:1612
15MB92590Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:27:2511
36MA9314Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:27:271
16MB94578Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:27:2910
8MD9571Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:27:3018
9MD96594Červ MiloslavAtletika Polička5000:27:3317
10MD9749Hruša ZdeněkJirčany4600:27:3416
37MA9874Žák TomášAC Pardubice8500:27:381
5ZA9944Marholdová LucieChoceň8300:27:3922
11MD10097Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:27:4015
3ZC101120Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:27:4027
6ZA10256Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:27:4220
7ZB1032Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:4619
1ME10476Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:27:4835
38MA105545Štěpán PavelSK OMT Pardubice7700:27:501
12MD106101Václavík JaroslavSK OMT Pardubice4800:27:5114
13MD1074Dušek JanSokol Verměřovice5100:27:5913
7ZA108115Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:0619
14MD109119Leszkow JosefMK Hlinsko5100:28:2012
15MC110588Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:28:4011
1ZD11190Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:28:4635
39MA112552Vebr MichalČeská Třebová7800:29:001
8ZA11391Švecová KateřinaTJ Svitavy8800:29:0018
8ZB114556Dostálová PetraBudo klub Lanškroun7800:29:1418
15MD115127Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:29:4211
16MD116111Fenyk FrantišekTJ Sokol Pardubice5300:30:0810
16MC11798Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:30:1510
9ZB118135Ouřecká RenátaLetohrad7000:30:5617
9ZA119550Vebrová MonikaČeská Třebová7900:31:0017
10ZA120137Kalousová AlenaŽamberk8000:31:0916
17MD12120Tučný JanMK Pardubice4700:31:139
10ZB122561Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:31:1516
2ME12396Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4000:31:2631
2ZD12423Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:31:3431
11ZB125589Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:31:3815
9MJ126574Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad0400:31:4817
3ZD1277Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:32:1827
12ZB12815Hrušková DarinaČeská Třebová7500:32:2514
4ZD1298Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:32:3024
3ME130140Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:32:3227
11ZA131100Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:32:4015
12ZA132569Benešová Marcela-8400:33:15-
4ME13318Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:33:4424
13ZA134108Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:34:1614
10MJ1353Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:34:5016
5ME13633Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:34:5322
2ZJ137576Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:35:2531
6ME138582Kousal OldřichSK Přerov3800:35:4120
18MD139579Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:36:028
13ZB140577Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:1713
4ZC141144Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:36:2424
19MD14212Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:257
5ZD143141Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:36:4822
7ME14457Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:37:1519
8ME145142Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:37:2118
9ME1461Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:37:4317
14ZB14732Jančíková DanaHořice7700:37:5412
20MD148104Wendlig MiroslavLuková5300:40:206
6ZD149143Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:40:4320
5ZC15047Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:41:3822
10ME151136Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:2916

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1132Cink TomášISCAREX Česká Třebová8700:18:2235
2MA284Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:18:2831
3MA3587Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:18:4427
4MA425Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:18:5024
5MA526Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:5722
6MA653Bidmon JiříAtletika Chrudim9300:19:0120
7MA7128Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:19:2819
8MB8148Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:19:4718
9MA9118Horák OndřejŠtemberk7500:19:5417
10MB1031Jančík BořekSvartes Hořice6400:20:0216
11MA1195Klička OndřejTJ Svitavy8800:20:0715
12MA1286Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:20:1014
13MA13113Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:20:1513
14MJ14123Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:20:1812
15MA15129Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:20:2011
16MA16145Herda JanSKP Nymburk8300:20:3010
17MA17147Lorenc TomášAtletika Polička8600:20:329
18MB18114Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:20:348
19MJ1980Smetana JakubEurofoam sport team9600:20:397
20MB2067Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:516
21MA21110Kučera Ladislav-7600:21:035
22MA2261Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:21:054
23MB2364Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:21:113
24MA24547Šutera JosefAtletika Polička7900:21:202
25MC2583Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:261

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA28573Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:21:3835
2ZA4488Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:23:3431
3ZJ4554Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:23:3927
4ZB49117Delingerová MarieŠternberk7600:23:5324
5ZB53124Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:24:2422
6ZB5687Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:4120
7ZC66131Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:1519
8ZA69134Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:2918
9ZA74563Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:25:4817
10ZB77122Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:25:5516
11ZB86150Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:3615
12ZB8837Tylšová DanielaHISPORT Team7800:26:4714
13ZC90107Jirásková EvaLanškroun6400:27:0513
14ZA9944Marholdová LucieChoceň8300:27:3912
15ZC101120Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:27:4011
16ZA10256Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:27:4210
17ZB1032Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:469
18ZA108115Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:068
19ZD11190Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:28:467
20ZA11391Švecová KateřinaTJ Svitavy8800:29:006
21ZB114556Dostálová PetraBudo klub Lanškroun7800:29:145
22ZB118135Ouřecká RenátaLetohrad7000:30:564
23ZA119550Vebrová MonikaČeská Třebová7900:31:003
24ZA120137Kalousová AlenaŽamberk8000:31:092
25ZB122561Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:31:151

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

těšil sem se na Kozlov..spořádal sem minimálně jeden velkej celej meloun a nachodil se mooockrát zády se krýt a tak tajně ujídat všem ...sušenky ale nebyly..takže závod pro mě asi jen napůl..
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód