hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Police nad Metují - Hvězda

13.7.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Police nad Metují - Hvězda
  • datum konání: 13.7.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Spartak Police nad Metují

Sociální sítě

Místo konání

Police nad Metují, Masarykovo náměstí
14:30 hodin (děti ve 13:00 hodin)

Přihlášky

Městský úřad v Polici nad Metují od 12:00 hodin

Startovné

60 Kč v hlavním závodě (8,9 km a 5 km)

Popis tratě

Délka: 8,9 km (POZOR ! - juniorky do 19 let, muži nad 80 let - trať 5 km)
Převýšení: 350 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Mazač
Žďárská 302
549 54 Police nad Metují
tel. 605 901 133

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

jmaja@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.7.2017Běh na Hvězdu161
16.7.2016Běh na Hvězdu163
11.7.2015Běh na Hvězdu179
12.7.2014Běh na Hvězdu128
14.7.2012Běh na Hvězdu88
16.7.2011Běh na Hvězdu184
10.7.2010Police nad Metují - Hvězda156
11.7.2009Běh na Hvězdu94
12.7.2008Běh na Hvězdu (MČR veteránů)226
14.7.2007Police nad Metují - Hvězda125
15.7.2006Police nad Metují - Hvězda119
16.7.2005Police nad Metují - Hvězda109
10.7.2004Police nad Metují - Hvězda99
12.7.2003Police nad Metují - Hvězda132
13.7.2002Police nad Metují - Hvězda109
14.7.2001Běh na Hvězdu96
15.7.2000Běh na Hvězdu87
17.7.1999Police nad Metují - Hvězda145
18.7.1998Police nad Metují - Hvězda113
16.8.1997Police nad Metují - Hvězda152
13.7.1996Police nad Metují - Hvězda98
9.7.1995Police nad Metují - Hvězda106

Statistika závodu Police nad Metují - Hvězda

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 2869

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Pechek František5318
Beran Jan8318
Hejnyš Miroslav6018
Šrutek Stanislav5818
Javůrek Jiří4818
Jirásková Eva6417
Pohl Jan7616
Polej Jiří7116
Kvapil Vojtěch4815
Šesták Karel7115
Marek František4115
Šimůnek Jan4914
Stránský Aleš6014
Šír Václav4814
Linhart Miloš4414
Brunclík Ivo5813
Hanušová Lenka7913
Hájková Renata7513
Pechková Jana8512
Bém František2712
Vraštilová Miloslava5612
Pechek Petr8312
Kolář Radek6912
Kubrová Dagmar6312
Kubr Václav5512
Nečas Josef5812
Paulů Blanka5412
Zelený Luděk6112
Binar Luboš6611
Jirka Jan8311
Čipera Radek6411
Trejbal Karel5111
Šrůtek David8011
Rücker Oldřich5511
Tichý Pavel6311
Vacková Hana5611
Tučný Jan4711
Havlíček Zdeněk3511
Klimeš Bedřich5611
Vacek Miroslav7710
Svatoš Otakar3410
Vacarda Vladimír5910
Vašíček Martin7110
Vaš Matěj8310
Groh Stanislav4610
Brýdl Pavel8010
Tůmová Eva6910
Šmída Oldřich4810
Soukup Jiří2710
Šimůnek Jan8210

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 05.08.2013, 07:39
  • zobrazeno již 929x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,9 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ5167Černohorský MarekSKI Klub Jablonec Nad Nisou9600:38:5070
2MJ646Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:39:1862

Muži A (trať 8,9 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1160Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:34:5370
2MA278Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:35:1662
3MA3119Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:37:1954
4MA841Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:39:4248
5MA9153Kincl MarekSport Hotárek Náchod7400:39:5844
6MA10126Kozlík LukášSunakashi Praha8900:41:0240
7MA13161Bezděk PavelRedpoint HQBC8600:42:0738
8MA14145Pomikálek JosefAtletický klub Hořice7500:42:1936
9MA1575Hruška JanTrutnov8900:42:2134
10MA1612Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov7800:42:2432
11MA2282Friede JanHospoda Na Kopci, V. Srbská7700:43:1830
12MA24103Turek MartinŽakis Team8000:43:2828
13MA2528Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8000:43:3526
14MA26149Mrázek MartinHO Jiskra Adršpach8600:44:0924
15MA27142Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:44:1522
16MA28118Svoboda OndřejTJ Slavia Hradec Králové7600:44:1920
17MA31166Melišík JanPavlišov7400:44:2518
18MA32117Lán FilipTJ Slavia Hradec Králové8000:44:4416
19MA3524Majoroš MichalPolice nad Metují8600:44:5714
20MA36171Szuszkiewicz FilipMieroszów8000:45:02-
21MA3725Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:45:1012
22MA38140Scholz VladimírPila Machov7900:45:3110
23MA39109Macháček LukášHOVRCH7900:45:338
24MA44141Scholz VojtěchPila Machov9200:45:426
25MA4623Steinz RadekNový Bor8400:45:464
26MA5037Šrůtek DavidBKL Machov8000:46:392
27MA54156Zaczyk DariuszGrupa Biegowa Walbrzych9300:46:48-
28MA5548Vacek MiroslavLTC Bukovice7700:46:502
29MA57121Havel LukášOSA Trutnov7400:47:052
30MA61157Mikokajczak PrzemyslawKB FAURECIA Walbrzych7800:47:25-
31MA6835Šolc VítězslavPJK a BLK Machov9100:48:592
32MA74159Jirka JanAC Náchod8300:49:392
33MA75111Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:49:402
34MA80125Kejzlar JanPro Adámka7900:51:102
35MA84150Krecbach JakubHO Jiskra Adršpach9100:52:402
36MA9519Hanousek JakubPolice nad Metují9100:54:272
37MA105135Důrek Milan-9100:56:232
38MA10729Vantura MichalSloupno8300:56:382
39MA117152Žak ArturKB FAURECIA Walbrzych7901:01:18-
40MA12692Nádhera JiříHK HK9301:03:422
41MA131164Jirka JakubAC Náchod8001:08:532

Muži B (trať 8,9 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4113Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:38:0670
2MB7144Jančík BořekSvartes Hořice6400:39:2862
3MB17129Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:42:3354
4MB1858Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:42:3848
5MB19158Škrabálek JanXALPS TEAM Praha7000:42:4344
6MB47168Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:45:5340
7MB4856Vejběra JanCyklo POKR Hradec Králové6600:46:0638
8MB5183Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:46:4236
9MB59143Šesták KarelŠEPA7100:47:1434
10MB6298Polej JiříHronov7100:48:1632
11MB67155Szarafin SlawomirBiegigorskie.eu Walbrzych6500:48:56-
12MB7054Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:49:0830
13MB7162Belobrad IvanŽamberk6600:49:1228
14MB78131Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:50:3126
15MB8959Volák PavelUlita Hobra Orienteering Broumov7000:53:4224
16MB9294Nádhera Petr-6700:54:1822
17MB10251Jirásko DušanSK Srch7300:55:5720
18MB11133Lupták PeterVysoké Tatry7000:59:22-
19MB11376Dvořáček VáclavEnergy team Praha6901:00:3618
20MB11495Smith GrahameVrchlabí6601:00:5816
21MB1251Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:03:4014

Muži C (trať 8,9 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11102Vaněk PetrAC Praha6100:41:0370
2MC2038Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:43:0162
3MC2318Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:43:2054
4MC41172Tichý PavelAC Náchod6300:45:3848
5MC42107Skalický JosefŽichlínek6200:45:3944
6MC45110Vanta JosefSK Hronov6200:45:4340
7MC5379Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:4538
8MC5836Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:0736
9MC60174Zelený LuděkAC Náchod6100:47:2434
10MC773Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:50:0232
11MC81162Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:52:0430
12MC91175Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:54:1328
13MC10452Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:56:1326
14MC11017Němec MilošBonbon Praha5900:59:0824
15MC11299Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:59:4822

Muži D (trať 8,9 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD21120Čivrný JiříSlovan Liberec5300:43:0870
2MD2991Mach FrantišekLIAZ Jablonec nad Nisou5000:44:2262
3MD3343Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:44:4754
4MD4396Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:4048
5MD66176Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:48:4444
6MD7281Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:49:3740
7MD73147Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:49:3838
8MD85170Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:52:4736
9MD8680Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:53:0234
10MD93105Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:2032
11MD10322Cipl FrantišekBONBON Praha5100:56:0330
12MD10997Groh StanislavAC Vrchlabí4600:58:2828
13MD11931Tučný JanMK Pardubice4701:02:0226
14MD13374Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:12:0924

Muži E (trať 8,9 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME99165Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:55:0370
2ME10632Marek FrantišekSK Hronov4100:56:3262
3ME11584Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:01:0554
4ME120136Doležal StanislavBK Pardubice3801:02:0448
5ME13061Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:07:4844
6ME13220Janeček JaroslavSabzo Praha4001:11:4440
7ME1349Vorel MilanSlatiňany4001:12:3438

Muži F (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF342Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:45:07-
2MF486Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:01:43-

Juniorky (trať 5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1130Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:28:2170
2ZJ2128Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:31:2362

Ženy A (trať 8,9 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA40100Hanušová LenkaTT Janovičky7900:45:3570
2ZA52133Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:46:4462
3ZA7687Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:50:0054
4ZA7977Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:50:3648
5ZA82132Duffová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:52:3044
6ZA8769Šritrová LucieHudy Trutnov9100:53:1040
7ZA90116Zbyňková MichaelaHradec Králové8600:54:0338
8ZA9863Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:54:4036
9ZA101139Beranová AnnaSpartak Police nad Metují9100:55:1734
10ZA116151Perney AnnaWalbrzych8301:01:17-
11ZA12327Hornychová MarieSpartak Police nad Metují8001:02:5332
12ZA124173Šramarová ŠárkaJaroměř8501:03:0530
13ZA12921Majerová LenkaFulnek8701:07:3328

Ženy B (trať 8,9 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1253Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:41:4370
2ZB30122Havlová MarieOlfin Car-Vella Trutnov7600:44:2462
3ZB3447Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:44:4954
4ZB49146Kynčlová DagmarSL Nové Město nad Metují7200:46:3248
5ZB562Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:46:5144
6ZB63137Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov7600:48:2340
7ZB64163Tůmová DagmarSpartak Vrchlabí7100:48:3938
8ZB65138Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:48:4136
9ZB8385Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:52:3734
10ZB9455Vejběrová EvaCyklo Pokr HK7600:54:2232
11ZB121169Popovová MartinaSNB Praha7401:02:0730

Ženy C (trať 8,9 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC69101Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:49:0170
2ZC88134Jirásková EvaLanškroun6400:53:2562
3ZC9740Šefcová EvaSpartak Police nad Metují6400:54:3554
4ZC100106Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:55:0848
5ZC12260Hauschková DagmarSpartak Police nad Metují6501:02:0944
6ZC13693Nádherová HanaHradec Králové6801:40:4240

Ženy D (trať 8,9 km, 350 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD9688Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:54:2970
2ZD10811Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:56:5862
3ZD11864Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:01:3354
4ZD12765Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:04:2148
5ZD12816Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:04:3944
6ZD13566Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:35:5440

Trať 5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1130Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:28:2170
2ZJ2128Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:31:2362
1MF342Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:45:07-
2MF486Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:01:43-

Trať 8,9 km, 350 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1160Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:34:5370
2MA278Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:35:1662
3MA3119Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:37:1954
1MB4113Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:38:0670
1MJ5167Černohorský MarekSKI Klub Jablonec Nad Nisou9600:38:5070
2MJ646Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:39:1862
2MB7144Jančík BořekSvartes Hořice6400:39:2862
4MA841Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:39:4248
5MA9153Kincl MarekSport Hotárek Náchod7400:39:5844
6MA10126Kozlík LukášSunakashi Praha8900:41:0240
1MC11102Vaněk PetrAC Praha6100:41:0370
1ZB1253Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:41:4370
7MA13161Bezděk PavelRedpoint HQBC8600:42:0738
8MA14145Pomikálek JosefAtletický klub Hořice7500:42:1936
9MA1575Hruška JanTrutnov8900:42:2134
10MA1612Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov7800:42:2432
3MB17129Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:42:3354
4MB1858Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:42:3848
5MB19158Škrabálek JanXALPS TEAM Praha7000:42:4344
2MC2038Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:43:0162
1MD21120Čivrný JiříSlovan Liberec5300:43:0870
11MA2282Friede JanHospoda Na Kopci, V. Srbská7700:43:1830
3MC2318Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:43:2054
12MA24103Turek MartinŽakis Team8000:43:2828
13MA2528Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8000:43:3526
14MA26149Mrázek MartinHO Jiskra Adršpach8600:44:0924
15MA27142Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:44:1522
16MA28118Svoboda OndřejTJ Slavia Hradec Králové7600:44:1920
2MD2991Mach FrantišekLIAZ Jablonec nad Nisou5000:44:2262
2ZB30122Havlová MarieOlfin Car-Vella Trutnov7600:44:2462
17MA31166Melišík JanPavlišov7400:44:2518
18MA32117Lán FilipTJ Slavia Hradec Králové8000:44:4416
3MD3343Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:44:4754
3ZB3447Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:44:4954
19MA3524Majoroš MichalPolice nad Metují8600:44:5714
20MA36171Szuszkiewicz FilipMieroszów8000:45:02-
21MA3725Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:45:1012
22MA38140Scholz VladimírPila Machov7900:45:3110
23MA39109Macháček LukášHOVRCH7900:45:338
1ZA40100Hanušová LenkaTT Janovičky7900:45:3570
4MC41172Tichý PavelAC Náchod6300:45:3848
5MC42107Skalický JosefŽichlínek6200:45:3944
4MD4396Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:4048
24MA44141Scholz VojtěchPila Machov9200:45:426
6MC45110Vanta JosefSK Hronov6200:45:4340
25MA4623Steinz RadekNový Bor8400:45:464
6MB47168Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:45:5340
7MB4856Vejběra JanCyklo POKR Hradec Králové6600:46:0638
4ZB49146Kynčlová DagmarSL Nové Město nad Metují7200:46:3248
26MA5037Šrůtek DavidBKL Machov8000:46:392
8MB5183Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:46:4236
2ZA52133Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:46:4462
7MC5379Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:46:4538
27MA54156Zaczyk DariuszGrupa Biegowa Walbrzych9300:46:48-
28MA5548Vacek MiroslavLTC Bukovice7700:46:502
5ZB562Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:46:5144
29MA57121Havel LukášOSA Trutnov7400:47:052
8MC5836Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:0736
9MB59143Šesták KarelŠEPA7100:47:1434
9MC60174Zelený LuděkAC Náchod6100:47:2434
30MA61157Mikokajczak PrzemyslawKB FAURECIA Walbrzych7800:47:25-
10MB6298Polej JiříHronov7100:48:1632
6ZB63137Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov7600:48:2340
7ZB64163Tůmová DagmarSpartak Vrchlabí7100:48:3938
8ZB65138Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:48:4136
5MD66176Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:48:4444
11MB67155Szarafin SlawomirBiegigorskie.eu Walbrzych6500:48:56-
31MA6835Šolc VítězslavPJK a BLK Machov9100:48:592
1ZC69101Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:49:0170
12MB7054Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:49:0830
13MB7162Belobrad IvanŽamberk6600:49:1228
6MD7281Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:49:3740
7MD73147Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:49:3838
32MA74159Jirka JanAC Náchod8300:49:392
33MA75111Šanda MiloslavSDH Sloupno8000:49:402
3ZA7687Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:50:0054
10MC773Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:50:0232
14MB78131Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:50:3126
4ZA7977Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:50:3648
34MA80125Kejzlar JanPro Adámka7900:51:102
11MC81162Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:52:0430
5ZA82132Duffová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:52:3044
9ZB8385Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:52:3734
35MA84150Krecbach JakubHO Jiskra Adršpach9100:52:402
8MD85170Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:52:4736
9MD8680Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:53:0234
6ZA8769Šritrová LucieHudy Trutnov9100:53:1040
2ZC88134Jirásková EvaLanškroun6400:53:2562
15MB8959Volák PavelUlita Hobra Orienteering Broumov7000:53:4224
7ZA90116Zbyňková MichaelaHradec Králové8600:54:0338
12MC91175Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:54:1328
16MB9294Nádhera Petr-6700:54:1822
10MD93105Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:2032
10ZB9455Vejběrová EvaCyklo Pokr HK7600:54:2232
36MA9519Hanousek JakubPolice nad Metují9100:54:272
1ZD9688Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:54:2970
3ZC9740Šefcová EvaSpartak Police nad Metují6400:54:3554
8ZA9863Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:54:4036
1ME99165Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:55:0370
4ZC100106Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:55:0848
9ZA101139Beranová AnnaSpartak Police nad Metují9100:55:1734
17MB10251Jirásko DušanSK Srch7300:55:5720
11MD10322Cipl FrantišekBONBON Praha5100:56:0330
13MC10452Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:56:1326
37MA105135Důrek Milan-9100:56:232
2ME10632Marek FrantišekSK Hronov4100:56:3262
38MA10729Vantura MichalSloupno8300:56:382
2ZD10811Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:56:5862
12MD10997Groh StanislavAC Vrchlabí4600:58:2828
14MC11017Němec MilošBonbon Praha5900:59:0824
18MB11133Lupták PeterVysoké Tatry7000:59:22-
15MC11299Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:59:4822
19MB11376Dvořáček VáclavEnergy team Praha6901:00:3618
20MB11495Smith GrahameVrchlabí6601:00:5816
3ME11584Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4101:01:0554
10ZA116151Perney AnnaWalbrzych8301:01:17-
39MA117152Žak ArturKB FAURECIA Walbrzych7901:01:18-
3ZD11864Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:01:3354
13MD11931Tučný JanMK Pardubice4701:02:0226
4ME120136Doležal StanislavBK Pardubice3801:02:0448
11ZB121169Popovová MartinaSNB Praha7401:02:0730
5ZC12260Hauschková DagmarSpartak Police nad Metují6501:02:0944
11ZA12327Hornychová MarieSpartak Police nad Metují8001:02:5332
12ZA124173Šramarová ŠárkaJaroměř8501:03:0530
21MB1251Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:03:4014
40MA12692Nádhera JiříHK HK9301:03:422
4ZD12765Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:04:2148
5ZD12816Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:04:3944
13ZA12921Majerová LenkaFulnek8701:07:3328
5ME13061Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:07:4844
41MA131164Jirka JakubAC Náchod8001:08:532
6ME13220Janeček JaroslavSabzo Praha4001:11:4440
14MD13374Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:12:0924
7ME1349Vorel MilanSlatiňany4001:12:3438
6ZD13566Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:35:5440
6ZC13693Nádherová HanaHradec Králové6801:40:4240

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1160Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:34:5370
2MA278Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:35:1662
3MA3119Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:37:1954
4MB4113Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:38:0648
5MJ5167Černohorský MarekSKI Klub Jablonec Nad Nisou9600:38:5044
6MJ646Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:39:1840
7MB7144Jančík BořekSvartes Hořice6400:39:2838
8MA841Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:39:4236
9MA9153Kincl MarekSport Hotárek Náchod7400:39:5834
10MA10126Kozlík LukášSunakashi Praha8900:41:0232
11MC11102Vaněk PetrAC Praha6100:41:0330
12MA13161Bezděk PavelRedpoint HQBC8600:42:0728
13MA14145Pomikálek JosefAtletický klub Hořice7500:42:1926
14MA1575Hruška JanTrutnov8900:42:2124
15MA1612Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov7800:42:2422
16MB17129Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:42:3320
17MB1858Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:42:3818
18MB19158Škrabálek JanXALPS TEAM Praha7000:42:4316
19MC2038Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:43:0114
20MD21120Čivrný JiříSlovan Liberec5300:43:0812
21MA2282Friede JanHospoda Na Kopci, V. Srbská7700:43:1810
22MC2318Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:43:208
23MA24103Turek MartinŽakis Team8000:43:286
24MA2528Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8000:43:354
25MA26149Mrázek MartinHO Jiskra Adršpach8600:44:092

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1253Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:41:4370
2ZB30122Havlová MarieOlfin Car-Vella Trutnov7600:44:2462
3ZB3447Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:44:4954
4ZA40100Hanušová LenkaTT Janovičky7900:45:3548
5ZB49146Kynčlová DagmarSL Nové Město nad Metují7200:46:3244
6ZA52133Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:46:4440
7ZB562Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:46:5138
8ZB63137Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov7600:48:2336
9ZB64163Tůmová DagmarSpartak Vrchlabí7100:48:3934
10ZB65138Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:48:4132
11ZC69101Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:49:0130
12ZA7687Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:50:0028
13ZA7977Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:50:3626
14ZA82132Duffová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:52:3024
15ZB8385Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:52:3722
16ZA8769Šritrová LucieHudy Trutnov9100:53:1020
17ZC88134Jirásková EvaLanškroun6400:53:2518
18ZA90116Zbyňková MichaelaHradec Králové8600:54:0316
19ZB9455Vejběrová EvaCyklo Pokr HK7600:54:2214
20ZD9688Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:54:2912
21ZC9740Šefcová EvaSpartak Police nad Metují6400:54:3510
22ZA9863Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:54:408
23ZC100106Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:55:086
24ZA101139Beranová AnnaSpartak Police nad Metují9100:55:174
25ZD10811Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:56:582

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 93%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Skvělý závod, Jardo, diky! Moc hezká trať a i když těžká a technická, tak přesto běhavá.
Opět krásný a náročný závod, vyhlašování v krásném prostředí Hvězdy. Jardo, Ty jsi i dobrý moderátor... Mám prosbu, na některém předešlém závodě (Ještěd ?) jsem asi vytratil tričko značky Craft (myslím vel.M) z krátkými rukávy, světlé modré, na ramenou a v pod paží černé. Pokud ho někdo našel...díky předem. Bořek Jančík
borek.jancik
Rozmanitá trať krásnou přírodou s náročným závěrem ve skalním terénu. U cíle také pěkné výhledy, voda na umytí a občerstvení. Pořadatelé se zlepšují, byl i autobus na cestu zpět. Výsledky vyvěšeny brzo.
Super závod !!!
john

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód