hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2017


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Svinnský Iscarex kros

Náchod - Dobrošov

14.7.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 14.7.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SC Dobrošov

Sociální sítě

Místo konání

Náchod, zimní stadion
10:00 hodin

Popis tratě

Délka: 8,9 km
Převýšení: 410 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Josef Kolísko
Bílkova 1544
547 02 Náchod 2
tel. 607 933 811

Internetové stránky

http://www.scdobrosov.tk

E-mailová adresa

sc.dobrosov@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2573

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Javůrek Jiří4820
Linhart Miloš4420
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Metelka Josef4415
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Tučný Jan4714
Stránský Aleš6013
Šrůtek Stanislav5813
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Kubr Václav5512
Balcar Luboš5812
Sedlák Jiří5812
Doležal Luboš5412
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Pechková Jana8510
Vojáček Pavel5110
Jirka Jan8310
Kozel Karel5210
Losman Miroslav5110
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Zelený Luděk619
Erber Jiří569
Buchar Jan339
Švec Miroslav529
Dobšíček Pavel809
Tomšů Petr649
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589
Bielčik Jindřich409
Skalský Miloš679
Šimůnek Jan829

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 29.07.2013, 09:27
  • zobrazeno již 831x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ475Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:36:3535
2MJ1170Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:38:4631

Muži A (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:34:4335
2MA299Losman PetrHradec Králové7900:35:2431
3MA8103Herda JanSKP Nymburk8300:37:4927
4MA9152Rektor AntonínModřany7500:38:1424
5MA10127Kincl MarekSPORT Hotarek Náchod7400:38:4322
6MA16120Zajac LeszekFaurecia8300:40:29-
7MA1773Bezděk PavelRedpoint HQBC8600:40:4720
8MA22108Mrázek JiříChlumec nad Cidlinou8500:42:4719
9MA23134Štumpf Eduard3D Fitnes Kunvald8000:43:1918
10MA29105Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8500:44:1617
11MA3391Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:45:2316
12MA40132Hubka LukášDoldy Spinning Náchod8100:47:3515
13MA43116Roleček MilanPěčín7600:48:2214
14MA4597Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:48:5813
15MA46155Zelený MatějBražec8900:49:4412
16MA55133Tejkal MarekŽďár nad Sázavou8000:52:2811
17MA56137Vacek ZdeněkČLS PRaha8700:53:0510
17MA56136Král JanSokol Nové Město8800:53:0510
19MA59107Slovák JiříÚstí nad Labem8500:53:208
20MA63141Timan LukášNáchod8400:56:297
21MA64153Vintera JakubODK Náchod8300:56:556

Muži B (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB371Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:5135
2MB5118Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:36:5331
3MB654Jančík BořekSvartes Hořice6400:37:0127
4MB7140Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:37:2624
5MB1580Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:40:1422
6MB20130Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:42:3420
7MB2592Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:43:4719
8MB3959Belobrad IvanŽamberk6600:47:1218
9MB44151Havlín JanChlumec nad Cidlinou6600:48:4317

Muži C (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC12139Vaněk PetrAC Praha6100:38:5235
2MC1358Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:2731
3MC18142Klimeš JiříAC Náchod6100:41:3827
4MC19126Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:42:0124
5MC21154Tichý PavelAC Náchod6300:42:4422
6MC27114Valenta MichalHZS Praha6200:43:5920
7MC2872Skalický JosefŽichlínek6200:44:1219
8MC3183Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:5818
9MC3457Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:2817
10MC36129Zelený LuděkAC Náchod6100:46:1216
11MC4267Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:48:0215
12MC47135Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:49:5414
13MC5177Sedlák JiříPřelouč5800:51:3313

Muži D (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2463Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:3035
2MD3582Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:5331
3MD3785Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:46:3527
4MD41122Zajac LeszekWalbrzych5000:47:42-
5MD4866Stein KarelNáchod4700:49:5824
6MD5076Švec MiroslavSokol Potštejn5200:50:3522
7MD5387Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:0520
8MD6298Losman MiroslavHradec Králové5100:54:5619
9MD6653Tučný JanMK Pardubice4700:58:5018

Muži E (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6084Marek FrantišekSK Hronov4100:53:4735
2ME6786Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:59:1431
-ME-102Libra JiříLBC Nové Město nad Metují37DNF-

Juniorky (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3065Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:44:4935
2ZA32138Přibylová KláraPIWEE Club Náchod8800:45:1631
3ZA5269Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:51:4827

Ženy B (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB14128Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:39:3835

Ženy C (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC38131Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:47:0035
2ZC4960Jirásková EvaLanškroun6400:50:0131
3ZC6194Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:54:1227

Ženy D (trať 8,9 km, 410 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD26112Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:43:5735
2ZD5464Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:52:1431
3ZD5852Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:53:1227
4ZD6555Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:58:0224
5ZD6856Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:01:1222
6ZD6968Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:04:3620

Trať 8,9 km, 410 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:34:4335
2MA299Losman PetrHradec Králové7900:35:2431
1MB371Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:5135
1MJ475Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:36:3535
2MB5118Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:36:5331
3MB654Jančík BořekSvartes Hořice6400:37:0127
4MB7140Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:37:2624
3MA8103Herda JanSKP Nymburk8300:37:4927
4MA9152Rektor AntonínModřany7500:38:1424
5MA10127Kincl MarekSPORT Hotarek Náchod7400:38:4322
2MJ1170Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:38:4631
1MC12139Vaněk PetrAC Praha6100:38:5235
2MC1358Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:2731
1ZB14128Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:39:3835
5MB1580Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:40:1422
6MA16120Zajac LeszekFaurecia8300:40:29-
7MA1773Bezděk PavelRedpoint HQBC8600:40:4720
3MC18142Klimeš JiříAC Náchod6100:41:3827
4MC19126Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:42:0124
6MB20130Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:42:3420
5MC21154Tichý PavelAC Náchod6300:42:4422
8MA22108Mrázek JiříChlumec nad Cidlinou8500:42:4719
9MA23134Štumpf Eduard3D Fitnes Kunvald8000:43:1918
1MD2463Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:3035
7MB2592Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:43:4719
1ZD26112Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:43:5735
6MC27114Valenta MichalHZS Praha6200:43:5920
7MC2872Skalický JosefŽichlínek6200:44:1219
10MA29105Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou8500:44:1617
1ZA3065Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:44:4935
8MC3183Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:5818
2ZA32138Přibylová KláraPIWEE Club Náchod8800:45:1631
11MA3391Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:45:2316
9MC3457Šolc VítězslavBKL Machov5700:45:2817
2MD3582Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:45:5331
10MC36129Zelený LuděkAC Náchod6100:46:1216
3MD3785Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:46:3527
1ZC38131Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:47:0035
8MB3959Belobrad IvanŽamberk6600:47:1218
12MA40132Hubka LukášDoldy Spinning Náchod8100:47:3515
4MD41122Zajac LeszekWalbrzych5000:47:42-
11MC4267Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:48:0215
13MA43116Roleček MilanPěčín7600:48:2214
9MB44151Havlín JanChlumec nad Cidlinou6600:48:4317
14MA4597Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:48:5813
15MA46155Zelený MatějBražec8900:49:4412
12MC47135Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:49:5414
5MD4866Stein KarelNáchod4700:49:5824
2ZC4960Jirásková EvaLanškroun6400:50:0131
6MD5076Švec MiroslavSokol Potštejn5200:50:3522
13MC5177Sedlák JiříPřelouč5800:51:3313
3ZA5269Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:51:4827
7MD5387Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:52:0520
2ZD5464Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:52:1431
16MA55133Tejkal MarekŽďár nad Sázavou8000:52:2811
17MA56136Král JanSokol Nové Město8800:53:0510
17MA56137Vacek ZdeněkČLS PRaha8700:53:0510
3ZD5852Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:53:1227
19MA59107Slovák JiříÚstí nad Labem8500:53:208
1ME6084Marek FrantišekSK Hronov4100:53:4735
3ZC6194Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:54:1227
8MD6298Losman MiroslavHradec Králové5100:54:5619
20MA63141Timan LukášNáchod8400:56:297
21MA64153Vintera JakubODK Náchod8300:56:556
4ZD6555Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:58:0224
9MD6653Tučný JanMK Pardubice4700:58:5018
2ME6786Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:59:1431
5ZD6856Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:01:1222
6ZD6968Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:04:3620

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA178Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:34:4335
2MA299Losman PetrHradec Králové7900:35:2431
3MB371Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:5127
4MJ475Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:36:3524
5MB5118Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:36:5322
6MB654Jančík BořekSvartes Hořice6400:37:0120
7MB7140Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:37:2619
8MA8103Herda JanSKP Nymburk8300:37:4918
9MA9152Rektor AntonínModřany7500:38:1417
10MA10127Kincl MarekSPORT Hotarek Náchod7400:38:4316
11MJ1170Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:38:4615
12MC12139Vaněk PetrAC Praha6100:38:5214
13MC1358Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:2713
14MB1580Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:40:1412
15MA1773Bezděk PavelRedpoint HQBC8600:40:4711
16MC18142Klimeš JiříAC Náchod6100:41:3810
17MC19126Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:42:019
18MB20130Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6500:42:348
19MC21154Tichý PavelAC Náchod6300:42:447
20MA22108Mrázek JiříChlumec nad Cidlinou8500:42:476
21MA23134Štumpf Eduard3D Fitnes Kunvald8000:43:195
22MD2463Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:304
23MB2592Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:43:473
24MC27114Valenta MichalHZS Praha6200:43:592
25MC2872Skalický JosefŽichlínek6200:44:121

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB14128Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:39:3835
2ZD26112Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:43:5731
3ZA3065Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:44:4927
4ZA32138Přibylová KláraPIWEE Club Náchod8800:45:1624
5ZC38131Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:47:0022
6ZC4960Jirásková EvaLanškroun6400:50:0120
7ZA5269Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:51:4819
8ZD5464Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:52:1418
9ZD5852Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:53:1217
10ZC6194Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:54:1216
11ZD6555Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:58:0215
12ZD6856Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:01:1214
13ZD6968Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:04:3613

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Náročná trať bez silničního provozu, OK. Dostatečné občerstvení. Zázemí v Jiráskově chatě, krásné výhledy. Zajímavé okolí. To jsou jen některé klady akce, která stála už u zrodu Českého poháru. Příště přijeďte.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód