Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

3.8.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná
  • datum konání: 3.8.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Skuhrov nad Bělou

Sociální sítě

Místo konání

Společenské centrum Skuhrov nad Bělou
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 9:30 hodin v místě startu

Startovné

150 Kč

Popis tratě

13 km dlouhá trať s celkovým převýšením 775 m. Od startu 3 km po silnici 2. třídy směrem na Deštné v Orlic- kých horách. Dále následuje náročné stoupání po zpevněné cestě v délce 2 km. Potom po polních cestách přes Pádolský kopec na Zámeček. Následuje mírné stoupání po lesní asfaltové cestě na Luisino údolí. Začátek závěrečného stoupání vede po lesní asfaltové cestě, poté přejde do lesní cesty až k vrcholu na Velké Deštné.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Krunčík
tel. 734 494 373

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.ski-skuhrov.cz

E-mailová adresa

velkadestna@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.7.2016Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná - ZRUŠENO!!!-
2.8.2015Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
30.8.2014Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
5.8.2012Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná91
3.9.2011Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná78
15.8.2010Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná97
12.9.2009Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná70
13.9.2008Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
15.9.2007Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
20.8.2006Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná101
27.8.2005Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná75
28.8.2004Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná77

Statistika závodu Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 975

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin699
Javůrek Jiří489
Stuchlík Zdeněk509
Vraštilová Miloslava569
Metelková Táňa728
Ulich Petr688
Sedláček František408
Flegl Bohumil608
Jirka Jan837
Vacarda Vladimír597
Paulů Blanka547
Ožana Václav647
Kollertová Eva837
Sadílek Ota467
Flegl Vlastimil537
Šimůnek Jan827
Dušková Lenka807
Jirásková Eva647
Marek František417
Šrůtek Stanislav587
Matyášová Jana657
Nečas Josef586
Štefek Richard746
Zelený Luděk616
Kapl Libor656
Pechek František536
Tučný Jan476
Herda Jan836
Benák Jan826
Hájek František496
Stránský Aleš606
Kučera Zdeněk556
Kubrová Dagmar636
Horáček Michal756
Balcar Pavel566
Hrdina Vilém566
Knápek Ladislav616
Metelka Josef446
Krejsa Tomáš776
Mannlová Jana805
Turek Martin805
Kubr Václav555
Šesták Karel715
Šimůnek Jan495
Valenta Michal625
Chlubna Jan845
Merta Jaroslav355
Hájková Renata755
Svatoš Otakar345
Mertová Michaela765

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ965Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9401:03:30105
2MJ2745Raus EvženSK Nové Město na Moravě9701:10:3393
3MJ4427Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:15:3281
4MJ5348Pekař JanSK Nové Město na Moravě9701:18:0672
5MJ5751Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:18:4166
6MJ6631Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9601:20:4760
7MJ6946Starý MichalSK Nové Město na Moravě9801:21:4457
8MJ7552Kalous MartinNové Město na Moravě9501:23:2954
9MJ7788Dvořáček RadekMagnus Orienteering9401:25:0551
Muži A (trať 13,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:58:14105
2MA36Flegl VlastimilVrchlabí8601:01:2893
3MA620Herda JanSKP Nymburk8301:02:4581
4MA753Nožka RadekSK Orličky9001:03:2172
5MA1119Mareš JiříKerteam8701:04:3366
6MA1364Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:05:2460
7MA1517Ondrášek MarekSilvini Ski Trab Team7401:05:5557
8MA1724Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9301:06:1454
9MA1954Kubelka TomášVencl Team Ústí nad Orlicí9301:07:4251
10MA20109Kamenický JakubOK 99 Hradec Králové9101:07:5648
11MA2255Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7501:08:2545
12MA2998Dolejška LubošDevoss Rychnov n/K8701:11:4042
13MA31107Macháček LukášHovrch7901:12:1339
14MA3418Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:13:1136
15MA37110Saňák MartinSK DAMA Sport Šumperk7801:14:0633
16MA3880Benák JanX-IONT.CZ8201:14:2130
17MA4233Šplíchal JanTJ Starkoč8301:15:1827
18MA4697Socha ArturWalbrzych8901:15:40-
19MA51104Pernej KamilWalbrzych8401:17:46-
20MA52103Mikolajczak PrzemyslawWalbrzych7801:17:47-
21MA5668Kapl TomášRychnov nad Kněžnou9101:18:2724
22MA61113Ehler TomášUSK OB8101:20:0521
23MA6341Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:20:1618
24MA6869Marhold PetrChoceň7801:21:0315
25MA7070Marhold LubošHorní Jelení7701:22:0312
26MA7283David MilošRadeč7801:22:419
27MA7375Jirka JanAC Náchod8301:23:126
28MA7696Zak ArturWalbrzych7901:24:24-
29MA78106Roleček MilanPěčín7601:25:263
30MA8587Sedláček PetrSK OOB Týniště n/O8201:32:063
31MA94101Leuandovski RafalWalbrzych8001:38:37-
Muži B (trať 13,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB237Malý JanSokol Nová Paka7301:00:45105
2MB478Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:01:4993
3MB538Jančík BořekSvartes Hořice6401:02:2981
4MB10108Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:04:1472
5MB1226Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:05:0966
6MB1861Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:06:3160
7MB2116Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:08:0857
8MB23100Swoboda MarekByledobiec Anin6401:08:50-
9MB2435Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:10:0054
10MB305Jadrný LubomírRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí7301:11:4551
11MB35105Wallenfels JiříSokol Vinohrady7201:13:1248
12MB4389Lorenčík AlešChrudim7301:15:2545
13MB4892Kristek JiříRetia Pardubice6701:16:0742
14MB4967Sedláček RomanLanškroun6401:17:0339
15MB5534Belobrad IvanŽamberk6601:18:2536
16MB6772Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6501:20:5733
17MB8071Polej JiříHronov7101:29:4730
18MB8821Rapčák MichalLipovka7301:35:5527
Muži C (trať 13,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC881Vaněk PetrAC Praha6101:03:24105
2MC1622Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6101:06:0093
3MC2590Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5801:10:0281
4MC2694Tichý PavelAC Náchod6301:10:2572
5MC3240Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:12:2066
6MC3691Vanta JosefSK Hronov6201:13:2360
7MC4039Skalický JosefŽichlínek6201:15:0057
8MC5011Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:17:2354
9MC5974Zelený LuděkAC Náchod6101:19:0351
10MC6099Němec JiříPatria Direct Team6101:19:2648
11MC647Valenta MichalHZS Praha6201:20:2745
12MC652Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:20:3242
13MC83112Flegl BohumilSKIBOB KLUB Dobruška6001:30:5239
14MC8957Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:36:2636
15MC95111Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:39:0133
16MC9893Balcar PavelSKI Skuhrov nad Bělou5601:41:1430
17MC10450Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:51:2527
Muži D (trať 13,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3914Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:14:49105
2MD4115Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:15:0193
3MD5442Tempír FrantišekSokol Štíty4901:18:2081
4MD6232Bříza VladimírKRB Chrudim5101:20:0972
5MD8162Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:29:4866
6MD8495Twarog ZbigniewStrzegomska 12-ka5201:31:18-
7MD91114Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:36:5860
8MD9279Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5001:37:1957
9MD933Tučný JanMK Pardubice4701:37:2654
10MD9763Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:39:1751
11MD1039Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:45:5048
Muži E (trať 13,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7913Marek FrantišekSK Hronov4101:27:53105
2ME10043Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4001:43:1093
3ME10282Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:44:3181
4ME10747Brádle VáclavSokol Chuchelná3702:12:5072
Juniorky (trať 4,5 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1150Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:26:54105
2ZJ3144Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:33:1793
3ZJ4148Remešová DenisaSK Nové Město na Moravě9700:33:3981
4ZJ5142Smažíková PetraSKI Skuhrov nad Bělou9900:33:4472
5ZJ6149Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:35:0266
6ZJ7143Zemanová NikaSKI Skuhrov nad Bělou9900:37:2060
Ženy A (trať 13,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3386Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:12:31105
2ZA4560Kalicinska Monika08901:15:38-
3ZA5858Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:19:0193
4ZA7444Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9601:23:2981
5ZA8629Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9601:32:3372
6ZA9649Příkopová EvaTěchonín8601:39:1266
Ženy B (trať 13,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1459Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:05:44105
2ZB2810Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:10:5893
3ZB105102Toczykowska MagdalenaWalbrzych7301:52:00-
Ženy C (trať 13,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7177Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:22:23105
2ZC8285Jirásková EvaLanškroun6401:30:3593
3ZC9084Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:36:4181
4ZC106115Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6602:11:5972
Ženy D (trať 13,5 km, 750 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD478Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:16:06105
2ZD874Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:33:2493
3ZD9925Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:41:4981
4ZD10112Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:43:5472
Lidový běh ženy (trať 4,5 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBZ8146Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:37:59-
2LBZ9145Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:43:06-
3LBZ10147Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:49:40-
Lidový běh muži (trať 4,5 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LBM2141Martinec OndřejSKI Skuhrov nad Bělou9900:28:49-
Trať 4,5 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ1150Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:26:54105
1LBM2141Martinec OndřejSKI Skuhrov nad Bělou9900:28:49-
2ZJ3144Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou9900:33:1793
3ZJ4148Remešová DenisaSK Nové Město na Moravě9700:33:3981
4ZJ5142Smažíková PetraSKI Skuhrov nad Bělou9900:33:4472
5ZJ6149Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou9900:35:0266
6ZJ7143Zemanová NikaSKI Skuhrov nad Bělou9900:37:2060
1LBZ8146Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:37:59-
2LBZ9145Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:43:06-
3LBZ10147Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:49:40-
Trať 13,5 km, 750 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:58:14105
1MB237Malý JanSokol Nová Paka7301:00:45105
2MA36Flegl VlastimilVrchlabí8601:01:2893
2MB478Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:01:4993
3MB538Jančík BořekSvartes Hořice6401:02:2981
3MA620Herda JanSKP Nymburk8301:02:4581
4MA753Nožka RadekSK Orličky9001:03:2172
1MC881Vaněk PetrAC Praha6101:03:24105
1MJ965Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9401:03:30105
4MB10108Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:04:1472
5MA1119Mareš JiříKerteam8701:04:3366
5MB1226Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:05:0966
6MA1364Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:05:2460
1ZB1459Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:05:44105
7MA1517Ondrášek MarekSilvini Ski Trab Team7401:05:5557
2MC1622Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6101:06:0093
8MA1724Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9301:06:1454
6MB1861Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:06:3160
9MA1954Kubelka TomášVencl Team Ústí nad Orlicí9301:07:4251
10MA20109Kamenický JakubOK 99 Hradec Králové9101:07:5648
7MB2116Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:08:0857
11MA2255Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7501:08:2545
8MB23100Swoboda MarekByledobiec Anin6401:08:50-
9MB2435Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:10:0054
3MC2590Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5801:10:0281
4MC2694Tichý PavelAC Náchod6301:10:2572
2MJ2745Raus EvženSK Nové Město na Moravě9701:10:3393
2ZB2810Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:10:5893
12MA2998Dolejška LubošDevoss Rychnov n/K8701:11:4042
10MB305Jadrný LubomírRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí7301:11:4551
13MA31107Macháček LukášHovrch7901:12:1339
5MC3240Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:12:2066
1ZA3386Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:12:31105
14MA3418Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:13:1136
11MB35105Wallenfels JiříSokol Vinohrady7201:13:1248
6MC3691Vanta JosefSK Hronov6201:13:2360
15MA37110Saňák MartinSK DAMA Sport Šumperk7801:14:0633
16MA3880Benák JanX-IONT.CZ8201:14:2130
1MD3914Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:14:49105
7MC4039Skalický JosefŽichlínek6201:15:0057
2MD4115Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:15:0193
17MA4233Šplíchal JanTJ Starkoč8301:15:1827
12MB4389Lorenčík AlešChrudim7301:15:2545
3MJ4427Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9601:15:3281
2ZA4560Kalicinska Monika08901:15:38-
18MA4697Socha ArturWalbrzych8901:15:40-
1ZD478Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:16:06105
13MB4892Kristek JiříRetia Pardubice6701:16:0742
14MB4967Sedláček RomanLanškroun6401:17:0339
8MC5011Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:17:2354
19MA51104Pernej KamilWalbrzych8401:17:46-
20MA52103Mikolajczak PrzemyslawWalbrzych7801:17:47-
4MJ5348Pekař JanSK Nové Město na Moravě9701:18:0672
3MD5442Tempír FrantišekSokol Štíty4901:18:2081
15MB5534Belobrad IvanŽamberk6601:18:2536
21MA5668Kapl TomášRychnov nad Kněžnou9101:18:2724
5MJ5751Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9401:18:4166
3ZA5858Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:19:0193
9MC5974Zelený LuděkAC Náchod6101:19:0351
10MC6099Němec JiříPatria Direct Team6101:19:2648
22MA61113Ehler TomášUSK OB8101:20:0521
4MD6232Bříza VladimírKRB Chrudim5101:20:0972
23MA6341Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8201:20:1618
11MC647Valenta MichalHZS Praha6201:20:2745
12MC652Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5801:20:3242
6MJ6631Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou9601:20:4760
16MB6772Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6501:20:5733
24MA6869Marhold PetrChoceň7801:21:0315
7MJ6946Starý MichalSK Nové Město na Moravě9801:21:4457
25MA7070Marhold LubošHorní Jelení7701:22:0312
1ZC7177Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:22:23105
26MA7283David MilošRadeč7801:22:419
27MA7375Jirka JanAC Náchod8301:23:126
4ZA7444Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9601:23:2981
8MJ7552Kalous MartinNové Město na Moravě9501:23:2954
28MA7696Zak ArturWalbrzych7901:24:24-
9MJ7788Dvořáček RadekMagnus Orienteering9401:25:0551
29MA78106Roleček MilanPěčín7601:25:263
1ME7913Marek FrantišekSK Hronov4101:27:53105
17MB8071Polej JiříHronov7101:29:4730
5MD8162Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:29:4866
2ZC8285Jirásková EvaLanškroun6401:30:3593
13MC83112Flegl BohumilSKIBOB KLUB Dobruška6001:30:5239
6MD8495Twarog ZbigniewStrzegomska 12-ka5201:31:18-
30MA8587Sedláček PetrSK OOB Týniště n/O8201:32:063
5ZA8629Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9601:32:3372
2ZD874Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:33:2493
18MB8821Rapčák MichalLipovka7301:35:5527
14MC8957Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:36:2636
3ZC9084Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:36:4181
7MD91114Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4801:36:5860
8MD9279Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou5001:37:1957
9MD933Tučný JanMK Pardubice4701:37:2654
31MA94101Leuandovski RafalWalbrzych8001:38:37-
15MC95111Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:39:0133
6ZA9649Příkopová EvaTěchonín8601:39:1266
10MD9763Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:39:1751
16MC9893Balcar PavelSKI Skuhrov nad Bělou5601:41:1430
3ZD9925Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:41:4981
2ME10043Bielčik JindřichABK Bravo Jablonné nad Orlicí4001:43:1093
4ZD10112Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:43:5472
3ME10282Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:44:3181
11MD1039Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:45:5048
17MC10450Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť5901:51:2527
3ZB105102Toczykowska MagdalenaWalbrzych7301:52:00-
4ZC106115Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6602:11:5972
4ME10747Brádle VáclavSokol Chuchelná3702:12:5072
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:58:14105
2MB237Malý JanSokol Nová Paka7301:00:4593
3MA36Flegl VlastimilVrchlabí8601:01:2881
4MB478Král JindřichISCAREX Česká Třebová7301:01:4972
5MB538Jančík BořekSvartes Hořice6401:02:2966
6MA620Herda JanSKP Nymburk8301:02:4560
7MA753Nožka RadekSK Orličky9001:03:2157
8MC881Vaněk PetrAC Praha6101:03:2454
9MJ965Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou9401:03:3051
10MB10108Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:04:1448
11MA1119Mareš JiříKerteam8701:04:3345
12MB1226Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:05:0942
13MA1364Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8401:05:2439
14MA1517Ondrášek MarekSilvini Ski Trab Team7401:05:5536
15MC1622Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6101:06:0033
16MA1724Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou9301:06:1430
17MB1861Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:06:3127
18MA1954Kubelka TomášVencl Team Ústí nad Orlicí9301:07:4224
19MA20109Kamenický JakubOK 99 Hradec Králové9101:07:5621
20MB2116Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6901:08:0818
21MA2255Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou7501:08:2515
22MB2435Petráš RostislavNovojický Kotuč6501:10:0012
23MC2590Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5801:10:029
24MC2694Tichý PavelAC Náchod6301:10:256
25MJ2745Raus EvženSK Nové Město na Moravě9701:10:333
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1459Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:05:44105
2ZB2810Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:10:5893
3ZA3386Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:12:3181
4ZD478Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:16:0672
5ZA5858Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:19:0166
6ZC7177Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:22:2360
7ZA7444Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9601:23:2957
8ZC8285Jirásková EvaLanškroun6401:30:3554
9ZA8629Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou9601:32:3351
10ZD874Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:33:2448
11ZC9084Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:36:4145
12ZA9649Příkopová EvaTěchonín8601:39:1242
13ZD9925Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:41:4939
14ZD10112Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:43:5436
15ZC106115Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady6602:11:5933

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 93%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

Náročný dlouhý běh v hezkém terénu s výhledy a hezkým závěrem. Občerstvení v cíli, na trati a ještě dole před vyhlášením. Doprava zpět mi prospěla. Krásné hory a výhled na Čechy, OK. Výsledky byly brzo. Díky pořadatelům.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč