Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

1.9.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 1.9.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SPS Sázava

Sociální sítě

Místo konání

OÚ Sázava u Lanškrouna
9:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 na fotbalovém hřišti

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 7,9 km
Převýšení: 375 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Malátek
Sázava 122
tel. 724 186 758

Internetové stránky

http://www.spssazava.cz

E-mailová adresa

malatek.jiri@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.8.2020Sázava - Lázek-
1.9.2019Sázava - Lázek60
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 32
  • závodníků na všech ročnících: 2029

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Vacek Martin6920
Stránský Aleš6020
Jirásková Eva6419
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Šafář Jaroslav5115
Novotná Eva4815
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Žák Jiří7114
Stránský Tomáš6514
Keprtová Miloslava4814
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Mannlová Jana8013
Zajíc Jan5313
Dostálek Petr6713
Sadílek Václav5013
Ožana Václav6412
Merta Jaroslav3512
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Volf Břetislav5211
Horáček Michal7511
Šrůtek Stanislav5811
Matyášová Jana6511
Havran Miroslav3711
Doležal Martin7011
Vraštilová Miloslava5611
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Javůrek Jiří4810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Marek Dalimil609
Borek Petr709
Stránská Adéla919
Ehrig Rudolf489
Špacír Ladislav559
Čechal Milan599
Ouřecká Renáta708
Mazač Jaroslav688
Zálešák František378
Tempír František498
Mertová Michaela768

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ864Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:36:5335
2MJ1161Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě9600:37:3631
3MJ1262Raus EvženSK Nové Město na Moravě9700:37:4627
4MJ1379Machotka DominikSPS Sázava9400:37:5224
5MJ1663Kalous MartinSK Nové Město na Moravě9500:38:5322
6MJ1916Pekař JanSK Nové Město na Moravě9700:40:2020
7MJ3681Pavlas JanActivity Lanškroun9600:43:0719
Muži A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:33:0235
2MA270Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:34:2131
3MA349Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:35:1027
4MA55Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:35:3124
5MA1041Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:37:1822
6MA144Minář MartinŽichlínek8400:38:0320
7MA1537Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:38:1019
8MA1783Macháček LukášHOVRCH7900:39:0718
9MA186Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:40:0317
10MA3473Marhold PetrChoceň7800:42:5216
11MA3830Marhold LubošHorní Jelení7700:44:1215
12MA439Pavlas JakubLanškroun8700:46:4814
Muži B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB431Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:2135
2MB727Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:36:4131
3MB2278Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:40:5327
4MB2413Doležal MartinSPS Sázava7000:41:1624
5MB2539Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:2522
6MB2680Souček JanŠumperk6500:41:3120
7MB2958Belobrad IvanŽamberk6600:41:5819
8MB3040Král PetrSPS Sázava6600:42:0118
9MB3215Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:42:1817
10MB4818Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:49:5716
11MB5328Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:0015
12MB5772Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:56:4114
Muži C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC656Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:4335
2MC936Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:36:5831
3MC2045Skalický JosefŽichlínek6200:40:4227
4MC2722Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:3524
5MC3582Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:0322
6MC4565Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:48:2620
7MC5132Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:51:5419
Muži D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD212Krsek MiroslavMK Luková4900:40:4935
2MD3353Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:42:2531
3MD3987Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:44:3127
4MD477Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:49:3024
5MD5050Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:51:1622
6MD5426Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:52:5620
7MD6225Wendlig MiroslavLuková5301:04:4519
Muži E (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5648Bielčik JindřichLichkov4000:55:2035
2ME5868Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:56:4831
3ME6385Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:3027
4ME6547Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:30:0724
Juniorky (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4024Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:44:4135
Ženy A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2351Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:41:0035
2ZA3174Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:1231
3ZA4477Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:47:4527
4ZA4686Honsová HanaActivity Lanškroun7900:48:5624
5ZA6046Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:58:1022
6ZA6112Iliášová Dominikaneregistrována8601:00:5120
Ženy B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2821Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:4235
2ZB4214Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:46:0231
3ZB5217Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:51:5827
Ženy C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3738Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:0335
2ZC4169Jirásková EvaLanškroun6400:45:4131
3ZC4929Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:0627
4ZC6455Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:10:2724
Ženy D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5552Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:53:5435
2ZD598Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:5731
Trať 7,9 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:33:0235
2MA270Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:34:2131
3MA349Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:35:1027
1MB431Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:2135
4MA55Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:35:3124
1MC656Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:4335
2MB727Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:36:4131
1MJ864Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:36:5335
2MC936Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:36:5831
5MA1041Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:37:1822
2MJ1161Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě9600:37:3631
3MJ1262Raus EvženSK Nové Město na Moravě9700:37:4627
4MJ1379Machotka DominikSPS Sázava9400:37:5224
6MA144Minář MartinŽichlínek8400:38:0320
7MA1537Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:38:1019
5MJ1663Kalous MartinSK Nové Město na Moravě9500:38:5322
8MA1783Macháček LukášHOVRCH7900:39:0718
9MA186Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:40:0317
6MJ1916Pekař JanSK Nové Město na Moravě9700:40:2020
3MC2045Skalický JosefŽichlínek6200:40:4227
1MD212Krsek MiroslavMK Luková4900:40:4935
3MB2278Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:40:5327
1ZA2351Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:41:0035
4MB2413Doležal MartinSPS Sázava7000:41:1624
5MB2539Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:2522
6MB2680Souček JanŠumperk6500:41:3120
4MC2722Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:3524
1ZB2821Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:4235
7MB2958Belobrad IvanŽamberk6600:41:5819
8MB3040Král PetrSPS Sázava6600:42:0118
2ZA3174Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:1231
9MB3215Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:42:1817
2MD3353Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:42:2531
10MA3473Marhold PetrChoceň7800:42:5216
5MC3582Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:0322
7MJ3681Pavlas JanActivity Lanškroun9600:43:0719
1ZC3738Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:0335
11MA3830Marhold LubošHorní Jelení7700:44:1215
3MD3987Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:44:3127
1ZJ4024Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:44:4135
2ZC4169Jirásková EvaLanškroun6400:45:4131
2ZB4214Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:46:0231
12MA439Pavlas JakubLanškroun8700:46:4814
3ZA4477Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:47:4527
6MC4565Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:48:2620
4ZA4686Honsová HanaActivity Lanškroun7900:48:5624
4MD477Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:49:3024
10MB4818Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:49:5716
3ZC4929Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:0627
5MD5050Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:51:1622
7MC5132Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:51:5419
3ZB5217Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:51:5827
11MB5328Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:0015
6MD5426Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:52:5620
1ZD5552Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:53:5435
1ME5648Bielčik JindřichLichkov4000:55:2035
12MB5772Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:56:4114
2ME5868Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:56:4831
2ZD598Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:5731
5ZA6046Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:58:1022
6ZA6112Iliášová Dominikaneregistrována8601:00:5120
7MD6225Wendlig MiroslavLuková5301:04:4519
3ME6385Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:3027
4ZC6455Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:10:2724
4ME6547Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:30:0724
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:33:0235
2MA270Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:34:2131
3MA349Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:35:1027
4MB431Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:2124
5MA55Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:35:3122
6MC656Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:4320
7MB727Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:36:4119
8MJ864Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:36:5318
9MC936Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:36:5817
10MA1041Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:37:1816
11MJ1161Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě9600:37:3615
12MJ1262Raus EvženSK Nové Město na Moravě9700:37:4614
13MJ1379Machotka DominikSPS Sázava9400:37:5213
14MA144Minář MartinŽichlínek8400:38:0312
15MA1537Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:38:1011
16MJ1663Kalous MartinSK Nové Město na Moravě9500:38:5310
17MA1783Macháček LukášHOVRCH7900:39:079
18MA186Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:40:038
19MJ1916Pekař JanSK Nové Město na Moravě9700:40:207
20MC2045Skalický JosefŽichlínek6200:40:426
21MD212Krsek MiroslavMK Luková4900:40:495
22MB2278Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:40:534
23MB2413Doležal MartinSPS Sázava7000:41:163
24MB2539Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:252
25MB2680Souček JanŠumperk6500:41:311

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 75%
Vyhlášení výsledků: 73%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: 77%
Celkový dojem ze závodu: 83%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
82%

Názory na závod

Závod byl super i pořadatelé a ostatní . Díky moc . Běžela jsem s Rixem a ten byl moc spokojený i já. Těším se na další ročník.
heda.sedlackova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód