Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubický vinařský půlmaraton - MČR mužů a žen 2013

20.4.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubický vinařský půlmaraton - MČR mužů a žen 2013
  • datum konání: 20.4.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Oldřich Bujnoch

Sociální sítě

Místo konání

Smetanovo nám., Pardubice
12:00 hodin

Přihlášky

ONLINE formulář

Startovné

600,-Kč registrace a platba do 31.12.2012
700,- Kč registrace a platba 1.1.2013 do 31.3.2013
1.000,- Kč registrace a platba 1.4.2013 - 12.4.2012, přihlášky na místě 1.000,- Kč
Registrace je považována za platnou až po jejím zaplacení. Den platby se počítá den připsání částky na účet pořadatele.

Popis tratě

21,097 km: 3 okruhy
1 a 2 okruh: Smetanovo nám.- Husova ul. - Sakařova ul. - Karla IV – S.K.Neumana – Jana Palacha – Smetanovo nám.
3 okruh: Smetanovo nám.- Husova ul. - Sakařova ul. - Karla IV – S.K.Neumana – Jana Palacha – chodník před Zelenou bránou na nám. Republiky – Perštýnské nám.
Oficiálně změřená trať, značen každý kilometr.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Oldřich Bujnoch
Adresa: Topolská 739, Chrudim, 537 05
IČ: 10479724
DIČ: CZ5610180653
Telefon: +420 602 490 127

Internetové stránky

http://www.pardubickyvinarskypulmaraton.cz

E-mailová adresa

oldrichbujnoch@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.4.2017Pardubický vinařský půlmaraton - MČR1188
18.4.2015Pardubický vinařský půlmaraton - MČR-
19.4.2014Pardubický vinařský půlmaraton - MČR5
14.4.2012Pardubický vinařský půlmaraton - MČR - neúplné54
16.4.2011Pardubický vinařský půlmaraton MČR 2011 - neúplné44
18.4.2009Pardubický vinařský půlmaraton - MČR-
19.4.2008MČR Pardubický vinařský půlmaraton (nekompletní)82
8.5.2005Pardubický vinařský půlmaraton29

Statistika závodu Pardubický vinařský půlmaraton - MČR mužů a žen 2013

  • ročníků: 9
  • závodníků na všech ročnících: 1402

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Král Jindřich735
Kratochvíl Miloš754
Pechek Petr834
Pavlišta Vít854
Sekyrová Ivana714
Fenclová Marta764
Siegel Josef584
Kubr Václav553
Metelková Táňa723
Leszkow Josef513
Nemšák Miroslav693
Tylšová Daniela783
Krunka Kamil863
Havlíček Jan793
Mahovský František833
Pastorová Petra773
Pechková Jana853
Soukup Jiří273
Nečas Josef583
Kamínková Petra733
Mikulecká Marcela733
Matyášová Jana653
Smrčka Miloš543
Sedláček Jan782
Herda Jan832
Šibravová Lenka822
Marhold Luboš772
Marhold Petr782
Siegel Josef862
Gerych David772
Dogaru Vasil812
Polan Lukáš882
2
Bílý Zdeněk592
Radiměřský Karel872
Razým Jan572
Jirásková Eva642
Kovařík Petr692
Filipiová Eva862
Siegelová Magdalena652
Kubrová Dagmar632
Libra Jiří372
Černá Markéta702
Marholdová Lucie832
Videcký Jan852
Jerakas Jorgos402
Čotov Ivan662
Svoboda Ondřej872
Štefko Robert682
Kohut Jan852

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

MČR MUŽI (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM11Pavlišta VítAC Slovan Liberec, o.s.8501:05:35-
2MM22Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7801:06:14-
3MM33Bajza JakubAK Kroměříž9001:07:18-
4MM44Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8301:07:49-
5MM55Kohut JanVSK Univerzita Brno8501:08:44-
6MM66Gerych DavidAK Kroměříž7701:09:11-
7MM77Kubričan PavelPSK Olymp Praha8301:09:50-
8MM88Drahokoupil AlešAtletika Chrudim8501:09:51-
9MM99Janoušek MilanTJ Sokol Kolín-atletika9101:09:53-
10MM1010Pelíšek DavidAK Olomouc9001:10:34-
11MM1111Kučera MartinVSK Univerzita Brno8001:10:42-
12MM1212Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8001:10:48-
13MM1313Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:10:50-
14MM1414Vetchý RadimTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7501:11:14-
15MM1515Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7401:12:04-
16MM1616Čadek OndřejAthletic Club Ústí n/L. o.s.9101:12:29-
17MM1717Podroužek DušanAC Slovan Liberec, o.s.7401:12:30-
18MM1818Mahovský FrantišekAC Moravská Slavia Brno8301:13:09-
19MM1919Fiala MilošTJ Dukla Praha8501:13:38-
20MM2020Král JindřichČTBK ISCAREX Č.Třebová7301:13:42-
21MM2121Halama JakubTJ Šumperk7901:14:00-
22MM2422Kovář MichalTJ Slavoj BENEŠ Pacov7101:14:24-
23MM2523Schoř JakubTJ Slavoj BANES Pacov8301:15:21-
24MM2624Svoboda OndřejHvězda SKP Pardubice8701:15:52-
25MM2725Berka MartinAK Moravská Třebová8701:15:54-
26MM2826Frelich PavelT. J. Sokol České Budějovice7101:15:57-
27MM2927Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7801:16:32-
28MM3028Procházka MarekTJ Šumperk7401:16:47-
29MM3129Malý JiříSKP Nymburk, o.s.8001:17:03-
30MM3230Bidmon JiříAtletika Chrudim9301:17:05-
31MM3331Kabelka JiříTJ Sokol Praha Královské Vinohrady7701:17:08-
32MM3432Havel FilipASK ELNA Počerady9101:17:09-
33MM3533Kalousek BořivojKPA Pardubice6501:17:10-
34MM3634Václavík JiříA. C. Sparta Praha8601:17:12-
35MM3735Németh MilanAC Česká Lípa7801:17:20-
36MM3836Herda JanSKP Nymburk, o.s.8301:17:21-
37MM3937Novák PetrSpartak Praha 47301:17:46-
38MM4038Siegel JosefAC Spartak Choceň5801:18:03-
39MM4139Sedláček JanTJ Sušice7801:18:05-
40MM4340Holík MichalTJ Sokol Praha Královské Vinohrady9001:18:40-
41MM4441Sokol JanAK Sokolov8301:19:22-
42MM4542Hunčovský TomášTJ Neratovice9401:19:41-
43MM4643Škrabánek PetrMaraton klub SEITL Ostrava6001:19:47-
44MM4844Bloudíček PetrAtletika Jihlava8101:20:34-
45MM4945Hrůza PavelAC TRACK & FIELD Brno8301:21:04-
46MM5246Polan LukášSpartak Praha 48801:22:23-
47MM5347Videcký JanAC Česká Lípa8501:22:37-
48MM5548Šmirják MiloslavMaraton klub SEITL Ostrava8901:23:13-
49MM5849Hochmut JaroslavAC Česká Lípa7901:25:11-
50MM5950Zícha OndřejTJ Sokol Praha Královské Vinohrady8201:25:17-
51MM6551Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7601:27:12-
52MM6952Brynda PetrPSK Olymp Praha8501:32:24-
53MM7053Novotný VáclavAC Slovan Liberec, o.s.8201:32:37-
54MM7454Říha MiroslavSKP Nymburk, o.s.4501:37:39-
55MM7755Dogaru VasilAC Česká Lípa8101:44:25-
56MM7956Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6502:04:56-
-MM-57Procházka PavelAK Sokolov79DNF-
Muži A - neúplné (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA133Tanui John KibichiyKeňa8801:04:23-
2MA232Kosgei Joel KomenKeňa8701:05:27-
194MA334912Marhold LubošHorní Jelení7701:35:56-
379MA7091240Jirčík MiroslavKlášterec nad Orlicí7601:50:58-
Muži B - neúplné (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
32MB146685Gregora MilanActivity Lanškroun7101:27:07-
Muži C - neúplné (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
29MC349812Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:36:34-
Muži D - neúplné (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
15MD7081051Leszkow JosefMK Hlinsko5101:50:57-
Ženy A - neúplné (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
47ZA706997Marholdová LucieChoceň8301:50:45-
Ženy B - neúplné (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
13ZB3381058Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:36:04-
24ZB6958537Šumberová LucieČeská Třebová7201:50:07-
Ženy C - neúplné (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2821015Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:33:17-
7 km - muži - neúplné (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
17M12105Kratochvíl MilošJunker7500:23:33-
27M22122Fajfr FrantišekŽamberk7200:24:57-
37M32028Doktor OndřejPardubice9300:25:28-
7 km - ženy - neúplné (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
17Z52141Kozáková DenisaHradec Králové7900:27:21-
37Z172146Jirásková EvaLanškroun6400:29:27-
Trať 7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
17M12105Kratochvíl MilošJunker7500:23:33-
27M22122Fajfr FrantišekŽamberk7200:24:57-
37M32028Doktor OndřejPardubice9300:25:28-
17Z52141Kozáková DenisaHradec Králové7900:27:21-
37Z172146Jirásková EvaLanškroun6400:29:27-
Trať 21,097 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM11Pavlišta VítAC Slovan Liberec, o.s.8501:05:35-
1MA133Tanui John KibichiyKeňa8801:04:23-
2MA232Kosgei Joel KomenKeňa8701:05:27-
2MM22Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7801:06:14-
3MM33Bajza JakubAK Kroměříž9001:07:18-
4MM44Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8301:07:49-
5MM55Kohut JanVSK Univerzita Brno8501:08:44-
6MM66Gerych DavidAK Kroměříž7701:09:11-
7MM77Kubričan PavelPSK Olymp Praha8301:09:50-
8MM88Drahokoupil AlešAtletika Chrudim8501:09:51-
9MM99Janoušek MilanTJ Sokol Kolín-atletika9101:09:53-
10MM1010Pelíšek DavidAK Olomouc9001:10:34-
11MM1111Kučera MartinVSK Univerzita Brno8001:10:42-
12MM1212Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8001:10:48-
13MM1313Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:10:50-
14MM1414Vetchý RadimTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7501:11:14-
15MM1515Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7401:12:04-
16MM1616Čadek OndřejAthletic Club Ústí n/L. o.s.9101:12:29-
17MM1717Podroužek DušanAC Slovan Liberec, o.s.7401:12:30-
18MM1818Mahovský FrantišekAC Moravská Slavia Brno8301:13:09-
19MM1919Fiala MilošTJ Dukla Praha8501:13:38-
20MM2020Král JindřichČTBK ISCAREX Č.Třebová7301:13:42-
21MM2121Halama JakubTJ Šumperk7901:14:00-
1ZM2258Sekyrová IvanaAK Sokolov7101:14:06-
2ZM2359Pastorová PetraMaraton klub SEITL Ostrava7701:14:10-
22MM2422Kovář MichalTJ Slavoj BENEŠ Pacov7101:14:24-
23MM2523Schoř JakubTJ Slavoj BANES Pacov8301:15:21-
24MM2624Svoboda OndřejHvězda SKP Pardubice8701:15:52-
25MM2725Berka MartinAK Moravská Třebová8701:15:54-
26MM2826Frelich PavelT. J. Sokol České Budějovice7101:15:57-
27MM2927Hurdálek RobertTJ Lokomotiva Trutnov7801:16:32-
28MM3028Procházka MarekTJ Šumperk7401:16:47-
29MM3129Malý JiříSKP Nymburk, o.s.8001:17:03-
30MM3230Bidmon JiříAtletika Chrudim9301:17:05-
31MM3331Kabelka JiříTJ Sokol Praha Královské Vinohrady7701:17:08-
32MM3432Havel FilipASK ELNA Počerady9101:17:09-
33MM3533Kalousek BořivojKPA Pardubice6501:17:10-
34MM3634Václavík JiříA. C. Sparta Praha8601:17:12-
35MM3735Németh MilanAC Česká Lípa7801:17:20-
36MM3836Herda JanSKP Nymburk, o.s.8301:17:21-
37MM3937Novák PetrSpartak Praha 47301:17:46-
38MM4038Siegel JosefAC Spartak Choceň5801:18:03-
39MM4139Sedláček JanTJ Sušice7801:18:05-
3ZM4260Kamínková PetraAK Olomouc7301:18:07-
40MM4340Holík MichalTJ Sokol Praha Královské Vinohrady9001:18:40-
41MM4441Sokol JanAK Sokolov8301:19:22-
42MM4542Hunčovský TomášTJ Neratovice9401:19:41-
43MM4643Škrabánek PetrMaraton klub SEITL Ostrava6001:19:47-
4ZM4761Fenclová MartaAC Pardubice7601:20:28-
44MM4844Bloudíček PetrAtletika Jihlava8101:20:34-
45MM4945Hrůza PavelAC TRACK & FIELD Brno8301:21:04-
5ZM5062Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7201:21:38-
6ZM5163Churáňová RadkaTJ Lokomotiva Trutnov7701:21:51-
46MM5246Polan LukášSpartak Praha 48801:22:23-
47MM5347Videcký JanAC Česká Lípa8501:22:37-
7ZM5464Šibravová LenkaHvězda SKP Pardubice8201:22:49-
48MM5548Šmirják MiloslavMaraton klub SEITL Ostrava8901:23:13-
8ZM5665Macháčková ŠárkaSportovní klub X-AIR Ostrava8301:23:26-
9ZM5766Kolková LucieAC Moravská Slavia Brno8201:24:17-
49MM5849Hochmut JaroslavAC Česká Lípa7901:25:11-
50MM5950Zícha OndřejTJ Sokol Praha Královské Vinohrady8201:25:17-
10ZM6067Vejrostová HanaKPA Pardubice8301:25:20-
11ZM6168Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:26:32-
12ZM6269Randáková HankaASK Slavia Praha8601:26:36-
13ZM6370Filipiová EvaTJ Šumperk8601:26:50-
14ZM6471Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:26:59-
51MM6551Kaňovský PetrAC Moravská Slavia Brno7601:27:12-
15ZM6672Zbíralová RadkaMaratón klub Kladno, o.s.7201:28:05-
16ZM6773Dušková LenkaČTBK ISCAREX Č.Třebová8001:28:31-
17ZM6874Krčková ŠárkaTJ Liga stovkařů Olomouc8801:32:22-
52MM6952Brynda PetrPSK Olymp Praha8501:32:24-
53MM7053Novotný VáclavAC Slovan Liberec, o.s.8201:32:37-
18ZM7175Kudrnová AnnaSK Babice8601:33:15-
19ZM7276Kalná JitkaAtletika Chrudim7501:35:11-
20ZM7377Adámková BlankaAC Moravská Slavia Brno7801:37:33-
54MM7454Říha MiroslavSKP Nymburk, o.s.4501:37:39-
21ZM7578Škrdová DanušeMaraton klub SEITL Ostrava6501:39:47-
22ZM7679Gruberová MarkétaMaratón klub Kladno, o.s.8201:40:41-
55MM7755Dogaru VasilAC Česká Lípa8101:44:25-
23ZM7880Siegelová MagdalenaAC Spartak Choceň6501:56:36-
56MM7956Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6502:04:56-
32MB146685Gregora MilanActivity Lanškroun7101:27:07-
1ZC2821015Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:33:17-
194MA334912Marhold LubošHorní Jelení7701:35:56-
13ZB3381058Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:36:04-
29MC349812Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:36:34-
47ZA706997Marholdová LucieChoceň8301:50:45-
15MD7081051Leszkow JosefMK Hlinsko5101:50:57-
379MA7091240Jirčík MiroslavKlášterec nad Orlicí7601:50:58-
24ZB6958537Šumberová LucieČeská Třebová7201:50:07-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód