Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu

8.8.1998, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu
  • datum konání: 8.8.1998
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5470

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Vašíček Martin7124
Marek František4124
Krejcar Petr4522
Šimůnek Jan4921
Brunclík Ivo5821
Grohová Jaroslava5120
Mach Václav5520
Les Josef4720
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Šmída Oldřich4820
Šír Václav4819
Šrůtek Stanislav5819
Bolehovský Pavel7118
Friebelová Eva6218
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Smrčka Miloš5417
Vimr Adolf4317
Tučný Jan4717
Paulů Blanka5417
Pechek Petr8316
Plecháček Jiří4415
Stránský Aleš6015
Šesták Karel7115
Hrnčíř Jaroslav4914
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Krupička Miroslav5313
Linhart Miloš4413
Sadílek Ota4613
Vacarda Vladimír5913
Novotná Eva4813
Jančík Bořek6413
Skalický Roman7113
Vítek Miroslav7213
Tichý Pavel6313
Metelková Táňa7213
Pešek Milan6013
Keprtová Miloslava4813
Biemann Götz4312
Hák Michal7512
Libra Jiří3712

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ6172Losman PetrMaratonstav Úpice7900:36:2060
2MJ18173Razým LukášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:38:3957
3MJ27174Dobšíček PavelTJ Jablonné nad Orlicí8000:39:3154
4MJ36175Hudek PetrAK Remontas Kadaň8200:40:3151
5MJ38176Davídek DušanVrchlabí8100:40:4348
6MJ41177Černý MichalSKP Hradec Králové8000:40:5045
7MJ49178Novák TomášAC Turnov8000:41:1742
8MJ60179Šír DanielDukla Liberec7900:42:0539
9MJ69180Havelka JanTJ Maratonstav Úpice - Nike7900:42:4536
10MJ73181Holemař JosefDukla Liberec7900:42:5033
11MJ79182Soukup JaroslavKB Jilemnice8200:43:1330
12MJ84183Hudek MartinAK Remontas Kadaň8300:43:3227
13MJ98184Němec MichalSE 4 Team Jánské Lázně8000:45:0824
14MJ99185Hakl OldřichKrkonoše Vrchlabí8100:45:1421
15MJ107186Sedláček VladimírSKI Kasper Trutnov8000:45:4718
16MJ111187Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:45:5515
17MJ117188Chlum TomášKrkonoše Vrchlabí8300:46:3412
18MJ118189Gaudel RomanKrkonoše Vrchlabí8000:46:389
19MJ156190Balatka MiroslavPreciosa Jablonec nad Nisou8200:49:076
20MJ165191Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:50:283
21MJ192192Mráček PavelKP BKÚ Mělník8300:53:380
22MJ198193Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:54:350
23MJ201194Nechanický JanHarrachov8400:54:570
24MJ222195Křáp PavelBrandýs8501:19:100
Muži A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:34:2290
2MA22Soukup RadomírAC KABLO Kladno6800:34:5387
3MA33Dúbravčík ZdeněkAC Start Karlovy Vary6400:35:2984
4MA44Mezulianik ZdeněkBK Mode Moldava6500:35:3981
5MA55Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:36:1478
6MA76Hajzler JiříAHA Vyškov6300:36:3875
7MA87Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7500:36:4672
8MA98Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:36:5169
9MA109Karlík FrantišekAK Mus Most6500:37:0766
10MA1110Maceček VladoAK Kroměříž7500:37:1863
11MA1211Poduška JosefAC Kablo Kladno6200:37:2960
12MA1412Vaněk PetrAC Praha6100:37:5357
13MA1513Žák JiříTJ Nové Město na Moravě - NIKE7100:37:5454
14MA1714Ulich PetrČS Ústí nad Labem6800:38:3451
15MA1915Nejedlý MichalAC Kablo Kladno6900:38:4348
16MA2016Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:38:4445
17MA2117Hornych JosefNové Město na Moravě6700:38:5442
18MA2218Holub PetrSK VW Vella Trutnov6600:38:5739
19MA2319Pop TomášTJ Valašské Meziříčí7100:39:0236
20MA2520Dostál ZbyněkSSC Mariánské Lázně7200:39:1033
21MA2621Mollinger JaroslavDukla Liberec7800:39:2230
22MA2822Hrach JosefIKO CORATEK7700:39:3727
23MA2923Vejlupek JanSokol Kolín7100:39:4324
24MA3024Stehlík DavidViking Jilemnice7000:39:4721
25MA3225Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:0118
26MA3326Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:40:1815
27MA3427Tlustý JanAC Kablo Kladno7400:40:2412
28MA3528Haník PetrDukla Liberec7800:40:309
29MA3829Lisý KarelMUS Most6200:40:436
30MA4230Bětík MiroslavAK Kroměříž7200:40:563
31MA4331Novotný BronislavAK Kroměříž7000:40:570
32MA4432Scabo MartinAC Kablo Kladno7700:41:010
33MA4533Vaněk AlešSpartak Nové Město nad Metují6400:41:050
34MA4634Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:41:060
35MA4835Šiška MilanAK Kroměříž6200:41:140
36MA5036Pomikálek JosefTJ Jičín7500:41:210
37MA5137Kramoliš MichalDukla Liberec7800:41:280
38MA5238Tomíček JosefSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:41:310
39MA5339Holub PetrAC Kablo Kladno7700:41:380
40MA5440Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:41:410
41MA5541Toman JiříHZS Hradec Králové6100:41:430
42MA5642Koutný TomášOK 24 Praha7700:41:470
43MA5943Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:41:590
44MA6244Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:42:100
45MA6345Pavlásek ZbyněkVŠZ Praha7300:42:160
46MA6446Peška TomášHostinné7400:42:250
47MA6547Čipera RadekSKI Radvanice6400:42:340
48MA6748Česenek ZbyněkHudy Sport6800:42:390
49MA7149Veverka PetrLoko Břeclav6400:42:470
50MA7250Petržela PavelMladé Buky6300:42:480
51MA7551Kuhn ViktorVW VELLA Trutnov6200:42:580
52MA7652Svítil MarekDukla Liberec7800:42:590
53MA7753Soska StanislavAC Kablo Kladno7000:43:080
54MA7854Sladký RomanVSŽ Praha7200:43:090
55MA8055Balatka MiroslavSKI Preciosa5900:43:150
56MA8356Sláma MiroslavAC Kablo Kladno7200:43:270
57MA8457Michálek MichalSokol Mělnice7300:43:320
58MA8658Vinš PavelOK 24 Praha6900:43:380
59MA8759Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:43:580
60MA8860Murčo PetrVW VELLA Trutnov6400:44:020
61MA9061Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:44:100
62MA9162Valenta TomášPardubice7600:44:180
63MA9263Nývlt MilanSKI Radvanice6100:44:200
64MA9564Holeček PavelLTC Hradec Králové5900:44:390
65MA9765Pomikálek JanTJ Milovice7700:44:550
66MA10366Vašíček MartinSKI Radvanice7100:45:310
67MA10667Lohynský JaroslavLOKO Trutnov7200:45:390
68MA10868Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:45:500
69MA10969Tichý PavelProfi Náchod6300:45:520
70MA11070Erben JaroslavSpartak Vrchlabí7400:45:540
71MA11671Vašíček RomanSKI Radvanice7400:46:320
72MA12172Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:46:550
73MA12273Farář MartinJiskra Adršpach7700:46:570
74MA13274Hloušek PetrAC Poldi Kladno7500:47:390
75MA13375Šír VáclavRokytnice nad Jizerou7800:47:430
76MA13676Pufr MichalAC Kablo Kladno7500:47:530
77MA14077Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:48:050
78MA14378Radonský PetrSKI Kasper Trutnov6600:48:130
79MA14579Vozka PavelVW VELLA Trutnov6400:48:200
80MA15080Davídek DušanVrchlabí6000:48:450
81MA15181Černík MiroslavMTB Spartak Vrchlabí7500:48:490
82MA15482Vodička JanMK Radslavice7800:49:030
83MA15983Meisner ZbyněkTrutnov6900:49:550
84MA16184Krátký JosefAK Vysoké nad Labem6500:50:100
85MA16285Dvořák MartinVíchová7600:50:110
86MA17386Pavel TomášLabe TriClub Hradec Králové7600:50:580
87MA18487Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:52:260
88MA18588Lukšan DavidDvůr Dvůr Králové nad Labem7600:52:270
89MA18689Filip LukášSKI Radvanice7600:52:270
90MA19190Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:53:060
91MA19391Mošner PavelKlánovice6500:53:390
92MA20092Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:54:560
93MA20493Vlk IvanLaryko Hostinné6800:55:140
94MA20994Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí7500:57:050
95MA22295Macháček LadislavNehvizdy6801:19:100
Muži B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1396Smrčka MilošBK Říčany5400:37:4560
2MB1697Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:38:3057
3MB2498Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:39:0654
4MB3199Mach FrantišekSKI Preciosa Janblonec n. N.5000:39:5651
5MB47100Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:41:0648
6MB58101Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:41:5645
7MB61102Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:42:0642
8MB66103Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:42:3739
9MB68104Mráček PavelKP BKÚ Mělník5500:42:4336
10MB70105Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:42:4633
11MB89106Jirásek ZdeněkTJ Spartak Slatiňany5800:44:0730
12MB94107Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:44:3427
13MB100108Kubr VáclavKRB Chrudim5500:45:1924
14MB101109Tomanec PetrTJ Svitavy5600:45:2121
15MB104110Kvita JosefMK Kopřivnice5100:45:3218
16MB112111Švec MiroslavTJ Potštejn5200:45:5815
17MB113112Přívratský ZdeněkAC Český Krumlov5400:46:0612
18MB115113Opočenský StanislavVW Vella Trutnov5700:46:289
19MB125114Binter KarelTrutnov5100:47:126
20MB129115Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:47:273
21MB131116Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:47:360
22MB134117Horyna JaroslavTrutnov5100:47:490
23MB136118Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:47:530
23MB136119Kober JosefDolní Olešnice5000:47:530
25MB141120Zajíc JanKRB Chrudim5300:48:060
26MB144121Gregor JaroslavAC OH Praha5100:48:150
27MB152122Hutař ZdeněkŠternberk5600:48:520
28MB155123Frlaus MichalAK Remontas Kadaň5400:49:060
29MB158124Krejčí MilanPardubice5300:49:420
30MB160125Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:50:080
31MB164126Mocker FrantišekSK Děčín5800:50:180
32MB167127Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:50:340
33MB168128Krejsa VáclavAVC Praha5200:50:390
34MB171129Šrůtek StanislavRtyně v Podkrkonoší5800:50:560
35MB172130Wiesner JiříSKI Police nad Metují5600:50:570
36MB179131Pitter VladimírDK Pardubice5000:51:430
37MB180132Blahna PetrAdr Kros Team5000:51:510
38MB190133Janko VladimírOlymp SK Hradec Králové5000:53:020
39MB205134Bodlák JanSKI Bramec Chrudim4900:55:310
40MB217135Čenovský JiříSK Meteor Kačerov4901:01:050
41MB220136Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:03:070
42MB221137Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:05:250
Muži C (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC37138Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:3560
2MC74139Broum PavelEconomia Praha4800:42:5657
3MC81140Šír VáclavRokytnice nad Jizerou4800:43:1754
4MC93141Kocum JaroslavSlovan Liberec4500:44:3351
5MC96142Vodička JanMK Radslavice4500:44:4948
6MC102143Biemann GötzJiskra Harrachov4300:45:2745
7MC119144Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:46:4042
8MC123145Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:47:0039
9MC130146Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:47:3136
10MC148147Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:48:3733
11MC153148Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4700:48:5530
12MC157149Marek FrantišekČervený Kostelec4100:49:2027
13MC175150Linhart MilošNáchod4400:51:0524
14MC176151Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:51:1321
15MC178152Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:51:2518
16MC182153Novotný FrantišekAK Kroměříž4600:52:1415
17MC183154Hejduk LuděkREIN Praha4800:52:2412
18MC189155Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:52:409
19MC194156Málek ZdeněkAVC Praha4300:53:406
20MC195157Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:54:013
21MC199158Vlk IvanLaryko Hostinné4200:54:540
22MC210159Čerepušťák OndřejAVC Praha4800:57:280
23MC211160Dobruský AntonínSKI Chrudim4800:57:490
24MC215161Zídka JiříHacar Trutnov4500:58:530
25MC216162Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:59:290
Muži D (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD105163Kohout TomášKooperativa Praha3700:45:3330
2MD135164Zálešák FrantišekStava Havířov3700:47:5127
3MD147165Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:48:2624
4MD166166Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:50:3021
5MD170167Miles PetrHostinné3700:50:5418
6MD177168Buchar JanOpel Vrchlabí3300:51:1415
7MD188169Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:52:3312
8MD206170Kašpar JosefAVC Praha3800:55:479
9MD219171Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:01:126
Juniorky (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ126213Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:47:1330
2ZJ127214Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:47:2027
3ZJ149215Kocumová ZuzanaAC Slovan Liberec7900:48:4224
4ZJ163216Čermáková MartinaTJ Jičín8000:50:1221
5ZJ181217Holubová RadkaAC Kablo Kladno8000:52:0218
6ZJ187218Balatková MichaelaJiskra Josefův Důl8500:52:2915
7ZJ196219Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:54:0512
8ZJ203220Merglevská ŠárkaTJ Jičín7900:55:139
9ZJ207221Nechanická JanaSKI Harrachov8400:55:546
10ZJ208222Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:57:043
11ZJ218223Militká AlžbětaKČT Nová Paka8001:01:090
Ženy A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA40196Hebelková DitaLIAZ Jablonec7600:40:4430
2ZA57197Šádková IrenaAC Pardubice6900:41:5027
3ZA82198Kvitová RenataRPG Brno PUMA Team7500:43:1824
4ZA114199Martinovská EvaChemopetrol Litvínov7500:46:1821
5ZA120200Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:46:4418
6ZA139201Kocumová KarinSlovan Liberec7600:47:5415
7ZA142202Hoppová RenataSOKOL Kolín7600:48:0912
8ZA146203Metelková TáňaTJ Dobruška7200:48:239
9ZA169204Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:50:456
10ZA212205Wiesnerová LenkaSKI Police nad Metují6900:58:173
11ZA214206Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:58:470
Ženy B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB124207Paulů BlankaSKI Jilemnice5400:47:0230
2ZB128208Mališová KarlaUSK Praha6000:47:2127
3ZB174209Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:51:0024
4ZB197210Pštrossová MarieAVC Praha5900:54:1921
5ZB202211Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:55:0118
6ZB213212Vacková HanaSK Hronov5600:58:4015
Trať 8,6 km, 650 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:34:2290
2MA22Soukup RadomírAC KABLO Kladno6800:34:5387
3MA33Dúbravčík ZdeněkAC Start Karlovy Vary6400:35:2984
4MA44Mezulianik ZdeněkBK Mode Moldava6500:35:3981
5MA55Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:36:1478
1MJ6172Losman PetrMaratonstav Úpice7900:36:2060
6MA76Hajzler JiříAHA Vyškov6300:36:3875
7MA87Pleticha RichardTJ Elektrárny Kadaň7500:36:4672
8MA98Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:36:5169
9MA109Karlík FrantišekAK Mus Most6500:37:0766
10MA1110Maceček VladoAK Kroměříž7500:37:1863
11MA1211Poduška JosefAC Kablo Kladno6200:37:2960
1MB1396Smrčka MilošBK Říčany5400:37:4560
12MA1412Vaněk PetrAC Praha6100:37:5357
13MA1513Žák JiříTJ Nové Město na Moravě - NIKE7100:37:5454
2MB1697Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:38:3057
14MA1714Ulich PetrČS Ústí nad Labem6800:38:3451
2MJ18173Razým LukášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:38:3957
15MA1915Nejedlý MichalAC Kablo Kladno6900:38:4348
16MA2016Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:38:4445
17MA2117Hornych JosefNové Město na Moravě6700:38:5442
18MA2218Holub PetrSK VW Vella Trutnov6600:38:5739
19MA2319Pop TomášTJ Valašské Meziříčí7100:39:0236
3MB2498Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:39:0654
20MA2520Dostál ZbyněkSSC Mariánské Lázně7200:39:1033
21MA2621Mollinger JaroslavDukla Liberec7800:39:2230
3MJ27174Dobšíček PavelTJ Jablonné nad Orlicí8000:39:3154
22MA2822Hrach JosefIKO CORATEK7700:39:3727
23MA2923Vejlupek JanSokol Kolín7100:39:4324
24MA3024Stehlík DavidViking Jilemnice7000:39:4721
4MB3199Mach FrantišekSKI Preciosa Janblonec n. N.5000:39:5651
25MA3225Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:0118
26MA3326Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:40:1815
27MA3427Tlustý JanAC Kablo Kladno7400:40:2412
28MA3528Haník PetrDukla Liberec7800:40:309
4MJ36175Hudek PetrAK Remontas Kadaň8200:40:3151
1MC37138Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:3560
29MA3829Lisý KarelMUS Most6200:40:436
5MJ38176Davídek DušanVrchlabí8100:40:4348
1ZA40196Hebelková DitaLIAZ Jablonec7600:40:4430
6MJ41177Černý MichalSKP Hradec Králové8000:40:5045
30MA4230Bětík MiroslavAK Kroměříž7200:40:563
31MA4331Novotný BronislavAK Kroměříž7000:40:570
32MA4432Scabo MartinAC Kablo Kladno7700:41:010
33MA4533Vaněk AlešSpartak Nové Město nad Metují6400:41:050
34MA4634Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:41:060
5MB47100Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:41:0648
35MA4835Šiška MilanAK Kroměříž6200:41:140
7MJ49178Novák TomášAC Turnov8000:41:1742
36MA5036Pomikálek JosefTJ Jičín7500:41:210
37MA5137Kramoliš MichalDukla Liberec7800:41:280
38MA5238Tomíček JosefSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:41:310
39MA5339Holub PetrAC Kablo Kladno7700:41:380
40MA5440Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:41:410
41MA5541Toman JiříHZS Hradec Králové6100:41:430
42MA5642Koutný TomášOK 24 Praha7700:41:470
2ZA57197Šádková IrenaAC Pardubice6900:41:5027
6MB58101Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:41:5645
43MA5943Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:41:590
8MJ60179Šír DanielDukla Liberec7900:42:0539
7MB61102Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:42:0642
44MA6244Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:42:100
45MA6345Pavlásek ZbyněkVŠZ Praha7300:42:160
46MA6446Peška TomášHostinné7400:42:250
47MA6547Čipera RadekSKI Radvanice6400:42:340
8MB66103Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:42:3739
48MA6748Česenek ZbyněkHudy Sport6800:42:390
9MB68104Mráček PavelKP BKÚ Mělník5500:42:4336
9MJ69180Havelka JanTJ Maratonstav Úpice - Nike7900:42:4536
10MB70105Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:42:4633
49MA7149Veverka PetrLoko Břeclav6400:42:470
50MA7250Petržela PavelMladé Buky6300:42:480
10MJ73181Holemař JosefDukla Liberec7900:42:5033
2MC74139Broum PavelEconomia Praha4800:42:5657
51MA7551Kuhn ViktorVW VELLA Trutnov6200:42:580
52MA7652Svítil MarekDukla Liberec7800:42:590
53MA7753Soska StanislavAC Kablo Kladno7000:43:080
54MA7854Sladký RomanVSŽ Praha7200:43:090
11MJ79182Soukup JaroslavKB Jilemnice8200:43:1330
55MA8055Balatka MiroslavSKI Preciosa5900:43:150
3MC81140Šír VáclavRokytnice nad Jizerou4800:43:1754
3ZA82198Kvitová RenataRPG Brno PUMA Team7500:43:1824
56MA8356Sláma MiroslavAC Kablo Kladno7200:43:270
12MJ84183Hudek MartinAK Remontas Kadaň8300:43:3227
57MA8457Michálek MichalSokol Mělnice7300:43:320
58MA8658Vinš PavelOK 24 Praha6900:43:380
59MA8759Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:43:580
60MA8860Murčo PetrVW VELLA Trutnov6400:44:020
11MB89106Jirásek ZdeněkTJ Spartak Slatiňany5800:44:0730
61MA9061Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:44:100
62MA9162Valenta TomášPardubice7600:44:180
63MA9263Nývlt MilanSKI Radvanice6100:44:200
4MC93141Kocum JaroslavSlovan Liberec4500:44:3351
12MB94107Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:44:3427
64MA9564Holeček PavelLTC Hradec Králové5900:44:390
5MC96142Vodička JanMK Radslavice4500:44:4948
65MA9765Pomikálek JanTJ Milovice7700:44:550
13MJ98184Němec MichalSE 4 Team Jánské Lázně8000:45:0824
14MJ99185Hakl OldřichKrkonoše Vrchlabí8100:45:1421
13MB100108Kubr VáclavKRB Chrudim5500:45:1924
14MB101109Tomanec PetrTJ Svitavy5600:45:2121
6MC102143Biemann GötzJiskra Harrachov4300:45:2745
66MA10366Vašíček MartinSKI Radvanice7100:45:310
15MB104110Kvita JosefMK Kopřivnice5100:45:3218
1MD105163Kohout TomášKooperativa Praha3700:45:3330
67MA10667Lohynský JaroslavLOKO Trutnov7200:45:390
15MJ107186Sedláček VladimírSKI Kasper Trutnov8000:45:4718
68MA10868Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:45:500
69MA10969Tichý PavelProfi Náchod6300:45:520
70MA11070Erben JaroslavSpartak Vrchlabí7400:45:540
16MJ111187Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:45:5515
16MB112111Švec MiroslavTJ Potštejn5200:45:5815
17MB113112Přívratský ZdeněkAC Český Krumlov5400:46:0612
4ZA114199Martinovská EvaChemopetrol Litvínov7500:46:1821
18MB115113Opočenský StanislavVW Vella Trutnov5700:46:289
71MA11671Vašíček RomanSKI Radvanice7400:46:320
17MJ117188Chlum TomášKrkonoše Vrchlabí8300:46:3412
18MJ118189Gaudel RomanKrkonoše Vrchlabí8000:46:389
7MC119144Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:46:4042
5ZA120200Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:46:4418
72MA12172Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:46:550
73MA12273Farář MartinJiskra Adršpach7700:46:570
8MC123145Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:47:0039
1ZB124207Paulů BlankaSKI Jilemnice5400:47:0230
19MB125114Binter KarelTrutnov5100:47:126
1ZJ126213Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:47:1330
2ZJ127214Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:47:2027
2ZB128208Mališová KarlaUSK Praha6000:47:2127
20MB129115Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:47:273
9MC130146Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:47:3136
21MB131116Kavan IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:47:360
74MA13274Hloušek PetrAC Poldi Kladno7500:47:390
75MA13375Šír VáclavRokytnice nad Jizerou7800:47:430
22MB134117Horyna JaroslavTrutnov5100:47:490
2MD135164Zálešák FrantišekStava Havířov3700:47:5127
76MA13676Pufr MichalAC Kablo Kladno7500:47:530
23MB136118Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice5300:47:530
23MB136119Kober JosefDolní Olešnice5000:47:530
6ZA139201Kocumová KarinSlovan Liberec7600:47:5415
77MA14077Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7600:48:050
25MB141120Zajíc JanKRB Chrudim5300:48:060
7ZA142202Hoppová RenataSOKOL Kolín7600:48:0912
78MA14378Radonský PetrSKI Kasper Trutnov6600:48:130
26MB144121Gregor JaroslavAC OH Praha5100:48:150
79MA14579Vozka PavelVW VELLA Trutnov6400:48:200
8ZA146203Metelková TáňaTJ Dobruška7200:48:239
3MD147165Fiala JaroslavENJO Pardubice3800:48:2624
10MC148147Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:48:3733
3ZJ149215Kocumová ZuzanaAC Slovan Liberec7900:48:4224
80MA15080Davídek DušanVrchlabí6000:48:450
81MA15181Černík MiroslavMTB Spartak Vrchlabí7500:48:490
27MB152122Hutař ZdeněkŠternberk5600:48:520
11MC153148Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4700:48:5530
82MA15482Vodička JanMK Radslavice7800:49:030
28MB155123Frlaus MichalAK Remontas Kadaň5400:49:060
19MJ156190Balatka MiroslavPreciosa Jablonec nad Nisou8200:49:076
12MC157149Marek FrantišekČervený Kostelec4100:49:2027
29MB158124Krejčí MilanPardubice5300:49:420
83MA15983Meisner ZbyněkTrutnov6900:49:550
30MB160125Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:50:080
84MA16184Krátký JosefAK Vysoké nad Labem6500:50:100
85MA16285Dvořák MartinVíchová7600:50:110
4ZJ163216Čermáková MartinaTJ Jičín8000:50:1221
31MB164126Mocker FrantišekSK Děčín5800:50:180
20MJ165191Ryšavý JiříSki Jilemnice8300:50:283
4MD166166Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:50:3021
32MB167127Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:50:340
33MB168128Krejsa VáclavAVC Praha5200:50:390
9ZA169204Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:50:456
5MD170167Miles PetrHostinné3700:50:5418
34MB171129Šrůtek StanislavRtyně v Podkrkonoší5800:50:560
35MB172130Wiesner JiříSKI Police nad Metují5600:50:570
86MA17386Pavel TomášLabe TriClub Hradec Králové7600:50:580
3ZB174209Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:51:0024
13MC175150Linhart MilošNáchod4400:51:0524
14MC176151Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:51:1321
6MD177168Buchar JanOpel Vrchlabí3300:51:1415
15MC178152Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:51:2518
36MB179131Pitter VladimírDK Pardubice5000:51:430
37MB180132Blahna PetrAdr Kros Team5000:51:510
5ZJ181217Holubová RadkaAC Kablo Kladno8000:52:0218
16MC182153Novotný FrantišekAK Kroměříž4600:52:1415
17MC183154Hejduk LuděkREIN Praha4800:52:2412
87MA18487Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:52:260
88MA18588Lukšan DavidDvůr Dvůr Králové nad Labem7600:52:270
89MA18689Filip LukášSKI Radvanice7600:52:270
6ZJ187218Balatková MichaelaJiskra Josefův Důl8500:52:2915
7MD188169Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:52:3312
18MC189155Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:52:409
38MB190133Janko VladimírOlymp SK Hradec Králové5000:53:020
90MA19190Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:53:060
21MJ192192Mráček PavelKP BKÚ Mělník8300:53:380
91MA19391Mošner PavelKlánovice6500:53:390
19MC194156Málek ZdeněkAVC Praha4300:53:406
20MC195157Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:54:013
7ZJ196219Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:54:0512
4ZB197210Pštrossová MarieAVC Praha5900:54:1921
22MJ198193Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:54:350
21MC199158Vlk IvanLaryko Hostinné4200:54:540
92MA20092Šnýdr ZábojKuboj Štenberk6100:54:560
23MJ201194Nechanický JanHarrachov8400:54:570
5ZB202211Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:55:0118
8ZJ203220Merglevská ŠárkaTJ Jičín7900:55:139
93MA20493Vlk IvanLaryko Hostinné6800:55:140
39MB205134Bodlák JanSKI Bramec Chrudim4900:55:310
8MD206170Kašpar JosefAVC Praha3800:55:479
9ZJ207221Nechanická JanaSKI Harrachov8400:55:546
10ZJ208222Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:57:043
94MA20994Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí7500:57:050
22MC210159Čerepušťák OndřejAVC Praha4800:57:280
23MC211160Dobruský AntonínSKI Chrudim4800:57:490
10ZA212205Wiesnerová LenkaSKI Police nad Metují6900:58:173
6ZB213212Vacková HanaSK Hronov5600:58:4015
11ZA214206Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:58:470
24MC215161Zídka JiříHacar Trutnov4500:58:530
25MC216162Hrdina JaroslavISCAREX Česká Třebová4700:59:290
40MB217135Čenovský JiříSK Meteor Kačerov4901:01:050
11ZJ218223Militká AlžbětaKČT Nová Paka8001:01:090
9MD219171Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:01:126
41MB220136Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:03:070
42MB221137Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:05:250
95MA22295Macháček LadislavNehvizdy6801:19:100
24MJ222195Křáp PavelBrandýs8501:19:100

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč