Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jílové - Sněžník

23.5.1998, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jílové - Sněžník
  • datum konání: 23.5.1998
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ22Losman PetrMaratonstav Úpice - Nike team7900:27:5020
2MJ1111Sedláček VladimírMaratonstav Úpice8000:31:3219
3MJ1414Havelka JanTJ Maratonstav Upice7900:32:4818
4MJ3737Groš VojtěchBoty Kiša Frenštát p. R.8500:44:4517
Muži A (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:27:3330
2MA33Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:28:2129
3MA44Vaněk PetrAC Praha6100:28:3528
4MA66Matějka JanLoko Teplice6500:30:3727
5MA77Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:30:4126
6MA88Rys JaromírSKP Holešov6400:30:4525
7MA1010Bárta MiroslavDukla Liberec7300:30:5724
8MA1313Veselý MiroslavGLASSMAN TT Teplice6300:32:1123
9MA1515Mrva Pavelneregistrován6000:33:2022
10MA1717Charvát TomášKabelovna Děčín7300:33:3121
11MA1919Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:34:5020
12MA2626Antoš JakubYPELANT Úštěk6400:37:3519
13MA2828Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:37:4818
14MA3333Kilián PavelKonkordia Děčín6400:41:0317
15MA3636Švirloch BronislavKonkordia Děčín7300:44:3616
Muži B (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB55Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav - Nike team5600:29:4820
2MB99Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:30:4819
3MB1212Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:31:5018
4MB1818Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:33:4517
5MB2525Zelenák DušanGLASSMAN TT Teplice5000:36:4716
6MB2929Mocker FrantišekASK Děčín5800:38:0015
7MB3030Krejsa VáclavAVC Praha5200:38:4014
8MB3535Kreml BohumilStav Most5300:43:0213
Muži C (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1616Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:33:2520
2MC2121Sládek KarelYpelant Úštěk4500:35:4619
3MC2424Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:36:4318
Muži D (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2020Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:35:1310
2MD2323Zálešák FrantišekStava Havířov3700:36:329
Juniorky (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2222Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov - Nike Team8000:36:0810
2ZJ3434Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:42:229
3ZJ3838Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:44:548
Ženy A (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2727Antošová IrenaYPELANT Úštěk6700:37:3610
2ZA3131Pechová RadkaKabelovna Děčín7800:38:519
3ZA3939Eflerová ZdeňkaKonkordia Děčín7500:51:578
Ženy B (trať 7 km, 420 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3232Pštrossová MarieAVC Praha5900:40:0410
Trať 7 km, 420 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:27:3330
1MJ22Losman PetrMaratonstav Úpice - Nike team7900:27:5020
2MA33Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:28:2129
3MA44Vaněk PetrAC Praha6100:28:3528
1MB55Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav - Nike team5600:29:4820
4MA66Matějka JanLoko Teplice6500:30:3727
5MA77Smetana JosefPSK Atex Klatovy6900:30:4126
6MA88Rys JaromírSKP Holešov6400:30:4525
2MB99Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:30:4819
7MA1010Bárta MiroslavDukla Liberec7300:30:5724
2MJ1111Sedláček VladimírMaratonstav Úpice8000:31:3219
3MB1212Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:31:5018
8MA1313Veselý MiroslavGLASSMAN TT Teplice6300:32:1123
3MJ1414Havelka JanTJ Maratonstav Upice7900:32:4818
9MA1515Mrva Pavelneregistrován6000:33:2022
1MC1616Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:33:2520
10MA1717Charvát TomášKabelovna Děčín7300:33:3121
4MB1818Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:33:4517
11MA1919Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:34:5020
1MD2020Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:35:1310
2MC2121Sládek KarelYpelant Úštěk4500:35:4619
1ZJ2222Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov - Nike Team8000:36:0810
2MD2323Zálešák FrantišekStava Havířov3700:36:329
3MC2424Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4400:36:4318
5MB2525Zelenák DušanGLASSMAN TT Teplice5000:36:4716
12MA2626Antoš JakubYPELANT Úštěk6400:37:3519
1ZA2727Antošová IrenaYPELANT Úštěk6700:37:3610
13MA2828Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:37:4818
6MB2929Mocker FrantišekASK Děčín5800:38:0015
7MB3030Krejsa VáclavAVC Praha5200:38:4014
2ZA3131Pechová RadkaKabelovna Děčín7800:38:519
1ZB3232Pštrossová MarieAVC Praha5900:40:0410
14MA3333Kilián PavelKonkordia Děčín6400:41:0317
2ZJ3434Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:42:229
8MB3535Kreml BohumilStav Most5300:43:0213
15MA3636Švirloch BronislavKonkordia Děčín7300:44:3616
4MJ3737Groš VojtěchBoty Kiša Frenštát p. R.8500:44:4517
3ZJ3838Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:44:548
3ZA3939Eflerová ZdeňkaKonkordia Děčín7500:51:578

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód