Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka - Stará Ves

11.10.1998, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka - Stará Ves
  • datum konání: 11.10.1998
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 14 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ691Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:55:3420
2MJ893Havelka JanTJ Maratonstav Upice7900:55:4919
3MJ2194Višňa LukášVŠB Ostrava7901:02:0118
4MJ5592Strnadel JanJiskra Rýmařov8401:23:4517
Muži A (trať 14 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Žák JiříVSK VŠB - TU Ostrava7100:48:3830
2MA26Vaněk PetrAC Praha6100:52:2729
3MA318Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:52:5528
4MA511Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:55:2127
5MA99Kika RomanLiga 100 Olomouc6700:55:5526
6MA117Kokeš VlastimilHS Skřítek6500:56:4825
7MA172Kolář PavelLiga 100 Olomouc6201:01:1124
8MA1817Křížek KvětoslavTJ Sigma Lutín6901:01:1623
9MA265Ondra VladimírLiga 100 Praha6801:04:5622
10MA284Isakidis PetrOlomouc6701:06:0221
11MA293Kudelnjak TomášBVÚ Ostrava6101:06:1920
12MA3110Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:07:1219
13MA3315Zimola MichalNovis Praha6101:08:5518
14MA3416Nerušil RobertUničov6201:09:2717
15MA4014Mašek RomanNovis TK Praha6101:12:2116
16MA4812Glogar JaroslavVSK VŠB - TU Ostrava7701:16:3215
17MA4913Graclík TomášVSK VŠB - TU Ostrava7701:16:3314
18MA5019Stržínek KarelCK Stará Ves6401:18:0813
19MA568Kříž AlanValpo Olomouc6901:23:4812
Muži B (trať 14 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB431Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:53:4420
2MB740Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:55:3919
3MB1038Kubr VáclavKRB Chrudim5500:56:1818
4MB1341Vozňák JosefTJ Liga 100 Olomouc5300:58:5917
5MB1535Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:59:5816
6MB1639Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:00:2615
7MB1942Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5401:01:1714
8MB2434Wiesner JiříSKI Police nad Metují5601:04:1613
9MB2543Osladil MiroslavIRICO Olomouc5201:04:2812
10MB2732Krejsa VáclavLiga 100 Praha5201:05:5011
11MB3233Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:07:3910
12MB4537Rohleder JiříValpo Olomouc5701:13:349
Muži C (trať 14 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1257Biemann GötzSKI klub Harrachov4300:57:5720
2MC1454Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:59:4919
3MC2056Lerch VladislavMILO Olomouc4801:01:2418
4MC2351Majer ZdeněkLiga 100 Olomouc4601:03:4217
5MC3652Bielčik JindřichTJ Lichkov4001:10:0416
6MC3758Soviš IvanCK Stará Ves4601:11:0915
7MC4436Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4801:12:4514
8MC4753Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4701:13:5913
9MC5255Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:21:0212
Muži D (trať 14 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3967Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě3601:11:5010
2MD4266Slepička ZdeněkTJ LIGA 100 Olomouc3201:12:329
Juniorky (trať 14 km, 410 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 14 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2272Tumová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:02:1010
2ZA3873Wiesnerová LenkaSKI Police nad Metují6901:11:169
3ZA5174Popovová MartinaPraha7401:20:438
Ženy B (trať 14 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3086Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:06:2410
2ZB3581Pštrossová MarieAVC Praha5901:09:399
3ZB4171Živělová VladimíraTJ Nové sady Olomouc6101:12:248
4ZB4384Lednická ZdenkaLiga 100 Zlín5601:12:377
5ZB4685Kadlecová JanaPROFIT Olomouc5401:13:586
6ZB5383Jašková AlenaTJ Liga 100 Olomouc5501:21:065
7ZB5487Čižíková VěraTJ Liga 100 Olomouc4601:21:504
-ZB-82Hodůlová DagmarLiga 100 Olomouc54DNF-
Trať 14 km, 410 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Žák JiříVSK VŠB - TU Ostrava7100:48:3830
2MA26Vaněk PetrAC Praha6100:52:2729
3MA318Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:52:5528
1MB431Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:53:4420
4MA511Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:55:2127
1MJ691Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:55:3420
2MB740Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:55:3919
2MJ893Havelka JanTJ Maratonstav Upice7900:55:4919
5MA99Kika RomanLiga 100 Olomouc6700:55:5526
3MB1038Kubr VáclavKRB Chrudim5500:56:1818
6MA117Kokeš VlastimilHS Skřítek6500:56:4825
1MC1257Biemann GötzSKI klub Harrachov4300:57:5720
4MB1341Vozňák JosefTJ Liga 100 Olomouc5300:58:5917
2MC1454Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:59:4919
5MB1535Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:59:5816
6MB1639Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:00:2615
7MA172Kolář PavelLiga 100 Olomouc6201:01:1124
8MA1817Křížek KvětoslavTJ Sigma Lutín6901:01:1623
7MB1942Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5401:01:1714
3MC2056Lerch VladislavMILO Olomouc4801:01:2418
3MJ2194Višňa LukášVŠB Ostrava7901:02:0118
1ZA2272Tumová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:02:1010
4MC2351Majer ZdeněkLiga 100 Olomouc4601:03:4217
8MB2434Wiesner JiříSKI Police nad Metují5601:04:1613
9MB2543Osladil MiroslavIRICO Olomouc5201:04:2812
9MA265Ondra VladimírLiga 100 Praha6801:04:5622
10MB2732Krejsa VáclavLiga 100 Praha5201:05:5011
10MA284Isakidis PetrOlomouc6701:06:0221
11MA293Kudelnjak TomášBVÚ Ostrava6101:06:1920
1ZB3086Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:06:2410
12MA3110Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:07:1219
11MB3233Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:07:3910
13MA3315Zimola MichalNovis Praha6101:08:5518
14MA3416Nerušil RobertUničov6201:09:2717
2ZB3581Pštrossová MarieAVC Praha5901:09:399
5MC3652Bielčik JindřichTJ Lichkov4001:10:0416
6MC3758Soviš IvanCK Stará Ves4601:11:0915
2ZA3873Wiesnerová LenkaSKI Police nad Metují6901:11:169
1MD3967Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě3601:11:5010
15MA4014Mašek RomanNovis TK Praha6101:12:2116
3ZB4171Živělová VladimíraTJ Nové sady Olomouc6101:12:248
2MD4266Slepička ZdeněkTJ LIGA 100 Olomouc3201:12:329
4ZB4384Lednická ZdenkaLiga 100 Zlín5601:12:377
7MC4436Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4801:12:4514
12MB4537Rohleder JiříValpo Olomouc5701:13:349
5ZB4685Kadlecová JanaPROFIT Olomouc5401:13:586
8MC4753Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4701:13:5913
16MA4812Glogar JaroslavVSK VŠB - TU Ostrava7701:16:3215
17MA4913Graclík TomášVSK VŠB - TU Ostrava7701:16:3314
18MA5019Stržínek KarelCK Stará Ves6401:18:0813
3ZA5174Popovová MartinaPraha7401:20:438
9MC5255Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:21:0212
6ZB5383Jašková AlenaTJ Liga 100 Olomouc5501:21:065
7ZB5487Čižíková VěraTJ Liga 100 Olomouc4601:21:504
4MJ5592Strnadel JanJiskra Rýmařov8401:23:4517
19MA568Kříž AlanValpo Olomouc6901:23:4812

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč