3.7.2013, středa
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Sejkorová Lenka | 63 | 67 |
Sadílek Ota | 46 | 64 |
Borek Petr | 70 | 60 |
Šimůnek Jan | 82 | 52 |
Keprtová Miloslava | 48 | 51 |
Pilgr Luděk | 76 | 49 |
Borek Viktor | 04 | 48 |
Šimůnková Pavla | 77 | 48 |
Matyášová Jana | 65 | 47 |
Borková Agáta | 02 | 47 |
Vacek Martin | 69 | 46 |
Buriánek Roman | 65 | 42 |
Šimůnek Jan | 03 | 40 |
Serbousková Sára | 04 | 40 |
Stránský Aleš | 60 | 40 |
Červ Miloslav | 50 | 40 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 38 |
Kostřicová Blanka | 61 | 38 |
Kubišta Oto | 53 | 36 |
Bureš Josef | 06 | 33 |
Černá Markéta | 70 | 33 |
Šimůnek Jan | 49 | 32 |
Stránská Adéla | 91 | 31 |
Vondra Vojtěch | 98 | 29 |
Šimůnková Zdena | 58 | 29 |
Tlapák Jaroslav | 87 | 29 |
Grätz Luděk | 58 | 29 |
Stránská Michaela | 97 | 28 |
Dejdarová Tereza | 10 | 28 |
Doucha Jiří | 71 | 27 |
Radiměřský Karel | 87 | 27 |
Gregora Filip | 02 | 27 |
Burešová Markéta | 04 | 27 |
Gregora Jan | 00 | 26 |
Vacek Michal | 04 | 26 |
Hanik Maxim | 07 | 26 |
Pilgr Bohuslav | 51 | 26 |
Kačerovský Michal | 98 | 26 |
Marhold Luboš | 77 | 25 |
Kouba Radim | 11 | 25 |
Šafář Jaroslav | 51 | 25 |
Záveský Filip | 93 | 25 |
Lánová Aneta | 07 | 25 |
Pávek Jiří | 69 | 25 |
Preislerová Elena | 06 | 25 |
Borková Johanka | 07 | 25 |
Turek Martin | 80 | 25 |
Gregorová Michaela | 04 | 24 |
Hofmanová Veronika | 78 | 24 |
Pirkl Vít | 10 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 1 | 15 | Mlynář Marek | Orel Dolní Dobrouč | 07 | 00:00:29 | - |
2 | C2 | 2 | 2 | Dostál Tadeáš | BUDOKLUB Lanškroun | 06 | 00:00:31 | - |
3 | C2 | 3 | 24 | Zářecký Matyáš | MŠ u koupaliště | 06 | 00:00:34 | - |
4 | C2 | 5 | 7 | Kumpošt Radovan | Čtyřka Česká Třebová | 08 | 00:00:35 | - |
5 | C2 | 10 | 20 | Vávra Jan | Piráti | 07 | 00:00:41 | - |
6 | C2 | 12 | 19 | Bezděk Bedřich | Piráti | 07 | 00:00:49 | - |
7 | C2 | 14 | 23 | Zářecký Marek | MŠ u koupaliště | 09 | 00:00:58 | - |
8 | C2 | 15 | 8 | Doucha Tomáš | TJ Start Náchod | 08 | 00:01:01 | - |
9 | C2 | 16 | 21 | Šmehlík Antonín | neregistrován | 08 | 00:01:05 | - |
10 | C2 | 17 | 13 | Marhold Daniel | Horní Jelení | 09 | 00:01:08 | - |
11 | C2 | 18 | 6 | Kyncl Jakub | SKI Klub Česká Třebová | 09 | 00:01:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 4 | 11 | Reslerová Veronika | VK Lanškroun | 06 | 00:00:34 | - |
2 | D2 | 6 | 14 | Marholdová Aneta | Horní Jelení | 07 | 00:00:36 | - |
3 | D2 | 7 | 12 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:00:37 | - |
4 | D2 | 8 | 17 | Borková Johanka | Piráti | 07 | 00:00:38 | - |
5 | D2 | 9 | 1 | Lánová Aneta | ISCAREX Česká Třebová | 07 | 00:00:41 | - |
6 | D2 | 11 | 3 | Štěpánová Alena | Sokol Česká Třebová | 07 | 00:00:45 | - |
7 | D2 | 13 | 18 | Hrušková Anna | TJ Dlouhá Třebová | 08 | 00:00:54 | - |
8 | D2 | 19 | 10 | Dejdarová Tereza | Česká Třebová | 10 | 00:01:13 | - |
9 | D2 | 20 | 22 | Šmehlíková Alena | neregistrována | 10 | 00:01:16 | - |
10 | D2 | 21 | 16 | Sýkorová Kateřina | neregistrována | 11 | 00:01:23 | - |
11 | D2 | 22 | 4 | Štěpánová Eva | Sokol Česká Třebová | 09 | 00:01:34 | - |
12 | D2 | 23 | 5 | Jirásková Apolena | neregistrována | 11 | 00:02:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 6 | 4 | Polášek Matěj | FK Česká Třebová | 04 | 00:01:29 | 110,93 |
2 | M1 | 7 | 3 | Lepša Filip | 1. FC Rejlov Česká Třebová | 05 | 00:01:29 | 109,92 |
3 | M1 | 13 | 1 | Hruška Vladislav | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:43 | 79,15 |
4 | M1 | 16 | 19 | Borek Viktor | Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:01:48 | 68,69 |
5 | M1 | 17 | 15 | Kovář Radim | OB Loko Česká Třebová | 05 | 00:02:06 | 30,02 |
6 | M1 | 18 | 16 | Štantejský Vojtěch | Řetůvka | 05 | 00:02:07 | 28,09 |
7 | M1 | 20 | 13 | Doucha Martin | Start Náchod | 05 | 00:02:51 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 1 | 10 | Serbousková Sára | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:16 | 128,87 |
2 | Z1 | 3 | 12 | Burešová Markéta | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:22 | 114,27 |
3 | Z1 | 15 | 11 | Kumpoštová Andrea | Čtyřka Česká Třebová | 05 | 00:01:48 | 56,86 |
4 | Z1 | 19 | 17 | Benešová Veronika | Semanín | 05 | 00:02:42 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 4 | 7 | Semirád Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:01:26 | 111,35 |
2 | M2 | 8 | 8 | Vebr Dominik | SKI Klub Česká Třebová | 03 | 00:01:32 | 96,51 |
3 | M2 | 10 | 18 | Mlynář Tomáš | Orel Dolní Dobrouč | 02 | 00:01:34 | 92,14 |
4 | M2 | 11 | 6 | Chlup Ondřej | Activity Lanškroun | 03 | 00:01:38 | 82,71 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 2 | 5 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:01:22 | 113,29 |
2 | Z2 | 5 | 2 | Dostálová Viktorie | BUDO Klub Lanškroun | 03 | 00:01:28 | 98,05 |
3 | Z2 | 9 | 9 | Kolářová Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:32 | 88,65 |
4 | Z2 | 12 | 20 | Borková Agáta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:01:41 | 68,84 |
5 | Z2 | 14 | 14 | Kovářová Jana | OB Loko Česká Třebová | 02 | 00:01:46 | 56,61 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 4 | 2 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:18 | 106,92 |
2 | M3 | 5 | 3 | Pavlas Ladislav | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:20 | 104,75 |
3 | M3 | 6 | 7 | Kovář Lukáš | OB Loko Česká Třebová | 01 | 00:03:37 | 88,33 |
4 | M3 | 7 | 1 | Švorčík Václav | neregistrován | 01 | 00:03:45 | 80,31 |
5 | M3 | 10 | 8 | Beneš Tomáš | Semanín | 01 | 00:04:24 | 41,99 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 9 | Kačerovský Michal | Activity Lanškroun | 98 | 00:02:27 | 112,35 |
2 | M4 | 2 | 10 | Mlynář Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:02:33 | 103,81 |
3 | M4 | 3 | 4 | Vebr Patrik | Vencl Team Ústí nad Orlicí | 98 | 00:02:49 | 83,85 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 8 | 5 | Suchánková Nikol | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:03:50 | 103,21 |
2 | Z4 | 9 | 6 | Truhlářová Lucie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:03:58 | 96,79 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 3 | 52 | Moravec Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 96 | 00:05:06 | 133,28 |
2 | M5 | 31 | 19 | Pavlas Jan | Activity Lanškroun | 96 | 00:07:08 | 66,72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 23 | 27 | Komínek Jiří | Cyklo Stratílek Litomyšl | 94 | 00:06:42 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 55 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:05:28 | 110,56 |
2 | MB | 6 | 45 | Pocsai Sándor | Čerti Kunčina | 70 | 00:05:45 | 100,87 |
3 | MB | 11 | 24 | Chlup Jiří | Activity Lanškroun | 70 | 00:06:06 | 88,57 |
4 | MB | 16 | 8 | Bumbálek Jiří | BC Česká Třebová | 69 | 00:06:20 | 80,42 |
5 | MB | 21 | 25 | Doucha Jiří | Hvězda SKP Pardubice | 71 | 00:06:35 | 71,83 |
6 | MB | 26 | 31 | Borek Martin | ZAPPA Česká Třebová | 72 | 00:06:55 | 60,60 |
7 | MB | 30 | 64 | Kalous Tomáš | Žamberk | 64 | 00:07:06 | 54,09 |
8 | MB | 36 | 37 | Mlynář Petr | Orel Dolní Dobrouč | 71 | 00:07:35 | 37,42 |
9 | MB | 38 | 12 | Sadílek Jindřich | Activity Lanškroun | 73 | 00:07:43 | 32,89 |
10 | MB | 39 | 36 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 00:07:49 | 29,19 |
11 | MB | 44 | 54 | Hampl Alois | Ostrov | 70 | 00:07:58 | 24,08 |
12 | MB | 47 | 40 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:08:02 | 21,70 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 13 | 63 | Orlich Petr | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 61 | 00:06:10 | 116,60 |
2 | MC | 20 | 59 | Martinák Jiří | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 60 | 00:06:30 | 106,45 |
3 | MC | 34 | 42 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:07:29 | 76,95 |
4 | MC | 42 | 20 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:07:57 | 63,33 |
5 | MC | 58 | 17 | Hlaváček Zdeněk | SKP Rychnov nad Kněžnou | 54 | 00:08:52 | 35,86 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 33 | 56 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:07:18 | 112,15 |
2 | MD | 45 | 44 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:08:00 | 94,32 |
3 | MD | 46 | 57 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 51 | 00:08:02 | 93,54 |
4 | MD | 49 | 5 | Hruša Zdeněk | Jirčany | 46 | 00:08:07 | 91,47 |
5 | MD | 51 | 15 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:08:12 | 89,32 |
6 | MD | 54 | 11 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | 00:08:37 | 78,60 |
7 | MD | 55 | 1 | Volf Břetislav | Activity Lanškroun | 52 | 00:08:39 | 77,49 |
8 | MD | 57 | 53 | Vilhelm Václav | Přívrat | 51 | 00:08:51 | 72,39 |
9 | MD | 65 | 3 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:10:12 | 37,57 |
10 | MD | 68 | 39 | Wendlig Miroslav | Luková | 53 | 00:11:31 | 3,78 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 64 | 58 | Bielčik Jindřich | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 40 | 00:09:44 | 110,21 |
2 | ME | 66 | 22 | Rossi Otto | ISCAREX Česká Třebová | 43 | 00:10:47 | 89,79 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 9 | 33 | Jiroušková Jana | RCR Bike Team Česká Třebová | 79 | 00:05:57 | 108,00 |
2 | ZA | 15 | 48 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:06:17 | 96,90 |
3 | ZA | 17 | 38 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:06:21 | 95,10 |
4 | ZA | 43 | 49 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:07:57 | 43,04 |
5 | ZA | 56 | 65 | Kalousová Alena | Žamberk | 80 | 00:08:41 | 19,12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 32 | 51 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:07:13 | 114,58 |
2 | ZB | 37 | 62 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:07:37 | 104,61 |
3 | ZB | 53 | 18 | Dostálová Petra | Budo klub Lanškroun | 78 | 00:08:32 | 80,81 |
4 | ZB | 60 | 2 | Hrušková Darina | Česká Třebová | 75 | 00:09:12 | 63,77 |
5 | ZB | 61 | 28 | Kovářová Anna | OB Česká Třebová | 75 | 00:09:25 | 58,11 |
6 | ZB | 69 | 30 | Štantejská Markéta | - | 76 | 00:12:26 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 27 | 67 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:06:55 | 139,13 |
2 | ZC | 48 | 6 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:08:04 | 112,23 |
3 | ZC | 67 | 46 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 00:10:48 | 48,64 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 59 | 21 | Klaclová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:08:57 | 107,53 |
2 | ZD | 62 | 23 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:09:27 | 96,55 |
3 | ZD | 63 | 50 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:09:29 | 95,92 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 9 | Kačerovský Michal | Activity Lanškroun | 98 | 00:02:27 | 112,35 |
2 | M4 | 2 | 10 | Mlynář Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:02:33 | 103,81 |
3 | M4 | 3 | 4 | Vebr Patrik | Vencl Team Ústí nad Orlicí | 98 | 00:02:49 | 83,85 |
1 | M3 | 4 | 2 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:18 | 106,92 |
2 | M3 | 5 | 3 | Pavlas Ladislav | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:20 | 104,75 |
3 | M3 | 6 | 7 | Kovář Lukáš | OB Loko Česká Třebová | 01 | 00:03:37 | 88,33 |
4 | M3 | 7 | 1 | Švorčík Václav | neregistrován | 01 | 00:03:45 | 80,31 |
1 | Z4 | 8 | 5 | Suchánková Nikol | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:03:50 | 103,21 |
2 | Z4 | 9 | 6 | Truhlářová Lucie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:03:58 | 96,79 |
5 | M3 | 10 | 8 | Beneš Tomáš | Semanín | 01 | 00:04:24 | 41,99 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 9 | 33 | Jiroušková Jana | RCR Bike Team Česká Třebová | 79 | 00:05:57 | 108,00 |
2 | ZA | 15 | 48 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:06:17 | 96,90 |
3 | ZA | 17 | 38 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:06:21 | 95,10 |
4 | ZC | 27 | 67 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:06:55 | 76,53 |
5 | ZB | 32 | 51 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:07:13 | 66,64 |
6 | ZB | 37 | 62 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:07:37 | 54,09 |
7 | ZA | 43 | 49 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:07:57 | 43,04 |
8 | ZC | 48 | 6 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:08:04 | 39,16 |
9 | ZB | 53 | 18 | Dostálová Petra | Budo klub Lanškroun | 78 | 00:08:32 | 24,14 |
10 | ZA | 56 | 65 | Kalousová Alena | Žamberk | 80 | 00:08:41 | 19,12 |
11 | ZD | 59 | 21 | Klaclová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:08:57 | 10,91 |
12 | ZB | 60 | 2 | Hrušková Darina | Česká Třebová | 75 | 00:09:12 | 3,00 |
13 | ZB | 61 | 28 | Kovářová Anna | OB Česká Třebová | 75 | 00:09:25 | 3,00 |
14 | ZD | 62 | 23 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:09:27 | 3,00 |
15 | ZD | 63 | 50 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:09:29 | 3,00 |
16 | ZC | 67 | 46 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 00:10:48 | 3,00 |
17 | ZB | 69 | 30 | Štantejská Markéta | - | 76 | 00:12:26 | 3,00 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.