Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. Zemská míle

19.4.2013, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Zemská míle
  • datum konání: 19.4.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Lehkoatletický stadion Romana Šebrleho, Za Střelnicí, Lanškroun
start první kategorie v 17:00 hodin
start hlavního závodu v 19:00 hodin

Přihlášky

na místě od 15:30 hodin

Startovné

30 Kč (děti zdarma)

Popis tratě

Délka: 1 míle a méně na dráze

Ceny pro vítěze

Věcné ceny pro první tři závodníky v celé sérii a tombola při závěrečném vyhlášení
Do celkového pořadí se započítávají dva nejlepší výkony.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

info@lenzo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.9.20184. Zemská míle147
24.8.20183. Zemská míle110
15.6.20182. Zemská míle128
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 1. Zemská míle

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 3319

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borek Viktor0423
Vetchý Kryštof0423
Kumpošt Radovan0822
Bielčik Jindřich4022
Kumpoštová Andrea0522
Borek Petr7021
Vetchá Rozálie0721
Resler Filip0921
Krátký Luboš6221
Borková Agáta0221
Černá Markéta7021
Keprtová Miloslava4821
Radiměřský Karel8720
Sejkorová Lenka6320
Kačerovský Michal6920
Serbousková Sára0420
Pirklová Markéta7920
Vebr Dominik0319
Pirkl Vít1019
Gregora Lukáš0818
Dušková Žaneta0918
Gregora Filip0217
Hanáková Klára0217
Slánská Daniela0516
Gregorová Anna1016
Sadílek Jakub0516
Sedláček Roman6416
Jirásková Apolena1116
Dušková Tereza0716
Krátká Hana9516
Hájková Zuzana0816
Topinka Tobiáš1016
Gregorová Jana1116
Skalický Vojtěch0315
Dušek Petr1115
Mannlová Jana8015
Jadrný Tomáš0415
Kubeš David7515
Gregorová Eliška1215
Scheuer Jan6614
Kubišta Oto5314
Borková Adéla7514
Hamplová Tereza0514
Hepnarová Stela0914
Gregorová Michaela0414
Sadílek Filip0814
Bis Marek0714
Šilarová Michaela0214
Dufková Marie1314
Kubešová Klára0614

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní chlapci r. 2006 a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2142Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:32135,31
2C235Kumpošt RadovanČeská Třebová0800:00:4092,51
3C2451Teichmann ViktorLanškroun0700:00:4372,18
4C2545Teichmann Radekneregistrován0800:00:4565,81
5C2647Wacllaw MichalLanškroun0800:00:4563,42
6C2749Komrska BartolomějLanškroun0800:00:5510,86
7C283Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:583,00
8C2950Komrska BenediktLanškroun0800:00:593,00
9C21048Pirkl VítČeská Třebová1000:01:143,00
Předškolní děvčata r. 2006 a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D221Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:37100,00
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M174Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:24120,85
2M11740Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:3694,34
3M11946Wacllaw DanielLanškroun0500:01:4184,81
4M12022Stehlík AntonínLanškroun0500:01:4282,66
5M12244Teichmann Vojtěchneregistrován0500:01:4476,92
6M1262Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:02:0532,09
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1328Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:19105,63
2Z1433Červená EliškaAtletika Polička0400:01:2299,89
3Z1824Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:2494,47
4Z11520Zacharová KarolínaAtletika DDM0400:01:3373,13
5Z12138Lachmanová MichaelaLanškroun0500:01:4249,11
6Z12339Kotasová TerezaLanškroun0500:01:4639,45
7Z12430Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:01:4736,62
8Z1256Kumpoštová Andreaneregistrována0500:01:4834,94
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2125Gregora FilipActivity Lanškroun0200:01:14115,86
2M2634Budig MatoušAtletika Polička0300:01:2394,56
3M2931Pfeifer MichalRybníky Lanškroun0200:01:2589,58
4M21018Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:01:2588,10
5M21135Mužík MartinAtletika Polička0300:01:2687,51
6M2127Morávek DominikAtletika DDM0200:01:2880,82
7M21311Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:01:2979,73
8M21429Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:3075,91
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2215Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:16119,47
2Z2521Kulhánková NikolaAtletika DDM0200:01:22105,23
3Z21617Svatošová JulieRudoltice0300:01:3575,30
4Z21816Langerová SabinaRudoltice0200:01:3769,88
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3723Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:02:43104,88
2M3810Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:45102,46
3M398Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:02:5392,66
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31026Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:03107,45
2Z3119Janků MichaelaAtletika DDM0100:03:1792,55
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4143Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:02:15104,65
2M4241Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:02:18100,79
3M4337Mužík JanAtletika Polička9800:02:2294,56
4M4419Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:02:2294,18
5M4527Gregora JakubActivity Lanškroun9800:02:2886,48
6M4632Balvín FájaŽichlínek9800:02:3871,46
Starší žákyně (trať 0,805 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M537Moravec JiříJM team Letohrad9600:05:01100,00
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z53364Vyskupičová VendulaŽichlínek9600:07:20102,85
2Z53662Martináková MichaelaŽichlínek9600:07:25100,64
3Z53763Marková EliškaŽichlínek9700:07:3496,51
4Z54160Šenkýřová AnetaŽichlínek9600:08:4464,97
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2322Krátká HanaAtletika Lanškroun9500:06:20115,41
2ZJ3558MINÁŘOVÁ KristýnaŽichlínek9400:07:2484,59
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Klička OndřejTJ Svitavy8800:04:42109,15
2MA240Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:04:51103,18
3MA467Vacek LiborActivity Lanškroun8600:05:1487,67
4MA51Radiměřský KarelAtletika Polička8700:05:1984,07
5MA672Mizerák RadekActivity Lanškroun8800:05:2679,61
6MA935Živný MarekOrel Orlice9100:05:3573,22
7MA1746Hroch MilanRudoltice9000:05:5460,23
8MA1828Kozák JanTJ Staré Město7600:05:5559,60
9MA2441Klaban PavelActivity Lanškroun7400:06:2042,60
10MA2956Stejskal JanDolní Čermná8400:06:5420,03
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1033Bielčik PetrMT Novák7100:05:36101,28
2MB1219Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:3999,82
3MB1323Chlup JiříActivity Lanškroun7000:05:4098,90
4MB1566Marek PetrActivity Lanškroun7300:05:4794,86
5MB1630Sedláček RomanLanškroun6400:05:4993,76
6MB1948Krsek PavkaLanškroun7200:05:5689,94
7MB2037Belobrad IvanŽamberk6600:05:5689,43
8MB2731Kotas MilošLanškroun7200:06:4461,48
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC720Skyba MartinFIT-Online6200:05:26102,58
2MC821Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:05:27102,02
3MC1126Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:05:3895,40
4MC2243Skalický JosefŽichlínek6200:06:1672,24
5MC3111Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:07:1039,84
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2117Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:06:13116,94
2MD2814Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:46100,50
3MD3434Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:07:2382,56
4MD4354Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:0830,92
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3832Bielčik JindřichLichkov4000:07:37100,00
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2657Paďourová RenataŽichlínek8700:06:35123,70
2ZA302Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:00112,47
3ZA4255Lachmanová DenisaLanškroun8000:08:4963,83
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1465Mertová MichaelaActivity Lanškroun7600:05:45111,99
2ZB2550Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:2988,01
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC328Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:16134,21
2ZC4429Sedláčková HedvikaLanškroun6600:10:1665,79
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD399Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:07:52104,08
2ZD4018Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:1195,92
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2142Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:00:32135,31
1D221Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:37100,00
2C235Kumpošt RadovanČeská Třebová0800:00:4092,51
3C2451Teichmann ViktorLanškroun0700:00:4372,18
4C2545Teichmann Radekneregistrován0800:00:4565,81
5C2647Wacllaw MichalLanškroun0800:00:4563,42
6C2749Komrska BartolomějLanškroun0800:00:5510,86
7C283Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:583,00
8C2950Komrska BenediktLanškroun0800:00:593,00
9C21048Pirkl VítČeská Třebová1000:01:143,00
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2125Gregora FilipActivity Lanškroun0200:01:14115,86
1Z2215Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:01:16119,47
1Z1328Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:19105,63
2Z1433Červená EliškaAtletika Polička0400:01:2299,89
2Z2521Kulhánková NikolaAtletika DDM0200:01:22105,23
2M2634Budig MatoušAtletika Polička0300:01:2394,56
1M174Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:24120,85
3Z1824Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:01:2494,47
3M2931Pfeifer MichalRybníky Lanškroun0200:01:2589,58
4M21018Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:01:2588,10
5M21135Mužík MartinAtletika Polička0300:01:2687,51
6M2127Morávek DominikAtletika DDM0200:01:2880,82
7M21311Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:01:2979,73
8M21429Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:3075,91
4Z11520Zacharová KarolínaAtletika DDM0400:01:3373,13
3Z21617Svatošová JulieRudoltice0300:01:3575,30
2M11740Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:3694,34
4Z21816Langerová SabinaRudoltice0200:01:3769,88
3M11946Wacllaw DanielLanškroun0500:01:4184,81
4M12022Stehlík AntonínLanškroun0500:01:4282,66
5Z12138Lachmanová MichaelaLanškroun0500:01:4249,11
5M12244Teichmann Vojtěchneregistrován0500:01:4476,92
6Z12339Kotasová TerezaLanškroun0500:01:4639,45
7Z12430Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:01:4736,62
8Z1256Kumpoštová Andreaneregistrována0500:01:4834,94
6M1262Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:02:0532,09
Trať 0,805 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4143Mlynář VojtěchVencl tým Ústí nad Orlicí9800:02:15104,65
2M4241Kačerovský MichalActivity Lanškroun9800:02:18100,79
3M4337Mužík JanAtletika Polička9800:02:2294,56
4M4419Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:02:2294,18
5M4527Gregora JakubActivity Lanškroun9800:02:2886,48
6M4632Balvín FájaŽichlínek9800:02:3871,46
1M3723Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:02:43104,88
2M3810Chlup TomášActivity Lanškroun0000:02:45102,46
3M398Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:02:5392,66
1Z31026Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:03107,45
2Z3119Janků MichaelaAtletika DDM0100:03:1792,55
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Klička OndřejTJ Svitavy8800:04:42109,15
2MA240Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:04:51103,18
1M537Moravec JiříJM team Letohrad9600:05:01100,00
3MA467Vacek LiborActivity Lanškroun8600:05:1487,67
4MA51Radiměřský KarelAtletika Polička8700:05:1984,07
5MA672Mizerák RadekActivity Lanškroun8800:05:2679,61
1MC720Skyba MartinFIT-Online6200:05:26102,58
2MC821Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:05:27102,02
6MA935Živný MarekOrel Orlice9100:05:3573,22
1MB1033Bielčik PetrMT Novák7100:05:36101,28
3MC1126Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:05:3895,40
2MB1219Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:3999,82
3MB1323Chlup JiříActivity Lanškroun7000:05:4098,90
1ZB1465Mertová MichaelaActivity Lanškroun7600:05:45111,99
4MB1566Marek PetrActivity Lanškroun7300:05:4794,86
5MB1630Sedláček RomanLanškroun6400:05:4993,76
7MA1746Hroch MilanRudoltice9000:05:5460,23
8MA1828Kozák JanTJ Staré Město7600:05:5559,60
6MB1948Krsek PavkaLanškroun7200:05:5689,94
7MB2037Belobrad IvanŽamberk6600:05:5689,43
1MD2117Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:06:13116,94
4MC2243Skalický JosefŽichlínek6200:06:1672,24
1ZJ2322Krátká HanaAtletika Lanškroun9500:06:20115,41
9MA2441Klaban PavelActivity Lanškroun7400:06:2042,60
2ZB2550Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:2988,01
1ZA2657Paďourová RenataŽichlínek8700:06:35123,70
8MB2731Kotas MilošLanškroun7200:06:4461,48
2MD2814Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:46100,50
10MA2956Stejskal JanDolní Čermná8400:06:5420,03
2ZA302Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:00112,47
5MC3111Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:07:1039,84
1ZC328Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:16134,21
1Z53364Vyskupičová VendulaŽichlínek9600:07:20102,85
3MD3434Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:07:2382,56
2ZJ3558MINÁŘOVÁ KristýnaŽichlínek9400:07:2484,59
2Z53662Martináková MichaelaŽichlínek9600:07:25100,64
3Z53763Marková EliškaŽichlínek9700:07:3496,51
1ME3832Bielčik JindřichLichkov4000:07:37100,00
1ZD399Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:07:52104,08
2ZD4018Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:1195,92
4Z54160Šenkýřová AnetaŽichlínek9600:08:4464,97
3ZA4255Lachmanová DenisaLanškroun8000:08:4963,83
4MD4354Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:0830,92
2ZC4429Sedláčková HedvikaLanškroun6600:10:1665,79
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Klička OndřejTJ Svitavy8800:04:42106,33
2MA240Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:04:51100,28
3M537Moravec JiříJM team Letohrad9600:05:0193,40
4MA467Vacek LiborActivity Lanškroun8600:05:1484,53
5MA51Radiměřský KarelAtletika Polička8700:05:1980,88
6MA672Mizerák RadekActivity Lanškroun8800:05:2676,36
7MC720Skyba MartinFIT-Online6200:05:2675,97
8MC821Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:05:2775,33
9MA935Živný MarekOrel Orlice9100:05:3569,87
10MB1033Bielčik PetrMT Novák7100:05:3668,89
11MC1126Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:05:3867,81
12MB1219Scheuer JanActivity Lanškroun6600:05:3967,19
13MB1323Chlup JiříActivity Lanškroun7000:05:4066,11
14MB1566Marek PetrActivity Lanškroun7300:05:4761,42
15MB1630Sedláček RomanLanškroun6400:05:4960,14
16MA1746Hroch MilanRudoltice9000:05:5456,68
17MA1828Kozák JanTJ Staré Město7600:05:5556,05
18MB1948Krsek PavkaLanškroun7200:05:5655,70
19MB2037Belobrad IvanŽamberk6600:05:5655,11
20MD2117Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:06:1343,98
21MC2243Skalický JosefŽichlínek6200:06:1641,54
22MA2441Klaban PavelActivity Lanškroun7400:06:2038,80
23MB2731Kotas MilošLanškroun7200:06:4422,60
24MD2814Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:06:4620,99
25MA2956Stejskal JanDolní Čermná8400:06:5415,89
26MC3111Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:07:104,77
27MD3434Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:07:233,00
28ME3832Bielčik JindřichLichkov4000:07:373,00
29MD4354Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:09:083,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1465Mertová MichaelaActivity Lanškroun7600:05:45114,17
2ZJ2322Krátká HanaAtletika Lanškroun9500:06:2095,36
3ZB2550Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:2990,47
4ZA2657Paďourová RenataŽichlínek8700:06:3587,38
5ZA302Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:07:0073,83
6ZC328Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:1665,18
7Z53364Vyskupičová VendulaŽichlínek9600:07:2063,17
8ZJ3558MINÁŘOVÁ KristýnaŽichlínek9400:07:2461,20
9Z53662Martináková MichaelaŽichlínek9600:07:2560,51
10Z53763Marková EliškaŽichlínek9700:07:3455,55
11ZD399Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:07:5245,95
12ZD4018Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:08:1135,38
13Z54160Šenkýřová AnetaŽichlínek9600:08:4417,66
14ZA4255Lachmanová DenisaLanškroun8000:08:4915,18
15ZC4429Sedláčková HedvikaLanškroun6600:10:163,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód