Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pastvinský triatlon

5.7.2013, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Pastvinský triatlon
  • datum konání: 5.7.2013
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Pastviny, u mostu
10:00 hodin

Přihlášky

od 8:00 do 9:30 hodin na parkovišti na křižovatce

Startovné

200,- Kč

Popis tratě

plavání - 350 m
kolo - 17 km
běh - 4,5 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Plakát pořadatele ve formátu JPG

E-mailová adresa

skurekjan@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži do 40 let (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Kořínek TomášVysoké Mýto8200:50:26-
2MA597Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:54:12-
3MA867Šutera JosefAtletika Polička7900:55:03-
4MA982Balcar MichalUSK Univerzita Brno7900:55:09-
5MA10103Dolejška LubošRychnov nad Kněžnou8700:55:22-
6MA1130Štumpf EduardSokol Kunvald8000:55:26-
7MA1265Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:56:17-
8MA1348Pochobradský Janneregistrován7500:56:19-
9MA1549Martínek JaroslavTěchonín7400:56:58-
10MA17102Dvořák Jiříneregistrován7900:57:22-
11MA188Hurník Michalneregistrován7800:57:26-
12MA19119Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:57:37-
13MA2150Joska Marekneregistrován9100:57:43-
14MA2257Holubec MiroslavOstrov7600:57:45-
15MA2554Cabalka Jaroslavneregistrován8900:58:43-
16MA2716Šroler Danielneregistrován8100:59:15-
17MA2894Břinčil RadekSokol Kostelec nad Orlicí7500:59:32-
18MA2970Kubánek MartinTJ Sokol Šternberk8600:59:44-
19MA3268Vlček PetrAtletika Polička8901:00:52-
20MA3351Suchodol JiříSpartak OEZ Letohrad9201:01:01-
21MA3585Schwarzbach Martinneregistrován8201:01:23-
22MA3898Jašík Mirekneregistrován8801:01:54-
23MA425Elčkner MartinJZD8601:02:41-
24MA4332Kučera Martinneregistrován8301:02:53-
25MA4466Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8201:03:08-
26MA459Moravec Filip3D Fitness Race Team8801:03:15-
27MA4690Vávra TomášSK Žamberk9601:03:17-
28MA47105Brožek Tomášneregistrován8301:03:36-
29MA4842Hylský Václavneregistrován8101:03:39-
30MA4925Tesař Martinneregistrován9101:03:47-
31MA5287Živný MarekOrel Orlice9101:04:10-
32MA5433Straka Tomášneregistrován8401:04:34-
33MA5524Koblížek Miroslavneregistrován9201:04:40-
34MA5752Novotný JanSpartak Letohrad9001:04:55-
35MA5839Vencl Jiříneregistrován7401:05:02-
36MA5996Fikr Zdeněkneregistrován8301:05:08-
37MA6031Hrdina JaroslavFort SMC Ústí nad Orlicí7501:05:15-
38MA6146Lebeda MartinExtrem-Team Hylváty7301:05:17-
39MA6219Doleček MartinSK Žamberk Tessuti Sport7301:05:52-
40MA6356Kačena MartinŽamberk7401:05:58-
41MA6718Koreček Richardneregistrován7601:07:38-
42MA7055Jirčík MiroslavKlášterec nad Orlicí7601:08:11-
43MA7195Ordoš Michalneregistrován8401:08:44-
44MA7363Matějíček Martinneregistrován7501:09:21-
45MA7883Číž OndřejJen Blbni8301:11:07-
46MA816Kochánek PetrJZD Česká Třebová8701:12:18-
47MA83118Mareš Liborneregistrován0001:12:58-
48MA86115Novák Romanneregistrován9001:14:04-
49MA9084Müller Tomášneregistrován8301:15:06-
50MA92121Mihulka Martinneregistrován7601:17:27-
51MA9438Šnábl Zdeněkneregistrován7601:18:37-
52MA9579Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8001:19:32-
53MA98110Havrda JiříDlouhoňovice7301:21:34-
54MA9972Hůlka Martinneregistrován8801:21:50-
55MA100116Paleček Michalneregistrován8301:23:07-
56MA1012Krušina Lubošneregistrován7301:23:46-
57MA10317Mihulka Edaneregistrován7301:24:43-
58MA106113Bednář Lukášneregistrován9001:24:58-
59MA10711Stránský Petrneregistrován8901:26:00-
60MA11399Bednařík Milanneregistrován8601:30:04-
61MA11444Tobiška Jaroslavneregistrován7901:30:13-
62MA11878Fridrych Jindřichneregistrován9401:34:44-
63MA12076Vejda Radekneregistrován8901:56:02-
64MA12177Hubálek Davidneregistrován9001:57:03-
-MA-41Hůlka Tomášneregistrován81DNF-
-MA-114Nastoupil PetrJablonné nad Orlicí90DNF-
Muži nad 40 let (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3104Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:53:39-
2MB414Capoušek MiroslavSokol Hradec Králové7000:53:57-
3MB658Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:54:29-
4MB762Svoboda Marekneregistrován7100:54:54-
5MB1427Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6900:56:20-
6MB1610Strnad TomášSK Žamberk6900:57:08-
7MB2012Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:57:38-
8MB23117Mareš LiborSK Vyhlídka Šternberk6900:57:49-
9MB243Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:58:42-
10MB26111Hanuš PetrCHT Pardubice6400:59:06-
11MB3043Sas Ladislavneregistrován7100:59:57-
12MB31109Širůček JaromírLTC Hradec Králové6201:00:10-
13MB36123Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6301:01:35-
14MB3771Votava Vladimírneregistrován6801:01:44-
15MB39120Svoboda FilipLetohrad 8147101:02:15-
16MB4028Dlabka LudvíkSpolek dobrovolných lížařů6001:02:19-
17MB414Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:02:20-
18MB50122Fajt JanFort SMC Ústí nad Orlicí5101:04:03-
19MB51112Trkal JaroslavChoceň6401:04:09-
20MB6493Samek PavelFort SMC Ústí nad Orlicí5801:06:02-
21MB6547Dian DavidÚstí nad Orlicí7001:06:10-
22MB66101Kalous Tomᚎamberk6401:06:43-
23MB68107Morávek Ivanneregistrován6501:08:04-
24MB7222Brožek Jiříneregistrován7201:09:06-
25MB7564Kuchař Pavelneregistrován7101:10:20-
26MB7675Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7001:10:33-
27MB8060Ulrych Janneregistrován5901:12:03-
28MB8288Tartier Lucneregistrován6901:12:26-
29MB8486Číž Lubošneregistrován6701:13:27-
30MB8929Novotný Přemysl3D Fitness Racing Team5901:14:51-
31MB9692Koblížek JindřichŽamberk4801:20:51-
32MB10245Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5801:24:11-
33MB10891Košta Karelneregistrován5601:27:36-
34MB10913Barvínek Jaroslavneregistrován5601:28:16-
35MB11040Radlinger Františekneregistrován6301:28:27-
36MB11115Jašík Liborneregistrován5601:29:03-
37MB1151Vychánek Josefneregistrován5601:31:29-
Ženy do 30 let (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA74106Remtová EvaJablonné nad Orlicí8601:09:56-
2ZA7753Kolaříková AlžbětaFenix Ski klub Jeseník9001:10:41-
3ZA8569Ondrušková LenkaToveř8601:13:34-
4ZA8726Konvalinová Andreaneregistrována8901:14:37-
5ZA9335Straková Dagmarneregistrována8601:18:28-
6ZA11236Volfová Michaelaneregistrována8301:29:43-
7ZA11634Burešová Evaneregistrována8501:33:50-
8ZA11737Krčmářová Zuzananeregistrována8701:33:51-
Ženy nad 30 let (trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB223Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:52:51-
2ZB347Tylšová DanielaHISPORT Team7801:01:14-
3ZB5381Hyláková DanaTTC Brno6101:04:13-
4ZB56108Loskotová Danielaneregistrována7601:04:43-
5ZB6961Bohdálková Jolananeregistrována7401:08:05-
6ZB7920Stříhavková PetraAC Choceň7901:11:40-
7ZB88100Kalousová AlenaŽamberk8001:14:48-
8ZB9180Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:15:17-
9ZB9789Tartier Veronikaneregistrována7801:21:20-
10ZB10473Zářecká Monikaneregistrována7201:24:56-
11ZB10574Venclová Pavlaneregistrována7901:24:57-
12ZB11959Havlíková Radkaneregistrována7601:36:52-
Trať Plavání - 350 m, Kolo - 17 km, Běh - 4,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Kořínek TomášVysoké Mýto8200:50:26-
1ZB223Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:52:51-
1MB3104Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:53:39-
2MB414Capoušek MiroslavSokol Hradec Králové7000:53:57-
2MA597Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:54:12-
3MB658Fajfr František3D Fitnes Žamberk7200:54:29-
4MB762Svoboda Marekneregistrován7100:54:54-
3MA867Šutera JosefAtletika Polička7900:55:03-
4MA982Balcar MichalUSK Univerzita Brno7900:55:09-
5MA10103Dolejška LubošRychnov nad Kněžnou8700:55:22-
6MA1130Štumpf EduardSokol Kunvald8000:55:26-
7MA1265Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:56:17-
8MA1348Pochobradský Janneregistrován7500:56:19-
5MB1427Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí6900:56:20-
9MA1549Martínek JaroslavTěchonín7400:56:58-
6MB1610Strnad TomášSK Žamberk6900:57:08-
10MA17102Dvořák Jiříneregistrován7900:57:22-
11MA188Hurník Michalneregistrován7800:57:26-
12MA19119Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:57:37-
7MB2012Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:57:38-
13MA2150Joska Marekneregistrován9100:57:43-
14MA2257Holubec MiroslavOstrov7600:57:45-
8MB23117Mareš LiborSK Vyhlídka Šternberk6900:57:49-
9MB243Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:58:42-
15MA2554Cabalka Jaroslavneregistrován8900:58:43-
10MB26111Hanuš PetrCHT Pardubice6400:59:06-
16MA2716Šroler Danielneregistrován8100:59:15-
17MA2894Břinčil RadekSokol Kostelec nad Orlicí7500:59:32-
18MA2970Kubánek MartinTJ Sokol Šternberk8600:59:44-
11MB3043Sas Ladislavneregistrován7100:59:57-
12MB31109Širůček JaromírLTC Hradec Králové6201:00:10-
19MA3268Vlček PetrAtletika Polička8901:00:52-
20MA3351Suchodol JiříSpartak OEZ Letohrad9201:01:01-
2ZB347Tylšová DanielaHISPORT Team7801:01:14-
21MA3585Schwarzbach Martinneregistrován8201:01:23-
13MB36123Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6301:01:35-
14MB3771Votava Vladimírneregistrován6801:01:44-
22MA3898Jašík Mirekneregistrován8801:01:54-
15MB39120Svoboda FilipLetohrad 8147101:02:15-
16MB4028Dlabka LudvíkSpolek dobrovolných lížařů6001:02:19-
17MB414Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:02:20-
23MA425Elčkner MartinJZD8601:02:41-
24MA4332Kučera Martinneregistrován8301:02:53-
25MA4466Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8201:03:08-
26MA459Moravec Filip3D Fitness Race Team8801:03:15-
27MA4690Vávra TomášSK Žamberk9601:03:17-
28MA47105Brožek Tomášneregistrován8301:03:36-
29MA4842Hylský Václavneregistrován8101:03:39-
30MA4925Tesař Martinneregistrován9101:03:47-
18MB50122Fajt JanFort SMC Ústí nad Orlicí5101:04:03-
19MB51112Trkal JaroslavChoceň6401:04:09-
31MA5287Živný MarekOrel Orlice9101:04:10-
3ZB5381Hyláková DanaTTC Brno6101:04:13-
32MA5433Straka Tomášneregistrován8401:04:34-
33MA5524Koblížek Miroslavneregistrován9201:04:40-
4ZB56108Loskotová Danielaneregistrována7601:04:43-
34MA5752Novotný JanSpartak Letohrad9001:04:55-
35MA5839Vencl Jiříneregistrován7401:05:02-
36MA5996Fikr Zdeněkneregistrován8301:05:08-
37MA6031Hrdina JaroslavFort SMC Ústí nad Orlicí7501:05:15-
38MA6146Lebeda MartinExtrem-Team Hylváty7301:05:17-
39MA6219Doleček MartinSK Žamberk Tessuti Sport7301:05:52-
40MA6356Kačena MartinŽamberk7401:05:58-
20MB6493Samek PavelFort SMC Ústí nad Orlicí5801:06:02-
21MB6547Dian DavidÚstí nad Orlicí7001:06:10-
22MB66101Kalous Tomᚎamberk6401:06:43-
41MA6718Koreček Richardneregistrován7601:07:38-
23MB68107Morávek Ivanneregistrován6501:08:04-
5ZB6961Bohdálková Jolananeregistrována7401:08:05-
42MA7055Jirčík MiroslavKlášterec nad Orlicí7601:08:11-
43MA7195Ordoš Michalneregistrován8401:08:44-
24MB7222Brožek Jiříneregistrován7201:09:06-
44MA7363Matějíček Martinneregistrován7501:09:21-
1ZA74106Remtová EvaJablonné nad Orlicí8601:09:56-
25MB7564Kuchař Pavelneregistrován7101:10:20-
26MB7675Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7001:10:33-
2ZA7753Kolaříková AlžbětaFenix Ski klub Jeseník9001:10:41-
45MA7883Číž OndřejJen Blbni8301:11:07-
6ZB7920Stříhavková PetraAC Choceň7901:11:40-
27MB8060Ulrych Janneregistrován5901:12:03-
46MA816Kochánek PetrJZD Česká Třebová8701:12:18-
28MB8288Tartier Lucneregistrován6901:12:26-
47MA83118Mareš Liborneregistrován0001:12:58-
29MB8486Číž Lubošneregistrován6701:13:27-
3ZA8569Ondrušková LenkaToveř8601:13:34-
48MA86115Novák Romanneregistrován9001:14:04-
4ZA8726Konvalinová Andreaneregistrována8901:14:37-
7ZB88100Kalousová AlenaŽamberk8001:14:48-
30MB8929Novotný Přemysl3D Fitness Racing Team5901:14:51-
49MA9084Müller Tomášneregistrován8301:15:06-
8ZB9180Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:15:17-
50MA92121Mihulka Martinneregistrován7601:17:27-
5ZA9335Straková Dagmarneregistrována8601:18:28-
51MA9438Šnábl Zdeněkneregistrován7601:18:37-
52MA9579Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8001:19:32-
31MB9692Koblížek JindřichŽamberk4801:20:51-
9ZB9789Tartier Veronikaneregistrována7801:21:20-
53MA98110Havrda JiříDlouhoňovice7301:21:34-
54MA9972Hůlka Martinneregistrován8801:21:50-
55MA100116Paleček Michalneregistrován8301:23:07-
56MA1012Krušina Lubošneregistrován7301:23:46-
32MB10245Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5801:24:11-
57MA10317Mihulka Edaneregistrován7301:24:43-
10ZB10473Zářecká Monikaneregistrována7201:24:56-
11ZB10574Venclová Pavlaneregistrována7901:24:57-
58MA106113Bednář Lukášneregistrován9001:24:58-
59MA10711Stránský Petrneregistrován8901:26:00-
33MB10891Košta Karelneregistrován5601:27:36-
34MB10913Barvínek Jaroslavneregistrován5601:28:16-
35MB11040Radlinger Františekneregistrován6301:28:27-
36MB11115Jašík Liborneregistrován5601:29:03-
6ZA11236Volfová Michaelaneregistrována8301:29:43-
60MA11399Bednařík Milanneregistrován8601:30:04-
61MA11444Tobiška Jaroslavneregistrován7901:30:13-
37MB1151Vychánek Josefneregistrován5601:31:29-
7ZA11634Burešová Evaneregistrována8501:33:50-
8ZA11737Krčmářová Zuzananeregistrována8701:33:51-
62MA11878Fridrych Jindřichneregistrován9401:34:44-
12ZB11959Havlíková Radkaneregistrována7601:36:52-
63MA12076Vejda Radekneregistrován8901:56:02-
64MA12177Hubálek Davidneregistrován9001:57:03-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód