Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Přespolní běh Areálem zdraví Chábory

9.6.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh Areálem zdraví Chábory
  • datum konání: 9.6.2013
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 3,333 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ530Metelka OndřejOK 99 Hradec Králové0100:14:52-
2MJ714Ovčarik AdamAO TJ Dobruška9700:14:59-
3MJ922Švec VojtěchSokol Hradec Králové0000:15:59-
Muži 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí n.O.7900:37:42-
2MA756Bezděk PavelRedpoint HQBC8600:43:44-
3MA1132Jakubec MartinBaláž Extreme Team7900:45:15-
4MA1212Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:45:35-
5MA1337Macek JanJiskra Litomyšl8700:45:52-
6MA1810Šimák JanHradec Králové8300:46:27-
7MA2453Jirka JanAC Náchod8300:47:28-
8MA268Macháček LukášHOVRCH7900:47:39-
9MA279Janeček PavelLukavice 1419000:47:43-
10MA3041Pop LukášLhota Netřeba8200:48:53-
11MA3438Matoušek JosefHradec Králové7900:50:32-
12MA407Kapl TomášRychnov nad Kněžnou9100:52:26-
Muži 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB222Kincl MarekSport Hotárek Náchod7400:41:26-
2MB33Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:42:14-
3MB626Jílek KamilBK Čestice7300:43:21-
4MB952Čáp OndřejKOB Dobruška7400:44:44-
5MB1433Jelen JindřichSKI Skuhrov nad Bělou7400:45:57-
6MB1950Horvat DavidHradec Králové7300:46:29-
7MB225Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:46:57-
8MB3149Rašek VáclavTriclub Dobruška7500:48:58-
9MB3644Mervart VáclavTC Dobruška7000:51:05-
10MB4146Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:52:27-
11MB4320Jirásko DušanSK Srch7300:52:43-
12MB4534Švec JaroslavA.C.W.7200:54:15-
13MB4619Jirásko LubomírSK Srch7100:54:40-
14MB5424Moník MilanMT Smiřice6901:02:31-
15MB5530Malý JiříBK Čestice7201:04:53-
Muži 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC415Klimeš JiříAC Náchod6100:42:50-
2MC829Vejběra JanCyklo POKR HK6600:43:57-
3MC1021Vanta JosefSK Hronov6200:45:05-
4MC1554Tichý PavelAC Náchod6300:46:01-
5MC2013Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:46:40-
6MC216Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:53-
7MC2839Flegl BohumilSKIBOB Klub Dobruška6000:48:09-
8MC2925Ovčarik LuděkAO TJ Dobruška6600:48:35-
9MC3714Skalický JosefŽichlínek6200:51:28-
10MC3945Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:52:00-
11MC4223Mazač JaroslavBONBON Police n.M.6800:52:34-
12MC4443Hofman OldřichTriclub Dobruška6300:54:11-
13MC4948Jarkovský PavelSDH Provoz6400:56:59-
14MC5116Smith GrahameVrchlabí6600:59:25-
15MC5651Krátký JosefHvězda Pardubice6501:10:56-
16MC5757Granzul MiroMan Power6301:19:37-
Muži 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD535Siegel JosefAC Choceň5800:43:13-
2MD161Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:46:04-
3MD1742Bláha MilanAF Křovice5700:46:21-
4MD232Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:02-
5MD2527Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:47:33-
6MD3240Menšík JanJablonec nad Nisou5600:49:05-
7MD3547Frinta PetrAC Náchod5800:50:48-
8MD3831Sedlák JiříPřelouč5800:51:32-
9MD4755Krajč ZdeněkTrutnov5400:55:09-
10MD5336Weisse FrankMezium a.s. Pěčín5401:02:16-
Muži 65 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3311Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:50:31-
2ME4817Groh StanislavAC Vrchlabí4600:55:16-
3ME5028Bielčik JindřichBRAVO4000:58:28-
4ME5218Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:01:35-
Juniorky 19 let a mladší (trať 3,333 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ634Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:14:53-
2ZJ1113Rozinková LenkaAO TJ Dobruška0100:16:32-
3ZJ161Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:17:08-
4ZJ1815Prudičová PavlínaAO TJ Dobruška0200:18:37-
5ZJ254Vašíčková KateřinaMaratonstav Úpice9600:33:33-
Ženy 20-34 let (trať 3,333 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA318Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:14:47-
2ZA125Šimáková KláraHradec Králové8300:16:40-
3ZA1335Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:16:44-
4ZA1426Štěpánová DitaKOB Dobruška7900:16:51-
5ZA1537Šramarová ŠárkaJaroměř8500:17:04-
6ZA1936Václavková VeronikaAtletika Dobruška8200:18:44-
7ZA219Pecháčková SilvieSopotnice8200:19:06-
Ženy 35-44 let (trať 3,333 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB131Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:13:01-
2ZB27Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:14:45-
3ZB48Tobišková TerezaSokol Potštejn7700:14:48-
4ZB1016Vejběrová EvaCyklo POKR HK7600:16:29-
Ženy 45 let a starší (trať 3,333 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC817Jirásková EvaLanškroun6400:15:32-
2ZC1712Hauschková DagmarSpartak Police n.M.6500:18:26-
3ZC2032Mervartová LenkaAtletika Dobruška6700:18:46-
4ZC2220Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:19:15-
5ZC2319Šternerová HanaHradec Králové6300:22:18-
6ZC246Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:23:54-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí n.O.7900:37:42-
1MB222Kincl MarekSport Hotárek Náchod7400:41:26-
2MB33Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:42:14-
1MC415Klimeš JiříAC Náchod6100:42:50-
1MD535Siegel JosefAC Choceň5800:43:13-
3MB626Jílek KamilBK Čestice7300:43:21-
2MA756Bezděk PavelRedpoint HQBC8600:43:44-
2MC829Vejběra JanCyklo POKR HK6600:43:57-
4MB952Čáp OndřejKOB Dobruška7400:44:44-
3MC1021Vanta JosefSK Hronov6200:45:05-
3MA1132Jakubec MartinBaláž Extreme Team7900:45:15-
4MA1212Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:45:35-
5MA1337Macek JanJiskra Litomyšl8700:45:52-
5MB1433Jelen JindřichSKI Skuhrov nad Bělou7400:45:57-
4MC1554Tichý PavelAC Náchod6300:46:01-
2MD161Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:46:04-
3MD1742Bláha MilanAF Křovice5700:46:21-
6MA1810Šimák JanHradec Králové8300:46:27-
6MB1950Horvat DavidHradec Králové7300:46:29-
5MC2013Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:46:40-
6MC216Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:53-
7MB225Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:46:57-
4MD232Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:02-
7MA2453Jirka JanAC Náchod8300:47:28-
5MD2527Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:47:33-
8MA268Macháček LukášHOVRCH7900:47:39-
9MA279Janeček PavelLukavice 1419000:47:43-
7MC2839Flegl BohumilSKIBOB Klub Dobruška6000:48:09-
8MC2925Ovčarik LuděkAO TJ Dobruška6600:48:35-
10MA3041Pop LukášLhota Netřeba8200:48:53-
8MB3149Rašek VáclavTriclub Dobruška7500:48:58-
6MD3240Menšík JanJablonec nad Nisou5600:49:05-
1ME3311Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:50:31-
11MA3438Matoušek JosefHradec Králové7900:50:32-
7MD3547Frinta PetrAC Náchod5800:50:48-
9MB3644Mervart VáclavTC Dobruška7000:51:05-
9MC3714Skalický JosefŽichlínek6200:51:28-
8MD3831Sedlák JiříPřelouč5800:51:32-
10MC3945Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:52:00-
12MA407Kapl TomášRychnov nad Kněžnou9100:52:26-
10MB4146Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:52:27-
11MC4223Mazač JaroslavBONBON Police n.M.6800:52:34-
11MB4320Jirásko DušanSK Srch7300:52:43-
12MC4443Hofman OldřichTriclub Dobruška6300:54:11-
12MB4534Švec JaroslavA.C.W.7200:54:15-
13MB4619Jirásko LubomírSK Srch7100:54:40-
9MD4755Krajč ZdeněkTrutnov5400:55:09-
2ME4817Groh StanislavAC Vrchlabí4600:55:16-
13MC4948Jarkovský PavelSDH Provoz6400:56:59-
3ME5028Bielčik JindřichBRAVO4000:58:28-
14MC5116Smith GrahameVrchlabí6600:59:25-
4ME5218Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:01:35-
10MD5336Weisse FrankMezium a.s. Pěčín5401:02:16-
14MB5424Moník MilanMT Smiřice6901:02:31-
15MB5530Malý JiříBK Čestice7201:04:53-
15MC5651Krátký JosefHvězda Pardubice6501:10:56-
16MC5757Granzul MiroMan Power6301:19:37-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód