Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Jestřebí kros

6.7.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jestřebí kros
  • datum konání: 6.7.2013
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Jestřebí kros

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA192Čivrný JiříSK Nové Město na Moravě8000:38:24-
2MA468Zajac LeszekFaurecia8300:42:58-
3MA647Bezděk PavelRedpoint HQBC8600:44:00-
4MA2276Prokš MichaelActive Sport9600:50:20-
5MA2472Jirka JanNáchod8300:50:22-
Muži 35-44 let (trať 10,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB377Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:41:25-
2MB782Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:44:15-
3MB1884Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:48:25-
4MB2133Resl JanJaroměř7600:49:17-
Muži 45-54 let (trať 10,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC229Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:40:47-
2MC580Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:43:26-
3MC991Klimeš JiříAC Náchod6100:44:22-
4MC1079Holický MilanPardubice6500:46:28-
5MC1196Vanta JosefSK Hronov6200:46:53-
6MC1749Zelený LuděkAC Náchod6100:48:24-
7MC1927Tichý PavelAC Náchod6300:48:35-
8MC2648Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:52:29-
9MC2946Mazač JaroslavBONBON Police nad Metují6800:53:48-
10MC3132Vanta StanislavVelké Poříčí6300:55:17-
11MC3890Smith GrahameVrchlabí6601:00:58-
12MC4040Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6501:03:40-
13MC4299Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:08:12-
Muži 55-64 let (trať 10,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD894Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:44:18-
2MD1587Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:28-
3MD2088Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:48:36-
4MD2569Zajac LeszekWKB Walbrzych5000:51:12-
5MD2871Sedlák JiříPřelouč5800:53:40-
6MD3344Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:57:13-
7MD3997Rücker OldřichBon Bon Lhota5501:01:38-
Muži 65 let a starší (trať 10,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3593Groh StanislavAC Vrchlabí4600:58:08-
2ME4186Tučný JanMK Pardubice4701:05:46-
Ženy 34 let a mladší (trať 10,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1285Hanušová LenkaTT Janovičky7900:47:02-
2ZA1378Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:47:09-
3ZA1673Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:48:10-
4ZA2781Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:53:38-
5ZA36100Šramarová ŠárkaJaroměř8500:59:39-
Ženy 35-44 let (trať 10,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1498Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:47:27-
2ZB2370Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:50:21-
3ZB3274Pončová EvaACTIVE SPORT7400:55:53-
4ZB3735Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7201:00:34-
Ženy 45 let a starší (trať 10,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3077Jirásková EvaLanškroun6400:55:07-
2ZC3495Šefcová EvaSpartak Police nad Metují6400:57:35-
3ZC4383Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:18:52-
Trať 10,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA192Čivrný JiříSK Nové Město na Moravě8000:38:24-
1MC229Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:40:47-
1MB377Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:41:25-
2MA468Zajac LeszekFaurecia8300:42:58-
2MC580Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:43:26-
3MA647Bezděk PavelRedpoint HQBC8600:44:00-
2MB782Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:44:15-
1MD894Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:44:18-
3MC991Klimeš JiříAC Náchod6100:44:22-
4MC1079Holický MilanPardubice6500:46:28-
5MC1196Vanta JosefSK Hronov6200:46:53-
1ZA1285Hanušová LenkaTT Janovičky7900:47:02-
2ZA1378Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:47:09-
1ZB1498Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:47:27-
2MD1587Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:28-
3ZA1673Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:48:10-
6MC1749Zelený LuděkAC Náchod6100:48:24-
3MB1884Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:48:25-
7MC1927Tichý PavelAC Náchod6300:48:35-
3MD2088Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:48:36-
4MB2133Resl JanJaroměř7600:49:17-
4MA2276Prokš MichaelActive Sport9600:50:20-
2ZB2370Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:50:21-
5MA2472Jirka JanNáchod8300:50:22-
4MD2569Zajac LeszekWKB Walbrzych5000:51:12-
8MC2648Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:52:29-
4ZA2781Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:53:38-
5MD2871Sedlák JiříPřelouč5800:53:40-
9MC2946Mazač JaroslavBONBON Police nad Metují6800:53:48-
1ZC3077Jirásková EvaLanškroun6400:55:07-
10MC3132Vanta StanislavVelké Poříčí6300:55:17-
3ZB3274Pončová EvaACTIVE SPORT7400:55:53-
6MD3344Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:57:13-
2ZC3495Šefcová EvaSpartak Police nad Metují6400:57:35-
1ME3593Groh StanislavAC Vrchlabí4600:58:08-
5ZA36100Šramarová ŠárkaJaroměř8500:59:39-
4ZB3735Šimonová ŠárkaČervený Kostelec7201:00:34-
11MC3890Smith GrahameVrchlabí6601:00:58-
7MD3997Rücker OldřichBon Bon Lhota5501:01:38-
12MC4040Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6501:03:40-
2ME4186Tučný JanMK Pardubice4701:05:46-
13MC4299Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6501:08:12-
3ZC4383Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:18:52-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód