Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh kladským pomezím

5.7.2013, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kladským pomezím
  • datum konání: 5.7.2013
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh kladským pomezím

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Čivrný JiříSK Nové Město na Moravě8000:34:08-
2MA92Bezděk PavelRedpoint HQBC8600:37:46-
3MA133Bárta MartinHvězda SKP Pardubice9800:38:29-
4MA234Šimák JanHradec Králové8300:40:46-
5MA435Tejkal Marek-8000:49:16-
Muži 35-44 let (trať 10,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB36Kincl MarekSport Hotárek Náchod7400:36:17-
2MB47Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:36:44-
3MB58Kábrt MichalRtyně v Podkrkonoší7200:37:06-
4MB129Friede JanHospoda Na Kopci7700:38:15-
5MB1810Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:40:01-
6MB1911Horvát DavidHradec Králové7300:40:03-
7MB2112Resl JanJaroměř7600:40:35-
8MB2413Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:40:55-
9MB3314Jirásko DušanSK Srch7300:44:32-
10MB4015Janovský MiroslavHronov7700:46:34-
Muži 45-54 let (trať 10,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC216Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:35:44-
2MC617Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:37:09-
3MC818Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:41-
4MC1019Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:37:48-
5MC1120Klimeš JiříAC Náchod6100:38:00-
6MC1421Havlíček IvoLánov6600:38:39-
7MC2022Tichý PavelAC Náchod6300:40:22-
8MC2923Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:41:56-
9MC4424Hostinský JaroslavHPB Pardubice6400:49:24-
10MC4725Král ZdeněkNáchod6800:49:57-
11MC4826Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:49:59-
12MC4927Smith GrahameVrchlabí6600:50:09-
13MC5628Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:57:48-
Muži 55-64 let (trať 10,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD729Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:37:16-
2MD1530Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:39:06-
3MD1731Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:39:53-
4MD2532Tarant JiříPraha 105800:41:08-
5MD2733Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:33-
6MD3034Bříza VladimírKRB Chrudim5100:42:04-
7MD3135Sedlák JiříPřelouč5800:44:06-
8MD3736Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:41-
9MD3937Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:45:55-
10MD5238Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:51:22-
Muži 65 let a starší (trať 10,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3239Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:44:27-
2ME3540Stein KarelNáchod4700:45:07-
3ME4241Groh StanislavAC Vrchlabí4600:48:41-
4ME5042Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:50:24-
5ME5143Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:50:48-
6ME5346Doležal StanislavBK Pardubice3800:51:28-
7ME5447Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:52:39-
8ME5544Tučný JanMK Pardubice4700:54:10-
9ME5845Vorel MilanSlatiňany4000:58:01-
10ME6148Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:08:19-
Ženy 34 let a mladší (trať 10,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1649Hanušová LenkaTT Janovičky7900:39:35-
2ZA2650Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:41:26-
3ZA3651Šimáková KláraHradec Králové8300:45:39-
4ZA4652Švamurová ŠárkaJaroměř8500:49:48-
Ženy 35-44 let (trať 10,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2253Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:40:42-
2ZB2854Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:41:39-
3ZB3855Vejběrová EvaCYKLO POKR7600:45:53-
4ZB4156Pončová EvaActive sport Jaroměř7400:46:50-
Ženy 45 let starší (trať 10,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3358Jirásková EvaLanškroun6400:44:32-
2ZC4559Ševcová EvaSpartak Police n.M.6400:49:34-
3ZC5757Čejková HanaOlomouc4900:57:51-
4ZC5960Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:00:03-
5ZC6061Šternerová HanaHradec Králové6301:01:42-
Trať 10,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Čivrný JiříSK Nové Město na Moravě8000:34:08-
1MC216Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:35:44-
1MB36Kincl MarekSport Hotárek Náchod7400:36:17-
2MB47Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:36:44-
3MB58Kábrt MichalRtyně v Podkrkonoší7200:37:06-
2MC617Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:37:09-
1MD729Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:37:16-
3MC818Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:41-
2MA92Bezděk PavelRedpoint HQBC8600:37:46-
4MC1019Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:37:48-
5MC1120Klimeš JiříAC Náchod6100:38:00-
4MB129Friede JanHospoda Na Kopci7700:38:15-
3MA133Bárta MartinHvězda SKP Pardubice9800:38:29-
6MC1421Havlíček IvoLánov6600:38:39-
2MD1530Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:39:06-
1ZA1649Hanušová LenkaTT Janovičky7900:39:35-
3MD1731Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:39:53-
5MB1810Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:40:01-
6MB1911Horvát DavidHradec Králové7300:40:03-
7MC2022Tichý PavelAC Náchod6300:40:22-
7MB2112Resl JanJaroměř7600:40:35-
1ZB2253Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:40:42-
4MA234Šimák JanHradec Králové8300:40:46-
8MB2413Vašíček MartinMaratonstav Úpice7100:40:55-
4MD2532Tarant JiříPraha 105800:41:08-
2ZA2650Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:41:26-
5MD2733Šolc VítězslavBKL Machov5700:41:33-
2ZB2854Brumlichová RomanaMedvědí doupě7600:41:39-
8MC2923Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:41:56-
6MD3034Bříza VladimírKRB Chrudim5100:42:04-
7MD3135Sedlák JiříPřelouč5800:44:06-
1ME3239Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:44:27-
9MB3314Jirásko DušanSK Srch7300:44:32-
1ZC3358Jirásková EvaLanškroun6400:44:32-
2ME3540Stein KarelNáchod4700:45:07-
3ZA3651Šimáková KláraHradec Králové8300:45:39-
8MD3736Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:41-
3ZB3855Vejběrová EvaCYKLO POKR7600:45:53-
9MD3937Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:45:55-
10MB4015Janovský MiroslavHronov7700:46:34-
4ZB4156Pončová EvaActive sport Jaroměř7400:46:50-
3ME4241Groh StanislavAC Vrchlabí4600:48:41-
5MA435Tejkal Marek-8000:49:16-
9MC4424Hostinský JaroslavHPB Pardubice6400:49:24-
2ZC4559Ševcová EvaSpartak Police n.M.6400:49:34-
4ZA4652Švamurová ŠárkaJaroměř8500:49:48-
10MC4725Král ZdeněkNáchod6800:49:57-
11MC4826Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:49:59-
12MC4927Smith GrahameVrchlabí6600:50:09-
4ME5042Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:50:24-
5ME5143Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:50:48-
10MD5238Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:51:22-
6ME5346Doležal StanislavBK Pardubice3800:51:28-
7ME5447Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:52:39-
8ME5544Tučný JanMK Pardubice4700:54:10-
13MC5628Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:57:48-
3ZC5757Čejková HanaOlomouc4900:57:51-
9ME5845Vorel MilanSlatiňany4000:58:01-
4ZC5960Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:00:03-
5ZC6061Šternerová HanaHradec Králové6301:01:42-
10ME6148Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3501:08:19-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód