Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Kunvaldský půlmaraton

2.11.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kunvaldský půlmaraton
  • datum konání: 2.11.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Kunvald

Sociální sítě

Místo konání

Sokolovna Kunvald, GPS 50°7'42.263N, 16°30'2.910E
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:45 do 9:45 hodin, předem na níže uvedený email

Startovné

100 Kč, zahrnuje zázemí tělocvičny, občerstvení na trati i v cíli,výsledkovou listinu a bohaté sportovní zážitky!!!

Popis tratě

dlouhá 21 097 metrů, převýšení 420 m, po asfaltových cestách, běží se ve dvou okruzích, start a cíl u Sokolovny

Ceny pro vítěze

věcné, dle kategorií

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Eda Štumpf
606 626 715

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

triatlonkunvald@seznam.cz

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8401:20:39-
2MA216Šutera JosefAtletika Polička7901:22:28-
3MA310Toman RadekAFK Kornice8701:23:28-
4MA411Pistulka OndřejNYX.cz8101:25:34-
5MA64Doleček JosefFort SMC Ú/O7901:27:40-
6MA88Vaško AdamŽamberk8901:29:03-
7MA1124Adamec JosefINOB8101:31:19-
8MA1219Kašpar MichalRS Vlašim7601:31:40-
8MA1227Martinec LubošSolnice8201:31:40-
10MA1618Kubín TomášRS Vlašim8101:33:21-
11MA1917Bílek JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8801:35:10-
12MA2021Franke LukášVlčkovice8501:36:03-
13MA2115Fišer Martinneregistrován8101:36:59-
14MA221Novák VlastimilAK Kurník8501:38:12-
15MA2413Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:41:21-
16MA285Lusk Milanneregistrován8901:43:10-
17MA3120Müler Janneregistrován8201:44:43-
18MA3522Roleček MilanPěčín7601:48:03-
19MA3625Tulis Petrneregistrován7401:48:10-
20MA4212Jirčík Miroslav3D Fitness race team7601:51:55-
21MA4323Kopeček RichardPiletice7601:52:32-
22MA457Jireš Jakubneregistrován9201:53:27-
23MA469Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7401:54:07-
24MA556Pross RomanSpartak Vrchlabí7702:02:22-
25MA5914Hovorka TomášŘíčky v O.h.7602:15:01-
Muži B (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB736Doucha JiříHvězda Pardubice7101:28:38-
2MB937Mařík Jiří3D Fitnes race team7201:29:27-
3MB1035Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:30:37-
4MB1434Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:32:48-
5MB1531Belobrad IvanŽamberk6601:33:05-
6MB1733Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7201:33:40-
7MB1832Souček JanŠumperk6501:34:27-
8MB2542Hrubý MilošBK Čestice7201:41:39-
9MB2945Uvízl AlešUničov7101:43:34-
10MB3844Kunčár ZdeněkLanškroun7301:49:25-
11MB4046Franc DanielHK Trumpetisti Vamberk7101:50:10-
12MB4738Rapčák MichalLipovka7301:55:08-
13MB4843Vanický PetrAtletika TJ Sokol Žamberk7301:55:31-
14MB5039Vejnar JanHK Trumpetisti Vamberk7101:57:16-
15MB5740Křepinský Davidneregistrován7002:05:02-
16MB5841Kouba Martinneregistrován7202:06:38-
17MB6048Kopecký Oldřichneregistrován6602:16:02-
18MB6347Tůma PetrWorld sumo maraton team6802:43:36-
Muži C (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC562Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6101:26:47-
2MC2365Fikejs Vladimír3D Fitnes race team5701:39:27-
3MC2666Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6001:42:26-
4MC2784Drozd JiříPardubice5701:42:40-
5MC3363Turistický běžecExtraliga5801:46:58-
6MC3472Tarant LadislavTragéd tým Líšnice6001:47:54-
7MC3768Samek PavelFort SMC Ústí nad Orlicí5801:48:58-
8MC3971Jindra JiříKunvald - ák6201:49:48-
9MC4464Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:52:38-
10MC5269Jedlička VáclavSK Žamberk6101:59:11-
11MC5361Nastoupil PetrDC6302:00:21-
12MC5667Vebr JaroslavSki klub Ú/O5302:03:31-
13MC6170Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5902:21:23-
Ženy A (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4985Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:57:14-
2ZA5462Garbelini HanaKunvald8302:00:51-
Ženy B (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB30100Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:44:03-
2ZB32103Doskočilová RadkaKB Letohrad7801:45:42-
3ZB4187Kopecky VeraTSG Leihgestern6701:50:30-
4ZB51102Tabachová Gabrielaneregistrována7501:58:12-
5ZB62101Svobodová VeronikaSokol Častolovice7102:28:24-
Lidový běh - muži (trať 10,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM12Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:42:30-
2LM24Vlček PetrSK PRIMA Polička8900:44:10-
3LM35Bielčik PetrLichkov7100:44:27-
4LM47Živný MarekOrel Orlice9100:44:49-
5LM513Mikelka OskarSKM Vraclav7800:50:33-
6LM69Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:51:59-
7LM814Kaška PavelSK Kyšperk6700:54:22-
8LM910Hlavsa JakubJ&R Sport8700:54:53-
9LM1112Karpíšek DavidSokol Libchavy8000:56:59-
10LM123Fogl MichalKunvald6600:59:37-
11LM141Kuděla PetrBKK5700:59:51-
12LM156Bielčik JiříLichkov8501:01:41-
13LM168Bielčik JindřichLichkov4001:01:49-
14LM1711Lebeda MartinExtrém Team Hylváty7301:05:27-
Lidový běh - ženy (trať 10,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LZ736Fáberová ZuzanaJablonné nad Orlicí9600:52:51-
2LZ1031Kladivová ŠárkaŽamberk9300:56:58-
3LZ1335Jedličková VeronikaSK Žamberk9600:59:40-
4LZ1832Belobradová KarolínaŽamberk9901:14:46-
5LZ1934Přibylová RadkaKostelec nad Orlicí7201:16:13-
6LZ2033Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:22:07-
Trať 10,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM12Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:42:30-
2LM24Vlček PetrSK PRIMA Polička8900:44:10-
3LM35Bielčik PetrLichkov7100:44:27-
4LM47Živný MarekOrel Orlice9100:44:49-
5LM513Mikelka OskarSKM Vraclav7800:50:33-
6LM69Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:51:59-
1LZ736Fáberová ZuzanaJablonné nad Orlicí9600:52:51-
7LM814Kaška PavelSK Kyšperk6700:54:22-
8LM910Hlavsa JakubJ&R Sport8700:54:53-
2LZ1031Kladivová ŠárkaŽamberk9300:56:58-
9LM1112Karpíšek DavidSokol Libchavy8000:56:59-
10LM123Fogl MichalKunvald6600:59:37-
3LZ1335Jedličková VeronikaSK Žamberk9600:59:40-
11LM141Kuděla PetrBKK5700:59:51-
12LM156Bielčik JiříLichkov8501:01:41-
13LM168Bielčik JindřichLichkov4001:01:49-
14LM1711Lebeda MartinExtrém Team Hylváty7301:05:27-
4LZ1832Belobradová KarolínaŽamberk9901:14:46-
5LZ1934Přibylová RadkaKostelec nad Orlicí7201:16:13-
6LZ2033Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:22:07-
Trať 21,097 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8401:20:39-
2MA216Šutera JosefAtletika Polička7901:22:28-
3MA310Toman RadekAFK Kornice8701:23:28-
4MA411Pistulka OndřejNYX.cz8101:25:34-
1MC562Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6101:26:47-
5MA64Doleček JosefFort SMC Ú/O7901:27:40-
1MB736Doucha JiříHvězda Pardubice7101:28:38-
6MA88Vaško AdamŽamberk8901:29:03-
2MB937Mařík Jiří3D Fitnes race team7201:29:27-
3MB1035Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6501:30:37-
7MA1124Adamec JosefINOB8101:31:19-
8MA1219Kašpar MichalRS Vlašim7601:31:40-
8MA1227Martinec LubošSolnice8201:31:40-
4MB1434Sedláček RomanActivity Lanškroun6401:32:48-
5MB1531Belobrad IvanŽamberk6601:33:05-
10MA1618Kubín TomášRS Vlašim8101:33:21-
6MB1733Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7201:33:40-
7MB1832Souček JanŠumperk6501:34:27-
11MA1917Bílek JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8801:35:10-
12MA2021Franke LukášVlčkovice8501:36:03-
13MA2115Fišer Martinneregistrován8101:36:59-
14MA221Novák VlastimilAK Kurník8501:38:12-
2MC2365Fikejs Vladimír3D Fitnes race team5701:39:27-
15MA2413Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8401:41:21-
8MB2542Hrubý MilošBK Čestice7201:41:39-
3MC2666Hodek RomanTJ Sokol Kunvald6001:42:26-
4MC2784Drozd JiříPardubice5701:42:40-
16MA285Lusk Milanneregistrován8901:43:10-
9MB2945Uvízl AlešUničov7101:43:34-
1ZB30100Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7001:44:03-
17MA3120Müler Janneregistrován8201:44:43-
2ZB32103Doskočilová RadkaKB Letohrad7801:45:42-
5MC3363Turistický běžecExtraliga5801:46:58-
6MC3472Tarant LadislavTragéd tým Líšnice6001:47:54-
18MA3522Roleček MilanPěčín7601:48:03-
19MA3625Tulis Petrneregistrován7401:48:10-
7MC3768Samek PavelFort SMC Ústí nad Orlicí5801:48:58-
10MB3844Kunčár ZdeněkLanškroun7301:49:25-
8MC3971Jindra JiříKunvald - ák6201:49:48-
11MB4046Franc DanielHK Trumpetisti Vamberk7101:50:10-
3ZB4187Kopecky VeraTSG Leihgestern6701:50:30-
20MA4212Jirčík Miroslav3D Fitness race team7601:51:55-
21MA4323Kopeček RichardPiletice7601:52:32-
9MC4464Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5801:52:38-
22MA457Jireš Jakubneregistrován9201:53:27-
23MA469Mikyska MichalSKITRI Jablonné nad Orlicí7401:54:07-
12MB4738Rapčák MichalLipovka7301:55:08-
13MB4843Vanický PetrAtletika TJ Sokol Žamberk7301:55:31-
1ZA4985Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7901:57:14-
14MB5039Vejnar JanHK Trumpetisti Vamberk7101:57:16-
4ZB51102Tabachová Gabrielaneregistrována7501:58:12-
10MC5269Jedlička VáclavSK Žamberk6101:59:11-
11MC5361Nastoupil PetrDC6302:00:21-
2ZA5462Garbelini HanaKunvald8302:00:51-
24MA556Pross RomanSpartak Vrchlabí7702:02:22-
12MC5667Vebr JaroslavSki klub Ú/O5302:03:31-
15MB5740Křepinský Davidneregistrován7002:05:02-
16MB5841Kouba Martinneregistrován7202:06:38-
25MA5914Hovorka TomášŘíčky v O.h.7602:15:01-
17MB6048Kopecký Oldřichneregistrován6602:16:02-
13MC6170Novotný Přemysl3D Fitness Race Team5902:21:23-
5ZB62101Svobodová VeronikaSokol Častolovice7102:28:24-
18MB6347Tůma PetrWorld sumo maraton team6802:43:36-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Pívo, klobása a tatarák jsou vysokým favoritem i pro příští rok
turistickybezec

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód