Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

13. WMMR, Úpice, Czech Republic 2013

31.8.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 13. WMMR, Úpice, Czech Republic 2013
  • datum konání: 31.8.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 13. WMMR, Úpice, Czech Republic 2013

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

M35 (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M351473Manning TommyUSA7600:37:440,00
2M352368Kruczkowski DariuszTS Regle Szklarska Poręba7500:40:130,00
3M353380Gruber RobertLC ASKO Henndorf7500:40:500,00
4M35689Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:41:310,00
5M358358Scarcia GianlucaASD Atletica Capo di Leuca7700:41:510,00
6M3514420Kon PiotrRWD Montrail Team7800:43:070,00
7M3518373Faron RobertUKS warta Kamienica7400:43:290,00
8M3535337Morassi AlessandroU.S. ALDO MORO PALUZZA7600:44:440,00
9M354068Bailey LanNewcastle AC7800:45:040,00
10M3549425Ondrášek MarekSILVINI SKI TRAB TEAM7400:45:400,00
11M355381Marcel FrankLAZ Puma Rhein-Sieg7800:45:500,00
12M3557267Veber JosefSK Jeseniova7500:45:530,00
13M3558408Kovář RomanFORTEX SKI Moravský Beroun7700:45:540,00
14M3562401Taylor BrendonRossendale7400:46:110,00
15M3586118Green JonathanPreston Harriers7400:48:300,00
16M35119223Bello MarioASD Atletica Capo di Leuca7400:50:410,00
16M35119388Durovec MiroslavDubnica nN7700:50:410,00
18M35154101Meder JorgGermany7500:52:590,00
19M35227227Čáp OndřejTJ Dobruška7400:56:430,00
20M3524082Sajitz OlafLAZ Puma Rhein-Sieg7500:57:300,00
21M35267429Macdomhnaill DamienIreland7500:58:570,00
22M35275303Schmidt RomanVysoká n. L.7500:59:220,00
23M35341192Raccagni LorenzoATLETICA PARATICO7701:03:260,00
24M35414266Machačka PavelHradec Králové7701:11:080,00
-M35-344Doxryd ChristopherSpring Amal75DNF-
-M35-424Roleček MilanPěčín76DNF-
-M35-60Škvor VáclavCK-Sport75DNF-
M40 (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M407188Antonini GiuseppeATLETICA PARATICO7100:41:400,00
2M4011296Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:290,00
3M4015417Geerdink BjörnMarathon Pim Mulier7000:43:170,00
4M4016338Morocutti GionniITA7300:43:250,00
5M4020339Morocutti AntonelloU.S.ALDO MORO PALUZZA7100:43:360,00
6M4022451Sági JózsefVISEVAC7100:43:420,00
7M4024371Ojeda Montesdeoca Juan MatiasTRIVALLE. GRAN CANARIA 20147200:43:520,00
8M4025254Langer ThomasTV Jahn Kempten6900:43:530,00
9M4026289Mietzsch DenisMTV 1881 Ingolstadt7200:44:010,00
10M4028376Žák JiříMK SEITL OSTRAVA7100:44:110,00
11M4032334Wasowicz JanPolska7300:44:360,00
12M4036279Malý JanSokol Nová Paka7300:44:450,00
13M4037416Geerdink MaykelMarathon Pim Mulier7000:44:520,00
14M4038386Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:010,00
15M4043378Brown JohnAmbleside6900:45:180,00
16M4052216Schneider HeikoVfB Stuttgart 1893 e.V.6900:45:460,00
17M40567Hermann MatthiasBautzner LV Rot-Weir.. 907300:45:520,00
18M4061259Disslbacher JosefLCAV doubrava6900:46:060,00
19M4064332Zabczynski Dominikbiegigorskie.pl7100:46:310,00
20M4065444Furár MilanBK Hory zhora7000:46:370,00
21M4066333Rakus KornelKS Kandahar7000:46:450,00
22M4082239Bugáň VendelínJogging klub Dubnica nad Váhom7000:48:100,00
23M4090307Bolt RichardSalomon Running7000:48:360,00
24M409143Škrabálek JanXalpsteam7000:48:460,00
25M4093153Farovik KlasNore Neset II7000:48:590,00
26M40104467Rath HolgerGermany7100:49:360,00
27M40105409Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:49:380,00
28M40107246Jadrný LubomírRENOVA RACE Team Usti nad Orlicf7300:49:440,00
29M40113318Klein PetrJičín7300:50:060,00
30M40116245Tomcany MiroslavJogging club Dubnica n/v7100:50:260,00
31M40128269Junga MariánBK Lysa pod Makytou6900:51:170,00
32M40131461Vykysaly StanislavSlovakia7200:51:260,00
33M4014249Ludvigsen BjarneNOR- Bergen7000:52:190,00
34M40148396Pávek MichalHradní stráž7200:52:320,00
35M40156213Neumann MiroslavASK Děčín7300:53:070,00
36M4016613Menhert ChristophBautzener LV Rot-Weir.. 906900:53:230,00
37M40184232Tihonovich AndreyRussia7100:54:250,00
38M401882Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:54:360,00
39M4019574Koutník DušanVlastibořice7200:54:520,00
40M40204170Lambert MilošVK Lysa nad Labem6900:55:220,00
41M40230469Wild WolfgangGermany6900:56:560,00
42M40232214Bulva PavelASK Děčín7000:57:050,00
43M40248436Skalický PetrAllianz7300:57:450,00
44M40275177Šebek DušanSK Horymír Neumětely7200:59:220,00
45M40293342Pieri DennisU.S.ALDO MORO PALUZZA7201:00:300,00
46M40363511Šoltys MarekENERGYTEAM7301:05:040,00
-M40-100Kuchenmeister MartinTeam erdinger alkoholfrei69DNF-
M45 (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M459211Sichermann PaulTSV 1860 Ansbach6500:41:560,00
2M4510167Czyz GrzegorzAutomatyka Tarnow- Azoty6700:42:120,00
3M451298Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:42:570,00
4M4519165Burdett FrancisUSA6500:43:310,00
5M4520212Dugdale PaulKendal6500:43:360,00
6M4523264Jančík BořekSvartes Hořice6400:43:450,00
7M4527110Krischer SiegfriedTSV Bayer 04 Leverkusen6800:44:050,00
8M4530309Van Orden TimUSA6800:44:220,00
9M4544403Jurčík JánKKM Čadca6800:45:210,00
10M4546499Pyke StephenDark Peak Fell6500:45:260,00
11M4548159Dunham DaveUSA6400:45:310,00
12M456858Mundal KjellNorway6400:47:020,00
13M458033Keppler BerndGermany6400:47:570,00
14M4583419Sventek LadislavŠKP Čadca6500:48:130,00
15M4588329Zanoni DiegoAtletica valli di non e sole6800:48:350,00
16M4594255Hansch Uweosc Lobau6500:49:100,00
17M45108374Eccheli AlessandroU.S. QuerciaTrentigrana6600:49:450,00
18M45115200Fiess MichaelLAG Wesertal6600:50:180,00
19M4511964Mccrickard EamonNewcastle AC6600:50:410,00
20M45130272Todesco FiorenzaASD Atl. S. Martino Coop Casarsa6500:51:230,00
21M45133435Nagy RobertOzdi Teknoc Fut6klub6700:51:420,00
22M45146116Soukup PetrKovohutě Příbram6500:52:290,00
23M45162441Havlíček IvoLánov6600:53:140,00
24M45172357Sychrovský PavelOMS Poříčany6700:53:380,00
25M45177299Frank PavelGRANITOL Moravský Beroun6800:53:500,00
26M45184306Janík TomášSPONA Teplice6800:54:250,00
27M45189468Uzman CenkGermany6800:54:450,00
28M4521610Belobrad IvanŽamberk6600:56:140,00
29M45233471Somogyi Karolylkarus BSE6400:57:120,00
30M45256274Sovran PaoloASD Atl. S. Martino Coop Casarsa6400:58:140,00
31M4525845Schotz Reinhart (Guide)LC Uster I PluSport6400:58:150,00
32M45266115Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:58:560,00
33M45273447Jančařík PetrAAC Brno6800:59:210,00
34M45279224Šourek KarelJR Running Sport Nasavrky6500:59:350,00
35M4529224Kulmon Petrbezeckaskola.cz6501:00:240,00
36M45306470Bulik MilanJogging klub Dubnica n.V.6601:01:140,00
37M4530867Roberts AlanVale of Aylesbury6401:01:170,00
38M45323341Peressutti PierluigiU.S.ALDO MORO PALUZZA6701:02:380,00
39M45326277Ciaccia CarloAtl. San Martino Coop Casarsa6501:02:450,00
40M4535787Morley Stevenllkley Harriers6801:04:480,00
41M45369365Olbert TomášMK Herducka6401:05:320,00
42M4537228Birbeck MarkPreston Harriers6801:05:470,00
43M45375199Kader JorgenTSG Schnaitheim6701:06:170,00
-M45-440Bednář MiroslavAC Čáslav65DNF-
-M45-62Komyakov KonstantinAmateur Ski League64DNF-
-M45-314Marsali RedouaneASD Atletica Capo di Leuca67DNF-
-M45-481Ramirez-Castrillon EfrenMaraton Pitalito68DNF-
M50 (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M503202Roberts Craigengland [great britain]6300:40:500,00
2M505507Torresani FrancoATLETICA TRENTO CMB6200:40:540,00
3M5012291Scherg JürgenNon-Stop-Ultra Brakel6300:42:570,00
4M5017434Poduška JosefAC Tepo Kladno6200:43:280,00
5M5029141Huber WinfriedDEU LLC Marathon Regensburg6000:44:210,00
6M5031352Teraz FrancKGT Papez- Slovenia6200:44:270,00
7M5033144Bayer StephanGermany6100:44:420,00
8M5038487Moravčík ZdeněkSK ORBEA CZECH MASTERS6200:45:010,00
9M5041326Odorizzi MicheleAltetica valli di non e sole6200:45:080,00
10M5042163Borrajo Del Rio FernandoPAC-POMODORO6200:45:140,00
11M5045472Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:220,00
12M504921Mcneilly DeanNewcastle AC6200:45:400,00
13M5055150Siemaszko JerzyLUKS Żórawina6200:45:510,00
14M5059360Vaněk PetrAC Praha6100:45:550,00
15M5060151Pieczurowski SławomirLUKS Żórawina6000:46:000,00
16M5063508Grzesik AndrzejZawisza Stara Kurznia6300:46:300,00
17M5067340Flora PiermarioU.S.ALDO MORO PALUZZA6200:46:590,00
18M5077465Meffan PatrickAthletics Nelson5900:47:430,00
19M5081194Gjesdal JohsVaregg Fleridrett6100:48:070,00
20M5084292Kielczewski GrzegorzLUKS Zórawina6000:48:160,00
21M5094249Slabý JosefSedlec-Prčice6100:49:100,00
22M50114347Kozuh BojanKGT PAPEZ6200:50:110,00
23M5011830Stevenson Johnochil hill runners6100:50:360,00
24M501233Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:50:420,00
25M50127261Vlasatý VladimírSKK Lednicke Rovne6200:51:150,00
26M50137421Dziergas MiroslawStarostwo Zywieckie6000:51:590,00
27M50146276Moretti RobertoASD Atl. S. Martino Coop Casarsa6100:52:290,00
28M50150353Jeggo PaulSpringfield6000:52:360,00
29M50157500Hofmann MartinDJK Weiden5900:53:080,00
30M50159273Coden DaniloASD Atl. S. Martino al Tag.to6100:53:110,00
31M50164497Šrachta VladimírCvikov6000:53:160,00
32M50170501Vanta JosefSK Hronov6200:53:300,00
33M50176282Rainford JohnPreston Harriers6100:53:460,00
34M50180325Skalický JosefŽichlínek6200:54:060,00
35M5018394Madaj ĽubomírRáztočno6200:54:180,00
36M5018947Whitaker JonathanILKLEY HARRIERS6300:54:450,00
36M50189262Jambor MiroslavŠKK Lednické Rovne6300:54:450,00
38M50211123Rokos IvanTJ Jiskra Třeboň5900:55:470,00
39M50220295Evans AndrewSETTLE HARRIERS5900:56:270,00
40M50222313Carofiglio FrancescoASD Atletica Capo di Leuca5900:56:290,00
41M5022322Wells BarryNewcastleAC6200:56:310,00
42M50229422Chrenko JurajAK Baník Prievidza5900:56:530,00
43M5027165Cornet AndreTSLFRANCE5900:59:100,00
44M5027993Becker OliverLAZ Puma Rhein Sieg6100:59:350,00
45M50282506Mccann EugeneNewcastle ac.6000:59:410,00
46M50285234Kozhin PetrRussia6100:59:500,00
47M50286302Gygax MichaelIreland6100:59:550,00
48M50301217Kubr VaclavAC Laura Praha6201:00:570,00
49M50334367Leplt JiříTriatlon Milovice6101:03:120,00
50M5033556Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5901:03:140,00
51M50352398Kašparec PetrSklárna AJETO Lindava6201:04:090,00
52M50376361Mecl KarelBěžecký klub Hodonín6301:06:180,00
53M50381430Kenny TrissSkipton AC6301:07:030,00
54M50382196Mašek RomanSNB Praha6101:07:050,00
55M50393186Tengattini EzioAtletica Paratico6101:09:000,00
56M5039579Ghirello GianfrancoAtletica Galliate5901:09:080,00
56M5039578Dalla Longa MarcoAtletica Galliate6001:09:080,00
58M50399275Cristofoli FrancoASD All. S. Martino Coop Casarsa6201:09:220,00
59M50409284Novák PetrSNB Praha6301:10:430,00
60M50433210Holan MartinTJ ZENTIVA6301:14:040,00
61M50435195Zejman JosefSNB Praha6101:14:110,00
-M50-348Pisarčík TomášVelká Bíteš63DNF-
-M50-251Bowman CliffNew Zealand62DNF-
-M50-414Foley Seanunattached62DNF-
-M50-407Matis DanielAK MŠK, Žiar nad Hronom62DNF-
-M50-29Thompson GordonGreat Britain60DNF-
M55 (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5533394Dengler WilhelmLAV Stadtwerke Tübingen5800:44:420,00
2M5547509Earwaker ColinNew Zealand5600:45:280,00
3M5551305Prager FranzLG Passau5700:45:410,00
4M5553327Corradini FulviaAltetica valli di non e sole5800:45:500,00
5M5569119Mcdonald MartinIreland5600:47:040,00
6M5570439Hesselmann RolfTV Herkenrath5700:47:140,00
7M5572288Binder HermannLCAV doubrava5700:47:180,00
8M5575391Kolínek FrantišekAK Perná5600:47:390,00
9M5578164Saiz Sanchez GregorioClub Atletico Maderas Buelna5700:47:530,00
10M558580Victoria JohnUSA5400:48:250,00
11M5597155Moller DietmarLSV Pirna5600:49:130,00
12M55100449Bauer DieterGermany5700:49:180,00
13M55102384Pytel JanuszSokolZakopane- Sosnowiec5800:49:270,00
14M55124331Urh IvanPapez5600:50:470,00
15M55125503Jankech PavolJogging klub Dubnica nad Vahom5700:50:540,00
16M55126453Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:51:020,00
17M55134182Minchev IvanVibram Fivefingers5700:51:440,00
18M55135405Gombita JosefMost5800:51:560,00
19M55141459Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:52:170,00
20M55144158Baranski BoguslawMLUKS Trzebiatow5800:52:250,00
20M55144287Melicherčík BohuslavAK- MŠK, Žiar nad Hronom5700:52:250,00
22M55153160Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:52:570,00
23M55159268Sobek MiroslavOZCH Matador Puchov5600:53:110,00
24M55165406Stano MilanAK-MŠK Žiar nad Hronom5600:53:170,00
25M5516750Hermann PacherSV Lohhof5600:53:240,00
26M55173237Pechek VladimírTJ Nová Včelnice5700:53:410,00
27M55192113Tomes FrancisEngland5700:54:470,00
28M55202209Brakebusch HerbertFrance5400:55:120,00
29M55234231Tarant JiříPraha 105800:57:170,00
30M5523941Tománek StanislavTJ Nová Včelnice5400:57:290,00
31M55243504Pikora JaroslavTJ Benešov u Semil5400:57:390,00
32M55244297Brabec MiloslavInterceramica Rokycany5600:57:400,00
33M55253143Urban JosefSABZO Praha5600:57:590,00
34M5526952Prestegaard ChristianILFanaraak5500:59:060,00
35M55283111Fuhrmann GunterTeam Klinikum Niirnberg5600:59:430,00
36M55284280Duleba AndrejPovodie - Puchov5800:59:490,00
37M5529091Hanel MiroslavFrydlant5701:00:190,00
38M55297448Malatín ŠtefanAAC Brno5501:00:440,00
39M55300298Doležal JaromírSABZO Praha5701:00:540,00
40M55310301Tománek PavelLKVE Veřovice5501:01:190,00
41M55315168Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kužnia5701:01:540,00
42M55321152Spolgen JoachimGermany5401:02:270,00
43M55337117Bell PeterIreland5401:03:180,00
44M5535538Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:04:220,00
45M55356263Benc MarianSKK Lednicke Rovne5501:04:430,00
46M553796Michael ErhardtLT Malschenberg5501:06:430,00
47M55385180Read David CThirsk and Sowerby Harriers5701:07:240,00
48M55421395Profous PetrSalaz ETREME Team Ostrava5801:12:110,00
49M55441190Pezze EzioATLETICA PARATICO5401:16:140,00
50M55458122Tichý FrantišekJOGGING KLUB Dubnica nad Vahom5501:24:130,00
-M55-462Dillon KevinManchester Harriers54DNF-
-M55-174Mcgreevy Domnicireland57DNF-
-M55-233Tihanov LeonidRussia56DNF-
M60 (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M6074198Jasek TadeuszPZWLA5100:47:290,00
2M6076321Portigliotti MarinoG.S.A. VALSESIA5300:47:400,00
3M6079138Fries ElmarTV Geiselhöring5300:47:540,00
4M6088418Moscato AurelioPolisportiva Libertas Cernuschese5100:48:350,00
5M6092410Puchner AloisLG-AU Pregarten5200:48:500,00
6M6099363Mach FrantišekJablonec5000:49:150,00
7M60109359Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:49:460,00
8M60112175Vogler ReinhartTV Bad Brückenau5000:50:030,00
9M60129375Krsek MiroslavMK Luková4900:51:180,00
10M60138346Poles VittorioG.P. LIVENZA SACILE5000:52:010,00
11M6015111Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:52:400,00
12M60155171Sviták StanislavAK Žilina5000:53:040,00
13M60159140Mayerhofer WilliTV Geiselhöring5300:53:110,00
14M60178133Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:53:570,00
15M60184139Gorbunov AntonTV Geiselhöring4900:54:250,00
16M60187187Bresciani GiuseppeAtletica Paratico5300:54:300,00
17M60199377Stadler AlfredSVO LA Germaringen4900:55:000,00
18M60201335Alexander MatthewRepublic of Ireland5300:55:080,00
19M60203149Sikora StefanBeskidek Bielsko Biala4900:55:190,00
20M60204423Tempír FrantišekSokol Štíty4900:55:220,00
21M6020755Burn RobertThirsk& Sowerby Harriers5300:55:280,00
22M6021375Walsh PhilPreston Harriers5300:55:590,00
23M6021553Marmushev GennadyTSKA4900:56:080,00
24M60218229Walton BrianHorwich RC5300:56:200,00
25M60219215Pour SvatoplukSlavoj Obecnice5200:56:260,00
26M6022559Rouca KarelTriatlet Karlovy Vary5100:56:410,00
27M60247505Královec JiříMílaři Domažlice5100:57:440,00
28M60252130Spiška JozefHandlová5000:57:560,00
29M6026199Vaníček PetrKolonie Říčany4900:58:310,00
30M60273250Balyta VasylFenix4900:59:210,00
31M60277512Navrátil JosefSK Strančice4900:59:240,00
32M60289189Bonassi LucianoATLETICA PARATICO5301:00:150,00
33M60296271Biasin FulviaASD Atl. S. Martino Coop Casarsa5101:00:420,00
34M60305256Oneill SeanIreland5101:01:090,00
35M60311207Paul RolandLG Welfen5101:01:220,00
36M60312260Mcloughlin MichaelPreston Harriers5201:01:280,00
37M60318411Radulovic RadovanSPARTAKSERBIA5201:02:110,00
38M60323415Červ MiloslavAtletika Polička5001:02:380,00
39M6032940Oleksiy KulykUkraine Masters Athletics Team4901:02:540,00
40M60332103Micic DragoslavVETERAN4901:03:010,00
41M60336147Radomski ZbignievTKKF BESKIDEK BIELSKO-BIALA5101:03:170,00
42M60343257Drbohlav FrantišekPříšovice5101:03:410,00
43M60349445Leszkow JosefMK Hlinsko5101:04:070,00
44M60353226Adam PetrSK Nove Mesto nad Metuji5001:04:110,00
45M60358134Smetana KarelVHS Benešov5101:04:550,00
46M60364162Šmucler VáclavLOB PLUS Plzeň5001:05:060,00
47M60366510Hrnčíř JaroslavHS Janské Lázně4901:05:260,00
48M60374173Brown William Jireland5201:06:160,00
49M60384437Bakyta JánJogging klub Dubnica n/V.5301:07:190,00
50M60403142Sachs WernerTV Geiselhöring5301:09:500,00
51M60411166Volf BřetislavActivity Lanškroun5201:10:580,00
52M60420381Batka JerzyWejherowskie Towarzystwo Cyklist6w5101:12:100,00
53M60449281Jungman JosefPraha 35001:18:590,00
54M60453323Bělka JaroslavLRS Vyškov5201:20:460,00
55M60457354Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:24:020,00
56M60461432Pelc JiříMK Kladno5301:25:580,00
57M60469485Špidla VladimírMaratonstav Úpice5101:31:140,00
-M60-474Bertilson BoSweden53DNF-
-M60-25Kazanin ViktorKlub masterov50DNF-
-M60-185Losman MiroslavHradec Králové51DNF-
M65 (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M6597482Anderegg AlbertSwitzerland4500:49:130,00
2M65111290Grant BernardHarrogate Harriers4800:49:570,00
3M65117161Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:50:290,00
4M65136356Schlenker EddyVfL Ostelsheim4400:51:570,00
5M65152320Imbrosci VincenzoG.S.A. Valsesia4400:52:560,00
6M65175355Nehring WolfgangVfL Pfullingen4600:53:450,00
7M65179476Claudio MilanAtleticaSusa4600:54:040,00
8M65182336Evans RichardCardiff A.A.C.4600:54:090,00
9M65198460Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:54:590,00
10M65212109Van Noten OrnerROBA4700:55:520,00
11M65214372Formentin EttorinoU.S. Quercia Trentingrana4700:56:020,00
12M65217235Herington SteveHereford Couriers4800:56:150,00
13M65224382May ChristophGermany4400:56:400,00
14M65230350Dittrich WolfgangDeutschland4800:56:560,00
15M65244402Kenneth TaylorGBR- Rossendale Harriers4700:57:400,00
16M65251351Appleby AlanPreston Harriers4700:57:550,00
17M65288446Leszkow PetrMK Hlinsko4401:00:040,00
18M65322370Bianchi GiorgioU.S.Qeuercia Trentingrana4401:02:320,00
19M65346238Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4501:03:590,00
20M65347157Pabiasz StanislawLUKS GRONICZEK4801:04:020,00
21M65359502Vyskočil JaromírSokol Kolín4601:04:590,00
22M65370316Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4601:05:350,00
23M65378191Cafarella AntoninoATLETICA PARATICO4601:06:330,00
24M65380300Krauthelm ThomasTV Bad Gronenbach4401:07:000,00
25M65391379Stanek FrantisekSK Vysna Sebastova4501:08:150,00
26M6540515Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:10:020,00
27M65406475Noll GuntherAustria4801:10:180,00
28M6540820Říha MiroslavSokol Sadská4501:10:330,00
29M65410458Socha VáclavSdružení vytrvalců Stříbro4601:10:480,00
30M65414105Petrovic MiloradVETERAN BEOGRAD4401:11:080,00
31M65422486Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:12:130,00
32M6543869Wikeley AlanThirsk and Sowerby Harriers4401:15:280,00
33M65445413Kakač JosefAVC Praha4801:18:100,00
34M6544685Sturm WolfgangTSG Schnaitheim4601:18:180,00
35M6546212Stehlík OldřichTJ Liga 100 Praha4801:26:230,00
-M65-51Solvberg Svein ArneNorway48DNF-
-M65-438Gatta AttilioG.P.A. Lughesina46DNF-
M70 (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M70192222Ford MartinCheltenham & County Harriers4300:54:470,00
2M70194129Lessing PeterLG Ortenau Nord4100:54:500,00
3M70200319Innocente BrunoG.S.A. VALSESIA4300:55:010,00
4M70255106Frohlich HerbertLG Erlangen4100:58:090,00
5M70268183Bush NormanIlkley Harriers4000:58:580,00
6M70319362Marek FrantišekSK Hronov4101:02:240,00
7M70320132Krausse RaimundLV-Einheit Greiz3901:02:260,00
8M7034136Bogenhuber Maxaustralia4201:03:260,00
9M70345179Krupskyy VasylLDUFK4001:03:550,00
10M70348146Buckle KennethWelsh Masters Athletics Association4101:04:030,00
11M7035139Moody PeterWales4301:04:080,00
12M70359330Kalweit SiegfriedTSV Viktoria MOiheim4201:04:590,00
13M70377218Kánský VladimírCzech Republic4001:06:220,00
14M70392454Aufderklamm RolandAmateur Sport Club Berg4301:08:570,00
15M70402431Florjancic IvanSO Medicus4101:09:410,00
16M70418310Szponik Franz-JosefGermany4001:11:430,00
17M7041926Belsito RobertoSuedtirolteam4301:11:490,00
18M70426203Fiamin IvanSlavia STU Bratislava4101:13:160,00
19M7043063Huber AndreasLG Tam lsartal/ Germany4101:13:450,00
20M70434248Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4201:14:070,00
21M70459463Trontelj MiraKoper4001:24:170,00
22M7046031Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:24:350,00
23M70464121Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:26:590,00
-M70-19Finkernagel Holger, Dr.individual43DNF-
-M70-97Dubynyak OrestFenix42DNF-
-M70-433Řezáč IvoChemopetrol Litvínov41DNF-
-M70-181Volskyi OleksandrKlub Masterov Kiev40DNF-
M75+ (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M75240286Weber JohannLCAV Doubrava3800:57:300,00
2M75263126Schwarz Hans-Rudolfswiss Master running I All Black3800:58:470,00
3M75269178Gross GeorgSVO LA Germaringen3800:59:060,00
4M75317253Wittig KlemensLC Rapid Dortmund3701:02:040,00
5M75339488Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:03:240,00
6M7536218Bathe LotharSC Berlin3701:05:010,00
7M75387236Oemus FriedelDessauer SV 973701:07:370,00
8M75397328Baggia BrunoAtletica Valli di Non e Sole3401:09:110,00
9M75416322Cerello AngeloROAD RUNNER TEAM SAMARATE3401:11:190,00
10M7542571Číž FrantišekOrol Prievidza3501:12:570,00
11M75427317Zippenfenig FranzSKVG Pottenbrunn3701:13:180,00
12M754328Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:13:570,00
13M7544095Hradňanský FrantišekBaník Handlová3501:15:530,00
14M7545292Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:20:170,00
15M75456104Stevanovic VladaVETERAN BEOGRAD3401:23:580,00
16M75465478Deuss PeterVfl Waldkraiburg3701:27:110,00
17M7546770Hajro AntonBaník Sebedražie3501:29:550,00
18M75470343Duffy PeterNorthern Veterans AC3501:37:270,00
W35 (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W35730Unterberger BirgitOSC Berlin7600:47:260,00
2W3596484Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:49:120,00
3W35119242Havlová MarieOlfincar-Vella Trutnov7600:50:410,00
4W3514086Farrow Catherinellkley Harriers7400:52:160,00
5W35171285Paulfnyova KatarinaAK zts Martin7500:53:350,00
6W35272428Mclaughlin HazelUnited Kingdom7500:59:110,00
7W3536857Digmayerova IvanaiThinkBeer.com7401:05:310,00
8W3539872Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:09:150,00
9W35404387Durovcová DanielaDubnica nN7601:10:010,00
10W35417399Popovová MartinaSNB Praha7401:11:330,00
11W35455197Žaliová IvaAVC Praha/SNB7701:23:100,00
W40 (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W40710Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:47:150,00
2W40101278Santamaria MartaAtl. Brugnera Friullntagli7000:49:250,00
3W40103311Carl MonicaLG Welfen7100:49:340,00
4W40142201Furuczová JelaFarmaceut Bratislava7100:52:190,00
5W40168219Borovičková LenkaSK Nové Město nad Metují7300:53:260,00
6W4018077Petrova OksanaZbrojni syly- Fenix7000:54:060,00
7W40210220Galuszka HalinaRMD Montrail Team7100:55:430,00
8W40240426Fronková AnnaMílaři Domažlice7200:57:300,00
9W4025844Kalin ErikaLC Uster I PluSport6900:58:150,00
10W40262172Melling ZoeIreland6900:58:410,00
11W40265466Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:58:530,00
12W40298125Sallier VanessaIreland7101:00:450,00
13W40309369Johnson JoyIreland, Women, Over 407101:01:180,00
14W4032834Berends LindseyPreston Harriers7301:02:520,00
15W40329304Jans BarbaraLGWelfen7201:02:540,00
16W4036714Menhert KatrinBautzener LV Rot-Wei ?> 907301:05:300,00
17W4039016Strnádková JanaTJ Sokol Dolní Kalná7101:08:040,00
18W404074Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice6901:10:320,00
19W40429230Buckley ChristineHunters Bog Trotters6901:13:430,00
-W40-23Calorio MaraAtletica Cumiana72DNF-
-W40-383Zolotareva TatianaRussia70DNF-
W45 (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W451060Nehme TanjaPSV Grün-Weiß-Kassel6800:49:390,00
2W45110390Stich BarbaraLLC Marathon Regensburg6600:49:560,00
3W45132392Jepson JudithDark Peak Fell Runners6600:51:300,00
4W45139145Hartl AnkeGermany6600:52:040,00
5W45158176Buckley AnneBingley Harriers6700:53:100,00
6W45206490Trobec UrskaSVN - KGT Papez6700:55:260,00
7W45209193Okane ShileenNorh Ireland6800:55:400,00
8W45221102Malir Sally (Sarah)llkley Harriers6400:56:280,00
9W45226312Naxerová JanaUSK Plzeň6600:56:420,00
10W45238450Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:57:280,00
11W4525448Whitaker HeleneILKLEY HARRIERS6400:58:070,00
12W45260385Dugdale EvelynKendal6400:58:240,00
13W45286489Tusar MihaelaSVN-SDNANOSPODNANOS6600:59:550,00
14W45291345Davies Susan R.Croft Ambrey RC6401:00:200,00
15W45295184Sandford AnneIRELAND6501:00:360,00
16W45299258Jirásková EvaLanškroun6401:00:500,00
17W45365442Baronova JanaSMTA Nltra6401:05:170,00
18W4538984Kubíčková Eliška AnnaSK Kotlářka Praha6601:07:580,00
19W45394244Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:09:020,00
20W45454243Meier KarinTus Eintracht Minden6601:21:410,00
-W45-483Pakosz IrenaLSK Gornik Januszkowice66DNF-
W50 (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W50860Kubicka IrmiLG-AU Pregarten6000:48:300,00
2W50162205Brakebusch-Leveque OdileFrance5800:53:140,00
3W50169294Evans CarolSETTLE HARRIERS6200:53:270,00
4W50174308Hobbs NancyAmerican TrailRunning Assoc.6000:53:430,00
5W5022842Tuch HeidiTuS Schmolln5900:56:480,00
6W50234124Woodward Samanthasamantha6300:57:170,00
7W50236137Leibl IrmgardGER TV Geiselhöring6200:57:220,00
8W50250315Bergler UschiLG Welfen5800:57:490,00
9W5026473Eagle AlisonIlkley Harriers6200:58:510,00
10W5030261Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6201:01:030,00
11W50313225Zahálková JindraKB Chlumčany6101:01:440,00
12W50316112Fuhrmann CarmenTeam Klinikum Nürnberg5901:02:020,00
13W50331228Auerbach SonjaLSV Pirna6001:02:550,00
14W5033317Cornet ThereseTSL5801:03:020,00
15W5033832Buck LindsayEngland (Cumberland Fell Runners)6001:03:190,00
16W50371283Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5901:05:430,00
17W50373206Jancova OlgaJogging klub Dubnica6101:06:060,00
18W50388498Singleton -Lawley VeronicaBedford Harriers6001:07:380,00
19W50401366Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:09:320,00
20W5043766Vasilyeva AntonidaYunost-Omsk5801:15:250,00
21W504425Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:16:430,00
22W50468364Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:31:000,00
23W50473412Radulovic MaraSPARTAK SERBIA5801:53:300,00
-W50-76Walsh PhilippaPreston Harriers61DNF-
W55 (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W551490Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:52:330,00
2W55197136Sachs ChristineDeu TV Geiselhoring5700:54:570,00
3W5520846Trave Anna MagretheLaerdal5500:55:330,00
4W55246114Tomes ElizabethEngland5700:57:410,00
5W55256397Hynštová MarieAHA Vyškov5700:58:140,00
6W5527883Fischer AnneATS Cuxhaven5500:59:340,00
7W55294404Hronová BoženaSumavsky triatlon Prachatice/ Su-tri/5401:00:340,00
8W55302247Zalisko OksanaAVS LO5601:01:030,00
9W553079Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:01:160,00
10W5531437Hoffmann BrigitteLG Welfen5701:01:480,00
11W5534490Budinská EvaOu Poluvsie5601:03:540,00
12W55382156Moller MarliesLSV Pirna5701:07:050,00
13W55386270Stadnyk OlhaAVS LO5601:07:340,00
14W554131Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:060,00
15W55424120Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:12:390,00
16W55436131Spišková ValériaHandlová5401:14:390,00
17W5544354Burn ChristineGBR. Thirsk and Sowerby Harriers5401:17:110,00
18W55444477Ruhland KerstinLSV 1990 Kitzbühel5501:18:080,00
19W55447204Chrenkova GizelaJogging klub Dubnica5401:18:370,00
W60 (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W601950Jones Ann-MarieAltrincham Athletics Club5300:54:520,00
2W60237265Galbani AnnamariaAsd La Michetta Milano5200:57:270,00
3W60249148Sikora AlicjaSprint Bielsko Biala5200:57:470,00
4W6027988Vaquero Sanchez EmiliaDOMINGO CATALAN4900:59:350,00
5W6030427Pattis RosySuedtirol Team Club5201:01:080,00
6W60327252Verseghy AnnaKremnica5001:02:470,00
7W60340208Paul BarbelLG Welfen5301:03:250,00
8W60354169Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:04:210,00
9W60431456Kofler AnnaiieseAmateur Sport Club Berg5001:13:520,00
10W60450324Hrozová MilenaOrel Vyškov5301:19:100,00
11W60471107Neta SlavicaVETERAN BEOGRAD5001:38:280,00
-W60-427Grolig DorotheaAustria team201251DNF-
-W60-35Short Elizabethaustralia51DNF-
-W60-389Undeutsch SusanneASV Andlersdorf51DNF-
W65 (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W65325241Spronk MarianneSV Viktoria Goch4801:02:440,00
2W65349452Staronova AnnaLK OPALISKO4801:04:070,00
3W65359293Irmgard OlmaLGWelfen4801:04:590,00
4W65400400Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4801:09:310,00
5W65412135Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:11:000,00
6W65428240Bauer LeniLC Aichach4501:13:240,00
7W65439154Cupalová EvaTJ Sokol Bučovice4701:15:510,00
8W65448221Ročňáková MiloslavaM-team Zvole4501:18:380,00
9W65466455Sandrini MargitAmateur Sport Club Berg4701:27:480,00
W70 (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W70423480Schlager RuthTSV Neustadt /Aisch4201:12:240,00
2W70463479Zanon BeatriceAmateur Sport Club Berg4301:26:410,00
3W70472464Trontelj Silva HocevarKoper4301:46:580,00
-W70-96Fuchs ChristineLG Bremen-Nord40DNF-
W75+ (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W75451108Marcibálová MáriaKKM Čadca3401:20:090,00
Trať 8,6 km, 650 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M351473Manning TommyUSA7600:37:440,00
2M352368Kruczkowski DariuszTS Regle Szklarska Poręba7500:40:130,00
3M353380Gruber RobertLC ASKO Henndorf7500:40:500,00
1M503202Roberts Craigengland [great britain]6300:40:500,00
2M505507Torresani FrancoATLETICA TRENTO CMB6200:40:540,00
4M35689Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:41:310,00
1M407188Antonini GiuseppeATLETICA PARATICO7100:41:400,00
5M358358Scarcia GianlucaASD Atletica Capo di Leuca7700:41:510,00
1M459211Sichermann PaulTSV 1860 Ansbach6500:41:560,00
2M4510167Czyz GrzegorzAutomatyka Tarnow- Azoty6700:42:120,00
2M4011296Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:290,00
3M5012291Scherg JürgenNon-Stop-Ultra Brakel6300:42:570,00
3M451298Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:42:570,00
6M3514420Kon PiotrRWD Montrail Team7800:43:070,00
3M4015417Geerdink BjörnMarathon Pim Mulier7000:43:170,00
4M4016338Morocutti GionniITA7300:43:250,00
4M5017434Poduška JosefAC Tepo Kladno6200:43:280,00
7M3518373Faron RobertUKS warta Kamienica7400:43:290,00
4M4519165Burdett FrancisUSA6500:43:310,00
5M4020339Morocutti AntonelloU.S.ALDO MORO PALUZZA7100:43:360,00
5M4520212Dugdale PaulKendal6500:43:360,00
6M4022451Sági JózsefVISEVAC7100:43:420,00
6M4523264Jančík BořekSvartes Hořice6400:43:450,00
7M4024371Ojeda Montesdeoca Juan MatiasTRIVALLE. GRAN CANARIA 20147200:43:520,00
8M4025254Langer ThomasTV Jahn Kempten6900:43:530,00
9M4026289Mietzsch DenisMTV 1881 Ingolstadt7200:44:010,00
7M4527110Krischer SiegfriedTSV Bayer 04 Leverkusen6800:44:050,00
10M4028376Žák JiříMK SEITL OSTRAVA7100:44:110,00
5M5029141Huber WinfriedDEU LLC Marathon Regensburg6000:44:210,00
8M4530309Van Orden TimUSA6800:44:220,00
6M5031352Teraz FrancKGT Papez- Slovenia6200:44:270,00
11M4032334Wasowicz JanPolska7300:44:360,00
7M5033144Bayer StephanGermany6100:44:420,00
1M5533394Dengler WilhelmLAV Stadtwerke Tübingen5800:44:420,00
8M3535337Morassi AlessandroU.S. ALDO MORO PALUZZA7600:44:440,00
12M4036279Malý JanSokol Nová Paka7300:44:450,00
13M4037416Geerdink MaykelMarathon Pim Mulier7000:44:520,00
8M5038487Moravčík ZdeněkSK ORBEA CZECH MASTERS6200:45:010,00
14M4038386Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:010,00
9M354068Bailey LanNewcastle AC7800:45:040,00
9M5041326Odorizzi MicheleAltetica valli di non e sole6200:45:080,00
10M5042163Borrajo Del Rio FernandoPAC-POMODORO6200:45:140,00
15M4043378Brown JohnAmbleside6900:45:180,00
9M4544403Jurčík JánKKM Čadca6800:45:210,00
11M5045472Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:220,00
10M4546499Pyke StephenDark Peak Fell6500:45:260,00
2M5547509Earwaker ColinNew Zealand5600:45:280,00
11M4548159Dunham DaveUSA6400:45:310,00
10M3549425Ondrášek MarekSILVINI SKI TRAB TEAM7400:45:400,00
12M504921Mcneilly DeanNewcastle AC6200:45:400,00
3M5551305Prager FranzLG Passau5700:45:410,00
16M4052216Schneider HeikoVfB Stuttgart 1893 e.V.6900:45:460,00
4M5553327Corradini FulviaAltetica valli di non e sole5800:45:500,00
11M355381Marcel FrankLAZ Puma Rhein-Sieg7800:45:500,00
13M5055150Siemaszko JerzyLUKS Żórawina6200:45:510,00
17M40567Hermann MatthiasBautzner LV Rot-Weir.. 907300:45:520,00
12M3557267Veber JosefSK Jeseniova7500:45:530,00
13M3558408Kovář RomanFORTEX SKI Moravský Beroun7700:45:540,00
14M5059360Vaněk PetrAC Praha6100:45:550,00
15M5060151Pieczurowski SławomirLUKS Żórawina6000:46:000,00
18M4061259Disslbacher JosefLCAV doubrava6900:46:060,00
14M3562401Taylor BrendonRossendale7400:46:110,00
16M5063508Grzesik AndrzejZawisza Stara Kurznia6300:46:300,00
19M4064332Zabczynski Dominikbiegigorskie.pl7100:46:310,00
20M4065444Furár MilanBK Hory zhora7000:46:370,00
21M4066333Rakus KornelKS Kandahar7000:46:450,00
17M5067340Flora PiermarioU.S.ALDO MORO PALUZZA6200:46:590,00
12M456858Mundal KjellNorway6400:47:020,00
5M5569119Mcdonald MartinIreland5600:47:040,00
6M5570439Hesselmann RolfTV Herkenrath5700:47:140,00
1W40710Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:47:150,00
7M5572288Binder HermannLCAV doubrava5700:47:180,00
1W35730Unterberger BirgitOSC Berlin7600:47:260,00
1M6074198Jasek TadeuszPZWLA5100:47:290,00
8M5575391Kolínek FrantišekAK Perná5600:47:390,00
2M6076321Portigliotti MarinoG.S.A. VALSESIA5300:47:400,00
18M5077465Meffan PatrickAthletics Nelson5900:47:430,00
9M5578164Saiz Sanchez GregorioClub Atletico Maderas Buelna5700:47:530,00
3M6079138Fries ElmarTV Geiselhöring5300:47:540,00
13M458033Keppler BerndGermany6400:47:570,00
19M5081194Gjesdal JohsVaregg Fleridrett6100:48:070,00
22M4082239Bugáň VendelínJogging klub Dubnica nad Váhom7000:48:100,00
14M4583419Sventek LadislavŠKP Čadca6500:48:130,00
20M5084292Kielczewski GrzegorzLUKS Zórawina6000:48:160,00
10M558580Victoria JohnUSA5400:48:250,00
15M3586118Green JonathanPreston Harriers7400:48:300,00
1W50860Kubicka IrmiLG-AU Pregarten6000:48:300,00
4M6088418Moscato AurelioPolisportiva Libertas Cernuschese5100:48:350,00
15M4588329Zanoni DiegoAtletica valli di non e sole6800:48:350,00
23M4090307Bolt RichardSalomon Running7000:48:360,00
24M409143Škrabálek JanXalpsteam7000:48:460,00
5M6092410Puchner AloisLG-AU Pregarten5200:48:500,00
25M4093153Farovik KlasNore Neset II7000:48:590,00
16M4594255Hansch Uweosc Lobau6500:49:100,00
21M5094249Slabý JosefSedlec-Prčice6100:49:100,00
2W3596484Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:49:120,00
11M5597155Moller DietmarLSV Pirna5600:49:130,00
1M6597482Anderegg AlbertSwitzerland4500:49:130,00
6M6099363Mach FrantišekJablonec5000:49:150,00
12M55100449Bauer DieterGermany5700:49:180,00
2W40101278Santamaria MartaAtl. Brugnera Friullntagli7000:49:250,00
13M55102384Pytel JanuszSokolZakopane- Sosnowiec5800:49:270,00
3W40103311Carl MonicaLG Welfen7100:49:340,00
26M40104467Rath HolgerGermany7100:49:360,00
27M40105409Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:49:380,00
1W451060Nehme TanjaPSV Grün-Weiß-Kassel6800:49:390,00
28M40107246Jadrný LubomírRENOVA RACE Team Usti nad Orlicf7300:49:440,00
17M45108374Eccheli AlessandroU.S. QuerciaTrentigrana6600:49:450,00
7M60109359Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:49:460,00
2W45110390Stich BarbaraLLC Marathon Regensburg6600:49:560,00
2M65111290Grant BernardHarrogate Harriers4800:49:570,00
8M60112175Vogler ReinhartTV Bad Brückenau5000:50:030,00
29M40113318Klein PetrJičín7300:50:060,00
22M50114347Kozuh BojanKGT PAPEZ6200:50:110,00
18M45115200Fiess MichaelLAG Wesertal6600:50:180,00
30M40116245Tomcany MiroslavJogging club Dubnica n/v7100:50:260,00
3M65117161Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:50:290,00
23M5011830Stevenson Johnochil hill runners6100:50:360,00
3W35119242Havlová MarieOlfincar-Vella Trutnov7600:50:410,00
16M35119388Durovec MiroslavDubnica nN7700:50:410,00
16M35119223Bello MarioASD Atletica Capo di Leuca7400:50:410,00
19M4511964Mccrickard EamonNewcastle AC6600:50:410,00
24M501233Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:50:420,00
14M55124331Urh IvanPapez5600:50:470,00
15M55125503Jankech PavolJogging klub Dubnica nad Vahom5700:50:540,00
16M55126453Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:51:020,00
25M50127261Vlasatý VladimírSKK Lednicke Rovne6200:51:150,00
31M40128269Junga MariánBK Lysa pod Makytou6900:51:170,00
9M60129375Krsek MiroslavMK Luková4900:51:180,00
20M45130272Todesco FiorenzaASD Atl. S. Martino Coop Casarsa6500:51:230,00
32M40131461Vykysaly StanislavSlovakia7200:51:260,00
3W45132392Jepson JudithDark Peak Fell Runners6600:51:300,00
21M45133435Nagy RobertOzdi Teknoc Fut6klub6700:51:420,00
17M55134182Minchev IvanVibram Fivefingers5700:51:440,00
18M55135405Gombita JosefMost5800:51:560,00
4M65136356Schlenker EddyVfL Ostelsheim4400:51:570,00
26M50137421Dziergas MiroslawStarostwo Zywieckie6000:51:590,00
10M60138346Poles VittorioG.P. LIVENZA SACILE5000:52:010,00
4W45139145Hartl AnkeGermany6600:52:040,00
4W3514086Farrow Catherinellkley Harriers7400:52:160,00
19M55141459Walek BronislavHrádek ve Slezsku5700:52:170,00
33M4014249Ludvigsen BjarneNOR- Bergen7000:52:190,00
4W40142201Furuczová JelaFarmaceut Bratislava7100:52:190,00
20M55144158Baranski BoguslawMLUKS Trzebiatow5800:52:250,00
20M55144287Melicherčík BohuslavAK- MŠK, Žiar nad Hronom5700:52:250,00
22M45146116Soukup PetrKovohutě Příbram6500:52:290,00
27M50146276Moretti RobertoASD Atl. S. Martino Coop Casarsa6100:52:290,00
34M40148396Pávek MichalHradní stráž7200:52:320,00
1W551490Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:52:330,00
28M50150353Jeggo PaulSpringfield6000:52:360,00
11M6015111Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:52:400,00
5M65152320Imbrosci VincenzoG.S.A. Valsesia4400:52:560,00
22M55153160Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:52:570,00
18M35154101Meder JorgGermany7500:52:590,00
12M60155171Sviták StanislavAK Žilina5000:53:040,00
35M40156213Neumann MiroslavASK Děčín7300:53:070,00
29M50157500Hofmann MartinDJK Weiden5900:53:080,00
5W45158176Buckley AnneBingley Harriers6700:53:100,00
23M55159268Sobek MiroslavOZCH Matador Puchov5600:53:110,00
30M50159273Coden DaniloASD Atl. S. Martino al Tag.to6100:53:110,00
13M60159140Mayerhofer WilliTV Geiselhöring5300:53:110,00
2W50162205Brakebusch-Leveque OdileFrance5800:53:140,00
23M45162441Havlíček IvoLánov6600:53:140,00
31M50164497Šrachta VladimírCvikov6000:53:160,00
24M55165406Stano MilanAK-MŠK Žiar nad Hronom5600:53:170,00
36M4016613Menhert ChristophBautzener LV Rot-Weir.. 906900:53:230,00
25M5516750Hermann PacherSV Lohhof5600:53:240,00
5W40168219Borovičková LenkaSK Nové Město nad Metují7300:53:260,00
3W50169294Evans CarolSETTLE HARRIERS6200:53:270,00
32M50170501Vanta JosefSK Hronov6200:53:300,00
5W35171285Paulfnyova KatarinaAK zts Martin7500:53:350,00
24M45172357Sychrovský PavelOMS Poříčany6700:53:380,00
26M55173237Pechek VladimírTJ Nová Včelnice5700:53:410,00
4W50174308Hobbs NancyAmerican TrailRunning Assoc.6000:53:430,00
6M65175355Nehring WolfgangVfL Pfullingen4600:53:450,00
33M50176282Rainford JohnPreston Harriers6100:53:460,00
25M45177299Frank PavelGRANITOL Moravský Beroun6800:53:500,00
14M60178133Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:53:570,00
7M65179476Claudio MilanAtleticaSusa4600:54:040,00
6W4018077Petrova OksanaZbrojni syly- Fenix7000:54:060,00
34M50180325Skalický JosefŽichlínek6200:54:060,00
8M65182336Evans RichardCardiff A.A.C.4600:54:090,00
35M5018394Madaj ĽubomírRáztočno6200:54:180,00
26M45184306Janík TomášSPONA Teplice6800:54:250,00
37M40184232Tihonovich AndreyRussia7100:54:250,00
15M60184139Gorbunov AntonTV Geiselhöring4900:54:250,00
16M60187187Bresciani GiuseppeAtletica Paratico5300:54:300,00
38M401882Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:54:360,00
36M5018947Whitaker JonathanILKLEY HARRIERS6300:54:450,00
36M50189262Jambor MiroslavŠKK Lednické Rovne6300:54:450,00
27M45189468Uzman CenkGermany6800:54:450,00
27M55192113Tomes FrancisEngland5700:54:470,00
1M70192222Ford MartinCheltenham & County Harriers4300:54:470,00
2M70194129Lessing PeterLG Ortenau Nord4100:54:500,00
1W601950Jones Ann-MarieAltrincham Athletics Club5300:54:520,00
39M4019574Koutník DušanVlastibořice7200:54:520,00
2W55197136Sachs ChristineDeu TV Geiselhoring5700:54:570,00
9M65198460Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:54:590,00
17M60199377Stadler AlfredSVO LA Germaringen4900:55:000,00
3M70200319Innocente BrunoG.S.A. VALSESIA4300:55:010,00
18M60201335Alexander MatthewRepublic of Ireland5300:55:080,00
28M55202209Brakebusch HerbertFrance5400:55:120,00
19M60203149Sikora StefanBeskidek Bielsko Biala4900:55:190,00
20M60204423Tempír FrantišekSokol Štíty4900:55:220,00
40M40204170Lambert MilošVK Lysa nad Labem6900:55:220,00
6W45206490Trobec UrskaSVN - KGT Papez6700:55:260,00
21M6020755Burn RobertThirsk& Sowerby Harriers5300:55:280,00
3W5520846Trave Anna MagretheLaerdal5500:55:330,00
7W45209193Okane ShileenNorh Ireland6800:55:400,00
7W40210220Galuszka HalinaRMD Montrail Team7100:55:430,00
38M50211123Rokos IvanTJ Jiskra Třeboň5900:55:470,00
10M65212109Van Noten OrnerROBA4700:55:520,00
22M6021375Walsh PhilPreston Harriers5300:55:590,00
11M65214372Formentin EttorinoU.S. Quercia Trentingrana4700:56:020,00
23M6021553Marmushev GennadyTSKA4900:56:080,00
28M4521610Belobrad IvanŽamberk6600:56:140,00
12M65217235Herington SteveHereford Couriers4800:56:150,00
24M60218229Walton BrianHorwich RC5300:56:200,00
25M60219215Pour SvatoplukSlavoj Obecnice5200:56:260,00
39M50220295Evans AndrewSETTLE HARRIERS5900:56:270,00
8W45221102Malir Sally (Sarah)llkley Harriers6400:56:280,00
40M50222313Carofiglio FrancescoASD Atletica Capo di Leuca5900:56:290,00
41M5022322Wells BarryNewcastleAC6200:56:310,00
13M65224382May ChristophGermany4400:56:400,00
26M6022559Rouca KarelTriatlet Karlovy Vary5100:56:410,00
9W45226312Naxerová JanaUSK Plzeň6600:56:420,00
19M35227227Čáp OndřejTJ Dobruška7400:56:430,00
5W5022842Tuch HeidiTuS Schmolln5900:56:480,00
42M50229422Chrenko JurajAK Baník Prievidza5900:56:530,00
41M40230469Wild WolfgangGermany6900:56:560,00
14M65230350Dittrich WolfgangDeutschland4800:56:560,00
42M40232214Bulva PavelASK Děčín7000:57:050,00
29M45233471Somogyi Karolylkarus BSE6400:57:120,00
6W50234124Woodward Samanthasamantha6300:57:170,00
29M55234231Tarant JiříPraha 105800:57:170,00
7W50236137Leibl IrmgardGER TV Geiselhöring6200:57:220,00
2W60237265Galbani AnnamariaAsd La Michetta Milano5200:57:270,00
10W45238450Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:57:280,00
30M5523941Tománek StanislavTJ Nová Včelnice5400:57:290,00
1M75240286Weber JohannLCAV Doubrava3800:57:300,00
20M3524082Sajitz OlafLAZ Puma Rhein-Sieg7500:57:300,00
8W40240426Fronková AnnaMílaři Domažlice7200:57:300,00
31M55243504Pikora JaroslavTJ Benešov u Semil5400:57:390,00
15M65244402Kenneth TaylorGBR- Rossendale Harriers4700:57:400,00
32M55244297Brabec MiloslavInterceramica Rokycany5600:57:400,00
4W55246114Tomes ElizabethEngland5700:57:410,00
27M60247505Královec JiříMílaři Domažlice5100:57:440,00
43M40248436Skalický PetrAllianz7300:57:450,00
3W60249148Sikora AlicjaSprint Bielsko Biala5200:57:470,00
8W50250315Bergler UschiLG Welfen5800:57:490,00
16M65251351Appleby AlanPreston Harriers4700:57:550,00
28M60252130Spiška JozefHandlová5000:57:560,00
33M55253143Urban JosefSABZO Praha5600:57:590,00
11W4525448Whitaker HeleneILKLEY HARRIERS6400:58:070,00
4M70255106Frohlich HerbertLG Erlangen4100:58:090,00
30M45256274Sovran PaoloASD Atl. S. Martino Coop Casarsa6400:58:140,00
5W55256397Hynštová MarieAHA Vyškov5700:58:140,00
31M4525845Schotz Reinhart (Guide)LC Uster I PluSport6400:58:150,00
9W4025844Kalin ErikaLC Uster I PluSport6900:58:150,00
12W45260385Dugdale EvelynKendal6400:58:240,00
29M6026199Vaníček PetrKolonie Říčany4900:58:310,00
10W40262172Melling ZoeIreland6900:58:410,00
2M75263126Schwarz Hans-Rudolfswiss Master running I All Black3800:58:470,00
9W5026473Eagle AlisonIlkley Harriers6200:58:510,00
11W40265466Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:58:530,00
32M45266115Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:58:560,00
21M35267429Macdomhnaill DamienIreland7500:58:570,00
5M70268183Bush NormanIlkley Harriers4000:58:580,00
34M5526952Prestegaard ChristianILFanaraak5500:59:060,00
3M75269178Gross GeorgSVO LA Germaringen3800:59:060,00
43M5027165Cornet AndreTSLFRANCE5900:59:100,00
6W35272428Mclaughlin HazelUnited Kingdom7500:59:110,00
30M60273250Balyta VasylFenix4900:59:210,00
33M45273447Jančařík PetrAAC Brno6800:59:210,00
44M40275177Šebek DušanSK Horymír Neumětely7200:59:220,00
22M35275303Schmidt RomanVysoká n. L.7500:59:220,00
31M60277512Navrátil JosefSK Strančice4900:59:240,00
6W5527883Fischer AnneATS Cuxhaven5500:59:340,00
34M45279224Šourek KarelJR Running Sport Nasavrky6500:59:350,00
44M5027993Becker OliverLAZ Puma Rhein Sieg6100:59:350,00
4W6027988Vaquero Sanchez EmiliaDOMINGO CATALAN4900:59:350,00
45M50282506Mccann EugeneNewcastle ac.6000:59:410,00
35M55283111Fuhrmann GunterTeam Klinikum Niirnberg5600:59:430,00
36M55284280Duleba AndrejPovodie - Puchov5800:59:490,00
46M50285234Kozhin PetrRussia6100:59:500,00
13W45286489Tusar MihaelaSVN-SDNANOSPODNANOS6600:59:550,00
47M50286302Gygax MichaelIreland6100:59:550,00
17M65288446Leszkow PetrMK Hlinsko4401:00:040,00
32M60289189Bonassi LucianoATLETICA PARATICO5301:00:150,00
37M5529091Hanel MiroslavFrydlant5701:00:190,00
14W45291345Davies Susan R.Croft Ambrey RC6401:00:200,00
35M4529224Kulmon Petrbezeckaskola.cz6501:00:240,00
45M40293342Pieri DennisU.S.ALDO MORO PALUZZA7201:00:300,00
7W55294404Hronová BoženaSumavsky triatlon Prachatice/ Su-tri/5401:00:340,00
15W45295184Sandford AnneIRELAND6501:00:360,00
33M60296271Biasin FulviaASD Atl. S. Martino Coop Casarsa5101:00:420,00
38M55297448Malatín ŠtefanAAC Brno5501:00:440,00
12W40298125Sallier VanessaIreland7101:00:450,00
16W45299258Jirásková EvaLanškroun6401:00:500,00
39M55300298Doležal JaromírSABZO Praha5701:00:540,00
48M50301217Kubr VaclavAC Laura Praha6201:00:570,00
10W5030261Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6201:01:030,00
8W55302247Zalisko OksanaAVS LO5601:01:030,00
5W6030427Pattis RosySuedtirol Team Club5201:01:080,00
34M60305256Oneill SeanIreland5101:01:090,00
36M45306470Bulik MilanJogging klub Dubnica n.V.6601:01:140,00
9W553079Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:01:160,00
37M4530867Roberts AlanVale of Aylesbury6401:01:170,00
13W40309369Johnson JoyIreland, Women, Over 407101:01:180,00
40M55310301Tománek PavelLKVE Veřovice5501:01:190,00
35M60311207Paul RolandLG Welfen5101:01:220,00
36M60312260Mcloughlin MichaelPreston Harriers5201:01:280,00
11W50313225Zahálková JindraKB Chlumčany6101:01:440,00
10W5531437Hoffmann BrigitteLG Welfen5701:01:480,00
41M55315168Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kužnia5701:01:540,00
12W50316112Fuhrmann CarmenTeam Klinikum Nürnberg5901:02:020,00
4M75317253Wittig KlemensLC Rapid Dortmund3701:02:040,00
37M60318411Radulovic RadovanSPARTAKSERBIA5201:02:110,00
6M70319362Marek FrantišekSK Hronov4101:02:240,00
7M70320132Krausse RaimundLV-Einheit Greiz3901:02:260,00
42M55321152Spolgen JoachimGermany5401:02:270,00
18M65322370Bianchi GiorgioU.S.Qeuercia Trentingrana4401:02:320,00
38M45323341Peressutti PierluigiU.S.ALDO MORO PALUZZA6701:02:380,00
38M60323415Červ MiloslavAtletika Polička5001:02:380,00
1W65325241Spronk MarianneSV Viktoria Goch4801:02:440,00
39M45326277Ciaccia CarloAtl. San Martino Coop Casarsa6501:02:450,00
6W60327252Verseghy AnnaKremnica5001:02:470,00
14W4032834Berends LindseyPreston Harriers7301:02:520,00
15W40329304Jans BarbaraLGWelfen7201:02:540,00
39M6032940Oleksiy KulykUkraine Masters Athletics Team4901:02:540,00
13W50331228Auerbach SonjaLSV Pirna6001:02:550,00
40M60332103Micic DragoslavVETERAN4901:03:010,00
14W5033317Cornet ThereseTSL5801:03:020,00
49M50334367Leplt JiříTriatlon Milovice6101:03:120,00
50M5033556Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5901:03:140,00
41M60336147Radomski ZbignievTKKF BESKIDEK BIELSKO-BIALA5101:03:170,00
43M55337117Bell PeterIreland5401:03:180,00
15W5033832Buck LindsayEngland (Cumberland Fell Runners)6001:03:190,00
5M75339488Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:03:240,00
7W60340208Paul BarbelLG Welfen5301:03:250,00
23M35341192Raccagni LorenzoATLETICA PARATICO7701:03:260,00
8M7034136Bogenhuber Maxaustralia4201:03:260,00
42M60343257Drbohlav FrantišekPříšovice5101:03:410,00
11W5534490Budinská EvaOu Poluvsie5601:03:540,00
9M70345179Krupskyy VasylLDUFK4001:03:550,00
19M65346238Procházka VáclavMK Seitl Ostrava4501:03:590,00
20M65347157Pabiasz StanislawLUKS GRONICZEK4801:04:020,00
10M70348146Buckle KennethWelsh Masters Athletics Association4101:04:030,00
43M60349445Leszkow JosefMK Hlinsko5101:04:070,00
2W65349452Staronova AnnaLK OPALISKO4801:04:070,00
11M7035139Moody PeterWales4301:04:080,00
51M50352398Kašparec PetrSklárna AJETO Lindava6201:04:090,00
44M60353226Adam PetrSK Nove Mesto nad Metuji5001:04:110,00
8W60354169Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5201:04:210,00
44M5535538Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:04:220,00
45M55356263Benc MarianSKK Lednicke Rovne5501:04:430,00
40M4535787Morley Stevenllkley Harriers6801:04:480,00
45M60358134Smetana KarelVHS Benešov5101:04:550,00
3W65359293Irmgard OlmaLGWelfen4801:04:590,00
21M65359502Vyskočil JaromírSokol Kolín4601:04:590,00
12M70359330Kalweit SiegfriedTSV Viktoria MOiheim4201:04:590,00
6M7536218Bathe LotharSC Berlin3701:05:010,00
46M40363511Šoltys MarekENERGYTEAM7301:05:040,00
46M60364162Šmucler VáclavLOB PLUS Plzeň5001:05:060,00
17W45365442Baronova JanaSMTA Nltra6401:05:170,00
47M60366510Hrnčíř JaroslavHS Janské Lázně4901:05:260,00
16W4036714Menhert KatrinBautzener LV Rot-Wei ?> 907301:05:300,00
7W3536857Digmayerova IvanaiThinkBeer.com7401:05:310,00
41M45369365Olbert TomášMK Herducka6401:05:320,00
22M65370316Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4601:05:350,00
16W50371283Pštrossová MarieAVC/SNB Praha5901:05:430,00
42M4537228Birbeck MarkPreston Harriers6801:05:470,00
17W50373206Jancova OlgaJogging klub Dubnica6101:06:060,00
48M60374173Brown William Jireland5201:06:160,00
43M45375199Kader JorgenTSG Schnaitheim6701:06:170,00
52M50376361Mecl KarelBěžecký klub Hodonín6301:06:180,00
13M70377218Kánský VladimírCzech Republic4001:06:220,00
23M65378191Cafarella AntoninoATLETICA PARATICO4601:06:330,00
46M553796Michael ErhardtLT Malschenberg5501:06:430,00
24M65380300Krauthelm ThomasTV Bad Gronenbach4401:07:000,00
53M50381430Kenny TrissSkipton AC6301:07:030,00
12W55382156Moller MarliesLSV Pirna5701:07:050,00
54M50382196Mašek RomanSNB Praha6101:07:050,00
49M60384437Bakyta JánJogging klub Dubnica n/V.5301:07:190,00
47M55385180Read David CThirsk and Sowerby Harriers5701:07:240,00
13W55386270Stadnyk OlhaAVS LO5601:07:340,00
7M75387236Oemus FriedelDessauer SV 973701:07:370,00
18W50388498Singleton -Lawley VeronicaBedford Harriers6001:07:380,00
18W4538984Kubíčková Eliška AnnaSK Kotlářka Praha6601:07:580,00
17W4039016Strnádková JanaTJ Sokol Dolní Kalná7101:08:040,00
25M65391379Stanek FrantisekSK Vysna Sebastova4501:08:150,00
14M70392454Aufderklamm RolandAmateur Sport Club Berg4301:08:570,00
55M50393186Tengattini EzioAtletica Paratico6101:09:000,00
19W45394244Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6401:09:020,00
56M5039578Dalla Longa MarcoAtletica Galliate6001:09:080,00
56M5039579Ghirello GianfrancoAtletica Galliate5901:09:080,00
8M75397328Baggia BrunoAtletica Valli di Non e Sole3401:09:110,00
8W3539872Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:09:150,00
58M50399275Cristofoli FrancoASD All. S. Martino Coop Casarsa6201:09:220,00
4W65400400Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4801:09:310,00
19W50401366Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5801:09:320,00
15M70402431Florjancic IvanSO Medicus4101:09:410,00
50M60403142Sachs WernerTV Geiselhöring5301:09:500,00
9W35404387Durovcová DanielaDubnica nN7601:10:010,00
26M6540515Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:10:020,00
27M65406475Noll GuntherAustria4801:10:180,00
18W404074Kubečková RadkaTJ Maratonstav Úpice6901:10:320,00
28M6540820Říha MiroslavSokol Sadská4501:10:330,00
59M50409284Novák PetrSNB Praha6301:10:430,00
29M65410458Socha VáclavSdružení vytrvalců Stříbro4601:10:480,00
51M60411166Volf BřetislavActivity Lanškroun5201:10:580,00
5W65412135Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:11:000,00
14W554131Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:11:060,00
30M65414105Petrovic MiloradVETERAN BEOGRAD4401:11:080,00
24M35414266Machačka PavelHradec Králové7701:11:080,00
9M75416322Cerello AngeloROAD RUNNER TEAM SAMARATE3401:11:190,00
10W35417399Popovová MartinaSNB Praha7401:11:330,00
16M70418310Szponik Franz-JosefGermany4001:11:430,00
17M7041926Belsito RobertoSuedtirolteam4301:11:490,00
52M60420381Batka JerzyWejherowskie Towarzystwo Cyklist6w5101:12:100,00
48M55421395Profous PetrSalaz ETREME Team Ostrava5801:12:110,00
31M65422486Plecháček JiříTJ Maratonstav Úpice4401:12:130,00
1W70423480Schlager RuthTSV Neustadt /Aisch4201:12:240,00
15W55424120Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5401:12:390,00
10M7542571Číž FrantišekOrol Prievidza3501:12:570,00
18M70426203Fiamin IvanSlavia STU Bratislava4101:13:160,00
11M75427317Zippenfenig FranzSKVG Pottenbrunn3701:13:180,00
6W65428240Bauer LeniLC Aichach4501:13:240,00
19W40429230Buckley ChristineHunters Bog Trotters6901:13:430,00
19M7043063Huber AndreasLG Tam lsartal/ Germany4101:13:450,00
9W60431456Kofler AnnaiieseAmateur Sport Club Berg5001:13:520,00
12M754328Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:13:570,00
60M50433210Holan MartinTJ ZENTIVA6301:14:040,00
20M70434248Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4201:14:070,00
61M50435195Zejman JosefSNB Praha6101:14:110,00
16W55436131Spišková ValériaHandlová5401:14:390,00
20W5043766Vasilyeva AntonidaYunost-Omsk5801:15:250,00
32M6543869Wikeley AlanThirsk and Sowerby Harriers4401:15:280,00
7W65439154Cupalová EvaTJ Sokol Bučovice4701:15:510,00
13M7544095Hradňanský FrantišekBaník Handlová3501:15:530,00
49M55441190Pezze EzioATLETICA PARATICO5401:16:140,00
21W504425Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:16:430,00
17W5544354Burn ChristineGBR. Thirsk and Sowerby Harriers5401:17:110,00
18W55444477Ruhland KerstinLSV 1990 Kitzbühel5501:18:080,00
33M65445413Kakač JosefAVC Praha4801:18:100,00
34M6544685Sturm WolfgangTSG Schnaitheim4601:18:180,00
19W55447204Chrenkova GizelaJogging klub Dubnica5401:18:370,00
8W65448221Ročňáková MiloslavaM-team Zvole4501:18:380,00
53M60449281Jungman JosefPraha 35001:18:590,00
10W60450324Hrozová MilenaOrel Vyškov5301:19:100,00
1W75451108Marcibálová MáriaKKM Čadca3401:20:090,00
14M7545292Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:20:170,00
54M60453323Bělka JaroslavLRS Vyškov5201:20:460,00
20W45454243Meier KarinTus Eintracht Minden6601:21:410,00
11W35455197Žaliová IvaAVC Praha/SNB7701:23:100,00
15M75456104Stevanovic VladaVETERAN BEOGRAD3401:23:580,00
55M60457354Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:24:020,00
50M55458122Tichý FrantišekJOGGING KLUB Dubnica nad Vahom5501:24:130,00
21M70459463Trontelj MiraKoper4001:24:170,00
22M7046031Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:24:350,00
56M60461432Pelc JiříMK Kladno5301:25:580,00
35M6546212Stehlík OldřichTJ Liga 100 Praha4801:26:230,00
2W70463479Zanon BeatriceAmateur Sport Club Berg4301:26:410,00
23M70464121Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:26:590,00
16M75465478Deuss PeterVfl Waldkraiburg3701:27:110,00
9W65466455Sandrini MargitAmateur Sport Club Berg4701:27:480,00
17M7546770Hajro AntonBaník Sebedražie3501:29:550,00
22W50468364Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:31:000,00
57M60469485Špidla VladimírMaratonstav Úpice5101:31:140,00
18M75470343Duffy PeterNorthern Veterans AC3501:37:270,00
11W60471107Neta SlavicaVETERAN BEOGRAD5001:38:280,00
3W70472464Trontelj Silva HocevarKoper4301:46:580,00
23W50473412Radulovic MaraSPARTAK SERBIA5801:53:300,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč