Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jarní hodinovka na dráze

9.4.2014, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Jarní hodinovka na dráze
  • datum konání: 9.4.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadion na Dukle, Pardubice
15:00 - 18:00 hodin

Přihlášky

od 14:00 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

polytan, 8 drah

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Zajíc
tel. 466 304 881

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

jan.zajic@upce.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať hodinovka)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8817 620,00 m103,10
2MA22Flegl VlastimilVrchlabí8617 471,00 m101,39
3MA33Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8416 961,00 m95,51
4MA44Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9616 785,00 m100,00
5MA55Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9116 315,00 m88,06
6MA66Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5915 821,00 m113,65
7MA77Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7115 472,00 m110,42
8MA88Kalný PetrAtletika Chrudim8115 405,00 m77,57
9MA99Kulhavý DavidAFK Ostřešany7715 388,00 m77,38
10MA1010Teplý JaroslavJK Bučina7814 927,00 m72,06
11MA1111Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8714 900,00 m71,75
12MA1312Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8514 600,00 m68,29
13MA1413Menšík JanJablonec nad Nisou5614 510,00 m95,94
14MA1514Rejda JanSK OMT Pardubice7014 346,00 m95,10
15MA1615Belobrad IvanŽamberk6614 300,00 m94,48
16MA1716Jirák RomanBřehy7514 144,00 m63,04
17MA1817Marhold PetrChoceň7814 130,00 m62,88
18MA1918Ryzner MiroslavSK Srch6114 100,00 m90,41
19MA2019Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6614 060,00 m91,21
20MA2120Brožek RadmilKRB Chrudim5413 857,00 m111,92
21MA2221Vyskočil JiříTrisk České Budějovice6413 825,00 m86,69
22MA2322Roleček MilanPěčín7613 530,00 m55,96
23MA2523Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5112 816,00 m96,00
24MA2624Krajtl SvatoplukPardubice4912 559,00 m92,07
25MA2725Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6412 480,00 m68,53
26MA2826Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5912 079,00 m63,12
27MA3027Leszkow PetrMK Hlinsko4411 899,00 m105,29
28MA3128Leszkow JosefMK Hlinsko5111 640,00 m78,02
29MA3229Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4211 286,00 m94,71
30MA3330Kubias OndřejPardubice7411 212,00 m52,48
31MA3431Chocholouš DaliborDubina Pardubice4610 667,00 m63,14
32MA3632Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5510 358,00 m39,88
33MA3733Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6510 114,00 m37,55
-MA-34Moník MilanSmiřice69DNF-
Ženy (trať hodinovka)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1235Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7914 607,00 m119,12
2ZA2436Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7013 361,00 m100,43
3ZA2937Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7912 029,00 m80,45
4ZA3538Trynerová VěraPardubice6010 615,00 m107,70
5ZA3839Šternerová HanaHradec Králové639 828,00 m92,30
6ZA3940Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová807 577,00 m100,00
Trať hodinovka
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8817 620,00 m103,10
2MA22Flegl VlastimilVrchlabí8617 471,00 m101,39
3MA33Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8416 961,00 m95,51
4MA44Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9616 785,00 m100,00
5MA55Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9116 315,00 m88,06
6MA66Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5915 821,00 m113,65
7MA77Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7115 472,00 m110,42
8MA88Kalný PetrAtletika Chrudim8115 405,00 m77,57
9MA99Kulhavý DavidAFK Ostřešany7715 388,00 m77,38
10MA1010Teplý JaroslavJK Bučina7814 927,00 m72,06
11MA1111Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8714 900,00 m71,75
1ZA1235Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7914 607,00 m119,12
12MA1312Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8514 600,00 m68,29
13MA1413Menšík JanJablonec nad Nisou5614 510,00 m95,94
14MA1514Rejda JanSK OMT Pardubice7014 346,00 m95,10
15MA1615Belobrad IvanŽamberk6614 300,00 m94,48
16MA1716Jirák RomanBřehy7514 144,00 m63,04
17MA1817Marhold PetrChoceň7814 130,00 m62,88
18MA1918Ryzner MiroslavSK Srch6114 100,00 m90,41
19MA2019Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6614 060,00 m91,21
20MA2120Brožek RadmilKRB Chrudim5413 857,00 m111,92
21MA2221Vyskočil JiříTrisk České Budějovice6413 825,00 m86,69
22MA2322Roleček MilanPěčín7613 530,00 m55,96
2ZA2436Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7013 361,00 m100,43
23MA2523Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5112 816,00 m96,00
24MA2624Krajtl SvatoplukPardubice4912 559,00 m92,07
25MA2725Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6412 480,00 m68,53
26MA2826Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5912 079,00 m63,12
3ZA2937Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7912 029,00 m80,45
27MA3027Leszkow PetrMK Hlinsko4411 899,00 m105,29
28MA3128Leszkow JosefMK Hlinsko5111 640,00 m78,02
29MA3229Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4211 286,00 m94,71
30MA3330Kubias OndřejPardubice7411 212,00 m52,48
31MA3431Chocholouš DaliborDubina Pardubice4610 667,00 m63,14
4ZA3538Trynerová VěraPardubice6010 615,00 m107,70
32MA3632Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5510 358,00 m39,88
33MA3733Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6510 114,00 m37,55
5ZA3839Šternerová HanaHradec Králové639 828,00 m92,30
6ZA3940Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová807 577,00 m100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8817620,00 m103,10
2MA22Flegl VlastimilVrchlabí8617471,00 m101,39
3MA33Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8416961,00 m95,51
4MA44Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9616785,00 m93,48
5MA55Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9116315,00 m88,06
6MA66Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5915821,00 m82,37
7MA77Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7115472,00 m78,34
8MA88Kalný PetrAtletika Chrudim8115405,00 m77,57
9MA99Kulhavý DavidAFK Ostřešany7715388,00 m77,38
10MA1010Teplý JaroslavJK Bučina7814927,00 m72,06
11MA1111Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8714900,00 m71,75
12MA1312Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8514600,00 m68,29
13MA1413Menšík JanJablonec nad Nisou5614510,00 m67,26
14MA1514Rejda JanSK OMT Pardubice7014346,00 m65,37
15MA1615Belobrad IvanŽamberk6614300,00 m64,84
16MA1716Jirák RomanBřehy7514144,00 m63,04
17MA1817Marhold PetrChoceň7814130,00 m62,88
18MA1918Ryzner MiroslavSK Srch6114100,00 m62,53
19MA2019Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6614060,00 m62,07
20MA2120Brožek RadmilKRB Chrudim5413857,00 m59,73
21MA2221Vyskočil JiříTrisk České Budějovice6413825,00 m59,36
22MA2322Roleček MilanPěčín7613530,00 m55,96
23MA2523Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5112816,00 m47,73
24MA2624Krajtl SvatoplukPardubice4912559,00 m44,77
25MA2725Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6412480,00 m43,86
26MA2826Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5912079,00 m39,23
27MA3027Leszkow PetrMK Hlinsko4411899,00 m37,16
28MA3128Leszkow JosefMK Hlinsko5111640,00 m34,17
29MA3229Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4211286,00 m30,09
30MA3330Kubias OndřejPardubice7411212,00 m29,24
31MA3431Chocholouš DaliborDubina Pardubice4610667,00 m22,96
32MA3632Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5510358,00 m19,40
33MA3733Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6510114,00 m16,58
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1235Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7914607,00 m119,12
2ZA2436Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7013361,00 m100,43
3ZA2937Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7912029,00 m80,45
4ZA3538Trynerová VěraPardubice6010615,00 m59,24
5ZA3839Šternerová HanaHradec Králové639828,00 m47,43
6ZA3940Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová807577,00 m13,66

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód