Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Rozálku

25.4.2014, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku
  • datum konání: 25.4.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

V 16:15 hodin vložený závod nejmladších dětí věk 5 let a mladší od kaple sv.Rozálie na 90 m a další vložený závod dětí věk 6-7 let na 190 m. - cena pro všechny závodníky. Závodníci se nepřihlašují, čísla dostanou přímo na startu.
Od 17:00 hodin hlavní závod od u muzea v Žamberku ve 20 sec. intervalech, v pořadí tak, jak se závodníci přihlásí. Start po jednotlivcích.

Přihlášky

25. 4. osobně od 16:00 do 17:15 hodin v cíli v rozhledně na Rozálce
Pokud si chcete zajistit startovní pořadí je potřeba se přihlásit předem do 21. 4. u ředitelky závodu.

Startovné

předškolní děti a handicapovaní ZDARMA
žactvo 20,- Kč
dorost, dospělí 30,- Kč

Popis tratě

nezpevněné parkové cesty
délka 900 m, převýšení 40 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ředitelka závodu:
Lucie Šulcová
SVČ ANIMO Žamberk
telefon: 465 611 666, 603 876 667

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

sulcova.animo@atlas.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2017Běh na Rozálku198
29.4.2016Běh na Rozálku204
24.4.2015Běh na Rozálku201
26.4.2013Běh na Rozálku197
4.5.2012Běh na Rozálku231
6.5.2011Běh na Rozálku191
7.5.2010Běh na Rozálku186
7.5.2009Běh na Rozálku188
2.5.2008Běh na Rozálku174
4.5.2007Běh na Rozálku198
5.5.2006Běh na Rozálku182
6.5.2005Běh na Rozálku137
7.5.2004Běh na Rozálku187
2.5.2003Běh na Rozálku, 5. ročník207
3.5.2002Běh na Rozálku201
4.5.20013. ročník - BĚH NA ROZÁLKU173

Statistika závodu Běh na Rozálku

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 3252

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalous Petr7717
Tobiška Václav4417
Matyášová Jana6517
Sadílek Ota4616
Bielčik Jindřich4016
Keprtová Miloslava4816
Novotný Luděk6215
Nechvíl Petr9114
Šimůnek Jan4913
Mannlová Jana8013
Šafář Jaroslav5113
Svatoš Otakar3413
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Šimůnek Jan8212
Maříková Simona9612
Novotná Dora9712
Šponar Josef4711
Kalousek Jan4111
Tomeš Jaroslav4811
Kebrle Milan7511
Mařík Jiří7211
Jirásková Eva6410
Smolák Petr9410
Exler Ondřej909
Strnad Adam009
Vařeka Jan969
Volf Břetislav529
Moravec Martin849
Ducháček Bedřich599
Mikyska Tomáš009
Sejkorová Lenka639
Dostálek Petr679
Moravec Jiří969
Řemínek Matěj869
Bubeníček Jiří519
Vondra Vojtěch989
Gregora Filip029
Borek Petr708
Šponarová Lucie918
Šimůnková Pavla778
Stránská Adéla918
Martincová Kristýna938
Vanický Petr738
Klaclová Šárka938
Razým Jan578
Skalický Jiří508
Stránský Aleš608
Hübl Radek888
Borková Agáta028

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1128137Barvínek DanielŽamberk0600:04:34112,26
2M1148302Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:04:5199,95
3M115872Matyáš TomášHCRK0500:05:0987,79
4M116335Vencl DavidZŠ Nádražní Žamberk0500:05:1980,98
5M116442Hryca HonzíkZŠ Nádražní Žamberk0500:05:2080,36
6M116851Akak Ondra(oddíl neuveden)0500:05:2477,61
7M117336Novotný MatějZŠ Nádražní Žamberk0500:05:4265,03
8M1178103Fajfr MarekŽamberk0600:05:5060,01
9M1183100Marhold JanChoceň0800:06:0946,47
10M1191152Zezulka Aleš(oddíl neuveden)0600:06:2634,72
11M119437Šafář DanZŠ Nádražní Žamberk0501:48:003,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z111577Moskvová AgátaTJ OB Zlaté Hory0500:04:23105,74
2Z1127123Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:04:3398,42
3Z113538Neugebauerová BáraZŠ Nádražní Žamberk0500:04:3795,84
4Z1137116Marková NikolaKB Letohrad0500:04:3894,73
5Z1151134Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:04:5880,39
6Z118241Kalousová PatricieŽamberk0500:06:0729,19
7Z118550Feniková DominikaAtletika Žamberk0600:06:1126,16
8Z118632Vávrová EliškaŽamberk0500:06:1225,34
9Z118840Karvayová JulieZŠ Nádražní Žamberk0500:06:2317,22
10Z119239Dušková AničkaZŠ Nádražní Žamberk0500:06:493,00
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M266173Költö MatějKB Letohrad0300:03:54105,35
2M27649Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:03:59101,19
3M29121Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:04:0993,46
4M210064Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:1488,80
5M212155Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:2976,32
6M212925Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:04:3472,33
7M214153Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:4266,17
8M2144181Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:4364,76
9M2146101Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:04:4563,26
10M215752Izák MatyášTJ Sokol Jaroměř0400:05:0546,79
11M2159129Indrák Damian(oddíl neuveden)0400:05:1042,22
12M2165125Bartoš JiříŽamberk0400:05:2133,73
Nejmladší žákyně II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z275121Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:03:59107,42
2Z29622Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:04:1297,02
3Z29923Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:04:1495,56
4Z2101109Dostálová ViktorieBudoklub Lanškroun0300:04:1495,16
5Z2104172Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:1792,90
6Z2107179Červená EliškaDukla Polička0400:04:2090,81
7Z212128Mikysková SvatavaSK Žamberk0300:04:2983,15
8Z212454Tobišková KarolínaTJ Sokol Jaroměř0300:04:3082,42
9Z213463Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:3677,98
10Z2145113Kánská LucieKB Letohrad0400:04:4470,97
11Z216127Dolečková ValerieSK Žamberk0400:05:1744,84
12Z217634Kacálková LuckaZŠ Nádražní Žamberk0400:05:4522,42
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M352139Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:44117,46
2M37066Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:57107,08
3M313271Matyáš MartinHCRK0200:04:3575,46
4M3133133Suka Nikolas AhmadnBiatlon Letohrad0200:04:3575,38
5M3138132Bergman JakubBiatlon Letohrad0200:04:3972,19
6M3142115Lukáš MarekKB Letohrad0200:04:4269,74
7M314781Matějka Roman(oddíl neuveden)0100:04:4666,96
8M3160159Moravec JanKB Letohrad0200:05:1245,64
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z37856Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:04:01101,62
2Z380169Derková MartinaBiatlon Letohrad0100:04:02100,72
3Z38670Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:0697,66
4Z393114Šilarová MichaelaKB Letohrad0100:04:1292,71
5Z398119Hušková LucieAtletika TJ Žamberk0100:04:1391,55
6Z310731Kubíčková NikitaBiatlon Letohrad0200:04:2085,86
7Z311345Kubíčková IvaOrientační běh Žamberk0100:04:2283,79
8Z3153182Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:0151,68
Starší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M418108Karlík MikulášBiatlon Letohrad9900:03:15111,75
2M43376Macháček VojtěchLetohrad - biatlon9900:03:3097,84
3M442128Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:3790,41
4M4546Gregora JanActivity Running Team Lanškroun0000:03:4583,16
5M45668Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:4681,71
6M469126Slavík VojtěchAC Choceň0000:03:5672,92
7M47191Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:03:5771,09
8M47374Dolejš JosefDlouhoňovice0000:03:5870,51
9M479130Bartoš Filip(oddíl neuveden)0000:04:0167,51
10M48758Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:04:0662,78
11M489160Moravec JakubJM Team Letohrad9900:04:0761,53
12M4109165Kánský PetrBiatlon Letohrad0000:04:2049,07
Starší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z448131Kopecká AnnaZaM Kunvald Simony Chládkové9900:03:42104,70
2Z459120Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:4899,06
3Z462149Faltusová KateřinaBiatlon Letohrad9900:03:5296,24
4Z47257Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:5890,86
5Z47783Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:04:0188,21
6Z4111118Kačenová NatálieBiatlon Letohrad0000:04:2070,84
7Z413665Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:3755,86
8Z4139111Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:04:4152,95
9Z4154112Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:05:0134,70
10Z417286Belobradová KarolínaŽamberk9900:05:364,28
11Z4175180Buriánová IsabelaBrzdy Horní Čermná0000:05:443,00
Dorostenci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5497Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:58102,31
2M5598Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:58102,20
3M51099Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:0495,50
4M51287Ilavka LukášBiatlon Letohrad9700:03:0890,59
5M525177Mužík JanAtletika Polička9800:03:2175,85
6M526117Vencl KristiánOB Žamberk9700:03:2175,74
7M53080Novotný MatějOrientační běh Žamberk9800:03:2670,72
Dorostenky (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z544138Kalousová EliškaVencl Tým Ústí n. Orlicí9800:03:39115,79
2Z567107Novotná DoraBiatlon Letohrad9700:03:55102,39
3Z510575Koclířová AdélaLetohrad9800:04:1981,82
4Z51565Gregorová LenkaActivity Running Team Lanškroun9800:05:0245,82
Junioři 18-19 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1157Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:02:57101,76
2MJ23Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:02:57101,65
3MJ889Španihel DavidBiatlon Letohrad9500:03:0296,60
4MJ1190Žemlička MilanBiatlon Letohrad9600:03:0889,87
5MJ14106Cimr TomášBiatlon Letohrad9600:03:1285,38
6MJ1588Procházka JakubBiatlon Letohrad9600:03:1384,14
7MJ19176Skalický MatyášZAM Real Niggers Simony Chládkové9600:03:1878,87
8MJ20166Dušek MartinOOB TJ Sokol Žamberk9600:03:1878,09
9MJ21175Holubář BartolomějKOB Ústí nad Orlicí9600:03:2076,18
10MJ29148Pecháček FilipRK Letohrad9500:03:2570,23
11MJ3644Ježdík VáclavOrientační běh Žamberk9600:03:3460,81
12MJ3992Pavlas JanActivity Lanškroun9600:03:3757,44
13MJ49147Krejčí MartinRK Letohrad9500:03:4251,05
Juniorky 18-19 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5779Chládková SimonaOrientační běh Žamberk9600:03:48105,56
2ZJ58189Kulhavá EliškaLokomotiva Pardubice9600:03:48105,13
3ZJ88168Krátká HanaLanškroun9500:04:0789,31
Muži A 20-39 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA3171Moravec MartinVencl Tým Ústí n. Orlicí8400:02:57101,46
2MA6150Černý ZdeněkAC Praha 18908500:02:5999,33
3MA7174Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:02:5999,21
4MA924Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:03:0395,29
5MA168Machotka DominikActivity Running Team Lanškroun9400:03:1582,28
6MA17164Bednář PetrDolní Čermná9300:03:1581,94
7MA2278Moskva RomanTJ OB Zlaté Hory7500:03:2075,66
8MA23158Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:2175,55
9MA2461Kosek ŠtěpánJ&R Sport Studené8900:03:2175,43
10MA32187Purkert MartinStudené CREW9000:03:2965,90
11MA35303Kalous PetrSK Žamberk7700:03:3163,66
12MA3762Zatloukal MichalJ&R Sport Studené8900:03:3559,62
13MA40170Živný Marek3D Fitness race team9100:03:3757,38
14MA4648Marhold PetrChoceň7800:03:4053,34
15MA47186Roleček MilanPěčín7600:03:4152,33
16MA5512Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:03:4647,39
17MA604Navrátil MichalŽamberk8500:03:4943,35
18MA6111Černoch MichalDlouhoňovice7700:03:5141,22
19MA6367Krmela PavelRychnov na Moravě7800:03:5240,44
20MA68142Růžička TomášSDH Brandýs nad Orlicí8500:03:5536,96
21MA7415Kyncl TomášČeská Třebová8000:03:5932,70
22MA81184Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:04:0228,88
23MA9030Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:04:0822,15
24MA125102Vebr MichalČeská Třebová7800:04:313,00
25MA181153Zezulka Petr(oddíl neuveden)7800:06:063,00
Muži B 40-49 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB13188Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:03:11108,65
2MB2759Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:03:2396,58
3MB28155Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:03:2594,77
4MB3482Hevl RadekLetohrad7200:03:3188,34
5MB3896Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:03:3683,71
6MB4169Chlup JiříActivity Lanškroun7000:03:3782,20
7MB43140Dostálek PetrUhlířský Důl6700:03:3880,89
8MB45154Doucha JiříHvězda Pardubice7100:03:3980,09
9MB4985Belobrad IvanŽamberk6600:03:4276,87
10MB53127Stříhavka JindřichAC Choceň7100:03:4474,96
11MB95185Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:1247,31
12MB96145Diblík MilanSokol Líšnice6800:04:1246,91
13MB12073Svoboda FilipFORT SNC Ústí nad Orlicí7100:04:2929,71
14MB155135Klement Jiří(oddíl neuveden)6700:05:023,00
15MB170104Fajfr FrantišekŽamberk7200:05:303,00
Muži C 50-59 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC31167Krátký LubošLanškroun6200:03:28111,91
2MC4918Kalous Tomᚎamberk6400:03:4298,85
3MC64105Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:03:5389,24
4MC65162Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:03:5488,70
5MC8317Chládek JosefTOSK Žamberk5900:04:0578,55
6MC8446Roháček MichalXC Sport6100:04:0578,46
7MC126301Novotný JaromírŽamberk6000:04:3154,62
Muži D 60-69 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD8533Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:04:05105,51
2MD9414Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:04:12100,27
3MD10519Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:04:1994,22
4MD112178Červ MiloslavAtletika Polička5000:04:2291,84
5MD117156Vilhelm VáclavPřívrat5100:04:2590,01
6MD14013Leszkow JosefMK Hlinsko5100:04:4176,65
7MD15093Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:04:5565,68
8MD1667Sadílek OtaActivity Running Team Lanškroun4600:05:2343,49
9MD177144Tomeš JaroslavŽamberk4800:05:4922,66
10MD189300Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:06:243,00
11MD193163Wendlig MiroslavLuková5300:07:033,00
Muži E 70 let a starší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1142Leszkow PetrMK Hlinsko4400:04:23118,09
2ME131304Tobiška VáclavOB Žamberk4400:04:35109,91
3ME1691Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:05:2971,99
4ME18410Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:06:1143,15
Ženy A 20-34 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA10216Kalousová AlenaŽamberk8000:04:16101,24
2ZA10347Marholdová LucieChoceň8300:04:17100,62
3ZA10920Vacková AliceLanškroun8200:04:2098,14
4ZA118151Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:04:2594,48
5ZA143136Šilarová VendulaDolní Třešňovec9400:04:4380,57
6ZA14984Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:04:5273,82
7ZA16760Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:05:2448,87
Ženy B 35-44 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB92122Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:04:09108,33
2ZB115141Fojtíková HanaŽamberk7900:04:2397,15
3ZB11926Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:04:2794,52
4ZB12329Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:04:2992,44
5ZB130110Dostálová PetraLanškroun7800:04:3488,66
6ZB179183Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:05:5229,01
Ženy C 45-54 let (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC82143Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:04130,00
2ZC152146Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:05:0090,97
3ZC16243Krčálová LídaZŠ Nádražní Žamberk6600:05:1779,03
4ZC180161Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:05:5751,04
5ZC187124Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:06:2333,09
6ZC19095Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:06:2432,05
Ženy D 55 let a starší (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1719Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:05:34102,52
2ZD17494Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:05:4397,48
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1157Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:02:57101,76
2MJ23Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:02:57101,65
1MA3171Moravec MartinVencl Tým Ústí n. Orlicí8400:02:57101,46
1M5497Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:58102,31
2M5598Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:58102,20
2MA6150Černý ZdeněkAC Praha 18908500:02:5999,33
3MA7174Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:02:5999,21
3MJ889Španihel DavidBiatlon Letohrad9500:03:0296,60
4MA924Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:03:0395,29
3M51099Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:0495,50
4MJ1190Žemlička MilanBiatlon Letohrad9600:03:0889,87
4M51287Ilavka LukášBiatlon Letohrad9700:03:0890,59
1MB13188Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:03:11108,65
5MJ14106Cimr TomášBiatlon Letohrad9600:03:1285,38
6MJ1588Procházka JakubBiatlon Letohrad9600:03:1384,14
5MA168Machotka DominikActivity Running Team Lanškroun9400:03:1582,28
6MA17164Bednář PetrDolní Čermná9300:03:1581,94
1M418108Karlík MikulášBiatlon Letohrad9900:03:15111,75
7MJ19176Skalický MatyášZAM Real Niggers Simony Chládkové9600:03:1878,87
8MJ20166Dušek MartinOOB TJ Sokol Žamberk9600:03:1878,09
9MJ21175Holubář BartolomějKOB Ústí nad Orlicí9600:03:2076,18
7MA2278Moskva RomanTJ OB Zlaté Hory7500:03:2075,66
8MA23158Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:2175,55
9MA2461Kosek ŠtěpánJ&R Sport Studené8900:03:2175,43
5M525177Mužík JanAtletika Polička9800:03:2175,85
6M526117Vencl KristiánOB Žamberk9700:03:2175,74
2MB2759Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:03:2396,58
3MB28155Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:03:2594,77
10MJ29148Pecháček FilipRK Letohrad9500:03:2570,23
7M53080Novotný MatějOrientační běh Žamberk9800:03:2670,72
1MC31167Krátký LubošLanškroun6200:03:28111,91
10MA32187Purkert MartinStudené CREW9000:03:2965,90
2M43376Macháček VojtěchLetohrad - biatlon9900:03:3097,84
4MB3482Hevl RadekLetohrad7200:03:3188,34
11MA35303Kalous PetrSK Žamberk7700:03:3163,66
11MJ3644Ježdík VáclavOrientační běh Žamberk9600:03:3460,81
12MA3762Zatloukal MichalJ&R Sport Studené8900:03:3559,62
5MB3896Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:03:3683,71
12MJ3992Pavlas JanActivity Lanškroun9600:03:3757,44
13MA40170Živný Marek3D Fitness race team9100:03:3757,38
6MB4169Chlup JiříActivity Lanškroun7000:03:3782,20
3M442128Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:3790,41
7MB43140Dostálek PetrUhlířský Důl6700:03:3880,89
1Z544138Kalousová EliškaVencl Tým Ústí n. Orlicí9800:03:39115,79
8MB45154Doucha JiříHvězda Pardubice7100:03:3980,09
14MA4648Marhold PetrChoceň7800:03:4053,34
15MA47186Roleček MilanPěčín7600:03:4152,33
1Z448131Kopecká AnnaZaM Kunvald Simony Chládkové9900:03:42104,70
2MC4918Kalous Tomᚎamberk6400:03:4298,85
9MB4985Belobrad IvanŽamberk6600:03:4276,87
13MJ49147Krejčí MartinRK Letohrad9500:03:4251,05
1M352139Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:44117,46
10MB53127Stříhavka JindřichAC Choceň7100:03:4474,96
4M4546Gregora JanActivity Running Team Lanškroun0000:03:4583,16
16MA5512Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:03:4647,39
5M45668Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:4681,71
1ZJ5779Chládková SimonaOrientační běh Žamberk9600:03:48105,56
2ZJ58189Kulhavá EliškaLokomotiva Pardubice9600:03:48105,13
2Z459120Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:4899,06
17MA604Navrátil MichalŽamberk8500:03:4943,35
18MA6111Černoch MichalDlouhoňovice7700:03:5141,22
3Z462149Faltusová KateřinaBiatlon Letohrad9900:03:5296,24
19MA6367Krmela PavelRychnov na Moravě7800:03:5240,44
3MC64105Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:03:5389,24
4MC65162Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:03:5488,70
1M266173Költö MatějKB Letohrad0300:03:54105,35
2Z567107Novotná DoraBiatlon Letohrad9700:03:55102,39
20MA68142Růžička TomášSDH Brandýs nad Orlicí8500:03:5536,96
6M469126Slavík VojtěchAC Choceň0000:03:5672,92
2M37066Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:57107,08
7M47191Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:03:5771,09
4Z47257Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:5890,86
8M47374Dolejš JosefDlouhoňovice0000:03:5870,51
21MA7415Kyncl TomášČeská Třebová8000:03:5932,70
1Z275121Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:03:59107,42
2M27649Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:03:59101,19
5Z47783Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:04:0188,21
1Z37856Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:04:01101,62
9M479130Bartoš Filip(oddíl neuveden)0000:04:0167,51
2Z380169Derková MartinaBiatlon Letohrad0100:04:02100,72
22MA81184Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:04:0228,88
1ZC82143Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:04130,00
5MC8317Chládek JosefTOSK Žamberk5900:04:0578,55
6MC8446Roháček MichalXC Sport6100:04:0578,46
1MD8533Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:04:05105,51
3Z38670Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:0697,66
10M48758Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:04:0662,78
3ZJ88168Krátká HanaLanškroun9500:04:0789,31
11M489160Moravec JakubJM Team Letohrad9900:04:0761,53
23MA9030Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:04:0822,15
3M29121Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:04:0993,46
1ZB92122Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:04:09108,33
4Z393114Šilarová MichaelaKB Letohrad0100:04:1292,71
2MD9414Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:04:12100,27
11MB95185Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:1247,31
2Z29622Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:04:1297,02
12MB96145Diblík MilanSokol Líšnice6800:04:1246,91
5Z398119Hušková LucieAtletika TJ Žamberk0100:04:1391,55
3Z29923Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:04:1495,56
4M210064Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:1488,80
4Z2101109Dostálová ViktorieBudoklub Lanškroun0300:04:1495,16
1ZA10216Kalousová AlenaŽamberk8000:04:16101,24
2ZA10347Marholdová LucieChoceň8300:04:17100,62
5Z2104172Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:1792,90
3MD10519Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:04:1994,22
3Z510575Koclířová AdélaLetohrad9800:04:1981,82
6Z310731Kubíčková NikitaBiatlon Letohrad0200:04:2085,86
6Z2107179Červená EliškaDukla Polička0400:04:2090,81
12M4109165Kánský PetrBiatlon Letohrad0000:04:2049,07
3ZA10920Vacková AliceLanškroun8200:04:2098,14
6Z4111118Kačenová NatálieBiatlon Letohrad0000:04:2070,84
4MD112178Červ MiloslavAtletika Polička5000:04:2291,84
7Z311345Kubíčková IvaOrientační běh Žamberk0100:04:2283,79
1ME1142Leszkow PetrMK Hlinsko4400:04:23118,09
2ZB115141Fojtíková HanaŽamberk7900:04:2397,15
1Z111577Moskvová AgátaTJ OB Zlaté Hory0500:04:23105,74
5MD117156Vilhelm VáclavPřívrat5100:04:2590,01
4ZA118151Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:04:2594,48
3ZB11926Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:04:2794,52
13MB12073Svoboda FilipFORT SNC Ústí nad Orlicí7100:04:2929,71
7Z212128Mikysková SvatavaSK Žamberk0300:04:2983,15
5M212155Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:2976,32
4ZB12329Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:04:2992,44
8Z212454Tobišková KarolínaTJ Sokol Jaroměř0300:04:3082,42
24MA125102Vebr MichalČeská Třebová7800:04:313,00
7MC126301Novotný JaromírŽamberk6000:04:3154,62
2Z1127123Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:04:3398,42
1M1128137Barvínek DanielŽamberk0600:04:34112,26
6M212925Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:04:3472,33
5ZB130110Dostálová PetraLanškroun7800:04:3488,66
2ME131304Tobiška VáclavOB Žamberk4400:04:35109,91
3M313271Matyáš MartinHCRK0200:04:3575,46
4M3133133Suka Nikolas AhmadnBiatlon Letohrad0200:04:3575,38
9Z213463Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:3677,98
3Z113538Neugebauerová BáraZŠ Nádražní Žamberk0500:04:3795,84
7Z413665Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:3755,86
4Z1137116Marková NikolaKB Letohrad0500:04:3894,73
5M3138132Bergman JakubBiatlon Letohrad0200:04:3972,19
8Z4139111Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:04:4152,95
6MD14013Leszkow JosefMK Hlinsko5100:04:4176,65
7M214153Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:4266,17
6M3142115Lukáš MarekKB Letohrad0200:04:4269,74
5ZA143136Šilarová VendulaDolní Třešňovec9400:04:4380,57
8M2144181Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:4364,76
10Z2145113Kánská LucieKB Letohrad0400:04:4470,97
9M2146101Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:04:4563,26
7M314781Matějka Roman(oddíl neuveden)0100:04:4666,96
2M1148302Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:04:5199,95
6ZA14984Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:04:5273,82
7MD15093Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:04:5565,68
5Z1151134Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:04:5880,39
2ZC152146Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:05:0090,97
8Z3153182Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:0151,68
9Z4154112Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:05:0134,70
14MB155135Klement Jiří(oddíl neuveden)6700:05:023,00
4Z51565Gregorová LenkaActivity Running Team Lanškroun9800:05:0245,82
10M215752Izák MatyášTJ Sokol Jaroměř0400:05:0546,79
3M115872Matyáš TomášHCRK0500:05:0987,79
11M2159129Indrák Damian(oddíl neuveden)0400:05:1042,22
8M3160159Moravec JanKB Letohrad0200:05:1245,64
11Z216127Dolečková ValerieSK Žamberk0400:05:1744,84
3ZC16243Krčálová LídaZŠ Nádražní Žamberk6600:05:1779,03
4M116335Vencl DavidZŠ Nádražní Žamberk0500:05:1980,98
5M116442Hryca HonzíkZŠ Nádražní Žamberk0500:05:2080,36
12M2165125Bartoš JiříŽamberk0400:05:2133,73
8MD1667Sadílek OtaActivity Running Team Lanškroun4600:05:2343,49
7ZA16760Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:05:2448,87
6M116851Akak Ondra(oddíl neuveden)0500:05:2477,61
3ME1691Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:05:2971,99
15MB170104Fajfr FrantišekŽamberk7200:05:303,00
1ZD1719Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:05:34102,52
10Z417286Belobradová KarolínaŽamberk9900:05:364,28
7M117336Novotný MatějZŠ Nádražní Žamberk0500:05:4265,03
2ZD17494Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:05:4397,48
11Z4175180Buriánová IsabelaBrzdy Horní Čermná0000:05:443,00
12Z217634Kacálková LuckaZŠ Nádražní Žamberk0400:05:4522,42
9MD177144Tomeš JaroslavŽamberk4800:05:4922,66
8M1178103Fajfr MarekŽamberk0600:05:5060,01
6ZB179183Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:05:5229,01
4ZC180161Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:05:5751,04
25MA181153Zezulka Petr(oddíl neuveden)7800:06:063,00
6Z118241Kalousová PatricieŽamberk0500:06:0729,19
9M1183100Marhold JanChoceň0800:06:0946,47
4ME18410Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:06:1143,15
7Z118550Feniková DominikaAtletika Žamberk0600:06:1126,16
8Z118632Vávrová EliškaŽamberk0500:06:1225,34
5ZC187124Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:06:2333,09
9Z118840Karvayová JulieZŠ Nádražní Žamberk0500:06:2317,22
10MD189300Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:06:243,00
6ZC19095Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:06:2432,05
10M1191152Zezulka Aleš(oddíl neuveden)0600:06:2634,72
10Z119239Dušková AničkaZŠ Nádražní Žamberk0500:06:493,00
11MD193163Wendlig MiroslavLuková5300:07:033,00
11M119437Šafář DanZŠ Nádražní Žamberk0501:48:003,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1157Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:02:57100,15
2MJ23Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:02:57100,04
3MA3171Moravec MartinVencl Tým Ústí n. Orlicí8400:02:5799,81
4M5497Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:5899,70
5M5598Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:02:5899,59
6MA6150Černý ZdeněkAC Praha 18908500:02:5997,66
7MA7174Koblížek KamilKOB Ústí nad Orlicí8000:02:5997,55
8MJ889Španihel DavidBiatlon Letohrad9500:03:0294,95
9MA924Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:03:0393,59
10M51099Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:0492,80
11MJ1190Žemlička MilanBiatlon Letohrad9600:03:0888,16
12M51287Ilavka LukášBiatlon Letohrad9700:03:0887,82
13MB13188Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:03:1184,77
14MJ14106Cimr TomášBiatlon Letohrad9600:03:1283,64
15MJ1588Procházka JakubBiatlon Letohrad9600:03:1382,39
16MA168Machotka DominikActivity Running Team Lanškroun9400:03:1580,47
17MA17164Bednář PetrDolní Čermná9300:03:1580,13
18M418108Karlík MikulášBiatlon Letohrad9900:03:1579,57
19MJ19176Skalický MatyášZAM Real Niggers Simony Chládkové9600:03:1877,08
20MJ20166Dušek MartinOOB TJ Sokol Žamberk9600:03:1876,29
21MJ21175Holubář BartolomějKOB Ústí nad Orlicí9600:03:2074,36
22MA2278Moskva RomanTJ OB Zlaté Hory7500:03:2073,80
23MA23158Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:2173,69
24MA2461Kosek ŠtěpánJ&R Sport Studené8900:03:2173,57
25M525177Mužík JanAtletika Polička9800:03:2172,89
26M526117Vencl KristiánOB Žamberk9700:03:2172,78
27MB2759Pour JiříTJ Sokol Jaroměř7000:03:2371,20
28MB28155Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:03:2569,16
29MJ29148Pecháček FilipRK Letohrad9500:03:2568,37
30M53080Novotný MatějOrientační běh Žamberk9800:03:2667,69
31MC31167Krátký LubošLanškroun6200:03:2865,32
32MA32187Purkert MartinStudené CREW9000:03:2963,96
33M43376Macháček VojtěchLetohrad - biatlon9900:03:3063,28
34MB3482Hevl RadekLetohrad7200:03:3161,92
35MA35303Kalous PetrSK Žamberk7700:03:3161,70
36MJ3644Ježdík VáclavOrientační běh Žamberk9600:03:3458,87
37MA3762Zatloukal MichalJ&R Sport Studené8900:03:3557,62
38MB3896Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:03:3656,72
39MJ3992Pavlas JanActivity Lanškroun9600:03:3755,48
40MA40170Živný Marek3D Fitness race team9100:03:3755,36
41MB4169Chlup JiříActivity Lanškroun7000:03:3755,02
42M442128Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:3754,57
43MB43140Dostálek PetrUhlířský Důl6700:03:3853,55
44MB45154Doucha JiříHvězda Pardubice7100:03:3952,65
45MA4648Marhold PetrChoceň7800:03:4051,29
46MA47186Roleček MilanPěčín7600:03:4150,27
47MC4918Kalous Tomᚎamberk6400:03:4249,03
47MB4985Belobrad IvanŽamberk6600:03:4249,03
47MJ49147Krejčí MartinRK Letohrad9500:03:4249,03
50M352139Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:4447,33
51MB53127Stříhavka JindřichAC Choceň7100:03:4446,88
52M4546Gregora JanActivity Running Team Lanškroun0000:03:4546,09
53MA5512Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:03:4645,30
54M45668Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:4644,39
55MA604Navrátil MichalŽamberk8500:03:4941,23
56MA6111Černoch MichalDlouhoňovice7700:03:5139,08
57MA6367Krmela PavelRychnov na Moravě7800:03:5238,28
58MC64105Novotný Luděk3D Fitness Raceteam6200:03:5337,04
59MC65162Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:03:5436,36
60M266173Költö MatějKB Letohrad0300:03:5435,34
61MA68142Růžička TomášSDH Brandýs nad Orlicí8500:03:5534,78
62M469126Slavík VojtěchAC Choceň0000:03:5634,10
63M37066Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:5732,97
64M47191Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:03:5731,95
65M47374Dolejš JosefDlouhoňovice0000:03:5831,27
66MA7415Kyncl TomášČeská Třebová8000:03:5930,48
67M27649Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:03:5929,69
68M479130Bartoš Filip(oddíl neuveden)0000:04:0127,77
69MA81184Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:04:0226,64
70MC8317Chládek JosefTOSK Žamberk5900:04:0523,69
71MC8446Roháček MichalXC Sport6100:04:0523,58
72MD8533Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:04:0523,36
73M48758Porubek OndřejTJ Sokol Jaroměř0000:04:0622,22
74M489160Moravec JakubJM Team Letohrad9900:04:0720,75
75MA9030Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:04:0819,85
76M29121Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:04:0919,17
77MD9414Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:04:1215,89
78MB95185Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:04:1215,78
79MB96145Diblík MilanSokol Líšnice6800:04:1215,33
80M210064Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:04:1412,84
81MD10519Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:04:197,30
82M4109165Kánský PetrBiatlon Letohrad0000:04:206,16
83MD112178Červ MiloslavAtletika Polička5000:04:223,90
84ME1142Leszkow PetrMK Hlinsko4400:04:233,22
85MD117156Vilhelm VáclavPřívrat5100:04:253,00
86MB12073Svoboda FilipFORT SNC Ústí nad Orlicí7100:04:293,00
87M212155Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:04:293,00
88MA125102Vebr MichalČeská Třebová7800:04:313,00
89MC126301Novotný JaromírŽamberk6000:04:313,00
90M1128137Barvínek DanielŽamberk0600:04:343,00
91M212925Švíř PetrSKI Klub Česká Třebová0300:04:343,00
92ME131304Tobiška VáclavOB Žamberk4400:04:353,00
93M313271Matyáš MartinHCRK0200:04:353,00
94M3133133Suka Nikolas AhmadnBiatlon Letohrad0200:04:353,00
95M3138132Bergman JakubBiatlon Letohrad0200:04:393,00
96MD14013Leszkow JosefMK Hlinsko5100:04:413,00
97M214153Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:04:423,00
98M3142115Lukáš MarekKB Letohrad0200:04:423,00
99M2144181Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:04:433,00
100M2146101Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:04:453,00
101M314781Matějka Roman(oddíl neuveden)0100:04:463,00
102M1148302Suchodol ŠtěpánTJ Spartak Letohrad0600:04:513,00
103MD15093Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:04:553,00
104MB155135Klement Jiří(oddíl neuveden)6700:05:023,00
105M215752Izák MatyášTJ Sokol Jaroměř0400:05:053,00
106M115872Matyáš TomášHCRK0500:05:093,00
107M2159129Indrák Damian(oddíl neuveden)0400:05:103,00
108M3160159Moravec JanKB Letohrad0200:05:123,00
109M116335Vencl DavidZŠ Nádražní Žamberk0500:05:193,00
110M116442Hryca HonzíkZŠ Nádražní Žamberk0500:05:203,00
111M2165125Bartoš JiříŽamberk0400:05:213,00
112MD1667Sadílek OtaActivity Running Team Lanškroun4600:05:233,00
113M116851Akak Ondra(oddíl neuveden)0500:05:243,00
114ME1691Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:05:293,00
115MB170104Fajfr FrantišekŽamberk7200:05:303,00
116M117336Novotný MatějZŠ Nádražní Žamberk0500:05:423,00
117MD177144Tomeš JaroslavŽamberk4800:05:493,00
118M1178103Fajfr MarekŽamberk0600:05:503,00
119MA181153Zezulka Petr(oddíl neuveden)7800:06:063,00
120M1183100Marhold JanChoceň0800:06:093,00
121ME18410Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:06:113,00
122MD189300Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:06:243,00
123M1191152Zezulka Aleš(oddíl neuveden)0600:06:263,00
124MD193163Wendlig MiroslavLuková5300:07:033,00
125M119437Šafář DanZŠ Nádražní Žamberk0501:48:003,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z544138Kalousová EliškaVencl Tým Ústí n. Orlicí9800:03:39103,54
2Z448131Kopecká AnnaZaM Kunvald Simony Chládkové9900:03:42100,84
3ZJ5779Chládková SimonaOrientační běh Žamberk9600:03:4895,62
4ZJ58189Kulhavá EliškaLokomotiva Pardubice9600:03:4895,17
5Z459120Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:03:4895,08
6Z462149Faltusová KateřinaBiatlon Letohrad9900:03:5292,21
7Z567107Novotná DoraBiatlon Letohrad9700:03:5589,24
8Z47257Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:5886,72
9Z275121Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:03:5985,28
10Z47783Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:04:0184,03
11Z37856Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:04:0183,94
12Z380169Derková MartinaBiatlon Letohrad0100:04:0282,95
13ZC82143Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:0481,06
14Z38670Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:04:0679,62
15ZJ88168Krátká HanaLanškroun9500:04:0778,54
16ZB92122Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:04:0976,65
17Z393114Šilarová MichaelaKB Letohrad0100:04:1274,22
18Z29622Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:04:1273,68
19Z398119Hušková LucieAtletika TJ Žamberk0100:04:1372,97
20Z29923Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:04:1472,07
21Z2101109Dostálová ViktorieBudoklub Lanškroun0300:04:1471,62
22ZA10216Kalousová AlenaŽamberk8000:04:1670,00
23ZA10347Marholdová LucieChoceň8300:04:1769,28
24Z2104172Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:04:1769,10
25Z510575Koclířová AdélaLetohrad9800:04:1967,30
26Z310731Kubíčková NikitaBiatlon Letohrad0200:04:2066,76
26Z2107179Červená EliškaDukla Polička0400:04:2066,76
28ZA10920Vacková AliceLanškroun8200:04:2066,40
29Z4111118Kačenová NatálieBiatlon Letohrad0000:04:2066,31
30Z311345Kubíčková IvaOrientační běh Žamberk0100:04:2264,51
31Z111577Moskvová AgátaTJ OB Zlaté Hory0500:04:2363,61
31ZB115141Fojtíková HanaŽamberk7900:04:2363,61
33ZA118151Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:04:2562,18
34ZB11926Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:04:2760,56
35Z212128Mikysková SvatavaSK Žamberk0300:04:2958,22
36ZB12329Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:04:2958,13
37Z212454Tobišková KarolínaTJ Sokol Jaroměř0300:04:3057,41
38Z1127123Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:04:3354,71
39ZB130110Dostálová PetraLanškroun7800:04:3453,72
40Z213463Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:04:3652,47
41Z113538Neugebauerová BáraZŠ Nádražní Žamberk0500:04:3751,57
42Z413665Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:3751,03
43Z1137116Marková NikolaKB Letohrad0500:04:3850,22
44Z4139111Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:04:4148,06
45ZA143136Šilarová VendulaDolní Třešňovec9400:04:4346,08
46Z2145113Kánská LucieKB Letohrad0400:04:4444,64
47ZA14984Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:04:5238,26
48Z1151134Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:04:5832,77
49ZC152146Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:05:0030,80
50Z3153182Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:05:0129,54
51Z4154112Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:05:0129,45
52Z51565Gregorová LenkaActivity Running Team Lanškroun9800:05:0228,91
53Z216127Dolečková ValerieSK Žamberk0400:05:1715,51
54ZC16243Krčálová LídaZŠ Nádražní Žamberk6600:05:1715,42
55ZA16760Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:05:249,40
56ZD1719Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:05:343,00
57Z417286Belobradová KarolínaŽamberk9900:05:363,00
58ZD17494Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:05:433,00
59Z4175180Buriánová IsabelaBrzdy Horní Čermná0000:05:443,00
60Z217634Kacálková LuckaZŠ Nádražní Žamberk0400:05:453,00
61ZB179183Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:05:523,00
62ZC180161Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:05:573,00
63Z118241Kalousová PatricieŽamberk0500:06:073,00
64Z118550Feniková DominikaAtletika Žamberk0600:06:113,00
65Z118632Vávrová EliškaŽamberk0500:06:123,00
66ZC187124Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:06:233,00
67Z118840Karvayová JulieZŠ Nádražní Žamberk0500:06:233,00
68ZC19095Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:06:243,00
69Z119239Dušková AničkaZŠ Nádražní Žamberk0500:06:493,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 83%
Značení závodu: 93%
Vyhlášení výsledků: 63%
Zpracování výsledků: 62%
Ceny vítězům: 34%
Celkový dojem ze závodu: 73%

Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků.
Celkové hodnocení
70%

Názory na závod

ja to velký skok ze 190m na 900 jinak dobrý. Představení bylo super
adela.kol13
Při vyhlašování speaker zapomněl zmínit časy a zpracování výsledků bylo krapet zdlouhavé.
a2156600
větší rozdělení kategorií mezi dětmi . Přeci jenom rozdíl třílet je znát a není to spravedlivé (kategorie 9 let až 2006 běželi ročníky 2004 - 2006)
klement
Závod byl super jako vždy,ale prosím to občerstvení bylo fakt špatný. Sortiment žádný a výpadek proudu je úplně rozhodil:)
jiri.pour
Smekám před pořadateli, zpracování výsledků ze závodu, kde běží všechny kategorie najednou je určitě pracné, ještě s 20 sec. intervaly, tudíž mi ani tak doba čekání na výsledky nepřišla dlouhá. Bohužel, při vyhlašování nejml. žáků a žákyň se trochu promíchaly kategorie I a II. V rámci organizace bych možná ještě zvolila "zplnohodnocení" předškolního závodu - startovní čísla, zpracování výsledků. Výborně moderováno! Těším se v příštím roce.
e.vetcha

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód