Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická devítka

30.4.2014, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická devítka
  • datum konání: 30.4.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Pernštýnské náměstí v Pardubicích
18:00 hodin

Přihlášky

online zde
Pozor! Maximalní počet přihlášených je 450!!!
Startovní listina - ZDE

Startovné

200 Kč (do 25.4.2014)
300 Kč (od 26.4.2014)

Popis tratě

Délka: 9,6 km
městský rovinatý okruh (6 okruhů)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
+420 777 571 106

Internetové stránky

http://pardubicka9.strnad.info/

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
25.4.2018Pardubická devítka336
26.4.2017Pardubická devítka331
27.4.2016Pardubická devítka398
29.4.2015Pardubická devítka401
24.4.2013Pardubická devítka410
25.4.2012Pardubická devítka354
27.4.2011Pardubická devítka247
28.4.2010Pardubická devítka271
29.4.2009Pardubická devítka218
30.4.2008Pardubická devítka185
2.5.2007Pardubická devítka179
3.5.2006Pardubická devítka153
4.5.2005Pardubická devítka98
5.5.2004Pardubická devítka74

Statistika závodu Pardubická devítka

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 3655

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Doucha Jiří7115
Kratochvíl Miloš7514
Schaffer Petr6013
Pikal Karel4913
Doležal Stanislav3813
Vodička Pavel7012
Pitter Vladimír5012
Jelínek Matěj4212
Vacek Martin6912
Eder Martin6511
Kozáková Denisa7911
Mannlová Jana8011
Novotný Zdeněk7211
Miturová Radka6511
Kubr Václav5510
Brožek Radmil5410
Pudil Ivo6110
Metelková Táňa7210
Jirák Jiří5510
Mocek Tomáš7910
Jirásková Eva6410
Dvořák Miroslav7310
Urbánek Jiří7610
Hromádko Jaroslav7110
Kafka Miloš869
Pšenička Jiří469
Pechek František539
Mališová Karla609
Doktor Ondřej939
Jelínek Jaromír779
Matyášová Jana659
Tomšů Petr649
Zelený Luděk619
Cupalová Eva479
Fenclová Marta769
Goldbach Václav509
Čejka Bořivoj809
Klapka Miroslav709
Drozd Jiří579
Vorel Milan409
Novák Pavel819
Vacarda Vladimír598
Horáček Michal758
Trejbal Karel518
Nádhera Petr678
Kubišta Oto538
Řehák Pavel848
Jelínková Magdalena458
Malátek Antonín778
Petronyuk Viktor608

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1203Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:30:27102,52
2MA2344Kohut JanMizuno- Univerzita Brno8500:30:5499,60
3MA310Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:1097,87
4MA4199Hrdina PavelAK Perná8800:31:2196,69
5MA6209Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:31:5792,79
6MA7224Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:32:1790,63
7MA8128Uvizl MarekSK Studenec9200:32:2389,98
8MA951Skřivánek Paveldjnasvatby.cz8500:32:4987,17
9MA11103Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:32:5686,42
10MA13193Slovák DaliborKerteam8400:33:3781,99
11MA16279Řehák PavelOB Vamberk8400:34:1577,88
11MA16269Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:34:1577,88
13MA1827Rohlík VáclavTřemošnice8000:34:3276,04
14MA19171Majoroš MichalPolice nad Metují8600:34:3675,61
15MA22357Malý JiříSKP Nymburk8000:35:0672,37
16MA23101Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:35:1071,93
17MA27108Mohelský LukášCoach Ivana8400:35:2670,20
18MA28142Doktor TomášPardubice8200:35:3369,45
19MA31144Hovorka LukášOK Lokomotiva San Piego9000:35:5866,74
20MA34170Lán FilipOOB TJ Slavia Hradec Králové8000:36:1465,02
21MA3589Feigl TomášSK Luštěnice 20127700:36:1564,91
22MA3825Čejka BořivojJR Running sport8000:36:2164,26
23MA396Hrabal Josefneregistrován8100:36:2264,15
24MA4062Marek JiříBRYMARK team Havlíčkův Brod7600:36:2563,83
25MA41117Maier LukášKRB Chrudim7800:36:3263,07
26MA43123Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:36:3662,64
27MA45275Hovorka JanFanaticus7900:37:0159,94
28MA4860Smolka AlešPardubice7900:37:1558,42
29MA49217Singr MartinSKP Nymburk8700:37:2057,88
30MA5067Wolf TomášSokol Hoření Paseky7900:37:2657,23
30MA50250Valenta TomášPardubice7600:37:2657,23
32MA53310Šolc VítězslavBKL Machov9100:37:4355,40
33MA545Doktor OndřejPardubice9300:37:4555,18
34MA56625Hradecký JaromírSkuteč8500:37:4954,75
35MA57238Veverka TomášOOB Vamberk/Pink Team8400:37:5653,99
36MA58616Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:38:0053,56
37MA60328Belej DavidSPORTOVNÍ KLUB MP FRÝDEK-MÍSTE8100:38:0852,69
37MA60337Pohanka TomášJídelna Pohanka Pardubice8800:38:0852,69
39MA65151Horák LukášTřemošnice8600:38:3849,45
40MA66244Findura MilošSpišská Nová Ves8300:38:4448,80
41MA6913Kubů MartinPraha - Dubeč8300:39:0047,07
42MA70603Štefanča RichardPardubice8100:39:1145,88
43MA71354Helcmanovsky PeterAC Mageo7700:39:1345,67
44MA73188Malátek AntonínPardubice7700:39:1745,24
45MA75326Pavelka MarekSK OMT Pardubice8800:39:2644,26
46MA76290Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:39:2943,94
47MA79202Ločárek PavelPardubice7700:39:5341,34
48MA82212Růžička ŠtěpánLibochovice8500:40:0240,37
49MA8633Kowalczyk StanislavPardubice8300:40:1239,29
50MA88318Pokorný LadislavMP Praha7600:40:2138,32
51MA89348Mužátko Pavelneregistrován8900:40:2537,89
52MA90116Kubů TomášKola Kolda8800:40:2937,45
53MA91325Sojka RobertMP Praha7700:40:3936,37
54MA95252Jirák RomanBřehy7500:40:5434,75
54MA95316Eder KryštofJindřichův Hradec9400:40:5434,75
56MA9792Salaj LukášSK OMT Pardubice8500:40:5734,43
57MA100124Čapka RadimPardubice7500:41:0533,56
58MA10453Beneš JiříRychnov nad Kněžnou8800:41:0933,13
58MA10456Brzek DavidPraha8400:41:0933,13
60MA107266Řezníček JakubRBZ Praha8600:41:2331,62
61MA1127Kubát MartinPardubice9800:41:32102,85
62MA113303Třasák JanÚjezd nad Lesy8100:41:3730,10
63MA115289Novák PetrChrudim7800:41:5028,70
64MA11644Svoboda MilanMilovice7900:41:5528,16
65MA118309Jureček MichalCotkytle9600:42:01100,55
66MA119272Otta ZdeněkBergans of Norway8800:42:0427,18
67MA123298Verner LubošČD Cargo PJ Ústí nad Labem7900:42:1925,56
68MA12561Chaloupka Lubomírneregistrován7800:42:2225,24
69MA126167Zdráhal MilanGŘ ČD8100:42:2325,13
70MA129288Otta RomanBergans of Norway8400:42:2624,81
71MA130207Řehák JindřichJiskra Rybitví/Rybitví7500:42:3423,94
72MA135196Firkušný MartinSmiřice8200:42:5022,21
73MA136615Korol OndřejPardubice9500:42:5196,60
74MA13894Jirman JiriVelké Popovice7800:42:5421,78
75MA139331Cakl JanKola Kolda9000:42:5721,46
76MA142286Fukátko JanOK Lokomotiva Pardubice8100:43:1020,05
76MA142107Zelinka JanLPU9400:43:1020,05
78MA1442Žabčík MarekPardubice8000:43:1419,62
79MA145241Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:43:1919,08
80MA147248Šourek PatrikPardubice9300:43:2618,32
81MA14995Kunschke BogdanSPORTOVNÍ KLUB MP FRÝDEK-MÍSTE8000:43:3217,67
82MA150313Gottfried Marekneregistrován8700:43:3317,56
83MA15191Malán LuděkMalinec8400:43:3817,02
84MA15326Matocha JakubBPR Vsetín8800:43:4216,59
85MA15545Oliva AlbertRun Porg0000:43:5091,93
86MA156601Bajer MarekPardubice Cafe Bajer7800:43:5315,40
87MA157140Lauterbach DavidŽamberk9800:43:5691,46
88MA158361Horák RadekPardubice8000:43:5714,97
89MA162607Němec PetrPardubice8100:44:0514,11
90MA165278Jirout JiříPilir klub7900:44:1413,13
91MA166208Plojhar VladimírRoudné8500:44:1812,70
92MA170359Sloboda Tomᚎiželice0000:44:4187,90
93MA172222Kalianko ŠtěpánOlomouc7500:44:449,89
94MA17357Zmek OndřejPraha 98600:44:509,24
95MA175198Deml TomášLPU/Pardubice9500:44:5786,63
96MA182332Burian VašekPardubice8200:45:196,11
97MA184355Andrews Maxneregistrován8000:45:235,67
98MA1863Hyksa TomášPrachovice8300:45:384,05
99MA18939Kysilka VratislavKolín7800:45:433,51
100MA190617Pol JakubAC Čáslav8600:45:533,00
100MA190600Drahoš MartinPardubice8000:45:533,00
102MA198349Bednář LukášPardubice9300:46:143,00
103MA199205Tryner MichaelEmporio exclusive s.r.o.8300:46:313,00
104MA204153Helienek MarekPolicie SKPV Pardubice8500:46:483,00
105MA20615Hromádko Kamil1. BK Radčice7500:46:493,00
106MA209230Queisner MichalRETIA/Pardubice8700:46:553,00
107MA210340Zbořil JanPardubice8200:46:573,00
108MA212105Dundáček Ondřejneregistrován8200:46:583,00
109MA214245Winkler Stanislavneregistrován9500:47:0576,50
110MA218148Vraný MiroslavHolomajzna tým8200:47:173,00
110MA218187Jonáš KarelPardubice8300:47:173,00
112MA220611Škulavík JanLetohrad8200:47:263,00
113MA227139Málek PetrPardubice8000:47:413,00
114MA228176Laštovička PetrPardubice8700:47:493,00
115MA231362Uhlíř MartinPardubice8900:47:583,00
116MA233192Břeň MichalLitomyšl7800:48:043,00
117MA236112Jiránek Janneregistrován8300:48:223,00
118MA238294Slabihoud PavelKavárna Evropa7700:48:393,00
119MA245334Janša PřemyslKostelec nad Orlicí8500:49:043,00
120MA249285Žemlička JanLokomotiva Pardubice8300:49:293,00
121MA254122Říha DavidPardubice8200:49:473,00
122MA257232Strejček JiříPraha 108300:49:503,00
123MA261259Meduna JosefKRB Chrudim8300:50:013,00
124MA262268Dřevikovský ZdeněkPraha8400:50:173,00
125MA26454Vojtěch ErbenRychnov nad Kněžnou8800:50:273,00
126MA265609Hlavička TomášPardubice8600:50:343,00
127MA267353Prückner MichalPardubice8000:50:363,00
128MA269304Chernyshenko Vasylneregistrován7500:50:493,00
129MA27359Mužíček PetrTJ Bižuterie Jablonec8000:51:063,00
130MA280360Málek JanCerhenice7500:51:483,00
131MA28330Hanousek MartinTJ CHS TURBO Chotěboř7900:51:573,00
132MA284150Hanc DavidMP Pardubice8700:51:593,00
133MA285610Juhl Lubošneregistrován8600:52:033,00
134MA29442Otradovský PatrikMenX Krucemburk7700:53:013,00
135MA295195Kovář RomanKolín7800:53:023,00
136MA304131Rypien Pavelneregistrován8600:53:243,00
137MA307624Němec MartinČerná za Bory8300:53:583,00
138MA316619Zahálka TomášBáječné ženy v běhu7800:55:013,00
138MA316264Lounek JakubBěhejPoděbrady.cz8200:55:013,00
140MA330118Sekyra MichalTýniště nad Orlicí9200:57:193,00
141MA333262Gerhart JanPardubice7700:57:333,00
142MA334338Tomek JanPardubice9600:58:0224,53
143MA339194Hora OndřejHradec Králové8800:58:253,00
144MA342218Zelenka Tomášneregistrován8500:58:373,00
145MA345191Amelian PatrikPardubice8700:58:463,00
146MA353229Fatura JanAC Srch8601:02:103,00
147MA36086Koubek JanHradec Králově9701:04:513,00
-MA-63Pachman Alešneregistrován87DNF-
-MA-336Vízek OndřejEleven Test Team84DNF-
-MA-620Kubík DanielMoravany79DNF-
Muži B 40-49 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5246Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:31106,91
2MB1073Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:32:5498,43
3MB12133Pecina DavidEleven Test Team7400:33:3194,66
4MB14120Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:33:3993,84
5MB15165Vacek MartinDKV Česká Třebová6900:33:4793,02
6MB23174Fořt Martineleventestteam6800:35:1084,55
7MB2574Koravský RomanEleven Test Team6900:35:1184,45
8MB2687Doucha JiříHvězda Pardubice7100:35:2383,22
9MB28162Osoba MartinČD Cargo PJ Česká Třebová6500:35:3382,20
10MB30158Doležal ZdeněkČD Cargo PJ Olomouc7400:35:5779,75
11MB3199Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:35:5879,65
12MB36135Mařík JiříMP Žamberk7200:36:1777,71
13MB37220Čapek LubomírČD Cargo PJ Ústí nad Labem7400:36:1977,50
14MB54247Hodboď MiroslavSKP Nymburk7400:37:4568,72
15MB59215Fafejta VáclavTJ Liga 100 Praha7300:38:0566,68
16MB71172Belobrad IvanŽamberk6600:39:1359,73
17MB744Rejda JanSK OMT Pardubice7000:39:2458,61
18MB7743Slovák TomášTragéd Team6900:39:3757,28
19MB78156Brzák MilanSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7300:39:4256,77
20MB80235Bláha JanPardubice7400:39:5755,24
21MB81166Šmehlík OndřejOSŽ7200:39:5955,04
22MB8466Czagan JanSDH Dědek7100:40:0554,42
23MB9164Zelenka JiříSuadra7100:40:3950,95
24MB101106Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:41:0748,09
25MB10382Koubek LubošŽďár nad Sázavou7300:41:0847,99
26MB10871Číhař TomášChvojenec7000:41:2446,36
27MB11077Nádhera PetrHradec Králové6700:41:2646,15
28MB12046Štembera PetrPardubice6900:42:0542,17
29MB12196Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:42:1041,66
30MB127189Smrček PavelDeníčky7300:42:2440,23
31MB14175Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:43:0536,04
32MB14680Číž JosefLázně Bohdaneč7100:43:2434,10
33MB152345Velas JakubAmpex Praha7000:43:3932,57
34MB158159Dvořák MiroslavDKV Olomouc7300:43:5730,74
35MB160100Lauterbach PatrikMP Žamberk7200:44:0130,33
36MB167292Vodička PavelKavárna Evropa7000:44:2128,28
37MB169213Jurajda PavelTK Letohrad7400:44:3726,65
38MB176258Hrdý JaroslavNezamyslice7200:45:0423,89
39MB178293Skolník StanislavKavárna Evropa6800:45:0823,49
40MB179291Prudil PavelPraha6600:45:0923,38
41MB180265Švígler JanBK Sinpol7200:45:1422,87
42MB181236Kaplan RadekPardubice7400:45:1622,67
43MB188339Štěpánek MartinPardubice7000:45:4220,01
44MB193281Bálek OldřichSkuteč7200:45:5918,28
45MB195321Soukal PavelMP Praha7300:46:0317,87
46MB20034Staněk MilanKenast Pečky6600:46:3214,91
47MB201604Hakl DanielSezemice7100:46:3314,81
48MB20314Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:46:4713,38
49MB204324Sátra PavelMP Praha7400:46:4813,27
50MB20755Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:46:5112,97
51MB21240Matějíček VladimírVÚ32557200:46:5812,25
52MB216613Jůza RadekHradec Králové6700:47:1011,03
53MB217132Janák RobertVideo Office7300:47:1310,72
54MB220119Navrátil LubošOstřešany7100:47:269,39
55MB232323Mičker RadekMP Praha7300:48:035,62
56MB242315Eder MartinJindřichův Hradec6500:48:523,00
57MB243263Kubias OndřejPardubice7400:48:553,00
58MB244234Kupčo RadimTupesy7200:48:593,00
59MB248622Jedlička JiříPardubice7300:49:223,00
60MB252146Pleva ŠtefanPALMA Kutná Hora6700:49:393,00
61MB260255Škroup VladimírMorašice6500:49:553,00
62MB268317Sova JanMP Praha6500:50:393,00
63MB271626Němec RobertPardubice7400:50:563,00
64MB274221Dokoupil PavelOlomouc7400:51:073,00
65MB278356Voženílek BronislavPardubice7000:51:453,00
66MB29898Tamchyna PetrPardubice6700:53:073,00
67MB301145Trpišovský MiroslavSK Jakub6500:53:103,00
68MB335271Slezák VítPardubice6900:58:113,00
69MB337136Kavec LubošPardubice6500:58:193,00
70MB343346Ponča Dušanneregistrován7300:58:403,00
Muži C 50-59 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC33137Orlich PetrČD Informační systémy, a.s.6100:36:11102,13
2MC42322Šuranský LubomírMP Praha5800:36:3599,94
3MC448Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:5797,93
4MC4765Vaněk PavelPraha6400:37:1496,38
5MC62618Menšík JanJablonec nad Nisou5600:38:1590,82
6MC67227Čipera RadekSK Radvanice6400:38:5087,63
7MC85342Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:0780,62
8MC87297Zelený LuděkDKV Česká Třebová6100:40:2079,43
9MC9997Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:41:0275,60
10MC109256Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:41:2573,51
11MC114270Otta RomanBergans of Norway6100:41:4571,68
12MC12450Miler VáclavSokol Kolín6200:42:2168,40
13MC132138Kašparec Petrsklárna AJETO Lindava6200:42:3966,76
13MC132319Lhota RadekMP Praha6100:42:3966,76
15MC137126Týč LubomírDlouhý Most6100:42:5265,58
16MC140186Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:42:5865,03
17MC220602Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:47:2640,60
18MC224127Jirák JiříBK Pardubice5500:47:2740,51
19MC235327Králík MichalHradec Králové6200:48:1136,50
20MC239219Bečvařík JiříDKV Česká Třebová6000:48:4133,77
21MC240147Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:48:4433,50
22MC25118Zeman VladimírBřežany I5900:49:3628,76
23MC279226Gremlica VáclavSŽDC s.o. OŘ Olomouc6400:51:4716,82
24MC292183Pudil IvoChrudim6100:52:5410,71
24MC292287Šesták JindřichKKK Praha5600:52:5410,71
26MC308351Hrnčíř PetrWTF/Pardubice6400:54:064,15
Muži D 60-69 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD20225Smrčka MilošBK Říčany5400:34:55115,15
2MD64605Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:38:2296,88
3MD8349Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:40:0387,97
4MD94104Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:40:5383,56
5MD10129Svoboda VáclavJKM Č.Budějovice4900:41:0782,32
6MD1069Říha JaroslavTenis - Týnec nad Labem5300:41:1981,26
7MD111223Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:41:2780,56
8MD117155Brozek RadmilKRB Chrudim5400:42:0077,65
9MD154300Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:43:4468,47
10MD192149Horna JosefZámostí5100:45:5656,82
11MD194129Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:46:0256,29
12MD220184Voženílek BronislavPardubice5400:47:2648,88
13MD24720Holas JaromírTragéd tým PRAHA5200:49:1839,00
14MD25693Krajtl SvatoplukPardubice4900:49:4936,26
15MD27436Voborník PavelAC Srima5300:51:0729,38
16MD321169Čáslavský MiroslavÚ OSŽ4700:55:474,68
17MD328173Pšenička JiříPardubice4600:56:513,00
18MD332614Bednář JosefPočaply5000:57:233,00
19MD338283Staník PetrPardubice4900:58:203,00
20MD354125Kačer JiříOstrava4601:02:343,00
21MD358606Florián JiříDůchodce4601:03:313,00
22MD363280Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:05:413,00
23MD364163Pikal KarelKVS Olomouc4901:11:363,00
Muži E 70 let a starší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME210621Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:46:57107,71
2ME25317Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:4196,52
3ME258341Marek FrantišekSK Hronov4100:49:5295,77
4ME276329Kocian LuděkAVC Praha4200:51:3089,08
5ME290178Doležal StanislavBK Pardubice3800:52:4384,10
6ME295164Tomíšek Jindřichdůchodce 2002, člen OSŽ3900:53:0282,80
7ME326302Jantsch VítězslavJablonec LIAZ3500:56:1569,62
8ME361277Navrátil JaroslavSlovany Pardubice4201:05:1332,90
9ME36528Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:25:423,00
Ženy A 34 let a mladší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA63200Vévodová MartinaAK Perná9000:38:18108,07
2ZA68204Šibravová LenkaSparta8200:38:51105,32
3ZA13185Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:42:3586,61
4ZA161301Toušová SimonaPraha8200:44:0479,18
5ZA164111Šimáková KláraHradec Králové8300:44:1378,42
6ZA170352Novotná Ivetaneregistrována9600:44:41120,03
7ZA174273Závůrková ZlataMŠ Dašice8200:44:5175,25
8ZA197177Lánová MichaelaHradec Králové8600:46:1368,40
9ZA202210Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:46:3466,65
10ZA208253Virtová ZuzanaPardubice8600:46:5265,14
11ZA224190Mikšovská TerezaGP Kolín8300:47:2762,22
12ZA226299Povalová Evaneregistrována8400:47:3961,22
13ZA22948Nová EvaLiberec8200:47:5260,13
14ZA23021Jonášová Ivalongrun8300:47:5759,72
15ZA234110Zavřelová BarboraZavři Němčice9200:48:1058,63
16ZA237276Krejsová LucieArmáda ČR9100:48:2857,13
17ZA24179Machová Alžbětažádný club9200:48:5055,29
18ZA246251Flégrová EliškaPardubice9200:49:0554,04
19ZA250240Smutná PavlaOOB Vamberk/Pink Team8600:49:3351,70
20ZA263121Černá LenkaPardubice8200:50:2447,44
21ZA272182Šádková Lucieok99 Hradec Králové9600:50:5794,79
22ZA277143Bouchalová NelaJeseník9200:51:3441,59
23ZA281228Loukotová ŠárkaAC Srch9000:51:4940,34
24ZA28741Svitáková HanaAC Česká Lípa9000:52:1538,17
25ZA28847Lukaničová KateřinaPraha9100:52:2637,25
26ZA29170Hubáčková MartinaBáječné ženy v běhu8500:52:4935,33
27ZA300333Burianová HanaPardubice8600:53:0933,66
28ZA30381Koubková JanaHradec Králové9900:53:2085,19
29ZA306623Novotná PavlaPardubice8500:53:5230,07
30ZA309350Stehnová KateřinaPardubice8000:54:0728,81
31ZA312257Gdulová VeronikaHvězda H T9400:54:3426,56
32ZA313364Vodvárková JanaBáječné ženy v běhu (Semily)8400:54:3926,14
33ZA319347Švecová SimonaRESOLUTION TEAM8700:55:2622,22
34ZA321307Strnadová Hong Nhungneregistrována8800:55:4720,46
35ZA324312Čermáková TimonaPardubice8900:56:1118,46
36ZA325311Kurková MarkétaPardubice8800:56:1218,37
37ZA327243Jelínková HanaKRB Chrudim8100:56:4315,79
38ZA336231Vávrová MichaelaAC Srch8900:58:158,10
39ZA34023Mušinská Kateřinaneregistrována8600:58:296,93
40ZA34138Baloghová JanaMP Pardubice8900:58:336,60
41ZA346239Blažková Lucieneregistrován8800:58:485,35
42ZA347141Mastíková Annaneregistrována9100:59:413,00
43ZA34924Zářecká Lindaneregistrována8700:59:553,00
44ZA350284Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ / Litomyšl8201:00:343,00
45ZA35169Chalupová Lenkaneregistrována8201:01:013,00
46ZA352237Findurová Staničová AnnaJdu běhat8501:02:033,00
47ZA362185Klírová AndreaPardubice8601:05:193,00
Ženy B 35-44 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB21274Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:35:02108,39
2ZB46305Fenclová MartaAC Pardubice7600:37:1196,63
3ZB5235Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:37:2994,99
4ZB93260Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:40:4477,21
5ZB122254Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:1369,10
6ZB12776Myslivcová DenisaMyTreneek.cz7700:42:2468,09
7ZB148214Jiranová RadkaTJ Liga 100 Praha7900:43:2762,35
8ZB163330Hampejsová MartinaŠneci na Max7200:44:0858,61
9ZB168180Pončová EvaJaroměř7400:44:2856,79
10ZB176249Třísková KatarínaPraha 67100:45:0453,51
11ZB183308Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:45:2251,87
12ZB185320Kilarská MarcelaMP Praha7100:45:2551,60
13ZB187612Klimplová LenkaOK Lokomotiva Pardubice7900:45:4050,23
14ZB196179Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:46:1247,31
15ZB286115Kamenická KatkaPardubice7700:52:1314,40
16ZB30272Mrskočová DanaOK Lokomotiva Pardubice7300:53:168,66
17ZB311282Bálková Petraneregistrována7900:54:253,00
18ZB314160Kubečková IvanaSŽDC s.o. OŘ Praha7100:54:433,00
19ZB320608Kopalová JanaLiberec7300:55:383,00
20ZB323134Janáková MarieVideo Office7600:55:483,00
21ZB331168Kocyanová JitkaGŘ ČD7500:57:203,00
22ZB34452Pecinová LucieMP Pardubice7300:58:433,00
23ZB356152Kamenická MartinaPraha7901:02:533,00
Ženy C 45-54 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC98233Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:00111,95
2ZC134343Mališová KarlaUSK Praha6000:42:40104,31
3ZC21511Jirásková EvaLanškroun6400:47:0983,74
4ZC254109Zavřelová JanaZavři Němčice6800:49:4771,67
5ZC259161Miturová RadkaČD Cargo PJ Ostrava6500:49:5371,21
6ZC266335Houfová DanaPlavecký klub Pardubice6500:50:3568,00
7ZC27031Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:50:5066,85
8ZC28983Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:52:4258,29
9ZC298295Bašková RomanaSplašená lokomotiva Chlumec /C6900:53:0756,38
10ZC305113Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:53:4353,62
11ZC31832Havlasová PetraMenX Krucemburk6400:55:1246,82
12ZC329201Šternerová HanaHradec Králové6300:57:0638,11
13ZC355358Klinderová Monikažádný club6401:02:4212,42
14ZC359267Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:04:493,00
-ZC-78Nádherová HanaHradec Králové68DNF-
Ženy D 55 let a starší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD281363Vodvárková EliškaBáječné ženy v běhu5500:51:49104,55
2ZD295114Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:53:0299,96
3ZD310306Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4500:54:1395,49
4ZD31519Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:54:4893,29
5ZD348296Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:59:4474,69
6ZD35716Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:02:5762,55
Trať 9,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1203Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:30:27102,52
2MA2344Kohut JanMizuno- Univerzita Brno8500:30:5499,60
3MA310Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:1097,87
4MA4199Hrdina PavelAK Perná8800:31:2196,69
1MB5246Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:31106,91
5MA6209Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:31:5792,79
6MA7224Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:32:1790,63
7MA8128Uvizl MarekSK Studenec9200:32:2389,98
8MA951Skřivánek Paveldjnasvatby.cz8500:32:4987,17
2MB1073Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:32:5498,43
9MA11103Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:32:5686,42
3MB12133Pecina DavidEleven Test Team7400:33:3194,66
10MA13193Slovák DaliborKerteam8400:33:3781,99
4MB14120Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:33:3993,84
5MB15165Vacek MartinDKV Česká Třebová6900:33:4793,02
11MA16279Řehák PavelOB Vamberk8400:34:1577,88
11MA16269Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:34:1577,88
13MA1827Rohlík VáclavTřemošnice8000:34:3276,04
14MA19171Majoroš MichalPolice nad Metují8600:34:3675,61
1MD20225Smrčka MilošBK Říčany5400:34:55115,15
1ZB21274Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:35:02108,39
15MA22357Malý JiříSKP Nymburk8000:35:0672,37
6MB23174Fořt Martineleventestteam6800:35:1084,55
16MA23101Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:35:1071,93
7MB2574Koravský RomanEleven Test Team6900:35:1184,45
8MB2687Doucha JiříHvězda Pardubice7100:35:2383,22
17MA27108Mohelský LukášCoach Ivana8400:35:2670,20
9MB28162Osoba MartinČD Cargo PJ Česká Třebová6500:35:3382,20
18MA28142Doktor TomášPardubice8200:35:3369,45
10MB30158Doležal ZdeněkČD Cargo PJ Olomouc7400:35:5779,75
19MA31144Hovorka LukášOK Lokomotiva San Piego9000:35:5866,74
11MB3199Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:35:5879,65
1MC33137Orlich PetrČD Informační systémy, a.s.6100:36:11102,13
20MA34170Lán FilipOOB TJ Slavia Hradec Králové8000:36:1465,02
21MA3589Feigl TomášSK Luštěnice 20127700:36:1564,91
12MB36135Mařík JiříMP Žamberk7200:36:1777,71
13MB37220Čapek LubomírČD Cargo PJ Ústí nad Labem7400:36:1977,50
22MA3825Čejka BořivojJR Running sport8000:36:2164,26
23MA396Hrabal Josefneregistrován8100:36:2264,15
24MA4062Marek JiříBRYMARK team Havlíčkův Brod7600:36:2563,83
25MA41117Maier LukášKRB Chrudim7800:36:3263,07
2MC42322Šuranský LubomírMP Praha5800:36:3599,94
26MA43123Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:36:3662,64
3MC448Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:5797,93
27MA45275Hovorka JanFanaticus7900:37:0159,94
2ZB46305Fenclová MartaAC Pardubice7600:37:1196,63
4MC4765Vaněk PavelPraha6400:37:1496,38
28MA4860Smolka AlešPardubice7900:37:1558,42
29MA49217Singr MartinSKP Nymburk8700:37:2057,88
30MA5067Wolf TomášSokol Hoření Paseky7900:37:2657,23
30MA50250Valenta TomášPardubice7600:37:2657,23
3ZB5235Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:37:2994,99
32MA53310Šolc VítězslavBKL Machov9100:37:4355,40
14MB54247Hodboď MiroslavSKP Nymburk7400:37:4568,72
33MA545Doktor OndřejPardubice9300:37:4555,18
34MA56625Hradecký JaromírSkuteč8500:37:4954,75
35MA57238Veverka TomášOOB Vamberk/Pink Team8400:37:5653,99
36MA58616Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:38:0053,56
15MB59215Fafejta VáclavTJ Liga 100 Praha7300:38:0566,68
37MA60337Pohanka TomášJídelna Pohanka Pardubice8800:38:0852,69
37MA60328Belej DavidSPORTOVNÍ KLUB MP FRÝDEK-MÍSTE8100:38:0852,69
5MC62618Menšík JanJablonec nad Nisou5600:38:1590,82
1ZA63200Vévodová MartinaAK Perná9000:38:18108,07
2MD64605Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:38:2296,88
39MA65151Horák LukášTřemošnice8600:38:3849,45
40MA66244Findura MilošSpišská Nová Ves8300:38:4448,80
6MC67227Čipera RadekSK Radvanice6400:38:5087,63
2ZA68204Šibravová LenkaSparta8200:38:51105,32
41MA6913Kubů MartinPraha - Dubeč8300:39:0047,07
42MA70603Štefanča RichardPardubice8100:39:1145,88
16MB71172Belobrad IvanŽamberk6600:39:1359,73
43MA71354Helcmanovsky PeterAC Mageo7700:39:1345,67
44MA73188Malátek AntonínPardubice7700:39:1745,24
17MB744Rejda JanSK OMT Pardubice7000:39:2458,61
45MA75326Pavelka MarekSK OMT Pardubice8800:39:2644,26
46MA76290Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:39:2943,94
18MB7743Slovák TomášTragéd Team6900:39:3757,28
19MB78156Brzák MilanSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7300:39:4256,77
47MA79202Ločárek PavelPardubice7700:39:5341,34
20MB80235Bláha JanPardubice7400:39:5755,24
21MB81166Šmehlík OndřejOSŽ7200:39:5955,04
48MA82212Růžička ŠtěpánLibochovice8500:40:0240,37
3MD8349Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:40:0387,97
22MB8466Czagan JanSDH Dědek7100:40:0554,42
7MC85342Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:0780,62
49MA8633Kowalczyk StanislavPardubice8300:40:1239,29
8MC87297Zelený LuděkDKV Česká Třebová6100:40:2079,43
50MA88318Pokorný LadislavMP Praha7600:40:2138,32
51MA89348Mužátko Pavelneregistrován8900:40:2537,89
52MA90116Kubů TomášKola Kolda8800:40:2937,45
53MA91325Sojka RobertMP Praha7700:40:3936,37
23MB9164Zelenka JiříSuadra7100:40:3950,95
4ZB93260Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:40:4477,21
4MD94104Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:40:5383,56
54MA95252Jirák RomanBřehy7500:40:5434,75
54MA95316Eder KryštofJindřichův Hradec9400:40:5434,75
56MA9792Salaj LukášSK OMT Pardubice8500:40:5734,43
1ZC98233Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:00111,95
9MC9997Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:41:0275,60
57MA100124Čapka RadimPardubice7500:41:0533,56
5MD10129Svoboda VáclavJKM Č.Budějovice4900:41:0782,32
24MB101106Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:41:0748,09
25MB10382Koubek LubošŽďár nad Sázavou7300:41:0847,99
58MA10453Beneš JiříRychnov nad Kněžnou8800:41:0933,13
58MA10456Brzek DavidPraha8400:41:0933,13
6MD1069Říha JaroslavTenis - Týnec nad Labem5300:41:1981,26
60MA107266Řezníček JakubRBZ Praha8600:41:2331,62
26MB10871Číhař TomášChvojenec7000:41:2446,36
10MC109256Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:41:2573,51
27MB11077Nádhera PetrHradec Králové6700:41:2646,15
7MD111223Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:41:2780,56
61MA1127Kubát MartinPardubice9800:41:32102,85
62MA113303Třasák JanÚjezd nad Lesy8100:41:3730,10
11MC114270Otta RomanBergans of Norway6100:41:4571,68
63MA115289Novák PetrChrudim7800:41:5028,70
64MA11644Svoboda MilanMilovice7900:41:5528,16
8MD117155Brozek RadmilKRB Chrudim5400:42:0077,65
65MA118309Jureček MichalCotkytle9600:42:01100,55
66MA119272Otta ZdeněkBergans of Norway8800:42:0427,18
28MB12046Štembera PetrPardubice6900:42:0542,17
29MB12196Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:42:1041,66
5ZB122254Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:1369,10
67MA123298Verner LubošČD Cargo PJ Ústí nad Labem7900:42:1925,56
12MC12450Miler VáclavSokol Kolín6200:42:2168,40
68MA12561Chaloupka Lubomírneregistrován7800:42:2225,24
69MA126167Zdráhal MilanGŘ ČD8100:42:2325,13
30MB127189Smrček PavelDeníčky7300:42:2440,23
6ZB12776Myslivcová DenisaMyTreneek.cz7700:42:2468,09
70MA129288Otta RomanBergans of Norway8400:42:2624,81
71MA130207Řehák JindřichJiskra Rybitví/Rybitví7500:42:3423,94
3ZA13185Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:42:3586,61
13MC132138Kašparec Petrsklárna AJETO Lindava6200:42:3966,76
13MC132319Lhota RadekMP Praha6100:42:3966,76
2ZC134343Mališová KarlaUSK Praha6000:42:40104,31
72MA135196Firkušný MartinSmiřice8200:42:5022,21
73MA136615Korol OndřejPardubice9500:42:5196,60
15MC137126Týč LubomírDlouhý Most6100:42:5265,58
74MA13894Jirman JiriVelké Popovice7800:42:5421,78
75MA139331Cakl JanKola Kolda9000:42:5721,46
16MC140186Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:42:5865,03
31MB14175Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:43:0536,04
76MA142107Zelinka JanLPU9400:43:1020,05
76MA142286Fukátko JanOK Lokomotiva Pardubice8100:43:1020,05
78MA1442Žabčík MarekPardubice8000:43:1419,62
79MA145241Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:43:1919,08
32MB14680Číž JosefLázně Bohdaneč7100:43:2434,10
80MA147248Šourek PatrikPardubice9300:43:2618,32
7ZB148214Jiranová RadkaTJ Liga 100 Praha7900:43:2762,35
81MA14995Kunschke BogdanSPORTOVNÍ KLUB MP FRÝDEK-MÍSTE8000:43:3217,67
82MA150313Gottfried Marekneregistrován8700:43:3317,56
83MA15191Malán LuděkMalinec8400:43:3817,02
33MB152345Velas JakubAmpex Praha7000:43:3932,57
84MA15326Matocha JakubBPR Vsetín8800:43:4216,59
9MD154300Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:43:4468,47
85MA15545Oliva AlbertRun Porg0000:43:5091,93
86MA156601Bajer MarekPardubice Cafe Bajer7800:43:5315,40
87MA157140Lauterbach DavidŽamberk9800:43:5691,46
34MB158159Dvořák MiroslavDKV Olomouc7300:43:5730,74
88MA158361Horák RadekPardubice8000:43:5714,97
35MB160100Lauterbach PatrikMP Žamberk7200:44:0130,33
4ZA161301Toušová SimonaPraha8200:44:0479,18
89MA162607Němec PetrPardubice8100:44:0514,11
8ZB163330Hampejsová MartinaŠneci na Max7200:44:0858,61
5ZA164111Šimáková KláraHradec Králové8300:44:1378,42
90MA165278Jirout JiříPilir klub7900:44:1413,13
91MA166208Plojhar VladimírRoudné8500:44:1812,70
36MB167292Vodička PavelKavárna Evropa7000:44:2128,28
9ZB168180Pončová EvaJaroměř7400:44:2856,79
37MB169213Jurajda PavelTK Letohrad7400:44:3726,65
92MA170359Sloboda Tomᚎiželice0000:44:4187,90
6ZA170352Novotná Ivetaneregistrována9600:44:41120,03
93MA172222Kalianko ŠtěpánOlomouc7500:44:449,89
94MA17357Zmek OndřejPraha 98600:44:509,24
7ZA174273Závůrková ZlataMŠ Dašice8200:44:5175,25
95MA175198Deml TomášLPU/Pardubice9500:44:5786,63
10ZB176249Třísková KatarínaPraha 67100:45:0453,51
38MB176258Hrdý JaroslavNezamyslice7200:45:0423,89
39MB178293Skolník StanislavKavárna Evropa6800:45:0823,49
40MB179291Prudil PavelPraha6600:45:0923,38
41MB180265Švígler JanBK Sinpol7200:45:1422,87
42MB181236Kaplan RadekPardubice7400:45:1622,67
96MA182332Burian VašekPardubice8200:45:196,11
11ZB183308Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:45:2251,87
97MA184355Andrews Maxneregistrován8000:45:235,67
12ZB185320Kilarská MarcelaMP Praha7100:45:2551,60
98MA1863Hyksa TomášPrachovice8300:45:384,05
13ZB187612Klimplová LenkaOK Lokomotiva Pardubice7900:45:4050,23
43MB188339Štěpánek MartinPardubice7000:45:4220,01
99MA18939Kysilka VratislavKolín7800:45:433,51
100MA190617Pol JakubAC Čáslav8600:45:533,00
100MA190600Drahoš MartinPardubice8000:45:533,00
10MD192149Horna JosefZámostí5100:45:5656,82
44MB193281Bálek OldřichSkuteč7200:45:5918,28
11MD194129Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:46:0256,29
45MB195321Soukal PavelMP Praha7300:46:0317,87
14ZB196179Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:46:1247,31
8ZA197177Lánová MichaelaHradec Králové8600:46:1368,40
102MA198349Bednář LukášPardubice9300:46:143,00
103MA199205Tryner MichaelEmporio exclusive s.r.o.8300:46:313,00
46MB20034Staněk MilanKenast Pečky6600:46:3214,91
47MB201604Hakl DanielSezemice7100:46:3314,81
9ZA202210Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:46:3466,65
48MB20314Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:46:4713,38
104MA204153Helienek MarekPolicie SKPV Pardubice8500:46:483,00
49MB204324Sátra PavelMP Praha7400:46:4813,27
105MA20615Hromádko Kamil1. BK Radčice7500:46:493,00
50MB20755Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:46:5112,97
10ZA208253Virtová ZuzanaPardubice8600:46:5265,14
106MA209230Queisner MichalRETIA/Pardubice8700:46:553,00
1ME210621Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:46:57107,71
107MA210340Zbořil JanPardubice8200:46:573,00
51MB21240Matějíček VladimírVÚ32557200:46:5812,25
108MA212105Dundáček Ondřejneregistrován8200:46:583,00
109MA214245Winkler Stanislavneregistrován9500:47:0576,50
3ZC21511Jirásková EvaLanškroun6400:47:0983,74
52MB216613Jůza RadekHradec Králové6700:47:1011,03
53MB217132Janák RobertVideo Office7300:47:1310,72
110MA218148Vraný MiroslavHolomajzna tým8200:47:173,00
110MA218187Jonáš KarelPardubice8300:47:173,00
54MB220119Navrátil LubošOstřešany7100:47:269,39
17MC220602Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:47:2640,60
112MA220611Škulavík JanLetohrad8200:47:263,00
12MD220184Voženílek BronislavPardubice5400:47:2648,88
11ZA224190Mikšovská TerezaGP Kolín8300:47:2762,22
18MC224127Jirák JiříBK Pardubice5500:47:2740,51
12ZA226299Povalová Evaneregistrována8400:47:3961,22
113MA227139Málek PetrPardubice8000:47:413,00
114MA228176Laštovička PetrPardubice8700:47:493,00
13ZA22948Nová EvaLiberec8200:47:5260,13
14ZA23021Jonášová Ivalongrun8300:47:5759,72
115MA231362Uhlíř MartinPardubice8900:47:583,00
55MB232323Mičker RadekMP Praha7300:48:035,62
116MA233192Břeň MichalLitomyšl7800:48:043,00
15ZA234110Zavřelová BarboraZavři Němčice9200:48:1058,63
19MC235327Králík MichalHradec Králové6200:48:1136,50
117MA236112Jiránek Janneregistrován8300:48:223,00
16ZA237276Krejsová LucieArmáda ČR9100:48:2857,13
118MA238294Slabihoud PavelKavárna Evropa7700:48:393,00
20MC239219Bečvařík JiříDKV Česká Třebová6000:48:4133,77
21MC240147Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:48:4433,50
17ZA24179Machová Alžbětažádný club9200:48:5055,29
56MB242315Eder MartinJindřichův Hradec6500:48:523,00
57MB243263Kubias OndřejPardubice7400:48:553,00
58MB244234Kupčo RadimTupesy7200:48:593,00
119MA245334Janša PřemyslKostelec nad Orlicí8500:49:043,00
18ZA246251Flégrová EliškaPardubice9200:49:0554,04
13MD24720Holas JaromírTragéd tým PRAHA5200:49:1839,00
59MB248622Jedlička JiříPardubice7300:49:223,00
120MA249285Žemlička JanLokomotiva Pardubice8300:49:293,00
19ZA250240Smutná PavlaOOB Vamberk/Pink Team8600:49:3351,70
22MC25118Zeman VladimírBřežany I5900:49:3628,76
60MB252146Pleva ŠtefanPALMA Kutná Hora6700:49:393,00
2ME25317Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:4196,52
4ZC254109Zavřelová JanaZavři Němčice6800:49:4771,67
121MA254122Říha DavidPardubice8200:49:473,00
14MD25693Krajtl SvatoplukPardubice4900:49:4936,26
122MA257232Strejček JiříPraha 108300:49:503,00
3ME258341Marek FrantišekSK Hronov4100:49:5295,77
5ZC259161Miturová RadkaČD Cargo PJ Ostrava6500:49:5371,21
61MB260255Škroup VladimírMorašice6500:49:553,00
123MA261259Meduna JosefKRB Chrudim8300:50:013,00
124MA262268Dřevikovský ZdeněkPraha8400:50:173,00
20ZA263121Černá LenkaPardubice8200:50:2447,44
125MA26454Vojtěch ErbenRychnov nad Kněžnou8800:50:273,00
126MA265609Hlavička TomášPardubice8600:50:343,00
6ZC266335Houfová DanaPlavecký klub Pardubice6500:50:3568,00
127MA267353Prückner MichalPardubice8000:50:363,00
62MB268317Sova JanMP Praha6500:50:393,00
128MA269304Chernyshenko Vasylneregistrován7500:50:493,00
7ZC27031Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:50:5066,85
63MB271626Němec RobertPardubice7400:50:563,00
21ZA272182Šádková Lucieok99 Hradec Králové9600:50:5794,79
129MA27359Mužíček PetrTJ Bižuterie Jablonec8000:51:063,00
15MD27436Voborník PavelAC Srima5300:51:0729,38
64MB274221Dokoupil PavelOlomouc7400:51:073,00
4ME276329Kocian LuděkAVC Praha4200:51:3089,08
22ZA277143Bouchalová NelaJeseník9200:51:3441,59
65MB278356Voženílek BronislavPardubice7000:51:453,00
23MC279226Gremlica VáclavSŽDC s.o. OŘ Olomouc6400:51:4716,82
130MA280360Málek JanCerhenice7500:51:483,00
23ZA281228Loukotová ŠárkaAC Srch9000:51:4940,34
1ZD281363Vodvárková EliškaBáječné ženy v běhu5500:51:49104,55
131MA28330Hanousek MartinTJ CHS TURBO Chotěboř7900:51:573,00
132MA284150Hanc DavidMP Pardubice8700:51:593,00
133MA285610Juhl Lubošneregistrován8600:52:033,00
15ZB286115Kamenická KatkaPardubice7700:52:1314,40
24ZA28741Svitáková HanaAC Česká Lípa9000:52:1538,17
25ZA28847Lukaničová KateřinaPraha9100:52:2637,25
8ZC28983Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:52:4258,29
5ME290178Doležal StanislavBK Pardubice3800:52:4384,10
26ZA29170Hubáčková MartinaBáječné ženy v běhu8500:52:4935,33
24MC292183Pudil IvoChrudim6100:52:5410,71
24MC292287Šesták JindřichKKK Praha5600:52:5410,71
134MA29442Otradovský PatrikMenX Krucemburk7700:53:013,00
6ME295164Tomíšek Jindřichdůchodce 2002, člen OSŽ3900:53:0282,80
2ZD295114Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:53:0299,96
135MA295195Kovář RomanKolín7800:53:023,00
66MB29898Tamchyna PetrPardubice6700:53:073,00
9ZC298295Bašková RomanaSplašená lokomotiva Chlumec /C6900:53:0756,38
27ZA300333Burianová HanaPardubice8600:53:0933,66
67MB301145Trpišovský MiroslavSK Jakub6500:53:103,00
16ZB30272Mrskočová DanaOK Lokomotiva Pardubice7300:53:168,66
28ZA30381Koubková JanaHradec Králové9900:53:2085,19
136MA304131Rypien Pavelneregistrován8600:53:243,00
10ZC305113Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:53:4353,62
29ZA306623Novotná PavlaPardubice8500:53:5230,07
137MA307624Němec MartinČerná za Bory8300:53:583,00
26MC308351Hrnčíř PetrWTF/Pardubice6400:54:064,15
30ZA309350Stehnová KateřinaPardubice8000:54:0728,81
3ZD310306Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4500:54:1395,49
17ZB311282Bálková Petraneregistrována7900:54:253,00
31ZA312257Gdulová VeronikaHvězda H T9400:54:3426,56
32ZA313364Vodvárková JanaBáječné ženy v běhu (Semily)8400:54:3926,14
18ZB314160Kubečková IvanaSŽDC s.o. OŘ Praha7100:54:433,00
4ZD31519Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:54:4893,29
138MA316264Lounek JakubBěhejPoděbrady.cz8200:55:013,00
138MA316619Zahálka TomášBáječné ženy v běhu7800:55:013,00
11ZC31832Havlasová PetraMenX Krucemburk6400:55:1246,82
33ZA319347Švecová SimonaRESOLUTION TEAM8700:55:2622,22
19ZB320608Kopalová JanaLiberec7300:55:383,00
34ZA321307Strnadová Hong Nhungneregistrována8800:55:4720,46
16MD321169Čáslavský MiroslavÚ OSŽ4700:55:474,68
20ZB323134Janáková MarieVideo Office7600:55:483,00
35ZA324312Čermáková TimonaPardubice8900:56:1118,46
36ZA325311Kurková MarkétaPardubice8800:56:1218,37
7ME326302Jantsch VítězslavJablonec LIAZ3500:56:1569,62
37ZA327243Jelínková HanaKRB Chrudim8100:56:4315,79
17MD328173Pšenička JiříPardubice4600:56:513,00
12ZC329201Šternerová HanaHradec Králové6300:57:0638,11
140MA330118Sekyra MichalTýniště nad Orlicí9200:57:193,00
21ZB331168Kocyanová JitkaGŘ ČD7500:57:203,00
18MD332614Bednář JosefPočaply5000:57:233,00
141MA333262Gerhart JanPardubice7700:57:333,00
142MA334338Tomek JanPardubice9600:58:0224,53
68MB335271Slezák VítPardubice6900:58:113,00
38ZA336231Vávrová MichaelaAC Srch8900:58:158,10
69MB337136Kavec LubošPardubice6500:58:193,00
19MD338283Staník PetrPardubice4900:58:203,00
143MA339194Hora OndřejHradec Králové8800:58:253,00
39ZA34023Mušinská Kateřinaneregistrována8600:58:296,93
40ZA34138Baloghová JanaMP Pardubice8900:58:336,60
144MA342218Zelenka Tomášneregistrován8500:58:373,00
70MB343346Ponča Dušanneregistrován7300:58:403,00
22ZB34452Pecinová LucieMP Pardubice7300:58:433,00
145MA345191Amelian PatrikPardubice8700:58:463,00
41ZA346239Blažková Lucieneregistrován8800:58:485,35
42ZA347141Mastíková Annaneregistrována9100:59:413,00
5ZD348296Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:59:4474,69
43ZA34924Zářecká Lindaneregistrována8700:59:553,00
44ZA350284Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ / Litomyšl8201:00:343,00
45ZA35169Chalupová Lenkaneregistrována8201:01:013,00
46ZA352237Findurová Staničová AnnaJdu běhat8501:02:033,00
146MA353229Fatura JanAC Srch8601:02:103,00
20MD354125Kačer JiříOstrava4601:02:343,00
13ZC355358Klinderová Monikažádný club6401:02:4212,42
23ZB356152Kamenická MartinaPraha7901:02:533,00
6ZD35716Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:02:5762,55
21MD358606Florián JiříDůchodce4601:03:313,00
14ZC359267Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:04:493,00
147MA36086Koubek JanHradec Králově9701:04:513,00
8ME361277Navrátil JaroslavSlovany Pardubice4201:05:1332,90
47ZA362185Klírová AndreaPardubice8601:05:193,00
22MD363280Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:05:413,00
23MD364163Pikal KarelKVS Olomouc4901:11:363,00
9ME36528Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:25:423,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1203Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:30:27102,52
2MA2344Kohut JanMizuno- Univerzita Brno8500:30:5499,60
3MA310Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:1097,87
4MA4199Hrdina PavelAK Perná8800:31:2196,69
5MB5246Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:31:3195,60
6MA6209Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:31:5792,79
7MA7224Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:32:1790,63
8MA8128Uvizl MarekSK Studenec9200:32:2389,98
9MA951Skřivánek Paveldjnasvatby.cz8500:32:4987,17
10MB1073Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě7400:32:5486,63
11MA11103Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:32:5686,42
12MB12133Pecina DavidEleven Test Team7400:33:3182,63
13MA13193Slovák DaliborKerteam8400:33:3781,99
14MB14120Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:33:3981,77
15MB15165Vacek MartinDKV Česká Třebová6900:33:4780,90
16MA16279Řehák PavelOB Vamberk8400:34:1577,88
16MA16269Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:34:1577,88
18MA1827Rohlík VáclavTřemošnice8000:34:3276,04
19MA19171Majoroš MichalPolice nad Metují8600:34:3675,61
20MD20225Smrčka MilošBK Říčany5400:34:5573,55
21MA22357Malý JiříSKP Nymburk8000:35:0672,37
22MA23101Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:35:1071,93
22MB23174Fořt Martineleventestteam6800:35:1071,93
24MB2574Koravský RomanEleven Test Team6900:35:1171,82
25MB2687Doucha JiříHvězda Pardubice7100:35:2370,53
26MA27108Mohelský LukášCoach Ivana8400:35:2670,20
27MA28142Doktor TomášPardubice8200:35:3369,45
27MB28162Osoba MartinČD Cargo PJ Česká Třebová6500:35:3369,45
29MB30158Doležal ZdeněkČD Cargo PJ Olomouc7400:35:5766,85
30MA31144Hovorka LukášOK Lokomotiva San Piego9000:35:5866,74
30MB3199Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:35:5866,74
32MC33137Orlich PetrČD Informační systémy, a.s.6100:36:1165,34
33MA34170Lán FilipOOB TJ Slavia Hradec Králové8000:36:1465,02
34MA3589Feigl TomášSK Luštěnice 20127700:36:1564,91
35MB36135Mařík JiříMP Žamberk7200:36:1764,69
36MB37220Čapek LubomírČD Cargo PJ Ústí nad Labem7400:36:1964,47
37MA3825Čejka BořivojJR Running sport8000:36:2164,26
38MA396Hrabal Josefneregistrován8100:36:2264,15
39MA4062Marek JiříBRYMARK team Havlíčkův Brod7600:36:2563,83
40MA41117Maier LukášKRB Chrudim7800:36:3263,07
41MC42322Šuranský LubomírMP Praha5800:36:3562,75
42MA43123Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:36:3662,64
43MC448Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:36:5760,37
44MA45275Hovorka JanFanaticus7900:37:0159,94
45MC4765Vaněk PavelPraha6400:37:1458,53
46MA4860Smolka AlešPardubice7900:37:1558,42
47MA49217Singr MartinSKP Nymburk8700:37:2057,88
48MA5067Wolf TomášSokol Hoření Paseky7900:37:2657,23
48MA50250Valenta TomášPardubice7600:37:2657,23
50MA53310Šolc VítězslavBKL Machov9100:37:4355,40
51MB54247Hodboď MiroslavSKP Nymburk7400:37:4555,18
51MA545Doktor OndřejPardubice9300:37:4555,18
53MA56625Hradecký JaromírSkuteč8500:37:4954,75
54MA57238Veverka TomášOOB Vamberk/Pink Team8400:37:5653,99
55MA58616Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:38:0053,56
56MB59215Fafejta VáclavTJ Liga 100 Praha7300:38:0553,02
57MA60337Pohanka TomášJídelna Pohanka Pardubice8800:38:0852,69
57MA60328Belej DavidSPORTOVNÍ KLUB MP FRÝDEK-MÍSTE8100:38:0852,69
59MC62618Menšík JanJablonec nad Nisou5600:38:1551,94
60MD64605Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:38:2251,18
61MA65151Horák LukášTřemošnice8600:38:3849,45
62MA66244Findura MilošSpišská Nová Ves8300:38:4448,80
63MC67227Čipera RadekSK Radvanice6400:38:5048,15
64MA6913Kubů MartinPraha - Dubeč8300:39:0047,07
65MA70603Štefanča RichardPardubice8100:39:1145,88
66MB71172Belobrad IvanŽamberk6600:39:1345,67
66MA71354Helcmanovsky PeterAC Mageo7700:39:1345,67
68MA73188Malátek AntonínPardubice7700:39:1745,24
69MB744Rejda JanSK OMT Pardubice7000:39:2444,48
70MA75326Pavelka MarekSK OMT Pardubice8800:39:2644,26
71MA76290Tóth TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí9000:39:2943,94
72MB7743Slovák TomášTragéd Team6900:39:3743,07
73MB78156Brzák MilanSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7300:39:4242,53
74MA79202Ločárek PavelPardubice7700:39:5341,34
75MB80235Bláha JanPardubice7400:39:5740,91
76MB81166Šmehlík OndřejOSŽ7200:39:5940,70
77MA82212Růžička ŠtěpánLibochovice8500:40:0240,37
78MD8349Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:40:0340,26
79MB8466Czagan JanSDH Dědek7100:40:0540,05
80MC85342Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:0739,83
81MA8633Kowalczyk StanislavPardubice8300:40:1239,29
82MC87297Zelený LuděkDKV Česká Třebová6100:40:2038,43
83MA88318Pokorný LadislavMP Praha7600:40:2138,32
84MA89348Mužátko Pavelneregistrován8900:40:2537,89
85MA90116Kubů TomášKola Kolda8800:40:2937,45
86MB9164Zelenka JiříSuadra7100:40:3936,37
86MA91325Sojka RobertMP Praha7700:40:3936,37
88MD94104Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:40:5334,86
89MA95252Jirák RomanBřehy7500:40:5434,75
89MA95316Eder KryštofJindřichův Hradec9400:40:5434,75
91MA9792Salaj LukášSK OMT Pardubice8500:40:5734,43
92MC9997Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:41:0233,89
93MA100124Čapka RadimPardubice7500:41:0533,56
94MD10129Svoboda VáclavJKM Č.Budějovice4900:41:0733,35
94MB101106Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:41:0733,35
96MB10382Koubek LubošŽďár nad Sázavou7300:41:0833,24
97MA10453Beneš JiříRychnov nad Kněžnou8800:41:0933,13
97MA10456Brzek DavidPraha8400:41:0933,13
99MD1069Říha JaroslavTenis - Týnec nad Labem5300:41:1932,05
100MA107266Řezníček JakubRBZ Praha8600:41:2331,62
101MB10871Číhař TomášChvojenec7000:41:2431,51
102MC109256Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:41:2531,40
103MB11077Nádhera PetrHradec Králové6700:41:2631,29
104MD111223Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:41:2731,18
105MA1127Kubát MartinPardubice9800:41:3230,64
106MA113303Třasák JanÚjezd nad Lesy8100:41:3730,10
107MC114270Otta RomanBergans of Norway6100:41:4529,24
108MA115289Novák PetrChrudim7800:41:5028,70
109MA11644Svoboda MilanMilovice7900:41:5528,16
110MD117155Brozek RadmilKRB Chrudim5400:42:0027,62
111MA118309Jureček MichalCotkytle9600:42:0127,51
112MA119272Otta ZdeněkBergans of Norway8800:42:0427,18
113MB12046Štembera PetrPardubice6900:42:0527,08
114MB12196Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:42:1026,54
115MA123298Verner LubošČD Cargo PJ Ústí nad Labem7900:42:1925,56
116MC12450Miler VáclavSokol Kolín6200:42:2125,35
117MA12561Chaloupka Lubomírneregistrován7800:42:2225,24
118MA126167Zdráhal MilanGŘ ČD8100:42:2325,13
119MB127189Smrček PavelDeníčky7300:42:2425,02
120MA129288Otta RomanBergans of Norway8400:42:2624,81
121MA130207Řehák JindřichJiskra Rybitví/Rybitví7500:42:3423,94
122MC132319Lhota RadekMP Praha6100:42:3923,40
122MC132138Kašparec Petrsklárna AJETO Lindava6200:42:3923,40
124MA135196Firkušný MartinSmiřice8200:42:5022,21
125MA136615Korol OndřejPardubice9500:42:5122,10
126MC137126Týč LubomírDlouhý Most6100:42:5222,00
127MA13894Jirman JiriVelké Popovice7800:42:5421,78
128MA139331Cakl JanKola Kolda9000:42:5721,46
129MC140186Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:42:5821,35
130MB14175Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:43:0520,59
131MA142286Fukátko JanOK Lokomotiva Pardubice8100:43:1020,05
131MA142107Zelinka JanLPU9400:43:1020,05
133MA1442Žabčík MarekPardubice8000:43:1419,62
134MA145241Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:43:1919,08
135MB14680Číž JosefLázně Bohdaneč7100:43:2418,54
136MA147248Šourek PatrikPardubice9300:43:2618,32
137MA14995Kunschke BogdanSPORTOVNÍ KLUB MP FRÝDEK-MÍSTE8000:43:3217,67
138MA150313Gottfried Marekneregistrován8700:43:3317,56
139MA15191Malán LuděkMalinec8400:43:3817,02
140MB152345Velas JakubAmpex Praha7000:43:3916,92
141MA15326Matocha JakubBPR Vsetín8800:43:4216,59
142MD154300Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:43:4416,38
143MA15545Oliva AlbertRun Porg0000:43:5015,73
144MA156601Bajer MarekPardubice Cafe Bajer7800:43:5315,40
145MA157140Lauterbach DavidŽamberk9800:43:5615,08
146MB158159Dvořák MiroslavDKV Olomouc7300:43:5714,97
146MA158361Horák RadekPardubice8000:43:5714,97
148MB160100Lauterbach PatrikMP Žamberk7200:44:0114,54
149MA162607Němec PetrPardubice8100:44:0514,11
150MA165278Jirout JiříPilir klub7900:44:1413,13
151MA166208Plojhar VladimírRoudné8500:44:1812,70
152MB167292Vodička PavelKavárna Evropa7000:44:2112,38
153MB169213Jurajda PavelTK Letohrad7400:44:3710,65
154MA170359Sloboda Tomᚎiželice0000:44:4110,21
155MA172222Kalianko ŠtěpánOlomouc7500:44:449,89
156MA17357Zmek OndřejPraha 98600:44:509,24
157MA175198Deml TomášLPU/Pardubice9500:44:578,48
158MB176258Hrdý JaroslavNezamyslice7200:45:047,73
159MB178293Skolník StanislavKavárna Evropa6800:45:087,30
160MB179291Prudil PavelPraha6600:45:097,19
161MB180265Švígler JanBK Sinpol7200:45:146,65
162MB181236Kaplan RadekPardubice7400:45:166,43
163MA182332Burian VašekPardubice8200:45:196,11
164MA184355Andrews Maxneregistrován8000:45:235,67
165MA1863Hyksa TomášPrachovice8300:45:384,05
166MB188339Štěpánek MartinPardubice7000:45:423,62
167MA18939Kysilka VratislavKolín7800:45:433,51
168MA190617Pol JakubAC Čáslav8600:45:533,00
168MA190600Drahoš MartinPardubice8000:45:533,00
170MD192149Horna JosefZámostí5100:45:563,00
171MB193281Bálek OldřichSkuteč7200:45:593,00
172MD194129Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:46:023,00
173MB195321Soukal PavelMP Praha7300:46:033,00
174MA198349Bednář LukášPardubice9300:46:143,00
175MA199205Tryner MichaelEmporio exclusive s.r.o.8300:46:313,00
176MB20034Staněk MilanKenast Pečky6600:46:323,00
177MB201604Hakl DanielSezemice7100:46:333,00
178MB20314Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:46:473,00
179MA204153Helienek MarekPolicie SKPV Pardubice8500:46:483,00
179MB204324Sátra PavelMP Praha7400:46:483,00
181MA20615Hromádko Kamil1. BK Radčice7500:46:493,00
182MB20755Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:46:513,00
183MA209230Queisner MichalRETIA/Pardubice8700:46:553,00
184ME210621Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:46:573,00
184MA210340Zbořil JanPardubice8200:46:573,00
186MA212105Dundáček Ondřejneregistrován8200:46:583,00
186MB21240Matějíček VladimírVÚ32557200:46:583,00
188MA214245Winkler Stanislavneregistrován9500:47:053,00
189MB216613Jůza RadekHradec Králové6700:47:103,00
190MB217132Janák RobertVideo Office7300:47:133,00
191MA218187Jonáš KarelPardubice8300:47:173,00
191MA218148Vraný MiroslavHolomajzna tým8200:47:173,00
193MB220119Navrátil LubošOstřešany7100:47:263,00
193MC220602Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:47:263,00
193MA220611Škulavík JanLetohrad8200:47:263,00
193MD220184Voženílek BronislavPardubice5400:47:263,00
197MC224127Jirák JiříBK Pardubice5500:47:273,00
198MA227139Málek PetrPardubice8000:47:413,00
199MA228176Laštovička PetrPardubice8700:47:493,00
200MA231362Uhlíř MartinPardubice8900:47:583,00
201MB232323Mičker RadekMP Praha7300:48:033,00
202MA233192Břeň MichalLitomyšl7800:48:043,00
203MC235327Králík MichalHradec Králové6200:48:113,00
204MA236112Jiránek Janneregistrován8300:48:223,00
205MA238294Slabihoud PavelKavárna Evropa7700:48:393,00
206MC239219Bečvařík JiříDKV Česká Třebová6000:48:413,00
207MC240147Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:48:443,00
208MB242315Eder MartinJindřichův Hradec6500:48:523,00
209MB243263Kubias OndřejPardubice7400:48:553,00
210MB244234Kupčo RadimTupesy7200:48:593,00
211MA245334Janša PřemyslKostelec nad Orlicí8500:49:043,00
212MD24720Holas JaromírTragéd tým PRAHA5200:49:183,00
213MB248622Jedlička JiříPardubice7300:49:223,00
214MA249285Žemlička JanLokomotiva Pardubice8300:49:293,00
215MC25118Zeman VladimírBřežany I5900:49:363,00
216MB252146Pleva ŠtefanPALMA Kutná Hora6700:49:393,00
217ME25317Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:413,00
218MA254122Říha DavidPardubice8200:49:473,00
219MD25693Krajtl SvatoplukPardubice4900:49:493,00
220MA257232Strejček JiříPraha 108300:49:503,00
221ME258341Marek FrantišekSK Hronov4100:49:523,00
222MB260255Škroup VladimírMorašice6500:49:553,00
223MA261259Meduna JosefKRB Chrudim8300:50:013,00
224MA262268Dřevikovský ZdeněkPraha8400:50:173,00
225MA26454Vojtěch ErbenRychnov nad Kněžnou8800:50:273,00
226MA265609Hlavička TomášPardubice8600:50:343,00
227MA267353Prückner MichalPardubice8000:50:363,00
228MB268317Sova JanMP Praha6500:50:393,00
229MA269304Chernyshenko Vasylneregistrován7500:50:493,00
230MB271626Němec RobertPardubice7400:50:563,00
231MA27359Mužíček PetrTJ Bižuterie Jablonec8000:51:063,00
232MB274221Dokoupil PavelOlomouc7400:51:073,00
232MD27436Voborník PavelAC Srima5300:51:073,00
234ME276329Kocian LuděkAVC Praha4200:51:303,00
235MB278356Voženílek BronislavPardubice7000:51:453,00
236MC279226Gremlica VáclavSŽDC s.o. OŘ Olomouc6400:51:473,00
237MA280360Málek JanCerhenice7500:51:483,00
238MA28330Hanousek MartinTJ CHS TURBO Chotěboř7900:51:573,00
239MA284150Hanc DavidMP Pardubice8700:51:593,00
240MA285610Juhl Lubošneregistrován8600:52:033,00
241ME290178Doležal StanislavBK Pardubice3800:52:433,00
242MC292183Pudil IvoChrudim6100:52:543,00
242MC292287Šesták JindřichKKK Praha5600:52:543,00
244MA29442Otradovský PatrikMenX Krucemburk7700:53:013,00
245MA295195Kovář RomanKolín7800:53:023,00
245ME295164Tomíšek Jindřichdůchodce 2002, člen OSŽ3900:53:023,00
247MB29898Tamchyna PetrPardubice6700:53:073,00
248MB301145Trpišovský MiroslavSK Jakub6500:53:103,00
249MA304131Rypien Pavelneregistrován8600:53:243,00
250MA307624Němec MartinČerná za Bory8300:53:583,00
251MC308351Hrnčíř PetrWTF/Pardubice6400:54:063,00
252MA316264Lounek JakubBěhejPoděbrady.cz8200:55:013,00
252MA316619Zahálka TomášBáječné ženy v běhu7800:55:013,00
254MD321169Čáslavský MiroslavÚ OSŽ4700:55:473,00
255ME326302Jantsch VítězslavJablonec LIAZ3500:56:153,00
256MD328173Pšenička JiříPardubice4600:56:513,00
257MA330118Sekyra MichalTýniště nad Orlicí9200:57:193,00
258MD332614Bednář JosefPočaply5000:57:233,00
259MA333262Gerhart JanPardubice7700:57:333,00
260MA334338Tomek JanPardubice9600:58:023,00
261MB335271Slezák VítPardubice6900:58:113,00
262MB337136Kavec LubošPardubice6500:58:193,00
263MD338283Staník PetrPardubice4900:58:203,00
264MA339194Hora OndřejHradec Králové8800:58:253,00
265MA342218Zelenka Tomášneregistrován8500:58:373,00
266MB343346Ponča Dušanneregistrován7300:58:403,00
267MA345191Amelian PatrikPardubice8700:58:463,00
268MA353229Fatura JanAC Srch8601:02:103,00
269MD354125Kačer JiříOstrava4601:02:343,00
270MD358606Florián JiříDůchodce4601:03:313,00
271MA36086Koubek JanHradec Králově9701:04:513,00
272ME361277Navrátil JaroslavSlovany Pardubice4201:05:133,00
273MD363280Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:05:413,00
274MD364163Pikal KarelKVS Olomouc4901:11:363,00
275ME36528Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:25:423,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB21274Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7200:35:02108,39
2ZB46305Fenclová MartaAC Pardubice7600:37:1196,63
3ZB5235Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:37:2994,99
4ZA63200Vévodová MartinaAK Perná9000:38:1890,52
5ZA68204Šibravová LenkaSparta8200:38:5187,51
6ZB93260Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:40:4477,21
7ZC98233Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:0075,75
8ZB122254Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:42:1369,10
9ZB12776Myslivcová DenisaMyTreneek.cz7700:42:2468,09
10ZA13185Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:42:3567,09
11ZC134343Mališová KarlaUSK Praha6000:42:4066,64
12ZB148214Jiranová RadkaTJ Liga 100 Praha7900:43:2762,35
13ZA161301Toušová SimonaPraha8200:44:0458,98
14ZB163330Hampejsová MartinaŠneci na Max7200:44:0858,61
15ZA164111Šimáková KláraHradec Králové8300:44:1358,16
16ZB168180Pončová EvaJaroměř7400:44:2856,79
17ZA170352Novotná Ivetaneregistrována9600:44:4155,61
18ZA174273Závůrková ZlataMŠ Dašice8200:44:5154,69
19ZB176249Třísková KatarínaPraha 67100:45:0453,51
20ZB183308Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:45:2251,87
21ZB185320Kilarská MarcelaMP Praha7100:45:2551,60
22ZB187612Klimplová LenkaOK Lokomotiva Pardubice7900:45:4050,23
23ZB196179Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:46:1247,31
24ZA197177Lánová MichaelaHradec Králové8600:46:1347,22
25ZA202210Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:46:3445,31
26ZA208253Virtová ZuzanaPardubice8600:46:5243,66
27ZC21511Jirásková EvaLanškroun6400:47:0942,11
28ZA224190Mikšovská TerezaGP Kolín8300:47:2740,47
29ZA226299Povalová Evaneregistrována8400:47:3939,38
30ZA22948Nová EvaLiberec8200:47:5238,20
31ZA23021Jonášová Ivalongrun8300:47:5737,74
32ZA234110Zavřelová BarboraZavři Němčice9200:48:1036,55
33ZA237276Krejsová LucieArmáda ČR9100:48:2834,91
34ZA24179Machová Alžbětažádný club9200:48:5032,91
35ZA246251Flégrová EliškaPardubice9200:49:0531,54
36ZA250240Smutná PavlaOOB Vamberk/Pink Team8600:49:3328,99
37ZC254109Zavřelová JanaZavři Němčice6800:49:4727,71
38ZC259161Miturová RadkaČD Cargo PJ Ostrava6500:49:5327,16
39ZA263121Černá LenkaPardubice8200:50:2424,34
40ZC266335Houfová DanaPlavecký klub Pardubice6500:50:3523,34
41ZC27031Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.6000:50:5021,97
42ZA272182Šádková Lucieok99 Hradec Králové9600:50:5721,33
43ZA277143Bouchalová NelaJeseník9200:51:3417,96
44ZA281228Loukotová ŠárkaAC Srch9000:51:4916,59
44ZD281363Vodvárková EliškaBáječné ženy v běhu5500:51:4916,59
46ZB286115Kamenická KatkaPardubice7700:52:1314,40
47ZA28741Svitáková HanaAC Česká Lípa9000:52:1514,22
48ZA28847Lukaničová KateřinaPraha9100:52:2613,22
49ZC28983Lenčová JanaMk Seitl Ostrava6900:52:4211,76
50ZA29170Hubáčková MartinaBáječné ženy v běhu8500:52:4911,12
51ZD295114Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:53:029,94
52ZC298295Bašková RomanaSplašená lokomotiva Chlumec /C6900:53:079,48
53ZA300333Burianová HanaPardubice8600:53:099,30
54ZB30272Mrskočová DanaOK Lokomotiva Pardubice7300:53:168,66
55ZA30381Koubková JanaHradec Králové9900:53:208,30
56ZC305113Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6200:53:436,20
57ZA306623Novotná PavlaPardubice8500:53:525,38
58ZA309350Stehnová KateřinaPardubice8000:54:074,01
59ZD310306Ročňáková MiloslavaM tým Zvole4500:54:133,46
60ZB311282Bálková Petraneregistrována7900:54:253,00
61ZA312257Gdulová VeronikaHvězda H T9400:54:343,00
62ZA313364Vodvárková JanaBáječné ženy v běhu (Semily)8400:54:393,00
63ZB314160Kubečková IvanaSŽDC s.o. OŘ Praha7100:54:433,00
64ZD31519Holasová JarmilaTragéd Team Praha5400:54:483,00
65ZC31832Havlasová PetraMenX Krucemburk6400:55:123,00
66ZA319347Švecová SimonaRESOLUTION TEAM8700:55:263,00
67ZB320608Kopalová JanaLiberec7300:55:383,00
68ZA321307Strnadová Hong Nhungneregistrována8800:55:473,00
69ZB323134Janáková MarieVideo Office7600:55:483,00
70ZA324312Čermáková TimonaPardubice8900:56:113,00
71ZA325311Kurková MarkétaPardubice8800:56:123,00
72ZA327243Jelínková HanaKRB Chrudim8100:56:433,00
73ZC329201Šternerová HanaHradec Králové6300:57:063,00
74ZB331168Kocyanová JitkaGŘ ČD7500:57:203,00
75ZA336231Vávrová MichaelaAC Srch8900:58:153,00
76ZA34023Mušinská Kateřinaneregistrována8600:58:293,00
77ZA34138Baloghová JanaMP Pardubice8900:58:333,00
78ZB34452Pecinová LucieMP Pardubice7300:58:433,00
79ZA346239Blažková Lucieneregistrován8800:58:483,00
80ZA347141Mastíková Annaneregistrována9100:59:413,00
81ZD348296Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:59:443,00
82ZA34924Zářecká Lindaneregistrována8700:59:553,00
83ZA350284Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ / Litomyšl8201:00:343,00
84ZA35169Chalupová Lenkaneregistrována8201:01:013,00
85ZA352237Findurová Staničová AnnaJdu běhat8501:02:033,00
86ZC355358Klinderová Monikažádný club6401:02:423,00
87ZB356152Kamenická MartinaPraha7901:02:533,00
88ZD35716Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:02:573,00
89ZC359267Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:04:493,00
90ZA362185Klírová AndreaPardubice8601:05:193,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód