Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh kolem poličských hradeb

1.5.2014, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem poličských hradeb
  • datum konání: 1.5.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

městský park v Poličce
10:00 - 12:15 hodin

Přihlášky

pouze na místě startu, nejpozději 20 minut před startem kategorie

Startovné

pouze dospělí - 30,- Kč při prezenci

Popis tratě

Délka: 4,4 km a méně
převážně asfaltové, profil rovinatý

Ceny pro vítěze

věcné pro první tři v cíli, každý kdo dokončí závod obdrží pamětní list

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

MiloslavČerv /TB - 461 725 382 /

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb362
1.5.2017Běh kolem poličských hradeb361
1.5.2016Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
1.5.2013Běh kolem poličských hradeb351
1.5.2012Běh kolem poličských hradeb353
1.5.2011Běh kolem poličských hradeb255
1.5.2010Běh kolem poličských hradeb265
1.5.2009Běh kolem poličských hradeb297
1.5.2008Běh kolem poličských hradeb247
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
1.5.2004Běh kolem poličských hradeb187
1.5.2003Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník253
1.5.2002Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2001Běh kolem poličských hradeb225
1.5.2000Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník-

Statistika závodu Běh kolem poličských hradeb

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 4965

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Večeře Tomáš9018
Štyndl Miroslav5717
Sejkora Karel8817
Schauerová Lenka8816
Nechvíl Petr9116
Ožana Václav6414
Gdula Petr6114
Smolák Petr9414
Šimůnek Jan8214
Červ Jakub8913
Frydrychová Eliška0113
Lorenc Tomáš8612
Smoláková Valérie9312
Šimůnek Jan4912
Šimůnek Jan0312
Stránská Adéla9112
Šutera Josef7912
Červ Miloslav5012
Jelínek Matěj4212
Smoláková Alexandra9812
Borek Viktor0411
Řemínek Matěj8611
Borková Agáta0211
Stránská Michaela9711
Klímová Ivana8711
Nechvílová Miroslava6011
Šimůnková Pavla7711
Boháč Bonifác0111
Pešlová Ivana6311
Cvrček Martin7911
Stránský Aleš6011
Hubáček Petr7811
Klepárník Otakar5711
Jirásková Eva6411
Lakota Antonín9510
Sontáková Lenka9110
Fiedler Jan5610
Boháč Pankrác0610
Šafář Jaroslav5110
Keprtová Miloslava4810
Vlčková Zuzana9110
Dušková Lenka8010
Vondra Vojtěch9810
Krátká Anna6910
Pulgretová Kateřina9910
Marek Jiří439
Boháč Servác029
Gregorová Michaela049
Bubeníček Jiří519
Peterková Veronika849

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 26)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 4 let a mladší (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C02127Kabrada PavelLísek1000:00:22-
2C02565Jirouš MilanPolička1000:00:22-
3C03638Schuch Matějneregistrován1000:00:25-
4C03844Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:00:26-
5C04062Matouš MartinLachtan k.Polička1100:00:26-
6C04271Roušar PatrikPolička1000:00:26-
7C04669Chalupník Martinneregistrován1000:00:28-
8C04939Tužil RichardDDM Praha1000:00:28-
9C05259Költö TobiasXCT CZ1000:00:29-
10C05357Zach Jiříneregistrován1000:00:30-
11C05851Neudert JakubPolička1000:00:34-
12C05922Lána LukášČeská Třebová1000:00:34-
13C06674Dittrich OndřejPolička1100:00:38-
14C07040Zaal Albertneregistrován1100:00:42-
15C0733Kamarád Vojtěchneregistrován1100:00:45-
16C07430Pokos Kryštofneregistrován1200:00:45-
17C08167Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:56-
18C08212Kunčík VítPolička1200:01:10-
19C08517Krištof VojtěchAtletika Polička1200:01:22-
20C08686Dvořák MatějPolička1000:01:25-
21C08782Štaud JanPolička1200:01:58-

Děvčata 4 let a mladší (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D01922Francová MagdalénaPolička1000:00:22-
2D02891Štarmanová Terezkaneregistrována1000:00:23-
3D02947Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:24-
4D03255Gregorová AnnaLanškroun1000:00:24-
5D03517Motyčková MichaelaTJ Svitavy1100:00:24-
6D03940Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:26-
7D04287Hubáčková MarietaTJ Nové Město na Moravě1000:00:26-
8D04551Zahradníčková Anežkaneregistrována1000:00:27-
9D04766Bulvová Zuzananeregistrována1000:00:28-
10D04824Jánová Mariánaneregistrována1000:00:28-
11D05052Marholdová NikolaChoceň1000:00:29-
12D05136Kochová Radkaneregistrována1000:00:29-
13D05476Kysilková Adélaneregistrována1000:00:30-
14D0557Hanyková Lindaneregistrována1000:00:31-
15D05694Lajžnerová Lucieneregistrována1000:00:31-
16D0572Přiklopilová AnetaTesla Pardubice1100:00:32-
17D06081Budigová Josefínaneregistrována1200:00:35-
18D06145Nedělová AdélaAK Kamenec1100:00:35-
19D06275Kučerová Zoraneregistrována1100:00:36-
20D0633Schauerová Johankaneregistrována1100:00:36-
21D06479Králová Lucieneregistrována1100:00:37-
22D06553Dulkajová VilmaŽichlínek1100:00:38-
23D06769Šimková TerezaPolička1100:00:40-
24D06880Kozlová Karolínaneregistrována1200:00:40-
25D06942Haraštová Eliškaneregistrována1200:00:41-
26D0719Jílková AnnaBrno1200:00:42-
27D07238Hejtmánková LeaTJ Svitavy - Atletika1200:00:44-
28D07537Zárubová Miroslavaneregistrována1200:00:46-
29D07614Šimůnková VeronikaJiskra H. Brod1200:00:46-
30D07770Graciasová Barboraneregistrována1100:00:47-
31D078100Chalupníková Dorotaneregistrována1200:00:51-
32D07956Gregorová EliškaLanškroun1200:00:52-
33D08078Gregorová JanaLanškroun1100:00:56-
34D08323Jánová Josefínaneregistrována1300:01:20-
35D08490Cacková Michaelaneregistrována1200:01:21-

Chlapci 5-6 let (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1145Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:15-
2C1234Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:16-
3C1336Gregora LukášLanškroun0800:00:17-
4C1473Svoboda MartinFK Sebranice 660800:00:17-
5C1618Karlík Filipneregistrován0800:00:18-
6C1935Marhold JanChoceň0800:00:19-
7C11041Šír Martinneregistrován0800:00:19-
8C11261Krajčovič JanPřerov0800:00:20-
9C11355Král VojtěchPolička0800:00:20-
10C11442Bartoň Ondřejneregistrován0800:00:21-
11C11694Kvapil VojtěchPolička0800:00:21-
12C1178Martinů Lukášneregistrován0800:00:21-
13C11848Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:21-
14C12033Jílek Tomášneregistrován0800:00:22-
15C12315Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:22-
16C12476Šloser AdamPolička0800:00:22-
17C12787Dvořák PatrikRadětice0900:00:23-
18C13137Smékal Lukášneregistrován0900:00:24-
19C13429Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:24-
20C18898Jílek TomášPolička0800:01:59-

Děvčata 5-6 let (trať 0,08 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1598Šafářová KarolínaSKI Klub Č. Třebová0800:00:18-
2D1736Biberlová AdélaPolička0800:00:18-
3D1865Hájková ZuzanaLanškroun0800:00:19-
4D11197Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:19-
5D11519Petrová Elenaneregistrována0800:00:21-
6D12215Kubálková AnetaPardubice0800:00:22-
7D12683Králová DominikaPolička0800:00:23-
8D13054Dulkajová LucieŽichlínek0800:00:24-
9D13274Kučerová LotaPolička0800:00:24-
10D13748Zelendová NatáliePolička0900:00:25-
11D14128Srnská AmálieCyklo Ski Polička0900:00:26-
12D14450Loskotová Amálkaneregistrována0900:00:27-

Chlapci 7 let (trať 0,42 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2979Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:01:44-
2C21357Šícha Jiříneregistrován0700:01:48-
3C21690Šafář Samuelneregistrován0700:01:49-
4C22516Krištof JanAtletika Polička0700:01:55-
5C22763Mach Tomášneregistrován0700:01:56-
6C22878Vraspír JakubSK Polička0700:01:57-
7C23792Gaži Seanneregistrován0700:02:09-

Děvčata 7 let (trať 0,42 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2459Tužilová KarolínaDDM Praha0700:01:38-
2D22195Vetchá RozálieLanškroun0700:01:53-
3D22958Schuchová Karolínaneregistrována0700:01:59-
4D23126Lánová AnetaČeská Třebová0700:02:01-
5D23525Jánová RozaliePomezí0700:02:07-
6D23661Leinveberová Lucieneregistrována0700:02:07-
7D23827Srnská VeronikaCyklo Ski Polička0700:02:10-
8D24076Klodnerová KarolínaPolička0700:02:13-
9D24220Stachová KateřinaAtletika Polička0700:02:39-

Nejmladší žáci I (trať 0,84 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M155Boháč PankrácAC Choceň0600:03:16108,13
2M11072Svoboda DavidFC Sebranice0500:03:2896,28
3M11119Valouch JanPolička0500:03:2995,59
4M11247Svoboda JiříSK Nové Město0500:03:3391,81
5M11385Roun NikolasSK Polička0500:03:3490,58
6M11423Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:03:3490,37
7M11643Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:03:3589,41
8M1174Kamarád VítSK Svratka0500:03:3788,08
9M11949Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:03:3886,78
10M1201Rozlívka VotěchTJ Svitavy0500:03:3886,45
11M12575Vraspír JanSK Polička0500:03:4975,77
12M12654Král JanAtletika Polička0600:03:5074,85
13M12832Jílek Lukášneregistrován0500:04:0164,29
14M13013Motyčka MatyášTJ Svitavy0600:04:0956,55
15M1312Koutný JanTJ Svitavy0600:04:1054,96
16M13228Koch Michalneregistrován0600:04:5313,57

Nejmladší žákyně I (trať 0,42 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1188Horákovská AdélkaTJ Nové Město na Moravě0500:01:33105,80
2Z1271Kumpoštová AndreaČeská Třebová0500:01:3798,26
3Z1337Šlosrová EvaPolička0500:01:3895,95
4Z1517Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:4090,40
5Z1692Pilná EliškaKKL Hlinsko0500:01:4188,89
6Z1782Budigová RozárieAtletika Polička0500:01:4287,73
7Z1863Dopitová SimonaKKL Hlinsko0500:01:4285,76
8Z11035Kabrdová MarieNMNM0500:01:4481,85
9Z11118Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:01:4679,19
10Z11210Kolouchová TerezaTj Svitavy0600:01:4776,06
11Z11434Kabrdová MonikaNMNM0500:01:4873,64
12Z11513Červená VeronikaDukla Polička0600:01:4971,58
13Z1174Motlová KateřinaAtletika Svitavy0500:01:5070,32
14Z11816Tocháčková Terezaneregistrována0600:01:5069,61
15Z11930Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:01:5167,19
16Z1209Machková Kláraneregistrována0500:01:5265,93
17Z12257Smékalová ŠárkaAtletika Svitavy0600:01:5362,99
18Z12346Koutníková JanaŠSK NMNM0500:01:5461,98
19Z12462Kadidlová Natálieneregistrována0600:01:5559,48
20Z1262Karlíková AdélaAtletika Polička0500:01:5657,34
21Z13049Votavová KristýnaPolička0600:02:0146,46
22Z13296Trnková Emaneregistrována0600:02:0343,06
23Z13322Machová Karolínaneregistrována0500:02:0342,43
24Z13440Macháčková Zuzananeregistrována0500:02:0539,40
25Z13945Siváková SáraDD Polička0500:02:1126,36
26Z14194Dvořáková Sabinaneregistrována0600:02:1713,99

Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21858Költö MatějKB Letohrad0300:03:25103,92
2M22053Budig MatoušAtletika Polička0300:03:29100,40
3M22180Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:03:3495,68
4M22397Spilka Danielneregistrován0400:03:3990,83
5M22588Semirád JanKB Letohrad0300:03:4089,64
6M22889Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:03:4387,18
7M23093Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:4882,39
8M23266Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:4881,99
9M23995Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:5971,94
10M24050Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:03:5971,16
11M24314Kugler JakubTJ Svitavy0400:04:0962,29
12M24424Smolák BedřichISCAREX ČeskáTřebová0300:04:0961,95
13M24784Frydrych BedřichAC Spartak Choceň0300:04:2447,38
14M24921Jána FrantišekPomezí0400:04:3735,47
15M2509Martínů Petrneregistrován0400:04:3833,81

Nejmladší žákyně II (trať 0,84 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2112Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:03:06103,55
2Z2268Dostálová ViktorieBudoklub Lanškroun0300:03:1198,85
3Z2344Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:1297,60
4Z2447Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:1693,58
5Z266Červená EliškaDukla Polička0400:03:1891,25
6Z271Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:03:1989,68
7Z2872Střešňáková VeronikaTJ Nové Město na Moravě0400:03:2187,80
8Z2989Pijáková TerezaVSK Univerzita Brna0400:03:2485,07
9Z21564Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:03:3572,91
10Z21886Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:3771,41
11Z2217Švecová Annaneregistrována0400:03:4166,38
12Z22221Košnarová Barboraneregistrována0300:03:4265,44
13Z22377Kysilková KristýnaSebranice0300:03:4364,26
14Z2245Navrátilová MarikaTJ Svitavy0400:03:4562,07
15Z22729Srnská PatricieCyklo Ski Polička0400:03:5848,34
16Z22939Hejtmánková KláraAtletika TJ Svitavy0400:04:0541,29
-Z2-99Jiroušová LuciePolička04DNF-

Mladší žáci (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3126Kabrda JiříNMNM0100:03:01104,08
2M327Boháč BonifácAC Choceň0100:03:01103,88
3M3664Pilný MichalKKL Hlinsko0200:03:1292,04
4M3106Boháč ServácAC Choceň0200:03:2082,93
5M31960Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:2775,41
6M32420Valouch Matinneregistrován0100:03:4061,85
7M32752Kysilka LukášSebranice0100:03:4160,06
8M33381Hrdina TomášJiskra Ústí n. Orlicí0200:03:4951,94

Mladší žákyně (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z398Kamarádová MarieTJ N.Město na Moravě0200:03:20100,78
2Z31132Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:03:2199,72
3Z31284Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:03:2199,50
4Z31341Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:03:2396,84
5Z31470Škrabalová KristýnaAtletika Svitavy0200:03:2496,45
6Z31543Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:2496,01
7Z31690Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:03:2595,37
8Z31767Zámečníková SáraBATT NMNM0100:03:2595,15
9Z32214Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:3783,63
10Z32653Šafářová ZuzanaPolička0100:03:4080,16
11Z33138Šaclová PatricieNové Město na Moravě0100:03:4872,39
12Z334100Spilková AnetaVysoké Mýto0100:03:5169,65
13Z33824Srnská MichaelaPolička0200:03:5763,44
14Z34169Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:0060,48
15Z3423Karlíková NikolaAtletika Polička0100:04:0752,88
16Z34579Čápová DanielaVysoké Mýto0200:04:1248,54
17Z34642Tutková TerezaPolička0100:04:1446,67
18Z35160Houdková Kateřinaneregistrována0100:04:4416,18

Starší žáci (trať 1,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4196Kulíšek KarelTJ Nové Město na Moravě9900:03:24112,11
2M4231Koutník MartinŠSK N. Měst.n.Mor0000:03:4394,17
3M4310Hamid AmirAC Vysoké Mýto0000:03:4493,72
4M4583Chlup TomášActivity Lanškroun0000:04:0177,34
5M4668Trnka PavelPolička9900:04:0573,97
6M4811Beneš VojtěchAC Vysoké Mýto9900:04:1366,46
7M4946Gregora JanActivity Lanškroun0000:04:1565,12
8M41077Krejčí FilipAtletika Polička9900:04:2059,65

Starší žákyně (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4393Pulgretová KateřinaTJ Nové Město na Moravě9900:03:02104,49
2Z4456Vondrová LadaPolička9900:03:0799,68
3Z4511Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:03:1195,82
4Z4766Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:03:1294,28
5Z4831Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:03:1590,52
6Z42951Hrdinová KateřinaJiskra Ústí nad Orlicí0000:03:4756,84
7Z43533Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:03:5151,91
8Z43673Slámová Anetaneregistrována9900:03:5350,67
9Z43785Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:5449,11
10Z44880Burianová IsabelaBrzdy Horní Čermná0000:04:2911,93

Dorostenci (trať 2,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M513Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:22100,69
2M527Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:2499,83
3M539Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:2499,48
4M556Pavliš MartinAtletika Polička9800:07:4590,06
5M571Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:07:5087,94
6M5811Křepela VojtěchTJ Nové Město na Moravě9700:08:0979,55
7M598Mužík JanAtletika Polička9800:08:1178,23
8M51115Dvořáček Vojtěchneregistrován9800:08:4264,45
9M5132Kopecký DominikBike club Svitavy9700:12:183,00

Dorostenky (trať 1,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5713Chodilová LucieNMMOR9700:04:09126,72
2Z5125Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:05:2673,28

Junioři 18-19 let (trať 2,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ414Dvořáček AdamTF Brno9600:07:30110,75
2MJ610Lorenc DominikNové Město n.Mor.9600:07:46103,78
3MJ1017Bureš JiříBURDOB TEAM MODŘEC9600:08:3085,47
4MJ1216Klimeš OndřejAtletika Polička9500:09:0271,98

Juniorky 18-19 let (trať 1,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ412Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:03:59122,86
2ZJ114Bednářová Martinaneregistrována9600:05:0077,14

Muži A 20-39 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Vitner PetrNové Město na Moravě9000:13:48112,28
2MA243Šacl JiříNové Město na Moravě9400:14:22104,51
3MA311Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:5683,21
4MA481Šutera JosefAtletika Polička7900:16:0082,48
5MA590Sejkora KarelAtletika Polička8800:16:0980,38
6MA652Dvořáček AdamTF Brno9600:16:2277,41
7MA794Lorenc TomášAtletika Polička8600:16:2476,97
8MA857Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:16:4372,67
9MA1039Machotka DominikActivity Lanškroun9400:16:4971,32
10MA1165Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:16:5470,25
11MA1592Pazdera AlešFBC POLIČKA9400:17:1465,68
12MA1669Maršálek OndřejCyklo Ski Polička8600:17:1465,54
13MA1756Češka MilanAtletika Polička8900:17:1565,45
14MA1855Klíma PetrAtletika Polička9300:17:2762,77
15MA218Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:17:3361,36
16MA2291Pazdera MartinFBC POLIČKA8900:17:3760,46
17MA2316Mikan TomášFrozen Angeles8900:17:3760,32
18MA2670Večeře TomášAtletika Polička9000:17:5755,77
19MA2898Kutil Josefneregistrován8400:18:1252,37
20MA2977Švec JiříHrubínovka9000:18:2050,70
21MA3096Kalous PetrSK Žamberk7700:18:3647,08
22MA3113Marhold PetrChoceň7800:18:3746,84
23MA3229Drátovník KarelFrozen Angeles9000:18:3746,72
24MA33101Červ JakubAtletika Polička8900:18:4245,72
25MA3519Ožinskij KonstantinBike Club Svit8500:19:0041,65
26MA3715Hříbal JiříHare Attack8800:19:1139,08
27MA3958Vopařil JosefAtletika Polička8500:19:2037,08
28MA4793Hermany PetrFBC POLIČKA8400:20:0027,91
29MA515Srnský KarelCyklo Ski Polička7500:20:0925,89
30MA5250Procházka TomášAtletika Polička8600:20:1624,37
31MA5635Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:20:4018,78
32MA666Vebr MichalČeská Třebová7800:22:053,00
33MA7075Bouška JosefSK 1.FBC Polička8800:22:313,00
34MA7276Holomek JiříHrubínovka8700:22:373,00
35MA7448Dulkaj PetrŽichlínek7900:22:553,00
36MA7646Dvořák JakubJiskra Ústí nad Orlicí9100:23:453,00
37MA773Jílek MiroslavAtletika Polička8700:23:513,00
38MA804Jílek BohumilAtletika Polička8400:24:323,00

Muži B 40-49 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB995Fajfr FrantišekŽamberk7200:16:47113,68
2MB2530Chlup JiříActivity Lanškroun7000:17:45102,94
3MB4097Kunčár ZdeněkLanškroun7300:19:3083,38
4MB4938Hanyk Vojtěchneregistrován7400:20:0776,48
5MB50100Kalousek JanHvězda Pardubice7100:20:0876,28
6MB5333Srnský VáclavF-BIKE klub Sádek7300:20:2074,14
7MB671Kopecký TomášBike Club Svitavy7300:22:1852,30
-MB-20Bednář Stanislavneregistrován65DNF-

Muži C 50-59 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1274Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:03102,13
2MC1437Motálek PetrTJ Spartak Třebíč6100:17:12100,37
3MC1967Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:17:2797,50
4MC2061Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:17:3296,40
5MC2487Žila MilošBystré6200:17:4394,28
6MC3479Fiedler JanAC Moravská Slavia Brno5600:18:4282,89
7MC3851Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:1676,40
8MC437Roháček Michalxcsport.cz6100:19:3971,95
9MC4849Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:20:0467,14
10MC545013Klepáník OtakarMedesa5700:20:3261,63
11MC6573Kratochvíl IvoWEMBLOUD SKI TEAM5800:21:5046,62

Muži D 60-69 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4645Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:19:59106,94
2MD5860Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:20:5498,07
3MD6199Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:1394,99
4MD6459Vilhelm VáclavPřívrat5100:21:4589,82
5MD9578Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:4911,87
6MD9936Wendlig MiroslavDamníkov5300:35:073,00

Muži E 70 let a starší (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7571Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:23:28127,35
2ME8921Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:26:55101,95
3ME9864Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:31:1070,69

Ženy A 20-34 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1344Maršanová LucieNové Město na Moravě9000:17:08115,50
2ZA3663Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:0095,45
3ZA4228Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:3689,05
4ZA5512Marholdová LucieChoceň8300:20:3777,96
5ZA5714Rejnartová LýdieFrozen Angels8500:20:4376,89
6ZA5985Mlejnková Pavlaneregistrována9100:21:0273,58
7ZA6280Vejdělková Lenkaneregistrována9400:21:2070,28
8ZA6323Švábková LenkaFrozen Angels8700:21:4266,28
9ZA6947Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:22:2359,02
10ZA732Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:22:5153,93
11ZA7817Holasová Šárkaneregistrována9100:24:0241,15
12ZA8286Růžičková KateřinaPolička8300:25:0030,81
13ZA9083Hejkrlíková IvaHej hej hej8200:27:038,72

Ženy B 35-44 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2789Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:18:05111,08
2ZB4162Mikulecká MarcelaSloupnice7300:19:3295,88
3ZB4568Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:19:4993,04
4ZB6027Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:21:0579,66
5ZB6824Dostálová PetraLanškroun7800:22:2166,53
6ZB8132Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:24:3343,51
7ZB8741Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:26:1226,20
8ZB8831Frydrychová RadkaAC Choceň7400:26:3322,54
9ZB9153Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:27:0417,23

Ženy C 45-54 let (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4440Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:41125,82
2ZC7166Jirásková EvaLanškroun6400:22:3799,85
3ZC8310Nechvílová MiroslavaChoceň6000:25:2974,33
4ZC8588Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:25:5470,67
5ZC8654Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:26:0269,59
6ZC9284Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:27:5952,31
7ZC9334Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:28:3147,47
8ZC9626Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:2131,24

Ženy D 55 let a starší (trať 4,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7925Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:24:03115,97
2ZD8422Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:25:33104,49
3ZD9482Hejkrlíková VěraHej hej hej5400:28:4979,54
4ZD9772Jelínková MagdalenaHvězda SKP PCE4500:30:3765,68

Trať 0,08 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1145Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:15-
2C1234Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:16-
3C1336Gregora LukášLanškroun0800:00:17-
4C1473Svoboda MartinFK Sebranice 660800:00:17-
1D1598Šafářová KarolínaSKI Klub Č. Třebová0800:00:18-
5C1618Karlík Filipneregistrován0800:00:18-
2D1736Biberlová AdélaPolička0800:00:18-
3D1865Hájková ZuzanaLanškroun0800:00:19-
6C1935Marhold JanChoceň0800:00:19-
7C11041Šír Martinneregistrován0800:00:19-
4D11197Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:19-
8C11261Krajčovič JanPřerov0800:00:20-
9C11355Král VojtěchPolička0800:00:20-
10C11442Bartoň Ondřejneregistrován0800:00:21-
5D11519Petrová Elenaneregistrována0800:00:21-
11C11694Kvapil VojtěchPolička0800:00:21-
12C1178Martinů Lukášneregistrován0800:00:21-
13C11848Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:21-
1D01922Francová MagdalénaPolička1000:00:22-
14C12033Jílek Tomášneregistrován0800:00:22-
1C02127Kabrada PavelLísek1000:00:22-
6D12215Kubálková AnetaPardubice0800:00:22-
15C12315Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:22-
16C12476Šloser AdamPolička0800:00:22-
2C02565Jirouš MilanPolička1000:00:22-
7D12683Králová DominikaPolička0800:00:23-
17C12787Dvořák PatrikRadětice0900:00:23-
2D02891Štarmanová Terezkaneregistrována1000:00:23-
3D02947Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:00:24-
8D13054Dulkajová LucieŽichlínek0800:00:24-
18C13137Smékal Lukášneregistrován0900:00:24-
9D13274Kučerová LotaPolička0800:00:24-
4D03255Gregorová AnnaLanškroun1000:00:24-
19C13429Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:24-
5D03517Motyčková MichaelaTJ Svitavy1100:00:24-
3C03638Schuch Matějneregistrován1000:00:25-
10D13748Zelendová NatáliePolička0900:00:25-
4C03844Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:00:26-
6D03940Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:26-
5C04062Matouš MartinLachtan k.Polička1100:00:26-
11D14128Srnská AmálieCyklo Ski Polička0900:00:26-
7D04287Hubáčková MarietaTJ Nové Město na Moravě1000:00:26-
6C04271Roušar PatrikPolička1000:00:26-
12D14450Loskotová Amálkaneregistrována0900:00:27-
8D04551Zahradníčková Anežkaneregistrována1000:00:27-
7C04669Chalupník Martinneregistrován1000:00:28-
9D04766Bulvová Zuzananeregistrována1000:00:28-
10D04824Jánová Mariánaneregistrována1000:00:28-
8C04939Tužil RichardDDM Praha1000:00:28-
11D05052Marholdová NikolaChoceň1000:00:29-
12D05136Kochová Radkaneregistrována1000:00:29-
9C05259Költö TobiasXCT CZ1000:00:29-
10C05357Zach Jiříneregistrován1000:00:30-
13D05476Kysilková Adélaneregistrována1000:00:30-
14D0557Hanyková Lindaneregistrována1000:00:31-
15D05694Lajžnerová Lucieneregistrována1000:00:31-
16D0572Přiklopilová AnetaTesla Pardubice1100:00:32-
11C05851Neudert JakubPolička1000:00:34-
12C05922Lána LukášČeská Třebová1000:00:34-
17D06081Budigová Josefínaneregistrována1200:00:35-
18D06145Nedělová AdélaAK Kamenec1100:00:35-
19D06275Kučerová Zoraneregistrována1100:00:36-
20D0633Schauerová Johankaneregistrována1100:00:36-
21D06479Králová Lucieneregistrována1100:00:37-
22D06553Dulkajová VilmaŽichlínek1100:00:38-
13C06674Dittrich OndřejPolička1100:00:38-
23D06769Šimková TerezaPolička1100:00:40-
24D06880Kozlová Karolínaneregistrována1200:00:40-
25D06942Haraštová Eliškaneregistrována1200:00:41-
14C07040Zaal Albertneregistrován1100:00:42-
26D0719Jílková AnnaBrno1200:00:42-
27D07238Hejtmánková LeaTJ Svitavy - Atletika1200:00:44-
15C0733Kamarád Vojtěchneregistrován1100:00:45-
16C07430Pokos Kryštofneregistrován1200:00:45-
28D07537Zárubová Miroslavaneregistrována1200:00:46-
29D07614Šimůnková VeronikaJiskra H. Brod1200:00:46-
30D07770Graciasová Barboraneregistrována1100:00:47-
31D078100Chalupníková Dorotaneregistrována1200:00:51-
32D07956Gregorová EliškaLanškroun1200:00:52-
33D08078Gregorová JanaLanškroun1100:00:56-
17C08167Brusenbauch AlanSKI Klub Česká Třebová1100:00:56-
18C08212Kunčík VítPolička1200:01:10-
34D08323Jánová Josefínaneregistrována1300:01:20-
35D08490Cacková Michaelaneregistrována1200:01:21-
19C08517Krištof VojtěchAtletika Polička1200:01:22-
20C08686Dvořák MatějPolička1000:01:25-
21C08782Štaud JanPolička1200:01:58-
20C18898Jílek TomášPolička0800:01:59-

Trať 0,42 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1188Horákovská AdélkaTJ Nové Město na Moravě0500:01:33105,80
2Z1271Kumpoštová AndreaČeská Třebová0500:01:3798,26
3Z1337Šlosrová EvaPolička0500:01:3895,95
1D2459Tužilová KarolínaDDM Praha0700:01:38-
4Z1517Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:01:4090,40
5Z1692Pilná EliškaKKL Hlinsko0500:01:4188,89
6Z1782Budigová RozárieAtletika Polička0500:01:4287,73
7Z1863Dopitová SimonaKKL Hlinsko0500:01:4285,76
1C2979Škrabal ŠtěpánLinhartice0700:01:44-
8Z11035Kabrdová MarieNMNM0500:01:4481,85
9Z11118Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:01:4679,19
10Z11210Kolouchová TerezaTj Svitavy0600:01:4776,06
2C21357Šícha Jiříneregistrován0700:01:48-
11Z11434Kabrdová MonikaNMNM0500:01:4873,64
12Z11513Červená VeronikaDukla Polička0600:01:4971,58
3C21690Šafář Samuelneregistrován0700:01:49-
13Z1174Motlová KateřinaAtletika Svitavy0500:01:5070,32
14Z11816Tocháčková Terezaneregistrována0600:01:5069,61
15Z11930Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:01:5167,19
16Z1209Machková Kláraneregistrována0500:01:5265,93
2D22195Vetchá RozálieLanškroun0700:01:53-
17Z12257Smékalová ŠárkaAtletika Svitavy0600:01:5362,99
18Z12346Koutníková JanaŠSK NMNM0500:01:5461,98
19Z12462Kadidlová Natálieneregistrována0600:01:5559,48
4C22516Krištof JanAtletika Polička0700:01:55-
20Z1262Karlíková AdélaAtletika Polička0500:01:5657,34
5C22763Mach Tomášneregistrován0700:01:56-
6C22878Vraspír JakubSK Polička0700:01:57-
3D22958Schuchová Karolínaneregistrována0700:01:59-
21Z13049Votavová KristýnaPolička0600:02:0146,46
4D23126Lánová AnetaČeská Třebová0700:02:01-
22Z13296Trnková Emaneregistrována0600:02:0343,06
23Z13322Machová Karolínaneregistrována0500:02:0342,43
24Z13440Macháčková Zuzananeregistrována0500:02:0539,40
5D23525Jánová RozaliePomezí0700:02:07-
6D23661Leinveberová Lucieneregistrována0700:02:07-
7C23792Gaži Seanneregistrován0700:02:09-
7D23827Srnská VeronikaCyklo Ski Polička0700:02:10-
25Z13945Siváková SáraDD Polička0500:02:1126,36
8D24076Klodnerová KarolínaPolička0700:02:13-
26Z14194Dvořáková Sabinaneregistrována0600:02:1713,99
9D24220Stachová KateřinaAtletika Polička0700:02:39-

Trať 0,84 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2112Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:03:06103,55
2Z2268Dostálová ViktorieBudoklub Lanškroun0300:03:1198,85
3Z2344Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:03:1297,60
4Z2447Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:1693,58
1M155Boháč PankrácAC Choceň0600:03:16108,13
5Z266Červená EliškaDukla Polička0400:03:1891,25
6Z271Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:03:1989,68
7Z2872Střešňáková VeronikaTJ Nové Město na Moravě0400:03:2187,80
8Z2989Pijáková TerezaVSK Univerzita Brna0400:03:2485,07
2M11072Svoboda DavidFC Sebranice0500:03:2896,28
3M11119Valouch JanPolička0500:03:2995,59
4M11247Svoboda JiříSK Nové Město0500:03:3391,81
5M11385Roun NikolasSK Polička0500:03:3490,58
6M11423Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:03:3490,37
9Z21564Bartoňová AdélaAtletika Polička0300:03:3572,91
7M11643Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:03:3589,41
8M1174Kamarád VítSK Svratka0500:03:3788,08
10Z21886Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:03:3771,41
9M11949Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:03:3886,78
10M1201Rozlívka VotěchTJ Svitavy0500:03:3886,45
11Z2217Švecová Annaneregistrována0400:03:4166,38
12Z22221Košnarová Barboraneregistrována0300:03:4265,44
13Z22377Kysilková KristýnaSebranice0300:03:4364,26
14Z2245Navrátilová MarikaTJ Svitavy0400:03:4562,07
11M12575Vraspír JanSK Polička0500:03:4975,77
12M12654Král JanAtletika Polička0600:03:5074,85
15Z22729Srnská PatricieCyklo Ski Polička0400:03:5848,34
13M12832Jílek Lukášneregistrován0500:04:0164,29
16Z22939Hejtmánková KláraAtletika TJ Svitavy0400:04:0541,29
14M13013Motyčka MatyášTJ Svitavy0600:04:0956,55
15M1312Koutný JanTJ Svitavy0600:04:1054,96
16M13228Koch Michalneregistrován0600:04:5313,57

Trať 0,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3126Kabrda JiříNMNM0100:03:01104,08
2M327Boháč BonifácAC Choceň0100:03:01103,88
1Z4393Pulgretová KateřinaTJ Nové Město na Moravě9900:03:02104,49
2Z4456Vondrová LadaPolička9900:03:0799,68
3Z4511Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:03:1195,82
3M3664Pilný MichalKKL Hlinsko0200:03:1292,04
4Z4766Obstová KateřinaActivity Lanškroun9900:03:1294,28
5Z4831Hypešová NatálieAtletika Jaroměř9900:03:1590,52
1Z398Kamarádová MarieTJ N.Město na Moravě0200:03:20100,78
4M3106Boháč ServácAC Choceň0200:03:2082,93
2Z31132Pourová AlžbětaAtletika Jaroměř0200:03:2199,72
3Z31284Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:03:2199,50
4Z31341Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:03:2396,84
5Z31470Škrabalová KristýnaAtletika Svitavy0200:03:2496,45
6Z31543Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:2496,01
7Z31690Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:03:2595,37
8Z31767Zámečníková SáraBATT NMNM0100:03:2595,15
1M21858Költö MatějKB Letohrad0300:03:25103,92
5M31960Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:2775,41
2M22053Budig MatoušAtletika Polička0300:03:29100,40
3M22180Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:03:3495,68
9Z32214Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:3783,63
4M22397Spilka Danielneregistrován0400:03:3990,83
6M32420Valouch Matinneregistrován0100:03:4061,85
5M22588Semirád JanKB Letohrad0300:03:4089,64
10Z32653Šafářová ZuzanaPolička0100:03:4080,16
7M32752Kysilka LukášSebranice0100:03:4160,06
6M22889Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:03:4387,18
6Z42951Hrdinová KateřinaJiskra Ústí nad Orlicí0000:03:4756,84
7M23093Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:03:4882,39
11Z33138Šaclová PatricieNové Město na Moravě0100:03:4872,39
8M23266Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:03:4881,99
8M33381Hrdina TomášJiskra Ústí n. Orlicí0200:03:4951,94
12Z334100Spilková AnetaVysoké Mýto0100:03:5169,65
7Z43533Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř9900:03:5151,91
8Z43673Slámová Anetaneregistrována9900:03:5350,67
9Z43785Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:5449,11
13Z33824Srnská MichaelaPolička0200:03:5763,44
9M23995Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:03:5971,94
10M24050Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:03:5971,16
14Z34169Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:04:0060,48
15Z3423Karlíková NikolaAtletika Polička0100:04:0752,88
11M24314Kugler JakubTJ Svitavy0400:04:0962,29
12M24424Smolák BedřichISCAREX ČeskáTřebová0300:04:0961,95
16Z34579Čápová DanielaVysoké Mýto0200:04:1248,54
17Z34642Tutková TerezaPolička0100:04:1446,67
13M24784Frydrych BedřichAC Spartak Choceň0300:04:2447,38
10Z44880Burianová IsabelaBrzdy Horní Čermná0000:04:2911,93
14M24921Jána FrantišekPomezí0400:04:3735,47
15M2509Martínů Petrneregistrován0400:04:3833,81
18Z35160Houdková Kateřinaneregistrována0100:04:4416,18

Trať 1,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4196Kulíšek KarelTJ Nové Město na Moravě9900:03:24112,11
2M4231Koutník MartinŠSK N. Měst.n.Mor0000:03:4394,17
3M4310Hamid AmirAC Vysoké Mýto0000:03:4493,72
1ZJ412Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě9600:03:59122,86
4M4583Chlup TomášActivity Lanškroun0000:04:0177,34
5M4668Trnka PavelPolička9900:04:0573,97
1Z5713Chodilová LucieNMMOR9700:04:09126,72
6M4811Beneš VojtěchAC Vysoké Mýto9900:04:1366,46
7M4946Gregora JanActivity Lanškroun0000:04:1565,12
8M41077Krejčí FilipAtletika Polička9900:04:2059,65
2ZJ114Bednářová Martinaneregistrována9600:05:0077,14
2Z5125Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:05:2673,28

Trať 2,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M513Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:22100,69
2M527Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:2499,83
3M539Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:2499,48
1MJ414Dvořáček AdamTF Brno9600:07:30110,75
4M556Pavliš MartinAtletika Polička9800:07:4590,06
2MJ610Lorenc DominikNové Město n.Mor.9600:07:46103,78
5M571Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:07:5087,94
6M5811Křepela VojtěchTJ Nové Město na Moravě9700:08:0979,55
7M598Mužík JanAtletika Polička9800:08:1178,23
3MJ1017Bureš JiříBURDOB TEAM MODŘEC9600:08:3085,47
8M51115Dvořáček Vojtěchneregistrován9800:08:4264,45
4MJ1216Klimeš OndřejAtletika Polička9500:09:0271,98
9M5132Kopecký DominikBike club Svitavy9700:12:183,00

Trať 4,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Vitner PetrNové Město na Moravě9000:13:48112,28
2MA243Šacl JiříNové Město na Moravě9400:14:22104,51
3MA311Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:5683,21
4MA481Šutera JosefAtletika Polička7900:16:0082,48
5MA590Sejkora KarelAtletika Polička8800:16:0980,38
6MA652Dvořáček AdamTF Brno9600:16:2277,41
7MA794Lorenc TomášAtletika Polička8600:16:2476,97
8MA857Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:16:4372,67
1MB995Fajfr FrantišekŽamberk7200:16:47113,68
9MA1039Machotka DominikActivity Lanškroun9400:16:4971,32
10MA1165Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:16:5470,25
1MC1274Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:03102,13
1ZA1344Maršanová LucieNové Město na Moravě9000:17:08115,50
2MC1437Motálek PetrTJ Spartak Třebíč6100:17:12100,37
11MA1592Pazdera AlešFBC POLIČKA9400:17:1465,68
12MA1669Maršálek OndřejCyklo Ski Polička8600:17:1465,54
13MA1756Češka MilanAtletika Polička8900:17:1565,45
14MA1855Klíma PetrAtletika Polička9300:17:2762,77
3MC1967Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:17:2797,50
4MC2061Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:17:3296,40
15MA218Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:17:3361,36
16MA2291Pazdera MartinFBC POLIČKA8900:17:3760,46
17MA2316Mikan TomášFrozen Angeles8900:17:3760,32
5MC2487Žila MilošBystré6200:17:4394,28
2MB2530Chlup JiříActivity Lanškroun7000:17:45102,94
18MA2670Večeře TomášAtletika Polička9000:17:5755,77
1ZB2789Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:18:05111,08
19MA2898Kutil Josefneregistrován8400:18:1252,37
20MA2977Švec JiříHrubínovka9000:18:2050,70
21MA3096Kalous PetrSK Žamberk7700:18:3647,08
22MA3113Marhold PetrChoceň7800:18:3746,84
23MA3229Drátovník KarelFrozen Angeles9000:18:3746,72
24MA33101Červ JakubAtletika Polička8900:18:4245,72
6MC3479Fiedler JanAC Moravská Slavia Brno5600:18:4282,89
25MA3519Ožinskij KonstantinBike Club Svit8500:19:0041,65
2ZA3663Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:0095,45
26MA3715Hříbal JiříHare Attack8800:19:1139,08
7MC3851Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:1676,40
27MA3958Vopařil JosefAtletika Polička8500:19:2037,08
3MB4097Kunčár ZdeněkLanškroun7300:19:3083,38
2ZB4162Mikulecká MarcelaSloupnice7300:19:3295,88
3ZA4228Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:3689,05
8MC437Roháček Michalxcsport.cz6100:19:3971,95
1ZC4440Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:41125,82
3ZB4568Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:19:4993,04
1MD4645Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:19:59106,94
28MA4793Hermany PetrFBC POLIČKA8400:20:0027,91
9MC4849Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:20:0467,14
4MB4938Hanyk Vojtěchneregistrován7400:20:0776,48
5MB50100Kalousek JanHvězda Pardubice7100:20:0876,28
29MA515Srnský KarelCyklo Ski Polička7500:20:0925,89
30MA5250Procházka TomášAtletika Polička8600:20:1624,37
6MB5333Srnský VáclavF-BIKE klub Sádek7300:20:2074,14
10MC545013Klepáník OtakarMedesa5700:20:3261,63
4ZA5512Marholdová LucieChoceň8300:20:3777,96
31MA5635Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:20:4018,78
5ZA5714Rejnartová LýdieFrozen Angels8500:20:4376,89
2MD5860Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:20:5498,07
6ZA5985Mlejnková Pavlaneregistrována9100:21:0273,58
4ZB6027Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:21:0579,66
3MD6199Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:1394,99
7ZA6280Vejdělková Lenkaneregistrována9400:21:2070,28
8ZA6323Švábková LenkaFrozen Angels8700:21:4266,28
4MD6459Vilhelm VáclavPřívrat5100:21:4589,82
11MC6573Kratochvíl IvoWEMBLOUD SKI TEAM5800:21:5046,62
32MA666Vebr MichalČeská Třebová7800:22:053,00
7MB671Kopecký TomášBike Club Svitavy7300:22:1852,30
5ZB6824Dostálová PetraLanškroun7800:22:2166,53
9ZA6947Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:22:2359,02
33MA7075Bouška JosefSK 1.FBC Polička8800:22:313,00
2ZC7166Jirásková EvaLanškroun6400:22:3799,85
34MA7276Holomek JiříHrubínovka8700:22:373,00
10ZA732Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:22:5153,93
35MA7448Dulkaj PetrŽichlínek7900:22:553,00
1ME7571Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:23:28127,35
36MA7646Dvořák JakubJiskra Ústí nad Orlicí9100:23:453,00
37MA773Jílek MiroslavAtletika Polička8700:23:513,00
11ZA7817Holasová Šárkaneregistrována9100:24:0241,15
1ZD7925Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:24:03115,97
38MA804Jílek BohumilAtletika Polička8400:24:323,00
6ZB8132Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:24:3343,51
12ZA8286Růžičková KateřinaPolička8300:25:0030,81
3ZC8310Nechvílová MiroslavaChoceň6000:25:2974,33
2ZD8422Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:25:33104,49
4ZC8588Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:25:5470,67
5ZC8654Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:26:0269,59
7ZB8741Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:26:1226,20
8ZB8831Frydrychová RadkaAC Choceň7400:26:3322,54
2ME8921Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:26:55101,95
13ZA9083Hejkrlíková IvaHej hej hej8200:27:038,72
9ZB9153Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:27:0417,23
6ZC9284Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:27:5952,31
7ZC9334Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:28:3147,47
3ZD9482Hejkrlíková VěraHej hej hej5400:28:4979,54
5MD9578Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:4911,87
8ZC9626Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:2131,24
4ZD9772Jelínková MagdalenaHvězda SKP PCE4500:30:3765,68
3ME9864Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:31:1070,69
6MD9936Wendlig MiroslavDamníkov5300:35:073,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Vitner PetrNové Město na Moravě9000:13:48112,28
2MA243Šacl JiříNové Město na Moravě9400:14:22104,51
3MA311Nechvíl PetrAC Choceň9100:15:5683,21
4MA481Šutera JosefAtletika Polička7900:16:0082,48
5MA590Sejkora KarelAtletika Polička8800:16:0980,38
6MA652Dvořáček AdamTF Brno9600:16:2277,41
7MA794Lorenc TomášAtletika Polička8600:16:2476,97
8MA857Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:16:4372,67
9MB995Fajfr FrantišekŽamberk7200:16:4771,83
10MA1039Machotka DominikActivity Lanškroun9400:16:4971,32
11MA1165Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:16:5470,25
12MC1274Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:0368,14
13MC1437Motálek PetrTJ Spartak Třebíč6100:17:1266,09
14MA1592Pazdera AlešFBC POLIČKA9400:17:1465,68
15MA1669Maršálek OndřejCyklo Ski Polička8600:17:1465,54
16MA1756Češka MilanAtletika Polička8900:17:1565,45
17MA1855Klíma PetrAtletika Polička9300:17:2762,77
18MC1967Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:17:2762,72
19MC2061Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:17:3261,44
20MA218Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:17:3361,36
21MA2291Pazdera MartinFBC POLIČKA8900:17:3760,46
22MA2316Mikan TomášFrozen Angeles8900:17:3760,32
23MC2487Žila MilošBystré6200:17:4358,95
24MB2530Chlup JiříActivity Lanškroun7000:17:4558,68
25MA2670Večeře TomášAtletika Polička9000:17:5755,77
26MA2898Kutil Josefneregistrován8400:18:1252,37
27MA2977Švec JiříHrubínovka9000:18:2050,70
28MA3096Kalous PetrSK Žamberk7700:18:3647,08
29MA3113Marhold PetrChoceň7800:18:3746,84
30MA3229Drátovník KarelFrozen Angeles9000:18:3746,72
31MA33101Červ JakubAtletika Polička8900:18:4245,72
32MC3479Fiedler JanAC Moravská Slavia Brno5600:18:4245,60
33MA3519Ožinskij KonstantinBike Club Svit8500:19:0041,65
34MA3715Hříbal JiříHare Attack8800:19:1139,08
35MC3851Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:1637,99
36MA3958Vopařil JosefAtletika Polička8500:19:2037,08
37MB4097Kunčár ZdeněkLanškroun7300:19:3034,73
38MC437Roháček Michalxcsport.cz6100:19:3932,79
39MD4645Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:19:5928,23
40MA4793Hermany PetrFBC POLIČKA8400:20:0027,91
41MC4849Spilko ZdeněkBJB Vysoké Mýto6400:20:0427,14
42MB4938Hanyk Vojtěchneregistrován7400:20:0726,28
43MB50100Kalousek JanHvězda Pardubice7100:20:0826,04
44MA515Srnský KarelCyklo Ski Polička7500:20:0925,89
45MA5250Procházka TomášAtletika Polička8600:20:1624,37
46MB5333Srnský VáclavF-BIKE klub Sádek7300:20:2023,41
47MC545013Klepáník OtakarMedesa5700:20:3220,69
48MA5635Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:20:4018,78
49MD5860Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:20:5415,74
50MD6199Červ MiloslavAtletika Polička5000:21:1311,41
51MD6459Vilhelm VáclavPřívrat5100:21:454,12
52MC6573Kratochvíl IvoWEMBLOUD SKI TEAM5800:21:503,11
53MA666Vebr MichalČeská Třebová7800:22:053,00
54MB671Kopecký TomášBike Club Svitavy7300:22:183,00
55MA7075Bouška JosefSK 1.FBC Polička8800:22:313,00
56MA7276Holomek JiříHrubínovka8700:22:373,00
57MA7448Dulkaj PetrŽichlínek7900:22:553,00
58ME7571Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:23:283,00
59MA7646Dvořák JakubJiskra Ústí nad Orlicí9100:23:453,00
60MA773Jílek MiroslavAtletika Polička8700:23:513,00
61MA804Jílek BohumilAtletika Polička8400:24:323,00
62ME8921Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:26:553,00
63MD9578Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:493,00
64ME9864Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:31:103,00
65MD9936Wendlig MiroslavDamníkov5300:35:073,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1344Maršanová LucieNové Město na Moravě9000:17:08110,36
2ZB2789Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:18:0599,88
3ZA3663Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:0089,76
4ZB4162Mikulecká MarcelaSloupnice7300:19:3283,78
5ZA4228Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:3683,17
6ZC4440Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:4182,24
7ZB4568Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:19:4980,77
8ZA5512Marholdová LucieChoceň8300:20:3771,78
9ZA5714Rejnartová LýdieFrozen Angels8500:20:4370,68
10ZA5985Mlejnková Pavlaneregistrována9100:21:0267,28
11ZB6027Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:21:0566,60
12ZA6280Vejdělková Lenkaneregistrována9400:21:2063,88
13ZA6323Švábková LenkaFrozen Angels8700:21:4259,77
14ZB6824Dostálová PetraLanškroun7800:22:2152,68
15ZA6947Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:22:2352,31
16ZC7166Jirásková EvaLanškroun6400:22:3749,78
17ZA732Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:22:5147,08
18ZA7817Holasová Šárkaneregistrována9100:24:0233,95
19ZD7925Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:24:0333,83
20ZB8132Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:24:3328,30
21ZA8286Růžičková KateřinaPolička8300:25:0023,31
22ZC8310Nechvílová MiroslavaChoceň6000:25:2917,87
23ZD8422Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:25:3317,22
24ZC8588Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:25:5413,30
25ZC8654Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:26:0211,94
26ZB8741Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:26:129,97
27ZB8831Frydrychová RadkaAC Choceň7400:26:336,08
28ZA9083Hejkrlíková IvaHej hej hej8200:27:033,00
29ZB9153Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:27:043,00
30ZC9284Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:27:593,00
31ZC9334Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:28:313,00
32ZD9482Hejkrlíková VěraHej hej hej5400:28:493,00
33ZC9626Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:213,00
34ZD9772Jelínková MagdalenaHvězda SKP PCE4500:30:373,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 96%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 91%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 99%
Ceny vítězům: 89%
Celkový dojem ze závodu: 98%

Závod hodnotilo celkem 15 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

super závod, organizace na 1*, krásné město
naike-mia
Opet nadherne zavody v malebnem mestecku, vice takovych :-)
milanceska
Pěkně se na to kouká, 2.místo celkově. Ubrali jste mě z mého času 19:58,3 šest minut. Prosím o opravu.
jiri.bubenicek1
Cas Jiriho Bubenicka opraven.
team
Proč není bodována kat.nejmladší žákyně?Co je za nesmysl v bodovvání ml.žákyně-ten čas vítězky je fakt skvělý.Ota.
ota.la
6 M1 14 23 Zamastil Andre AC Vys.Míto 05 00:03:33 0,00 - Prosím o opravu jména a klubu, Zamastil Andrej, AC Vysoké Mýto, rok.nar 2005, děkuji, matka Andreje
alpa32
Opraveno bodovani, poradi v mladsich zakynich a jmeno a klub Andreje Zamastila.
kebrle
Moc se mi to líbilo.Už po loňském ročníku jsem se nemohla dočkat na letošní.
andrea
Máte chybu ve výsledcích Adam Dvořáček s číslem 52 běžel za Muže A a byl 6. Kategorii juniorů vyhrál s číslem 14.
daniela.dvorackova
Souhlasím s paní Dvořáčkovu, Adam mě ve finiši skutečně předběhl a skončil celkově 6. v kategorii muži A. Závody byly skvělé. T. Lorenc
lorenct
nebylo to špatný ;)
luca.svobi
Adam Dvoracek opraven.
iscarex

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód