Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Monaka

21.5.2014, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Monaka
  • datum konání: 21.5.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Pod restaurací MONACO u Slatiňan
18:00 hodin

Přihlášky

na místě od 16:30 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Poměrně náročný lesní kros (3/4 terén, 1/4 asfalt) s celkovým převýšením cca 200 metrů.

Ceny pro vítěze

Věcné pro první 3 ve všech věkových kategoriích

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Klub rekreačních běžců (KRB) Chrudim
Jan Zajíc
Tel.: 724 172 882

Internetové stránky

http://krb.hyperlink.cz

E-mailová adresa

jan.zajic@upce.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
17.5.2017Malá cena Monaka146
18.5.2016Malá cena Monaka223
20.5.2015Malá cena Monaka145
25.3.2015309. Malá cena Monaka-
24.12.2014306. Malá cena Monaka-
7.12.2014305. Malá cena Monaka-
9.11.2014304. Malá cena Monaka-
28.9.2014303. Malá cena Monaka-
27.8.2014302. Malá cena Monaka-
23.7.2014301. Malá cena Monaka-
25.6.2014300. Malá cena Monaka96
23.4.2014298. Malá cena Monaka-
26.3.2014297. Malá cena Monaka110
22.2.2014Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (neúplné)6
19.1.2014295. Malá cena Monaka199
22.5.2013287. Malá cena Monaka201
17.4.2013286. Malá cena Monaka-
27.3.2013285. Malá cena Monaka-
24.2.2013284. Malá cena Monaka-
20.1.2013283. Malá cena Monaka-
20.6.2012276. Malá cena Monaka183
16.5.2012Malá cena Monaka175
28.3.2012273. Malá cena Monaka107
18.5.2011263. Malá cena Monaka149
11.10.200930. ročník Velké ceny Monaka102
24.6.2009240. Malá cena Monaka135
20.5.2009239. Malá cena Monaka146
25.1.2009235. Malá cena Monaka97
25.6.2008228. Malá cena Monaka153
16.3.2008225. Malá cena Monaka82
17.2.2008224. Malá cena Monaka139
20.1.2008223. Malá cena Monaka150
18.2.2007212. Malá cena Monaka147
11.12.2005197. Malá cena Monaka40
21.3.2005Malá cena Monaka-
25.6.2003168. Malá cena Monaka103
23.4.2003166. Malá cena Monaka31
23.3.2003165. Malá cena Monaka77
28.8.2002157. Malá cena Monaka30
10.7.2002156. Malá cena Monaka20

Statistika závodu Malá cena Monaka

  • ročníků: 42
  • závodníků na všech ročnících: 3321

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Schaffer Petr6025
Jelínek Jaromír7725
Vorel Milan4024
Doležal Stanislav3823
Neruda Miroslav5623
Novák Pavel8122
Brožek Radmil5421
Čapský František4921
Petržílek Zdeněk5521
Bříza Vladimír5121
Hájek František4920
Pitter Vladimír5019
Kratochvíl Vladimír6219
Leszkow Petr4419
Kraus Václav6418
Soukup Jiří2718
Jirásko Dušan7318
Kratochvíl Miloš7518
Krátký Josef6518
Doucha Jiří7118
Hausvater Karel5817
Novotný Zdeněk7217
Müller Robert6917
Jelínková Hana8117
Novák Petr7816
Kubrová Dagmar6316
Červinka Milan6216
Sedlák Jiří5815
Mocek Tomáš7915
Novotná Dagmar7014
Vodička Jiří5314
Cach Josef7314
Jirásko Lubomír7114
Chocholouš Dalibor4614
Maier Lukáš7814
Hromádko Jaroslav7114
Leszkow Josef5113
Dubský Roman7813
Meduna Josef8313
Pospíchal Jaromír5913
Kalný Petr8113
13
Kocek Pavel7213
Novotný Jiří6613
Alexa Jiří5313
Málek Jaroslav4613
Gdula Petr6113
Šimonek Pavel6612
Rohlík Václav8012
Kalná Jitka7512

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:33:37103,38
2MA22Kubec DominikHvězda SKP Pardubice9600:34:09118,78
3MA66Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:36:2487,10
4MA77Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8000:36:2986,61
5MA1010Nechvíl PetrAC Choceň9100:37:3280,47
6MA1212Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:38:3395,43
7MA1313Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:38:5172,77
8MA1414Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:39:0271,70
9MA1717Matras TomášSK Chrast8000:39:0871,11
10MA1919Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:3168,87
11MA2121Herman JanOK Lokomotiva Pardubice8500:39:3968,09
12MA2323Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:39:5067,02
13MA2626Pazdera AlešAtletika Polička9600:40:2285,79
14MA2727Hradecký JaromírSkuteč8500:40:2363,80
15MA3333Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:41:0859,42
16MA3434Češka MilanAtletika Polička8900:41:1458,83
17MA4040Klíma PetrAtletika Polička9300:41:5954,44
18MA4243Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:42:1053,37
19MA4646Fukátko PetrOK Lokomotiva Pardubice8500:42:3950,54
20MA4949Fiala PetrOK Lokomotiva Pardubice8700:42:4649,86
21MA5656Pojman JanPernštejn Team Pardubice8200:43:4344,31
22MA5858Dubský MarekPardubice9100:43:4843,82
23MA6262Novák PavelKRB Chrudim8100:44:1641,09
24MA6767Drábek MarekHO Škrovád8300:45:0036,80
25MA7575Zubal MilošHradec Králové8300:45:4632,32
26MA7979Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:46:1329,68
27MA8383Mrkvička FrantišekPrachovice8100:46:3327,73
28MA8484Juren JaromírSDH Morašice8700:46:3627,44
29MA9696Petráček LubošPernštejn Team Pardubice8000:48:1717,60
30MA9898Dryml MojmírÚstí nad Orlicí8600:48:2017,30
31MA100100Unucka VlastimilHradec Králové8400:48:5513,89
32MA105105Zanina MilanProseč8200:49:3110,38
33MA118118Kouba JaroslavPardubice0000:50:1833,08
34MA119119Hyksa TomášNehťáci8300:50:304,63
35MA124124Holovský JakubHradec Králové8600:51:283,00
36MA130131Cach JosefHO Škrovád9800:52:1522,73
37MA152152Meduna JosefKRB Chrudim8300:56:153,00
38MA160160Pavelka MichalJičín8900:58:403,00
39MA163163Čížek PetrPetr a Jirka8400:59:263,00
Muži 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB33Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:1299,97
2MB44Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:34:4696,65
3MB55Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:36:16105,69
4MB99Šutera JosefAtletika Polička7900:37:0683,01
5MB1515Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:39:0490,68
6MB1616Klvaň NorbertSKC Pečky7200:39:0790,42
7MB1818Maier LukášKRB Chrudim7800:39:1270,72
8MB2324Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:39:5067,02
9MB2525Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:39:5885,86
10MB2929Hovorka JanFanaticus7900:40:3662,53
11MB3131Kocek PavelHO Škrovád7200:40:4981,31
12MB3232Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:41:0260,00
13MB3636Beneš MilanAtletika Polička7800:41:2957,37
14MB3838Hejkrlík FilipAK Spartak Slatiňany7900:41:3856,49
15MB3939Svoboda OndřejSlavia OB Hradec Králové7600:41:5754,64
16MB4141Bača JanChrudim7600:42:0154,25
17MB4242Gromus DanielHO Rýmařov7800:42:1053,37
18MB4444Valenta TomášPardubice7600:42:1652,79
19MB4545Rejda JanSK OMT Pardubice7000:42:3771,66
20MB5050Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:43:0369,34
21MB5353Malátek AntonínPardubice7700:43:2346,26
22MB5454Dubský RomanPřibyslav7800:43:2745,87
23MB5555Zachař JiříSruby7200:43:3866,22
24MB6060Kárník JanFanaticus7800:43:5243,43
25MB6464Czagan JanSDH Dědek7100:44:2961,66
26MB6666Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:44:3960,77
27MB7272Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:45:2057,11
28MB7373Valášek OndřejSokol Pardubice7800:45:2933,97
29MB7474Blažek IvanSokol Nasavrky7600:45:3433,48
30MB7777Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:46:0230,76
31MB8080Číhař TomášChvojenec7000:46:1452,28
32MB8585Venzara DavidOhrazenice7600:46:3727,34
32MB8586Cach JosefHO Škrovád7300:46:3750,23
34MB8787Novák PetrChrudim7800:46:4926,17
35MB8888Číž JosefBohdaneč7100:47:2246,21
36MB8989Bis DaliborChrudim7500:47:3022,18
37MB9191Šípek ZdeněkChrudim7800:47:5619,64
38MB9292Lorenčík AlešChrudim7300:48:0042,82
39MB9494Koreček RichardCyklo Nepasice7600:48:1018,28
40MB102102Hrdý JaroslavPardubice7200:48:5837,64
41MB108108Zadrobílek MartinKapříci7900:49:3410,09
42MB110110Jirásko LubomírSK Srch7100:49:5232,82
43MB112112Jirásko DušanSK Srch7300:50:0331,84
44MB113113Kouba MartinPardubice7400:50:0731,48
45MB114114Navrátil LubošOstřešany7100:50:1430,85
46MB117117Blažek LukášKunětice7800:50:175,90
47MB121121Švígler JanPardubice7200:50:5527,19
48MB123123Roleček MilanPěčín7600:51:153,00
49MB134134Slabihoud AlešPardubice7500:52:433,00
50MB138139Dojčán IvoUW Rugby Pardubice7300:53:3113,26
51MB140140Kubias OndřejPardubice7400:53:5111,47
52MB143143Novotný JiříUNO Srch7100:54:357,55
53MB146146Nasku PetrVysoké Mýto7500:55:253,00
54MB154155Pinkas TomášVysoké Mýto7700:57:003,00
55MB169169Sedlmajer MartinRominger Stěžery7101:00:463,00
Muži 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC88Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:39103,63
2MC2222Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:43100,89
3MC2828Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:40:2497,47
4MC3030Klimeš JiříAC Náchod6100:40:4795,54
5MC3535Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:41:1992,87
6MC3737Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:3177,56
7MC5151Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:43:1583,18
8MC5959Wastl MiroslavHvězda SKP Pardubice6000:43:5080,25
9MC6161Kraus VáclavCyklokraus Author Přelouč6400:43:5979,50
10MC6363Belobrad IvanŽamberk6600:44:1862,64
11MC6969Schaffer PetrMlýn Janderov6000:45:0773,82
12MC8282Zeman AntonínDědek6100:46:2367,47
13MC9090Nádhera PetrNádhera Bike6700:47:5143,62
14MC9393Pavelka RadekJičín6600:48:0642,28
15MC111111Fábera PetrHradec Králové6900:50:0132,01
16MC114115Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:50:1430,85
17MC136136Svědiroh MiroslavPardubice6500:52:5916,12
18MC149149Macháček JanCafé Bajer Pardubice6300:55:4820,26
19MC150150Müller RobertAR 20 Hradec Králové6900:56:063,00
20MC165165Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:59:593,00
Muži 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2020Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:34101,64
2MD5252Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:1683,09
3MD5757Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:43:4480,75
4MD6565Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:44:36101,68
5MD7171Bříza VladimírKRB Chrudim5100:45:1498,86
6MD7676Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:5296,05
7MD9797Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:48:1957,78
8MD103103Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:49:0481,82
9MD109109Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:49:4550,59
10MD116116Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:50:1548,09
11MD120120Pospíchal JaromírSokol Nížkov5900:50:3446,50
12MD127127Vodička JiříSokol Maleč5300:51:4969,59
13MD129129Sedlák JiříCyklokraus Author Přelouč5800:52:0838,64
14MD135135Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:52:5664,62
15MD141141Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:54:0259,73
16MD142142Strnad PavelAC Pardubice5700:54:2027,61
17MD147147Hejkrlík AntonínLitomyšl5200:55:2753,43
18MD159159Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:58:306,73
19MD174174Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:03:163,00
Muži 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6868Hájek FrantišekFGT Stolany4900:45:0699,46
2ME7878Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:0994,79
3ME104104Málek JaroslavChotěboř4600:49:2080,63
4ME122122Leszkow PetrMK Hlinsko4400:50:57106,93
5ME128128Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:51:5469,22
6ME130130Marek FrantišekSK Hronov4100:52:15102,00
7ME133133Groh StanislavAC Vrchlabí4600:52:2966,63
8ME144144Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:55:0891,07
9ME153153Tučný JanMK Pardubice4700:56:4147,95
10ME164164Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:59:4634,24
11ME168168Schenk MiroslavRominger Stěžery4901:00:4529,87
12ME175175Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:05:1652,67
13ME176176Pšenička JiříPardubice4601:06:205,04
14ME182182Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:11:1230,19
15ME183183Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:12:473,00
Muži E 75 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF170170Doležal StanislavBK Pardubice3801:01:3066,95
2MF185185Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:42:443,00
Ženy 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4848Udržalová PavlaOK Lokomotiva Pardubice8500:42:45116,17
2ZA8181Novotná IvetaHlinsko9600:46:15100,00
3ZA9595Myslivcová PavlaSlavia OB Hradec Králové9300:48:1592,52
4ZA9999Lánová MichaelaHradec Králové8600:48:3291,30
5ZA125125Kuřinová PetraHradec Králové8800:51:3877,97
6ZA160161Růžičková KateřinaAtletika Polička8300:58:4047,73
7ZA171171Jelínková HanaKRB Chrudim8101:01:4234,69
8ZA172172Hejkrlíková IvaLitomyšl8201:02:2931,32
Ženy 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1111Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:37:38125,39
2ZB4747Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:42:44101,73
3ZB101101Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:48:5772,88
4ZB106106Kroužilová IvaPoděbrady7700:49:3370,10
5ZB126126Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:51:4260,12
6ZB132132Tabachová GabrielaHradec Králové7500:52:1957,26
7ZB137137Sákrová MarkétaHvězda SKP Pardubice7100:53:0253,94
8ZB151151Kührová MilušeSlatiňany7700:56:1339,17
9ZB154154Myslivcová LenkaSlavia OB Hradec Králové7000:57:0035,53
10ZB156156Makarová ŠtěpánkaChrudim7400:57:1134,68
11ZB157157Pospíšilová PavlaChrudim7800:57:1334,53
12ZB177177Langová KateřinaChrudim7201:06:283,00
Ženy 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7070Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:45:09117,23
2ZC106107Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:49:3399,42
3ZC138138Jirásková EvaLanškroun6400:53:3183,36
4ZC145145Marková HelenaPardubice6800:55:2076,00
5ZC148148Vacková HanaSokol Starkoč5600:55:44106,59
6ZC158158Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:58:0098,73
7ZC162162Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:59:1094,68
8ZC166166Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:00:1156,37
9ZC167167Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:00:2655,36
10ZC173173Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6801:03:1244,16
11ZC178178Šternerová HanaHradec Králové6301:07:2627,02
12ZC179179Hejkrlíková VěraLitomyšl5401:08:5860,67
13ZC180180Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:09:3518,32
14ZC181181Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:2614,88
15ZC184184Nádherová HanaNádhera Bike6801:18:383,00
3,6 km - Žáci 15 let a mladší (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M44164Chlád OndřejTURBO Chotěboř9900:14:50-
2M413164Fábera DavidTJ Sokol Hradec Králové0300:16:38-
3M414164Fábera PetrHradec Králové0100:17:15-
4M415164Blažek AlešNasavrky0700:17:16-
5M416164Vaníček MichalMFK Chrudim0200:17:22-
6M420164Lorenčík KryštofAtletika Chrudim0400:17:42-
7M421164Číhař TomášChvojenec0000:17:55-
8M426164Pospíšil MichalChrudim0400:19:00-
9M428164Fábera MartinHradec Králové0100:19:11-
10M435164Jelínek JaromírKRB Chrudim0600:20:03-
11M440164Jirásko JosefSK Srch0100:20:35-
12M451164Novotný VojtěchUNO Srch0000:21:33-
13M458164Strnad VítekAC Pardubice0900:23:50-
3,6 km - Žákyně 15 let a mladší (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z45173Svobodová TerezaAtletika Chrudim0000:15:09-
2Z417173Gregorová BáraNovis Team Chrudim0200:17:24-
3Z419173Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:17:34-
4Z433173Kocková RenataHO Škrovád0200:19:51-
5Z434173Hegenbartová VeronikaChrudim9900:19:56-
6Z439173Starková TerezieOOB Chrast0200:20:32-
7Z442173Bisová NikolaChrudim0400:20:48-
8Z457173Strnadová ElenaAC Pardubice0500:23:42-
9Z463173Jelínková MichaelaKRB Chrudim0800:24:48-
10Z465173Slabihoudová TerezaPardubice0700:25:02-
11Z472173Machatá EliškaChrudim0800:32:46-
3,6 km - Junioři 16-19 let (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ81Češík AntonínSpartak Slatiňany9500:15:30-
3,6 km - Juniorky 16-19 let (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ21Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:13:54-
2ZJ542Chládová KateřinaTJ CHS Turbo Chotěboř9600:22:59-
3,6 km - Muži (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
13M1164Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:11:19-
23M3164Zajíc JakubTJ Sokol Kolín - atletika8900:14:36-
33M6170Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:15:13-
43M7170Podzimek LukášSezemice7900:15:23-
53M9166Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:15:35-
63M10170Mocek TomášAC Pardubice7900:16:34-
73M11175Asano YasuhikoJaponsko5400:16:35-
83M12164Mička AntonínPardubice8300:16:37-
93M18164Nishio JuhyaJaponsko8200:17:28-
103M22184Hruša ZdeněkJirčany4600:18:05-
113M24164Mládek OndřejCihelna Pardubice9300:18:47-
123M25175Nešpor JiříChlumec nad Cidlinou5400:18:54-
133M31166Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:19:38-
143M32164Vinopal VilémOK Lokomotiva Pardubice8500:19:45-
153M43170Koreček MartinMlýn Janderov7900:20:55-
163M48170Chlád JosefChotěboř7200:21:25-
173M52170Igarashi NorioJaponsko7100:21:59-
183M53184Němeček JiříHradec Králové4300:22:33-
193M60184Rubeš MiroslavPardubice4500:24:14-
203M61186Fiala JaroslavPardubice3800:24:19-
213M68186Frinta VladimírLuže3800:26:05-
223M71170Machatý RadekMont Blanc MTB Team7800:32:45-
3,6 km - Ženy (trať 3,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
13Z23178Horáková EvaPardubice7500:18:14-
23Z27185Ptáčníková EliškaPrachovice6200:19:01-
33Z29178Lorenčíková JanaAtletika Chrudim7400:19:22-
43Z30173Kučerová JanaPardubice8200:19:28-
53Z36173Hyksová HedvikaPrachovice8200:20:26-
63Z37185Fáberová MartinaHradec Králové6900:20:30-
73Z38185Cinková JitkaDL Ponorka Pardubice6800:20:31-
83Z41173Šmídová PavlaPardubice8000:20:36-
93Z44173Škodová RadkaPardubice8700:21:06-
103Z45173Slívová NikolaPardubice8500:21:12-
113Z46178Kocourková EvaHradec Králové7700:21:15-
123Z47178Bisová ZuzanaChrudim7500:21:18-
133Z49178Pantůčková ZdenkaPardubice7000:21:27-
143Z50185Palaščáková DagmarChrudim5400:21:32-
153Z55178Hromádková JanaKODR Pardubice7200:23:14-
163Z56178Hašková DášaHO Škrovád7700:23:39-
173Z59178Strnadová JitkaAC Pardubice7700:23:51-
183Z62173Pospíšilová VeronikaChrudim0200:24:47-
193Z64173Svědirohová AnetaCihelna Pardubice9100:24:57-
203Z66185Holinková MarcelaKRB Chrudim6100:25:05-
213Z67185Kmochová IvonaHeřmanův Městec6600:25:10-
223Z69185Němcová LibušeSCP Pardubice4300:26:09-
233Z70185Demčáková LudmilaPardubice6800:27:15-
Trať 3,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
13M1164Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:11:19-
1ZJ21Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:13:54-
23M3164Zajíc JakubTJ Sokol Kolín - atletika8900:14:36-
1M44164Chlád OndřejTURBO Chotěboř9900:14:50-
1Z45173Svobodová TerezaAtletika Chrudim0000:15:09-
33M6170Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:15:13-
43M7170Podzimek LukášSezemice7900:15:23-
1MJ81Češík AntonínSpartak Slatiňany9500:15:30-
53M9166Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:15:35-
63M10170Mocek TomášAC Pardubice7900:16:34-
73M11175Asano YasuhikoJaponsko5400:16:35-
83M12164Mička AntonínPardubice8300:16:37-
2M413164Fábera DavidTJ Sokol Hradec Králové0300:16:38-
3M414164Fábera PetrHradec Králové0100:17:15-
4M415164Blažek AlešNasavrky0700:17:16-
5M416164Vaníček MichalMFK Chrudim0200:17:22-
2Z417173Gregorová BáraNovis Team Chrudim0200:17:24-
93M18164Nishio JuhyaJaponsko8200:17:28-
3Z419173Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:17:34-
6M420164Lorenčík KryštofAtletika Chrudim0400:17:42-
7M421164Číhař TomášChvojenec0000:17:55-
103M22184Hruša ZdeněkJirčany4600:18:05-
13Z23178Horáková EvaPardubice7500:18:14-
113M24164Mládek OndřejCihelna Pardubice9300:18:47-
123M25175Nešpor JiříChlumec nad Cidlinou5400:18:54-
8M426164Pospíšil MichalChrudim0400:19:00-
23Z27185Ptáčníková EliškaPrachovice6200:19:01-
9M428164Fábera MartinHradec Králové0100:19:11-
33Z29178Lorenčíková JanaAtletika Chrudim7400:19:22-
43Z30173Kučerová JanaPardubice8200:19:28-
133M31166Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:19:38-
143M32164Vinopal VilémOK Lokomotiva Pardubice8500:19:45-
4Z433173Kocková RenataHO Škrovád0200:19:51-
5Z434173Hegenbartová VeronikaChrudim9900:19:56-
10M435164Jelínek JaromírKRB Chrudim0600:20:03-
53Z36173Hyksová HedvikaPrachovice8200:20:26-
63Z37185Fáberová MartinaHradec Králové6900:20:30-
73Z38185Cinková JitkaDL Ponorka Pardubice6800:20:31-
6Z439173Starková TerezieOOB Chrast0200:20:32-
11M440164Jirásko JosefSK Srch0100:20:35-
83Z41173Šmídová PavlaPardubice8000:20:36-
7Z442173Bisová NikolaChrudim0400:20:48-
153M43170Koreček MartinMlýn Janderov7900:20:55-
93Z44173Škodová RadkaPardubice8700:21:06-
103Z45173Slívová NikolaPardubice8500:21:12-
113Z46178Kocourková EvaHradec Králové7700:21:15-
123Z47178Bisová ZuzanaChrudim7500:21:18-
163M48170Chlád JosefChotěboř7200:21:25-
133Z49178Pantůčková ZdenkaPardubice7000:21:27-
143Z50185Palaščáková DagmarChrudim5400:21:32-
12M451164Novotný VojtěchUNO Srch0000:21:33-
173M52170Igarashi NorioJaponsko7100:21:59-
183M53184Němeček JiříHradec Králové4300:22:33-
2ZJ542Chládová KateřinaTJ CHS Turbo Chotěboř9600:22:59-
153Z55178Hromádková JanaKODR Pardubice7200:23:14-
163Z56178Hašková DášaHO Škrovád7700:23:39-
8Z457173Strnadová ElenaAC Pardubice0500:23:42-
13M458164Strnad VítekAC Pardubice0900:23:50-
173Z59178Strnadová JitkaAC Pardubice7700:23:51-
193M60184Rubeš MiroslavPardubice4500:24:14-
203M61186Fiala JaroslavPardubice3800:24:19-
183Z62173Pospíšilová VeronikaChrudim0200:24:47-
9Z463173Jelínková MichaelaKRB Chrudim0800:24:48-
193Z64173Svědirohová AnetaCihelna Pardubice9100:24:57-
10Z465173Slabihoudová TerezaPardubice0700:25:02-
203Z66185Holinková MarcelaKRB Chrudim6100:25:05-
213Z67185Kmochová IvonaHeřmanův Městec6600:25:10-
213M68186Frinta VladimírLuže3800:26:05-
223Z69185Němcová LibušeSCP Pardubice4300:26:09-
233Z70185Demčáková LudmilaPardubice6800:27:15-
223M71170Machatý RadekMont Blanc MTB Team7800:32:45-
11Z472173Machatá EliškaChrudim0800:32:46-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:33:37103,38
2MA22Kubec DominikHvězda SKP Pardubice9600:34:09118,78
1MB33Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:1299,97
2MB44Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:34:4696,65
3MB55Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:36:16105,69
3MA66Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:36:2487,10
4MA77Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8000:36:2986,61
1MC88Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:39103,63
4MB99Šutera JosefAtletika Polička7900:37:0683,01
5MA1010Nechvíl PetrAC Choceň9100:37:3280,47
1ZB1111Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:37:38125,39
6MA1212Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:38:3395,43
7MA1313Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:38:5172,77
8MA1414Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:39:0271,70
5MB1515Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:39:0490,68
6MB1616Klvaň NorbertSKC Pečky7200:39:0790,42
9MA1717Matras TomášSK Chrast8000:39:0871,11
7MB1818Maier LukášKRB Chrudim7800:39:1270,72
10MA1919Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:3168,87
1MD2020Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:34101,64
11MA2121Herman JanOK Lokomotiva Pardubice8500:39:3968,09
2MC2222Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:43100,89
8MB2324Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:39:5067,02
12MA2323Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:39:5067,02
9MB2525Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:39:5885,86
13MA2626Pazdera AlešAtletika Polička9600:40:2285,79
14MA2727Hradecký JaromírSkuteč8500:40:2363,80
3MC2828Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:40:2497,47
10MB2929Hovorka JanFanaticus7900:40:3662,53
4MC3030Klimeš JiříAC Náchod6100:40:4795,54
11MB3131Kocek PavelHO Škrovád7200:40:4981,31
12MB3232Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:41:0260,00
15MA3333Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:41:0859,42
16MA3434Češka MilanAtletika Polička8900:41:1458,83
5MC3535Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:41:1992,87
13MB3636Beneš MilanAtletika Polička7800:41:2957,37
6MC3737Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:3177,56
14MB3838Hejkrlík FilipAK Spartak Slatiňany7900:41:3856,49
15MB3939Svoboda OndřejSlavia OB Hradec Králové7600:41:5754,64
17MA4040Klíma PetrAtletika Polička9300:41:5954,44
16MB4141Bača JanChrudim7600:42:0154,25
17MB4242Gromus DanielHO Rýmařov7800:42:1053,37
18MA4243Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:42:1053,37
18MB4444Valenta TomášPardubice7600:42:1652,79
19MB4545Rejda JanSK OMT Pardubice7000:42:3771,66
19MA4646Fukátko PetrOK Lokomotiva Pardubice8500:42:3950,54
2ZB4747Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:42:44101,73
1ZA4848Udržalová PavlaOK Lokomotiva Pardubice8500:42:45116,17
20MA4949Fiala PetrOK Lokomotiva Pardubice8700:42:4649,86
20MB5050Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:43:0369,34
7MC5151Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:43:1583,18
2MD5252Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:1683,09
21MB5353Malátek AntonínPardubice7700:43:2346,26
22MB5454Dubský RomanPřibyslav7800:43:2745,87
23MB5555Zachař JiříSruby7200:43:3866,22
21MA5656Pojman JanPernštejn Team Pardubice8200:43:4344,31
3MD5757Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:43:4480,75
22MA5858Dubský MarekPardubice9100:43:4843,82
8MC5959Wastl MiroslavHvězda SKP Pardubice6000:43:5080,25
24MB6060Kárník JanFanaticus7800:43:5243,43
9MC6161Kraus VáclavCyklokraus Author Přelouč6400:43:5979,50
23MA6262Novák PavelKRB Chrudim8100:44:1641,09
10MC6363Belobrad IvanŽamberk6600:44:1862,64
25MB6464Czagan JanSDH Dědek7100:44:2961,66
4MD6565Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:44:36101,68
26MB6666Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:44:3960,77
24MA6767Drábek MarekHO Škrovád8300:45:0036,80
1ME6868Hájek FrantišekFGT Stolany4900:45:0699,46
11MC6969Schaffer PetrMlýn Janderov6000:45:0773,82
1ZC7070Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:45:09117,23
5MD7171Bříza VladimírKRB Chrudim5100:45:1498,86
27MB7272Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:45:2057,11
28MB7373Valášek OndřejSokol Pardubice7800:45:2933,97
29MB7474Blažek IvanSokol Nasavrky7600:45:3433,48
25MA7575Zubal MilošHradec Králové8300:45:4632,32
6MD7676Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:5296,05
30MB7777Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:46:0230,76
2ME7878Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:0994,79
26MA7979Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:46:1329,68
31MB8080Číhař TomášChvojenec7000:46:1452,28
2ZA8181Novotná IvetaHlinsko9600:46:15100,00
12MC8282Zeman AntonínDědek6100:46:2367,47
27MA8383Mrkvička FrantišekPrachovice8100:46:3327,73
28MA8484Juren JaromírSDH Morašice8700:46:3627,44
32MB8585Venzara DavidOhrazenice7600:46:3727,34
32MB8586Cach JosefHO Škrovád7300:46:3750,23
34MB8787Novák PetrChrudim7800:46:4926,17
35MB8888Číž JosefBohdaneč7100:47:2246,21
36MB8989Bis DaliborChrudim7500:47:3022,18
13MC9090Nádhera PetrNádhera Bike6700:47:5143,62
37MB9191Šípek ZdeněkChrudim7800:47:5619,64
38MB9292Lorenčík AlešChrudim7300:48:0042,82
14MC9393Pavelka RadekJičín6600:48:0642,28
39MB9494Koreček RichardCyklo Nepasice7600:48:1018,28
3ZA9595Myslivcová PavlaSlavia OB Hradec Králové9300:48:1592,52
29MA9696Petráček LubošPernštejn Team Pardubice8000:48:1717,60
7MD9797Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:48:1957,78
30MA9898Dryml MojmírÚstí nad Orlicí8600:48:2017,30
4ZA9999Lánová MichaelaHradec Králové8600:48:3291,30
31MA100100Unucka VlastimilHradec Králové8400:48:5513,89
3ZB101101Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:48:5772,88
40MB102102Hrdý JaroslavPardubice7200:48:5837,64
8MD103103Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:49:0481,82
3ME104104Málek JaroslavChotěboř4600:49:2080,63
32MA105105Zanina MilanProseč8200:49:3110,38
4ZB106106Kroužilová IvaPoděbrady7700:49:3370,10
2ZC106107Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:49:3399,42
41MB108108Zadrobílek MartinKapříci7900:49:3410,09
9MD109109Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:49:4550,59
42MB110110Jirásko LubomírSK Srch7100:49:5232,82
15MC111111Fábera PetrHradec Králové6900:50:0132,01
43MB112112Jirásko DušanSK Srch7300:50:0331,84
44MB113113Kouba MartinPardubice7400:50:0731,48
45MB114114Navrátil LubošOstřešany7100:50:1430,85
16MC114115Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:50:1430,85
10MD116116Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:50:1548,09
46MB117117Blažek LukášKunětice7800:50:175,90
33MA118118Kouba JaroslavPardubice0000:50:1833,08
34MA119119Hyksa TomášNehťáci8300:50:304,63
11MD120120Pospíchal JaromírSokol Nížkov5900:50:3446,50
47MB121121Švígler JanPardubice7200:50:5527,19
4ME122122Leszkow PetrMK Hlinsko4400:50:57106,93
48MB123123Roleček MilanPěčín7600:51:153,00
35MA124124Holovský JakubHradec Králové8600:51:283,00
5ZA125125Kuřinová PetraHradec Králové8800:51:3877,97
5ZB126126Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:51:4260,12
12MD127127Vodička JiříSokol Maleč5300:51:4969,59
5ME128128Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:51:5469,22
13MD129129Sedlák JiříCyklokraus Author Přelouč5800:52:0838,64
6ME130130Marek FrantišekSK Hronov4100:52:15102,00
36MA130131Cach JosefHO Škrovád9800:52:1522,73
6ZB132132Tabachová GabrielaHradec Králové7500:52:1957,26
7ME133133Groh StanislavAC Vrchlabí4600:52:2966,63
49MB134134Slabihoud AlešPardubice7500:52:433,00
14MD135135Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:52:5664,62
17MC136136Svědiroh MiroslavPardubice6500:52:5916,12
7ZB137137Sákrová MarkétaHvězda SKP Pardubice7100:53:0253,94
3ZC138138Jirásková EvaLanškroun6400:53:3183,36
50MB138139Dojčán IvoUW Rugby Pardubice7300:53:3113,26
51MB140140Kubias OndřejPardubice7400:53:5111,47
15MD141141Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:54:0259,73
16MD142142Strnad PavelAC Pardubice5700:54:2027,61
52MB143143Novotný JiříUNO Srch7100:54:357,55
8ME144144Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:55:0891,07
4ZC145145Marková HelenaPardubice6800:55:2076,00
53MB146146Nasku PetrVysoké Mýto7500:55:253,00
17MD147147Hejkrlík AntonínLitomyšl5200:55:2753,43
5ZC148148Vacková HanaSokol Starkoč5600:55:44106,59
18MC149149Macháček JanCafé Bajer Pardubice6300:55:4820,26
19MC150150Müller RobertAR 20 Hradec Králové6900:56:063,00
8ZB151151Kührová MilušeSlatiňany7700:56:1339,17
37MA152152Meduna JosefKRB Chrudim8300:56:153,00
9ME153153Tučný JanMK Pardubice4700:56:4147,95
9ZB154154Myslivcová LenkaSlavia OB Hradec Králové7000:57:0035,53
54MB154155Pinkas TomášVysoké Mýto7700:57:003,00
10ZB156156Makarová ŠtěpánkaChrudim7400:57:1134,68
11ZB157157Pospíšilová PavlaChrudim7800:57:1334,53
6ZC158158Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:58:0098,73
18MD159159Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:58:306,73
38MA160160Pavelka MichalJičín8900:58:403,00
6ZA160161Růžičková KateřinaAtletika Polička8300:58:4047,73
7ZC162162Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:59:1094,68
39MA163163Čížek PetrPetr a Jirka8400:59:263,00
10ME164164Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:59:4634,24
20MC165165Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:59:593,00
8ZC166166Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:00:1156,37
9ZC167167Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:00:2655,36
11ME168168Schenk MiroslavRominger Stěžery4901:00:4529,87
55MB169169Sedlmajer MartinRominger Stěžery7101:00:463,00
1MF170170Doležal StanislavBK Pardubice3801:01:3066,95
7ZA171171Jelínková HanaKRB Chrudim8101:01:4234,69
8ZA172172Hejkrlíková IvaLitomyšl8201:02:2931,32
10ZC173173Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6801:03:1244,16
19MD174174Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:03:163,00
12ME175175Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:05:1652,67
13ME176176Pšenička JiříPardubice4601:06:205,04
12ZB177177Langová KateřinaChrudim7201:06:283,00
11ZC178178Šternerová HanaHradec Králové6301:07:2627,02
12ZC179179Hejkrlíková VěraLitomyšl5401:08:5860,67
13ZC180180Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:09:3518,32
14ZC181181Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:2614,88
14ME182182Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:11:1230,19
15ME183183Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:12:473,00
15ZC184184Nádherová HanaNádhera Bike6801:18:383,00
2MF185185Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:42:443,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:33:37102,19
2MA22Kubec DominikHvězda SKP Pardubice9600:34:0999,05
3MB33Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:1298,76
4MB44Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:34:4695,42
5MB55Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice7400:36:1686,60
6MA66Procházka TomášHvězda SKP Pardubice9100:36:2485,81
7MA77Udržal TomášOK Lokomotiva Pardubice8000:36:2985,32
8MC88Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:36:3984,34
9MB99Šutera JosefAtletika Polička7900:37:0681,69
10MA1010Nechvíl PetrAC Choceň9100:37:3279,14
11MA1212Hladík PavelHvězda SKP Pardubice9600:38:3373,16
12MA1313Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:38:5171,40
13MA1414Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:39:0270,32
14MB1515Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:39:0470,12
15MB1616Klvaň NorbertSKC Pečky7200:39:0769,83
16MA1717Matras TomášSK Chrast8000:39:0869,73
17MB1818Maier LukášKRB Chrudim7800:39:1269,34
18MA1919Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:39:3167,47
19MD2020Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:3467,18
20MA2121Herman JanOK Lokomotiva Pardubice8500:39:3966,69
21MC2222Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:4366,30
22MA2323Lán FilipSlavia OB Hradec Králové8000:39:5065,61
22MB2324Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:39:5065,61
24MB2525Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:39:5864,83
25MA2626Pazdera AlešAtletika Polička9600:40:2262,47
26MA2727Hradecký JaromírSkuteč8500:40:2362,37
27MC2828Hanuš PetrCh&T Pardubice6400:40:2462,28
28MB2929Hovorka JanFanaticus7900:40:3661,10
29MC3030Klimeš JiříAC Náchod6100:40:4760,02
30MB3131Kocek PavelHO Škrovád7200:40:4959,82
31MB3232Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:41:0258,55
32MA3333Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:41:0857,96
33MA3434Češka MilanAtletika Polička8900:41:1457,37
34MC3535Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:41:1956,88
35MB3636Beneš MilanAtletika Polička7800:41:2955,90
36MC3737Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:3155,70
37MB3838Hejkrlík FilipAK Spartak Slatiňany7900:41:3855,02
38MB3939Svoboda OndřejSlavia OB Hradec Králové7600:41:5753,15
39MA4040Klíma PetrAtletika Polička9300:41:5952,96
40MB4141Bača JanChrudim7600:42:0152,76
41MB4242Gromus DanielHO Rýmařov7800:42:1051,88
41MA4243Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:42:1051,88
43MB4444Valenta TomášPardubice7600:42:1651,29
44MB4545Rejda JanSK OMT Pardubice7000:42:3749,23
45MA4646Fukátko PetrOK Lokomotiva Pardubice8500:42:3949,04
46MA4949Fiala PetrOK Lokomotiva Pardubice8700:42:4648,35
47MB5050Bláha KamilAB SPED Pardubice7200:43:0346,68
48MC5151Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:43:1545,51
49MD5252Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:1645,41
50MB5353Malátek AntonínPardubice7700:43:2344,72
51MB5454Dubský RomanPřibyslav7800:43:2744,33
52MB5555Zachař JiříSruby7200:43:3843,25
53MA5656Pojman JanPernštejn Team Pardubice8200:43:4342,76
54MD5757Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:43:4442,66
55MA5858Dubský MarekPardubice9100:43:4842,27
56MC5959Wastl MiroslavHvězda SKP Pardubice6000:43:5042,07
57MB6060Kárník JanFanaticus7800:43:5241,88
58MC6161Kraus VáclavCyklokraus Author Přelouč6400:43:5941,19
59MA6262Novák PavelKRB Chrudim8100:44:1639,52
60MC6363Belobrad IvanŽamberk6600:44:1839,33
61MB6464Czagan JanSDH Dědek7100:44:2938,25
62MD6565Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:44:3637,56
63MB6666Novotný ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl7200:44:3937,27
64MA6767Drábek MarekHO Škrovád8300:45:0035,21
65ME6868Hájek FrantišekFGT Stolany4900:45:0634,62
66MC6969Schaffer PetrMlýn Janderov6000:45:0734,52
67MD7171Bříza VladimírKRB Chrudim5100:45:1433,83
68MB7272Froš ŠtěpánOK Lokomotiva Pardubice7300:45:2033,25
69MB7373Valášek OndřejSokol Pardubice7800:45:2932,36
70MB7474Blažek IvanSokol Nasavrky7600:45:3431,87
71MA7575Zubal MilošHradec Králové8300:45:4630,70
72MD7676Brožek RadmilKRB Chrudim5400:45:5230,11
73MB7777Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:46:0229,13
74ME7878Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:46:0928,44
75MA7979Slavíček OndřejUSK Pardubice8200:46:1328,05
76MB8080Číhař TomášChvojenec7000:46:1427,95
77MC8282Zeman AntonínDědek6100:46:2327,07
78MA8383Mrkvička FrantišekPrachovice8100:46:3326,09
79MA8484Juren JaromírSDH Morašice8700:46:3625,79
80MB8585Venzara DavidOhrazenice7600:46:3725,69
80MB8586Cach JosefHO Škrovád7300:46:3725,69
82MB8787Novák PetrChrudim7800:46:4924,52
83MB8888Číž JosefBohdaneč7100:47:2221,28
84MB8989Bis DaliborChrudim7500:47:3020,50
85MC9090Nádhera PetrNádhera Bike6700:47:5118,44
86MB9191Šípek ZdeněkChrudim7800:47:5617,95
87MB9292Lorenčík AlešChrudim7300:48:0017,55
88MC9393Pavelka RadekJičín6600:48:0616,97
89MB9494Koreček RichardCyklo Nepasice7600:48:1016,57
90MA9696Petráček LubošPernštejn Team Pardubice8000:48:1715,89
91MD9797Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:48:1915,69
92MA9898Dryml MojmírÚstí nad Orlicí8600:48:2015,59
93MA100100Unucka VlastimilHradec Králové8400:48:5512,16
94MB102102Hrdý JaroslavPardubice7200:48:5811,87
95MD103103Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:49:0411,28
96ME104104Málek JaroslavChotěboř4600:49:209,71
97MA105105Zanina MilanProseč8200:49:318,63
98MB108108Zadrobílek MartinKapříci7900:49:348,34
99MD109109Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:49:457,26
100MB110110Jirásko LubomírSK Srch7100:49:526,57
101MC111111Fábera PetrHradec Králové6900:50:015,69
102MB112112Jirásko DušanSK Srch7300:50:035,49
103MB113113Kouba MartinPardubice7400:50:075,10
104MB114114Navrátil LubošOstřešany7100:50:144,41
104MC114115Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:50:144,41
106MD116116Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:50:154,32
107MB117117Blažek LukášKunětice7800:50:174,12
108MA118118Kouba JaroslavPardubice0000:50:184,02
109MA119119Hyksa TomášNehťáci8300:50:303,00
110MD120120Pospíchal JaromírSokol Nížkov5900:50:343,00
111MB121121Švígler JanPardubice7200:50:553,00
112ME122122Leszkow PetrMK Hlinsko4400:50:573,00
113MB123123Roleček MilanPěčín7600:51:153,00
114MA124124Holovský JakubHradec Králové8600:51:283,00
115MD127127Vodička JiříSokol Maleč5300:51:493,00
116ME128128Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:51:543,00
117MD129129Sedlák JiříCyklokraus Author Přelouč5800:52:083,00
118ME130130Marek FrantišekSK Hronov4100:52:153,00
118MA130131Cach JosefHO Škrovád9800:52:153,00
120ME133133Groh StanislavAC Vrchlabí4600:52:293,00
121MB134134Slabihoud AlešPardubice7500:52:433,00
122MD135135Pitter VladimírCYKLO-MIPI Pardubice5000:52:563,00
123MC136136Svědiroh MiroslavPardubice6500:52:593,00
124MB138139Dojčán IvoUW Rugby Pardubice7300:53:313,00
125MB140140Kubias OndřejPardubice7400:53:513,00
126MD141141Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:54:023,00
127MD142142Strnad PavelAC Pardubice5700:54:203,00
128MB143143Novotný JiříUNO Srch7100:54:353,00
129ME144144Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:55:083,00
130MB146146Nasku PetrVysoké Mýto7500:55:253,00
131MD147147Hejkrlík AntonínLitomyšl5200:55:273,00
132MC149149Macháček JanCafé Bajer Pardubice6300:55:483,00
133MC150150Müller RobertAR 20 Hradec Králové6900:56:063,00
134MA152152Meduna JosefKRB Chrudim8300:56:153,00
135ME153153Tučný JanMK Pardubice4700:56:413,00
136MB154155Pinkas TomášVysoké Mýto7700:57:003,00
137MD159159Bajer MiloslavCafé Bajer Pardubice5500:58:303,00
138MA160160Pavelka MichalJičín8900:58:403,00
139MA163163Čížek PetrPetr a Jirka8400:59:263,00
140ME164164Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:59:463,00
141MC165165Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:59:593,00
142ME168168Schenk MiroslavRominger Stěžery4901:00:453,00
143MB169169Sedlmajer MartinRominger Stěžery7101:00:463,00
144MF170170Doležal StanislavBK Pardubice3801:01:303,00
145MD174174Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:03:163,00
146ME175175Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:05:163,00
147ME176176Pšenička JiříPardubice4601:06:203,00
148ME182182Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4301:11:123,00
149ME183183Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:12:473,00
150MF185185Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:42:443,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1111Metelková TáňaSokol Hradec Králové7200:37:38116,60
2ZB4747Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:42:4491,74
3ZA4848Udržalová PavlaOK Lokomotiva Pardubice8500:42:4591,66
4ZC7070Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:45:0979,96
5ZA8181Novotná IvetaHlinsko9600:46:1574,60
6ZA9595Myslivcová PavlaSlavia OB Hradec Králové9300:48:1564,86
7ZA9999Lánová MichaelaHradec Králové8600:48:3263,48
8ZB101101Vejběrová EvaCyklo Pokr Hradec Králové7600:48:5761,45
9ZB106106Kroužilová IvaPoděbrady7700:49:3358,52
9ZC106107Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:49:3358,52
11ZA125125Kuřinová PetraHradec Králové8800:51:3848,37
12ZB126126Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:51:4248,04
13ZB132132Tabachová GabrielaHradec Králové7500:52:1945,04
14ZB137137Sákrová MarkétaHvězda SKP Pardubice7100:53:0241,55
15ZC138138Jirásková EvaLanškroun6400:53:3139,19
16ZC145145Marková HelenaPardubice6800:55:2030,34
17ZC148148Vacková HanaSokol Starkoč5600:55:4428,39
18ZB151151Kührová MilušeSlatiňany7700:56:1326,03
19ZB154154Myslivcová LenkaSlavia OB Hradec Králové7000:57:0022,21
20ZB156156Makarová ŠtěpánkaChrudim7400:57:1121,32
21ZB157157Pospíšilová PavlaChrudim7800:57:1321,16
22ZC158158Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:58:0017,34
23ZA160161Růžičková KateřinaAtletika Polička8300:58:4014,09
24ZC162162Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:59:1011,66
25ZC166166Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:00:116,70
26ZC167167Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:00:265,48
27ZA171171Jelínková HanaKRB Chrudim8101:01:423,00
28ZA172172Hejkrlíková IvaLitomyšl8201:02:293,00
29ZC173173Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6801:03:123,00
30ZB177177Langová KateřinaChrudim7201:06:283,00
31ZC178178Šternerová HanaHradec Králové6301:07:263,00
32ZC179179Hejkrlíková VěraLitomyšl5401:08:583,00
33ZC180180Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:09:353,00
34ZC181181Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6301:10:263,00
35ZC184184Nádherová HanaNádhera Bike6801:18:383,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód