Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do Zámeckého vrchu

24.5.2014, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do Zámeckého vrchu
  • datum konání: 24.5.2014
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Zámeček u Lanškrouna
start dětských kategoriích od 9:30 hodin
start hlavního závodu v 11:30 hodin
start lidového běhu ve 12:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin

Startovné

50 Kč (děti zdarma)

Popis tratě

délka: 6,3 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

sadilek@lenzo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.5.2020Běh do Zámeckého vrchu-
18.5.2019Běh do Zámeckého vrchu275
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu292
20.5.2017Běh do Zámeckého vrchu281
21.5.2016Běh do Zámeckého vrchu319
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
18.5.2013Běh do Zámeckého vrchu282
19.5.2012Běh do Zámeckého vrchu288
21.5.2011Běh do Zámeckého vrchu321
22.5.2010Běh do Zámeckého vrchu266
23.5.2009Běh do Zámeckého vrchu234
24.5.2008Běh do Zámeckého vrchu304
19.5.2007Běh do Zámeckého vrchu256
20.5.2006Běh do Zámeckého vrchu242
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu - nebodován-
22.5.2004Běh do Zámeckého vrchu-
17.5.2003Běh do Zámeckého vrchu281
18.5.2002Běh do Zámeckého vrchu238
19.5.2001Běh do Zámeckého vrchu239

Statistika závodu Běh do Zámeckého vrchu

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 4401

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Matyášová Jana6514
Sadílek Ota4614
Dušková Lenka8014
Vacek Martin6914
Fajfr František7214
Král Jindřich7312
Borková Agáta0212
Šafář Jaroslav5112
Gregora Jan0012
Borek Viktor0412
Krátká Hana9512
Mannlová Jana8012
Bielčik Jindřich4012
Krátký František4311
Dostál Ladislav5611
Vinduška Petr9311
Volf Břetislav5210
Vondra Jan0710
Wendlig Miroslav5310
Krátký Luboš6210
Ženčák Jaroslav6110
Sadílek Jakub0510
Pavlas Jan9610
Dostálová Viktorie0310
Ožana Václav6410
Dostálek Petr679
Ondrišek Josef649
Gregora Filip029
Dobšíček Pavel809
Stránský Aleš609
Stránská Michaela979
Horáček Michal759
Borek Petr709
Brychta Jakub089
Červ Miloslav509
Koblížek Jindřich489
Svatoš Otakar349
Resler Filip099
Kačerovský Michal989
Scheuer Jan668
Jadrný Lubomír738
Sadílek Filip088
Černá Markéta708
Vindušková Barbara018
Dostál Tadeáš068
Gregora Jakub988
Jirásková Eva648
Sontáková Lenka918
Mertová Michaela768
Nechvíl Petr918

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 5 let a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C14105Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:03-
2C1988Janoušek MartinActivity La0900:00:05-
3C114121Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:06-
4C119148Votava MartinRudoltice0900:00:08-
5C122154Zeman KryštofLa0900:00:10-
6C127130Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:11-
7C13187Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:13-
8C135155Lebeda ŠtěpánFort SMC Ústí nad Orlicí1000:00:14-
9C139143Vicenc AdamLa0900:00:16-
10C143142Vondra vojtěchLa1000:00:17-
11C147122Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:00:19-
12C151132Šíma AntonínRychnov n. K.1000:00:20-
13C15592Tůma AdamVýprachtice1000:00:21-
14C15894Költö TobiasIxt.cz Horní Heřmanice1000:00:23-
15C162153Váně JakubLa1000:00:24-
16C167115Hrdina OndřejLa1000:00:26-
17C171136Richtr JáchymLa1100:00:28-
18C172109Krátký VojtěchŽichlínek1200:00:29-
19C175133Šíma VojtěchRychnov n. K.1200:00:31-
Děvčata 5 let a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1166Urbánková LucieTýniště nad Orlicí0900:00:02-
2D1516Dianová SofieÚstí nad Orlicí0900:00:03-
3D1861Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:00:04-
4D11130Krátká KateřinaŽichlínek0900:00:05-
5D11562Hanyšová EliškaLanškroun0900:00:07-
6D11747Brychtová VeronikaCerekvice nad Labem1000:00:08-
7D12017Dianová SáraÚstí nad Orlicí0900:00:09-
8D12363Hepnarová StelaLanškroun0900:00:10-
9D12667Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:11-
10D13058Šmídová SofieLanškroun0900:00:12-
11D13349Bilerová AntonieAlbrechtice1000:00:13-
12D1426Motyčková MichaelaTJ Svitavy1100:00:17-
13D14911Migalová MiaJeseník1000:00:19-
14D15244Kristková TerezaLanškroun1100:00:20-
15D15640Stejskalová NinaLanškroun1100:00:22-
16D16048Jirásková ApolenaBB Lanškroun1100:00:23-
17D16353Dulkajová VilmaŽichlínek1100:00:25-
18D16618Gregorová JanaActivity LA1100:00:26-
19D16851Gregorová EliškaLanškroun1200:00:28-
20D17371Matějíková EmaStrážná1100:00:30-
21D17670Kubínová NatálieLanškroun1100:00:32-
22D1798Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:34-
23D18112Migalová GrétaJeseník1300:00:35-
24D18365Kodýtková NelaLanškroun1000:00:38-
Chlapci 6-7 let (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C22141Vondra JanLanškroun0700:00:02-
2C2793Knápek ŠimonSpartak Letohrad0700:00:04-
3C21384Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:06-
4C218125Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:08-
5C224124Prokop MartinLanškroun0700:00:10-
6C228127Gregora LukášLanškroun0800:00:12-
7C234149Cvejn PetrZámeček0700:00:13-
8C236152Makyna MatějLa0700:00:14-
9C238150Sajdl LukášZámeček0700:00:15-
10C241102Němeček TomášTřebovice0700:00:16-
11C245135Richtr MichalLanškroun0800:00:18-
12C248123Prokop TomášLanškroun0700:00:19-
13C250111Migal OndřejJeseník0800:00:20-
14C253100Krátký JaroslavSázava0700:00:21-
15C257151Teichmann ViktorLa0700:00:22-
16C261131Doleček VilémLa0800:00:24-
17C265139Mareš RomanLa0800:00:26-
18C269114Kárský MartinLa0700:00:28-
19C2781Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:33-
20C284126Flídr JaromírLa0800:00:39-
21C285129Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:00:41-
22C286106Kollert KryštofLanškroun0800:00:43-
Děvčata 6-7 let (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D237Janoušková AndreaActivity LA0700:00:02-
2D2610Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:00:04-
3D21038Holubcová LauraOstrov0700:00:05-
4D21235Hájková ZuzanaVOTJ Lanškroun0800:00:06-
5D2164Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:07-
6D22154Skalická AnežkaLanškroun0700:00:09-
7D22550Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:00:11-
8D22972Vlčková ŠtěpánkaRudoltice0700:00:12-
9D23226Šafářová KarolínaSki klub Česká Třebová0800:00:13-
10D23725Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:15-
11D24033Kovářová AnnaBudislav0800:00:16-
12D24432Netolická EsterLanškroun0800:00:17-
13D24631Matějková AnnaLanškroun0700:00:18-
14D25456Vacková LucieRC Dětský svět0800:00:21-
15D25946Musilová VeronikaLanškroun0800:00:23-
16D26459Hýblová AnetaLanškroun0700:00:26-
17D27052Dulkajová LucieŽichlínek0800:00:28-
18D27457Toncrová KateřinaLanškroun0800:00:31-
19D27768Pazderková JustýnaSázava0800:00:33-
20D28064Kodýtková LucieLanškroun0800:00:34-
21D28228Selicharová TerezaLanškroun0800:00:36-
Nejmladší žáci I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11157Jáneš MartinLanškroun0500:00:53104,04
2M13103Boháč PankrácAC Choceň0600:00:5499,99
3M1491Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:00:5595,97
4M1689Motyčka MatyášTJ Svitavy0600:00:5691,95
5M110120Hemelík FrantišekTJ Sokol Jaroměř0600:01:0078,07
6M11190Kašpar MichalÚstí nad Orlicí0600:01:0173,93
7M112128Jurča FilipLanškroun tenis0600:01:0654,99
8M11596Wölfel MatyášMoravská Třebová0600:01:0945,91
9M1172Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:1041,82
10M118134Haneš MarekLanškroun0600:01:1523,54
11M119137Kubeš FilipVýprachtice0600:01:1619,45
12M120156Simandl PavelVerměřovice0600:01:1715,39
13M121147Culík DanielLanškroun0600:01:199,43
14M122118Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:203,37
Nejmladší žákyně I (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1229Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:00:54106,11
2Z159Hamplová TerezaOstrov0500:00:5698,92
3Z173Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:00:5794,97
4Z1819Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:00:5891,05
5Z1955Kunčárová ZuzanaLanškroun0500:01:0085,35
6Z11323Kubínová AdrianaLanškroun0500:01:0660,85
7Z11424Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:01:0756,97
8Z11634Hájková BarboraLanškroun0600:01:1048,73
9Z12341Kubešová KláraLanškroun0600:01:473,00
Nejmladší žáci II (trať 0,41 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2195Költö MatějKB Letohrad0300:01:41104,09
2M22145Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:01:43100,05
3M23117Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:01:4595,86
4M26107Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:4989,89
5M28116Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:01:5087,81
6M29110Holubec VojtěchSKI Klub Česká Třebová0400:01:5479,25
7M21083Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:5772,85
8M211113Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:0458,90
9M212158Jirásek OndřejBrzdy Horní Čermná0300:02:0656,78
10M214119Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:02:0950,32
11M215146Smolák BedřichIscarex Česká Třebová0300:02:1441,03
12M21797Wölfel OndřejMoravská Třebová0400:02:353,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,41 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2445Dostálová ViktorieBudo Klub Lanškroun0300:01:46103,01
2Z2527Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:47100,91
3Z2739Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:4996,09
4Z21320Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:02:0959,71
5Z21642Kubešová EliškaLanškroun0300:02:3412,01
6Z21860Kubešová ZuzanaVýprachtice0400:02:543,00
Mladší žáci (trať 0,57 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31104Boháč BonifácAC Choceň0100:02:13105,63
2M33101Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:1898,30
3M34144Hepnar JiříLa0100:02:1996,07
4M37140Mareš AdamLanškroun0100:02:3671,78
5M3899Švorčík VáclavZábřeh0100:02:3966,62
6M31098Wölfel VojtěchMoravská Třebová0200:02:4755,75
Mladší žákyně (trať 0,57 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3213Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:02:17108,42
2Z3522Derková MartinaKB Letohrad0100:02:2597,59
3Z365Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:2893,98
4Z3969Rybková ZuzanaLanškroun0100:02:4372,65
5Z311159Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:0147,36
Starší žáci (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4182Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:02105,09
2M4285Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:0799,29
3M43108Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:03:1195,62
Starší žákyně (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4414Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:16115,80
2Z4543Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:03:3994,34
3Z4621Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:4489,87
4Z4715Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:03:5578,96
5Z4837Burianová IsabelaBrzdy Horní Čermná0000:04:3145,42
Dorostenci (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M561079Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:24:39105,18
2M5101080Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:25:13100,66
3M5141060Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:26:0294,16
Dorostenky (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5621023Kalousová EliškaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:32:04121,81
2Z5761112Marková VeronikaAC Pardubice9800:34:21109,11
3Z51011106Jílková Janabez oddílu9800:41:3369,08
4Z51091138Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:46:2741,80
Junioři 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11047Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:22:55132,83
2MJ271119Jureček MichalCotkytle9600:28:0395,28
3MJ551111Pavlas JanActivity Lanškroun9600:31:1671,89
Juniorky 18-19 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ801139Krátká HanaLanškroun9500:35:08100,00
Muži A 20-39 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA31063Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:23:14104,99
2MA41084Bidmon JiříPSK Olymp Praha9300:23:31102,60
3MA71017Machotka DominikActivity Lanškroun9400:24:4492,41
4MA81042Nechvíl PetrAC Choceň9100:24:5091,61
5MA91022Vacek LiborActivity Lanškroun8600:25:0090,17
6MA121142Šutera JosefAtletika Polička7900:25:2386,98
7MA151015Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:26:1779,35
8MA181121Minář MartinŽichlínek8400:26:4375,70
9MA191089Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:26:5274,46
10MA202026Adamec JosefATK Inob8100:27:0672,47
11MA211110Češka MilanAtletika Polička8900:27:0872,20
12MA221041Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:27:3069,21
13MA241109Klíma PetrAtletika Polička9300:27:4267,49
14MA251072Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:27:5066,29
15MA311037Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:28:3659,88
16MA321049Jirásek JanBrzdy Horní Čermná9400:28:4159,24
17MA351086Roháček JanXC SPORT.CZ8200:28:5657,18
18MA451103Marhold PetrChoceň7800:30:1645,97
19MA481137Fryauf Janbez oddílu8900:30:3742,97
20MA491065Matějka Danielbez oddilu8500:30:3842,81
21MA511148Bombera Jiříbez oddílu8500:30:5041,23
22MA531040Koutník ZdeněkLanškroun7900:31:0638,93
23MA561125Malčík MichalLanškroun7500:31:2636,15
24MA571057Vondra JanLanškroun7500:31:2735,99
25MA612087Sejkora PatrikLanškroun7800:32:0331,00
26MA651031Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:32:2428,04
27MA681028Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8300:32:3925,95
28MA732158Müller Janbez oddílu8200:33:2319,81
29MA861081Vebr MichalČeská Třebová7800:35:523,00
Muži B 40-49 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB21068Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:23:09110,22
2MB51016Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:2899,56
3MB131085Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:25:3690,22
4MB161095Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:26:3282,50
5MB171108Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:26:3781,88
6MB231004Chlup JiříActivity Lanškroun7000:27:3374,16
7MB261144Scheuer JanActivity Lanškroun6600:27:5371,50
8MB281145Dostálek PetrUhlířský Důl6700:28:0769,61
9MB291071Pávek JiříFort SMC6900:28:2067,76
10MB401008Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:29:4056,93
11MB431102Doležal MartinSPS Sázava7000:29:5055,54
12MB441067Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:30:0653,27
13MB461141Skalický Petrbez oddílu7300:30:1851,68
14MB501118Belobrad IvanŽamberk6600:30:4148,54
15MB631062Janoušek PavelActivity LA7100:32:0537,06
16MB671003Hampl AloisOstrov7000:32:3532,94
17MB691099Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:32:4331,89
18MB831149Laier Alanbez oddílu7000:35:387,94
19MB901055Lebeda MartinExtrém Team Hylváty7300:37:033,00
20MB1061091Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:44:153,00
21MB1081035Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:523,00
Muži C 50-59 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC111094Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:20115,94
2MC301088Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:28:2393,70
3MC342007Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:28:5190,36
4MC371107Vysocký Vladimírbez oddílu5800:29:1787,14
5MC391140Krátký LubošLanškroun6200:29:2286,60
6MC411113Kalous Tomᚎamberk6400:29:4583,75
7MC581123Roháček MichalXC Sport.CZ6100:31:4169,72
8MC602054Dostál LadislavMoravská Třebová5600:32:0067,39
9MC791128Malčík BronislavBK Kovotek5600:34:5546,25
10MC881134Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:36:4832,56
Muži D 60-69 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD421101Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:29:49111,59
2MD591078Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:31:4299,60
3MD741076Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:33:2588,81
4MD771075Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:34:2682,34
5MD1021104Červ MiloslavAtletika Polička5000:41:3437,25
6MD1031018Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:42:2631,83
7MD1111050Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:523,00
8MD1131122Wendlig MiroslavLuková5300:55:403,00
Muži E 70 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME361059Krátký FrantišekKrálíky4300:29:11145,40
2ME1001001Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:41:2280,77
3ME1041054Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:42:4173,83
Ženy A 20-34 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA381038Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:20112,85
2ZA641116Kalousová AlenaŽamberk8000:32:1094,71
3ZA661105Schauerová LenkaAtletika Polička8800:32:3192,44
4ZA701064Syrová HanaActivity LA8900:32:5290,27
5ZA751117Lauterbachová LucieLíšnice8100:33:2886,41
6ZA812117Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:35:2474,08
7ZA871150Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:35:5470,92
8ZA921029Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:38:3553,76
9ZA941147Kofroňová Markétabez oddílu9100:39:1249,76
10ZA952025Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:39:3247,65
11ZA971066Richtrová HanaLanškroun8200:40:1243,47
12ZA991143Růžičková KateřinaAtletika Polička8300:41:0737,62
Ženy B 35-44 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB332153Mertová MichaelaActivity Lanškroun7600:28:48113,27
2ZB521007Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:30:5399,85
3ZB712155Honsová HanaActivity Lanškroun7900:32:5386,88
4ZB721115Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:33:0485,61
5ZB781032Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:34:3475,88
6ZB821048Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:35:3069,83
7ZB841026Dostálová PetraLanškroun7800:35:4268,58
8ZB981058Stašková Andreabez oddílu7300:41:0034,18
9ZB1071024Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:44:519,30
Ženy C 45-54 let (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC471097Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:30:32112,17
2ZC541092Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:31:14107,88
3ZC851087Jirásková EvaLanškroun6400:35:4679,95
4ZC891005Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:36:5572,87
5ZC911009Kvasničková RadkaSki klub ČT6900:37:1171,19
6ZC1051073Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:43:0634,80
7ZC1101036Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:49:033,00
Ženy D 55 let a starší (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD931053Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:38:47126,77
2ZD961019Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:39:55121,75
3ZD1121002Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:55:3951,48
Trať 0,09 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1166Urbánková LucieTýniště nad Orlicí0900:00:02-
1C22141Vondra JanLanškroun0700:00:02-
1D237Janoušková AndreaActivity LA0700:00:02-
1C14105Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:03-
2D1516Dianová SofieÚstí nad Orlicí0900:00:03-
2D2610Lánová AnetaISCAREX Česká Třebová0700:00:04-
2C2793Knápek ŠimonSpartak Letohrad0700:00:04-
3D1861Koutníková RozalieTJ SPARTAK Letohrad0900:00:04-
2C1988Janoušek MartinActivity La0900:00:05-
3D21038Holubcová LauraOstrov0700:00:05-
4D11130Krátká KateřinaŽichlínek0900:00:05-
4D21235Hájková ZuzanaVOTJ Lanškroun0800:00:06-
3C21384Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:06-
3C114121Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:06-
5D11562Hanyšová EliškaLanškroun0900:00:07-
5D2164Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:00:07-
6D11747Brychtová VeronikaCerekvice nad Labem1000:00:08-
4C218125Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:08-
4C119148Votava MartinRudoltice0900:00:08-
7D12017Dianová SáraÚstí nad Orlicí0900:00:09-
6D22154Skalická AnežkaLanškroun0700:00:09-
5C122154Zeman KryštofLa0900:00:10-
8D12363Hepnarová StelaLanškroun0900:00:10-
5C224124Prokop MartinLanškroun0700:00:10-
7D22550Bilerová RozálieRC Dětský svět0700:00:11-
9D12667Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:00:11-
6C127130Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:00:11-
6C228127Gregora LukášLanškroun0800:00:12-
8D22972Vlčková ŠtěpánkaRudoltice0700:00:12-
10D13058Šmídová SofieLanškroun0900:00:12-
7C13187Hanák StanislavActivity Lanškroun0900:00:13-
9D23226Šafářová KarolínaSki klub Česká Třebová0800:00:13-
11D13349Bilerová AntonieAlbrechtice1000:00:13-
7C234149Cvejn PetrZámeček0700:00:13-
8C135155Lebeda ŠtěpánFort SMC Ústí nad Orlicí1000:00:14-
8C236152Makyna MatějLa0700:00:14-
10D23725Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:15-
9C238150Sajdl LukášZámeček0700:00:15-
9C139143Vicenc AdamLa0900:00:16-
11D24033Kovářová AnnaBudislav0800:00:16-
10C241102Němeček TomášTřebovice0700:00:16-
12D1426Motyčková MichaelaTJ Svitavy1100:00:17-
10C143142Vondra vojtěchLa1000:00:17-
12D24432Netolická EsterLanškroun0800:00:17-
11C245135Richtr MichalLanškroun0800:00:18-
13D24631Matějková AnnaLanškroun0700:00:18-
11C147122Hemelík LubošTJ Sokol Jaroměř1000:00:19-
12C248123Prokop TomášLanškroun0700:00:19-
13D14911Migalová MiaJeseník1000:00:19-
13C250111Migal OndřejJeseník0800:00:20-
12C151132Šíma AntonínRychnov n. K.1000:00:20-
14D15244Kristková TerezaLanškroun1100:00:20-
14C253100Krátký JaroslavSázava0700:00:21-
14D25456Vacková LucieRC Dětský svět0800:00:21-
13C15592Tůma AdamVýprachtice1000:00:21-
15D15640Stejskalová NinaLanškroun1100:00:22-
15C257151Teichmann ViktorLa0700:00:22-
14C15894Költö TobiasIxt.cz Horní Heřmanice1000:00:23-
15D25946Musilová VeronikaLanškroun0800:00:23-
16D16048Jirásková ApolenaBB Lanškroun1100:00:23-
16C261131Doleček VilémLa0800:00:24-
15C162153Váně JakubLa1000:00:24-
17D16353Dulkajová VilmaŽichlínek1100:00:25-
16D26459Hýblová AnetaLanškroun0700:00:26-
17C265139Mareš RomanLa0800:00:26-
18D16618Gregorová JanaActivity LA1100:00:26-
16C167115Hrdina OndřejLa1000:00:26-
19D16851Gregorová EliškaLanškroun1200:00:28-
18C269114Kárský MartinLa0700:00:28-
17D27052Dulkajová LucieŽichlínek0800:00:28-
17C171136Richtr JáchymLa1100:00:28-
18C172109Krátký VojtěchŽichlínek1200:00:29-
20D17371Matějíková EmaStrážná1100:00:30-
18D27457Toncrová KateřinaLanškroun0800:00:31-
19C175133Šíma VojtěchRychnov n. K.1200:00:31-
21D17670Kubínová NatálieLanškroun1100:00:32-
19D27768Pazderková JustýnaSázava0800:00:33-
19C2781Sadílek FilipActivity Lanškroun0800:00:33-
22D1798Králová DenisaMalé Svatoňovice1200:00:34-
20D28064Kodýtková LucieLanškroun0800:00:34-
23D18112Migalová GrétaJeseník1300:00:35-
21D28228Selicharová TerezaLanškroun0800:00:36-
24D18365Kodýtková NelaLanškroun1000:00:38-
20C284126Flídr JaromírLa0800:00:39-
21C285129Jirásek JiříBBB Lanškroun0800:00:41-
22C286106Kollert KryštofLanškroun0800:00:43-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11157Jáneš MartinLanškroun0500:00:53104,04
1Z1229Klementová LuisaActivity Lanškroun0600:00:54106,11
2M13103Boháč PankrácAC Choceň0600:00:5499,99
3M1491Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto0500:00:5595,97
2Z159Hamplová TerezaOstrov0500:00:5698,92
4M1689Motyčka MatyášTJ Svitavy0600:00:5691,95
3Z173Slánská DanielaActivity Lanškroun0500:00:5794,97
4Z1819Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:00:5891,05
5Z1955Kunčárová ZuzanaLanškroun0500:01:0085,35
5M110120Hemelík FrantišekTJ Sokol Jaroměř0600:01:0078,07
6M11190Kašpar MichalÚstí nad Orlicí0600:01:0173,93
7M112128Jurča FilipLanškroun tenis0600:01:0654,99
6Z11323Kubínová AdrianaLanškroun0500:01:0660,85
7Z11424Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun0600:01:0756,97
8M11596Wölfel MatyášMoravská Třebová0600:01:0945,91
8Z11634Hájková BarboraLanškroun0600:01:1048,73
9M1172Sadílek JakubActivity Lanškroun0500:01:1041,82
10M118134Haneš MarekLanškroun0600:01:1523,54
11M119137Kubeš FilipVýprachtice0600:01:1619,45
12M120156Simandl PavelVerměřovice0600:01:1715,39
13M121147Culík DanielLanškroun0600:01:199,43
14M122118Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun0600:01:203,37
9Z12341Kubešová KláraLanškroun0600:01:473,00
Trať 0,41 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2195Költö MatějKB Letohrad0300:01:41104,09
2M22145Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí0300:01:43100,05
3M23117Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř0400:01:4595,86
1Z2445Dostálová ViktorieBudo Klub Lanškroun0300:01:46103,01
2Z2527Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:47100,91
4M26107Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:4989,89
3Z2739Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:01:4996,09
5M28116Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:01:5087,81
6M29110Holubec VojtěchSKI Klub Česká Třebová0400:01:5479,25
7M21083Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:5772,85
8M211113Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:0458,90
9M212158Jirásek OndřejBrzdy Horní Čermná0300:02:0656,78
4Z21320Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:02:0959,71
10M214119Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:02:0950,32
11M215146Smolák BedřichIscarex Česká Třebová0300:02:1441,03
5Z21642Kubešová EliškaLanškroun0300:02:3412,01
12M21797Wölfel OndřejMoravská Třebová0400:02:353,00
6Z21860Kubešová ZuzanaVýprachtice0400:02:543,00
Trať 0,57 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31104Boháč BonifácAC Choceň0100:02:13105,63
1Z3213Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad0100:02:17108,42
2M33101Gregora FilipActivity Lanškroun0200:02:1898,30
3M34144Hepnar JiříLa0100:02:1996,07
2Z3522Derková MartinaKB Letohrad0100:02:2597,59
3Z365Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:02:2893,98
4M37140Mareš AdamLanškroun0100:02:3671,78
5M3899Švorčík VáclavZábřeh0100:02:3966,62
4Z3969Rybková ZuzanaLanškroun0100:02:4372,65
6M31098Wölfel VojtěchMoravská Třebová0200:02:4755,75
5Z311159Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:03:0147,36
Trať 0,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4182Chlup TomášActivity Lanškroun0000:03:02105,09
2M4285Gregora JanActivity Lanškroun0000:03:0799,29
3M43108Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:03:1195,62
1Z4414Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:16115,80
2Z4543Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř9900:03:3994,34
3Z4621Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:03:4489,87
4Z4715Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř9900:03:5578,96
5Z4837Burianová IsabelaBrzdy Horní Čermná0000:04:3145,42
Trať 6,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11047Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:22:55132,83
1MB21068Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:23:09110,22
1MA31063Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:23:14104,99
2MA41084Bidmon JiříPSK Olymp Praha9300:23:31102,60
2MB51016Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:2899,56
1M561079Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:24:39105,18
3MA71017Machotka DominikActivity Lanškroun9400:24:4492,41
4MA81042Nechvíl PetrAC Choceň9100:24:5091,61
5MA91022Vacek LiborActivity Lanškroun8600:25:0090,17
2M5101080Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:25:13100,66
1MC111094Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:20115,94
6MA121142Šutera JosefAtletika Polička7900:25:2386,98
3MB131085Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:25:3690,22
3M5141060Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:26:0294,16
7MA151015Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:26:1779,35
4MB161095Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:26:3282,50
5MB171108Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:26:3781,88
8MA181121Minář MartinŽichlínek8400:26:4375,70
9MA191089Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:26:5274,46
10MA202026Adamec JosefATK Inob8100:27:0672,47
11MA211110Češka MilanAtletika Polička8900:27:0872,20
12MA221041Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:27:3069,21
6MB231004Chlup JiříActivity Lanškroun7000:27:3374,16
13MA241109Klíma PetrAtletika Polička9300:27:4267,49
14MA251072Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:27:5066,29
7MB261144Scheuer JanActivity Lanškroun6600:27:5371,50
2MJ271119Jureček MichalCotkytle9600:28:0395,28
8MB281145Dostálek PetrUhlířský Důl6700:28:0769,61
9MB291071Pávek JiříFort SMC6900:28:2067,76
2MC301088Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:28:2393,70
15MA311037Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:28:3659,88
16MA321049Jirásek JanBrzdy Horní Čermná9400:28:4159,24
1ZB332153Mertová MichaelaActivity Lanškroun7600:28:48113,27
3MC342007Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:28:5190,36
17MA351086Roháček JanXC SPORT.CZ8200:28:5657,18
1ME361059Krátký FrantišekKrálíky4300:29:11145,40
4MC371107Vysocký Vladimírbez oddílu5800:29:1787,14
1ZA381038Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:20112,85
5MC391140Krátký LubošLanškroun6200:29:2286,60
10MB401008Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:29:4056,93
6MC411113Kalous Tomᚎamberk6400:29:4583,75
1MD421101Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:29:49111,59
11MB431102Doležal MartinSPS Sázava7000:29:5055,54
12MB441067Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:30:0653,27
18MA451103Marhold PetrChoceň7800:30:1645,97
13MB461141Skalický Petrbez oddílu7300:30:1851,68
1ZC471097Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:30:32112,17
19MA481137Fryauf Janbez oddílu8900:30:3742,97
20MA491065Matějka Danielbez oddilu8500:30:3842,81
14MB501118Belobrad IvanŽamberk6600:30:4148,54
21MA511148Bombera Jiříbez oddílu8500:30:5041,23
2ZB521007Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:30:5399,85
22MA531040Koutník ZdeněkLanškroun7900:31:0638,93
2ZC541092Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:31:14107,88
3MJ551111Pavlas JanActivity Lanškroun9600:31:1671,89
23MA561125Malčík MichalLanškroun7500:31:2636,15
24MA571057Vondra JanLanškroun7500:31:2735,99
7MC581123Roháček MichalXC Sport.CZ6100:31:4169,72
2MD591078Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:31:4299,60
8MC602054Dostál LadislavMoravská Třebová5600:32:0067,39
25MA612087Sejkora PatrikLanškroun7800:32:0331,00
1Z5621023Kalousová EliškaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:32:04121,81
15MB631062Janoušek PavelActivity LA7100:32:0537,06
2ZA641116Kalousová AlenaŽamberk8000:32:1094,71
26MA651031Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:32:2428,04
3ZA661105Schauerová LenkaAtletika Polička8800:32:3192,44
16MB671003Hampl AloisOstrov7000:32:3532,94
27MA681028Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8300:32:3925,95
17MB691099Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:32:4331,89
4ZA701064Syrová HanaActivity LA8900:32:5290,27
3ZB712155Honsová HanaActivity Lanškroun7900:32:5386,88
4ZB721115Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:33:0485,61
28MA732158Müller Janbez oddílu8200:33:2319,81
3MD741076Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:33:2588,81
5ZA751117Lauterbachová LucieLíšnice8100:33:2886,41
2Z5761112Marková VeronikaAC Pardubice9800:34:21109,11
4MD771075Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:34:2682,34
5ZB781032Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:34:3475,88
9MC791128Malčík BronislavBK Kovotek5600:34:5546,25
1ZJ801139Krátká HanaLanškroun9500:35:08100,00
6ZA812117Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:35:2474,08
6ZB821048Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:35:3069,83
18MB831149Laier Alanbez oddílu7000:35:387,94
7ZB841026Dostálová PetraLanškroun7800:35:4268,58
3ZC851087Jirásková EvaLanškroun6400:35:4679,95
29MA861081Vebr MichalČeská Třebová7800:35:523,00
7ZA871150Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:35:5470,92
10MC881134Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:36:4832,56
4ZC891005Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:36:5572,87
19MB901055Lebeda MartinExtrém Team Hylváty7300:37:033,00
5ZC911009Kvasničková RadkaSki klub ČT6900:37:1171,19
8ZA921029Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:38:3553,76
1ZD931053Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:38:47126,77
9ZA941147Kofroňová Markétabez oddílu9100:39:1249,76
10ZA952025Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:39:3247,65
2ZD961019Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:39:55121,75
11ZA971066Richtrová HanaLanškroun8200:40:1243,47
8ZB981058Stašková Andreabez oddílu7300:41:0034,18
12ZA991143Růžičková KateřinaAtletika Polička8300:41:0737,62
2ME1001001Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:41:2280,77
3Z51011106Jílková Janabez oddílu9800:41:3369,08
5MD1021104Červ MiloslavAtletika Polička5000:41:3437,25
6MD1031018Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:42:2631,83
3ME1041054Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:42:4173,83
6ZC1051073Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:43:0634,80
20MB1061091Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:44:153,00
9ZB1071024Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:44:519,30
21MB1081035Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:523,00
4Z51091138Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:46:2741,80
7ZC1101036Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:49:033,00
7MD1111050Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:523,00
3ZD1121002Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:55:3951,48
8MD1131122Wendlig MiroslavLuková5300:55:403,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11047Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:22:55101,64
2MB21068Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:23:0999,50
3MA31063Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:23:1498,86
4MA41084Bidmon JiříPSK Olymp Praha9300:23:3196,39
5MB51016Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:2888,24
6M561079Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:24:3986,63
7MA71017Machotka DominikActivity Lanškroun9400:24:4485,87
8MA81042Nechvíl PetrAC Choceň9100:24:5085,05
9MA91022Vacek LiborActivity Lanškroun8600:25:0083,56
10M5101080Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:25:1381,69
11MC111094Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:2080,72
12MA121142Šutera JosefAtletika Polička7900:25:2380,28
13MB131085Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:25:3678,36
14M5141060Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:26:0274,56
15MA151015Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:26:1772,41
16MB161095Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:26:3270,21
17MB171108Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:26:3769,56
18MA181121Minář MartinŽichlínek8400:26:4368,64
19MA191089Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:26:5267,36
20MA202026Adamec JosefATK Inob8100:27:0665,31
21MA211110Češka MilanAtletika Polička8900:27:0865,03
22MA221041Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:27:3061,94
23MB231004Chlup JiříActivity Lanškroun7000:27:3361,40
24MA241109Klíma PetrAtletika Polička9300:27:4260,17
25MA251072Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:27:5058,94
26MB261144Scheuer JanActivity Lanškroun6600:27:5358,59
27MJ271119Jureček MichalCotkytle9600:28:0357,08
28MB281145Dostálek PetrUhlířský Důl6700:28:0756,59
29MB291071Pávek JiříFort SMC6900:28:2054,64
30MC301088Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:28:2354,23
31MA311037Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:28:3652,32
32MA321049Jirásek JanBrzdy Horní Čermná9400:28:4151,66
33MC342007Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:28:5150,25
34MA351086Roháček JanXC SPORT.CZ8200:28:5649,54
35ME361059Krátký FrantišekKrálíky4300:29:1147,36
36MC371107Vysocký Vladimírbez oddílu5800:29:1746,41
37MC391140Krátký LubošLanškroun6200:29:2245,76
38MB401008Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:29:4043,20
39MC411113Kalous Tomᚎamberk6400:29:4542,37
40MD421101Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:29:4941,88
41MB431102Doležal MartinSPS Sázava7000:29:5041,72
42MB441067Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:30:0639,33
43MA451103Marhold PetrChoceň7800:30:1637,97
44MB461141Skalický Petrbez oddílu7300:30:1837,65
45MA481137Fryauf Janbez oddílu8900:30:3734,88
46MA491065Matějka Danielbez oddilu8500:30:3834,72
47MB501118Belobrad IvanŽamberk6600:30:4134,33
48MA511148Bombera Jiříbez oddílu8500:30:5033,09
49MA531040Koutník ZdeněkLanškroun7900:31:0630,71
50MJ551111Pavlas JanActivity Lanškroun9600:31:1629,34
51MA561125Malčík MichalLanškroun7500:31:2627,85
52MA571057Vondra JanLanškroun7500:31:2727,68
53MC581123Roháček MichalXC Sport.CZ6100:31:4125,66
54MD591078Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:31:4225,45
55MC602054Dostál LadislavMoravská Třebová5600:32:0022,88
56MA612087Sejkora PatrikLanškroun7800:32:0322,53
57MB631062Janoušek PavelActivity LA7100:32:0522,20
58MA651031Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:32:2419,48
59MB671003Hampl AloisOstrov7000:32:3517,85
60MA681028Šíma JiříRychnov nad Kněžnou8300:32:3917,32
61MB691099Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:32:4316,74
62MA732158Müller Janbez oddílu8200:33:2310,99
63MD741076Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:33:2510,68
64MD771075Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:34:263,00
65MC791128Malčík BronislavBK Kovotek5600:34:553,00
66MB831149Laier Alanbez oddílu7000:35:383,00
67MA861081Vebr MichalČeská Třebová7800:35:523,00
68MC881134Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:36:483,00
69MB901055Lebeda MartinExtrém Team Hylváty7300:37:033,00
70ME1001001Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:41:223,00
71MD1021104Červ MiloslavAtletika Polička5000:41:343,00
72MD1031018Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:42:263,00
73ME1041054Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:42:413,00
74MB1061091Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:44:153,00
75MB1081035Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:44:523,00
76MD1111050Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:523,00
77MD1131122Wendlig MiroslavLuková5300:55:403,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB332153Mertová MichaelaActivity Lanškroun7600:28:48105,06
2ZA381038Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:20101,55
3ZC471097Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:30:3293,40
4ZB521007Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:30:5391,04
5ZC541092Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:31:1488,69
6Z5621023Kalousová EliškaVencl tým Ústí nad Orlicí9800:32:0483,01
7ZA641116Kalousová AlenaŽamberk8000:32:1082,32
8ZA661105Schauerová LenkaAtletika Polička8800:32:3179,90
9ZA701064Syrová HanaActivity LA8900:32:5277,60
10ZB712155Honsová HanaActivity Lanškroun7900:32:5377,50
11ZB721115Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:33:0476,18
12ZA751117Lauterbachová LucieLíšnice8100:33:2873,51
13Z5761112Marková VeronikaAC Pardubice9800:34:2167,54
14ZB781032Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:34:3466,02
15ZJ801139Krátká HanaLanškroun9500:35:0862,20
16ZA812117Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:35:2460,44
17ZB821048Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7200:35:3059,70
18ZB841026Dostálová PetraLanškroun7800:35:4258,39
19ZC851087Jirásková EvaLanškroun6400:35:4657,96
20ZA871150Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:35:5457,08
21ZC891005Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:36:5550,17
22ZC911009Kvasničková RadkaSki klub ČT6900:37:1148,32
23ZA921029Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:38:3538,89
24ZD931053Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:38:4737,48
25ZA941147Kofroňová Markétabez oddílu9100:39:1234,65
26ZA952025Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:39:3232,41
27ZD961019Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:39:5529,88
28ZA971066Richtrová HanaLanškroun8200:40:1227,98
29ZB981058Stašková Andreabez oddílu7300:41:0022,48
30ZA991143Růžičková KateřinaAtletika Polička8300:41:0721,78
31Z51011106Jílková Janabez oddílu9800:41:3318,80
32ZC1051073Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:43:068,30
33ZB1071024Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:44:513,00
34Z51091138Gregorová LenkaActivity Lanškroun9800:46:273,00
35ZC1101036Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:49:033,00
36ZD1121002Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:55:393,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 77%
Zvolená trasa závodu: 76%
Značení závodu: 76%
Vyhlášení výsledků: 69%
Zpracování výsledků: 79%
Ceny vítězům: 79%
Celkový dojem ze závodu: 72%

Závod hodnotilo celkem 9 návštěvníků.
Celkové hodnocení
75%

Názory na závod

všechno SUPER!!!!!!!!!!!
adela.kol13
super15646456
marketaburo

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód