hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory

29.9.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory
  • datum konání: 29.9.2001
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Cross po lyžařských tratích-
23.9.2017Cross po lyžařských tratích229
24.9.2016Cross po lyžařských tratích235
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
28.9.2013Cross po lyžařských tratích251
22.9.2012Cross po lyžařských tratích178
24.9.2011Cross po lyžařských tratích224
26.9.2009Cross po lyžařských tratích170
27.9.2008Cross po lyžařských tratích169
29.9.2007Cross po lyžařských tratích196
23.9.2006Cross po lyžařských tratích231
24.9.2005Cross po lyžařských tratích - Mem. Fr. Jindry188
25.9.2004Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry237
27.9.2003Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry, 4. ročník205
6.10.20023. ročník, Kros po lyžařských tratích267

Statistika závodu Cross po lyžařských tratích, Česká Třebová-Hory

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 3369

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šafář Jaroslav5114
Vacek Martin6913
Sadílek Ota4613
Jirásková Eva6412
Smoláková Alexandra9812
Šimůnek Jan8211
Bielčik Jindřich4011
Marek Jiří4311
Smoláková Valérie9310
Smoláková Dominika0010
Keprtová Miloslava4810
Smolák Petr9410
Gregora Filip0210
Stránská Adéla919
Šimůnková Pavla779
Černá Kristýna939
Čáp Bohuslav519
Stránská Michaela979
Dušková Lenka809
Smoláková Jiřina699
Stránský Aleš609
Krunčík Pavel858
Gregorová Michaela048
Klaclová Šárka938
Mlynář Vojtěch988
Hronek Jaroslav918
Kebrle Milan758
Hofmanová Veronika788
Červ Miloslav508
Šimůnek Jan498
Limburská Eliška998
Čerenkova Petra998
Šebek Michal848
Šimůnek Jan038
Buriánek Tomáš898
Sejkorová Lenka638
Pavel Jan958
Borek Viktor047
Krsek Jaroslav517
Kessnerová Martina767
Horáček Michal757
Martincová Kristýna937
Limburský Jan017
Vytlačilová Lenka847
Nechvíl Petr917
Neruda Michal937
Serbousková Sára047
Brusenbauchová Nela087
Preislerová Agáta Nela097
Dudková Kateřina887

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně do 7 let (trať 150 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1758Hejnová MarieOrel Rtyně v Podkrkonoší9400:00:44-
2Ž110161Holínková KateřinaOrel Česká Třebová9500:00:50-
3Ž112172Karlíková EvaOrel Moravské Budějovice9500:00:55-
4Ž113218Fučíková PetraOrel Brno-Obřany9400:00:55-
5Ž11470Čudová TerezaXXX9500:01:02-
6Ž115145Stránská MichaelaSKI Česká Třebová9700:01:04-
7Ž11739Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:01:05-
8Ž118144Bílá ZdeňkaSKI Česká Třebová9900:01:33-

Žáci do 7 let (trať 150 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1159Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:00:40-
2M1240Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:00:41-
3M13182Řehulka TadeášOrel Stěbořice9400:00:41-
4M1471Vondra DavidKB OEZ Letohrad9400:00:43-
5M1515Jurásek ŠimonOrel Brno Židenice9400:00:44-
6M16122Levý TomášLO Rokytnice v O.H.9400:00:44-
7M18160Holínka JanOrel Česká Třebová9400:00:44-
8M19158Záveský JanOrel Česká Třebová9500:00:45-
9M111220Bielčik TomášLichkov9600:00:50-
10M116219Fučík PavelOrel Obřany9700:01:05-
11M119231Procházka TomášOrel Brno-Obřany9900:01:57-

Žákyně 8-9 let (trať 500 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21132Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:02:29-
2Ž22140Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:02:39-
3Ž23141Černá KristýnaSKI Česká Třebová9300:02:40-
4Ž2480Satoriová MartinaKB OEZ Letohrad9200:02:44-
5Ž25135Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:02:45-
6Ž26210Kincová MarkétaOrel Brno-Obřany9200:02:51-
7Ž2778Vávrová MarkétaKB OEZ Letohrad9200:02:52-
8Ž2881Kavková BarboraKB OEZ Letohrad9200:02:53-
9Ž29133Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:02:54-
10Ž21073Mertová AnetaKB OEZ Letohrad9300:02:54-
11Ž211136Šleflová PavlínaSKI Česká Třebová9300:02:55-
12Ž212137Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:02:55-
13Ž213212Vašinková DominikaOrel Brno-Obřany9200:02:58-
14Ž21438Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:02:59-
15Ž21572Adamcová MartinaKB OEZ Letohrad9300:03:00-
16Ž21674Faltusová KrystýnaKB OEZ Letohrad 00:03:02-
17Ž21721Scheibalová AlenaPORKERT Skuhrov n. B.9300:03:04-
18Ž218221Bielčiková MichaelaLichkov9200:03:06-
19Ž21979Kavková MichaelaKB OEZ Letohrad9200:03:08-
20Ž220142Šimková DominikaSKI Česká Třebová9300:03:11-
21Ž22175Motyčková LucieKB OEZ Letohrad9300:03:14-
22Ž222138Stejskalová AlenaSKI Česká Třebová9300:03:16-
23Ž22352Vojtová VeronikaOrel Olešnice9200:03:21-
24Ž224232Procházková EliškaOrel Brno-Obřany9200:03:22-
25Ž225235Kubínková KamilaOrel Blažovice9200:03:25-
26Ž226111Kladivová ŠárkaSportovní klub Žamberk9300:03:26-
27Ž227164Kolářová Karolína Orel Praha 49200:03:39-
28Ž228152Plecková RenataSportovní klub Žamberk9200:05:10-

Žáci 8-9 let (trať 800 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2682Řehák AdamKB OEZ Letohrad9200:03:25-
2M27113Všetička VojtěchSportovní klub Žamberk9200:03:27-
3M28134Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:03:28-
4M210183Bláha PetrOrel Stěbořice9300:03:31-
5M21223Hlava JiříPORKERT Skuhrov n. B.9200:03:32-
6M215157Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:03:38-
7M21724Stempel AdamPORKERT Skuhrov n. B.9200:03:40-
8M21819Šeda JanSruby9300:03:41-
9M22276Adamec MarekKB OEZ Letohrad9300:03:45-
10M227216Jedlička JanOrel Brno-Obřany9200:03:56-
11M22922Rýznar TomášPORKERT Skuhrov n. B.9300:03:57-
12M231112Matějíček MichalSportovní klub Žamberk9300:03:58-
13M23225Šabata JosefPORKERT Skuhrov n. B.9300:03:58-
14M233110Bartůněk DavidXXX9300:03:59-
15M235233Procházka LiborOrel Brno-Obřany9200:03:59-
16M23777Suchodol JiříKB OEZ Letohrad9200:04:01-
17M245202Drahný StanislavLoukov u Semil9300:04:09-
18M25450Kozel LukášOrel Olešnice9300:04:49-

Žákyně 10-11 let (trať 800 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31129Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:03:14-
2Ž3226Rýznarová MarkétaPORKERT Skuhrov n. B.9100:03:16-
3Ž33131Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:20-
4Ž3490Škodová MichaelaKB OEZ Letohrad9000:03:23-
5Ž3591Vacková MichaelaKB OEZ Letohrad9000:03:24-
6Ž39225Šlechtová MarkétaOrel Domanín9000:03:30-
7Ž311143Ducháčková MichaelaSKI Česká Třebová9000:03:32-
8Ž31387Hubálková DenisaKB OEZ Letohrad9000:03:32-
9Ž314174Novotná LenkaOrel Moravské Budějovice9000:03:37-
10Ž31683Havlová MichaelaBiatlon OEZ Letohrad9100:03:39-
11Ž31945Baboráková TerezaAC Choceň9100:03:41-
12Ž320120Kladivová MarkétaSportovní klub Žamberk9100:03:43-
13Ž321166Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:43-
14Ž323116Válková MercelaSportovní klub Žamberk9100:03:48-
15Ž324109Levá NikolaKB OEZ Letohrad9000:03:50-
16Ž325130Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:03:51-
17Ž32662Hejnová GabrielaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:03:56-
18Ž328186Štukavcová AdélkaOrel Stěbořice9000:03:57-
19Ž330170Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:03:58-
20Ž334188Bláhová MarketaOrel Stěbořice9000:03:59-
21Ž33688Jiroutová LucieKB OEZ Letohrad9000:04:00-
22Ž338214Večerková IvonaOrel Brno-Obřany9100:04:01-
23Ž339213Krůtilová KateřinaOrel Brno-Obřany9100:04:02-
24Ž340224Brožová ZuzanaOrel Domanín9000:04:03-
25Ž341187Štukavcová AnežkaOrel Stěbořice9000:04:04-
26Ž342117Burešová KláraSportovní klub Žamberk9000:04:07-
27Ž343173Nevařilová MarieOrel Moravské Budějovice9000:04:07-
28Ž344185Bláhová VeronikaOrel Stěbořice9100:04:08-
29Ž34689Lipenská RadkaKB OEZ Letohrad9000:04:13-
30Ž347163Soukupová BarboraOrel Česká Třebová9000:04:16-
31Ž348114Šponarová LucieSportovní klub Žamberk9100:04:20-
32Ž349119Matějíčková LucieSportovní klub Žamberk9000:04:28-
33Ž350215Šplouchalová KateřinaOrel Brno-Obřany9100:04:34-
34Ž351153Záluská VeronikaOrel Česká Třebová9000:04:45-
35Ž352118Andrlová PetraSportovní klub Žamberk9100:04:46-
36Ž353115Šafářová SimonaSportovní klub Žamberk9100:04:46-
-Ž3-226Zelinová JitkaOrel Domanín90DNF-

Žáci 10-11 let (trať 1 000 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3113Juránek ŠtěpánOrel Židemce9000:03:59-
2M3214Jurásek VojtěchOrel Brno Židenice9000:04:00-
3M3429Kocián PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:04:04-
4M3695Faltus LukášKB OEZ Letohrad9000:04:07-
5M38139Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:04:11-
6M3927Schejbal OldřichPORKERT Skuhrov n. B.9100:04:11-
7M31193Horák TomášKB OEZ Letohrad9000:04:14-
8M31317Rederer JanOrel Hradec Králové9000:04:18-
9M314108Jandejsek PetrKB OEZ Letohrad9000:04:18-
10M31684Duran TomášKB OEZ Letohrad9100:04:19-
11M31830Janeček PavelPORKERT Skuhrov n. B.9000:04:24-
12M320121Novotný JanSportovní klub Žamberk9000:04:26-
13M32186Chládek JanKB OEZ Letohrad9100:04:28-
14M324227Kolomazník JanOrel Domanín9000:04:30-
15M32761Pavel JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9000:04:38-
16M329154Záluský LukášOrel Česká Třebová9100:04:43-
17M332156Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:04:48-
18M333217Bouček PetrOrel Brno-Obřany9000:04:48-
19M334189Morys VáclavOrel Stěbořice9000:04:52-
20M33685Šembera JiříKB OEZ Letohrad9100:04:54-
21M33760Boubín JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:04:59-
22M338223Ouřecký MilošPardubice9000:05:01-
23M33992Blecha MichalKB OEZ Letohrad9000:05:02-
24M34194Hottmar JanKB OEZ Letohrad9000:05:06-
25M342159Holínka MichalOrel Česká Třebová9100:05:07-
26M34428Štěpán JanPORKERT Skuhrov n. B.9100:05:09-
27M34551Novotný JanOrel Olešnice9000:05:11-
28M346147Dudek MilanCyklo Stratílek Sport9100:05:11-
29M350184Morys JiříOrel Stěbořice9100:05:45-

Žákyně mladší 12-13 let (trať 1 000 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM3128Johanidiesová LeaSKI Česká Třebová8900:04:01-
2ŽM5146Dudková KateřinaCyklo Stratílek Sport8800:04:07-
3ŽM764Hejnová LucieOrel Rtyně v Podkrkonoší8800:04:10-
4ŽM10155Záveská AnnaOrel Česká Třebová8800:04:12-
5ŽM12102Šromovská MilenaKB OEZ Letohrad8800:04:14-
6ŽM15211Kincová DanielaOrel Brno-Obřany8900:04:19-
7ŽM1797Černohorská ŽanetaKB OEZ Letohrad8900:04:22-
8ŽM1931Rýznarová JanaPORKERT Skuhrov n. B.8900:04:25-
9ŽM22127Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:04:28-
10ŽM23169Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:04:29-
11ŽM2563Hejnová TerezaOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:04:33-
12ŽM26149Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:04:38-
13ŽM28190Řehulková BarboraOrel Stěbořice8900:04:41-
14ŽM3032Stempelová AnetaPORKERT Skuhrov n. B.8900:04:44-
15ŽM3154Palínková IlonaOrel Olešnice8800:04:44-
16ŽM3598Chalupníková MichaelaKB OEZ Letohrad8900:04:53-
17ŽM4096Seidlová BarboraKB OEZ Letohrad8900:05:03-
18ŽM43106Plívová RomanaKB OEZ Letohrad8900:05:08-
19ŽM47162Mičková ŠárkaOrel Česká Třebová8900:05:12-
20ŽM48176Jelečková MonikaOrel Moravské Budějovice8900:05:29-
21ŽM49126Kellerová KateřinaOrel Veřovice8800:05:29-
22ŽM51175Kračmařová AnnaOrel Moravské Budějovice8900:06:04-

Žáci mladší 12-13 let (trať 2 000 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM118Rederer VáclavOrel Hradec Králové8800:08:23-
2MM269Novotný JakubTJ Sokol Česká Třebová8800:08:33-
3MM3101Kristejn LukášKB OEZ Letohrad8900:08:39-
4MM4236Kubínek FrantišekOrel Blažovice8800:08:41-
5MM533Novák VáclavPORKERT Skuhrov n. B.8800:08:52-
6MM6209Kristek AdamOrel Brno-Obřany8900:08:53-
7MM765Dobruský MirekOrel Rtyně v Podkrkonoší8800:09:02-
8MM848Švec MarekOrel Orlice8800:09:05-
9MM9194Raida JiříOrel Stěbořice8800:09:11-
10MM10191Řehulka MartinOrel Stěbořice8900:09:15-
11MM11171Karlík JanOrel Moravské Budějovice8900:09:20-
12MM14207Krůtil JanOrel Brno-Obřany8800:09:28-
13MM15208Kristek MarekOrel Brno-Obřany8800:09:28-
14MM16205Minařík PetrOrel Brno-Obřany8800:09:31-
15MM174Janů JosefOrel Dolní Bojanovice8900:09:33-
16MM1942Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:09:42-
17MM21204Vašák JakubOrel Brno-Obřany8800:09:44-
18MM2212Loub OndřejOrel Brno Židenice8800:09:54-
19MM2466Kocurek PavelOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:10:02-
20MM2543Bek DanielAC Choceň8900:10:08-
21MM26103Musil ŠtěpánKB OEZ Letohrad8800:10:31-
22MM27228Brož JakubOrel Domanín8800:10:37-
23MM2811Jebáček JanOrel Brno Židenice8800:10:38-
24MM2999Morkes MartinKB OEZ Letohrad8900:10:44-
25MM30234Procházka PetrOrel Brno-Obřany8900:11:04-
26MM31192Kořínek OndřejOrel Stěbořice8800:11:14-
27MM32100Nový OndřejKB OEZ Letohrad8900:11:20-
28MM33107Goňa JanKB OEZ Letohrad8900:11:34-
29MM35167Kolář DominikOrel Praha 48900:11:39-
30MM36193Němčík TomášOrel Stěbořice8800:11:56-
31MM385Komosný LukášOrel Dolní Bojanovice8900:13:18-

Žákyně starší 14-15 let (trať 2 000 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS12104Kročová AlenaKB OEZ Letohrad8700:09:22-
2ŽS13105Goňová NelaKB OEZ Letohrad8700:09:25-
3ŽS18148Čechalová HanaTS Letohrad8600:09:34-
4ŽS20177Suchá LenkaOrel Moravské Budějovice8700:09:44-
5ŽS2344Kurková AndreaAC Choceň8700:09:58-
6ŽS3453Novotná EliškaOrel Olešnice8700:11:35-
7ŽS37125Kellerová LucieOrel Veřovice8700:12:43-
8ŽS39229Kutálková LenkaOrel Domanín8600:18:10-

Žáci starší 14-15 let (trať 3 000 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS149Marcinčin JakubOrel Orlice8600:12:19-
2MS21Janů VáclavOrel Dolní Bojanovice8600:12:20-
3MS335Novák VojtěchPORKERT Skuhrov n. B.8600:12:27-
4MS4241Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:12:38-
5MS53Řezáč JaroslavOrel Dolní Bojanovice8700:13:06-
6MS668Hordějčuk VáclavTJ Sokol Česká Třebová8700:13:08-
7MS7178Novotný MichalATC Nekoř8700:13:14-
8MS92Krátký KarelOrel Dolní Bojanovice8700:13:47-
9MS1134Kinzel TomášPORKERT Skuhrov n. B.8700:14:19-
10MS127Jurásek JakubOrel Brno Židenice8700:14:26-
11MS138Loub VojtěchOrel Brno Židenice8600:14:51-
12MS1441Abraham PetrAC Choceň8600:14:56-
13MS169Kuben JaromírOrel Brno Židenice8600:15:30-
14MS18195Raida RadekOrel Stěbořice8600:15:53-
15MS20230Jurča LukášOrel Domanín8600:26:46-
-MS-10Kurnik LukášOrel Brno Židenice87DNF-

Dorostenci 16-17 let (trať 4 000 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MR2222Berger JanAK Moravská Třebová8400:15:37-
2MR3196Raida VlastimilOrel Stěbořice8400:16:49-
3MR436Krunčík PavelPORKERT Skuhrov n. B.8500:16:52-
4MR56Jurásek DominikOrel Brno Židenice8500:17:48-
5MR656Soukal JanOrel Olešnice8500:18:43-
6MR7206Minařík MarekOrel Brno-Obřany8500:20:02-
7MR955Plihál VítOrel Olešnice8500:21:59-

Dorostenky 16-17 let (trať 3 000 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD837Janečková IvaPORKERT Skuhrov n. B.8400:13:20-
2ŽD10180Skybová LucieARC Brno8700:13:49-
3ŽD15168Strnadová BlankaISCAREX Česká Třebová8400:15:03-
4ŽD17242Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:15:36-
5ŽD1957Kinzelová LenkaPORKERT Skuhrov n. B.8500:16:18-

Junioři 18-19 let (trať 6 000 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1276Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:46116,98
2MJ4244Vacek TomášAC Jablonné8300:27:34104,24
3MJ1147Kaválek OndřejOrel Orlice8300:31:0978,78

Muži A (trať 9 000 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Kaválek TomášOrel Orlice8100:34:33102,65
2MA2245Dobšíček Pavel2 B Tým8000:34:49101,19
3MA3272Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:4196,16
4MA5260Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:36:3091,58
5MA6254Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:36:4390,32
6MA8247Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:36:5788,98
7MA9124Keller AntonínAK Kroměříž6300:37:0388,43
8MA10181Adamec JosefATC Nekoř8100:37:4584,44
9MA11179Strnad VladimírATC Letohrad7700:37:4584,39
10MA12249Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:37:5583,43
11MA13268Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:37:5583,40
12MA15123Levý TomášLO Rokytnice v O.H.6700:38:5577,74
13MA16238Glaser VáclavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7000:39:0576,74
14MA17251Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:40:2269,40
15MA20246Ehl JaroslavPORKERT Skuhrov n. B.8100:41:4261,86
16MA21240Kašpařík PavelOrel Blažovice7500:41:5260,90
17MA22270Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:43:3950,72
18MA23275Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:46:0237,09
19MA24263Smolák VojtěchOrel Česká Třebová7400:46:0237,04
20MA26199Vít JůzaLoukov u Semil6500:49:4515,81
-MA-197Řehulka PavelOrel Stěbořice63DNF-
-MA-261Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí79DNF-

Muži B (trať 9 000 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4267Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:19104,78
2MB7250Filip LubošAC Choceň5900:36:53101,69
3MB14150Čechal JaroslavTS Letohrad6100:38:2493,54
4MB18262Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:40:4381,11
5MB19257Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:41:1877,98
6MB25200Drahný StanislavLoukov u Semil5800:48:5936,62
7MB27239Kubínek FrantišekOrel Blažovice5800:50:5626,18

Muži C (trať 6 000 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2269Bubeníček JiříPORKERT Skuhrov n. B.5100:26:24108,70
2MC3198Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:27:24101,45
3MC5165Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:0089,85
4MC7253Koblížek JindřichŽamberk4800:29:5782,98
5MC816Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:30:1780,46
6MC10258Krumer MiroslavOstrov4900:30:5975,41
7MC15271Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:31:5368,88

Muži D (trať 6 000 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6259Bielčík JindřichLichkov 00:29:48120,94
2MD17264Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:33:03101,37
3MD22274Kalousek JanSO Žamberk4100:36:5977,69

Juniorky 18-19 let (trať 4 000 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8151Hildebrandová MarikaOrel Česká Třebová8200:21:38124,65
2ŽJ10237Kubínková JanaOrel Blažovice8300:27:4375,35

Ženy A (trať 6 000 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA9243Hofmanová VeronikaSKI Česká Třebová7800:30:48104,92
2ZA13252Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:31:3699,84
3ZA16266Ouřecká RenátaPardubice7000:32:2095,24
4ZA1920Šedová JanaSruby7300:34:2482,10
5ZA21277Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:36:3468,45
6ZA23255Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:38:3056,22
-ZA-256Jiroušková JanaCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí79DNF-

Ženy B (trať 6 000 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB12248Sokolová OlgaISCAREX Česká Třebová6400:31:12106,68
2ZB14265Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:31:44103,36
3ZB18273Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:33:5489,96
4ZB2067Hejnová MarieOrel Rtyně v Podkrkonoší6600:36:1275,70
5ZB24203Fučíková HanaOrel Brno-Obřany6700:47:266,04
6ZB25201Drahná JarmilaLoukov u Semil6001:05:000,00

Trať 150 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1159Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:00:40-
2M1240Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:00:41-
3M13182Řehulka TadeášOrel Stěbořice9400:00:41-
4M1471Vondra DavidKB OEZ Letohrad9400:00:43-
5M1515Jurásek ŠimonOrel Brno Židenice9400:00:44-
6M16122Levý TomášLO Rokytnice v O.H.9400:00:44-
1Ž1758Hejnová MarieOrel Rtyně v Podkrkonoší9400:00:44-
7M18160Holínka JanOrel Česká Třebová9400:00:44-
8M19158Záveský JanOrel Česká Třebová9500:00:45-
2Ž110161Holínková KateřinaOrel Česká Třebová9500:00:50-
9M111220Bielčik TomášLichkov9600:00:50-
3Ž112172Karlíková EvaOrel Moravské Budějovice9500:00:55-
4Ž113218Fučíková PetraOrel Brno-Obřany9400:00:55-
5Ž11470Čudová TerezaXXX9500:01:02-
6Ž115145Stránská MichaelaSKI Česká Třebová9700:01:04-
10M116219Fučík PavelOrel Obřany9700:01:05-
7Ž11739Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:01:05-
8Ž118144Bílá ZdeňkaSKI Česká Třebová9900:01:33-
11M119231Procházka TomášOrel Brno-Obřany9900:01:57-

Trať 500 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21132Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:02:29-
2Ž22140Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:02:39-
3Ž23141Černá KristýnaSKI Česká Třebová9300:02:40-
4Ž2480Satoriová MartinaKB OEZ Letohrad9200:02:44-
5Ž25135Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:02:45-
6Ž26210Kincová MarkétaOrel Brno-Obřany9200:02:51-
7Ž2778Vávrová MarkétaKB OEZ Letohrad9200:02:52-
8Ž2881Kavková BarboraKB OEZ Letohrad9200:02:53-
9Ž29133Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:02:54-
10Ž21073Mertová AnetaKB OEZ Letohrad9300:02:54-
11Ž211136Šleflová PavlínaSKI Česká Třebová9300:02:55-
12Ž212137Ducháčková GabrielaSKI Česká Třebová9300:02:55-
13Ž213212Vašinková DominikaOrel Brno-Obřany9200:02:58-
14Ž21438Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:02:59-
15Ž21572Adamcová MartinaKB OEZ Letohrad9300:03:00-
16Ž21674Faltusová KrystýnaKB OEZ Letohrad 00:03:02-
17Ž21721Scheibalová AlenaPORKERT Skuhrov n. B.9300:03:04-
18Ž218221Bielčiková MichaelaLichkov9200:03:06-
19Ž21979Kavková MichaelaKB OEZ Letohrad9200:03:08-
20Ž220142Šimková DominikaSKI Česká Třebová9300:03:11-
21Ž22175Motyčková LucieKB OEZ Letohrad9300:03:14-
22Ž222138Stejskalová AlenaSKI Česká Třebová9300:03:16-
23Ž22352Vojtová VeronikaOrel Olešnice9200:03:21-
24Ž224232Procházková EliškaOrel Brno-Obřany9200:03:22-
25Ž225235Kubínková KamilaOrel Blažovice9200:03:25-
26Ž226111Kladivová ŠárkaSportovní klub Žamberk9300:03:26-
27Ž227164Kolářová Karolína Orel Praha 49200:03:39-
28Ž228152Plecková RenataSportovní klub Žamberk9200:05:10-

Trať 800 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31129Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:03:14-
2Ž3226Rýznarová MarkétaPORKERT Skuhrov n. B.9100:03:16-
3Ž33131Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:20-
4Ž3490Škodová MichaelaKB OEZ Letohrad9000:03:23-
5Ž3591Vacková MichaelaKB OEZ Letohrad9000:03:24-
1M2682Řehák AdamKB OEZ Letohrad9200:03:25-
2M27113Všetička VojtěchSportovní klub Žamberk9200:03:27-
3M28134Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:03:28-
6Ž39225Šlechtová MarkétaOrel Domanín9000:03:30-
4M210183Bláha PetrOrel Stěbořice9300:03:31-
7Ž311143Ducháčková MichaelaSKI Česká Třebová9000:03:32-
5M21223Hlava JiříPORKERT Skuhrov n. B.9200:03:32-
8Ž31387Hubálková DenisaKB OEZ Letohrad9000:03:32-
9Ž314174Novotná LenkaOrel Moravské Budějovice9000:03:37-
6M215157Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:03:38-
10Ž31683Havlová MichaelaBiatlon OEZ Letohrad9100:03:39-
7M21724Stempel AdamPORKERT Skuhrov n. B.9200:03:40-
8M21819Šeda JanSruby9300:03:41-
11Ž31945Baboráková TerezaAC Choceň9100:03:41-
12Ž320120Kladivová MarkétaSportovní klub Žamberk9100:03:43-
13Ž321166Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:43-
9M22276Adamec MarekKB OEZ Letohrad9300:03:45-
14Ž323116Válková MercelaSportovní klub Žamberk9100:03:48-
15Ž324109Levá NikolaKB OEZ Letohrad9000:03:50-
16Ž325130Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:03:51-
17Ž32662Hejnová GabrielaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:03:56-
10M227216Jedlička JanOrel Brno-Obřany9200:03:56-
18Ž328186Štukavcová AdélkaOrel Stěbořice9000:03:57-
11M22922Rýznar TomášPORKERT Skuhrov n. B.9300:03:57-
19Ž330170Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:03:58-
12M231112Matějíček MichalSportovní klub Žamberk9300:03:58-
13M23225Šabata JosefPORKERT Skuhrov n. B.9300:03:58-
14M233110Bartůněk DavidXXX9300:03:59-
20Ž334188Bláhová MarketaOrel Stěbořice9000:03:59-
15M235233Procházka LiborOrel Brno-Obřany9200:03:59-
21Ž33688Jiroutová LucieKB OEZ Letohrad9000:04:00-
16M23777Suchodol JiříKB OEZ Letohrad9200:04:01-
22Ž338214Večerková IvonaOrel Brno-Obřany9100:04:01-
23Ž339213Krůtilová KateřinaOrel Brno-Obřany9100:04:02-
24Ž340224Brožová ZuzanaOrel Domanín9000:04:03-
25Ž341187Štukavcová AnežkaOrel Stěbořice9000:04:04-
26Ž342117Burešová KláraSportovní klub Žamberk9000:04:07-
27Ž343173Nevařilová MarieOrel Moravské Budějovice9000:04:07-
28Ž344185Bláhová VeronikaOrel Stěbořice9100:04:08-
17M245202Drahný StanislavLoukov u Semil9300:04:09-
29Ž34689Lipenská RadkaKB OEZ Letohrad9000:04:13-
30Ž347163Soukupová BarboraOrel Česká Třebová9000:04:16-
31Ž348114Šponarová LucieSportovní klub Žamberk9100:04:20-
32Ž349119Matějíčková LucieSportovní klub Žamberk9000:04:28-
33Ž350215Šplouchalová KateřinaOrel Brno-Obřany9100:04:34-
34Ž351153Záluská VeronikaOrel Česká Třebová9000:04:45-
35Ž352118Andrlová PetraSportovní klub Žamberk9100:04:46-
36Ž353115Šafářová SimonaSportovní klub Žamberk9100:04:46-
18M25450Kozel LukášOrel Olešnice9300:04:49-

Trať 1 000 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3113Juránek ŠtěpánOrel Židemce9000:03:59-
2M3214Jurásek VojtěchOrel Brno Židenice9000:04:00-
1ŽM3128Johanidiesová LeaSKI Česká Třebová8900:04:01-
3M3429Kocián PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:04:04-
2ŽM5146Dudková KateřinaCyklo Stratílek Sport8800:04:07-
4M3695Faltus LukášKB OEZ Letohrad9000:04:07-
3ŽM764Hejnová LucieOrel Rtyně v Podkrkonoší8800:04:10-
5M38139Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:04:11-
6M3927Schejbal OldřichPORKERT Skuhrov n. B.9100:04:11-
4ŽM10155Záveská AnnaOrel Česká Třebová8800:04:12-
7M31193Horák TomášKB OEZ Letohrad9000:04:14-
5ŽM12102Šromovská MilenaKB OEZ Letohrad8800:04:14-
8M31317Rederer JanOrel Hradec Králové9000:04:18-
9M314108Jandejsek PetrKB OEZ Letohrad9000:04:18-
6ŽM15211Kincová DanielaOrel Brno-Obřany8900:04:19-
10M31684Duran TomášKB OEZ Letohrad9100:04:19-
7ŽM1797Černohorská ŽanetaKB OEZ Letohrad8900:04:22-
11M31830Janeček PavelPORKERT Skuhrov n. B.9000:04:24-
8ŽM1931Rýznarová JanaPORKERT Skuhrov n. B.8900:04:25-
12M320121Novotný JanSportovní klub Žamberk9000:04:26-
13M32186Chládek JanKB OEZ Letohrad9100:04:28-
9ŽM22127Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:04:28-
10ŽM23169Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:04:29-
14M324227Kolomazník JanOrel Domanín9000:04:30-
11ŽM2563Hejnová TerezaOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:04:33-
12ŽM26149Čechalová MarkétaTS Letohrad8900:04:38-
15M32761Pavel JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9000:04:38-
13ŽM28190Řehulková BarboraOrel Stěbořice8900:04:41-
16M329154Záluský LukášOrel Česká Třebová9100:04:43-
14ŽM3032Stempelová AnetaPORKERT Skuhrov n. B.8900:04:44-
15ŽM3154Palínková IlonaOrel Olešnice8800:04:44-
17M332156Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:04:48-
18M333217Bouček PetrOrel Brno-Obřany9000:04:48-
19M334189Morys VáclavOrel Stěbořice9000:04:52-
16ŽM3598Chalupníková MichaelaKB OEZ Letohrad8900:04:53-
20M33685Šembera JiříKB OEZ Letohrad9100:04:54-
21M33760Boubín JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:04:59-
22M338223Ouřecký MilošPardubice9000:05:01-
23M33992Blecha MichalKB OEZ Letohrad9000:05:02-
17ŽM4096Seidlová BarboraKB OEZ Letohrad8900:05:03-
24M34194Hottmar JanKB OEZ Letohrad9000:05:06-
25M342159Holínka MichalOrel Česká Třebová9100:05:07-
18ŽM43106Plívová RomanaKB OEZ Letohrad8900:05:08-
26M34428Štěpán JanPORKERT Skuhrov n. B.9100:05:09-
27M34551Novotný JanOrel Olešnice9000:05:11-
28M346147Dudek MilanCyklo Stratílek Sport9100:05:11-
19ŽM47162Mičková ŠárkaOrel Česká Třebová8900:05:12-
20ŽM48176Jelečková MonikaOrel Moravské Budějovice8900:05:29-
21ŽM49126Kellerová KateřinaOrel Veřovice8800:05:29-
29M350184Morys JiříOrel Stěbořice9100:05:45-
22ŽM51175Kračmařová AnnaOrel Moravské Budějovice8900:06:04-

Trať 2 000 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM118Rederer VáclavOrel Hradec Králové8800:08:23-
2MM269Novotný JakubTJ Sokol Česká Třebová8800:08:33-
3MM3101Kristejn LukášKB OEZ Letohrad8900:08:39-
4MM4236Kubínek FrantišekOrel Blažovice8800:08:41-
5MM533Novák VáclavPORKERT Skuhrov n. B.8800:08:52-
6MM6209Kristek AdamOrel Brno-Obřany8900:08:53-
7MM765Dobruský MirekOrel Rtyně v Podkrkonoší8800:09:02-
8MM848Švec MarekOrel Orlice8800:09:05-
9MM9194Raida JiříOrel Stěbořice8800:09:11-
10MM10191Řehulka MartinOrel Stěbořice8900:09:15-
11MM11171Karlík JanOrel Moravské Budějovice8900:09:20-
1ŽS12104Kročová AlenaKB OEZ Letohrad8700:09:22-
2ŽS13105Goňová NelaKB OEZ Letohrad8700:09:25-
12MM14207Krůtil JanOrel Brno-Obřany8800:09:28-
13MM15208Kristek MarekOrel Brno-Obřany8800:09:28-
14MM16205Minařík PetrOrel Brno-Obřany8800:09:31-
15MM174Janů JosefOrel Dolní Bojanovice8900:09:33-
3ŽS18148Čechalová HanaTS Letohrad8600:09:34-
16MM1942Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:09:42-
4ŽS20177Suchá LenkaOrel Moravské Budějovice8700:09:44-
17MM21204Vašák JakubOrel Brno-Obřany8800:09:44-
18MM2212Loub OndřejOrel Brno Židenice8800:09:54-
5ŽS2344Kurková AndreaAC Choceň8700:09:58-
19MM2466Kocurek PavelOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:10:02-
20MM2543Bek DanielAC Choceň8900:10:08-
21MM26103Musil ŠtěpánKB OEZ Letohrad8800:10:31-
22MM27228Brož JakubOrel Domanín8800:10:37-
23MM2811Jebáček JanOrel Brno Židenice8800:10:38-
24MM2999Morkes MartinKB OEZ Letohrad8900:10:44-
25MM30234Procházka PetrOrel Brno-Obřany8900:11:04-
26MM31192Kořínek OndřejOrel Stěbořice8800:11:14-
27MM32100Nový OndřejKB OEZ Letohrad8900:11:20-
28MM33107Goňa JanKB OEZ Letohrad8900:11:34-
6ŽS3453Novotná EliškaOrel Olešnice8700:11:35-
29MM35167Kolář DominikOrel Praha 48900:11:39-
30MM36193Němčík TomášOrel Stěbořice8800:11:56-
7ŽS37125Kellerová LucieOrel Veřovice8700:12:43-
31MM385Komosný LukášOrel Dolní Bojanovice8900:13:18-
8ŽS39229Kutálková LenkaOrel Domanín8600:18:10-

Trať 4 000 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MR2222Berger JanAK Moravská Třebová8400:15:37-
2MR3196Raida VlastimilOrel Stěbořice8400:16:49-
3MR436Krunčík PavelPORKERT Skuhrov n. B.8500:16:52-
4MR56Jurásek DominikOrel Brno Židenice8500:17:48-
5MR656Soukal JanOrel Olešnice8500:18:43-
6MR7206Minařík MarekOrel Brno-Obřany8500:20:02-
1ŽJ8151Hildebrandová MarikaOrel Česká Třebová8200:21:38124,65
7MR955Plihál VítOrel Olešnice8500:21:59-
2ŽJ10237Kubínková JanaOrel Blažovice8300:27:4375,35

Trať 6 000 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1276Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:25:46116,98
1MC2269Bubeníček JiříPORKERT Skuhrov n. B.5100:26:24108,70
2MC3198Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:27:24101,45
2MJ4244Vacek TomášAC Jablonné8300:27:34104,24
3MC5165Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:0089,85
1MD6259Bielčík JindřichLichkov 00:29:48120,94
4MC7253Koblížek JindřichŽamberk4800:29:5782,98
5MC816Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:30:1780,46
1ZA9243Hofmanová VeronikaSKI Česká Třebová7800:30:48104,92
6MC10258Krumer MiroslavOstrov4900:30:5975,41
3MJ1147Kaválek OndřejOrel Orlice8300:31:0978,78
1ZB12248Sokolová OlgaISCAREX Česká Třebová6400:31:12106,68
2ZA13252Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:31:3699,84
2ZB14265Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:31:44103,36
7MC15271Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:31:5368,88
3ZA16266Ouřecká RenátaPardubice7000:32:2095,24
2MD17264Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:33:03101,37
3ZB18273Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:33:5489,96
4ZA1920Šedová JanaSruby7300:34:2482,10
4ZB2067Hejnová MarieOrel Rtyně v Podkrkonoší6600:36:1275,70
5ZA21277Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:36:3468,45
3MD22274Kalousek JanSO Žamberk4100:36:5977,69
6ZA23255Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:38:3056,22
5ZB24203Fučíková HanaOrel Brno-Obřany6700:47:266,04
6ZB25201Drahná JarmilaLoukov u Semil6001:05:000,00

Trať 9 000 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA146Kaválek TomášOrel Orlice8100:34:33102,65
2MA2245Dobšíček Pavel2 B Tým8000:34:49101,19
3MA3272Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:4196,16
1MB4267Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:36:19104,78
4MA5260Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:36:3091,58
5MA6254Fajfr FrantišekCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7200:36:4390,32
2MB7250Filip LubošAC Choceň5900:36:53101,69
6MA8247Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:36:5788,98
7MA9124Keller AntonínAK Kroměříž6300:37:0388,43
8MA10181Adamec JosefATC Nekoř8100:37:4584,44
9MA11179Strnad VladimírATC Letohrad7700:37:4584,39
10MA12249Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:37:5583,43
11MA13268Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:37:5583,40
3MB14150Čechal JaroslavTS Letohrad6100:38:2493,54
12MA15123Levý TomášLO Rokytnice v O.H.6700:38:5577,74
13MA16238Glaser VáclavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7000:39:0576,74
14MA17251Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:40:2269,40
4MB18262Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:40:4381,11
5MB19257Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6000:41:1877,98
15MA20246Ehl JaroslavPORKERT Skuhrov n. B.8100:41:4261,86
16MA21240Kašpařík PavelOrel Blažovice7500:41:5260,90
17MA22270Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:43:3950,72
18MA23275Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:46:0237,09
19MA24263Smolák VojtěchOrel Česká Třebová7400:46:0237,04
6MB25200Drahný StanislavLoukov u Semil5800:48:5936,62
20MA26199Vít JůzaLoukov u Semil6500:49:4515,81
7MB27239Kubínek FrantišekOrel Blažovice5800:50:5626,18

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód