Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

15.6.2014, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 15.6.2014
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

budova VDA, Habrmanova ulice, Česká Třebová
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 5,2 km
Převýšení: 234 m
Povrch: Asfalt

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Leták pořadatele ve formátu JPG

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 2380

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6919
Stránský Aleš6018
Keprtová Miloslava4817
Jirásková Eva6416
Zajíc Jan5316
Horáček Michal7516
Svatoš Otakar3416
Šimůnek Jan4916
Dušková Lenka8015
Sadílek Ota4615
Šimůnek Jan8215
Mannlová Jana8015
Kebrle Milan7515
Kalous Petr7714
Krsek Miroslav4914
Javůrek Jiří4813
Vodička Jan4513
Tučný Jan4713
Hofmanová Veronika7812
Šimůnková Pavla7712
Sedlák Jiří5812
Červ Miloslav5012
Vraštilová Miloslava5612
Šafář Jaroslav5112
Matyášová Jana6511
Razým Jan5711
Leszkow Petr4411
Borek Petr7011
Ducháček Bedřich5911
Merta Jaroslav3511
Stránská Adéla9110
Šrůtek Stanislav5810
Hanuš Petr6410
Wendlig Miroslav5310
Velechovský Jiří5510
Brádle Václav3710
Pečenka Libor6110
Zajíc Jakub8910
Bielčik Jindřich4010
Šebek Michal849
Jirásková Hanka899
Leszkow Josef519
Razým Lukáš799
Hrdina Pavel889
Jelínek Matěj429
Marhold Luboš779
Kolínek František569
Nechvílová Miroslava609
Ouřecká Renáta709
Kubišta Oto539

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1181Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:20:40124,90
2MJ383Heger FilipJiskra Litomyšl9900:24:3391,97
3MJ52118Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:25:3583,13
4MJ95112Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:31:2733,48
5MJ99120Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:32:3923,29
Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA153Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:18:14102,46
2MA254Hrdina PavelAK Perná8800:18:3199,39
3MA318Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:3798,15
4MA426Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:19:1092,30
5MA527Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:2090,47
6MA6107Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:19:4186,75
7MA850Herda JanSKP Nymburk8300:19:5883,53
8MA1068Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:3077,74
9MA1234Fochler PetrAK Drnovice9100:20:4076,02
10MA1431Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:20:5473,52
11MA1763Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:21:0471,60
12MA1872Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:21:1769,39
13MA2069Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:21:5063,41
14MA2191Češka MilanAtletika Polička8900:22:0460,76
15MA2237Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:22:0760,33
16MA24124Roháček JanXC Sport.cz8200:22:2057,86
17MA25104Hurt Ondřej-8600:22:2856,57
18MA2799Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:22:5152,28
19MA3245Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:23:3843,79
20MA3549Živný Marek3D Fitnes race team9100:24:0039,82
21MA3736Marhold PetrChoceň7800:24:0439,21
22MA39110Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:24:3333,84
23MA4077Elčkner Martin-8600:24:3433,66
24MA4159Dryml MojmírÚstí nad Orlicí8600:24:3733,12
25MA4725Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:25:0827,65
26MA57126Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:5818,54
27MA6151Dušek MartinLibřice7700:26:0816,70
28MA6232Nedoma OndřejBox Club Dynamo Svitavy8300:26:0916,62
29MA6471Zahálka TomášBáječné ženy v běhu7800:26:3611,65
30MA6644Gecnuk Liborneregistrován7500:26:4410,25
31MA6883Marhold LubošHorní Jelení7700:26:577,79
32MA7289Müller TomášJen blbni8300:27:203,75
33MA7588Číž OndřejJen Blbni8300:27:423,00
34MA7628Dvořáček JanBox Club Dynamo Svitavy7900:27:443,00
35MA8113Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:28:513,00
36MA83113Vebr MichalČeská Třebová7800:29:203,00
37MA8864Příborský AlešBŽB7600:29:593,00
38MA9478Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:30:573,00
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB743Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:19:42105,21
2MB924Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:1599,75
3MB1352Fajfr František3D Fitness Race Team7200:20:4495,04
4MB1582Hejl RadekLetohrad7200:20:5493,26
5MB3073Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:1969,44
6MB31106Zachař JiříSruby7200:23:2867,92
7MB4648Souček JanŠumperk6500:25:0452,17
8MB4875Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:25:1550,34
9MB5584Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:25:5044,57
10MB63103Belobrad IvanŽamberk6600:26:2339,01
11MB6711Hampl AloisOstrov7000:26:5034,62
12MB121116Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:41:343,00
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1621Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:01104,79
2MC1917Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:22101,50
3MC23121Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:1393,71
4MC2835Skalický JosefArtla Žichlínek6200:23:1683,88
5MC36122Hanuš PetrCHT Pardubice6400:24:0376,62
6MC4390Dostál LadislavMoravská Třebová5600:24:5668,50
7MC54115Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:25:4261,38
8MC58100Kalous Tomᚎamberk6400:26:0358,07
9MC7198Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:27:1447,05
10MC80123Ježek LiborSK Ještěd Liberec5900:28:1937,07
11MC8766Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:29:5921,53
Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2946Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:23:18105,56
2MD3430Krsek MiroslavMK Luková4900:23:56100,19
3MD4233Hájek FrantišekFGT Stolany4900:24:3994,25
4MD5016Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:25:2587,80
5MD5110Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:25:2987,35
6MD6540Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:26:3777,82
7MD6920Stráník AlešBlansko5000:27:0673,83
8MD8495Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:29:2953,92
9MD8980Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:30:1148,10
10MD9239Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:30:2446,31
11MD9847Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:32:0831,79
12MD11887Wendlig MiroslavLuková5300:40:143,00
13MD1209Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:40:593,00
Muži E (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7442Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:27:34120,48
2ME904Marek FrantišekSK Hronov4100:30:18102,58
3ME104108Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:34:1576,93
4ME10914Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:5772,31
5ME1115Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:36:1863,55
6ME115105Kousal OldřichSK Přerov3800:37:2256,59
7ME11662Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:38:0052,41
8ME1236Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:443,00
Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7915Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:28:18133,30
2ZJ106119Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:34:2297,55
3ZJ117102Belobradová KarolínaŽamberk9900:39:1169,15
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2655Vévodová MartinaAK Perná9000:22:30112,31
2ZA3356Černá KristýnaSKP Kornspitz Jablonec9300:23:49101,35
3ZA5396Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:3786,34
4ZA60101Kalousová AlenaŽamberk8000:26:0582,41
5ZA7338Marholdová LucieChoceň8300:27:2671,18
6ZA8623Kofroňová MarkétaPetrůvka9100:29:3852,82
7ZA9157Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:30:2046,95
8ZA9658Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:31:5533,76
9ZA97125Růžičková KateřinaAtletika Polička8300:32:0732,12
10ZA10176Benešová Marcela-8400:33:0723,74
11ZA10870Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:34:4410,21
12ZA11494Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:37:163,00
Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB44114Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:25:02102,33
2ZB4541Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:25:03102,17
3ZB5661Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:5495,50
4ZB59109Kriklová AlenaMK Prostějov7900:26:0494,14
5ZB7097Honsová HanaActivity Lanškroun7900:27:1185,29
6ZB7779Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:4680,65
7ZB7822Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:1177,47
8ZB10319Krejčiříková KateřinaSvatá Kateřina7200:34:1130,01
9ZB112117Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:3710,81
Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4986Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:25118,35
2ZC82111Jeníková KarolínaBáječné ženy v běhu6800:28:5992,82
3ZC8592Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:29:3388,83
4ZC932Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:2982,18
5ZC10567Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:34:2054,61
6ZC10765Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:34:3153,30
7ZC1191Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:40:547,68
Ženy D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD10060Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:32:52105,70
2ZD10274Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:26102,33
3ZD1108Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:35:1191,97
4ZD11393Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:37:0281,08
5ZD1227Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:44:1338,59
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA153Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:18:14102,46
2MA254Hrdina PavelAK Perná8800:18:3199,39
3MA318Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:3798,15
4MA426Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:19:1092,30
5MA527Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:2090,47
6MA6107Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:19:4186,75
1MB743Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:19:42105,21
7MA850Herda JanSKP Nymburk8300:19:5883,53
2MB924Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:1599,75
8MA1068Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:3077,74
1MJ1181Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:20:40124,90
9MA1234Fochler PetrAK Drnovice9100:20:4076,02
3MB1352Fajfr František3D Fitness Race Team7200:20:4495,04
10MA1431Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:20:5473,52
4MB1582Hejl RadekLetohrad7200:20:5493,26
1MC1621Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:01104,79
11MA1763Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:21:0471,60
12MA1872Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:21:1769,39
2MC1917Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:22101,50
13MA2069Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:21:5063,41
14MA2191Češka MilanAtletika Polička8900:22:0460,76
15MA2237Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:22:0760,33
3MC23121Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:1393,71
16MA24124Roháček JanXC Sport.cz8200:22:2057,86
17MA25104Hurt Ondřej-8600:22:2856,57
1ZA2655Vévodová MartinaAK Perná9000:22:30112,31
18MA2799Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:22:5152,28
4MC2835Skalický JosefArtla Žichlínek6200:23:1683,88
1MD2946Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:23:18105,56
5MB3073Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:1969,44
6MB31106Zachař JiříSruby7200:23:2867,92
19MA3245Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:23:3843,79
2ZA3356Černá KristýnaSKP Kornspitz Jablonec9300:23:49101,35
2MD3430Krsek MiroslavMK Luková4900:23:56100,19
20MA3549Živný Marek3D Fitnes race team9100:24:0039,82
5MC36122Hanuš PetrCHT Pardubice6400:24:0376,62
21MA3736Marhold PetrChoceň7800:24:0439,21
2MJ383Heger FilipJiskra Litomyšl9900:24:3391,97
22MA39110Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:24:3333,84
23MA4077Elčkner Martin-8600:24:3433,66
24MA4159Dryml MojmírÚstí nad Orlicí8600:24:3733,12
3MD4233Hájek FrantišekFGT Stolany4900:24:3994,25
6MC4390Dostál LadislavMoravská Třebová5600:24:5668,50
1ZB44114Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:25:02102,33
2ZB4541Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:25:03102,17
7MB4648Souček JanŠumperk6500:25:0452,17
25MA4725Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:25:0827,65
8MB4875Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:25:1550,34
1ZC4986Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:25118,35
4MD5016Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:25:2587,80
5MD5110Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:25:2987,35
3MJ52118Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:25:3583,13
3ZA5396Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:3786,34
7MC54115Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:25:4261,38
9MB5584Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:25:5044,57
3ZB5661Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:5495,50
26MA57126Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:5818,54
8MC58100Kalous Tomᚎamberk6400:26:0358,07
4ZB59109Kriklová AlenaMK Prostějov7900:26:0494,14
4ZA60101Kalousová AlenaŽamberk8000:26:0582,41
27MA6151Dušek MartinLibřice7700:26:0816,70
28MA6232Nedoma OndřejBox Club Dynamo Svitavy8300:26:0916,62
10MB63103Belobrad IvanŽamberk6600:26:2339,01
29MA6471Zahálka TomášBáječné ženy v běhu7800:26:3611,65
6MD6540Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:26:3777,82
30MA6644Gecnuk Liborneregistrován7500:26:4410,25
11MB6711Hampl AloisOstrov7000:26:5034,62
31MA6883Marhold LubošHorní Jelení7700:26:577,79
7MD6920Stráník AlešBlansko5000:27:0673,83
5ZB7097Honsová HanaActivity Lanškroun7900:27:1185,29
9MC7198Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:27:1447,05
32MA7289Müller TomášJen blbni8300:27:203,75
5ZA7338Marholdová LucieChoceň8300:27:2671,18
1ME7442Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:27:34120,48
33MA7588Číž OndřejJen Blbni8300:27:423,00
34MA7628Dvořáček JanBox Club Dynamo Svitavy7900:27:443,00
6ZB7779Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:4680,65
7ZB7822Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:1177,47
1ZJ7915Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:28:18133,30
10MC80123Ježek LiborSK Ještěd Liberec5900:28:1937,07
35MA8113Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:28:513,00
2ZC82111Jeníková KarolínaBáječné ženy v běhu6800:28:5992,82
36MA83113Vebr MichalČeská Třebová7800:29:203,00
8MD8495Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:29:2953,92
3ZC8592Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:29:3388,83
6ZA8623Kofroňová MarkétaPetrůvka9100:29:3852,82
11MC8766Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:29:5921,53
37MA8864Příborský AlešBŽB7600:29:593,00
9MD8980Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:30:1148,10
2ME904Marek FrantišekSK Hronov4100:30:18102,58
7ZA9157Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:30:2046,95
10MD9239Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:30:2446,31
4ZC932Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:2982,18
38MA9478Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:30:573,00
4MJ95112Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:31:2733,48
8ZA9658Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:31:5533,76
9ZA97125Růžičková KateřinaAtletika Polička8300:32:0732,12
11MD9847Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:32:0831,79
5MJ99120Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:32:3923,29
1ZD10060Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:32:52105,70
10ZA10176Benešová Marcela-8400:33:0723,74
2ZD10274Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:26102,33
8ZB10319Krejčiříková KateřinaSvatá Kateřina7200:34:1130,01
3ME104108Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:34:1576,93
5ZC10567Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:34:2054,61
2ZJ106119Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:34:2297,55
6ZC10765Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:34:3153,30
11ZA10870Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:34:4410,21
4ME10914Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:5772,31
3ZD1108Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:35:1191,97
5ME1115Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:36:1863,55
9ZB112117Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:3710,81
4ZD11393Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:37:0281,08
12ZA11494Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:37:163,00
6ME115105Kousal OldřichSK Přerov3800:37:2256,59
7ME11662Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:38:0052,41
3ZJ117102Belobradová KarolínaŽamberk9900:39:1169,15
12MD11887Wendlig MiroslavLuková5300:40:143,00
7ZC1191Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:40:547,68
13MD1209Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:40:593,00
12MB121116Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:41:343,00
5ZD1227Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:44:1338,59
8ME1236Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:443,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA153Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:18:14102,46
2MA254Hrdina PavelAK Perná8800:18:3199,39
3MA318Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:18:3798,15
4MA426Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:19:1092,30
5MA527Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:2090,47
6MA6107Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:19:4186,75
7MB743Macháček PetrSPORT Bárt Ústí nad Orlicí7200:19:4286,49
8MA850Herda JanSKP Nymburk8300:19:5883,53
9MB924Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:1580,51
10MA1068Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:3077,74
11MJ1181Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:20:4076,07
12MA1234Fochler PetrAK Drnovice9100:20:4076,02
13MB1352Fajfr František3D Fitness Race Team7200:20:4475,35
14MA1431Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:20:5473,52
15MB1582Hejl RadekLetohrad7200:20:5473,40
16MC1621Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:0172,17
17MA1763Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:21:0471,60
18MA1872Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:21:1769,39
19MC1917Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:21:2268,33
20MA2069Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:21:5063,41
21MA2191Češka MilanAtletika Polička8900:22:0460,76
22MA2237Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:22:0760,33
23MC23121Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:22:1359,23
24MA24124Roháček JanXC Sport.cz8200:22:2057,86
25MA25104Hurt Ondřej-8600:22:2856,57
26MA2799Adamec JosefINOB Voda Topení Plyn8100:22:5152,28
27MC2835Skalický JosefArtla Žichlínek6200:23:1647,76
28MD2946Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí5300:23:1847,48
29MB3073Scheuer JanActivity Lanškroun6600:23:1947,29
30MB31106Zachař JiříSruby7200:23:2845,62
31MA3245Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:23:3843,79
32MD3430Krsek MiroslavMK Luková4900:23:5640,51
33MA3549Živný Marek3D Fitnes race team9100:24:0039,82
34MC36122Hanuš PetrCHT Pardubice6400:24:0339,29
35MA3736Marhold PetrChoceň7800:24:0439,21
36MJ383Heger FilipJiskra Litomyšl9900:24:3333,96
37MA39110Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:24:3333,84
38MA4077Elčkner Martin-8600:24:3433,66
39MA4159Dryml MojmírÚstí nad Orlicí8600:24:3733,12
40MD4233Hájek FrantišekFGT Stolany4900:24:3932,80
41MC4390Dostál LadislavMoravská Třebová5600:24:5629,81
42MB4648Souček JanŠumperk6500:25:0428,36
43MA4725Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:25:0827,65
44MB4875Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:25:1526,36
45MD5016Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:25:2524,42
46MD5110Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:25:2923,84
47MJ52118Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:25:3522,66
48MC54115Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:25:4221,50
49MB5584Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:25:5020,04
50MA57126Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:25:5818,54
51MC58100Kalous Tomᚎamberk6400:26:0317,64
52MA6151Dušek MartinLibřice7700:26:0816,70
53MA6232Nedoma OndřejBox Club Dynamo Svitavy8300:26:0916,62
54MB63103Belobrad IvanŽamberk6600:26:2313,94
55MA6471Zahálka TomášBáječné ženy v běhu7800:26:3611,65
56MD6540Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:26:3711,46
57MA6644Gecnuk Liborneregistrován7500:26:4410,25
58MB6711Hampl AloisOstrov7000:26:509,13
59MA6883Marhold LubošHorní Jelení7700:26:577,79
60MD6920Stráník AlešBlansko5000:27:066,27
61MC7198Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:27:144,78
62MA7289Müller TomášJen blbni8300:27:203,75
63ME7442Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:27:343,00
64MA7588Číž OndřejJen Blbni8300:27:423,00
65MA7628Dvořáček JanBox Club Dynamo Svitavy7900:27:443,00
66MC80123Ježek LiborSK Ještěd Liberec5900:28:193,00
67MA8113Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:28:513,00
68MA83113Vebr MichalČeská Třebová7800:29:203,00
69MD8495Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl5200:29:293,00
70MC8766Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová6200:29:593,00
71MA8864Příborský AlešBŽB7600:29:593,00
72MD8980Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:30:113,00
73ME904Marek FrantišekSK Hronov4100:30:183,00
74MD9239Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:30:243,00
75MA9478Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:30:573,00
76MJ95112Vebr DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:31:273,00
77MD9847Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:32:083,00
78MJ99120Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:32:393,00
79ME104108Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:34:153,00
80ME10914Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:573,00
81ME1115Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:36:183,00
82ME115105Kousal OldřichSK Přerov3800:37:223,00
83ME11662Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:38:003,00
84MD11887Wendlig MiroslavLuková5300:40:143,00
85MD1209Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:40:593,00
86MB121116Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:41:343,00
87ME1236Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:50:443,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2655Vévodová MartinaAK Perná9000:22:30110,76
2ZA3356Černá KristýnaSKP Kornspitz Jablonec9300:23:4999,71
3ZB44114Brumlichová RomanaMedvědí Doupě Hronov7600:25:0289,52
4ZB4541Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:25:0389,35
5ZC4986Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:2586,26
6ZA5396Lauterbachová LucieLíšnice8100:25:3784,57
7ZB5661Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:25:5482,24
8ZB59109Kriklová AlenaMK Prostějov7900:26:0480,80
9ZA60101Kalousová AlenaŽamberk8000:26:0580,61
10ZB7097Honsová HanaActivity Lanškroun7900:27:1171,37
11ZA7338Marholdová LucieChoceň8300:27:2669,29
12ZB7779Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:4666,43
13ZB7822Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:1163,04
14ZJ7915Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:28:1862,03
15ZC82111Jeníková KarolínaBáječné ženy v běhu6800:28:5956,22
16ZC8592Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová6900:29:3351,52
17ZA8623Kofroňová MarkétaPetrůvka9100:29:3850,78
18ZA9157Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:30:2044,86
19ZC932Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:2943,69
20ZA9658Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:31:5531,56
21ZA97125Růžičková KateřinaAtletika Polička8300:32:0729,91
22ZD10060Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:32:5223,62
23ZA10176Benešová Marcela-8400:33:0721,46
24ZD10274Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:2618,84
25ZB10319Krejčiříková KateřinaSvatá Kateřina7200:34:1112,51
26ZC10567Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:34:2011,26
27ZJ106119Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:34:2211,01
28ZC10765Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová6800:34:319,71
29ZA10870Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8200:34:447,82
30ZD1108Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:35:114,11
31ZB112117Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:36:373,00
32ZD11393Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl5400:37:023,00
33ZA11494Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ Litomyšl8200:37:163,00
34ZJ117102Belobradová KarolínaŽamberk9900:39:113,00
35ZC1191Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:40:543,00
36ZD1227Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:44:133,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód